Krejčí vytáhl deníček a pálil do vlastních řad: Naše maximum možná není správná cesta

Kapitán fotbalové reprezentace Ladislav Krejčí po vyřazení už po skupinové fázi mistrovství světa v Americe připustil, že kritika je oprávněná. Obránce Wolverhamptonu ale odmítl, že by někdo z hráčů neodevzdal maximum. Už delší dobu cítí zklamání z fungování reprezentace a věří, že vystoupení na šampionátu povede k pozitivním změnám do budoucna. Po příletu týmu z turnaje zpět do Prahy to řekl novinářům nezvyklou formou, vyjádření přečetl ze zápisníku.
"Mistrovství světa, splněný sen mnoha z nás, velké privilegium i čest naši zemi zrovna tady reprezentovat. Zároveň ale i zklamání, jak to celé dopadlo. Zažívám ho z naší prezentace a fungování už mnohem déle, než byl jen tento turnaj. Věřím ale v to, že nastavené zrcadlo na té nejvyšší úrovni je ta největší motivace nás všech to nenechat být. Neskončit pouze u kritiky a hodnocení, ale začít proměňovat slova v činy," uvedl Krejčí.
Ladislav Krejčí a jeho hodnocení šampionátu s vyhlídkami na další roky. Sdílíme v plném znění...©️????????⚽️ pic.twitter.com/LoFnphosZi
— Deník Sport (@DenikSport) June 27, 2026
Český tým na šampionátu uhrál v papírově přijatelné skupině jediný bod a skončil v tabulce na posledním čtvrtém místě. "Nikdy není pozdě, proto věřím, že úspěch v podobě dostání se na MS může být tím zlomovým bodem. Přivést nové lidi, finance a energii na to, aby se začala budovat nová generace trenérů, která se bude moct vzdělávat od zahraničích lidí, kteří žijí a fungují v aktuálních trendech. A budou moci sdílet své myšlení, přenášet ho mezi sebou a učit a vychovávat hráče, kteří vytvoří naši identitu," pokračoval v emotivním projevu Krejčí.
"A my budeme moci být pravidelně hrdí a tyhle turnaje pro nás budou stmelovací událostí, ne tím, co se děje teď. Ale to je budoucnost, my žijeme v realitě, ve které musíme fungovat a naplnit svůj maximální potenciál. To jsme nedokázali a to je zodpovědnost každého z nás, aby se tak nedělo. Kritika je zasloužená, ale nemyslím si, že by někdo z nás nedělal něco na maximum. To vůbec ne. Jen otázka, jestli naše maximum je správná cesta," přemítal Krejčí.
Kapitán ???????? Ladislav Krejčí o porážce 0:3 s Mexikem i celkovém vystoupení @ceskarepre_cz na mistrovství světa. ⚽️ #FIFAWorldCup
— ČT sport (@sportCT) June 25, 2026
Sestřih ???? https://t.co/Hivgff0sNB pic.twitter.com/qgb1TBCDOy
Jako kapitánovi, který převzal pásku po zimním nástupu trenéra Miroslava Koubka, mu na českém mužstvu hodně záleží. "To, proč tohle všechno píšu, není proto, že se chci vymlouvat nebo kritizovat. Je to proto, že mi na tom záleží a chci něco změnit. Protože když se mlčí, tak se většinou souhlasí. Jsem celou kariéru náročný v první řadě na sebe, pak ale i na ostatní kolem," řekl Krejčí.
"Protože jsem si vědom, čeho všeho jsme schopni a co vše můžeme dokázat, naše charakterové rysy jak jednotlivců, tak i skupiny jsou to, co nám plno států může závidět. A to je silný stavební kámen, na kterém se dá postavit něco, na co budeme všichni pyšní. Je jen na nás, jak k tomu přistoupíme, stejně jako v životě. Jestli jako v roli oběti, že budeme kopat kolem sebe. Nebo v roli tvůrce, že si každý v sobě uvědomíme, co můžeme změnit," doplnil a rozloučil se s novináři.
Související články













Komentáře (527)
Přidat komentářkombinace titulek + fotka TOP
Krrjčí je prostě kluk, ne chlap. Je super ho mít v týmu, hecovačky atd. Ale tady na tom stylu komunikace je vidět, že je mentálně prostě na úrovni dorostence.
Co? Ty by jsi byl rád za tu úroveň dorostence.
Správní chlapi totiž neumí číst a zapisovat/sdělovat svoje emoce a myšlenky
No to co si vyjmenoval Krejčímu ani jedno zrovna moc nešlo.
Snaha se cení, ghostwritera/PR snad neměl
Konečně nejakej sportovec rekne to, co si myslí, evidentně bez jakyhokoli PR zásahu, věnuje tomu cas, není mu to jedno, chce neco změnit, dá do toho kus sebe, doslova se pred tim omluví za formu a ze to mel nachystaný jinak..
..a dostane hejt od gaučáků, co by pred mikrofony nebyli schopni ani rict ahoj mami, jejich psaná forma má do češtiny daleko a jsou první, kdo si stěžují na naučený fráze sportovců. Mňam.
I s AI se musí umět zacházet
Od kapitána reprezentace očekávám víc. Sám svýma výkonama na turnaji neoslnil. Propadl stejně jako zbytek týmu. Za tři zápasy tam ti hráči nic nepředvedli a já mám tleskat tomu, že tu někdo z papíru přečte tohle? Celá repezentace je k smíchu. Tohle to jen potvrzuje. To že jsou Trunda s Nedvědem neschopní a stejně tragičtí na tom nic nemění.
Ok Franto.
Jakože je Krejčí z papíru?
Víš, že už od toho prvotního příspěvku nemusíš lidi utvrzovat v tom, že jsi hloupej?
Všichni to už pochopili poprvé.
Nemyslím si. Je akorát zklamaný, frustrovany
Tvl. vždyť to je projev, jako prvňáček. Tohle ani nemůže myslet vážně, každému je jasné, že to nejsou myšlenky z jeho palice. Měl se s někým poradit, než to vypustil, někdy je lepší mlčet.
Takže to neni z jeho palice a zároveň se měl s někym poradit?
To mi nevychádza. Pokud to neni z jeho palice, tak se právě asi s někym poradil, ne?
Ne, sesmolit to mohl klidně sám, ale je to poskládáno z vět, které zaslechl ve svém okolí, nebo přečetl na sockách a neuváženě to sám prezentoval.
Fakt se potřebuješ ztrapňovat opakovaně?
Jen ho nech, at se v tom plácá
Ale jak ho tady sleduji, s ním bych nechtěl mít dvojdomek
Ty budeš dobrej kokot.
Je mu 27 let. V kontextu fotbalu se to zdá třeba hodně, ale ruku na srdce, bejt vůdčí postavem a tahounem v době, kdy plno lidí teprve dokončuje studium na vejšce, to je prostě velká výzva. A zvlášť v roli, kdy zastupuje ten kolektiv před celym národem. A podle mě tu výzvu naplňuje hodně dobře. Není alibista, je vidět, že je zapálenej a že mu ty výkony nejsou jedno. Snaží se s tím něco dělat.
A že zabruslil na hranu patosu s deníčkem? To bych mu nevyčítal, fotbal byl a vždycky bude tak trochu tyjátr. Za mě rozhodně lepší, než kdyby tam mistr Vrtulník plácal nějaký vyprázdněný naučený fráze.
Přesně, je pořád mladej. Člověk vidí, že lidi se v tomhle věku neumí vyzvejknout ani při státnicích. Nebo třeba kripl Rozner, a to byl "profi" politik. A mohl bych jít dál, takže vyčítat mu tohle... Kravina.
Bruska nebyl profi politik. Byl to strejc, co poslal Okamurovi 100k, aby ho napsal na kandidátku a bohužel se dostal. Od tý doby co volby, to provar.
Já vím, ale myslel jsem to tak, že tam šel se tím živit. Prostě tam nastoupil do ty politiky a do toho studia šel taky. To že je retardovaná opice, je věc jiná.
Nevidím v tom patos. Chtěl jen promluvit a neodpovídat na otázky. Proto chtěl být co nejpřesnější.
Já patos zmiňuju v reakci na ty negativní komentáře, u kterých tuším, na co chtěli narážet. A i když tam třeba kapka bude, mně to fakt nevadí.
Vyjadřuje a chová se víc jako chlap než Suchopárek, Souček i Koubek.
To pořád není nic moc.
Když čekáš, že fotbalista bude mít projev jak Denzel Washington, tak budeš zklamaný vždy. Mimochodem, mluvil jsi ty někdy v TV nebo aspoň živě před stovkami lidí?
To nemá cenu mu to vysvětlovat
Ty bys byl rád, kdybys dorostl alespoň do dorostence. I když jako Bonzaj asi těžko.
S tím nesouhlasím.
Dal si záležet, aby to mělo hlavu a patu, nestydí se to přečíst místo tradičního blekotání a tomu tlaku čelí čelem.
Nervózní byl ale teda fest.
Názor dítěte
Tak teď o tebe dědek zlomí hůl. Nová generace trenérů? Stará generace je ta nejlepší! Nejzkušenější. Koubek ví mnohem víc jak ty, mladé nedochůdče. Aby tě ještě do té repre povolal...
Tohle kdybych si dovolil já tak by mě táta zbil.
Petr Rada
Legendární
https://www.youtube.com/watch?v=HYK9RJCTiu4
Boží. Ale stejně je to týpek
jeden z mála trenérů, co má koule říct svůj názor na plnou hubu.
Bohužel ani on sám nešel v bojovnosti příkladem viz. absolutní nezájem vrátit se zpět do obrany u druhého golu v zápase s Mexikem.
Každý dělá chyby, ani on není bez chyb. Ale troufnu si říct, že nebýt nej, tak ani ty skupiny nehrajeme.
Určitě celkově patřil herně k lepšímu, ale kapitán není jen od toho, aby řval po ostatních.
Nechápu, proč do něj všichni jebou za to, že to četl. Tak snad je podstatný to, co říkal a ne jakým způsobem, je to prostě kopačka, tak si to napsal a přečetl, aby to netahal až z paty a neblábolil hovna. Třeba kdyby si to i Pája Nedvědů občas sepsal, tak by pak neblábolil takový hov.. no tak nic, je to Nedvěd, ten ty hovna vybleje vždy.
Je v pohodě, že to četl. Je to vcelku zásadní prohlášení, tak chtěl, aby bylo co nejpřesnější.
lebo to neznie uprimne?
navyse to cita ako piatak domacu ulohu pred tabulou. Toto fakt nevyslo, ako si to predstavoval.
A jak by to měl číst?
Aspoň jako deváťák
Nebo jako soudružka Pelikánová. Pro ty, kdo neznají bolševickou legendu:
https://www.youtube.com/watch?v=HK4Gqo30ezU
Ale jako ta predstava, ze by to tam Krejci poslal takhle....
To by čuměl celej svět
Kdy na MS hrajou Slováci? Jsem se nedíval na rozpis.
Ty vole je to sportovec...
Co bychom dali za politiky kteri dokazou aspon precist co jim nekdo napise
Navic novinari se z tebe snaží dostat neco kontroverzniho a v kombinaci s frustraci a nasranosti, z tebe muze vypadnout pod tim tlakem i kravina, ktera az tak myslena byt nemela a pak je z toho totálni halo...
Neni nic jednoduchyho si před ne stoupnout a odpovidat na vsechny dotazy, protoze co si budem, prodava se nejlip kontroverze...
Tohle mi prijde jako idealni resenicv ramci moznosti, jak z toho ven...
Absolutne ho chapu
to chce koule, tohle precist pred novinari..
zni to hezky.. nadejni lide ze zahranici atd.. ale realita je prodlouzenej Koubek
Můžeš ho milovat, mít rád, nenávidět, ale zrovna tento kluk za své výkony, za svou prezentaci na hřišti a v kabině, a to jak si vydřel svoji cestu si žádný ,,hejt,, nezaslouží. Odhodlaný bojovník.
Keby bol chlap, tak to číta bez papiera
Ze by to nechal vytetovat reporterum na čelo a četl odtud?
Akoze z telefonu ci ipadu?
Z gule
Borec napsal slohovku a precetl to pred novinari
Na druhou stranu je to asi to nejkonstruktivnejsi, co z cele te delagace vylezlo.
Takze Krejciho chvalim za snahu, ale je zarazejici ze je jediny kdo je schopen se vyjadrit kriticky po takovem propadaku.
Ja bych Koubka klidne nechal ve funkci, ale snad musi byt jasne komunikovane Trundou a Nedvedem ze to byla absolutni katastrofa a uz se to nebude opakovat
a oni misto toho reknou ze je to nase maximum
Nechápu co myslel tím, že říká, že tato akce má být stmelovací a ne tím, co se děje teď. Vypadá to, že nám Trunda s Béďou neříkají pravdu.
Nevěřím, to není možné. Nakonec se možná i dozvíme, že dokonce i pan trenér Koubek neříkal pravdu, když chválil nás výkon a naše zlepšení.
Koubek to je kapitola sama pro sebe, nechápu, jak mu mohli těsně před MS dát takovou smlouvu.
Jako já to trochu chápu, ale taky bych od odpovednyho managementu očekával trochu odstupu, ne že se bude chovat jak nadzena sukuba a dá mu pomalu cokoliv...
tak to ze tam jsou urcite skupinky vidi asi kazdy.. jak Trunda v tom rozhovoru s Kozohorskym, tak kdyz mluvil o zkusenych a dulezitych hracich, tak vzdy zminil jen Soucka a Coufala a kapitan nic
Tím řekl, že atmosféra je úplně na hovno. A ne jen kvůli konci v turnaji. Evidentně něco uz delší dobu nefunguje a popraveni černého problémy nevyresilo
KKK by nesouhlasil, popravení černýho naopak řeší všechny problémy.
To mělo být na Čendu
Product conduct trainee uz si vlhčí prsty, očekávám i trochu mediální pozornosti možná
Mediální pozornost? Že by se toho chytla Apolena?
To nevim, co myslíš, ja narážel na toho maníka, co dostal EF i do povědomí širší mediální veřejnosti, taky nejaka rasistická narážka, ten cikanskej teploměr? Nebo nerika se přepal, ale černoch? Neco takového
Apolena Rychlíková. Ale tos mi připomněl, že fakt něco takového bylo. Možná to bylo po tom průseru teď v Edenu? Už si nevybavuju.
Nebylo to hlavně kvůli Salovi?
Čéče asi mas recht
KKK zde bude Koubek-Krejčí-Kovář
ČEnda od zítřka
Č3nda
Pravda, to je úzus
Černda.
Celkem zajimave ze napsal cely odstavec o tom ze treneri stoji v soucasne chvili za ho*no a je treba to zmenit
verim ze to nepsal jenom Chat GPT
Snad to nemirilo na našeho velikána Buřtopárka a koumáka Koubka.
Každej, kdo hejtuje formu, je úplnej trotl. Udělal to nejlíp jak mohl, sepsal si to na papír, aby na nic nezapomněl, aby nic neřekl špatně a nebylo to překrouceno. Sepsal to tak, že to sice možná zní jako fráze, ale pokud človek má IQ aspoň 90 a sledoval MS a včerejší rozhovor Trundy s Nedvědem, dokáže mezi řádky číst zklamání a nespokojenost. Naprostej respekt a skvělý prohlášení!!!
Přesně, lepší než nic, kdo čekal, že nastoupí před novináře vyjádří se tam jak herec podle scénáře a ještě to doplní pohledy do očí a kamer, tak je blázen. Lepší tohle než aby řekl, že se to nepovedlo a budou se snažit příště být lepší.
Jo no, je pravda ze kdyby si to nenapsal predem tak je riziko ze by to mozna jeste v tom vedru vyhodnotil pozitivne
Kapitán. Ne dokonalej, ale konečně kurva kapitán.
Je až dojemný, že si tenhle borec zapisuje svý myšlenky a postřehy a nápady večer na pokoji. Těším se, až bude jednou vydávat svou knihu
Laďa je v podstatě introvert
Je no. Znám jej. Vím, kdo je můj kapitán
Tak zrovna Rosa nebyl idealni kapitan
Ak to neprehnal cez Copilota, tak je to vykon roka 2026.
A naopak to, ze to sepsal, dává jasne najevo, ze nad tim zatraceně přemýšlel a přemýšlí, neni mu to jedno, chce jít příkladem a záleží mu na tom.
A navíc doslova pred tim zmini, ze je po 12 hodinovým letu, mel to nachystaný na socky a ze to snad takhle pochopí kazdej.
No, blbečkům se holt nezavdecis nikdy, ti normalni to ocení, Láďo.
Má věci pojmenovat pravdivě a ne číst obecné hovadiny, buď lže on, nebo vedení.
Nedvěd: Stejně tak odmítl spekulace o problémech mezi hráči a trenérem Koubkem nebo jím samotným. „Problémy mezi námi vůbec nebyly. Tým byl stoprocentně jednotný, byl tam absolutní soulad mezi mnou, trenérem a hráči. Neviděl jsem žádný problém uvnitř mužstva,“ ujistil.
Krejčí: Tyto turnaje mají být stmelovací událostí a ne tím, co se děje teď.
S tebou ted budu ztrácet cas naposled, nicmene nemusis mit šedou kúru mozkovou na úrovni Poirota, aby ti bylo jasny, kde asi leží pravda, ze jo.
Tim neříkám, ze je Krejci neviňátko, ze hral dokonale atd mimochodem, ale v soucasny repre je snad kazdymu jasný, kteří jsou kokoti.
Otevři oči, kluku.
zrovna Nedvědovi se nedá věřit ani nos mezi očima
.Čendo?.ty bys měl bejt jeho mluvčí&mentální kouč!!.dres už máš,viď?
Krejci mi byl dlouho nesympatickej, ale fotbalově jsem ho mel rad i s jeho nedokonalostmi, takovej v dobrým smyslu slova barokni stoper.
Ale po přestupu do zahraničí a hlavně působení v repre si me fakt ziskal se vším všudy. I s tim jeho "chcu"
Takže neumyl prdel jen Koubkovi, ale všem našim trenérů.
Doufam ze ty jeho motivacni proslovy pred zapasem predcita alespon z neceho o formatu A4, tohle pusobi jak kdyby to napsal nekde na koleni kdyz cekal rano na autobus
Na koleni v letadle.
A kde by to měl psát? Na dubovém psacím stole při svíčce?
Asi si měl zajít do duty free na letišti pro linkovaný sešit, aby byl tady Femboy spokojený
takze hore sa docitame ze to nie je uprimne lebo to mal pripravene vopred a tu sa kritizuje ze sa na to nepripravil doraznejsie lebo to spisal na poslednu chvilu
Viz příspěvek, že to nemá ze své hlavy a že se měl s někým poradit. Prostě ať udělá cokoliv, nezavděčí se.
Zapšklí slávisti. To je špatná diagnóza no.
Další dement.
Naše maximum možná není správná cesta...
Rozumí tomu někdo?
Jinou cestou dojít k lepším výsledkům, než je ten, který jiní nazývají maximem.
Maximum v tomhle systemu, kdy hrajeme na 4 stopery s JARem. Chtel rict ze musime hrat uplne jinak.
Zkratka dali do toho vsechno ale vzhledem k te taktice a neustale se menici sestave vi, ze i pres maximum usili vypadali jsko duchodci na prochazce co si neumi prihrat.
Je to paradox ale myslim ze tohle tim chtel vyjadrit. Davaji do toho vse ale hraji tragicky.
352 nemůžeme hrát. S tim nepostoupime na euro. Zjednodušeně řečeno chápu tohle jako hlavní smysl této věty
Jak se ti do téhle věty podařilo našroubovat něco o rozestavení
Chápu to tak, že v ramci nastavené taktiky hráli maximum možného. Ale právě že taktika je limitovala v tom, posunout maximum ještě výše. Nemůže napřímo říct Koubek něco nastavil, myslím, že to byla blbost, mohli jsme hrát jinak a lépe. Ale přesně takhle to chapu já. No a od toho uz je jen kousek k tomu, že logicky byl slabý střed hřiště, nevyužili jsme silné hráče vepředu (Schick, Šulc i když bez formy), což jde ruku v ruce s 352. A to vůbec nemluvím o tom, ze nemáme ani jednoho wingbeka, což zase dál limituje zvolené rozestavení. Možná mam bujnou fantazii, ale tohle z jeho vyjádření cítím.
Já jo,
Řekl že hráči opravdu snahu měli, ale že vlastně s daným systémem víc nešlo.
neustale omielat nekvalitu hracov ako obhajobu aj toho najodpornejsieho futbalu je argumentacny faul (a uznanie, ze trenerska skvadra je absolutne nevhodna/neschopna)
My se v českém fotbale pořád snažíme maximalizovat fyzičku a souboje a sereme na to ostatní. Pak se ukáže, že to nestačí a nemáme jiné zbraně.
Tomuhle zrovna vůbec
je to reakce na kecy Nedvěda Trundy, že toto představení na MS bylo maximem našeho týmu.
Kdo tomu nerozumí, je trouba, pozér anebo nesnasi krejciho, sorry jako.
Každý jedno vyjádření je tam dost jasny, jak myslel.
Nesouhlasná reakce na Nedvěda, že maximum je účast na MS. Jen to teda napsal dost blbě. Ale co, on není spisovatel.
No vždyť si to slyšel z toho týmu a od různých patolízalů “expertů” … že herním maximem je to co se předvedlo v baráži, protože se tím postoupilo.
Přitom každý normální člověk (včetně Ládi očividně) jasně viděl, že to bylo jen na obrovskej morál a taky pořádnej kus štěstí a bral to, že se ten herní projev aplikoval vyloženě prostě jen na tu baráž a dál se od toho odpíchnem jako, že to bylo ale co do fotbalovosti to absolutní minimum.
Nerozumí tomu jenom lidi se záporným IQ.
Hokej je tiež pekný šport.
Krejčího jsem dřív nemusel, ale tady bych se ho zastal. Záleželo mu na tom, tak si to napsal. Možná škoda, že nebyl ještě odvážnější, protože očividně, něco velmi shnilého tam je. Včerejší rozhovor Nedvěda a Trundy byl úplný bizár a dokud tam budou, tak se nikam neposuneme. Koubka vůbec nekomentuji, jestli namísto taktické přípravy, teambuildingu apod. je tam po celé sezóně nechá běhat kolečka, tak je blázen...
Aneb dejte mi pokoj, na nic se me neptejte. Tohle jsem psal 12 hodin. Vic nevim.
Konec hlaseni.
To vypada jak prvni ukol od psychologa na prvnim sezeni. "Sepiste vase pocity do priste na papir"
Ty vole
Nemusím ho, ale
Ne každý má dokonalý prezentační schopnosti, ale obsah super, o to jde nejvíc.
Bohužel ve vedení našeho fotbalu není ani 1% podobný sebereflexe
Český fotbal je mnohem zábavnější mimo hřiště, než na něm. Co se týče toho Krejčího, je to celkem bizár. Ale celkově mi přijde hrozně vadivý, jak Sparťani a Slávisti přenáší svoje konflikty do nároďáku. Když jednu věc udělá Krejčí, je to bůh, kdyby to samý udělal Souček, tak se mu vysmívají a naopak. Realita je taková, že pod oběma kapitány hrál tým totální hovno.
Ok, ty konflikty absolutně taky nechápu, ale tak lidi jsou lidi...
A jaký přesně má mít kapitán vliv na taktiku a herní projev týmu?
Tak jeden z důvodů, proč lidi chtěli Krejčího za kapitána bylo, že Souček na ně působil jako leklá ryba a Láďa měl údajně všechny vyburcovat a vést je jako ten správný lídr
To jo, ale to jsou takový obecný kecy. Co jako reálně uděláš? Dáš gól za útočníka, prihrajes za záložníka? Prostě ten dosah bude vždycky hodně omezený. A kolik je reálné na světě hráčů, co dokáží blbě hrající tým svým výkonem strhnout? A kolik jich hraje v obraně, nebo v defenzivni záloze? Strašně se to precenuje.
Přenášet klubismus do repre je jedna z nejvíc toxických věcí. Dělat tohle Španělé, tak nemají ty své první tři trofeje z tohoto století
Dělali to do doby, než je získali.
Tam to ale rozhodně není jen o klubismu, ale o rozdílnosti kultur.
Soucek je jedna z pricin soucasnyho stavu.
Protoze jako kapitan lezl trenerum do prdele. Pravy opak Krejciho, ktery je kritizuje.
Tak tehdy asi nebylo co kritizovat, ne? Příšerně se začali chovat až teď.
Tak dej příklad, co podle tebe bylo tak špatné, že by to mělo přimět kapitána vystoupit v médiích a zkritizovat vedení repre
Chování k fans, trapné omlouvání, neustále lezení Šilhavkovi do prdel, vytváření kultu osobnosti....
To se dělo možná tak v tvé hlavě
Ty jsi blázen
samozřejmě to nedělal on sám, ale jeho nekritičtí fans. Viz jeho výstup před finále EKL
Jaký kult osobnosti?
Zaprvé ne a zadruhé by se na soucka blilo prave proto, ze ničeho takovyho by nebyl schopen, on je naopak součástí toho všeho shnilýho. Neříkám původce, ale prodloužená ruka uz od šilhavky.
Plno lidí by na něj blilo ať by udělal nebo naopak neudělal úplně cokoli. Tvůj příspěvek je toho v podstatě důkazem.
V posledni fázi jeho působení asi souhlasím, protože toho bylo tolik, ze uz kazdej cekal jako sup na každý jeho pomyslný klopýtnutí. Teď už taky nejsem sukův fanoušek, jako jsem byl ze začátku. Proc? Právě kvuli jeho alibismu, vyjádření, omlouvání a svádění viny na všechno ostatní.
Schválně mi pověz, kolik mel casu a prostoru Souček na to, udělat vyjadreni jako ted Krejci? Spoustu, ta repre je několik posledních let. A kolik jich udělal? 0, slovy nula, naopak to jeste zhorsil a vystoupení s cufem pred kotlem je legendarni fail, vskutku fatální neúspěch. Plus jeho můžou mi vzít pásku, ale nemůžou mi vzít srdce? Ty vole
K tomu si pricti ne nepodlozeny storky o nesouladu v kabině, jeho neposaditelnost za šilhavky atd.
Není to zdaleka viník ani původce současného stavu, taky mu na repre záleží, jeden cas byl tahoun, nemam nejmensi problem to priznat. Ale poslední leta byl jen alibisticka užitečná podržtaška.
Krátká verze..sorry za nabourani tvyho slavistickyho narativu, ze kazdej neslavista nesnasi soucka. Naopak tvuj příspěvek je důkazem, ze i seberealnejsi kritika soucka vyvrhne na břeh jeho oddaný hejno apologetistickych slavistickych ančoviček.
Aloha.
Kdyby ses aspoň podíval, že reaguješ na fanouška Zbrojovky Brno a nesral tam píčoviny o Slávistech.
Jo, protoze tech se to netýká, promiň
Ale díky, reagoval si na cely jedno slovo z příspěvku, přičemž pointa musi bejt jasná i tej ančovičce.
Ten zbytek jen dokázal, že jsi jeho neobjektivní hejtr
Třeba ta část, kdy píšu, ze jsem byl dlouho jeho fanoušek? A výše, kde pisu, ze jsem naopak Krejciho dlouho nemohl temer ani cejtit?
Raději toho nech.
Ale je jedno na koho reaguje, ale že přesně pojmenoval pravdu. A ty jsi její jasný důkaz, Nigerijče
Tak problém je, že Souček pořádně nic nekritizoval, maximálně fanoušky
takže těžko hodnotit. Nicméně, osobně proti němu nic nemám.
Souček by si musel vytáhnout hlavu z prdele
A blilo by se na něj, že je to PR kec, co mu napsal někdo chytřejší než on. Přesně to vidim.
No, ale to by se nestalo. Souček by nekritizoval. Teď doufám, že by se mohl postavit za Laďu. Ale on má asi jiné starostí.
paci sa mi, ze opakovane hovori v inotajoch, aby ten, kto chce vediet, vedel a zaroven ho ta temna strana nemohla napriamo oznacit za vylozene diverzny prvok, ktory sa silou-mocou snazi narusit ten dlho budovany a vacsine vyhovujuci smradok
Mimochodem, vpomeňte na uslintané uhuhňané prase jménem Pelta. To byl profi bafuňář, předseda svazu a pan podnikatel. A ten když něco řekl, tak mu nerozuměla ani jeho rodina... Takže lidi co tu kritizují za tohle zrovna relativně mladyho Krejčího, co "celý život kopal do balónu"... No, nevím.
"e rovná se internet a toje dobré"
Jako tady se zas sešla armáda dementů jako na sockách, Krejčí letí asi 12 hodin letadlem a hned po vystoupení z letadla mu řeknou že bude hovořit s novináři, frajer naprosto unavený, kdy si v letadle připravil post na socky ohledně tohoto stavu a chtěl ho postnout po příletu, tak ho raději přečte, protože to má připravené. Mluví jasně a rázně, kdy vysoupí prakticky proti vedení svazu a trenérům a tady lobotomové ho hejtují protože to četl? Kurva já si nepamatuju, že by kapitán repre se takhle otevřeně postavil proti svazu, kdy má stejný názor jako většina fotbalové veřejnosti, ale tady se bude řešit jestli to četl?
Sorry, ale za to ho může hejtit jen nějaký lopaťák co nemusel prezentovat nějakou důležitou věc před větší skupinou lidí nebo dokonce před televizí, protože na tomhle by mi hodně záleželo a raději bych to četl taky.
Souhlasím. A hlavně chtěl přesně vyjádřit, co potřeboval. Ať se do toho nezamota a nevyzni to nakonec jinak. Je mi úplně u prdele, jestli to četl. Podstatné je, co chtěl říct a řekl. Myslím, že od svazu dostane pěknou čočku a vůbec bych se nedivil, kdyby mu chtěl Kunda a Koubek sebrat pásku
V tom případě bych se jim na to na jeho místě taky vysral....
Jsem to napsal blbě
taky je mi 40 a dokonce víc
ale že projekťákům u nás zazlívám to, že mnohdy řeší více formu, než obsah.
Ja si pamatuju na stredni, jak jsem se snazil okecat pisemku z prava, klasicky to prochazelo, ze jsi tam neco sepsal na A4, tak se slitovali a bylo z toho treba za tri...
Tady jsem mel vsechno dost agresivne seskrtane cervenou, dopsane at si pohadky nechám pro nekoho jineho a byl tam cisty bur...
Casem jsem dospel k tomu, ze pro me je duelzity jen obsah, na formu seru... Absolutne nesnasim, kdyz se snazi nekdo neco okecavat a dozvis se leda tak hovno...
Tak okecávání se nerovná formě. Ona je forma s obsahem až překvapivě provázaná, alespoň já to tak vždy vnímal.
Nooo ano i ne. Asi jde o to, co zpracováváš. Swarley má naprostou pravdu. Když jde o exaktní téma, jako je právo, nebo IT problém, pak je důležitý jen obsah, podaný samozřejmě v přijatelné a hlavně srozumitelné formě.
Jo je to možný.
Ne možné. Přece ví, že na ně budou novináři čekat.
No z toho textu jak to četl, tak tam měl jak píšu a někdo zmiňoval, že to bylo připraveno spíš na socky. Jako myslíš že tahle repre má něco připravené, nebo koordinované?
Já bych čekal nějakou tiskovku a ne že je budou odchytávat v příletové hale
Vždycky na přílet z velké akce čekají novináři.
Jo asi máš pravdu
No a co.
Lepší než co předvádí ostatní už 15 let
Však já ho tu hájím, jen rozporuji jednu větu.
Jako slávista Krejčího moc nemusím, ale tohle
Reakce Nedvěda na řeč kapitána Krejčího:
"Já si myslím, že hráči jsou od toho, aby hráli a podávali ty nejlepší výkony za české barvy, za českej nároďák. Ostatní věci jsou na vedení českého fotbalu. Jak na výkonném výboru, tak na předsedovi. Tohle je správná cesta."
Ty vztahy v repre mezi hráči a vedením budou úžasné ...
Ty hlavně nemysli
??? Možná mi IQ kleslo na Nedvědovu úroveň, ale opravdu nechápu...
jako nedvěd nemá myslet
Narážka na Nedvěda at nemyslí
Právě že Méďa nemyslí už dlouho.
Takže zase lhal
Nás Méďa, no. Nikdy nic špatného neudělal, všechno myslel tak dobře, ale vyjde to naopak, jako Švejk.
Mě Méďa připomíná spíš Hanu Zagorovou.
To ne hele, to je hodná holka a všechno přeci.
Nedvěd je normální alibistický z*d a podvodník
Zapomnel jsi zminit jak rekl ze Schick ho trosku prekvapil
Koukam lidem kteri na to nemaji zadny vliv na tom zalezi vic nez cloveku, jehoz je to prace
Ted se jen bojim, ze to neni prdel, ale realita...
já to přejel s tím, že to je prdel...než jsem si to teď přečetl na Seznamu
Jdu na seznam
Tam to bude rozjebané na kliky, někdo za Krejčím jako novým kapitánem, někdo za Součkem jako starým kapitánem, Coufal + slávisti, zapšklý nerudný dědula Koubek drtící hráče 10 km po ránu, asistent Suchopárek, tam prostě ani nevím co napsat, ten člověk je naprostý masakr, skvělý rétor a inteligent Méďa... To je celé naprosto šílené a nejhorší je, že se to pravidelně opakuje už roky u té repre. Nikdy nebudeme na úrovni Francie, Anglie apod., ale je prostě vidět, jak amatérsky a příšerně se to u nás celé roky dělá, mohli bychom být úplně jinde.
Na urovni Francie z 2010 mozno
Ty pičo
ten dělá všechno pro to, aby se všem definitivně zhnusil a spláchnul do hajzlu to, jakej byl hráč
mluví jak Jakeš tpč
Akorát je Škoda, že tomu dementovi Jakesovi to už nezrali ani ty ostatní komunistický zmrdi co tam drepeli. Tady to vypadá, že si bohužel notuje s ostatními predstaviteli tohohle režimu na FACR.
Jasně, medvědí hlavo
Hlavně jak se tady plácali nesmysli, že jedině Krejčí si jako kapitán udělá v kabině pořádek. Role kapitána se přeceňuje.
Je-li tam nějaká klika, nezmůže proti ní nic.
Najednou kapitán nezmůže nic, ale Součkovi se vyčítalo i že dostal Barák červenou a tři debilové šli v noci na disko. Dvojí metr jako prase.
Tam je evidentně něco nezdravého. Co se Součka týče, jemu se vyčítalo, že nepůsobí jako osobnost, šéf.
Což fakt nepůsobí no. Plus průser s fanoušky a já osobně ho nemám hodně rád od toho představení před finále EKL
Tak ale na tyhle věci a vyjádření je o dost lepší jak Souček. Ale težko říct jak by na tom Souček byl kdyby komunikace a marketing repre nebyl tak bídný.
tak PR nema nic spolocne s tym, ze sam neda dokopy jednu ucelenu vetu (a kapitan by sa mal ako prvy/jediny vyjadrovat k veciam, ci chce alebo nechce)
Ježíš přestaň už všude bránit toho Suka
Kde kopu do Krejdy, ty Leedsáku jeden?
Ty jsi vztahovačný, myslím to obecně
Podle mě se ti dva kluci mají rádi q v pohodě spolu vychází. Můj kapitán je a vždy bude LK, Suka uznávám a přeji mu brzké uzdravení. Ale ten jeho alibismus a podivný řeči a prohlášení prostě už nechci.
Bylo by dobrý, aby z pozice velezkušenýho hráče Krejdu podpořil. Pokud samozřejmě nestojí na druhý straně...
Nejhorší je, že on se vždy vyjadřoval tak… že to co řekl Nedvěd by řekl teď klidně i on sám… úplně ho slyším
A to ani není hejt, to je prostě dost pravděpodobné.
Však to není o hráčích
To tvoje neustálý obhajování Součka je taky wtf.
Tak se asi ukazuje, ze jsi neobjektivni Krejciho hejtr a přehnanej obránce Suka, hm?
Jen říkám, ze ani jeden není ideální, oba udělali/řekli věci, kterými me serou/nasrali, a oba mají jistý rezervy i přednosti.
Jses taková verze Coutinha z Temu. A jeste rozbitá a neproclená.
Co to meleš tyvole, Krejčího hejtr sice jsem, ale v téhle diskuzi jsem do něj neryl ani jednou. Jen do neobjektivních fanoušků zde na ef.
Vida. Takže nahoře mrskáš Čendu s tím, že je neobjektivní hejtr Suka a tady se přiznáváš k tomu samému u Krejdy
Ja to aspon priznam.
Ja taky přiznávám, ze jsi neobjektivni
A nebudu kritizovat že čte text z papíru, když bych zrovna já sám před novinářema v rozhovoru vypadal asi jako Haaland nebo Matěj Jurásek. Prostě by to bylo strašný.
Haaland neumí mluvit mluvit?
Stay Humble
https://www.youtube.com/watch?v=CuOvodbkPjA
Však to je jen póza.
Pavka je katastrofa od chvíle, co skončil jako hráč.
Očividně je úplně tupý, protože jinak by to přešel bez komentáře. Krejčí nabídl hlavu a Pavka mu ji právě useknul a pojede ten alibismus dál.
to vazne ten korupcnik povedal?
Nejhorsi je, jak se uz x let dozadu mluvilo o tom, jak je potreba dostat do vedeni fotbalu byvale hrace, jak k tomu maji vztah a zmeni tam tu zabehlou strukturu...
No..
To je realne výkvět demence mnoha tvarů a typů a skoro kazdej z nich te nasere..smicer a jeho debilní kecy, poborak a jeho analyzy, nedved, pešír(dobře, ten sem patří hlavne proto, ze je dement), ani ten rosa asi uplne ve Spartě nepresvedcuje..
Napadá me mozna koller, ten je vcelku oblibenej, ale kdyz ho vidis ve studiu, tak..jo.
Nikoho nenapadl dylina Nedved
to je ale zmrd
Neříkal právě Nedvěd, že vztahy jsou dobré?
Upřímně jsem měl po náhledu tendence hned napsat, kdo mu zase nadiktoval noty.
A ono stačilo si to pustit. A pak raději ještě dvakrát, aby se člověk nad tím poselstvím zamyslel.
Pěkně to tam poslal. Náš nejlepší výkon spojený s MS.
Absolutni respekt. Chtel to vysperkovat, kazda veta dava smysl a zaroven je mnohoznacna. Nechtel nic podcenit a posrat. Ono neni jednoduchy prijit pred novinare a zkritizovat sebe, cely tym i cely realizak. Kdo z nas by prisel pred novinare a rekl, ze sefove jsou nekompetentni blbci. To se proste musi umet. A je mu proboha 27. Kdyby mu bylo 40 a koncil karieru, pak bych tu kritiku vnimal prirozene, ale od 27letyho borce, co je kapitanem par mesicu, je to sakra odvaha
Krejci
Kapitan , vudce proste to chce urvat
a dhce aby vsichni makali
Suknby vsechny pochválil a rekl ze chybělo štěstíčko… a to jsem suka hajil co to slo
Krejci je kapitán , vudce
.
.ano, vůdce k neúspěchu..
Stojíme za svým kapitánem
Po tom, co k tomu řekl Nedvěd bych se na to být Krejčím možná taky vybodnul. Ať si to vedení vyžere...
Možná že kdyby prostě oznámilo na sítích konec repre kariéry třeba 20 hráčů z MS, tak už by to někoho ve VVFAČR donutilo jednat
Ne tvl fakt ne, žádný urážení se jako Schick. To není cesta. Je třeba bojovat a ne pouze vysílat signály.
Delame tady drama z MS, kam zavitame jednou za ctvrt stoleti, ale ze katastrofa bylo uz EURO, to nikoho ocividne nesralo. A nebo mi nekdo napiste co se od posledniho EURA zmenilo. Je to jenom nucene divadlo pro verejnost. At jdou do pici ty vole. Manazer haji trenera a za fiasko to nepovazuje, hraci z toho fiasko delaji. Faktem je, ze zmena je tak organizacne a financne nakladna, ze se na to vyserou a nezmeni se nic. Mel jsem za to, ze Koubek hned po priletu dostane padaka, ale jak vidno, jede se dal. Nevim co chteji hrat, hraci z nasi ligy uplne mimo ve srovnani se zbytkem sveta. Za normalnich okolnosti by tam nebyli ....
Hele mne je úplně jedno, jestli čte něco z deníčku nebo říká zpatra. Hlavně ať něco předvedou v září.
to?je jediná naděje bohužel, protože na Fačru se za noss nechytí nikdo
Z vyjádření Nedvěda je mi dost smutno a je mi jasné že se nic nezmění.
Je to fotbalista, pravděpodobně s generickou střední. Není to profesionální řečník, takže si sepsat to, co řekne je úplně v pohodě. Lepší než aby se v tom popletl.
Mnohem lepší než generické fráze "chyběla forma, trošku štěstíčka, bylo to náročné,...", které vůbec nic neřeknou.
Napadá někoho, co bychom mohli my jako fanoušci udělat, aby se něco změnilo? Aby z FAČR vypadli všichni, co za ten výbuch můžou? Abychom stáli za kapitánem, aby Schick chtěl reprezentovat, aby to do rukou vzali lidi, kteří tu repre úplně nezničí?
ako niekto nezainteresovany by som povedal ze minimum co by mohli fans spravit je sa vykaslat na tie zabomysie valky medzi S+S v repre, to samotne by atmosfere vo vztahu k narodaku mohlo pomoct. ale obecne pristup (ktory maju aj slovaci) ze sa podporuje len ked sa dari a pri akomkolvek probleme sa hned nadava a dehonestuje, s tym sa asi nic moc spravit neda
Vymyslet nejaký přístroj, který zabíjí jen trolly, a poslat ho na LFA jako dárek.
Nebyl mi nikdy sympatický, což je možná dáno to komu fandím, ale svým chováním a výkony v baráži si u mě zasloužil respekt. Tímto vyjádřím si mě získal ještě víc, protože na tom, že to měl napsáno a četl není nic divného. Člověk když mluví v emocích tak má tendenci na něco zapomenout a nemusí to vyznít tak jak chcete. Takže naprosto pochopitelné a vy co nadáváte, zajímalo by mne kdy jste naposledy mluvili před větším počtem lidí a věděli, že o tom budou psát všechny noviny v zemi?
ked vidim jeho vyjadrenia po zapasoch a aj toto vystupenie tak si vravim ze na pohlad mu ma clovek chut jednu flaknut za ten vecne ubuleny vyraz. ale najma ako jeden z mala sa pravidelne vie postavit pred kamery, jasne, bez zbytocnych nic nehovoriacich fraz, otvorene a nealibisticky popisat problemy, ako aj sam prijat zodpovednost ked spravi chybu a omluvit se. clovek si vravi aky je to sviezi vietor a to co by malo robit viac hracov....ale tu sa clovek docita kritiku pretoze nieco, co v nom hloda evidentne dlhsie si "dovolil" napisat na papier a nie to povedat z hlavy alebo sa dokonca naucit ako basnicku
Kompozičně a obsahově to trochu hapruje, ale aspoň je vidět, že mu na repre záleží.
A formu, kterou se vyjádřil, nemá cenu řešit.
Kompozičně to hapruje jak sviň
Frajer jak hovado!
Řeči hezký, ale Trunda s Nedvědem si tam Koubka nechali, takže je to všechno jedno
Já nevím, jestli to lidem dochází, ale tohle je regulérní začátek války o český fotbal. Dva hráči položili repre, jeden dost předčasně a určitě ne kvůli věku nebo výkonnosti. Pak Nedvěd s Trundou poplácají Koubka po ramenou a řeknou mu, jak má jejich důvěru a kritika je nezajímá. A teď Krejčí přijde s tímhle, kde velice jasně kritizuje i nekvalitu těchhle trenérských dinosaurů. Obrovský respekt k němu.
Možná lidem nedochází, jak odvážné to je. Je to kapitán reprezentace a otevřeně zkritizuje vedení českého fotbalu a trenéra, aniž by ukončil repre kariéru. Koubek už několikrát ukázal, že se mstí rád. Trunda s Nedvědem si zase budou hlídat svá křesílka. Přece tu nenechají nějakou kopačku si říkat, co si doopravdy myslí? Krejčí to teď bude mít v repre hodně těžké a je hodně odvážné tohle říct nahlas, ale neutéct a o repre a její budoucnost se poprat. A je na nás jeho a ostatní hráče, kteří se nebojí mluvit, maximálně podpořit a nenechat je v tom samotné.
Celé vedení českého fotbalu ukazuje v posledních týdnech maximální aroganci a opovržení vlastními fanoušky. A to nemyslím nějaké vychlastané trosky s IQ 70 a zkurveným životem, kteří po hospodách nadávají na všechno. Dění kolem MS nasralo po zásluze snad všechny lidi, kterým na českém fotbale nějak záleží. A jak se k tomu staví tihle lidé? Jsme pro ně falešní moralisté. Naše kritika je nezajímá, nudí je. Jen si pořád na něco stěžujeme. Vše je skvělé a my tomu jen hovno rozumíme. Víte co? Běžte do prdele. Pryč s těmihle šmejdy. Koubek je nesoudný, arogantní páprda, který reprezentaci víc vzal, než dal. Nedvěd byl skvělý hráč, ale tím to končí. V Juventusu byl u největšího sportovního úpadku klubu od korupční aféry a pádu do 3. ligy a zároveň u toho vařil další šméčka. Jeho působení bylo extrémně neúspěšné a to si ještě pomáhal kdejakou levárnou. A co vlastně ukázal zatím Trunda v českém fotbalu? Že nepřekážel při vyjednávání televizních práv? Rozhodně víme, že tam natahal tyhle nekompetentní lidi. Dokud se tahle banda nevypráská komplet, bude přinejlepším furt stejný a to znamená úplně na hovno. Český fotbal je žumpa, je to prolezlý odshora dolů šmejdama a bez kompetního restartu se v tom budeme topit ještě hodně dlouho. Hnus.
Moc možností nemáme. Ale jestli je nás tady takových stejně smýšlejících dost, tak bychom mohli a měli něco udělat.
Jít na LN a skandovat "Nedvěd je čůrák". Nebo třeba psát dopisy členům VV, jak se situace líbí jim. Nebo tlačit novináře k tomu, aby se ptali pořádně a ne kozohorsky.
Myslíš, že v redakci Lidových novin to někoho bude zajímat? Bureš má s Nedvědem dobrý vztahy
.
Já vím jak jsi to myslel a jsem pro
Půjdeš taky a namaluješ choreo, páč já jsem prase a umím jen velrybu
Umím prase zepředu, nic jiného nesvedu.
To by mohlo stačit
Psát umíme.
Ten konec Holeše bych do toho moc netahal. On by možná skončil tak jako tak nebo by se trenér podíval na jeho věk a že vrchol dalšího cyklu je za 2 roky a nepovolával by ho ani tak. I výkonnostně už to teď bylo tak na hraně jestli tam ještě patří.
Snažil jsem se ho z toho trochu vyjmout tím, že "jeden skončil dost předčasně", skončil by pravděpodobně i tak, obzvlášť pokud by necítil, že týmu moc pomohl.
Pěkne napsané, maximální souhlas
Osobně mě repre zajímala i třeba za Jarolíma, kdy objektivně prostě nebyli hráče, stejně tak jsem dokázal pochopit jiné neúspěchy. Ale pokud tam budou tito lidé, fandit tomuhle nebudu.
Šťastný Nedvěd, jeho první volba prošla přes výkonný výbor. S Koubkem jednal už v říjnu
Mönchengladbach
19.12.202519:53
Gratulace Nedvědovi a Šádkovi k vítězství nad slávistickou škodnou LuftJardou, Trundou, Provodem, Zoufalem a jeho nesvéprávnou loutkou Timmym.
Jak rychle se změnilo vnímání Nedvěda.
Slušný neotřepaný a věcný vyjádření, za mě pěkný
Krejčí se o hodně lidsky posunul za poslední rok, dva. Jaký kontrast proti vyjádřením i prezentaci během zápasu např. od Douděry, co hrál vedle něj. Krejčí to říká po svém, ale je fajn vidět, že aspoń někomu na tom fakt záleží. Zbytek se chová, jak kdyby to bylo úplně fuk, co jsme tam předvedli, neříká nic nebo se na to vykašlal, což se vlastně ale ani moc nedivím.
Máme tady snad rekord v počtu palcohoničů na jednu diskusi. A dokonce s tím bonusem, že každý palec hore je zasloužený.
A ž na ten Arsenal vidím, že jsi dobrý člověk
Dřív jsem ho nemohl vystát, pak mi přestal úplně vadit a poslední dobou mu už regulérně fandím...
Takový Theon Greyjoy
ten motiv "nemít čuráka" se u naší reprezentace opakuje podezřele často
Zesměšňovat fakt, že kapitán týmu přečetl před novináři promyšleně sepsané myšlenky bez alibistických frází, navíc když to neměl původně pro novináře, ale na soc. sítě... Tak kritizovat tohle a vysmívat se mu může pouze hloupý a/nebo povrchní člověk.
Change my mind
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele