Šok pro český fotbal! Schick skončil v reprezentaci, vyzývá k radikálním změnám

Český fotbal vstřebává po vyřazení ze světového šampionátu velké překvapení. Útočník Patrik Schick se rozhodl uzavřít svou reprezentační kapitolu. Autor 26 branek v národním dresu to oznámil na svých sociálních sítích s tím, že tuzemský fotbal podle něj nutně potřebuje hluboké změny.
Rozhodnutí elitního střelce nepřišlo ze dne na den a nejedná se o impulzivní reakci na čerstvý neúspěch v Mexiku. O konci v národním týmu prý přemýšlel delší dobu. "Byla to cesta plná emocí, radostí, zklamání, vítězství i těžkých momentů. Vždy jsem se snažil odevzdat nároďáku maximum a reprezentovat naši zemi co nejlépe," uvedl Schick, který reprezentační dres oblékl celkem v 56 zápasech.
Kanonýr odchází s pocitem hrdosti na to, co na mezinárodní scéně dokázal, ale zároveň s velkými obavami o budoucnost. "Český fotbal má na mnohem víc, než v posledních letech ukazuje. Je potřeba se podívat pravdě do očí a změnit řadu věcí, které dlouhodobě nefungují," zdůraznil Schick. Kritické hodnocení přitom nevnímá jako útok. "Neříkám to ze zlosti nebo zklamání. Říkám to proto, že mi na českém fotbale záleží," vysvětlil na závěr svého loučení.
Útočník německého Leverkusenu se s národním týmem loučí jako jeden z nejlepších ofenzivních hráčů v české historii, který se díky své střelecké potenci pevně usadil na předních příčkách historických tabulek. Na mezinárodní scéně se proslavil především fenomenálními výkony na evropských šampionátech.
Zářil zejména na odloženém Euru 2020, kde se s pěti přesnými zásahy stal po boku Cristiana Ronalda nejlepším střelcem turnaje. Jeho úchvatná trefa z poloviny hřiště proti Skotsku navíc vstoupila do fotbalových dějin. Lob tehdy ovládl anketu UEFA o nejhezčí gól mistrovství a následně si vysloužil i nominaci na prestižní Cenu Ference Puskáse pod hlavičkou FIFA.
???????????? After almost 800k votes, Patrik Schick's long-range stunner vs Scotland is UEFA EURO 2020 Goal of the Tournament! ⚽️????#EUROGOTT @GazpromFootball #EURO2020 pic.twitter.com/qBENMPj25b
— UEFA EURO (@UEFAEURO) July 14, 2021
Střeleckou formu si přenesl i na šampionát v Německu v roce 2024. Díky brance do sítě Gruzie se se šesti góly osamostatnil v čele národních historických tabulek, když překonal Milana Baroše a stal se nejlepším českým střelcem v historii mistrovství Evropy.
Samotný konec reprezentační kariéry nicméně přichází v turbulentní době. Nejen, že český tým vypadl na MS ve skupině s jeidným získaným bodem, ale opět se hovořilo i o jeho herním projevu. A stejně jako v posledních letech byl součástí těchto debat Schick. Přestože se od ofenzivní hvězdy vždy čekaly až zázraky, na hřišti to i vinou zranění či nesedícího herního systému drhlo a ofenzivní potenciál útočníka nebyl naplno využíván.
Děkujeme, Patriku! ❤️
— Česká fotbalová reprezentace (@ceskarepre_cz) June 25, 2026
Po deseti letech v národním dresu se Patrik Schick rozhodl uzavřít svou reprezentační kariéru. Zanechal za sebou nezapomenutelné góly i momenty, na které budou čeští fanoušci ještě dlouho vzpomínat.
Děkujeme za každý zápas, každý gól i hrdost, se kterou... pic.twitter.com/jHnzfPSOI6



Komentáře (221)
Přidat komentář"Sok"
Díky, Koubku
jj řekl bych, že tam bylo něco toxic v kabině, že to Koubek rozmrdal.Možná je i přetrénoval, dinosaurus tam chtěl aplikovat metody ze 70. let a myslel si jak je světový když jsme se tam dostali. A na té hře to bylo vidět
Koubek půjde od válu hned jak doletí zpátky, určitě ho vyhodí
Máš tam trio Coufal, Douděra, Chorý,tak co asi bylo toxic
A prdele soupeřů budou díky jeho nenechavým prstíkům dál poznávat středověk.
Je to tak a vůbec se mu nedivím. Trávit měsíc vedle těch duševních gigantů,to dá zabrat
Chorý už je starý ne?
No hlavně je Nemocný.
ten vypadal, že skončil už před MS
ale jinak díky za to, co odehrál
Přesně, vykračoval si tam jak primadona. Na Euru 2020 byl absolutně top, pak už to bylo jenom horší. Z části jeho přístupem, ale samozřejmě i tím, co jsme hráli.
Zklamalo mě že proti JAR nedal ty šance (respektive tu tutovku na začátku)
Ale přisahám bohu že z ofensivních hráčů tam proti JAR makal nejvíce. Nezapomenu na moment z 90 minuty, kdy on tam úspěšně presuje stopery, a čerstvej Provod stojí na půlce
Schick a presuje?
No byl zraněnej vždy na repre sraz. Po jeho konci se vždy uzdravil
Boris Šťastný demisi!!
Dalo se čekat
Vidět jak na něj 2 zápasy trenér nechá dávat jen nákopy a pak do klíčového zápasu dá Višinského tak skončím taky.
Šok to nebyl vůbec, alespon tady mi přišlo že lidi zaznamenávali že to tak bude
Chápu jeho frustraci. Když se Šulc totálně mine s formou a jinak je to v záloze vemeno vedle vemena, tak nedostane jedinou kloudnou přihrávku. Škoda. Je to sice machýrek, ale dokázal toho hodně.
Vůbec se mu nedivím ale
Jakoby jasně, proti JAR tam nedal tu hlavičku ale tpč, mít 5 fotbalistů kteří něco nějak tak umí a z toho během MS posadit 3, včetně top 3 hrotaka bundesligy, to něco značí
Ty píčo prostě tak moc si stát za svým hovno stylem kterej nás stal výhru proti JARu že radši posadíš Schicka než aby jsi to na ten poslední zápas zkusil jinak, to je na nařčení z velezrady
Nejspis jeste par hracu skonci. Jestli se zase nepovede novej trener a nebo zustane Koubek, tak se nedostanem na Euro.
Znovu říkám, jediná šance je totální omlazení týmu a příchod progresivního manažera ze zahraničí. Jedno jméno bylo vloni jako na podnosu - když u nás v SWFC skončil kvůli bývalému majiteli Danny Röhl, tak byl několik měsíců bez práce. Tehdy ho měli přitáhnout za každou cenu. Je to Sasík, má fantastický životopis, na svůj věk dokázal už hodně. Nakonec po něm hrábli Glasgow Rangers. A i přesto, že jim to letos až tolik nešlo, má Danny podle klubového vedení jasnou důvěru, protože to tam začal měnit od podlahy a s dlouhodobou vizí.
Myslím, že tohle by byl PAN manažer pro český nároďák. Jenže to by ve vedení českého fotbalu nesměli sedět lidé, kteří při slovu "radikální změna směru" křičí: "Ne ne ne, vše při starém! Smrádek, ale teplíčko!" Co proboha může dát takový Nedvěd manažersky národnímu týmu? NIC!
"A i přesto, že jim to letos až tolik nešlo, má Danny podle klubového vedení jasnou důvěru, protože to tam začal měnit od podlahy a s dlouhodobou vizí."
A preto je Rohl v Salzburgu a Rangers priviedli manazera z Hearts
26 golu, vždyt je až na 9. místě.
a?
Ak to plánoval na tento deň, tak by bolo fakt blbé, ak by ste postúpili
Věděl, že nepostoupi
Lepší by bylo, kdyby řekl na placku, co mu vadí.
Tak vzhledem k tomu, že je nejspíš furt s týmem, se asi nedá čekat že bude házet špínu konkrétně
Věřím ale, že si ho pozvou brzo do Zajíce a tam to rozvede.
Já si myslím že to vyjde ven, ale je dobře že to neřekne hned, aby z něho nekecali emoce.
myslim, ze skoro vsetko (opakovany vyber urcitych hracov, naopak hadzanie spiny na inu skupinku hracov, ktorej sa vycitalo nieco, co pri tej prvej bolo zjavne v pohode, dlhodoby styl repre, (ne)komunikacia urcitych veci, poplacavanie sa po ramenech za neuspech ...)
V pořádku, jedinička pro LN bude stejně Chorý
neunesl, škoda, ale na gól proti Skotsku přes půl hřiště nezapomeneme, díky
Neunesl...jdu teď vsadit, že se poprvé nedostaneme na ME, kurz asi bude lahůdka, když jsme tam ještě nikdy nechyběli
to je stejně neuvěřitelný, že ta bilance je na ME účast 100% a každá série jednou končí, ale tak třeba nový trenér to pojme jinak
na ME je přeci jenom lehčí se dostat než na MS
No dřív to vlastně bylo cca stejně obtížné (15 míst vs 13)
Tak při posledních dvou účastech jsme měli extrémní kliku na skupinu. Dostat ze třetího koše Černou Horu a potom Albánii byla klika. To už se nemusí opakovat.
To je dost možné, protože UEFA vymýšlí čím dál debilnější formáty kvalifikací a reálně to rozhodne los nebo hloupá baráž bez odvet
Oto,co přesně jako neunesl?
tym lopat na zadech
ani ja by som neunasal Douderu, Choreho, Coufala, Kuchtu ...
Jednoznačně souhlas
Neunesl ty vaše slávistické lopaty
Coufal čekám to stejný (jakkoliv to tady většina uvítá).
ja mam pocit ze ten by mohl zustat jeste.. ale Holes, Zeleny, Darida(opet).. nedivil bych se ani Souckovi, za potrebi tohle taky nema
Ten ne. Ten bere tyhle akce jako dobrej placenej výjezd a kalbu
Asi souhlas. Podívej na Džeka.
Džeko už tomu týmu moc nemá co dát. Hlavně, když je v základu a rozhazuje celej zápas rukama
Tak on je asi hlavně mentor a žolík z lávky
To mi teda vůbec nepřijde. Včera hrál dobře, byť mě teda kvůli tiketu štve, že nedal gól.
Platnější než Schick v našem systému
tak když tam ten trenér bude smrdět další třeba dva roky... a vzhledem ke kvalitě vedení asociace je jasný, že i po Koubkovi přijde trénovat nějakej kokot jehož hlavním prodejním argumentem bude, že je s těma lidma kámoš a že mu bude stačit max půl mega měsíčně.
No a? Pořád tam máš prostě být, protože hraješ za svůj národ, ne za nějakýho plešouna na lavičce.
Přijde mi, že málokterý národ své fotbalisty má míň rád než Češi. Podle mě patříme k nejhorším fanouškům na světě
To je ta přehnaná negativita no
Zase clovek kdyz vidi, co se v posledni dobe v nasi zemi deje, tak vlastne brat kamose za nizsi gazi zni vlastne docela dobre
Hele, Já se mu nedivím, že končí. Dlouhodobě je to jediný fotbalista v týmu, jeden z mála bystřejších mezi sbírkou lobotomů. A ještě se po něm půlka ČR v čele se Šmicerem (což imho nikdy nebyl žádnej zázračnej fotbalista) bude vozit, že má víc makat pro tým
Dobře nám tak, bude nám tam běhat Chytil s pacientem Chorým...
Ani nevím, u koho za posledních x let mrzel konec víc.
Každopádně ocekavatelné a hlavně pochopitelné rozhodnutí. Snad teď začne dávat góly Hložek, nebo vyletí někdo nový, např. Eduardo, Kabongo. Ale spíš čekám, že tam teď pěkně dlouho na hrotu budeme stavět na dvojici Chytil, Chorý
To je ale "překvapení". Asi jedinej náš hráč, kterej se dá zařadit k širší světové špičce a místo toho, abychom hledali jakoukoli možnost, jak maximálně využít, že máme top hroťáka, to spíš vypadá, že nás obtěžuje, že na hrot nemůžeme mrdnout Chorýho. Tak nám Schick tohle dilema ulehčí.
Vymyslet, jak ho v repre využít, zkoušela uz nekolik treneru a marně.
Vždyť byl snad každý cyklus nejlepší střelec týmu
Ten tvůj komplex vůči němu
Neskutečné kolik golu dál v takovém týmu. Nejlepší hráč v repre od té generace Eura 2004.
Na druhou stranu, on snad nikdy nedal gól top soupeři mimo toho Eura 2020. Ale i tak má skvělá čísla a je to asi nejlepší hroťák v historii samostatného Česka.
po Kollerovi
Koller byl lepší v repre, na klubové úrovni zase Schick
Tak on toho proti těm TOP týmům moc neodkopal. Půlku svojí reprezentační kariéry doslova promarodil.
Vyhoďte toho geronta, najděte nějakého progresivního zahraničního trenéra a odproste ho zpátky.
Vsak jestli to je kvuli trenerovi, tak to nemusi byt definitivni
Skvely, posledni at zhasne
Skoncit by mela tak trictrvrtina tymu. Mame super golmany. V obrane Krejciho, kterej teda taky nebyl buhvijakej, snad Vitika, Kricfalusiho, Chaloupka, pokud nebude predvadet to, co s Koreou? Do zalohy Sochurka, Sojku. Pak asi jeste Hlozka a Sulce. Mozna jsem na nekoho zapomnel, ale ostatni bych proste uz nebral a doufam, ze spolecne se Souckem, Coufalem, Holesem, Douderou skonci daleko vice hracu. Na Euro se dostaneme i s U23 a pokud ne, tak mi to taky nevadi. Uprimne si myslim, ze tam horsi narodak nebyl a ze bychom dostali i s Haiti nebo Curacaem
Schick byl jeden z nejhorsich hracu, ale vlastne ani nevim, koho dopredu mame. Visinsky se mi libil, ale devitka to uplne neni. Slavia nikoho nema, Sparta Vojtu? No jsem zvedav
Nejakych 10 hracu ted i Schickem ti konci v ramci obmeny generace. To neni jen kritika vykonosti/vysledku na MS.
(Stanek, Zeleny, Holes, Coufal, Doudera, Darida, Soucek, Chory, Kuchta, Schick), pak tam mas hrace jako Cerva, Provoda, Chytila, Hranace a urcite hromadu dalsich, kde ma clovek otaznik. Nebude to tricrvrtina, ale solidni rez by to za me mel byt.
O Provodovi nemůže být řeč, každý zápas v evropě je vidět, že to je jen lojza pro českou ligu. hranac naopak jestli zůstane v základu tak z něj bude ideální hráč do rotace s krejčím a vitikem. základ je upustit od systému se 3 stopery
Proč obměna, když kromě Daridy jim je max. 33?
Horší určitě ne, spíš dravější, tvárnější. Vychovat a sehrát si je pro repre na delší dobu. Už to mělo být dávno..
Šanci by si zasloužil i Bucha, měli bychom být rádi za Černýho, kterej prostě fotbalista je, třebaže dozadu nemaká.. Nezbývá než doufat, že třeba Sparta rozehraje Karabce. Dopředu se třeba chytne Kabongo.. hlavně už žádné chytily a celkově slávistický lemry
problém je, že sparta o něj nestojí a že ani lyon nebo hamburk za takového borce nedá blbe 3 mega též něco značí
I bez Patrika Schicka buddeme hrát úplně stejně, nic proti němu nemám, mám ho rád.
řekni Robinovi, on mu to vyřídí
Současná jeho kritika je částečně oprávněná (byť fakt neměl nikoho, kdo by mu cokoliv připravil), ale asi na něj ještě budeme v hodně dobrém a dlouho vzpomínat...
Čekal jsem to a Paťovi se vůbec nedivím
Za mě super. Ještě by mohl skončit Souček, Provod, Holeš, Douděra (worst player ever seen
), Chorý a samozřejmě Koubek a vedení v čele s Nedvědem. Suchobuřt ať se ani nevrací.
Suchobuřt
Vždy mě to rozesměje
Vtipny, mozna mohl zkusit ukazat, ze cesky fotbal ma na vic a nehrat uplnou picu. Alibista
Asi v pořádku, další musej následovat - zatim aspoň Souček, Coufal, Holeš, Darida. Do roka postupně vytěsnit Provody, Choré, Kuchty či Staňky. Douděru už nikdy nenominovat. Žádná brutální očista jako když Vrba předal Jábulímovi torzo, jenom přirozená selekce.
A jako kde mame ty lepsi hrace nebo jak to bude dal fungovat?
Zatím povoláme nejake kluky z divize a začneme naturalizovat.
Tohle jsou všechno nahraditelný lopaty, snad s jedinou vyjimkou Coufala, ale ten je dokonce ze všech nejstarší, takže čau. Holeš, Staněk, Darida, Kuchta, Chorej už neměli co pohledávat teď na MS.
Lol, nekončí. Vsadím se o cokoliv, že ještě reprezentovat bude, ale jako krok který vytvoří tlak na svaz to cením.
Proč by nekončil? Je mu 30, celou kariéru je náchylnej na zranění, takže každej repre zápas je pro něj riziko. A to pro trenéry, kterým spíš překáží, že umí hrát fotbal a pro českou fotbalovou veřejnost, která patří k nejhorším na světě?
Mezitím v hokeji
Lékař Tomáš Vyskočil po 17 letech končí u reprezentace
„Bylo to časově náročné. Na tři týdny jsem si kvůli šampionátu bral dovolenou, na úkor rodiny, navíc jsem se tam necítil úplně komfortně. Takže jsem dospěl k tomu, že po 17 letech je čas, abych měl trošku víc volna. Nechci, aby to vyznělo blbě. Těžko se mi to popisuje. Člověk v medicíně něco znamená, ale tam se k němu chovají, jako kdyby toho moc neuměl. Něco jako pátý kolo u vozu. Chápu, že se musí vytvářet maximální servis hráčům. Ale hlášky jako ´doktůrku pojď sem´ už za ty roky nemusím. Když je člověk starší, přestává ho to bavit.“
Chápu, že doktorovi může vadit, když s ním takhle mluví guma, která poprvé propadla ve 2. třídě
Taky hezké.
Uzavřeme sázky na jak dlouho ? Koubek skončí, přijde novej trenér, Schick se nechá pár týdnů přemlouvat a pak bude psát jak ho to nabíjí a že repre je nejvíc atd atd...
Super. Divat se na nej v repre to bylo vyloženě za trest.
tak si uzij Chytila s Chorym pico
Radsi si tam uziju Hložka se Sulcem, ale díky.
to ale predpokladas ze to bude trenovat nekdo kompetentni
Víš ze přesně tyhle dva vcera postavil Koubek, ze jo.
jo ten postavil treba i Douderu
No Šulc taky předvádí galapredstavení
Ano, Sulc hral hrozny hovno. Od posledního zranění je z formy.
Ale Schick hraje v repre hovno roky. Ne pul roku. Roky. Pod nekolika trenery.
Ty prostě jen chceš být za každou cenu v opozici, Schick dával góly v repre pravidelně, bez něj to teď bude totální hitparáda
Ja Schicka kritizuju roky. To neni nic, co bych si vymyslel ted. Kazdej zapas mi dava za pravdu.
A taky roky chválíš Hranáče, z toho je tak trochu poznat že tě ten fotbal moc netrefuje
Chvalil jsem ho, kdyz byl v Plzni. Od ty doby ho nesleduju. A minuly EURO hral dobre. Tady na MS se kritizuje, ale za me byl prumer. Krejci byl ve vcerejsim zapase treba o dost horsi. Dva goly kvuli nemu. Ale to se tu rikat nesmi.
Ach jo
Na Euru hral tak dobre, ze většina gólu sla nejakym zpusobem pres nej, ale je pravda ze Krejci včera nehral, ikdyz teda vycital bych mu jen ten prvni gol, druhy Doudera, Kovar a Holes, treti uz ani nevim. Ale Hranáč do repre patří, jako by měl každý hráč, který se aspoň trochu prosadí venku. Proto mi přijde vtipné plivat na nejlepšího hráče poslední doby, který je asi fakt jedinný z koho mají soupeři respekt
Ja ho z repre nevyhazuju. Ale jeho role mela bejt střídající hrac. A ne se na nej spoléhat, ze to bude nejlepsi hrac.
a proto je nejlepsi strelec, to da rozum
rok dva, pár nepodařených výkonů a národ bude z repre vyhazovat Šulce. Zvlášť pokud už tam nebude současný hromosvod nenávisti Souček.
Dívat se na repre je vyloženě za trest v posledních 4 letech. Teď si užij Chorýho, Kuchtu a Chytila. Připrav se potom na Douděru a Suchomela za Coufala.
Pak snad budeš spokojenej.
Vsechny bych vyhazel. Kdyby Chory nebyl dement, tak toho bych si nechal, typologicky idealni.
Typologicky pro co? Pro rok 2000?
Pro nase moznosti. Pro hrace, ktere mame.
beriete to priliš tragicky, neboli ste zlí, boli ste prekvapenie že tam ste....Taliansko, Dánsko, Maďarsko, Írsko, Srbsko, Ukrajina a chvili aj Slovensko ( když porazilo Nemecko 2:0) boli lepší a nejsu tam...mali ste paradny záver kvaldy a mali ste si to užiť ako outsider a ako odrazový mostík k lepším zajtrajškom..len ste chceli príliš veľa...nehovoriac o tom že po 2 zápasoch ste kludne mohli mať 6 bodov
, hlavy hore bratia
Když já pořád nevím. Určitě ta teze, že ho nedoážeme využít je určitě pravda, ale i teď v posledních zápasech, když měl šanci tak to zadrbal. A turnaj hrál ve strašidelné formě. Vždycky jsem ho omlouval, ale poslední dobou už mě spíš taky štval. Těžký
Uplne smesny tady cist ty komentáře. V každým zapase totalne tragickej. Včera nastoupil na 20 minut a udělal co? Byl vubec u mice? Měl nejakou střelu, nebo aspon prihravku? Získal nejakej balón? Zklepnul?
Ale vsak hrat v takovem nesystemu pro hrota je naprosto za trest, dostanes mozna dva poradne balony za zapas a musis z toho dat gol, protoze jinak budes za blba... To dokaze mozna tak Haaland, ale zbytek kvalitních hrotu proste potřebuje nejaky servis a dostavat se do vice sanci...
Pak vypadas, ze se tam motas od niceho k nicemu a mas v pazi a po zapase ti to daji vsichni sezrat, ze jsi na hovno a nedavas goly...
Ano. Ale my nemáme hráče, kteří mu muzou ten servis udelat. Prostě nemáme.
Proto potřebujeme hrotaka, kterej ten servis bude delat ostatním.
Cítím šanci pro návrat defenzivní 9 Standy Tecla
hrotak,kterej bude delat servis ostatnim? vsak to nedela ani haaland
Ja nic o Haalandovi nepsal.
Typologicky mluvim o Chorym.
no teď si Chorého užiješ dosyta fajnšmejkře
Do první červené.
Šanci říkáš, jo?. Třiceti metrovej padající míč a jednu hlavičku z rohu, kterou si vytvořil prakticky sám, to zrovna není festival zásobování od svých spoluhráčů. Taky by se mohlo stát, že by si tu hlavu vyšrouboval až by mu upadla.
Kamarade, mel tri stoprocentni golovky.
Padajici mic, kde byl uplne sam a mel pul hodiny casu.
Hlavicka naprosta golovka.
Balon na maly vapno z leva, kterej promachl.
Hrot svetove urovne. Kdyz ho nejvic potrebujes.
A je uplne zbytecny rikat, ze mimo strileni golu, na hristi neexistuje.
KBZ neposlouchám, ale už se někde propíralo, kdo vynáší tu sestavu furt?
Koubek měl možnost s repre něco změnit na MS. V baráži to samozřejmě nešlo tak narychlo, ale na MS už mohl a nezměnil vůbec nic! Spoléhal na tu sračku a smál se,ze neumíme hrát tiky taka.Nominace Douděry a Chorého je ke zblití. Douděra se mu aspoň odměnil výkonem,ze kterého si dělá celý svět srandu. Je potřeba aby skončil nejen Koubek, ale i Nedvěd. A samozřejmě také hráči ve věku 30+. Je potřeba zapracovávát mladší a klidně obětovat kvaldu na euro. Nový trenér už musí být mladší moderní generace a ne dinosaur typu Hašek, Koubek.
Schickovi se vůbec nedivím a zcela ho chápu. Je to borec. Vrtulník se tam bude určitě držet zuby nehty.
Jeste pred zápasem s Mexikem to byla silná parta, co držela pri sobě.
Koubek ho zničil
Dá se to pochopit. Účast na MS je nejvíc, takže má splněno. Vzhledem k jeho chatrnému zdraví se mu nějaká ta pauza během sezóny bude hodit. A repre to bez něj taky zvládne, stejně každý druhý sraz absentoval.
A na EURO bude zpátky.
Ještě prosím konec Holeš, Coufal, Darida, Souček, Douděra, Chorý, Zelený. A samozřejmě Koubek s Nedvědem.
Popravdě z české ligy na me v te repre udělali nějaký dobrý dojem jen hráči Plzně.
Sojka a Višínský dobrý příslib do budoucna.
Taky jsem si říkal
Vubec se mu nedivim.
Docela jsem zvedavej, az si to za par dni sedne a zacnou vylejzat "tajemstvi" z kabiny. Myslim, ze nas ceka jeste spousta "zabavy".
tragedi koubek s trundou a nedvedem...to jsou slusny hrobari...
Nedivím se mu. Odmakal své. Stejně ti není kam posunout. Ten tým nemá žádnou budoucnost. Ať se ukážou zase mladší. A jestli tam bude Chorý, tak
Bylo to jen dovršení té tragédie pod Haškem a Kostlem. Teď Koubek se Suchymparkem. Plesouni dinosauři a dva trafikanti. Baráž beru, bylo málo času, šlo o to postoupit a pragmatismus se vyplatil. Když už tam ale seš, tak musíš něco předvést. Ty alibisticky výmluvy atd.. reálně špatná taktika, evidentně i příprava, protože borci nemohli v 60 minutě..
Největší sranda je Douděra, kterého si Koubek prosadil a borec předvedl tohle
Ale oni to mají stejně v piči, jeli tam jen proto aby tam byli, mají to teď v životopisu, a to je celý.
Dlouhodobě uz na nem bylo videt, ze v repre je nastvany na ten herni styl. Velka skoda pro nas..
Verim ale ze s novym trenerem prijde prece jen jeste pomoct
Tím je asi řečeno vše. On už to chtěl udělat dlouho, už i sami hráči ví, že je v našem fotbale něco špatně a něco se musí změnit. A s tímhle nastavením tam jeli a taky to podle toho dopadlo. Krásné příklady třeba u Francie, jak tohle dopadá a to měli trochu jiný výběr…
Co si budem, to jeho plazení se po hřišti bylo na pěst. Ale Schick jako jeden z mála, ještě s Hložkem a Kovářem, viděl, jak to vypadá v klubu, kterej patří aspoň rok mezi nejlepší na světě. Jak se tam trénuje, jak dojít k nějakýmu systému, kterej tomu týmu přesně sedí, a jak je potom fotbal vlastně jednoduchej a zároveň krásnej. A když ti to v klubu posílá Wirtz na milimetr přesně na nohu, nebo Grimaldo z lajny přímo na palici, a ty pak přijedeš na repre, tam na tebe čeká fakin Ivan Hašek a za sebou máš z velký většiny mongoloidy, kterejm ten míč spíš překáží, tak se mu vůbec nedivim. A když to vypadá, že by to Koubek mohl trochu zvednout, tak všichni rychle zjistí, že měsíc s nim na jednom místě je něco mezi Mírovem a klášterem. Když máš tak inkluzivní přemýšlení, že se snazíš přizpůsobit taktiku všem těm Červům, Chaloupkům, Součkům atd., místo aby jsi využil, že máš jednoho, možná se Šulcem konečně dva hráče, kterej je fotbalově lepší než zbytek a může ti udělat rozdíl, tak mu posíláš nákopy buď do autu, do vzdušnýho souboje jako kdybys tam měl Chorýho, anebo prostě jinam do prdele. Až teď budeme mít do útoku v lepším případě Hložka ve formě, v horším Chytila, Kuchtu, nebo jinej zázrak z kapr ligy (Pišta enjoyer), tak si ještě všichni vzpomenou, jakýho hráče jsme tu dekádu v kuse kurvili
Co jiného čekat, to MS si neužili hráči ani fanoušci, jen pan trenér Koubek je spokojený a možná pár hráčů co dotváří tuhle zkurvenou auru kolem repre.
Chtěl jsem ho natřít, že se uráží a utíká, ale vzhledem k jeho častým zraněním to možná přeci jen potřebuje. Zas ale je mu 30, ještě min 2 roky mohl vydržet.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele