Juventus FC Itálie - Juventus FC - Zprávy

Další články

Lazio potřebuje proti Juventusu otočit nepříznivý vývoj na cestě do finále

Juventus cestuje k druhému utkání semifinále Coppa Italia do Říma, kde na něj už dychtivě čeká Lazio. Před Tudorovými jednotkami stojí náročný úkol, protože v prvním vzájemném duelu dostalo Lazio dvě branky. A teď musí vymyslet, jak minimálně dvakrát pokořit obranu Juventusu, aby mělo šanci na finále.

Juve znovu ztratilo, po dvojitém penaltovém trestu od Cagliari bylo rádo za bod

Fotbalisté Cagliari remizovali ve 33. kole Serie A s Juventusem 2:2. Domácí v první půli těžili z neukázněnosti hostů ve vlastní šestnáctce. Během šesti minut úvodního dějství se totiž z bílého puntíku prosadili postupně Gianluca Gaetano i Yerry Mina. Favorit z Turína však po hodině hry snížil a nerozhodný výsledek zařídil tři minuty před koncem základní hrací doby nešťastným vlastním gólem Alberto Dossena.

Juventus má Ronaldovi vyplatit téměř čtvrt miliardy korun

Rozhodčí soud nařídil Juventusu vyplatit přibližně 9,8 milionu eur (téměř 248 milionů korun) z dlužné mzdy bývalé hvězdě klubu Cristianu Ronaldovi. Italský fotbalový tým v tiskovém prohlášení uvedl, že verdikt soudu přezkoumá.

Cagliari se pokusí o další zázrak, po Interu chce obrat o body i Juventus

Ještě než se Juventus pustí v úterý večer do odvetného utkání semifinále Coppa Italia s Laziem, musí obětovat dost sil při výjezdu na Sardinii. Domácí Cagliari ho uvítá už v páteční předehrávce 33. kola Serie A, přičemž samo má rozhodně o co bojovat.

Felipe Anderson v Laziu nezůstane, nepřestoupí ani do Juventusu. Vrací se do Brazílie

Hráči Lazia Řím po sezoně přijdou o brazilského záložníka Felipe Andersona, který se rozhodl vrátit do rodné Brazílie. Jednatřicetiletý hráč na sociálních sítích s předstihem oznámil, že v Laziu neprodlouží smlouvu a neodejde ani do Juventusu Turín, o čemž spekulovala média. Naopak posílí klub Palmeiras.

Brankář Juventusu Szczęsny si z turínského derby odnesl zlomený nos

Brankář Juventusu Wojciech Szczęsny je po operaci nosu, který si zlomil v sobotním ligovém derby proti FC Turín. Polský gólman utkání, jež skončilo bezbrankovou remízou, dochytal.

Neprůstřelná arena Býků z Turína ustála i nájezd městského rivala

Turín FC udržel v městském derby na uzdě Juventus a ve 32. kole Serie A si v domácím prostředí dokráčel pro bod za remízu 0:0. Pevná defenziva Býků dopřála věhlasnému rivalovi jen málo vyložených příležitostí, a poprvé od února roku 2008 tak v souboji se Starou dámou neinkasovala. Ke třetímu čistému kontu na Stadio Olimpico v řadě pomohl domácím v sedmé minutě nepřesný Dušan Vlahovič, jenž z ideální pozice pálil do tyče.

Turín opět rozdělí Derby della Mole, favoritem Juventus

Turínské derby s pořadovým číslem 210 se stane tahákem sobotního programu 32. kola Serie A. Domácí Býci se potřebují co nejdřív oklepat z nelichotivého utkání v minulém kole, kdy překvapivě nestačili na Empoli. Juventus se naopak zaskvěl vítězstvím nad konkurenční Fiorentinou.

Felipe Anderson vymění Lazio za Juventus, se Starou dámou je domluven

Felipe Anderson se chystá na svůj druhý odchod z římského Lazia. Třicetiletému brazilskému křídelníkovi v hlavním městě dobíhá smlouva a novou nepodepíše, podle posledních zpráv už je domluven na angažmá v Juventusu.

Fiorentina pojede do Plzně s prohrou v zádech, Juventusu nezlomily vaz ani četné ofsajdy

Fotbalisté Juventusu dali zapomenout na špatnou ligovou formu a navzdory hned třem neuznaným trefám kvůli ofsajdu ve 31. kole Serie A porazili před vlastními fanoušky Fiorentinu 1:0. Proti čtyřzápasové šňůře bez vítězství nakročil už v 21. minutě Federico Gatti, jehož branka jako jediná platila a ukázala se jako vítězná. Fialky, které se po sezoně rozejdou s trenérem Vincenzem Italianem, ani s Antonínem Barákem v základní sestavě favorita nepřekvapily, a tak do Plzně, kde je čeká čtvrtfinálové utkání Konferenční ligy, nepojedou v nejlepším rozpoložení.

Juventus nemá jistotu Ligy mistrů a čeká ho houževnatá Fiorentina

Fotbalisté Juventusu si v minulých kolech zkomplikovali účast v základní skupině Ligy mistrů a stávající třetí místo v tabulce teď musí hájit proti pohárovému zástupci z Florencie. Fiorentina se připravuje na blížící se zápas Konferenční ligy proti Viktorii Plzeň a Juventus na Allianz Stadium je výbornou zkouškou. Také Viole jde o evropské poháry a v Turíně potřebuje bodovat.

Juve doma vyzrálo na římského soka a pootevřelo finálovou bránu

Hráči Juventusu zvítězili v prvním utkání semifinále Coppa Italia nad Laziem 2:0. Po nepříliš povedené první půli vlétli svěřenci Massimiliana Allegriho do druhého dějství jako uragán. Nejprve rychlou akci zakončila hvězda minulého Eura Federico Chiesa, na kterého navázal o necelou čtvrthodinu později Dušan Vlahovič. Stará dáma tak půjde do odvety v hlavním městě s dvougólovým náskokem.

Juventus žádá odplatu za nepovedené ligové klání proti Laziu

Jen pouhé tři dny poté, co se Juventus nepříliš úspěšně postavil Laziu a v lize opět prohrál, se oba týmy utkají znovu. Tentokrát v prvním semifinálovém duelu Coppa Italia a domácí Juventus bude nyní moci počítat s podporou zaplněné Allianz Stadium.

Tudor zažil sladkou premiéru na lavičce Lazia. Juve pocítilo absenci hříšníka Vlahoviče

Lazio porazilo ve 30. kole Serie A Juventus 1:0. V duelu tápajících celků, které se znovu potkají v semifinále Coppa Italia, dlouho tahali za delší konec Le Aquile. Nakonec se však v 93. minutě stal jejich hrdinou Adam Marušič, jenž z úplně poslední akce utkání vstřelil rozhodující gól. Stará dáma tak pocítila absenci vykartovaného Dušana Vlahoviče a na Stadio Olimpico už počtvrté z posledních pěti klání zaváhala. Nový trenér domácích Igor Tudor se v Římě uvedl ziskem tří bodů.