Koubek rezignovat nehodlá. Budu plnit svoji smlouvu, řekl po vyhoření na šampionátu

Trenér Miroslav Koubek (74) neuvažuje, že by po vypadnutí české fotbalové reprezentace na mistrovství světa už ve skupinové fázi u týmu skončil. Mám smlouvu, z boje neutíkám, řekl zkušený kouč na tiskové konferenci po porážce 0:3 s Mexikem. Připustil, že výkony na turnaji nebyly dobré, věří však, že se mužstvo může zlepšovat.
Koubek v zimě podepsal s FAČR smlouvu na dva a půl roku a v březnu dovedl reprezentaci ze dvou zápasů play off po 20 letech na světový šampionát. Na turnaji tým skončil poslední ve skupině.
"Pokud jde o mě, tak já mám smlouvu. Já nikdy nic nevzdávám, neutíkám z žádného boje. Takže vůbec takhle neuvažuji (že bych skončil). Budu plnit svoji smlouvu," řekl Koubek na tiskové konferenci, kterou živě odvysílala FIFA.
Kouč připustil, že jeho svěřenci měli na šampionátu uhrát více než jen bod za remízu 1:1 s Jihoafrickou republikou. "I když výkony zejména v těch prvních dvou zápasech nebyly dobré, měli jsme z nich vytěžit více bodů. Neměli jsme k nim daleko. Rozhodující byla remíza s JAR, nechali jsme si vyrazit vítězství nešťastnou penaltou. To se ukazuje jako klíčové, že máme jen jeden bod. Výkony určitě nebyly dobré, ale šance (na postup) byla," řekl Koubek.
"Měli jsme v této skupině sehrát lepší roli. Ale vše je vývoj, proces. Důležitá je cesta. Věřím, že jsme schopni při inovaci personálního obsazení našeho mužstva po té cestě jít a zlepšovat se," prohlásil druhý nejstarší trenér na šampionátu.
Související články






Komentáře (108)
Přidat komentářJe to borec ale musí se zbavit toho plevele typu Souček a jemu podobní
kasa cink
Masakr. A přitom by byl 100% nejlepší střeďák ze všech
To je prostě k nasrání, všichni to vidí, všichni mu htějí dát šanci.. A pak tam máš 3 trenéry, kteří si to vychutnají a nedají mu ani minutu. Fakt masakr, odpornost.
To je zmrd, mel by byt vyhozenej jeste nez dosnidam
Neblbni, na to se bude muset udělat analýza a pak už bude liga národů
Měl být vyhozen už po 2. zápase
No jako po ty tiskovce po Jizni Africe ho klidne poslat do pice mohli
Měl být vyhozen už v hospodě
neměl být vůbec podepsán
Tak on takovou sračku v klubech nehrál, takže jsem neměl problém s tím že ho vzali. Ale to co hraje s repre je šílenost. Měl radši poslechnout manželku a už netrénovat
“Věřím, že jsme schopni při inovaci personálního obsazení našeho mužstva po té cestě jít a zlepšovat se.”
Tomu verim taky, tak nashledanou
Hm, tak začal bych zrušením trafiky pro Suchopárka. Netuším, čím je jeho přítomnost pro tým k užitku.
Pomáhá zapracovat hráče z u21.
You had one job...
Minimálně za to, jak je v přípravném kempu fyzicky naprosto utavili a ti hráči nebyli schopni odehrát 90 minut v tempu, by měl skončit celý realizak. Žádný jiný tým tak netahal nohy.
To jsou ty tréninky ve vysokém tempu aby se jakoby přizpůsobili té nadmořské výšce. Po celých náročných sezónách těch hráčů.. A přitom je to zabilo ještě před turnajem
Sebereflexe nula bohuzel. Baráž zvladl, menit ho pred MS by byla blbost ale ted musi prijit zmena , trenerska i herní
Koubek si v tom penzionu tváří v tvář zoufalému Grygerovi s Nedvědem vyjednal dlouhodobou smlouvu, tak je jasné, že se jí dobrovolně nevzdá. Konat by měli ti nad ním. A měl by jít i Nedvěd, který Koubka zaštítil a jasně řekl, že je to jeho první volba. Tím pádem se nemá na co vymluvit. Díky za baráž a nazdar.
Hlavně ať další není zase trenér za zenitem bez angažmá. Měli by udělat výběrko, chtít představit nějakou vizi a tu pak taky kontrolovat, jestli se podle ní pracuje. FAČR by neměl trenérovi kecat do práce, ale trenér by měl vždy za každých okolností být schopen si svoje rozhodnutí argumentačně obhájit. A ne dělat nesmyslné kroky, o kterých nikdo neví, proč je dělá, a novináři můžou jenom hádat. Tenhle styl práce musí skončit, pokud se máme někam pohnout.
Jenže koncepční trenér do našeho bordelu nepůjde
Na jednu stranu se mu nedivím. Byl poslední variantou a teď bude hezky cicmat prašule
Tak..koho tam máme dal?
Jarolím? Dlouho jsem o něm neslyšel
Kohokoliv na rok a Hašek se může začít pomalu chystat.
A co odprosit Strejčka?
Měl jsem ho celkem rád, ale už mu to vlezlo na mozek a měl by se na trénování vykašlat. Sice jsem neměl radost z postupu na MS, protože nastalo přesně to, co jsem čekal. Plácali se po ramenou, jak porazili Irsko i Dánsko, že už to konečně půjde. No a ono to pochopitelně nešlo a naopak je dobře, že se takto vyhořelo, že vyhořeli snad uplně všichni jak trenéři tak i hráči a třeba se konečně začne něco dít, co se tady říká už 20 let, tak po těch dvaceti letech se snad začne něco měnit.
Ale ono se nezmění vůbec nic. V repre dál budou hrát negramoti Chorý, Douděra,v lize národů svým antifotbalem někoho obereme nebo třeba i jednou porazíme, všichni budou spokojení a karavana pojede dál
Co ten Marek Havran, proč ho Baník nehraje víc? Vždyť Bewene je (pod)průměrák.
Nevim. Mel skvely zacatek, ale pak se mi az tak moc nelibil.Sice se neboji jit primocare na branu a do klicky, ale to za chvili vsichni prectou. A pak je otazka jestli uz nebude jen bezny prumer.
on potřebuje i zesílit ne? Tahový hráč je, ale jak říkáš, asi z něj bude jen tuctový ligový hráč.
Mi prijde, co se tyce svalu, v pohode, Ale je to hrac jedne zbrane a neni to Messi, aby ty pruniky byly co k cemu. Rad se budu mylit. I kdyz ono je to z pohledu Baniku jedno, kdyz bude rozdilovy, tak ty kubove uspechy stejne zazije jinde.
Havran by mohl být rozdílový hráč i pro národní mužstvo. Jeho technika a vedení míče jsou excelentní. Potřebuje hrát pravidelně.
Ona i ta levá strana budí hrůzu. Čekám, že tam zařadí i Ryneše, protože je to přece čech, levák a hraje za Spartu
A napravo Suchomel, to teprve budeš koukat.
aby ne, dobrý důchod za nic
Nejlepší že Mexiko mělo prý dojet do Dallasu. Ten člověk není při smyslech.
Co?
"Trochu nás doběhl náročný program, vy novináři jste u toho byli. Nechci se na to vymlouvat. Musíme si ale položit otázku, proč Mexiko například nepřijelo za námi do Dallasu."
blázen
Ten je zralý na důchod. Odpověděl mu pak někdo, že Mexiko je domácí tým? Nebo to přešli jako projev senility?
Tak ještě aby to podal sám a přišel tím o prachy za vyhazov
My jsme fakt nejhorší z Evropy na MS. Mezitím Mahmic z Liberce posílá Bosnu do playoff
V Anglii se prý psalo, že zápas SKotsko vs Česko by byl zločin proti lidskosti a ten zápas pokud by měl nastal, tak by ho měli zakázat
Mozna by bylo potom lepsi, kdyby vsichni na zacatku poklekli a uz nevstali
Dvacet let hoftychovin v českem fotbale přineslo hmazatelný vysledek, konečně máme důkaz, že to nefunguje.
Teď je třeba udělat brutální řez všeho. A Hoftycha jako symbol úpadku rituálně zbavit všech licencí.
Co s tím Hoftych?
Baráž byla s odřenýma ušima, ale tady se ukázalo, že herně a výsledkově nemáme na MS co dělat. Jedna penalta s JAR na tom nic nemění, i když se nám to Koubek snaží vnutit, jak to vlastně nebylo daleko. V celkovým součtu co jsme předvedli, bylo, Mirku, fakt to bylo daleko.
Tp je borec, v jeho věku mit ještě potřebu hrabat odstupné
dělá to pro vnoučata
Všichni stejní
Dobry den, pani Vrbová. Mohl by Pavel s námi na chvilku do hospody?
Nechápu..
Zahraničního trenéra a začít hrát fotbal
Však dneska se o fotbal pokoušel a jak to dopadlo.
Ten by nutil pepicky neco delat, to nikdy neprojde, max to bude naschval naka guma aby ho za mesic vyhodili a zas jeli 20 let pohodicku a trafiky
ale koho z těch našich dinosaurů tam chceš točit? Kdo bude další na řadě? Mě reálně nenapadá nikdo
možná Lavička
Nikdo na to nema, nebo je o ceske trenery a jejich pohled na fotbal zajem v zahranici?
o to nejde, kdo na to má nebo nemá. Spíš jaké jméno se reálně může nabízet
Co je vlastne s Lavickou, dlouho jsem o nem neslysel? A neni on uz taky trochu dinosaurus?
dinosaurus je, ale zase furt nelítá z angažmá do angažmá a mám ho furt spojené s jakousi trenérskou kvalitou. Je možné, že ted je to už jinak no
Vede mládež ve Spartě.
Tak to on se už nebude chtít prcat s repre
Tak puvodni zahranicni jmeno byl podobny dinosaurus Terim, ktery vetsinu kariery tocil stace v Galatasaray a repre…tohle ne twl
Snad ještě větší kkt než Hašek.
očekávaný průběh: srpen - zadání analýzy, září vyhazov Koubka, říjen hledáme náhradu, listopad - analýza zpracována, hlavvní bod je, že nám ujíždí už od mládeže vlak, prosinec - vedení chce jako trenéra Trpišovského, leden - Trpišovský odmítá, únor - do repre se vrací Šilhavý
Ať zajdou za Priskem, třeba jim někoho dohodí, když Nedvěd ty svoje slavné kontakty není schopen doručit.
Tak jak je to, postupujeme nebo ne?
Postupujeme do ligy národů.
nikoli, mistr taktik po poločase přišel bránit remízu 0:0
Zaujímalo by ma prečo. Borec má 75 či koľko, čo si chce dokázať.
Prachy nesmrdi a tyto jsou vcelku lehce vydelane. Zadna kazdodenni 8 hodinova rachota.
Ako jasné, ale že to vo svojom veku má potrebu riešiť, v podstate hejt na seba teraz po každom zápase, pri každej zostave. A to ešte hráte v tomto roku už len proti silným súperom.
Tragéd tragédů. Tyhle dinosauři vůbec nemají trénovat nároďák.
Ten fotbal pod ním byl naprosto tragickej........
Doufejme, že tlak bude tak silný že ho Nedvěd vykopne jako Haška. TPČ takhle nedokázat využít Hložka se Schickem je vlastizrada
To i Skotsko hraje lepší fotbal ne?
Jj Hložek co v sezoně v lize odehrál asi 35 minut.
Něch si to všichni zapamatují..
Čekám to zase klasicky ode zdi ke zdi: mladý progresivní Kováč
Tak to se tesim na fotbalove zazitky na podzim…
Tenhle zmrd starej nad hrobem?!
Neskutečný, co si dovolí, ubožák. Strůjce tý ostudy...
Nechte ho tam a ať si to doplave na suchym párkovi.
Sám jsi zmrd a navíc otravný dement
Koubek je borec, bez kterého bychom se tam ani nepodívali.
neměli bychom mu někde postavit sochu?
Minimálně dvě!
To netvrdím, ale nadávat mu do ubožáků, zmrdů apod. je dost přes čáru. Jako trenér toho dokázal dost a pro mě je to borec, jelikož už to, že nás tam nějak dostal, je úspěch.
Ano, nadavky jsou samozrejme pres caru. Nicmene by mel byt natolik soudny, uznat, ze na to nema a opustit koryto....Každá jeho tiskovka byla perla za perlou. Tým abolutně nezvládl připravit, nebyl schopný přizpůsobit hru, tak abychom využili silné stránky. A když vezmu v potaz, že chtěl hrát na 0 ze zadu .....tak sakra ta obrana byla jeden velky chaos
Tak měl ten kokot po baráži odstoupit a přiznat, že na to prostě nemá. Včera to totálně prokaučoval.
Že ty tomu nerozumíš je tvůj problém Jarmile.
Koubek je tragéd a plesnivej dědek.
Tohle je prehnane. Upletl z hovna bic a postoupil, kdyz nemel predtim jediny zapas na sehrani. Zbytek je ale tragedie.
Líbí se mi, jak to tyhle alibisti vždycky postaví tak, že jsou vlastně strašně šlechetný, protože se "nikdy nevzdávají", "neutíkají z boje", "nebudou opouštět potápěcí se loď" a podobný bláboly, přitom jsou to normální sráčové, kterým jde jen o ten plat a funkci. A kdo dal tomuhle senilovi smlouvu na 2.5 roku, ten by měl odstoupit taky.
Dalšího 2 a půl roku duo Koubek - Suchopárek, čistá groteska
Prostě ten Suchopárek, který má problém dát dohromady větu a působí jak děda c otrénuje 4. třídu, to je nejvíc bizár.. Česko no
Přitom stačilo udělat smlouvu na turnaj a pak nějakou opci za úspěch, rozhodně by to vzal, protože MS je prostě nejvíc. Ale to by to nemohl vyjednávat Nedvěd s Grygerou no
Třeba taková představa Nedvěda byla, jenže Koubek byl v nejlepší pozici, protože byl jediný kandidát
Suchopárek je úplně mimo kategorii, takový člověk kdyby mi něco říkal tak ho vůbec neposlouchám a myslím co budu dělat večer radši
Akože to ma prekvapilo, že borec má zmluvu až do 2028
ja som myslel, že išli po Koubkovi práve preto lebo tam bolo reálne, že by dostal zmluvu na baráž a prípadne MS a potom by si sadli znovu a rozhodli čo ďalej
no jo, když jste nám vyfoukli VW, tak nám nic jiného nezbývalo
To už by len bola výhra
ale teraz ste mohli riešiť Calzonu
Samozřejmě, že chtěl nějaké záruky a ještě vydělat, když už dal hlavu na špalek v takové situaci.
Jen ať platí, pokud ho chtějí odvolat.
Jak jsem ho měl rád, tak tohle je k blití ..... Soudnost 0, jen z toho vysosat co nejvíc na důchod....Totální odpad
Naprostý dno. Celou baráž hodil někam do prdele, ale hodně daleko.
Minimálně s Mexikem to naprosto prokaučoval a takovej senilní a zapšklej dědek (něco jako Zeman) tam prostě nepatří.
Pyšný Koubek! Týmu by pomohl kdyby dobrovolně odstoupil. Takhle má zájem tam jenom škodit! A jestli mu to nedochází, musí zakročit Český fotbalový svaz!
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele