Koubek rezignovat nehodlá. Budu plnit svoji smlouvu, řekl po vyhoření na šampionátu

Trenér Miroslav Koubek (74) neuvažuje, že by po vypadnutí české fotbalové reprezentace na mistrovství světa už ve skupinové fázi u týmu skončil. Mám smlouvu, z boje neutíkám, řekl zkušený kouč na tiskové konferenci po porážce 0:3 s Mexikem. Připustil, že výkony na turnaji nebyly dobré, věří však, že se mužstvo může zlepšovat.
Koubek v zimě podepsal s FAČR smlouvu na dva a půl roku a v březnu dovedl reprezentaci ze dvou zápasů play off po 20 letech na světový šampionát. Na turnaji tým skončil poslední ve skupině.
"Pokud jde o mě, tak já mám smlouvu. Já nikdy nic nevzdávám, neutíkám z žádného boje. Takže vůbec takhle neuvažuji (že bych skončil). Budu plnit svoji smlouvu," řekl Koubek na tiskové konferenci, kterou živě odvysílala FIFA.
Kouč připustil, že jeho svěřenci měli na šampionátu uhrát více než jen bod za remízu 1:1 s Jihoafrickou republikou. "I když výkony zejména v těch prvních dvou zápasech nebyly dobré, měli jsme z nich vytěžit více bodů. Neměli jsme k nim daleko. Rozhodující byla remíza s JAR, nechali jsme si vyrazit vítězství nešťastnou penaltou. To se ukazuje jako klíčové, že máme jen jeden bod. Výkony určitě nebyly dobré, ale šance (na postup) byla," řekl Koubek.
"Měli jsme v této skupině sehrát lepší roli. Ale vše je vývoj, proces. Důležitá je cesta. Věřím, že jsme schopni při inovaci personálního obsazení našeho mužstva po té cestě jít a zlepšovat se," prohlásil druhý nejstarší trenér na šampionátu.
Související články













Komentáře (321)
Přidat komentářJe to borec ale musí se zbavit toho plevele typu Souček a jemu podobní
Je to ulhaný starý hňup.
kasa cink
Masakr. A přitom by byl 100% nejlepší střeďák ze všech
To je prostě k nasrání, všichni to vidí, všichni mu htějí dát šanci.. A pak tam máš 3 trenéry, kteří si to vychutnají a nedají mu ani minutu. Fakt masakr, odpornost.
To bych s takovou jistotou netvrdil. Je to mladej kluk, kterej má za sebou první sezónu na chlapy. Hrát na plný Aztece proti Mexiku fakt není lehký. Ale určitě jsme ho ke konci měli zkusit, když už to bylo jasný.
Tečeš 2:0, nemáš na vyrovnání ani z rychlíku. 20 minut v takovém zápase toho kluka fakt nezabije, nemá co ztratit. Hlavně že ten váš psychopat tam vydržel celý zápas že
Ale já říkám, že bych ho tam dal taky na těch 20 minut. Jen bych z něj nedělal někoho, kdo nás automaticky spasí. Jestli myslíš Douděru, tak ten vůbec neměl hrát.
O tom nikdo nic nepíše. Píšu o tom, že tam měl prostě v pohodě nastoupit.
o zadny spase se nikdo nebavi, bavime se o hraci, kteryho ma cenu stavet a muze byt dobry a kokot mu neda ani minutu, ale hracum s silenou vykonosti da prostoru dost
Hrál zatím jeden těžkej zápas v kariéře s Alkmaarem, jinak proti soupeřům, proti kterým měla Sparta herně navrch. To je naprostá jistota, že by všechny Mexičany přehrál.
Jistota to není, ale s tou nekvalitou ve středu úplně v pohodě volba.
Fakt k zbliti
dědek je č*k
To je zmrd, mel by byt vyhozenej jeste nez dosnidam
Neblbni, na to se bude muset udělat analýza a pak už bude liga národů
Měl být vyhozen už po 2. zápase
No jako po ty tiskovce po Jizni Africe ho klidne poslat do pice mohli
Měl být vyhozen už v hospodě
neměl být vůbec podepsán
Tak on takovou sračku v klubech nehrál, takže jsem neměl problém s tím že ho vzali. Ale to co hraje s repre je šílenost. Měl radši poslechnout manželku a už netrénovat
“Věřím, že jsme schopni při inovaci personálního obsazení našeho mužstva po té cestě jít a zlepšovat se.”
Tomu verim taky, tak nashledanou
Hm, tak začal bych zrušením trafiky pro Suchopárka. Netuším, čím je jeho přítomnost pro tým k užitku.
Pomáhá zapracovat hráče z u21.
Za to měl okamžitě letět. Ale Nedvěd a spol. si to vyhodnotí jako kvalitní přípravu na kvalifikaci na Euro
Jako jediný se dokázal naučit 2 slova pro reklamu, ostatní kandidáti na konkurzu působili jako pan Babula.
You had one job...
Minimálně za to, jak je v přípravném kempu fyzicky naprosto utavili a ti hráči nebyli schopni odehrát 90 minut v tempu, by měl skončit celý realizak. Žádný jiný tým tak netahal nohy.
To jsou ty tréninky ve vysokém tempu aby se jakoby přizpůsobili té nadmořské výšce. Po celých náročných sezónách těch hráčů.. A přitom je to zabilo ještě před turnajem
Sebereflexe nula bohuzel. Baráž zvladl, menit ho pred MS by byla blbost ale ted musi prijit zmena , trenerska i herní
Koubek si v tom penzionu tváří v tvář zoufalému Grygerovi s Nedvědem vyjednal dlouhodobou smlouvu, tak je jasné, že se jí dobrovolně nevzdá. Konat by měli ti nad ním. A měl by jít i Nedvěd, který Koubka zaštítil a jasně řekl, že je to jeho první volba. Tím pádem se nemá na co vymluvit. Díky za baráž a nazdar.
Hlavně ať další není zase trenér za zenitem bez angažmá. Měli by udělat výběrko, chtít představit nějakou vizi a tu pak taky kontrolovat, jestli se podle ní pracuje. FAČR by neměl trenérovi kecat do práce, ale trenér by měl vždy za každých okolností být schopen si svoje rozhodnutí argumentačně obhájit. A ne dělat nesmyslné kroky, o kterých nikdo neví, proč je dělá, a novináři můžou jenom hádat. Tenhle styl práce musí skončit, pokud se máme někam pohnout.
Jenže koncepční trenér do našeho bordelu nepůjde
Na jednu stranu se mu nedivím. Byl poslední variantou a teď bude hezky cicmat prašule
Nevím, kdo by se přihlásil, kdyby FAČR vyhlásil výběrko. Asi jen ti největší zoufalci. Pokud se vůbec změní trenér, tak to zase bude tak, že za vysněným kandidátem budou hochštapleři z FAČR jezdit do každé zapadlé putyky, kam je pozve, klečet před ním na kolenou a slibovat mu všechno, o co si řekne.
Tak..koho tam máme dal?
Jarolím? Dlouho jsem o něm neslyšel
Kohokoliv na rok a Hašek se může začít pomalu chystat.
A co odprosit Strejčka?
Alfreda? Tomu delal strejda doprovod na kytaru pri recitalu, ale na trenéra ut to adi nebude
Měl jsem ho celkem rád, ale už mu to vlezlo na mozek a měl by se na trénování vykašlat. Sice jsem neměl radost z postupu na MS, protože nastalo přesně to, co jsem čekal. Plácali se po ramenou, jak porazili Irsko i Dánsko, že už to konečně půjde. No a ono to pochopitelně nešlo a naopak je dobře, že se takto vyhořelo, že vyhořeli snad uplně všichni jak trenéři tak i hráči a třeba se konečně začne něco dít, co se tady říká už 20 let, tak po těch dvaceti letech se snad začne něco měnit.
Ale ono se nezmění vůbec nic. V repre dál budou hrát negramoti Chorý, Douděra,v lize národů svým antifotbalem někoho obereme nebo třeba i jednou porazíme, všichni budou spokojení a karavana pojede dál
Co ten Marek Havran, proč ho Baník nehraje víc? Vždyť Bewene je (pod)průměrák.
Nevim. Mel skvely zacatek, ale pak se mi az tak moc nelibil.Sice se neboji jit primocare na branu a do klicky, ale to za chvili vsichni prectou. A pak je otazka jestli uz nebude jen bezny prumer.
on potřebuje i zesílit ne? Tahový hráč je, ale jak říkáš, asi z něj bude jen tuctový ligový hráč.
Mi prijde, co se tyce svalu, v pohode, Ale je to hrac jedne zbrane a neni to Messi, aby ty pruniky byly co k cemu. Rad se budu mylit. I kdyz ono je to z pohledu Baniku jedno, kdyz bude rozdilovy, tak ty kubove uspechy stejne zazije jinde.
Havran by mohl být rozdílový hráč i pro národní mužstvo. Jeho technika a vedení míče jsou excelentní. Potřebuje hrát pravidelně.
Ona i ta levá strana budí hrůzu. Čekám, že tam zařadí i Ryneše, protože je to přece čech, levák a hraje za Spartu
A napravo Suchomel, to teprve budeš koukat.
Rosický na tiskovce říkal, že se Suchomelovi na hostování v Hradci dařilo (což je pravda) a když se podívám na jejich hráče, tak je dost možný, že bude hrát letos za Spartu. No a když vezmu to, že Slavia, Plzeň a Jablonec mají na na wingbeku cizince, Hodouš z Liberce a Hadaš z Olomouce na repre podle mě nemají a Douděra půjde někam do Polska, tak ten Suchomel může bejt blíž, než si myslíš.
Není pravý bek ten Lissah z U21?
Nezapomeň na Tomáše Wiesnera, co se vrací do Hradce.
aby ne, dobrý důchod za nic
Nejlepší že Mexiko mělo prý dojet do Dallasu. Ten člověk není při smyslech.
Co?
"Trochu nás doběhl náročný program, vy novináři jste u toho byli. Nechci se na to vymlouvat. Musíme si ale položit otázku, proč Mexiko například nepřijelo za námi do Dallasu."
blázen
Ten je zralý na důchod. Odpověděl mu pak někdo, že Mexiko je domácí tým? Nebo to přešli jako projev senility?
dobrý halušky
On je fakt regulérně senilní, to není možné. Není tohle už zneužívání seniorů? To co předvádí a říká je naprosto šílený, měl bych starost o zdravotní stav kohokoli, kdo by mluvil jako on, bez ohledu na věk.
nevěřím
Nebo nemuseli jezdit vůbec a mohli jsme vyhrát kontumaci. Ten má v hlavě dobrou houbu už.
btw, divím se, že se moc neprobírala věta vysmátého Suchopárka, že mají běžné tréninkové jednotky 75 minut dohromady i s taktikou. To znamená, že taktické věci probírají třeba jenom 15 minut? Z toho mají být jako tak strašně unavení, z hodiny tréninku na hřišti a pár minut videa a taktických věcí? Připadá mi to absurdní, nevím jestli je tohle reálný svět.
jinak by to znamenalo mimojiné i to, že nákupu klobouků, návštěvě rodea a Radka Faksy věnovali několikrát více hodin než taktické přípravě na soupeře
Jo, přesně tak. Jako já už nevím, jednou řeknou, že trénují jak kráva a jsou unavený. Což i chápu pokud je to pravda, ty přesuny a vedro a tak a pak ještě tréninky... Pak druhej řekne, že trénuji přesně jen hodinku, tak co si z toho pak má člověk vzít...
Ty vole
Jak jako do Dallasu? Měli dojet za ním na Kladno.
Tak ještě aby to podal sám a přišel tím o prachy za vyhazov
My jsme fakt nejhorší z Evropy na MS. Mezitím Mahmic z Liberce posílá Bosnu do playoff
V Anglii se prý psalo, že zápas SKotsko vs Česko by byl zločin proti lidskosti a ten zápas pokud by měl nastal, tak by ho měli zakázat
Mozna by bylo potom lepsi, kdyby vsichni na zacatku poklekli a uz nevstali
Dvacet let hoftychovin v českem fotbale přineslo hmazatelný vysledek, konečně máme důkaz, že to nefunguje.
Teď je třeba udělat brutální řez všeho. A Hoftycha jako symbol úpadku rituálně zbavit všech licencí.
Co s tím Hoftych?
Symbol hry na hranici brutality, což mu s Bohemkou přinášelo jakž takž úspěchy. Tak nějak si to vybavuji a už tenkrát jsem ho kvůli tomu nesnášel.
Baráž byla s odřenýma ušima, ale tady se ukázalo, že herně a výsledkově nemáme na MS co dělat. Jedna penalta s JAR na tom nic nemění, i když se nám to Koubek snaží vnutit, jak to vlastně nebylo daleko. V celkovým součtu co jsme předvedli, bylo, Mirku, fakt to bylo daleko.
Tp je borec, v jeho věku mit ještě potřebu hrabat odstupné
dělá to pro vnoučata
Všichni stejní
Dobry den, pani Vrbová. Mohl by Pavel s námi na chvilku do hospody?
Nechápu..
Zahraničního trenéra a začít hrát fotbal
Však dneska se o fotbal pokoušel a jak to dopadlo.
Ten by nutil pepicky neco delat, to nikdy neprojde, max to bude naschval naka guma aby ho za mesic vyhodili a zas jeli 20 let pohodicku a trafiky
ale koho z těch našich dinosaurů tam chceš točit? Kdo bude další na řadě? Mě reálně nenapadá nikdo
možná Lavička
Nikdo na to nema, nebo je o ceske trenery a jejich pohled na fotbal zajem v zahranici?
o to nejde, kdo na to má nebo nemá. Spíš jaké jméno se reálně může nabízet
Tak me nic nenapadlo, asi je to jedno koho by vzali, kdyz vemu ze stejne poslednich minimalne 5 treneru hrali stejnou brecku, nevidim proc by to mel 6 cech v rade menit, mozna to dopadnr jak jste psali nize, veme to nejvic medialne hypovanej
Tak reálně se může nabízet jméno Hašek.
nebo velkolepej comeback deBílka
Tak zrovna Ivan na předchozím EURU v těžší skupině takovou sračku rozhodně nepředváděl. Každopádně Koubek musí skončit
Koubek je fakt zoufalej dědek.
Co je vlastne s Lavickou, dlouho jsem o nem neslysel? A neni on uz taky trochu dinosaurus?
dinosaurus je, ale zase furt nelítá z angažmá do angažmá a mám ho furt spojené s jakousi trenérskou kvalitou. Je možné, že ted je to už jinak no
Vede mládež ve Spartě.
Tak to on se už nebude chtít prcat s repre
Repre se neodmítá. Ale Koubka jen tak neodvolají. To bychom museli hodně hořet v LN. Pak by zkoušeli klasicky Trpiše. Potom zahraničí, aby ukázali, že chtějí změnu. Následně by vzali nejvíce mediálně probíraného kandidáta. Dost možná právě Lavičku. Takže tak za rok ho opravdu vezmou.
Nejhorší je, že přesně tak to bude
Ale Lavičku beru jako sympaťáka, kliďase. Tomu bych fakt nepřál, aby ho po půl roce nebo roce každej vyhazoval a nadával mu. To radši at zůstane u vás.
Ale Koubek přece u repre zůstat nemůže, to přece nejde
Jak vidíš, tak jde. A hlavně si to na svazu vyhodnotí jako v podstatě úspěch a nespravedlnost
Podle mě by Lavička mohl zafungovat jako Šilhavý. Dal by do pořádku kabinu a herní tvář.
Pak by to chtělo mít, ale koule a přivést někoho, kdo by na něj navázal a nenechat ho tam vyhasnout jako Šilhavého.
Proč by to nešlo? Na asociaci má u úkolu "postup na MS" fajfku a to stačí.
Dlouho jsme ho neviděli trénovat, těžko říct, jak na tom je.
jeden progresivní zázrak je čerstvě volný
Tak puvodni zahranicni jmeno byl podobny dinosaurus Terim, ktery vetsinu kariery tocil stace v Galatasaray a repre…tohle ne twl
Snad ještě větší kkt než Hašek.
očekávaný průběh: srpen - zadání analýzy, září vyhazov Koubka, říjen hledáme náhradu, listopad - analýza zpracována, hlavvní bod je, že nám ujíždí už od mládeže vlak, prosinec - vedení chce jako trenéra Trpišovského, leden - Trpišovský odmítá, únor - do repre se vrací Šilhavý
Strejček? Proboha ne!
Jako od doby Brücknera tak bezkonkurenčně nejlepší období repre byla kvalifikace na Euro pod Vrbou a pak kvailikace a Euro 21 pod Šilhavym. Co si budeme.
Ať zajdou za Priskem, třeba jim někoho dohodí, když Nedvěd ty svoje slavné kontakty není schopen doručit.
Tak jak je to, postupujeme nebo ne?
Postupujeme do ligy národů.
nikoli, mistr taktik po poločase přišel bránit remízu 0:0
To záleží na tom, kolikátí jsme v tabulce týmů na 4. místě.
Zaujímalo by ma prečo. Borec má 75 či koľko, čo si chce dokázať.
Prachy nesmrdi a tyto jsou vcelku lehce vydelane. Zadna kazdodenni 8 hodinova rachota.
Ako jasné, ale že to vo svojom veku má potrebu riešiť, v podstate hejt na seba teraz po každom zápase, pri každej zostave. A to ešte hráte v tomto roku už len proti silným súperom.
V jeho věku už 8 hodin ani nespíš.
Tragéd tragédů. Tyhle dinosauři vůbec nemají trénovat nároďák.
Ten fotbal pod ním byl naprosto tragickej........
Doufejme, že tlak bude tak silný že ho Nedvěd vykopne jako Haška. TPČ takhle nedokázat využít Hložka se Schickem je vlastizrada
To i Skotsko hraje lepší fotbal ne?
Jj Hložek co v sezoně v lize odehrál asi 35 minut.
To sice ano,ale oproti některým nekopům alespoň vypadá jako fotbalista a jako jeden z mála nepropadl
Hodnoceni Hložka, 6.5, 5.3, 6.7
Spis ze bude tak silný a nekdo vykopne negramotného Nedvěda. A nebo at to děla zadarmo
Něch si to všichni zapamatují..
Čekám to zase klasicky ode zdi ke zdi: mladý progresivní Kováč
Což by mohlo vysvětlovat jeho náhlý konec v Liberci.
Tak to se tesim na fotbalove zazitky na podzim…
Tenhle zmrd starej nad hrobem?!
Neskutečný, co si dovolí, ubožák. Strůjce tý ostudy...
Nechte ho tam a ať si to doplave na suchym párkovi.
Sám jsi zmrd a navíc otravný dement
Koubek je borec, bez kterého bychom se tam ani nepodívali.
neměli bychom mu někde postavit sochu?
Minimálně dvě!
To netvrdím, ale nadávat mu do ubožáků, zmrdů apod. je dost přes čáru. Jako trenér toho dokázal dost a pro mě je to borec, jelikož už to, že nás tam nějak dostal, je úspěch.
Ano, nadavky jsou samozrejme pres caru. Nicmene by mel byt natolik soudny, uznat, ze na to nema a opustit koryto....Každá jeho tiskovka byla perla za perlou. Tým abolutně nezvládl připravit, nebyl schopný přizpůsobit hru, tak abychom využili silné stránky. A když vezmu v potaz, že chtěl hrát na 0 ze zadu .....tak sakra ta obrana byla jeden velky chaos
V zapasech mel postavenych 11 soch vetsinou
Tak měl ten kokot po baráži odstoupit a přiznat, že na to prostě nemá. Včera to totálně prokaučoval.
Že ty tomu nerozumíš je tvůj problém Jarmile.
Koubek je tragéd a plesnivej dědek.
...aha měl nás tam dostat a pak říct ať to za něj vezme ten největší chytrák z EF, co se už narodil s profi licencí a jediný všemu rozumí.
Asi pořád lepší než on. Horší by to určitě nebylo.
Tak nebuď jen tlučhuba, seber se a dokaž to, když jsi o tolik lepší.
Není prostor, je tam plesnivej dědek.
Nebo ti například přijde normální na hřiště poslat Provoda s tím, že má centrovat do vápna, ale neposlat tam zároveň útočníka na hrot?
Tohle bys měl trochu specifikovat, tady jsou největší chytráci s profi licencí v podstatě všichni.
Tohle je prehnane. Upletl z hovna bic a postoupil, kdyz nemel predtim jediny zapas na sehrani. Zbytek je ale tragedie.
Jen se ukázalo, že celá baráž bylo neskutečný štěstí. Ne pro hráče, ti to zvládli na 100 % nejlépe jak mohli, ale pro Koubka.
A dědek ani nemá tu soudnost se omluvit a rezignovat.
To stesti k tomu patri.
To nepochybně. Ale pořád mám před očima jak tam pošle Provoda aby centroval, ale na ty centry mu musí nabíhat Šulc, protože útočníci jsou na střídačce.
Nebudu se vůbec divit, až ho Schick pošle do prdele s kvalifikací na EURO. A nejen on.
Líbí se mi, jak to tyhle alibisti vždycky postaví tak, že jsou vlastně strašně šlechetný, protože se "nikdy nevzdávají", "neutíkají z boje", "nebudou opouštět potápěcí se loď" a podobný bláboly, přitom jsou to normální sráčové, kterým jde jen o ten plat a funkci. A kdo dal tomuhle senilovi smlouvu na 2.5 roku, ten by měl odstoupit taky.
Jako by byli nenahraditelný
přesně, ego jako kráva, jako kdyby neexistoval nikdo jinej na světě, co by to dokázal kurvit jako oni
Dalšího 2 a půl roku duo Koubek - Suchopárek, čistá groteska
Prostě ten Suchopárek, který má problém dát dohromady větu a působí jak děda c otrénuje 4. třídu, to je nejvíc bizár.. Česko no
Přitom stačilo udělat smlouvu na turnaj a pak nějakou opci za úspěch, rozhodně by to vzal, protože MS je prostě nejvíc. Ale to by to nemohl vyjednávat Nedvěd s Grygerou no
Třeba taková představa Nedvěda byla, jenže Koubek byl v nejlepší pozici, protože byl jediný kandidát
Suchopárek je úplně mimo kategorii, takový člověk kdyby mi něco říkal tak ho vůbec neposlouchám a myslím co budu dělat večer radši
Přímo, toho by neposlouchali ani v přípravce
Akože to ma prekvapilo, že borec má zmluvu až do 2028
ja som myslel, že išli po Koubkovi práve preto lebo tam bolo reálne, že by dostal zmluvu na baráž a prípadne MS a potom by si sadli znovu a rozhodli čo ďalej
no jo, když jste nám vyfoukli VW, tak nám nic jiného nezbývalo
To už by len bola výhra
ale teraz ste mohli riešiť Calzonu
Kažopádně jsem na vás pod jeho vedením zvědav, zda se podaří nějaký úspěch. Držím vám palce.
Jo Calzonu by teoreticky někdo řešit mohl, ale reálně to asi nikoho nenapadlo, takže nic
a už se tam nějak urovnaly ty vztahy? Myslím, že někteří hráči nechtěli reprezentovat nebo co. Valjent, Greif, pokud si to nepletu
Tak väčšina asi áno, aj keď sa spomína že niekto má problém aj s Hamsikom alebo niekým mimo trénerov ako napr. hovorca alebo kto tam všetko je
s Greifom som videl rozhovor nedávno aj sa ho na to pýtali, ale nepovedal že keď ho zavolajú tak nepríde, ale zas nebol ani taký, že keď ho zavolajú tak príde
celé divné okolo neho, skôr mi príde že pokým nemá byť jednotka tak sa mu tam moc nebude chcieť chodiť asi aj kvôli tým ľuďom , kt. mu vadia a keby je jednotka tak by to prekusol
Samozřejmě, že chtěl nějaké záruky a ještě vydělat, když už dal hlavu na špalek v takové situaci.
Jen ať platí, pokud ho chtějí odvolat.
Tak zrovna u neho by som čakal, že tá repre bude taká česť a že to rád skúsi a potom keby to nevyšlo tak odíde. Určite by aj za posranu baráž niečo dostal
on už moc neriskoval či by to vyšlo alebo je kariéru by mu to nejak nezmenilo
Tak to , ze ma tak dlouhou smlouvu je zpusobene tim, ze kdyz sli za Koubkem, tak byli v nouzi, cehoz pochopitelne vyuzil.
To som práve nečakal, že on spraví. Aj keď samozrejme chápem prečo to tak spravil ak mu to teda nenahodili hned pred xicht s prosbou na kolenách nech to aspoň on zobere.
Suchopárek je bizár hlavně po tom loňským EURU, co ten tam ještě dělá v takové funkci, to doopravdy není normální.
Suchos byl vždycky takovej celkem smesnej typek, ale nechápu tu smlouvu po tom co v podstatě čistě svoji retardovanosti sabotoval euro u21
Jak jsem ho měl rád, tak tohle je k blití ..... Soudnost 0, jen z toho vysosat co nejvíc na důchod....Totální odpad
Naprostý dno. Celou baráž hodil někam do prdele, ale hodně daleko.
Minimálně s Mexikem to naprosto prokaučoval a takovej senilní a zapšklej dědek (něco jako Zeman) tam prostě nepatří.
Pyšný Koubek! Týmu by pomohl kdyby dobrovolně odstoupil. Takhle má zájem tam jenom škodit! A jestli mu to nedochází, musí zakročit Český fotbalový svaz!
Na novýho trenéra stejně nejsou prachy. Ještě když svaz skončil díky konci ve skupině v minusu.
Takže buď zůstane Koubek a nebo to může dostat Suchopárek. Můžete si vybrat.
no ten mínus zacálnou z odměny za účast
Ne, nezacálnou. To by se muselo postoupit ze skupiny, což se nestalo.
No jasný v tom příspěvku na šampionát nějákejch cca 30 míčů se skončí třeba v mínusu, když jsme ho nenavýšili. No a z těch 230mil zbylých to snad docvakaj... nebo to nebude stačit jako ?
Nebude.
Údajně nebude a vznikne tam naopak brutální sekera jeste
"Ve hře jsou bonusy za výkony na turnaji... budeme rádi, když po konci turnaje budeme na nule" Ano ohledně ALE těch 30 milionů co dostaneš na turnaj jako minimum. Fakt jak lavina tady lidi šíří dokola to nepochopení, že se jedná o celkovou částku z které budeme rádi za nulu
Z té zbylé částky 230 mil. ..se zaplatily bonusy hráčům a zbytek se teprve bude něják rozdělovat, investovat. Ale opravdu to není, že jsme nic nezískali
nedat Sochurkovi ani minutu je normalne na pest
at jde tenhle dedek do prdele a vezme sebou Nedveda i s Darou...
No on nerezignuje, oni ho neodvolají ...ani nemají absolutně náhradu a ani chuť jí hledat (už před Baráží to byla šaráda z toho někoho najít, takže ty jsou spoko, že si to na min. 2 roky odškrtly jako hotovou věc). Takže Koubek, který mě osobně neskutečně zklamal, tam bude trčet dál (pokud zdravý dá, ale tak to mu nikdo nepřeje) a ano věřím, že se dostaví i zlepšení... ale nikoliv ve hře jako takové, ale v jeho systému, který více vtloukne do hráčů, takže se naučíme třeba i sračkou fotbalem občas vyhrát 1:0 ...no paráda
Tak teraz by mali viac času a menej tlaku keďže vás nečaká niečo tak dôležité ako baráž. LN asi väčšina berie, že si idete skôr "užiť" tie zápasy proti top repre než to vyhrať a proste zostúpiť by asi tiež nebolo také sklamanie ako keď sa nepostupi na turnaj. Takže prípadne aj dosť času pre nového trénera na také zoznámenie sa s tímom pred kvalifikáciou.
Tak ale v Hradci když byl, tak nehráli žádnej jo super fotbal, upracovanej odbráněnej a pak na 1:0 výhru, v Plzni v těch pohárech to bylo více méně docela né moc pohledný fotbal, ale tam se projevila i kvalita zahraničních hráčů a forma Šulce s Vydrou. No a v repre měl málo času, takže ano bylo to kostrbaté a ještě více defenzivní... ale až odstraní tu kostrbatost, tak s naší kvalitou hráčů proti lepším týmům, to bude stejné jen třeba s trochu lepší obranou. Ale tak třeba se budu mýlit no, snad jo.
Preto som myslel, že dostane zmluvu tak maximálne do prípadného konca MS. Aby sa teraz s kľudom prípadne mohol hľadať niekto nový. Kto už by to bol je ťažké povedať keď človek nevie koľko je k dispozícii na plat, koľko by kto zobral a pod. Ale nie som fanúšik toho, že lepšieho aj tak nenájdeme tak sa trápme s tým čo máme a dúfajme. Lebo Koubka som ja osobne nebral ako nejak extra meno pre repre, aj ako hovoríš s tou Plznou to bolo z veľkej časti aj práve vďaka celému tímu. Veď hneď Kisky či jak sa volá porazil Aston Villu a v podstate v Európe zápas ani neprehral a vypadli po penaltách. A to tam mal proti sebe tímy ako Freiburg(finalista) Porto, Bazilej a to ešte 2 zápasy hrali aj dlho o jedného hráča menej.
On by to nevzal... to je naprosto jednoduchý... on velmi dobře pochopil pozici v jaké byl, že si může "diktovat" a né jen tak něco příjmout. Prostě tohle byla realita a teď je realita, že tam bude no... pokud by jim nedošlo to, že se potřebujeme i něják úplně přetočit o 180 stupnů a začít jinak, ale to se nestane... takže se jen změní třeba o 10 stupnů no a pojede se dál.
Tak to má prekvapilo, že by on trval na niečom takom lebo to mohla byť taká pekná bodka za kariérou, dostať repre na MS a skúsiť nejaký úspech tam. Že to nevyšlo je druhá vec. Takto síce bude mať viac peňazí, ale bude musieť po každom zápase riešiť sračky ako teraz keď po zápase s Afrikou povedal niečo po zápase a potom to musel ujasniť, že to nemyslel tak ako to vyznelo
Zdravý vzdi na prvnym myste
máš tam chibi v diakritice jinak správně
zdraví... jasnej překlep no, stane se. Tady se ani omlouvat nebudu za chybu
to spíš se omluvím za to odškrtlY koukám
ještě aby ses omlouval
jen se nudím
ano, stane se
Ja mam docela dost velky pochybnosti i o manazerskych kvalitach Nedveda…vubec nechapu, jak mohl byt viceprezidentem Juventusu. Tady si domluvi Koubka v hospode a jede si to uzit s nim.
Tak taky za to vyfasoval podmínku no...
já o něm pochybnosti nemám...vím už roky, že na nějakou manažerskou roli absolutně intelektuálně nemá
v Juventusu byl spíš maskot a "štít" Agnelliho, tam se od něj nic neočekávalo
vkládat do něj naděje, že předvede nějaké koncepční zázraky, je asi stejný, jako věřit tomu, že Suchopárek na podzim zvládne moderovat Star Dance
Počkat ty sis do teď vážně nevšiml že Nedvěd je jen loutka s intelektem desetiletého týpka?
Ne nadarmo koreluje Nedvědovo působení v Juventusu s největším sešupem klubu od pádu do 3. ligy. K tomu tam jeli s Agnellim další šméčko, ale Juventus tyhle sračky má v DNA. Jak jsem ten klub a Nedvěda v mládí zbožňoval, tak to je fakt největší žumpa, naprosto oprávněně je v Itálii všichni nesnáší. I to co dělají legálně jsou nechutný prasárny na obcházení pravidel, viz třeba "výměna" Pjaniče s Arthurem s Barcelonou je ukázka fotbalového hnusu.
Ještě bych neházela flintu do žita. Můžeme dát na FIFA protest, proč Mexičani nepřijeli za náma do Dallasu a museli jsme se my tmacet tam.
To bylo nejvíc
Ty píčo, to se máme na co těšit s důchodcem, přineste sunar a pleny tvl... Na příští kvalifikaci to odridi z LDNky.
škoda, že ste nepostúpili, tešil by som sa na ďalšie varianty vašej základnej 11ky
bez Součka by to stejně nebylo ono
Sojka, Višinský...další tajné eso na řadě by byl asi někdo jako Rúsek
Nadáva sa tu na toho Koubka jedna radosť, ale s týmto mužstvom by nespravil nič ani ten tak žiadaný mladý a perspektívny tréner. Tam nie je nič, hrali ste prvé dva zápasy betón, v poslednom zápase pod vplyvom potrebného výsledku a tlakom fanúšikov ste to kúsok otvorili a hneď dostali trojku. Tak asi ten Koubek vedel, prečo hral, čo hral, asi to mužstvo v tej chvíli na viac proste a jednoducho nemalo. Rozdiel medzi našimi repre nie je taký veľký a my sme na MS neboli a asi by sme dopadli rovnako, ako vy. Smutné je, že lepších hráčov majú dopredu i Kapverdy, či Curacao, ale to už je problém vo výchove hráčov, kde mladým nedovolíme vymýšľať.
To už máš pripravené aj pre Weissa pri našej repre ne?
Sa pozri čo kurník dokázal borec s Afrikou
Tak se mrkni jaké hráče měl k dispozici Šilhavý
A nadávali ste naňho rovnako, možno ešte viac, než na Koubka
Nadávalo se na něj jen jeho poslední 4 měsíce. To už byla z jeho strany a hlavně ze strany svazu tragikomedie.
Neuvěřitelný, jak rychle se proti němu obrátilo veřejné mínění. Pár měsíců zpátky bylo vedení FAČR za šašky, že ho nevzali hned po konci Haška a že byl od začátku nejlepší volba. Teď jak to čtu tak jsou za šašky, že ho vůbec vybrali.
nemyslím si, že je teraz za šašky FACR, v tú dobu to bola dobrá a možno aj najlepšia voľba. To, že Koubek zlyhá až takto sa nečakalo a nejde len o hru a výsledky, ale aj celkovú atmosféru atd. Za šašky bude FACR ak po tomto zlyhaní ho stále podrží
Já to vidím stejně (Koubek byl logická volba tehdy), ale z některých fanouškovských příspěvků to tak cítím.
Tak to neni. Koubka jsem bral jako dobrou volbu, kdyz nesehnali zahranicniho trenera a vzhledem k tomu co se nabizelo. A taky toho behem MS a taky nominaci Choreho Doudery dost pokazil.
Uvěřitelné to je vzhledem k tomu, co tam tým pod jeho vedením předvedl a jak on komunikoval se médii.
ale FACR je primarne za sasky stale, kedze Koubka brali LTT pred barazou, ich neschopnostou nedostal s timom tie 2 pripravne zapasy, ktore nezmyselne dostal z klobuka vybrany Kostl a aj po x mesiacoch to realne vyzeralo, ze Koubek bol len z nudze cnost (nevysli nam ziadne ine plany, cas nas tlaci, tak bereme Koubka, ktory vdaka tomu bol v najlepsej mozne vyjednavacej pozicii, aka existuje - co spravne vyuzil); takze ked niekde zacat stinat hlavy, tak je to Trunda/Nedved
Že ho vybrali nikdo nezpochybňuje. Spíš se tu reaguje na ten článek a jeho způsob jak reflektuje svoje účinkování s týmem na MS.
Je to jen můj dojem z pár diskuzí, ale přijde mi, že ano.
Ale on byl opravdu v té situaci nejlepší volba. Druhá věc je, že FAČR tuhle situaci, kdy je na výběr jen mezi Haškem a Koubkem sám vytvořil.
A on je vlastně hroznej sráč, že sám nerezignuje a neodejde.
Na starý kolena se dostal k repre, podařilo se mu ji dostat na MS (štěstí jako kráva, já vím, ale co jako), což byl fakt velkej úspěch.
A teď je kvůli třem zápasům, co posral, vlastně dokonce svině, že to sám nezabalí a netáhne do hajzlu.
Tohle vůbec neberu. On má všechno právo světa normálně pokračovat v práci. A když už něco, tak ať ho svaz odvolá, když bude chtít a bude mít náhradu.
A jeho fotbal se mi teda nelíbí a žádnej jeho fanoušek nejsem. Ale nebudu naskakovat na tyhle nesmyslný vlny ach jo.
To je taky pravda. Buď ho Nedvěd a spol. nechtěj a odvolaj ho (já jsem jedině pro), nebo ho chtěj a ať pokračuje. Proč by to měl zabalit sám?
Však jasně, on si FAČR krásně povodil. Nemá důvod to balit, v jeho věku. Buď tam vydrží nebo dostane odstupné, on může být úplně v pohodě.
"Pár měsíců zpátky bylo vedení FAČR za šašky" bylo spis proto,ze svym tragickym pristupem u toho koubka skoncili
ne, ze ho nezvali hned...
Četl jsem na internetech obě varianty
Ten by mohl z fleku kandidovat za ty kurvy z SSPD ProlhANO co? …nikdy neodstúpím nech si to vseci pamatujú!!!
Další štace Koubka by mohl bejt Baník
tam by ten vymrdanec zapadl mezi ty všiváky
Pan Krob neskončí.
Hnátek
na pana Kjoba nešahej, ten uměl alespoň řídit
na jednu stranu chápu smršť, která se snesla na Koubkova bedra, ale moc jí nerozumím
spousta lidí zde jej velebilo za neuvěřitelný, nečekaný postup na MS, vynášelo ho do nebes či smluvně závazat na delší dobu
přitom každý viděl jakým stylem jsme se prezentovali v baráži a spousta z nás říkalo, že bychom tam raději ani jezdit neměli abychom si ušetřili ostudu
dopadlo to, dá se napsat dle očekávání a zázrak se nekonal
jediné co bych mu vytkl je nedostatek sebereflexe
Hele taky nechci moc plivat, když ke kormidlu přišel fakt nedávno, a postup byl malý zázrak, ale za Koubkem toho podle mě jde daleko víc. Furt je zodpovědný za náš systém, taktiku, celkový projev, vnímání repre.
V každém zápase se točila sestava, neměli jsme žádné nápady ve hře, všecko na náhodu, bez odvahy, spoléhání na výškovou převahu, žádná odpověď na technicky vyspělejší soupeře, a zdánlivě nulové nároky na nějakou naši technickou kvalitu. Prostě hrozně jednotvárné, předvídatelné, zabržděné... A když se do toho přimíchá ta chybějící sebereflexe a zprávy o špatné atmosféře uvnitř repre, tak je to celkově špatný obrázek.
Nechci z toho dělat totální katastrofu, protože vzhledem k okolnostem to je asi docela očekávaný výsledek, a i za postup jsem rád, ale jsem hlavně spíš rozčarovaný z toho, že jsme tak nějak přijali ten lopaťacký herní projev za vlastní, celé naše účinkování na MS jsme tomu podřídili, a nikdy z tohohle stínu nějak významněji nevystoupili. Pak tu máš úplné trpaslíky typu Haiti, Kapverdy atd., a vidíš, jak s každým zápasem rostou a mají koule překonávat všechny papírové předpoklady.
Taky nechci rozpoutávat nějaký hon na čarodejnice, ale zároveň taky nechci, aby to zapadlo jako očekávaný výsledek, a kára se kodrcala dál.
Zatím je to stále dost živé téma, Koubek podal vyjádření avšak má nad sebou ještě nadřízené. Třeba se Nedvěd a spol. zase s někým sejdou v hospodě
Gesto. A jaký smysl mělo dávat tam Sojku s Chorým těsně před koncem, to chtěl otočit?
Asi jo. Ale chuť bojovat do poslední minuty bych nikomu nevyčítal.
Za daného stavu tam má dát někoho, kdo ještě nehrál, Sochůrek se přímo nabízel.
Jestli je Sochůrek opravdu jediný hráč, který byl zdravý a nedostal se vůbec na hřiště, tak to taky vůbec nechápu.
Stejně jako výtku směrem k Čvančarovi, nebo vyřazení Černého. Tam už to smrdělo, že neunáší v osobní rovině.
Děkujem za baráž a vypadni.
Nedivím se, když jsi neměl soudnost vystridat Douderu a nechal toho krzypla na pláče celý zápas tak určitě nemáš soudnost na to odstoupit! Ale pane Koubek, to MS jste posral víc vy než hráči, to je můj názor!
Jako Douděra předvedl jeden z nejhorších individuálních výkonů, co jsem kdy viděl.
Někdo, kdo si myslí, že ho srovná.
vidim to na Arku Gdyně
S Douděrou naopak zkušeně vytrollil celý národ
Koubek vůbec nepochopil mistrovství světa. Tam se jedeš ukázat. On místo toho dbal na taktický rozbor soupeřů a jejich silné stránky navíc vyhodnotil čistě defenzivně. Žádná snaha zkusit soupeře přehrát. Já měl pocit jako by Oviedo nastupovalo do třech zápasů s Barcelonou. Přitom minimálně JAR a Korea žádní zázraci nejsou. Úplně nelogicky vycházel z toho, že soupeři jsou silnější než my.
Berlín 1945, colorized
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele