Koubek rezignovat nehodlá. Budu plnit svoji smlouvu, řekl po vyhoření na šampionátu

Dnes, 06:55
Aktuality
Koubek na odchod z funkce nemyslí (© REUTERS/Annegret Hilse)

Trenér Miroslav Koubek (74) neuvažuje, že by po vypadnutí české fotbalové reprezentace na mistrovství světa už ve skupinové fázi u týmu skončil. Mám smlouvu, z boje neutíkám, řekl zkušený kouč na tiskové konferenci po porážce 0:3 s Mexikem. Připustil, že výkony na turnaji nebyly dobré, věří však, že se mužstvo může zlepšovat.

Koubek v zimě podepsal s FAČR smlouvu na dva a půl roku a v březnu dovedl reprezentaci ze dvou zápasů play off po 20 letech na světový šampionát. Na turnaji tým skončil poslední ve skupině.

"Pokud jde o mě, tak já mám smlouvu. Já nikdy nic nevzdávám, neutíkám z žádného boje. Takže vůbec takhle neuvažuji (že bych skončil). Budu plnit svoji smlouvu," řekl Koubek na tiskové konferenci, kterou živě odvysílala FIFA.

Kouč připustil, že jeho svěřenci měli na šampionátu uhrát více než jen bod za remízu 1:1 s Jihoafrickou republikou. "I když výkony zejména v těch prvních dvou zápasech nebyly dobré, měli jsme z nich vytěžit více bodů. Neměli jsme k nim daleko. Rozhodující byla remíza s JAR, nechali jsme si vyrazit vítězství nešťastnou penaltou. To se ukazuje jako klíčové, že máme jen jeden bod. Výkony určitě nebyly dobré, ale šance (na postup) byla," řekl Koubek.

"Měli jsme v této skupině sehrát lepší roli. Ale vše je vývoj, proces. Důležitá je cesta. Věřím, že jsme schopni při inovaci personálního obsazení našeho mužstva po té cestě jít a zlepšovat se," prohlásil druhý nejstarší trenér na šampionátu.

Statistiky zápasu (©Opta by StatsPerform)

Autor: ČTK

Komentáře (321)

Přidat komentář
zelickostesticko

Je to borec ale musí se zbavit toho plevele typu Souček a jemu podobní

Reagovat
magic10

Je to ulhaný starý hňup.

Reagovat
Luka3enko

kasa cink

Reagovat
icemike

Reagovat
fantomas10

toho Sochurka fakt ani na minutu, tahni

Reagovat
Nuno čomes

Masakr. A přitom by byl 100% nejlepší střeďák ze všech To je prostě k nasrání, všichni to vidí, všichni mu htějí dát šanci.. A pak tam máš 3 trenéry, kteří si to vychutnají a nedají mu ani minutu. Fakt masakr, odpornost.

Reagovat
fantomas10

jako brutal az mi to prislo jako schvalnost, nerikam ze je to novy pele a s nim by to bylo 3:0, ale doprdele jak tohle muze motivovat mlady kluky se snazit, kdyz te tam slavnostne vezmou a nakonec te takhle pojebou, zkurvenych 20 minut a treba by neco ukazal nebo taky ne, stalo by se neco horsiho nez prohra 0:3? Meli sanci udelat aspon neco dobre, ale proste ne, kdyz byt za kokoty, tak na 100%

Reagovat
Freedo

To bych s takovou jistotou netvrdil. Je to mladej kluk, kterej má za sebou první sezónu na chlapy. Hrát na plný Aztece proti Mexiku fakt není lehký. Ale určitě jsme ho ke konci měli zkusit, když už to bylo jasný.

Reagovat
Nuno čomes

Ach jo. To jsou zase kecy.

Tečeš 2:0, nemáš na vyrovnání ani z rychlíku. 20 minut v takovém zápase toho kluka fakt nezabije, nemá co ztratit. Hlavně že ten váš psychopat tam vydržel celý zápas že

Reagovat
Freedo

Ale já říkám, že bych ho tam dal taky na těch 20 minut. Jen bych z něj nedělal někoho, kdo nás automaticky spasí. Jestli myslíš Douděru, tak ten vůbec neměl hrát.

Reagovat
Nuno čomes

O tom nikdo nic nepíše. Píšu o tom, že tam měl prostě v pohodě nastoupit.

Reagovat
fantomas10

o zadny spase se nikdo nebavi, bavime se o hraci, kteryho ma cenu stavet a muze byt dobry a kokot mu neda ani minutu, ale hracum s silenou vykonosti da prostoru dost

Reagovat
John Obi Mikel

Hrál zatím jeden těžkej zápas v kariéře s Alkmaarem, jinak proti soupeřům, proti kterým měla Sparta herně navrch. To je naprostá jistota, že by všechny Mexičany přehrál.

Reagovat
Nuno čomes

Jistota to není, ale s tou nekvalitou ve středu úplně v pohodě volba.

Reagovat
Fleury

Fakt k zbliti dědek je č*k

Reagovat
Hardrada

To je zmrd, mel by byt vyhozenej jeste nez dosnidam

Reagovat
Luka3enko

Neblbni, na to se bude muset udělat analýza a pak už bude liga národů

Reagovat
bobis21

Měl být vyhozen už po 2. zápase

Reagovat
Hardrada

No jako po ty tiskovce po Jizni Africe ho klidne poslat do pice mohli

Reagovat
mupi23

Měl být vyhozen už v hospodě

Reagovat
Luka3enko

neměl být vůbec podepsán

Reagovat
bobis21

Tak on takovou sračku v klubech nehrál, takže jsem neměl problém s tím že ho vzali. Ale to co hraje s repre je šílenost. Měl radši poslechnout manželku a už netrénovat

Reagovat
PP

za mě též velké zklamání z něho.

Reagovat
Churro

Reagovat
fantomas10

“Věřím, že jsme schopni při inovaci personálního obsazení našeho mužstva po té cestě jít a zlepšovat se.”

Tomu verim taky, tak nashledanou

Reagovat
PL28

Hm, tak začal bych zrušením trafiky pro Suchopárka. Netuším, čím je jeho přítomnost pro tým k užitku.

Reagovat
kilobyte

Pomáhá zapracovat hráče z u21.

Reagovat
Csaplárova past

Suchopárek se vyjádřil po druhém zápase jak jsou tam těžké podmínky. Prý zkuste si to tady 2x přeběhnout hřiště

Reagovat
Fleury

Za to měl okamžitě letět. Ale Nedvěd a spol. si to vyhodnotí jako kvalitní přípravu na kvalifikaci na Euro

Reagovat
arvncrtx

Jako jediný se dokázal naučit 2 slova pro reklamu, ostatní kandidáti na konkurzu působili jako pan Babula.

Reagovat
technecium

You had one job...

Minimálně za to, jak je v přípravném kempu fyzicky naprosto utavili a ti hráči nebyli schopni odehrát 90 minut v tempu, by měl skončit celý realizak. Žádný jiný tým tak netahal nohy.

Reagovat
Nuno čomes

To jsou ty tréninky ve vysokém tempu aby se jakoby přizpůsobili té nadmořské výšce. Po celých náročných sezónách těch hráčů.. A přitom je to zabilo ještě před turnajem

Reagovat
oli9

Sebereflexe nula bohuzel. Baráž zvladl, menit ho pred MS by byla blbost ale ted musi prijit zmena , trenerska i herní

Reagovat
zorz767

Koubek si v tom penzionu tváří v tvář zoufalému Grygerovi s Nedvědem vyjednal dlouhodobou smlouvu, tak je jasné, že se jí dobrovolně nevzdá. Konat by měli ti nad ním. A měl by jít i Nedvěd, který Koubka zaštítil a jasně řekl, že je to jeho první volba. Tím pádem se nemá na co vymluvit. Díky za baráž a nazdar.

Hlavně ať další není zase trenér za zenitem bez angažmá. Měli by udělat výběrko, chtít představit nějakou vizi a tu pak taky kontrolovat, jestli se podle ní pracuje. FAČR by neměl trenérovi kecat do práce, ale trenér by měl vždy za každých okolností být schopen si svoje rozhodnutí argumentačně obhájit. A ne dělat nesmyslné kroky, o kterých nikdo neví, proč je dělá, a novináři můžou jenom hádat. Tenhle styl práce musí skončit, pokud se máme někam pohnout.

Reagovat
Luka3enko

Jenže koncepční trenér do našeho bordelu nepůjde

Reagovat
Csaplárova past

Na jednu stranu se mu nedivím. Byl poslední variantou a teď bude hezky cicmat prašule

Reagovat
arvncrtx

Nevím, kdo by se přihlásil, kdyby FAČR vyhlásil výběrko. Asi jen ti největší zoufalci. Pokud se vůbec změní trenér, tak to zase bude tak, že za vysněným kandidátem budou hochštapleři z FAČR jezdit do každé zapadlé putyky, kam je pozve, klečet před ním na kolenou a slibovat mu všechno, o co si řekne.

Reagovat
Damis

Tak..koho tam máme dal?

Reagovat
Luka3enko

Jarolím? Dlouho jsem o něm neslyšel

Reagovat
Tomik111

Kohokoliv na rok a Hašek se může začít pomalu chystat.

Reagovat
Mirek na tenisu

A co odprosit Strejčka?

Reagovat
fabec1222

Alfreda? Tomu delal strejda doprovod na kytaru pri recitalu, ale na trenéra ut to adi nebude

Reagovat
ratusek

Měl jsem ho celkem rád, ale už mu to vlezlo na mozek a měl by se na trénování vykašlat. Sice jsem neměl radost z postupu na MS, protože nastalo přesně to, co jsem čekal. Plácali se po ramenou, jak porazili Irsko i Dánsko, že už to konečně půjde. No a ono to pochopitelně nešlo a naopak je dobře, že se takto vyhořelo, že vyhořeli snad uplně všichni jak trenéři tak i hráči a třeba se konečně začne něco dít, co se tady říká už 20 let, tak po těch dvaceti letech se snad začne něco měnit.

Ale ono se nezmění vůbec nic. V repre dál budou hrát negramoti Chorý, Douděra,v lize národů svým antifotbalem někoho obereme nebo třeba i jednou porazíme, všichni budou spokojení a karavana pojede dál

Reagovat
Coromandel

Jenze prachy nesmrdi a sam se asi mista nevzda.Obzvlast, kdyz trener repre moc toho delat nemusi,kdyz nechce.

Reagovat
veikko

Mimochodem já se bojím toho, že nás na pár let čeká na pravém beku duo Douděra, Cedidla.

Reagovat
Mass

Co ten Marek Havran, proč ho Baník nehraje víc? Vždyť Bewene je (pod)průměrák.

Reagovat
Coromandel

Nevim. Mel skvely zacatek, ale pak se mi az tak moc nelibil.Sice se neboji jit primocare na branu a do klicky, ale to za chvili vsichni prectou. A pak je otazka jestli uz nebude jen bezny prumer.

Reagovat
ratusek

on potřebuje i zesílit ne? Tahový hráč je, ale jak říkáš, asi z něj bude jen tuctový ligový hráč.

Reagovat
Coromandel

Mi prijde, co se tyce svalu, v pohode, Ale je to hrac jedne zbrane a neni to Messi, aby ty pruniky byly co k cemu. Rad se budu mylit. I kdyz ono je to z pohledu Baniku jedno, kdyz bude rozdilovy, tak ty kubove uspechy stejne zazije jinde.

Reagovat
Mirek na tenisu

Havran by mohl být rozdílový hráč i pro národní mužstvo. Jeho technika a vedení míče jsou excelentní. Potřebuje hrát pravidelně.

Reagovat
ratusek

Ona i ta levá strana budí hrůzu. Čekám, že tam zařadí i Ryneše, protože je to přece čech, levák a hraje za Spartu

Reagovat
Mass

A napravo Suchomel, to teprve budeš koukat.

Reagovat
Mirek na tenisu

Reagovat
Mass

Rosický na tiskovce říkal, že se Suchomelovi na hostování v Hradci dařilo (což je pravda) a když se podívám na jejich hráče, tak je dost možný, že bude hrát letos za Spartu. No a když vezmu to, že Slavia, Plzeň a Jablonec mají na na wingbeku cizince, Hodouš z Liberce a Hadaš z Olomouce na repre podle mě nemají a Douděra půjde někam do Polska, tak ten Suchomel může bejt blíž, než si myslíš.

Reagovat
pospech11

Není pravý bek ten Lissah z U21?

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
John Obi Mikel

Nezapomeň na Tomáše Wiesnera, co se vrací do Hradce.

Reagovat
kaapaa

Reagovat
Aldeano

Reagovat
fabec1222

Nejhorší je za me ta palicatost, s kterou si drzel ten dementni herni system

Reagovat
Churro

Reagovat
Moshe Dajan

aby ne, dobrý důchod za nic

Reagovat
Moshe Dajan

Nejlepší že Mexiko mělo prý dojet do Dallasu. Ten člověk není při smyslech.

Reagovat
kilobyte

Co?

Reagovat
Moshe Dajan

"Trochu nás doběhl náročný program, vy novináři jste u toho byli. Nechci se na to vymlouvat. Musíme si ale položit otázku, proč Mexiko například nepřijelo za námi do Dallasu."

blázen

Reagovat
fantomas10

to je snad sen tohle

Reagovat
kilobyte

Ten je zralý na důchod. Odpověděl mu pak někdo, že Mexiko je domácí tým? Nebo to přešli jako projev senility?

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Largo

Reagovat
Puskas

Reagovat
Pepesma

dobrý halušky

Reagovat
avicii

Reagovat
verv

mohli přijet do Prahy, aby kluci nemuseli cestovat vůbec

Reagovat
Bucky

Reagovat
Ligter

Reagovat
Freedo

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Bucky

On je fakt regulérně senilní, to není možné. Není tohle už zneužívání seniorů? To co předvádí a říká je naprosto šílený, měl bych starost o zdravotní stav kohokoli, kdo by mluvil jako on, bez ohledu na věk.

Reagovat
Zephyr

nevěřím

Reagovat
Hawkus

Nebo nemuseli jezdit vůbec a mohli jsme vyhrát kontumaci. Ten má v hlavě dobrou houbu už.

Reagovat
Moshe Dajan

jo, to by bylo ideální pro ty šašky

btw, divím se, že se moc neprobírala věta vysmátého Suchopárka, že mají běžné tréninkové jednotky 75 minut dohromady i s taktikou. To znamená, že taktické věci probírají třeba jenom 15 minut? Z toho mají být jako tak strašně unavení, z hodiny tréninku na hřišti a pár minut videa a taktických věcí? Připadá mi to absurdní, nevím jestli je tohle reálný svět.

Reagovat
Moshe Dajan

jinak by to znamenalo mimojiné i to, že nákupu klobouků, návštěvě rodea a Radka Faksy věnovali několikrát více hodin než taktické přípravě na soupeře

Reagovat
Hawkus

Jo, přesně tak. Jako já už nevím, jednou řeknou, že trénují jak kráva a jsou unavený. Což i chápu pokud je to pravda, ty přesuny a vedro a tak a pak ještě tréninky... Pak druhej řekne, že trénuji přesně jen hodinku, tak co si z toho pak má člověk vzít...

Reagovat
Čenda

prosím, to neřekl.

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
krisa

neee, to neee

Reagovat
Nuno čomes

Reagovat
Kixi Syhimour

Ty vole

Reagovat
Churro

Reagovat
arvncrtx

Jak jako do Dallasu? Měli dojet za ním na Kladno.

Reagovat
PL28

Tak ještě aby to podal sám a přišel tím o prachy za vyhazov

Reagovat
Csaplárova past

jako já mám taky u prdele co si o mě osttaní myslí, ale on už je vážně nejvyšší level

Reagovat
Sandst0rm

My jsme fakt nejhorší z Evropy na MS. Mezitím Mahmic z Liberce posílá Bosnu do playoff

Reagovat
Csaplárova past

V Anglii se prý psalo, že zápas SKotsko vs Česko by byl zločin proti lidskosti a ten zápas pokud by měl nastal, tak by ho měli zakázat

Reagovat
Coromandel

Mozna by bylo potom lepsi, kdyby vsichni na zacatku poklekli a uz nevstali

Reagovat
Mirek na tenisu

Reagovat
kilobyte

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Fleury

Reagovat
Kluivert9

Reagovat
fantomas10

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Odborný diskutér

Dvacet let hoftychovin v českem fotbale přineslo hmazatelný vysledek, konečně máme důkaz, že to nefunguje. Teď je třeba udělat brutální řez všeho. A Hoftycha jako symbol úpadku rituálně zbavit všech licencí.

Reagovat
Mirek na tenisu

Co s tím Hoftych?

Reagovat
Grupma

Symbol hry na hranici brutality, což mu s Bohemkou přinášelo jakž takž úspěchy. Tak nějak si to vybavuji a už tenkrát jsem ho kvůli tomu nesnášel.

Reagovat
Aldeano

Reagovat
PL28

Baráž byla s odřenýma ušima, ale tady se ukázalo, že herně a výsledkově nemáme na MS co dělat. Jedna penalta s JAR na tom nic nemění, i když se nám to Koubek snaží vnutit, jak to vlastně nebylo daleko. V celkovým součtu co jsme předvedli, bylo, Mirku, fakt to bylo daleko.

Reagovat
Blind Ref

Tp je borec, v jeho věku mit ještě potřebu hrabat odstupné

Reagovat
zelickostesticko

dělá to pro vnoučata

Reagovat
naheCZ

Všichni stejní

Reagovat
icemike

Dobry den, pani Vrbová. Mohl by Pavel s námi na chvilku do hospody?

Reagovat
Design23

Nechápu..

Zahraničního trenéra a začít hrát fotbal

Reagovat
Mass

Však dneska se o fotbal pokoušel a jak to dopadlo.

Reagovat
Igner Farnsworth

Ten by nutil pepicky neco delat, to nikdy neprojde, max to bude naschval naka guma aby ho za mesic vyhodili a zas jeli 20 let pohodicku a trafiky

Reagovat
ratusek

ale koho z těch našich dinosaurů tam chceš točit? Kdo bude další na řadě? Mě reálně nenapadá nikdo možná Lavička

Reagovat
Igner Farnsworth

Nikdo na to nema, nebo je o ceske trenery a jejich pohled na fotbal zajem v zahranici?

Reagovat
ratusek

o to nejde, kdo na to má nebo nemá. Spíš jaké jméno se reálně může nabízet

Reagovat
Igner Farnsworth

Tak me nic nenapadlo, asi je to jedno koho by vzali, kdyz vemu ze stejne poslednich minimalne 5 treneru hrali stejnou brecku, nevidim proc by to mel 6 cech v rade menit, mozna to dopadnr jak jste psali nize, veme to nejvic medialne hypovanej

Reagovat
Tomik111

Tak reálně se může nabízet jméno Hašek.

Reagovat
Moshe Dajan

nebo velkolepej comeback deBílka

Reagovat
Transfermarkt_2

Tak zrovna Ivan na předchozím EURU v těžší skupině takovou sračku rozhodně nepředváděl. Každopádně Koubek musí skončit

Reagovat
Transkamarket

Koubek je fakt zoufalej dědek.

Reagovat
Coromandel

Co je vlastne s Lavickou, dlouho jsem o nem neslysel? A neni on uz taky trochu dinosaurus?

Reagovat
ratusek

dinosaurus je, ale zase furt nelítá z angažmá do angažmá a mám ho furt spojené s jakousi trenérskou kvalitou. Je možné, že ted je to už jinak no

Reagovat
kilobyte

Vede mládež ve Spartě.

Reagovat
ratusek

Tak to on se už nebude chtít prcat s repre

Reagovat
kilobyte

Repre se neodmítá. Ale Koubka jen tak neodvolají. To bychom museli hodně hořet v LN. Pak by zkoušeli klasicky Trpiše. Potom zahraničí, aby ukázali, že chtějí změnu. Následně by vzali nejvíce mediálně probíraného kandidáta. Dost možná právě Lavičku. Takže tak za rok ho opravdu vezmou.

Reagovat
ratusek

Nejhorší je, že přesně tak to bude

Ale Lavičku beru jako sympaťáka, kliďase. Tomu bych fakt nepřál, aby ho po půl roce nebo roce každej vyhazoval a nadával mu. To radši at zůstane u vás.

Ale Koubek přece u repre zůstat nemůže, to přece nejde

Reagovat
Fleury

Jak vidíš, tak jde. A hlavně si to na svazu vyhodnotí jako v podstatě úspěch a nespravedlnost

Reagovat
kilobyte

Podle mě by Lavička mohl zafungovat jako Šilhavý. Dal by do pořádku kabinu a herní tvář.

Pak by to chtělo mít, ale koule a přivést někoho, kdo by na něj navázal a nenechat ho tam vyhasnout jako Šilhavého.

Proč by to nešlo? Na asociaci má u úkolu "postup na MS" fajfku a to stačí.

Reagovat
Coromandel

. To jsou presne duvody proc repre sleduji vcelku chladne,bez emoci. Ale mozna uz jsem jenom na fandeni stary .

Reagovat
John Obi Mikel

Dlouho jsme ho neviděli trénovat, těžko říct, jak na tom je.

Reagovat
krisa

jeden progresivní zázrak je čerstvě volný

Reagovat
Langi

Tak puvodni zahranicni jmeno byl podobny dinosaurus Terim, ktery vetsinu kariery tocil stace v Galatasaray a repre…tohle ne twl

Reagovat
Chlupatá máma

Snad ještě větší kkt než Hašek.

Reagovat
mupi23

očekávaný průběh: srpen - zadání analýzy, září vyhazov Koubka, říjen hledáme náhradu, listopad - analýza zpracována, hlavvní bod je, že nám ujíždí už od mládeže vlak, prosinec - vedení chce jako trenéra Trpišovského, leden - Trpišovský odmítá, únor - do repre se vrací Šilhavý

Reagovat
kaapaa

Reagovat
ratusek

Reagovat
fantomas10

Reagovat
Blasphemer

Reagovat
Mirek na tenisu

Strejček? Proboha ne!

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Bonzaj

Jako od doby Brücknera tak bezkonkurenčně nejlepší období repre byla kvalifikace na Euro pod Vrbou a pak kvailikace a Euro 21 pod Šilhavym. Co si budeme.

Reagovat
Freedo

Reagovat
arvncrtx

Reagovat
zorz767

Ať zajdou za Priskem, třeba jim někoho dohodí, když Nedvěd ty svoje slavné kontakty není schopen doručit.

Reagovat
Talker

Tak jak je to, postupujeme nebo ne?

Reagovat
zorz767

Postupujeme do ligy národů.

Reagovat
Moshe Dajan

nikoli, mistr taktik po poločase přišel bránit remízu 0:0

Reagovat
arvncrtx

To záleží na tom, kolikátí jsme v tabulce týmů na 4. místě.

Reagovat
O.Giroud

Zaujímalo by ma prečo. Borec má 75 či koľko, čo si chce dokázať.

Reagovat
Coromandel

Prachy nesmrdi a tyto jsou vcelku lehce vydelane. Zadna kazdodenni 8 hodinova rachota.

Reagovat
O.Giroud

Ako jasné, ale že to vo svojom veku má potrebu riešiť, v podstate hejt na seba teraz po každom zápase, pri každej zostave. A to ešte hráte v tomto roku už len proti silným súperom.

Reagovat
Mirek na tenisu

V jeho věku už 8 hodin ani nespíš.

Reagovat
CN

Tragéd tragédů. Tyhle dinosauři vůbec nemají trénovat nároďák.

Ten fotbal pod ním byl naprosto tragickej........

Reagovat
Csaplárova past

Doufejme, že tlak bude tak silný že ho Nedvěd vykopne jako Haška. TPČ takhle nedokázat využít Hložka se Schickem je vlastizrada

To i Skotsko hraje lepší fotbal ne?

Reagovat
Mass

Jj Hložek co v sezoně v lize odehrál asi 35 minut.

Reagovat
Transfermarkt_2

To sice ano,ale oproti některým nekopům alespoň vypadá jako fotbalista a jako jeden z mála nepropadl

Reagovat
Igner Farnsworth

Hodnoceni Hložka, 6.5, 5.3, 6.7

Reagovat
Blind Ref

Spis ze bude tak silný a nekdo vykopne negramotného Nedvěda. A nebo at to děla zadarmo

Reagovat
zasranej malíř

Něch si to všichni zapamatují..

Reagovat
kaapaa

Reagovat
Coromandel

Reagovat
Grupma

už jsem se bál, že to sem budu muset dát já. Konečně.

Reagovat
Derley

Reagovat
Cottage

Čekám to zase klasicky ode zdi ke zdi: mladý progresivní Kováč

Reagovat
Grupma

Což by mohlo vysvětlovat jeho náhlý konec v Liberci.

Reagovat
Langi

Tak to se tesim na fotbalove zazitky na podzim…

Reagovat
kaapaa

Reagovat
Transkamarket

Tenhle zmrd starej nad hrobem?!

Neskutečný, co si dovolí, ubožák. Strůjce tý ostudy...

Nechte ho tam a ať si to doplave na suchym párkovi.

Reagovat
JarousFCB

Sám jsi zmrd a navíc otravný dement Koubek je borec, bez kterého bychom se tam ani nepodívali.

Reagovat
Taarabt_QPR

neměli bychom mu někde postavit sochu?

Reagovat
Transkamarket

Minimálně dvě!

Reagovat
JarousFCB

To netvrdím, ale nadávat mu do ubožáků, zmrdů apod. je dost přes čáru. Jako trenér toho dokázal dost a pro mě je to borec, jelikož už to, že nás tam nějak dostal, je úspěch.

Reagovat
Taarabt_QPR

Ano, nadavky jsou samozrejme pres caru. Nicmene by mel byt natolik soudny, uznat, ze na to nema a opustit koryto....Každá jeho tiskovka byla perla za perlou. Tým abolutně nezvládl připravit, nebyl schopný přizpůsobit hru, tak abychom využili silné stránky. A když vezmu v potaz, že chtěl hrát na 0 ze zadu .....tak sakra ta obrana byla jeden velky chaos

Reagovat
fantomas10

V zapasech mel postavenych 11 soch vetsinou

Reagovat
Transkamarket

Tak měl ten kokot po baráži odstoupit a přiznat, že na to prostě nemá. Včera to totálně prokaučoval.

Že ty tomu nerozumíš je tvůj problém Jarmile.

Koubek je tragéd a plesnivej dědek.

Reagovat
JarousFCB

...aha měl nás tam dostat a pak říct ať to za něj vezme ten největší chytrák z EF, co se už narodil s profi licencí a jediný všemu rozumí.

Reagovat
Transkamarket

Asi pořád lepší než on. Horší by to určitě nebylo.

Reagovat
JarousFCB

Tak nebuď jen tlučhuba, seber se a dokaž to, když jsi o tolik lepší.

Reagovat
Transkamarket

Není prostor, je tam plesnivej dědek.

Reagovat
Transkamarket

Nebo ti například přijde normální na hřiště poslat Provoda s tím, že má centrovat do vápna, ale neposlat tam zároveň útočníka na hrot?

Reagovat
arvncrtx

Tohle bys měl trochu specifikovat, tady jsou největší chytráci s profi licencí v podstatě všichni.

Reagovat
Blasphemer

Reagovat
Coromandel

Tohle je prehnane. Upletl z hovna bic a postoupil, kdyz nemel predtim jediny zapas na sehrani. Zbytek je ale tragedie.

Reagovat
Transkamarket

Jen se ukázalo, že celá baráž bylo neskutečný štěstí. Ne pro hráče, ti to zvládli na 100 % nejlépe jak mohli, ale pro Koubka.

A dědek ani nemá tu soudnost se omluvit a rezignovat.

Reagovat
Coromandel

To stesti k tomu patri.

Reagovat
Transkamarket

To nepochybně. Ale pořád mám před očima jak tam pošle Provoda aby centroval, ale na ty centry mu musí nabíhat Šulc, protože útočníci jsou na střídačce.

Nebudu se vůbec divit, až ho Schick pošle do prdele s kvalifikací na EURO. A nejen on.

Reagovat
10

Líbí se mi, jak to tyhle alibisti vždycky postaví tak, že jsou vlastně strašně šlechetný, protože se "nikdy nevzdávají", "neutíkají z boje", "nebudou opouštět potápěcí se loď" a podobný bláboly, přitom jsou to normální sráčové, kterým jde jen o ten plat a funkci. A kdo dal tomuhle senilovi smlouvu na 2.5 roku, ten by měl odstoupit taky.

Reagovat
Hardrada

Reagovat
Fleury

Reagovat
naheCZ

Reagovat
Igli

Reagovat
AliDží

Reagovat
patas92

Reagovat
Mercury

Reagovat
verv

Reagovat
Ligter

Reagovat
Nikikrew

Reagovat
fantomas10

Reagovat
Bucky

Reagovat
Taarabt_QPR

Reagovat
Derley

Jako by byli nenahraditelný

Reagovat
10

přesně, ego jako kráva, jako kdyby neexistoval nikdo jinej na světě, co by to dokázal kurvit jako oni

Reagovat
Čenda

Reagovat
Churro

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Nuno čomes

Dalšího 2 a půl roku duo Koubek - Suchopárek, čistá groteska Prostě ten Suchopárek, který má problém dát dohromady větu a působí jak děda c otrénuje 4. třídu, to je nejvíc bizár.. Česko no

Přitom stačilo udělat smlouvu na turnaj a pak nějakou opci za úspěch, rozhodně by to vzal, protože MS je prostě nejvíc. Ale to by to nemohl vyjednávat Nedvěd s Grygerou no

Reagovat
Csaplárova past

Třeba taková představa Nedvěda byla, jenže Koubek byl v nejlepší pozici, protože byl jediný kandidát

Suchopárek je úplně mimo kategorii, takový člověk kdyby mi něco říkal tak ho vůbec neposlouchám a myslím co budu dělat večer radši

Reagovat
Nuno čomes

Přímo, toho by neposlouchali ani v přípravce

Reagovat
O.Giroud

Akože to ma prekvapilo, že borec má zmluvu až do 2028 ja som myslel, že išli po Koubkovi práve preto lebo tam bolo reálne, že by dostal zmluvu na baráž a prípadne MS a potom by si sadli znovu a rozhodli čo ďalej

Reagovat
ratusek

no jo, když jste nám vyfoukli VW, tak nám nic jiného nezbývalo

Reagovat
O.Giroud

To už by len bola výhra ale teraz ste mohli riešiť Calzonu

Reagovat
ratusek

Kažopádně jsem na vás pod jeho vedením zvědav, zda se podaří nějaký úspěch. Držím vám palce.

Jo Calzonu by teoreticky někdo řešit mohl, ale reálně to asi nikoho nenapadlo, takže nic

Reagovat
O.Giroud

ja moc tomu neverím, ale aspoň by mohlo dostať viac hráčov šancu. A bude menej nedorozumení medzi hráčmi a trénerom kvoli komunikácii no

Reagovat
ratusek

a už se tam nějak urovnaly ty vztahy? Myslím, že někteří hráči nechtěli reprezentovat nebo co. Valjent, Greif, pokud si to nepletu

Reagovat
O.Giroud

Tak väčšina asi áno, aj keď sa spomína že niekto má problém aj s Hamsikom alebo niekým mimo trénerov ako napr. hovorca alebo kto tam všetko je s Greifom som videl rozhovor nedávno aj sa ho na to pýtali, ale nepovedal že keď ho zavolajú tak nepríde, ale zas nebol ani taký, že keď ho zavolajú tak príde celé divné okolo neho, skôr mi príde že pokým nemá byť jednotka tak sa mu tam moc nebude chcieť chodiť asi aj kvôli tým ľuďom , kt. mu vadia a keby je jednotka tak by to prekusol

Reagovat
JarousFCB

Samozřejmě, že chtěl nějaké záruky a ještě vydělat, když už dal hlavu na špalek v takové situaci. Jen ať platí, pokud ho chtějí odvolat.

Reagovat
O.Giroud

Tak zrovna u neho by som čakal, že tá repre bude taká česť a že to rád skúsi a potom keby to nevyšlo tak odíde. Určite by aj za posranu baráž niečo dostal on už moc neriskoval či by to vyšlo alebo je kariéru by mu to nejak nezmenilo

Reagovat
Coromandel

Tak to , ze ma tak dlouhou smlouvu je zpusobene tim, ze kdyz sli za Koubkem, tak byli v nouzi, cehoz pochopitelne vyuzil.

Reagovat
O.Giroud

To som práve nečakal, že on spraví. Aj keď samozrejme chápem prečo to tak spravil ak mu to teda nenahodili hned pred xicht s prosbou na kolenách nech to aspoň on zobere.

Reagovat
Fleury

Česko je země příběhů, v hlavní roli nestoudná nesebereflexe, nečest, hanba a samolibost

Reagovat
AliDží

Suchopárek je bizár hlavně po tom loňským EURU, co ten tam ještě dělá v takové funkci, to doopravdy není normální.

Reagovat
Nuno čomes

Reagovat
fantomas10

Reagovat
Blind Ref

Suchos byl vždycky takovej celkem smesnej typek, ale nechápu tu smlouvu po tom co v podstatě čistě svoji retardovanosti sabotoval euro u21

Reagovat
Taarabt_QPR

Jak jsem ho měl rád, tak tohle je k blití ..... Soudnost 0, jen z toho vysosat co nejvíc na důchod....Totální odpad

Reagovat
Transkamarket

Naprostý dno. Celou baráž hodil někam do prdele, ale hodně daleko.

Minimálně s Mexikem to naprosto prokaučoval a takovej senilní a zapšklej dědek (něco jako Zeman) tam prostě nepatří.

Reagovat
DidusIneptus

Pyšný Koubek! Týmu by pomohl kdyby dobrovolně odstoupil. Takhle má zájem tam jenom škodit! A jestli mu to nedochází, musí zakročit Český fotbalový svaz!

Reagovat
Blasphemer

Na novýho trenéra stejně nejsou prachy. Ještě když svaz skončil díky konci ve skupině v minusu. Takže buď zůstane Koubek a nebo to může dostat Suchopárek. Můžete si vybrat.

Reagovat
Pablos

no ten mínus zacálnou z odměny za účast

Reagovat
Blasphemer

Ne, nezacálnou. To by se muselo postoupit ze skupiny, což se nestalo.

Reagovat
Pablos

No jasný v tom příspěvku na šampionát nějákejch cca 30 míčů se skončí třeba v mínusu, když jsme ho nenavýšili. No a z těch 230mil zbylých to snad docvakaj... nebo to nebude stačit jako ?

Reagovat
Blasphemer

Nebude.

Reagovat
Blind Ref

Údajně nebude a vznikne tam naopak brutální sekera jeste

Reagovat
Pablos

"Ve hře jsou bonusy za výkony na turnaji... budeme rádi, když po konci turnaje budeme na nule" Ano ohledně ALE těch 30 milionů co dostaneš na turnaj jako minimum. Fakt jak lavina tady lidi šíří dokola to nepochopení, že se jedná o celkovou částku z které budeme rádi za nulu

Z té zbylé částky 230 mil. ..se zaplatily bonusy hráčům a zbytek se teprve bude něják rozdělovat, investovat. Ale opravdu to není, že jsme nic nezískali

Reagovat
Kucka

Reagovat
r.mrazik

nedat Sochurkovi ani minutu je normalne na pest

at jde tenhle dedek do prdele a vezme sebou Nedveda i s Darou...

Reagovat
Hardrada

Reagovat
Transkamarket

Reagovat
Fleury

Reagovat
Bucky

Reagovat
Pablos

No on nerezignuje, oni ho neodvolají ...ani nemají absolutně náhradu a ani chuť jí hledat (už před Baráží to byla šaráda z toho někoho najít, takže ty jsou spoko, že si to na min. 2 roky odškrtly jako hotovou věc). Takže Koubek, který mě osobně neskutečně zklamal, tam bude trčet dál (pokud zdravý dá, ale tak to mu nikdo nepřeje) a ano věřím, že se dostaví i zlepšení... ale nikoliv ve hře jako takové, ale v jeho systému, který více vtloukne do hráčů, takže se naučíme třeba i sračkou fotbalem občas vyhrát 1:0 ...no paráda

Reagovat
O.Giroud

Tak teraz by mali viac času a menej tlaku keďže vás nečaká niečo tak dôležité ako baráž. LN asi väčšina berie, že si idete skôr "užiť" tie zápasy proti top repre než to vyhrať a proste zostúpiť by asi tiež nebolo také sklamanie ako keď sa nepostupi na turnaj. Takže prípadne aj dosť času pre nového trénera na také zoznámenie sa s tímom pred kvalifikáciou.

Reagovat
Pablos

Tak ale v Hradci když byl, tak nehráli žádnej jo super fotbal, upracovanej odbráněnej a pak na 1:0 výhru, v Plzni v těch pohárech to bylo více méně docela né moc pohledný fotbal, ale tam se projevila i kvalita zahraničních hráčů a forma Šulce s Vydrou. No a v repre měl málo času, takže ano bylo to kostrbaté a ještě více defenzivní... ale až odstraní tu kostrbatost, tak s naší kvalitou hráčů proti lepším týmům, to bude stejné jen třeba s trochu lepší obranou. Ale tak třeba se budu mýlit no, snad jo.

Reagovat
O.Giroud

Preto som myslel, že dostane zmluvu tak maximálne do prípadného konca MS. Aby sa teraz s kľudom prípadne mohol hľadať niekto nový. Kto už by to bol je ťažké povedať keď človek nevie koľko je k dispozícii na plat, koľko by kto zobral a pod. Ale nie som fanúšik toho, že lepšieho aj tak nenájdeme tak sa trápme s tým čo máme a dúfajme. Lebo Koubka som ja osobne nebral ako nejak extra meno pre repre, aj ako hovoríš s tou Plznou to bolo z veľkej časti aj práve vďaka celému tímu. Veď hneď Kisky či jak sa volá porazil Aston Villu a v podstate v Európe zápas ani neprehral a vypadli po penaltách. A to tam mal proti sebe tímy ako Freiburg(finalista) Porto, Bazilej a to ešte 2 zápasy hrali aj dlho o jedného hráča menej.

Reagovat
Pablos

On by to nevzal... to je naprosto jednoduchý... on velmi dobře pochopil pozici v jaké byl, že si může "diktovat" a né jen tak něco příjmout. Prostě tohle byla realita a teď je realita, že tam bude no... pokud by jim nedošlo to, že se potřebujeme i něják úplně přetočit o 180 stupnů a začít jinak, ale to se nestane... takže se jen změní třeba o 10 stupnů no a pojede se dál.

Reagovat
O.Giroud

Tak to má prekvapilo, že by on trval na niečom takom lebo to mohla byť taká pekná bodka za kariérou, dostať repre na MS a skúsiť nejaký úspech tam. Že to nevyšlo je druhá vec. Takto síce bude mať viac peňazí, ale bude musieť po každom zápase riešiť sračky ako teraz keď po zápase s Afrikou povedal niečo po zápase a potom to musel ujasniť, že to nemyslel tak ako to vyznelo

Reagovat
Blind Ref

Zdravý vzdi na prvnym myste

Reagovat
kissak

máš tam chibi v diakritice jinak správně

Reagovat
Pablos

zdraví... jasnej překlep no, stane se. Tady se ani omlouvat nebudu za chybu

Reagovat
kissak

Reagovat
Pablos

to spíš se omluvím za to odškrtlY koukám

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Blind Ref

ještě aby ses omlouval jen se nudím ano, stane se

Reagovat
Langi

Ja mam docela dost velky pochybnosti i o manazerskych kvalitach Nedveda…vubec nechapu, jak mohl byt viceprezidentem Juventusu. Tady si domluvi Koubka v hospode a jede si to uzit s nim.

Reagovat
inferno08

Tak taky za to vyfasoval podmínku no...

Reagovat
10

já o něm pochybnosti nemám...vím už roky, že na nějakou manažerskou roli absolutně intelektuálně nemá

v Juventusu byl spíš maskot a "štít" Agnelliho, tam se od něj nic neočekávalo

vkládat do něj naděje, že předvede nějaké koncepční zázraky, je asi stejný, jako věřit tomu, že Suchopárek na podzim zvládne moderovat Star Dance

Reagovat
Ronaldo.com

Reagovat
Largo

Reagovat
Coromandel

Reagovat
KnoxXx

Reagovat
Bucky

Reagovat
Čenda

Reagovat
doshcz

Reagovat
Blind Ref

Počkat ty sis do teď vážně nevšiml že Nedvěd je jen loutka s intelektem desetiletého týpka?

Reagovat
Bucky

Ne nadarmo koreluje Nedvědovo působení v Juventusu s největším sešupem klubu od pádu do 3. ligy. K tomu tam jeli s Agnellim další šméčko, ale Juventus tyhle sračky má v DNA. Jak jsem ten klub a Nedvěda v mládí zbožňoval, tak to je fakt největší žumpa, naprosto oprávněně je v Itálii všichni nesnáší. I to co dělají legálně jsou nechutný prasárny na obcházení pravidel, viz třeba "výměna" Pjaniče s Arthurem s Barcelonou je ukázka fotbalového hnusu.

Reagovat
inferno08

Ještě bych neházela flintu do žita. Můžeme dát na FIFA protest, proč Mexičani nepřijeli za náma do Dallasu a museli jsme se my tmacet tam.

Reagovat
Fleury

Reagovat
Nuno čomes

To bylo nejvíc

Reagovat
Sigma Olomouc

Tohle už nemá smysl. Přitom za Koubkem jsem stál do začátku MS. Musí skončit on i Suchoš. Chce to zahraničního trenénra, Češi už jsou přebraní.

Reagovat
Hawkus

Ty píčo, to se máme na co těšit s důchodcem, přineste sunar a pleny tvl... Na příští kvalifikaci to odridi z LDNky.

Reagovat
nani92

škoda, že ste nepostúpili, tešil by som sa na ďalšie varianty vašej základnej 11ky

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
kissak

bez Součka by to stejně nebylo ono

Reagovat
Moshe Dajan

Sojka, Višinský...další tajné eso na řadě by byl asi někdo jako Rúsek

Reagovat
Keeper117

Nadáva sa tu na toho Koubka jedna radosť, ale s týmto mužstvom by nespravil nič ani ten tak žiadaný mladý a perspektívny tréner. Tam nie je nič, hrali ste prvé dva zápasy betón, v poslednom zápase pod vplyvom potrebného výsledku a tlakom fanúšikov ste to kúsok otvorili a hneď dostali trojku. Tak asi ten Koubek vedel, prečo hral, čo hral, asi to mužstvo v tej chvíli na viac proste a jednoducho nemalo. Rozdiel medzi našimi repre nie je taký veľký a my sme na MS neboli a asi by sme dopadli rovnako, ako vy. Smutné je, že lepších hráčov majú dopredu i Kapverdy, či Curacao, ale to už je problém vo výchove hráčov, kde mladým nedovolíme vymýšľať.

Reagovat
O.Giroud

To už máš pripravené aj pre Weissa pri našej repre ne?

Reagovat
O.Giroud

Sa pozri čo kurník dokázal borec s Afrikou

Reagovat
Joe.Cole

Tak se mrkni jaké hráče měl k dispozici Šilhavý

Reagovat
Keeper117

A nadávali ste naňho rovnako, možno ešte viac, než na Koubka

Reagovat
Joe.Cole

Nadávalo se na něj jen jeho poslední 4 měsíce. To už byla z jeho strany a hlavně ze strany svazu tragikomedie.

Reagovat
John Obi Mikel

Neuvěřitelný, jak rychle se proti němu obrátilo veřejné mínění. Pár měsíců zpátky bylo vedení FAČR za šašky, že ho nevzali hned po konci Haška a že byl od začátku nejlepší volba. Teď jak to čtu tak jsou za šašky, že ho vůbec vybrali.

Reagovat
Neon

Reagovat
kissak

asi tak

Reagovat
nani92

nemyslím si, že je teraz za šašky FACR, v tú dobu to bola dobrá a možno aj najlepšia voľba. To, že Koubek zlyhá až takto sa nečakalo a nejde len o hru a výsledky, ale aj celkovú atmosféru atd. Za šašky bude FACR ak po tomto zlyhaní ho stále podrží

Reagovat
John Obi Mikel

Já to vidím stejně (Koubek byl logická volba tehdy), ale z některých fanouškovských příspěvků to tak cítím.

Reagovat
Coromandel

Tak to neni. Koubka jsem bral jako dobrou volbu, kdyz nesehnali zahranicniho trenera a vzhledem k tomu co se nabizelo. A taky toho behem MS a taky nominaci Choreho Doudery dost pokazil.

Reagovat
Puskas

Uvěřitelné to je vzhledem k tomu, co tam tým pod jeho vedením předvedl a jak on komunikoval se médii.

Reagovat
KnoxXx

ale FACR je primarne za sasky stale, kedze Koubka brali LTT pred barazou, ich neschopnostou nedostal s timom tie 2 pripravne zapasy, ktore nezmyselne dostal z klobuka vybrany Kostl a aj po x mesiacoch to realne vyzeralo, ze Koubek bol len z nudze cnost (nevysli nam ziadne ine plany, cas nas tlaci, tak bereme Koubka, ktory vdaka tomu bol v najlepsej mozne vyjednavacej pozicii, aka existuje - co spravne vyuzil); takze ked niekde zacat stinat hlavy, tak je to Trunda/Nedved

Reagovat
Grupma

Že ho vybrali nikdo nezpochybňuje. Spíš se tu reaguje na ten článek a jeho způsob jak reflektuje svoje účinkování s týmem na MS.

Reagovat
John Obi Mikel

Je to jen můj dojem z pár diskuzí, ale přijde mi, že ano.

Reagovat
Zephyr

Reagovat
Joe.Cole

Ale on byl opravdu v té situaci nejlepší volba. Druhá věc je, že FAČR tuhle situaci, kdy je na výběr jen mezi Haškem a Koubkem sám vytvořil.

Reagovat
vitasrp

A on je vlastně hroznej sráč, že sám nerezignuje a neodejde.

Na starý kolena se dostal k repre, podařilo se mu ji dostat na MS (štěstí jako kráva, já vím, ale co jako), což byl fakt velkej úspěch.

A teď je kvůli třem zápasům, co posral, vlastně dokonce svině, že to sám nezabalí a netáhne do hajzlu.

Tohle vůbec neberu. On má všechno právo světa normálně pokračovat v práci. A když už něco, tak ať ho svaz odvolá, když bude chtít a bude mít náhradu.

A jeho fotbal se mi teda nelíbí a žádnej jeho fanoušek nejsem. Ale nebudu naskakovat na tyhle nesmyslný vlny ach jo.

Reagovat
John Obi Mikel

To je taky pravda. Buď ho Nedvěd a spol. nechtěj a odvolaj ho (já jsem jedině pro), nebo ho chtěj a ať pokračuje. Proč by to měl zabalit sám?

Reagovat
Nuno čomes

Však jasně, on si FAČR krásně povodil. Nemá důvod to balit, v jeho věku. Buď tam vydrží nebo dostane odstupné, on může být úplně v pohodě.

Reagovat
r.mrazik

"Pár měsíců zpátky bylo vedení FAČR za šašky" bylo spis proto,ze svym tragickym pristupem u toho koubka skoncili

ne, ze ho nezvali hned...

Reagovat
John Obi Mikel

Četl jsem na internetech obě varianty

Reagovat
Wazz Wazz

Ten by mohl z fleku kandidovat za ty kurvy z SSPD ProlhANO co? …nikdy neodstúpím nech si to vseci pamatujú!!! Další štace Koubka by mohl bejt Baník tam by ten vymrdanec zapadl mezi ty všiváky

Reagovat
Tomas1234

Pan Krob neskončí.

Reagovat
Tomas1234

Hnátek

Reagovat
kissak

na pana Kjoba nešahej, ten uměl alespoň řídit

Reagovat
kissak

na jednu stranu chápu smršť, která se snesla na Koubkova bedra, ale moc jí nerozumím

spousta lidí zde jej velebilo za neuvěřitelný, nečekaný postup na MS, vynášelo ho do nebes či smluvně závazat na delší dobu

přitom každý viděl jakým stylem jsme se prezentovali v baráži a spousta z nás říkalo, že bychom tam raději ani jezdit neměli abychom si ušetřili ostudu

dopadlo to, dá se napsat dle očekávání a zázrak se nekonal

jediné co bych mu vytkl je nedostatek sebereflexe

Reagovat
Grupma

Reagovat
Zephyr

Hele taky nechci moc plivat, když ke kormidlu přišel fakt nedávno, a postup byl malý zázrak, ale za Koubkem toho podle mě jde daleko víc. Furt je zodpovědný za náš systém, taktiku, celkový projev, vnímání repre.

V každém zápase se točila sestava, neměli jsme žádné nápady ve hře, všecko na náhodu, bez odvahy, spoléhání na výškovou převahu, žádná odpověď na technicky vyspělejší soupeře, a zdánlivě nulové nároky na nějakou naši technickou kvalitu. Prostě hrozně jednotvárné, předvídatelné, zabržděné... A když se do toho přimíchá ta chybějící sebereflexe a zprávy o špatné atmosféře uvnitř repre, tak je to celkově špatný obrázek.

Nechci z toho dělat totální katastrofu, protože vzhledem k okolnostem to je asi docela očekávaný výsledek, a i za postup jsem rád, ale jsem hlavně spíš rozčarovaný z toho, že jsme tak nějak přijali ten lopaťacký herní projev za vlastní, celé naše účinkování na MS jsme tomu podřídili, a nikdy z tohohle stínu nějak významněji nevystoupili. Pak tu máš úplné trpaslíky typu Haiti, Kapverdy atd., a vidíš, jak s každým zápasem rostou a mají koule překonávat všechny papírové předpoklady.

Taky nechci rozpoutávat nějaký hon na čarodejnice, ale zároveň taky nechci, aby to zapadlo jako očekávaný výsledek, a kára se kodrcala dál.

Reagovat
kissak

samozřejmě, že zklamání v nás ještě nějakou dobu bude. Chyba byla už při odvolání Haška, nemyslím ve smyslu zbavení funkce, ale volba jeho nástupce mi přišla jako horká jehla. Pokud vedení již delší dobu mělo v úmyslu Haška odvolat pak v době, kdy to udělali měli mít záložní plán, nějaký žolík v rukávu a ne dát repretrenéra hned maníkovi, který ač na klubové úrovni předváděl dobré výsledky. Druhá strana věci je jaký rozpočet na to vedení mělo!

Zatím je to stále dost živé téma, Koubek podal vyjádření avšak má nad sebou ještě nadřízené. Třeba se Nedvěd a spol. zase s někým sejdou v hospodě

Reagovat
Puskas

Gesto. A jaký smysl mělo dávat tam Sojku s Chorým těsně před koncem, to chtěl otočit?

Reagovat
fantomas10

praveze to gesto melo prijit ve smyslu => mlady kluci at je vam 16 nebo 17, pokud na to mate kvalitu, tak za repre muzete hrat, dostanete sanci, mame tym drevaku, takze idealni sance pro vas se ukazat. Takhle to vypada, ze mladi bezte si odehrat U19 pak U21 a potom prijdte, az prolezete specifickym ceskym vychovnym systemem, tak dostanete sanci za acko, jen pokud se nebude panu cervovi darit

Reagovat
Grupma

Asi jo. Ale chuť bojovat do poslední minuty bych nikomu nevyčítal.

Reagovat
Puskas

Za daného stavu tam má dát někoho, kdo ještě nehrál, Sochůrek se přímo nabízel.

Reagovat
Grupma

Jestli je Sochůrek opravdu jediný hráč, který byl zdravý a nedostal se vůbec na hřiště, tak to taky vůbec nechápu.

Stejně jako výtku směrem k Čvančarovi, nebo vyřazení Černého. Tam už to smrdělo, že neunáší v osobní rovině.

Reagovat
REPLIKATOR

Děkujem za baráž a vypadni.

Reagovat
!!!OCIP_KINAB

Nedivím se, když jsi neměl soudnost vystridat Douderu a nechal toho krzypla na pláče celý zápas tak určitě nemáš soudnost na to odstoupit! Ale pane Koubek, to MS jste posral víc vy než hráči, to je můj názor!

Reagovat
Puskas

Jako Douděra předvedl jeden z nejhorších individuálních výkonů, co jsem kdy viděl.

Reagovat
Nuno čomes

Já jsem rád, že se ukázalo, jaký to je labil a vlastně i hráč. Jsem zvědav, kdo ho teď vezme.

Reagovat
Puskas

Někdo, kdo si myslí, že ho srovná.

Reagovat
Churro

vidim to na Arku Gdyně

Reagovat
Nuno čomes

S Douděrou naopak zkušeně vytrollil celý národ

Reagovat
Conceicao Andy

Koubek vůbec nepochopil mistrovství světa. Tam se jedeš ukázat. On místo toho dbal na taktický rozbor soupeřů a jejich silné stránky navíc vyhodnotil čistě defenzivně. Žádná snaha zkusit soupeře přehrát. Já měl pocit jako by Oviedo nastupovalo do třech zápasů s Barcelonou. Přitom minimálně JAR a Korea žádní zázraci nejsou. Úplně nelogicky vycházel z toho, že soupeři jsou silnější než my.

Reagovat
Pepe1911

Berlín 1945, colorized

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele