Koubek si protiřečí s Višinským. Trenér ho prý střídal brzy kvůli únavě, hráč to popírá

Dnes, 09:05
Aktuality
Český reprezentant Denis Višinský v utkání MS proti Mexiku (© ČTK / AP / Natacha Pisarenko)

Národní tým se rozloučil se světovým šampionátem drtivou porážkou 0:3 s Mexikem. Z výkonů českého celku panovaly rozpaky a smutným dokladem toho, že to tak úplně neklapalo, bylo i hodnocení po posledním vystoupení Česka na MS. Trenér Miroslav Koubek totiž řekl, že Denise Višinského střídal kvůli tomu, že hráči došly síly. Sám reprezentant pro ČT sport ale naznačil, že to bylo úplně jinak. "Furt jsem se cítil dobře, tak, že bych mohl týmu pomoci," hlesl po závěrečném hvizdu.

Očekávání bylo plno, Češi před výkopem duelu slibovali, že se poperou o postup. Realita byla hodně bolestná a pohled na ukazatel skóre po duelu s Mexikem, kde svítil tříbrankový rozdíl pro domácí, mluvil jasně.

Trenér Koubek do klíčového duelu překvapil, když do základní sestavy poslal Denise Višinského. Ten odehrál velmi slušnou partii a leckoho zaskočilo, když kouč stáhl v 56. minutě plzeňského hráče ze hry. "Zejména první poločas měl několik dobrých scén, určitě mě nezklamal. Ale došly mu síly, proto byl střídán," hlásil do televizních kamer zkušený kouč.

Sám Višinský pak ale po závěrečném hvizdu odtajnil, že to s rezervoárem sil nebylo nijak špatné. "Furt jsem se cítil dobře, tak, že bych mohl týmu pomoci," konstatoval český reprezentant a experti ve studiu jen kroutili hlavou.

Po porážce 0:3 nebyl Višinský pochopitelně spokojený s výsledkem. "Premiéra byla špatná. Do zápasu jsme dobře vstoupili, ale výsledek je špatný," krčil smutně rameny ve chvíli, kdy už bylo jasné, že se český tým se šampionátem loučí bez vítězství.

Višinský a jeho statistiky proti Mexiku (©Opta by StatsPerform)

"Moc jsem se těšil, snažil jsem se hrát nejlépe, jak umím. Mrzí mě zahozená šance. Měl jsem dát gól a hrálo by se jinak," mrzelo Višinského.

Štvala ho i situace před první inkasovanou brankou, kdy tři Češi propadli u středového kruhu a nepřipravili o míč jediného hráče Mexika. "Byli jsme tam tři, měli jsme soupeře zastavit i za cenu faulu," uzavřel.

Autor: René Machálek

Komentáře (87)

Přidat komentář
Boris Ščerbina

Koubek hrozná svině zkurvená Doufám, že mu klepne z toho horka a ano přeju mu to a je mi to fuk zkurvenej dědek vyprcanej domrdal celé MS už jen posranou nominací hraje si na stratéga jako MOURINHO a že dělá luxusní rotace sestavy a přitom je to jen debilní kriploidní důchodce

Reagovat
Morgue

Koukám, že klepne leda tak tebe

Reagovat
meno

Zase klid, je to jenom fotbal.

Reagovat
O.Giroud

Teba si trainee vychutná

Reagovat
ratusek

Reagovat
Pepesma

Reagovat
fantomas10

Reagovat
lahodna.krepelka

uz jsem ho pro sichr upozornil aby mu tenhle utok neusel

bonzactvi nebonzactvi tohle bylo pres caru

Reagovat
Pablos

žádný bonzáctví nebonzáctví ...seš prostě bonzák

Reagovat
lahodna.krepelka

ok ok zadnej problem

tak jsem nahlasil i tebe ze schvalujes prispevek nahore

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
O.Giroud

Reagovat
Pepesma

Reagovat
fantomas10

Reagovat
Pablos

dík no

Reagovat
Sandst0rm

Prosím tě dělá si z tebe srandu

Reagovat
Pablos

vždyť já vím... hraju jeho hru

Reagovat
Thelvin

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
adyss2

Reagovat
Pablos

jinak ale samozřejmě, že jeho projev je ubohej... takovej je svět, někdo to neunáší a píše blitky a je nezdvořák primárně jako osoba... ale čím se tě to osobně dotýká, že musíš nahlašovat ?

Reagovat
Sandst0rm

Dobře Pabl0s, jak chceš...

Reagovat
ratusek

Reagovat
Pablos

Reagovat
lahodna.krepelka

nemyslim si ze ho zabanuji ale snad vychovne dostane pres prsty

nick mu snad nevezmou

jenze se svobodou slova prichazi zodpovednost

Reagovat
Transkamarket

Ty taky nevypadáš že tu máš původní nick.

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Bucky

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
jenage

Reagovat
Thelvin

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Damis

Tak tvůj život musí být jedno velké špatné.

Reagovat
lahodna.krepelka

hele ja koubka nemam rad, nemel nas trenovat je to krok zpet k dinosaurum

ale nadavat takhle starsimu cloveku, kterej nas tam prece jen dostal na MS s temihle tragikckymi hraci? to si prehnal a

a jeste prat nekomu smrt?

nahlasil jsem te, lidi jako ty nepatri do civilizovany diskuse

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Boris Ščerbina

Že se vždy objeví nějaký panic, který má pocit, že spasí svět.

Reagovat
poz3n

Reagovat
Univerzál

Reagovat
Sandst0rm

B0ris Ščerbina již brzy...

Reagovat
lahodna.krepelka

jestli ten nick uvidim tak bude brzy B0riz Ščerbina ... a pak B0r!s Ščerbina

budu si na nej davat pozor od ted

Reagovat
fantomas10

Tvl ja taky neunasim nekdy, ale i ja poznam svoje dno

Reagovat
anarchochuligan

Nebezpečné vyhrožování (§ 353): Pokud někomu vyhrožujete usmrcením takovým způsobem, že to u dotyčného může vzbudit důvodnou obavu, dopouštíte se trestného činu, za který hrozí až jeden rok vězení.

Reagovat
Pithivier

Reagovat
Sandst0rm

Co je na tom tak legrační?

Reagovat
Pithivier

Ze Borisek mu nevyhrozuje, max se to da brat jako urazka na cti, i kdyz tyhle komentare rozhodne neschvaluju

Reagovat
Boris Ščerbina

Touha ať někomu klepne z horka není nebezpečné vyhrožování ty právníku, poradil Rajchl?

Kdybych napsal, že si na něj počkám na letišti a uvidí zač je toho loket, tak to by bylo jiné

Reagovat
Blind Ref

Nejsem právník, ale….

Reagovat
fantomas10

pojdme to vytahnout ven, yes

Reagovat
Pepesma

Reagovat
10

člověk nemusí mít PhDr. z psychologie, aby mu bylo jasný, že ty hráči Koubka úplně "neberou" tvl

Reagovat
inferno08

Myslím si, že pravdu mají oba.

Reagovat
ratusek

pravda bude někde uprostřed

Reagovat
lahodna.krepelka

kontakt tam byl?

Reagovat
Damis

Už v prvním poločase se mu špatně dýchalo. A ve druhém už to nebylo ono, ale to bylo tím, že celý český tým nebylo ono. Ale to je od druhého poločase, ale od prvního zápasu.

Reagovat
inferno08

Český tým není ono minimálně patnáct let.

Reagovat
Sandst0rm

Ten Koubek to vůbec nezvládá. Při baráži působil sebejistě ale na MS ho to nějak semlelo.

Reagovat
Neon

Jet lag, no.

Reagovat
Sandst0rm

No celkově to pro člověka jeho věku muselo být dost náročné fyzicky i psychicky

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Transkamarket

Koubek měl prostě sračku ale zapomněl, že ji má on a tak začal random střídat hráče. Vždyť dědek plesnivej neumí ani do 10 počítat.

Vlastně vzhledem ke stavu tabulky tak umí do jedný.

Teď se suchym párkem slaví, že to bylo na jedničku.

Reagovat
Pablos

Tímhle mě taky sere... myslel jsem, že to je rovnej chlap... místo toho tady vykládá tyhle zbytečnosti. Jinak stejnak všude kde byl, tak ho pak hráči moc neměli v lásce se veřejně proslýchá... možná je docela nepříjemnej člověk (což naznačil dost na tiskovkách) a občas ty jeho vtipné nad věcí řeči v lize co měl po utkáních, byly nic jiného než jen divadýlko a dost lidí mu to žralo, já ho měl za sympaťáka a taktika ...stačí repre a je vše jinak najednou

Reagovat
fantomas10

Nevim no, ja ho taky tak bral, asi to nebude spatny chlap, ale ruku na srdce i ten vek dela hodne, navic je pod mega tlakem a proste se mu to rozpadlo pod rukama cele to predstaveni, a kdyz vidim PR komunikaci cele repre za posledni roky, tak tam evidentne neni clovek, co by mu byl schopny pomoct, aby to nejak dustojne ustal.

Nadavat mu nema cenu, na MS nas dostal, nasral me brutalne, ale proste on to odtrenoval takhle, dobry nevyslo ostuda jako krava, ale taky bych cekal, ze to proste polozi i se suchoparkem a uz o nich neuslysim

Reagovat
Pablos

Tak nadávat mu rozhodně taky nebudu... na ten turnaj nás dostal on, má na to právo věřit si v jakoukoliv jeho sestavu a přípravu a taktiku... to je v pořádku, takže žádné nadávky nebo ponižování ode mě určitě neuslyší, ale už to pro mě není nějákej sympaťák, ale další do kolonky "přetrpím" trenéra u nároďáku.

Reagovat
John Obi Mikel

Však je to jasný už od těch nom.tiskovek, že je dost arogantní. Už to začalo tím Čvančarou, kde si ho zbytečně podal. Tehdy mu většina lidí zaslepeně tleskala, jak si vodí novináře atd.. Ti samí lidé jej dnes bez milosti vyhazujou.

Reagovat
fantomas10
Reagovat
Neon

Já čekal Antoše

Reagovat
Pablos

Reagovat
krisa

Reagovat
naheCZ

Reagovat
meno

Škoda, Koubek je pořád imho dobrej trenér, ale je to jenom část realizáku. Ve chvíli, kdy je tvoje pravá ruka Suchopárek, levá Rezek a někde se tam u toho motá Plašil, tak z toho moc nevytřískáš. V Plznil měl Trousila, kterej v Pardubkách ukazuje velkou kvalitu a špatnej run neměl ani s Vyškovem, v Hradci zase Rolko... Nevím, proč si ukázal na tyhle greenhorny.

Mohl mít Kuliče, Saňáka, toho Rolka... Určitě by to vypadalo jinak.

Reagovat
wwwx

Reagovat
wwwx

Nevěřim tomu, že si je vybral, ale někdo mu je vybral, protože Honza je fajn kluk a chodí s někym na pivo a druhej Honza dobře leze do zadku a ti správný kluci se znaj...

Reagovat
OnlyFoolsRushIn

Taky mam pocit, ze tam neco takoveho smrdi od hlavy

Reagovat
Txapeldun

Jj, vynikající trenér

Reagovat
meno

Kdo byl lepší a volnej?

Reagovat
Txapeldun

No to nevim. Ale podle předvedené hry by byl možná lepší i Franta Straka

Reagovat
meno

No to nevim. Typický...

Reagovat
Tomas1234

Pane Krob co si malujete do notýsku?

Reagovat
Tomas1234

Pepík Hnátek

Reagovat
fantomas10

Jinak teda Vacino v zajici rikal, ze nekteri hraci se modli, aby do zapasu nesli, ze uz to chteji mit za sebou hlavne at uz je konec. Druha story s nekym kdo vytahl na treninku kameru a nenechali ho jet na hotel tymovym autobusem, ze musel taxikem to jestli je pravda, tak uz asi fakt neni pomoci

Reagovat
John Obi Mikel

Cože co

Reagovat
Gryphonheart

Zázrak vůbec byl se tam dostat, tak jsem doufal, že konečně uvidíme fotbal, když se vyloženě nečeká postup dál, že to půjde. Stal se úplný opak.. divný vyjádření už od začátku, divné skládání týmu, divný přístup k aklimatizaci do Mexika apod. Podcenění a pohodlnost na všech stranách.. Ale určitě není všechno špatně, líbí se mi komunikace Nedvěda směrem ven, každopádně už žádnýho plešouna do repre pls. Koubkovi díky za baráž a teď to začít skládat nanovo, bez Součka, slávistů a spol.

Reagovat
r.mrazik

stejny je to se Sochurkem...kdy se vymlouva na zraneni Soucka a pritom ta stridani mel pripraveny jeste pred tim zranenim

normalni ulhany dement

Reagovat
John Obi Mikel

Wtf, takže kdyby se nezranil Souček tak by střídal jak? Jak to s tím souviselo?

Reagovat
fabec1222

Nechapu, jak po prvnim golu mohl nechat ten system na tři vzadu a dva stredni záložníky. Vsak ten střed byl úplně deravej. Druhej gol pak uplnej zmar, kdy mel vyndat tak tri hrace a ritualne jim roztrhat dresy

Reagovat
Jesfey

Hlavně z toho systému pořád každou chvíli někdo vybíhal a oni nebyli schopni se srovnat.

Reagovat
D10S

Pozerám že Koubek je momentálne v Česku obľúbený asi ako Raymond Domenech vo francúzsku po JAR

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele