Koubek si protiřečí s Višinským. Trenér ho prý střídal brzy kvůli únavě, hráč to popírá

Národní tým se rozloučil se světovým šampionátem drtivou porážkou 0:3 s Mexikem. Z výkonů českého celku panovaly rozpaky a smutným dokladem toho, že to tak úplně neklapalo, bylo i hodnocení po posledním vystoupení Česka na MS. Trenér Miroslav Koubek totiž řekl, že Denise Višinského střídal kvůli tomu, že hráči došly síly. Sám reprezentant pro ČT sport ale naznačil, že to bylo úplně jinak. "Furt jsem se cítil dobře, tak, že bych mohl týmu pomoci," hlesl po závěrečném hvizdu.
Očekávání bylo plno, Češi před výkopem duelu slibovali, že se poperou o postup. Realita byla hodně bolestná a pohled na ukazatel skóre po duelu s Mexikem, kde svítil tříbrankový rozdíl pro domácí, mluvil jasně.
Trenér Koubek do klíčového duelu překvapil, když do základní sestavy poslal Denise Višinského. Ten odehrál velmi slušnou partii a leckoho zaskočilo, když kouč stáhl v 56. minutě plzeňského hráče ze hry. "Zejména první poločas měl několik dobrých scén, určitě mě nezklamal. Ale došly mu síly, proto byl střídán," hlásil do televizních kamer zkušený kouč.
Tak jak to tedy bylo? pic.twitter.com/wpMDOPO8dU
— Sporťák (@SportakCZ) June 25, 2026
Sám Višinský pak ale po závěrečném hvizdu odtajnil, že to s rezervoárem sil nebylo nijak špatné. "Furt jsem se cítil dobře, tak, že bych mohl týmu pomoci," konstatoval český reprezentant a experti ve studiu jen kroutili hlavou.
Po porážce 0:3 nebyl Višinský pochopitelně spokojený s výsledkem. "Premiéra byla špatná. Do zápasu jsme dobře vstoupili, ale výsledek je špatný," krčil smutně rameny ve chvíli, kdy už bylo jasné, že se český tým se šampionátem loučí bez vítězství.
"Moc jsem se těšil, snažil jsem se hrát nejlépe, jak umím. Mrzí mě zahozená šance. Měl jsem dát gól a hrálo by se jinak," mrzelo Višinského.
Štvala ho i situace před první inkasovanou brankou, kdy tři Češi propadli u středového kruhu a nepřipravili o míč jediného hráče Mexika. "Byli jsme tam tři, měli jsme soupeře zastavit i za cenu faulu," uzavřel.
Související články










Komentáře (87)
Přidat komentářKoubek hrozná svině zkurvená
Doufám, že mu klepne z toho horka
a ano přeju mu to a je mi to fuk
zkurvenej dědek vyprcanej domrdal celé MS už jen posranou nominací
hraje si na stratéga jako MOURINHO a že dělá luxusní rotace sestavy a přitom je to jen debilní kriploidní důchodce
Koukám, že klepne leda tak tebe
Zase klid, je to jenom fotbal.
Teba si trainee vychutná
bonzactvi nebonzactvi tohle bylo pres caru
žádný bonzáctví nebonzáctví ...seš prostě bonzák
ok ok zadnej problem
tak jsem nahlasil i tebe ze schvalujes prispevek nahore
dík no
Prosím tě dělá si z tebe srandu
vždyť já vím... hraju jeho hru
jinak ale samozřejmě, že jeho projev je ubohej... takovej je svět, někdo to neunáší a píše blitky a je nezdvořák primárně jako osoba... ale čím se tě to osobně dotýká, že musíš nahlašovat ?
Dobře Pabl0s, jak chceš...
nemyslim si ze ho zabanuji ale snad vychovne dostane pres prsty
nick mu snad nevezmou
jenze se svobodou slova prichazi zodpovednost
Ty taky nevypadáš že tu máš původní nick.
Tak tvůj život musí být jedno velké špatné.
hele ja koubka nemam rad, nemel nas trenovat je to krok zpet k dinosaurum
ale nadavat takhle starsimu cloveku, kterej nas tam prece jen dostal na MS s temihle tragikckymi hraci? to si prehnal a
a jeste prat nekomu smrt?
nahlasil jsem te, lidi jako ty nepatri do civilizovany diskuse
Že se vždy objeví nějaký panic, který má pocit, že spasí svět.
B0ris Ščerbina již brzy...
jestli ten nick uvidim tak bude brzy B0riz Ščerbina ... a pak B0r!s Ščerbina
budu si na nej davat pozor od ted
Tvl ja taky neunasim nekdy, ale i ja poznam svoje dno
Nebezpečné vyhrožování (§ 353): Pokud někomu vyhrožujete usmrcením takovým způsobem, že to u dotyčného může vzbudit důvodnou obavu, dopouštíte se trestného činu, za který hrozí až jeden rok vězení.
Co je na tom tak legrační?
Ze Borisek mu nevyhrozuje, max se to da brat jako urazka na cti, i kdyz tyhle komentare rozhodne neschvaluju
Touha ať někomu klepne z horka není nebezpečné vyhrožování ty právníku, poradil Rajchl?
Kdybych napsal, že si na něj počkám na letišti a uvidí zač je toho loket, tak to by bylo jiné
člověk nemusí mít PhDr. z psychologie, aby mu bylo jasný, že ty hráči Koubka úplně "neberou" tvl
Myslím si, že pravdu mají oba.
kontakt tam byl?
Už v prvním poločase se mu špatně dýchalo. A ve druhém už to nebylo ono, ale to bylo tím, že celý český tým nebylo ono. Ale to je od druhého poločase, ale od prvního zápasu.
Český tým není ono minimálně patnáct let.
Ten Koubek to vůbec nezvládá. Při baráži působil sebejistě ale na MS ho to nějak semlelo.
Jet lag, no.
No celkově to pro člověka jeho věku muselo být dost náročné fyzicky i psychicky
Koubek měl prostě sračku ale zapomněl, že ji má on a tak začal random střídat hráče. Vždyť dědek plesnivej neumí ani do 10 počítat.
Vlastně vzhledem ke stavu tabulky tak umí do jedný.
Teď se suchym párkem slaví, že to bylo na jedničku.
Tímhle mě taky sere... myslel jsem, že to je rovnej chlap... místo toho tady vykládá tyhle zbytečnosti. Jinak stejnak všude kde byl, tak ho pak hráči moc neměli v lásce se veřejně proslýchá... možná je docela nepříjemnej člověk (což naznačil dost na tiskovkách) a občas ty jeho vtipné nad věcí řeči v lize co měl po utkáních, byly nic jiného než jen divadýlko a dost lidí mu to žralo, já ho měl za sympaťáka a taktika ...stačí repre a je vše jinak najednou
Nevim no, ja ho taky tak bral, asi to nebude spatny chlap, ale ruku na srdce i ten vek dela hodne, navic je pod mega tlakem a proste se mu to rozpadlo pod rukama cele to predstaveni, a kdyz vidim PR komunikaci cele repre za posledni roky, tak tam evidentne neni clovek, co by mu byl schopny pomoct, aby to nejak dustojne ustal.
Nadavat mu nema cenu, na MS nas dostal, nasral me brutalne, ale proste on to odtrenoval takhle, dobry nevyslo ostuda jako krava, ale taky bych cekal, ze to proste polozi i se suchoparkem a uz o nich neuslysim
Tak nadávat mu rozhodně taky nebudu... na ten turnaj nás dostal on, má na to právo věřit si v jakoukoliv jeho sestavu a přípravu a taktiku... to je v pořádku, takže žádné nadávky nebo ponižování ode mě určitě neuslyší, ale už to pro mě není nějákej sympaťák, ale další do kolonky "přetrpím" trenéra u nároďáku.
Však je to jasný už od těch nom.tiskovek, že je dost arogantní. Už to začalo tím Čvančarou, kde si ho zbytečně podal. Tehdy mu většina lidí zaslepeně tleskala, jak si vodí novináře atd.. Ti samí lidé jej dnes bez milosti vyhazujou.
Jinak nesmi chybet tohle
https://youtu.be/FNTOpzmA7HM?is=ihoafJ37oCVqvAnU
Já čekal Antoše
Škoda, Koubek je pořád imho dobrej trenér, ale je to jenom část realizáku. Ve chvíli, kdy je tvoje pravá ruka Suchopárek, levá Rezek a někde se tam u toho motá Plašil, tak z toho moc nevytřískáš. V Plznil měl Trousila, kterej v Pardubkách ukazuje velkou kvalitu a špatnej run neměl ani s Vyškovem, v Hradci zase Rolko... Nevím, proč si ukázal na tyhle greenhorny.
Mohl mít Kuliče, Saňáka, toho Rolka... Určitě by to vypadalo jinak.
Nevěřim tomu, že si je vybral, ale někdo mu je vybral, protože Honza je fajn kluk a chodí s někym na pivo a druhej Honza dobře leze do zadku a ti správný kluci se znaj...
Jj, vynikající trenér
Kdo byl lepší a volnej?
No to nevim. Ale podle předvedené hry by byl možná lepší i Franta Straka
No to nevim. Typický...
Pane Krob co si malujete do notýsku?
Pepík Hnátek
Jinak teda Vacino v zajici rikal, ze nekteri hraci se modli, aby do zapasu nesli, ze uz to chteji mit za sebou hlavne at uz je konec. Druha story s nekym kdo vytahl na treninku kameru a nenechali ho jet na hotel tymovym autobusem, ze musel taxikem
to jestli je pravda, tak uz asi fakt neni pomoci
Cože co
Zázrak vůbec byl se tam dostat, tak jsem doufal, že konečně uvidíme fotbal, když se vyloženě nečeká postup dál, že to půjde. Stal se úplný opak.. divný vyjádření už od začátku, divné skládání týmu, divný přístup k aklimatizaci do Mexika apod. Podcenění a pohodlnost na všech stranách.. Ale určitě není všechno špatně, líbí se mi komunikace Nedvěda směrem ven, každopádně už žádnýho plešouna do repre pls. Koubkovi díky za baráž a teď to začít skládat nanovo, bez Součka, slávistů a spol.
stejny je to se Sochurkem...kdy se vymlouva na zraneni Soucka a pritom ta stridani mel pripraveny jeste pred tim zranenim
normalni ulhany dement
Wtf, takže kdyby se nezranil Souček tak by střídal jak? Jak to s tím souviselo?
Nechapu, jak po prvnim golu mohl nechat ten system na tři vzadu a dva stredni záložníky. Vsak ten střed byl úplně deravej. Druhej gol pak uplnej zmar, kdy mel vyndat tak tri hrace a ritualne jim roztrhat dresy
Pozerám že Koubek je momentálne v Česku obľúbený asi ako Raymond Domenech vo francúzsku po JAR
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele