21.08.202222:17

Novotný: Asi náš nejhorší zápas v lize

Trenér Pardubic Jaroslav Novotný po drtivé porážce 0:7 od Slavie jen obtížně hledal slova: "Hodnotí se mi to strašně těžko, byl to asi náš nejhorší zápas v lize. Ale okolnosti šly proti nám. Nemoc Hlavatého, zranění Tischlera, nemohl hrát Vlček, pak byl vyloučen Hranáč. Nechápu tu červenou, nevím, jestli to byl faul na žlutou kartu. Hranáč pro nás klíčový hráč, v prvním poločase držel útočníky Slavie na distanc. Pak se nám obrana rozsypala a už jsme nebyli důstojným soupeřem. Kvalita byla jasně na straně Slavie. Třikrát jsme místo toho, abychom šli do brejku, ztratili míč a dostali z toho gól."

ČTK
21.08.202221:11

Kričfaluši debutantem ve FORTUNA:LIZE

Slavia ve čtvrtém ligovém kole rozprášila Pardubice a na vítězství 7:0 se v závěrečné čtvrthodině podílel také Ondřej Kričfaluši. Pro osmnáctiletého obránce se jednalo o premiérový start v nejvyšší soutěži.

21.08.202220:51

FORTUNA:LIGA - výsledky

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Liberec - České Budějovice 1:1 (22. Van Buren - 90. Havel), Olomouc - Slovácko 1:2 (40. z penalty Zorvan - 68. Mihálik, 73. Kozák), Zlín - Jablonec 2:2 (33. Jawo, 71. Kolář - 21. Polidar, 62. Sejk), Slavia - Pardubice 7:0 (31. D. Douděra, 40., 49. a 58. Tecl, 77. Lingr, 79. a 89. Usor).

21.08.202220:13

Jílek: Budeme s tím muset něco udělat

Sigma Olomouc neudržela vedení nad Slováckem a po porážce 1:2 vyšla potřetí v řadě naprázdno. "Prohráli jsme i druhý domácí zápas, úvodní vítězství na Baníku a vstup do sezony je tím úplně zničený. První poločas jsme byli aktivní, soupeř pak prostřídal, noví hráči přinesli kvalitu a Slovácko začalo být nebezpečné. Do druhé půle jsme si nedokázali přenést stejnou energii, z tohohle pohledu to od nás bylo slabé. Slovácko naopak přidalo na agresivitě a odvaze, působilo mnohem energičtějším dojmem. Tohle budu týmu vyčítat, čekal bych, že se budeme o výsledek mnohem víc rvát. Budeme s tím muset něco udělat, protože věřím, že mužstvo má na víc. Slovácko nás nasazením jasně předčilo," uvedl po zápase olomoucký kouč Václav Jílek.

ČTK
21.08.202219:36

Douděra poprvé skóroval za Slavii

Slavia vede nad Pardubicemi, proti nimž otevřel skóre David Douděra. Pro čtyřiadvacetiletého hráče se jedná o premiérový gól v novém působišti.

21.08.202210:21

Sparta čeká na zprávy o Peškovi

Sparta otočila zápas na půdě Mladé Boleslavi a vyhrála 3:1, za tři body ovšem zaplatila jedním zraněním. Už v první půli musel střídat reprezentant Jakub Pešek, jehož čeká podrobné vyšetření.

20.08.202220:56

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Baník Ostrava - Teplice 1:2 (37. Kuzmanovič - 19. Knapík, 80. Gningue), Mladá Boleslav - Sparta 1:3 (38. Donát - 50. Juliš, 58. Sorensen, 89. Čvančara).

20.08.202215:26

Hancko má podepsat na pět let

Stoper Dávid Hancko se už i podle italského novináře Nicola Schiry stane hráčem Feyenoordu. Stát má nakonec i s bonusy 9 milionů eur a podepsat smlouvu do roku 2027.

twitter.com/NicoSchira
20.08.202215:15

Laštůvka se dotáhl na Mikloška

Pavel Vrba dnes vsadil na stejnou jedenáctku jako před týdnem, což znamená, že veterán v brance Jan Laštůvka se dotáhl na Luďka Mikloška v počtu startů za Baník. Oba legendární brankáři jsou nyní na čísle 211, žádný gólman již více nemá.

isport.cz
20.08.202215:08

V Ďolíčku se dnes hrát nebude

Praha je už několik desítek minut terčem přívalových dešťů, což odnesl také trávník ve vršovickém Ďolíčku, který nebyl shledán způsobilým pro hoštění dnešního duelu s Hradcem Králové.

bohemians.cz
20.08.202213:41

Smékal na hostování do Třince?

Třinec dnes jasně porazil béčko Slavie a ve Fortuna národní lize by se letos rád nezachraňoval, k čemuž by mohl dopomoci také Daniel Smékal. Menší kometa jarní části minulé sezony z Baníku Ostrava by v nedalekém Třinci mohl strávit zbytek sezony.

14.08.202220:54

Výsledky dnešních zápasů české ligy: České Budějovice - Slovácko 2:2 (19. Čmelík, 53. Mich. Škoda - 3. Brandner, 83. Sinjavskij), Jablonec - Slavia 2:3 (55. Polidar, 73. Chramosta - 8. Usor, 50. vlastní Hanuš, 61. Traoré), Pardubice - Liberec 2:1 (43. Hlavatý, 45+1. Vlček - 48. Kozák), Sparta - Olomouc 2:0 (11. Karabec, 70. Höjer).

14.08.202217:37

Slavia dohrává bez Kačaraby

Taras Kačaraba ze Slavie nedohraje dnešní zápas na hřišti Jablonce. Ukrajinský stoper se zranil při srážce s útočníkem Václavem Sejkem, na trávníku vydržel necelou hodinu.

14.08.202217:17

Vlček vstřelil první ligový gól

Pardubice ve druhém poločase vedou nad Libercem a mezi střelce se zapsal Tomáš Vlček. Pro talentovaného obránce se jednalo o premiérový ligový gól.

14.08.202211:30

Valeš v klubu stovkařů

Bývalý jablonecký brankář Roman Valeš si včera v barvách Bohemians odbyl významné jubileum, když nastoupil ke stému utkání v české nejvyšší soutěži. Dvaatřicetiletý veterán přitom zároveň vychytal druhé čisté konto v sezoně.

14.08.202211:14

Spartě se nejspíš vrací Fortelný

Jan Fortelný vynechal poslední zápasy kvůli blíže nespecifikovanému zranění, už dnes by však Olomouc mohl prověřit. Podle záložníkova Instagramu už v týdnu trénoval se zbytkem A-týmu Sparty.

instagram.com/j.fortelny
14.08.202208:27

Musa Alli má nejspíš otřes mozku

Wale Musa Alli nedokončil svůj první zápas v základní sestavě Brna, když v poločase střídal kvůli podezření na otřes mozku po srážce s brankářem Mladé Boleslavi Martinem Polačkem.

fczbrno.cz
13.08.202220:57

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Baník Ostrava - Zlín 3:1 (14. Frydrach, 34. P. Jaroň, 38. Buchta - 77. Kolář), Teplice - Bohemians 0:1 (85. Křapka), Brno - Mladá Boleslav 3:1 (49. Souček, 79. Ševčík, 90+4. Matejov - 26. Mil. Škoda), Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:2 (44. Kubala - 39. Chorý, 84. Pilař).