Dvaašedesátiletý australský trenér irácké reprezentace Graham Arnold na tiskové konferenci v Torontu oznámil, že o své budoucnosti na lavičce týmu rozhodne až po skončení mistrovství světa. Zkušenému stratégovi, který Irák převzal v květnu roku 2025 a odkoučoval s ním zatím 18 zápasů, vyprší současný kontrakt za pět až šest týdnů. Před klíčovým utkáním základní skupiny proti Senegalu zdůraznil, že s předsedou Irácké fotbalové asociace (IFA) zasedne k jednacímu stolu teprve po završení turnaje.
AFP
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele