MS 2026 FIFA - Mistrovství světa 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
Rozhodčí: ?
Diváci: ?
Reportáž
reportáž ze zápasu připravujeme
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (81)
Přidat komentář1:2
2:1
Budem silno fandiť uruguajcom, nádej nejaká tam je ale maličká, chcem ich vo vyraďovačke aj keby to malo znamenať že pôjdu na Argentinu
1:2
0:2
1:1
Uruguay vyhra a Spanele pujdou na Argentinu?
No jedině kdyby Kapverdy porazili SA větším rozdílem ... tak snad v nejhorším dnes remíza
Ta vysoká výhra Kapverd by to zařídila právě při remíze.
Jasný ale to se nestane aby Kapverdy vyhrali o 5 fiků, takže první místo je v podstatě jasný ... kdyby náhodou Španěli prohrali, tak pak stačí aby Kapverdy nevyhrali
ale vidím že jsem to předtím napsal blbě no
No ale na Argentinu jde druhý, takže v případě prohry by se Španělsku ta výhra Kapverd hodila, aby je odsunula na třetí místo, i když tam pak potkají taky někoho z prvního místa.
Jj ale zas tak těm Kapverdám nevěřím
Uruguay se hádá s Bielsou. Toto snad nehrozí
To by bylo skvělé
0:2
0:0
1:0.
Tak Uruguay kabina pekne v hajzlu
Že se Uruguay asi nedostane mezi 32 bych teda nečekal.
Jestli tohle nebude remíza, tak budu překvapen. Oběma ta remíza stačí, Španělé vyhrajou skupinu, Uruguay půjde dál za tři remízy.
ten valverde
?
Se budu zase stresovat.
Bielsa je fotbalovej romantik kterej baví fanoušky, ten ve vyřazovačce nesmí chybět
Snad to zvládnou ❤
Budeš koukat? Co budeme pít?
No jasný. U Francie chipsy a cola, teď asi jenom Nutella. Na chlast nejsem. Co ty?
Reakce níže.
Pivko, asi ořechy (makadamie, kešu, mandle - oblíbené kombo - pražené, nesolené).
Dej si černé pivo
Ale jako nevěřím Uruguay vůbec , ale přál bych jim porazit Španelaky
Já jim věřím. Pokud vypadnout, stanu se nestranným pozorovatelem. No to začnu přát Nizozemsku.
Patřilo výše.
Hezký, oříškama si mi udělal chutě. Neměl jsem ani nepamatuju, kešu bych tam teď poslal
Já teď jídlo vynechal a plně se věnuju fotbalu, když je to loučení s Bielsou. Nutellu tam pošlu až u Íránu.
Jo a tip 0:1 , ale doufam tajně v 2:1
Věřím 2:1 pro Uruguay.
Boha ten Baena hra strasne na p.cu
Španělé mi zatím nepřijdou bůhvíjak přesvědčiví. A trošku se děsím, co zase vyvede Muslera.
Proč to do prčic přivolávám???
No jak jsem psal…..
Hráči marní a navíc jovado v bráně.
Já to fakt nechápu, ten týpek je totálně mimo. To jako nemají nikoho jiného???
Uru zklamání jak sviň. Myslel jsem (nebo spíš doufal), že Bielsa bude Loco i proti Španělsku, ale dokonce i tenhle útočnej maniak zalez
Podpora útoku minimální, výstavba hry pasivní, většinou když už něco měli, tak po zisku míče na polovině soupeře. Ale jinak o ničem. Jestli by tahle připosraně hráli i proti Argentině, tak to tam klidně můžou bejt Kapverdy nebo Saudi, to vyjde nastejno...
Jsem rozmrzelý. Ale hráli tužku, a proto jsou out.
Strašný. Španělsko ten zápas odchodilo, i ta trapná remíza by stačila, ale prostě děs. Druhá půle se Saudama byla strhující, to byla klasická Bielsovina, ale to bylo vše
A Muslera bez komentáře...
Zatím fotbal jak jsem si myslel hrozná bída, ale i tam jde vidět, že Urukvajci letos slabí
I tak….
muslera
muslera..a kurva
Kdo chce kam..., pořád ho budou stavět, nepoučitelní.
muslera
Tělocvikář na střední říkal takovým Muslerům jantaři.
Muslera famózní šampionát
Jako Muslera je úplně podprůměrný golman, takže zas tak moc se nestalo. Prostě chyba. Jeho kariéra nebyla nikdy famózní.
Dík Bielsa
. Na Muslerovi, kterej byl kiksař celou kariéru se celej turnaj ukazuje, že ve 40 už na to nemá dvojnásob a stejně ho postaví do brány v zápase o všechno
neříkám, že je tohle ta nejsilnější generace Uruguaye, ale v tom týmu to neklape a aby takovej tým nebyl schopnej porazit jak Kapverdy, tak Saúdskou Arábii je ostuda. Začalo to už nominací a pokračuje to herním stylem “budeme napadat a snad Araujo něco vymyslí”. Protežování svých oblíbenců je už jenom třešnička na dortu. Největší pozitivum na týhle ostudě je, že tam Bielsa nebude smrdět už ani o den déle.
Uz ked som videl v zaklade zas Musleru tak som mal blbý pocit , nemal skoro ziadnu robotu a aj tak urobil dalsi kiks kde ma loptu na rukaviciach a aj tak dostane gol , to je potom ťažké …
Tvl kolik je tady fandů Uruguaye
Merino je v tý sestavě blbost. Olmo na plac
S Muslerom v bráne si z toho nakoniec uruguajci spravili skupinu smrti …. A pritom tak jednoduchá skupina to mohla byť
Ty krávo, střídání brankáře, to je ostuda, Muslero.
Trapas pro Musleru! Takový konec
Opak Ochoi
Tady to bude ještě hodně zamotaný, Uruguay je na tom asi nejhůř.
Iñaki Williams
Canobbio psychopat
ten dnes rozhodčím minimálně propíchá pneumatiky
Cannobio je dobrej psychař
Uruguay za celé představení na MS -
Vypadněte !!!!!
Bohužel.
Ten rozhodčí byl silenej. Z Uruguayí je to válka, ale tady se tomu dalo předcházet
Cannobio je takovej několikátý zápas v řadě, byť teda se mi často i líbil jak hrál. Jinak kromě Maxi Arauja mě ten tým nebavil
V momentě, kdy se rozhodli , že rezignují na ofenzivní hru, tak je škoda, že začali prasit
Tam šlo cítit, že i v kabině to prostě nebylo dobrý a pak s tím co předváděl Elfath se všechny ty emoce vylily ven no. Nejhorší je, že bych se vůbec nedivil kdyby byl Elfath za tenhle výkon ještě chválenej, protože přece pouštěl hru
Jsem zvědavej, co dostane za trest, když tam na něj pyskoval ještě po zápase.
Jsem klidnej a rozumnej člověk, podle toho bych postupoval:
- Bielsovi dát výpověď (je jedno, že mu za pár dnů končí smlouva - prostě si ho při odchodu pozvat do kanclu a vyhodit ho)
- Muslerovi zakázat vstup do země
- Canobbia utratit
Tak jsem se na Uruguay těšil a nakonec to byl ZMAR
Já jsem vám to v představovačce říkal, že je to tým s největším náběhem na průšvih
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele