základní skupiny - skupina I, 3. kolo
26.06.2026 21:00 CET
1 : 4
(1:3)

Reportáž

Ousmane Dembélé (© Ulrik Pedersen / NurPhoto via AFP)

Dembélé hattrickem sestřelil Nory a zajistil Francii postup z prvního místa

Francie porazila na Gillette Stadium v přímém souboji o první místo skupiny I na mistrovství světa 2026 Norsko 4:1 a poprvé od roku 1998 neztratila v základní části světového šampionátu ani bod. Většina gólů padla v úvodním poločase, v němž se blýskl především Ousmane Dembélé, který už v první půli zaznamenal hattrick. Norsko tak postupuje ze druhé příčky a v prvním kole play off se střetne s Pobřežím slonoviny.

Norský trenér Stale Solbakken se s vědomím jistého postupu rozhodl protočit téměř celou základní jedenáctku svého týmu. Těchto 10 změn se Vikingům málem vymstilo už po 22 sekundách. Kylian Mbappé si navedl míč z pravé strany a napálil jej do břevna, čímž se připravil o gól, který mohl být třetím nejrychlejším v historii světových šampionátů. Francouzský nápor tím neskončil, když Manu Koné vyzkoušel pozornost Egila Selvika střelou z hranice pokutového území. Odpor Norů byl však brzy poté zlomen. Dembélé napálil pravou nohou míč za záda bezmocného Selvika zevnitř vápna a otevřel skóre utkání.

Norsko mělo obrovskou šanci na vyrovnání, když Jörgen Strand Larsen z šesti metrů poslal odražený míč nad bránu. Tento nezdar byl potrestán krutým způsobem - rychlý francouzský protiútok zakončil Dembélé výstavní střelou do vzdálenějšího horního rohu. Dvougólové vedení mistrů světa z roku 2018 trvalo méně než 10 sekund, protože přímo z rozehrávky Norsko snížilo zásluhou Thela Aasgaarda, který si kličkou na hranici vápna otevřel prostor a z hranice šestnáctky poslal míč k tyči.

Momentum utkání (©Opta by StatsPerform)

První poločas byl jedním z nejlepších na celém turnaji a čtvrtý gól zápasu znamenal, že Francie opět odskočila na rozdíl dvou branek. Dembélé zkompletoval hattrick, když si uvnitř pokutového území připravil míč na svou silnější levou nohu a technicky přesným pokusem se trefil do vzdálenějšího rohu.

Jen totální zkrat mohl Francii zastavit, ale Theo Hernández k tomu měl blízko pět minut po změně stran, když v pokutovém území fauloval Oscara Bobba. Strand Larsen převzal odpovědnost, ale jeho střelu z penaltového puntíku zlikvidoval Mike Maignan, který se stal prvním brankářem, jenž na tomto turnaji chytil pokutový kop.

Bobb hrál klíčovou roli při vybojování norské penalty a následně se dostal i k další velké šanci, když ho Aasgaard vyslal do úniku, ale jeho slabá střela levou nohou mířila přímo do Maignana. To, že Norsko nechalo své největší hvězdy na lavičce, bylo signálem, že je více než spokojeno s postupem do vyřazovací fáze, kde ho mezi 32 nejlepšími čeká Pobřeží slonoviny.

Francie přidala v nastaveném čase třešničku na dort, když Désiré Doué hlavou vstřelil čtvrtý gól. Přestože budou muset chvíli počkat na svého soupeře, vítězství ve všech třech zápasech skupiny poprvé od roku 1998, kdy turnaj ovládli, by mělo Les Bleus zajistit, že se ve vyřazovacích bojích nebudou bát nikoho.

Autor: Livesport.cz

Komentáře (223)

Přidat komentář
BANIKOVEC 167

1:1

Reagovat
magic10

1:5

Reagovat
magic10

protože Norsko nastoupí s béčkem a na to spekulování na turnaji později dojedou.

Reagovat
John Obi Mikel

1:2

Reagovat
Mořská vosa

1:2

Reagovat
RC

Tak myslím ze jako většina světa budu přát Norům. Přeci jen jako zástupcům Evropy.

Reagovat
D10S

Reagovat
technecium

Reagovat
Černej Pták

Reagovat
DidusIneptus

Francouzskej narodak reprezentuje Afriku

Reagovat
Churro

tak ty Afričani mi jsou nějak jedno, ale přát Norům budu rozhodně stejně

Reagovat
Cotton

Ragebait 3/10

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
magic10

Reagovat
Muchomůrka

Reagovat
fantomas10

Wow tohle tu jeste nebylo…dnes

Reagovat
Fleury

Reagovat
Csaplárova past

Haaland klidně góla dá, možná i dva, ale Francie vyhraje. Působí na mě nejlepším dojmem, ta kvalita je rozdílová na každém postu. Olise hraje za dva a Mbappého nikdo nezastaví. Jsou v největší pohodě a vyhrají celé MS

Reagovat
Elmas

0:1

Reagovat
Stellantis

1:4

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Pepesma

0:3

Reagovat
Kinky7

Přání 2:1 tip 1:3

Reagovat
Zephyr

1:3

Reagovat
Pharrell

2:4

Reagovat
oli9

1:3

Mbappe 2 goly

Reagovat
technecium

2:2

Reagovat
Černej Pták

2:0 nikdo to dnes nebude přát těm Afričanům

Reagovat
DidusIneptus

Já jim taky nepřeju

2:0, přání 6:0

Reagovat
Muchomůrka

Jak říkáš

Reagovat
fabec1222

Co ten Infantino? Prej ho včera ukazovali na dvou souběžně běžících zápasech?

Reagovat
nezbedná klobáska

Nebyla to na jednom záběru spíš Trumpova prdel?

Reagovat
John Obi Mikel

Na kterých?

Reagovat
fabec1222

Německo a Sloni včera

Reagovat
John Obi Mikel

Philadelphia a New Jersey

Reagovat
nezbedná klobáska

Vždycky mi bylo totálně ukradený, kdo bude nej střelcem. A co si pamatuju, buď to vyhrál někdo relativně neznámej, nebo hvězda, která neměla konkurenci. Ale co letos rozjeli Messi, Vinícius, Mbappé a Haaland, to je masakr, kterej zvednul z gauče i mě. Hlavně jak MMH hrajou ve stejnej den a předháněj se, to je úžasný. ❤

Doufám, že dneska v tom budou pokračovat i v rámci jednoho zápasu ⚽

Reagovat
Muchomůrka

Reagovat
Rothbard

Reagovat
Cotton

Norové prý posílají do hry celou lavičku. Tak rychle nasypte baráky, než kurzy na Francii spadnou ještě níž.

Reagovat
oli9

Blazni tesil jsem se na fotbal nahoru dolu.. takto to Francie da s prehledem

Reagovat
fabec1222

Mám 3,5+ gola, tak snad to bude hodně otevřené A ještě Mbappe 1,5+ střely

Reagovat
oli9

Ty strely by mely vyjit

Ja mam na jednom Mbappe gol

Na druhem Francie +1,5 golu a Nor+ 1,5 rohu

Reagovat
oli9

Uz mas ne ?

Reagovat
Pharrell

No dají je asi s přehledem . A spíše schytají velký debakl od Le Blues no !

Reagovat
Fleury

Les Bleus když tak už, ale to není název fotbalovýho týmu, ale rugbyovýho, který si to zaslouží. Tohle jsou Les Noirs

Reagovat
thewall

10 změn v základu oproti zápasu se Senegalem

Reagovat
Salfovic

Francie prakticky áčková sestava, zatímco Norsko totàlní béčko

Tak na to seru.

Reagovat
thewall

Těšil jsem se hodně na ten zápas a tak mě přístup Norů dost štve. Ale podívám se. Možná vypustí áčko do druhé půle. Mistrovský zápas na způsob přáteláku.

Reagovat
fabec1222

Asi chtěj jít radši na Brazílii, než na Německo

Reagovat
nvidia

Zas na qf by měli asi Anglii což je horší než Nizozemsko/maroko

Reagovat
Modroočko

Mne to skôr vychádza na Japonsko v osemfinále

Reagovat
FCSL

Livesport tam měl béčkovou sestavu už od včera, tak se to asi čekalo

Reagovat
thewall

Norové chtějí jít na Pobřeží slonoviny. Případně věří, že dokáží něco jako my proti Německu na Euru 2004.

Reagovat
ACSeRw!n

1:4

Reagovat
John Obi Mikel

Tyvole člověk se těší na Haaland-Mbappé a Norové ho nenasaděj.

Reagovat
nezbedná klobáska

Já taky. Kokoti nemyslej na fandy, který jim tu hru platěj

Reagovat
ACSeRw!n

Koza a hned prvni otazka na emoce

Reagovat
Pepesma

přepište titulky

Reagovat
mayday

To sezení Kozohoráka s Nedvedem je šílené. Koubek zvládl šampionát dobře prý...

Reagovat
Miguel19

Ale musíme počkat na analýzu...

Reagovat
Cotton

Tam je všechno špatně. Jeden kec vedle druhého. A ještě to moderuje fakin Koza.

Reagovat
patas92

Čekal někdo něco jiného?

Reagovat
Franta Jetel

Tohle taktizování se Norům vymstí. Ale aspoň Francie vykopne skopčáky

Reagovat
oli9

Šmíd ve studiu tohle to studio dnes vystrelilo kvalitou nejvys. Ten jeho přehled od historie az po rodinné zajimavosti je neuvěřitelný. Profik s příjemným vystupovanim vzdy ho rad posloucham

Reagovat
mupi23

Reagovat
ACSeRw!n

pan Smid

Reagovat
fantomas10

ten je super

Reagovat
Fleury

pan Šmíd!

Reagovat
mupi23

tohle taktizoaní se dost často nevyplácí. Už jen ty řeši od Haalanda, že nemají šanci mi přišly dost divný

Reagovat
Sigma Olomouc

Kurnik jsem se těšil na skvělý fotbal a ti podělaní Noři tam dali béčko

Reagovat
Sigma Olomouc

Kurnik jsem se těšil na skvělý fotbal a ti podělaní Noři tam dali béčko

Reagovat
Malý

Ale zase nemají problém s tím, kdo jsou "naši".

Reagovat
oli9

Skodaaa krasna strela

Reagovat
Pepesma

a už jsme mohli přepínat

Reagovat
Rothbard

Tohle bude kočka - myš

Reagovat
Pepesma

už je

Reagovat
oli9

Krasana nahravka i akce

Uz to mohlo byt 3:0 v 6 minute

Reagovat
John Obi Mikel

Francie skvělý start

Reagovat
oli9

Reagovat
Sigma Olomouc

Noři na to serou

Reagovat
Pepesma

lol ten levej bek

Reagovat
Sky_blues

To komentuje ten SnBák z Pelíšků?

Reagovat
Čenda

ty vole, ja si říkal že mi to prijde povědomý, a ted uz ho tam samozřejmě slysim furt, fakt dik

Reagovat
Swarley

Reagovat
Modroočko

Brankárov gól.

Reagovat
Csaplárova past

FRA v suchém triku s hendikepem dneska

Reagovat
Fairplay

Mbappe neuvěřitelná asistence

Reagovat
Pepesma

to norský béčko musí trenérovi děkovat se tam budou (to vypadá) motat jak nudle v bandě, dokud se nad nima Francouzi nesmilují

Reagovat
Breze

Alebo sa naopak maju sancu ukazat. Urcite su radi, ze si zahraju na MS. Lepsie, ako presediet cely turnaj na lavicke.

Reagovat
Pepesma

jo to rozhodně, není to myšlený vážně

jen je vtipný na tuhle taktiku koukat

Reagovat
Rothbard

Co Larsen nedal

Reagovat
Pepesma

tak vysoký nohy se letos pouští

Reagovat
jenage

Doufám, že jim dá Mbappé bůra za to, že se vysrali na předpokládaný nejlepší zápas zatím.

Reagovat
Spalovač šancí

Dembele

Reagovat
Swarley

Jako stejne, tak utocna ctyrka Francie je totalni ulet

Reagovat
Mönchengladbach
Reagovat
fabec1222

Nevěřim, že Koubek dojede kvalifikaci.

Reagovat
Mönchengladbach

Tkunda s Rolincem ho podržej, povede nás i na Euru, uvidíš.

Reagovat
fabec1222

Tak přes Ligu Národů určitě. Teď nepřiznaj, že je kokotina ho držet dál, protože by museli přiznat chybu. Plus tahle soutěž zajímá málo lidí. Pak v kvaldě ho vyhoděj a svedou to na věk a zdravotní problémy

Reagovat
thewall

Reagovat
Coutinho10

to budou vyhodnocovat až za měsíc, do kdy Nedvěd musí vypracovat tu analýzu pro Trundu

Reagovat
fantomas10

Tpc to je silny kafco co tam rika

Reagovat
Mönchengladbach

Reagovat
fantomas10

Typico bylo to tak skvely, ze konci nejlepsi utocnik poslednich 10 let v nejlepsim veku bezte normalne doprdele, uz to odmitam sledovat

Reagovat
Kiss Me Polka!

co čekat jiného od Zemanovce Nedvěda

Reagovat
Sigma Olomouc

Nádherně

Reagovat
oli9

nadhera , Mbappe, Dembele

Dejte jim bura

Reagovat
Grahf

kde je deschamps?

Reagovat
Sigma Olomouc

Na pohřbu své matky

Reagovat
Pepesma

ve Francii, umřela mu matka

Reagovat
Grahf

na ef som nevidel nič o tom, rip

Reagovat
Rothbard

Jeho matka nebyla fotbalistka.

Reagovat
Spalovač šancí

Bohužel ani Monty, ani fabec ji neměli na radaru, takže info chybělo

Reagovat
Fleury

Nebuďte takový čumácí a mějte pochopení Mamince DD bylo devadesát let.

Reagovat
Sigma Olomouc

na párek

Reagovat
Pepesma

Maignan kam šel

Reagovat
Coutinho10

hezky to naznačení tělem, top

Reagovat
Malý

Aasgaard - klon Haalanda.

Reagovat
ACSeRw!n

s timhle Mpabbem, co dava goly a i je pripravuje se bude Francie hodne tezko zastavovat

Reagovat
Modroočko

Zatiaľ je až smiešne, ako je Francúzsko kvalitatívne odskočené od všetkých ostatných na turnaji.

Reagovat
Sigma Olomouc

dopředu hrajou luxusně

Reagovat
fabec1222

V útoku jo. Otázka, jak jejich obrana bude zastavovat TOP útoky, proti Senegalu to vzádu občas smrdělo

Reagovat
jenage

Tam to smrdí i proti béčku Norska.

Reagovat
-MeGa-

Tak očakávam, že Upamecano sa "ukáže" v tých dôležitých zápasoch, keď pôjde do tuhého. Na to je v Bayerne vyslovene špecialista.

Reagovat
vladino10

Tento rok ne

Reagovat
-MeGa-
Reagovat
vladino10

Super. V celej kampani lm za tento rok jedna hrúbka v pomerne ťažkej pozícii, lopta vzduchom, v plnom šprinte s viniciusom za chrbtom. Na to ako hrá Bayern vysoko a tí stopéri sú veľmi často v situáciách kde minimálna technická chýba/prehra v súboji znamená istý gól mal veľmi dobrú sezónu.

Reagovat
-MeGa-

Akože ani sa mi veľmi nechce robiť podrobnejší rešerš ďalších podobných situácií, keď táto konkrétna je údajne vlastne ok Ale keby táto situácia skončila gólom, tak to kľudne Bayern mohlo stáť postup cez Real. A povedzme si to úprimne, Bayern nepotrebuje spoľahlivých stopérov na Bundesligu, ale na Ligu majstrov. Keď takéto chyby robí v kľúčových situáciách LM, tak je prakticky aj jedno koľko tých kiksov v sezóne urobí.

Reagovat
vladino10

Nie, nikde som nenapísal, že to je ok. Napísal som, že pri tom aký futbal hrá Bayern sa toto proste čas od času stane. Je to posledný hráč, nie len v tejto situácii ale takmer vždy - a je to posledný hráč za ktorým je 40 metrov priestoru. Tam nepotrebuješ špeciálne kľučky, stačí aby si ťa tej super obhodil a bol rýchlejší ako stopér a o to náročnejšia je jeho pozícia. Keď ti to tak takto poletí 100x, tak raz tu chybu urobíš - a zrejme to bude proti veľkému súperovi, keďže ten na teba vyvinie väčší tlak ako Mainz. Ti stopéri bayernu chyby robiť budú kým sa bude hrať takýto futbal. V tuchelballe keď robil chujoviny tak to šlo ospravedlniť len veľmi ťažko, keďže nehrantak vysoko ani na také riziko. Druhý rozmer je ten, že opamecano pred pár rokmi urobiť takúto chujovinu tak ho môžeš rovno striedať, lebo by sa psychicky zosypal a za pol hodinu dostal redku, teraz pokračoval ďalej a nenechalo to na jeho výkone nejaké veľké stopy.

Bayern hra aktuálne veľmi riskantný futbal, proti PSG a Realu dostal v 4 zápasoch 10 gólov. Horel Laimer, horel Stanisic. A garantujem ti, že sa Chorvátsko teraz v inom systéme bude stanisic skala. Pozri sa aké pičoviny robia stopéri Barcelony hrajúci na podobné riziko ako tí Mnichovski.

Úprimne, chcel by som byť ofenzívny hráč pod Kompanym. Ale defenzívu by som pod ním teda hrat nechcel.

V skratke - za mňa sa v tých ťažkých zápasoch dostane ten Upa pod Kompanym do 100 situácii je pod obrovským tlakom ako posledný hráč sprintujuci dozadu/ten čo nesmie prehrať súboj (a ak bude faulovať tak s veľkým rizikom redku). A 99 z tých 100 situácii zvládne.

Pod tuchelom sa do takých situácii dostal 5x a z toho to 3x posral.

K LM - ak budeme hrať tak ako hráme tak sa tá LM nevyhrá. Ten štýl je super na bundesligu kde ti Mainz z toho pressingu nikdy nevyjde lebo na to nemá kvalitu. Kvalitnému tímu však stačí urobiť jedného napadajuceho hráča, nábeh dopredu, dlhá lopta a potom ti tam ide kvara s dembelem proti zúfalému stanisicovi ktorého nikto neisti. Ledva ledva sa vyradil Real ktorý je v totálnom rozklade, hrala sa taktika ktorá tomu realu v rozklade ešte liala vodu na mlyn (real nebol tím a nehral ako tím, my sme však hrali tak že tim ani byť nemusel, lebo mbapoe a vinicius mali toľko priestoru, že to ich nenahrávanie si vôbec nevadilo) a psg sme neporazili ani keď hrali hurá futbal a ani keď betonovali v odvete.

Môžeš vyhrať dvojzápas s taktikou "nemám obranu a prestrieľam to", ale turnaj s tým výhras ťažko.

Bayern nemá proti veľkým súperom žiadny defenzívny systém - jednoducho preto, že tam vzadu nikto nie je a ak je, tak je sam proti mbappemu alebo dembelemu bez toho aby ho niekto istil a tam by nemal moc šanci ani maldini. Preto sa aspoň mne ti defenzívni hráči hodnotia ťažko, aj z toho Josipa si tam hráči PSG robili piču, ale ako čmo mal robiť ked bol vzadu na tom krídle sam proti hráčom ktorým majú problém tu loptu zobrať aj dvaja súperi a nieto jeden.

Reagovat
Rothbard

Jdu taky pít.

Reagovat
Miguel19

Ten Upamecano je šílenej stoper.

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Fairplay

Reagovat
Čenda

Reagovat
Kiss Me Polka!

co ale nechápu je jak mohli dát Norové gól po rozehrávce ve středu, když nenakopli míč okamžitě do autu

Reagovat
Rothbard

Francie bude muset v PO každého soupeře přestřílet. S touhle obranou to na 0 vzadu málo s kým uhrají.

Reagovat
John Obi Mikel

To byl rychly hattrick

Reagovat
Pepesma

to je obrana

Reagovat
Sigma Olomouc

S prstem v nose. Norové prostě nebrání

Reagovat
Maximm9

Dembele zase zlaty mic pokud Francie vyhraje MS

Reagovat
Coutinho10

Reagovat
Pepesma

snad ne

Reagovat
insane

To by byla další rána pro Mbappého teda. Nejdřív PSG bez něj najednou drtí celou Evropu a v jednu chvíli už dost odepisovanej Dembélé ještě bude pravidelně sbírat Zlatý míče místo něj.

Reagovat
Coutinho10

tak že by si Dembele šel pro další Ballon d'Or ?

Reagovat
Kiss Me Polka!

no každý musí vidět, že mbappe je ještě o úroveň vys

Reagovat
Maximm9

To je uplne ten posledni faktor ktery rozhoduje o zletem mici.

Reagovat
Coutinho10

Reagovat
Coutinho10

to jo, ale musíš brát v potaz i klubovou úroveň a tam je z hlediska úspěchů Dembele o parník před Mbappem

Reagovat
-MeGa-

Klubová sezóna mu ale vôbec nevyšla

Reagovat
fabec1222

Snad Olise

Reagovat
Coutinho10

tomu bych to i přál, ale nevyhrál LM

Reagovat
-MeGa-

Tak Francúzi majú troch horúcich kandidátov na zlatú loptu. Ale aj tak ju najviac prajem Kaneovi, tak dúfam, že si ju na šampionáte vybojuje.

Reagovat
MystycMac

Získa ju Messi 100% Argentína ma Easy cestu až do Semifinále, všetko mizerný súperi tam da kopec gólov, Argentina hra čisto naňho...Aj ked ja by som ani neuvažoval to dať hráčovi ktorý hra takú podradnú ligu, Ked nehraš v Top5 Europskej lige nemáš nárok. MS by malo mať iba minimálnu váhu su to len 7-8 zápasov v sezóne aj ked vieme že je to presne naopak.

Reagovat
Lupi_1927

Ousmane je šéf

Reagovat
REPLIKATOR

Fraška

Reagovat
-MeGa-

Ľúto mi je predovšetkým nórskych fanúšikov, pretože museli minút množstvo peňazí na to, aby dnes videli hrať svoje hviezdy a ako budú čeliť pravdepodobne najlepšiemu tímu sveta, no a vidia toto...

Reagovat
Gremlin

Oni to tak neberú. Nie sú tupí Slováci. Jediné čo sa ráta je vyraďovačka, ako tam budú hrať. Pošetrili sily.

Reagovat
PP

No já ti nevím.. Hrají kdy, za 5 dnů? Za mě taky trochu plivanec do ksichtu fanouškům.

Reagovat
Gremlin

Čo by bolo lepšie? Keby tie hovadá vo francúzskej obrane skopali Hallanda alebo niekoho iného a bolo by po nádejech? Dobre spravili

Reagovat
oli9

Zrovna Norove jsou jediny narod v Evrope kteri zrovna penize neresi

Reagovat
raduinho

Peníze oni neřeší, ale to že hraje béčko to už fakt nasere.

Reagovat
Pablos

Jako jo Norsko na hovno brání, ale každej ten jejich průměrák je tam na míle techničtější, než jakýkoliv náš hráč. Jsem si tam na chvilku představil nás, jak tam max mydlíme něco u lajny na metrové posunování do špeků

Reagovat
OTASi

Reagovat
insane

My bychom dostali tak šestku. A na xG by to bylo tak 3,25 vs 0,06 ve prospěch Francie.

Reagovat
D10S

Čím skôr Francúzi vypadnú tým skôr budem kľudný … tak nesympatický tím , že proti ním by som fandil aj Rusku a Severnej Kórei …

Reagovat
MystycMac

Reagovat
MystycMac

Aj by som to bral keby nemáš v Obľúbených Argentinu Martinez Otamendi Romero De Paul Paredes Enzo

Reagovat
Breze

Reagovat
Well

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
oli9

Reagovat
-MeGa-

Nesympatický tím? Veď majú v tíme troch kandidátov na Zlatú loptu a pravdepodobne najväčšiu útočnú silu od čias Brazílie pred 20 rokmi. Ale keď píšeš, že radšej by si fandil Rusku a Severnej Kórei, tak za tým budú asi vážne predovšetkým športové dôvody

Reagovat
PP

A nedíváš se na hokej?

Reagovat
ACSeRw!n

v Cobolstanu normalka

Reagovat
-MeGa-

Tak to teda rozhodne nie. To, že niektorých je viac počuť ešte neznamená, že ich je naozaj viac.

Reagovat
MystycMac

Vo Francúzku chcú dávať góly všetci v Argentine každý musí pritúkavať Messimu aj za cenu že je v horšej pozícii.

Reagovat
David4

Bayern koupil Sarabiu… pane Kobylík vy jste se fakt povedl nechapu jak tenhle clovek muze delat experta

Reagovat
Rothbard

Takže jsem tu blbost neslyšel jediný?

A koho teda kupují?

Reagovat
Miguel19

Saibariho

Reagovat
DreamTeam

To je taky od S.

Reagovat
John Obi Mikel

přeházená písmenka

Reagovat
martin.b

dlouho mi trvalo, než jsem si spojil, koho myslel

Reagovat
Pepesma

a já že jsem se přeslech

Reagovat
vladino10

To je úplne v pohode, na RTVS som sa zas dozvedel ako si musí PSV dobre mädliť ruky že dáva góly a zvyšuje svoju hodnotu

Reagovat
Čenda

taky jsem si rikal jakože cože

Reagovat
Rothbard

Co řekl Kobylík, že Bayern kupuje nějakého Sarabiu (?) - jak bylo to jméno prosím?

Reagovat
oli9

Neni to Saibari z Maroka ? Ma 3 goly na MS

Reagovat
oli9

Fandim ted uz Japoncum a Nemcum

Ale nejlepsi finale by momentalne bylo Francie-Brazilie

Reagovat
oli9

Dpc ten Smid je absolutni topka

Reagovat
ACSeRw!n

rozebeh

Reagovat
Rothbard

Larsen dneska minusový hráč

Reagovat
Fairplay

57 milionů stál btw

Reagovat
Gunner14

Pokuty za takový rozběhy, pokud se nejmenuješ Jorginho nebo Havertz, tak to nezkoušej

Reagovat
Fairplay

hrozne by me zajimalo co se jim honi v hlave, jeste kdyz pred zapasem prohlasej, ze stejne prohrajou jestli si mysli ze ted strasne vykoupe francouzskyho golmana, i kdyz to skonci 5:2

Reagovat
Gunner14

už tak jsou penalty stresový, nejlíp to kopou borci stylem Gyokeres nebo Kane, prostě si vyber místo a dej co největší mrdu, golman bez šance většin, aj když úhadne směr

Reagovat
Fairplay

Ostatne to by mel byt jedinej zpusob jak to kopat. Kdyz chce vymyslet kraviny, nema tam lezt..

Reagovat
OTASi

Norsko hraje krásnej fotbal, jaký rozdíl proti nám.

Reagovat
PP

Taky mají mnohem lepší hráče.. S nima se rovnat fakt nemůžeme. To, že hrajem sračku, o tom žádná.

Reagovat
OTASi

Dneska tam maj béčko a stejně se dokážou vyrovnat Francii.. líbí se mi jejich styl, nasazení..presujou, nic nevypustí..to není o technice, ty naše primadony vypadali jak kdyby měli kouli u nohy

Reagovat
-MeGa-

Hovorí sa, že kvalitný útok vyhráva zápasy, kvalitná obrana turnaje. Zdá sa, že ešte len prídu tímy, ktoré Francúzov skutočne preveria.

Reagovat
Rothbard

Tohle je béčko víceméně.

Reagovat
BaggioRoberto

Straně Larsen byl strasnej ve Wolvesu v sezoně a v půlce ho záhadné koupil CP. Ani tam neukázal nic. A teď je dokonce na mistrovství a pošlou ho na penaltu, to nepochopíš. ????

Reagovat
Conceicao Andy

Stran Larsen neuvěřitelný traged.

Reagovat
fabec1222

Golman už to radši vzdává

Reagovat
Breze

Je inak dost smutne, ze aj toto norske B-cko vyzera lepsie, ako slovenske a cesko A-cko.

Reagovat
-MeGa-

Všetko sa zmení s našim novým asistentom trénera

Reagovat
Kepy_FCB

Prej takové souboje tělem Kobylíku dyt ho tam Hernandez vochmatal rukama

Reagovat
Fleury

Didiera mám rád, vážím si jej, sledoval jsem jej jako hráče, mistr chodícího fotbalu, Souček s Provodovodem by se měli učit. Ale už dost bylo Francie, je to příšerný tohle. To už nejsou ani náhodou Francouzi

Heia Norge!

Reagovat
oli9

Jestli tam fakt neda Haalanda tak je fakt klaun

Reagovat
ACSeRw!n

ted uz fakt nema smysl, aby tam riskoval zraneni

Reagovat
Breze

Na co by ho tam daval?

Reagovat
Pepesma

vsazeno?

Reagovat
oli9

Na nej ne .. 1 uz vyslo ( Francie +1,5 golu nor 1,5 rohu, 1 polocas +0,5 golu …

1 uz nevyslo mbappe gol

Reagovat
fabec1222

Dneska easy money. Ještě čekám Irák víc faulů, tam je to těsnotka

Reagovat
Pepesma

dobry

Reagovat
fabec1222

Oni na těch stadionech přímo hlási i ty změny z druhých zápasů, ne?

Reagovat
Kepy_FCB

Ti arabáši samej výprask za výpraskem

Reagovat
fabec1222

Proč říká furt box a ne vápno?

Reagovat
oli9

Norsko ta obrana spatna , v play off leti hned domu

Reagovat
Pepesma

hlavně že mám v tipovačce 1:3

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele