Z náhradníka jedničkou. Tottenham odmění Kinského, dostane vylepšenou smlouvu

Dnes, 19:17
Aktuality
Kinský dostane v Tottenhamu vylepšenu smlouvu. (© Paul Bocking/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia)

Fantastický jarní finiš vynesl Antonína Kinského až na samotný vrchol brankářské hierarchie Tottenhamu. Vedení londýnského klubu aktuálně s třiadvacetiletým českým gólmanem jedná o novém, výrazně vylepšeném kontraktu, který definitivně stvrdí jeho pozici týmové jedničky pro nadcházející ročník Premier League. Informoval o tom web The Athletic.

Tento krok potvrzuje nedávné informace uznávaného přestupového experta Fabrizia Romana, jenž avizoval velké letní rošády v kabině Spurs. "Guglielmo Vicario v létě Tottenham opustí, pokud se nestane něco nečekaného. V tuto chvíli je pro manažera Roberta De Zerbiho brankářem číslo jedna Kinský," hlásil Romano s tím, že se londýnský klub poohlédne po nové zkušené dvojce, aby italskému gólmanovi uvolnil ruce k odchodu.

A přesně tenhle scénář se nyní do puntíku naplnil. Roli spolehlivého náhradníka, který bude Kinskému krýt záda, totiž převezme nově příchozí slovenský reprezentant Martin Dúbravka, který už podepsal smlouvu.

"Jsem šťastný, protože Martin je brankář s velkými zkušenostmi a skvělou mentalitou," řekl na adresu nové posily kouč Roberto De Zerbi. "Má vlastnosti, které jsou pro mě velmi důležité, a do naší šatny přinese rovnováhu, vůdčí schopnosti a soutěživost."

Autor: David Zlomek

Komentáře (22)

Přidat komentář
Coutinho10

byla to dlouhá cesta, ale zvládnul to, teď už tu kvalitu jenom týden co týden potvrzovat

Reagovat
Mass

A kolik lidí už tu psalo, že je vyřízenej a pod. Ti by se měli chytit za nos (zřejmě nemožné u hejtrů a trollů).

Reagovat
RC

Závistivci se za nej nikdy nechytí. Proč bych mu to nepřel když každý den tvrdě maká a jde si za snem Třeba nakonec půjde i o stupínek výše… přeju mu to hodně je sympaťák

Reagovat
Femboy Arda

To jo no, je to chudak, i ten Tudor mu zavidel ze si jde za svym snem, proto ho stahnul tak brzo.

Vsichni jsou proti nemu.

Zajimave ze zadnemu jinemu brankari se to nestalo, treneri zavidi pouze Kinskemu.

Reagovat
Transkamarket

Jen jestli to není narážka na "experty" jako ty...

Reagovat
SaianSupaCrew

Já si třeba nemyslel, že je vyřízený, ale byl jsem přesvědčený, že v Tottenhamu dochytal.

Klobouček.

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

Hej tak třeba já jsem z toho žádnou tragédii nedělal, ale tohle nemohl čekat vůbec nikdo, to mi zas neříkej. Tohle není jen o jeho kvalitách, ale taky o kurevské štěstěně na nového kouče a zranění Vicaria. Jako hostování nebo přestup o něco níž a rozchytání a návrat zpět třeba ok, ale takovej veletoč nemohl předpokládat nikdo, tečka

Reagovat
j_mrazik

Super!!! Klobouk dolů, z toho bude materiál pro Netflix. Sice ho bude hrát černošská lesbička, ale bude to “na základě skutečných událostí”.

Reagovat
jk

Uz se těším až tu černou lesbu bude střídat asijská transka v Madridu.

Reagovat
Transkamarket

Černošský ladyboy. A těhotný.

Reagovat
Hawkus

Reagovat
Patron

Kinského Tottenham

Reagovat
Breze

Dubravkov

Reagovat
pantondavo

Kisnkého Doubravkov

Reagovat
dave30

Úspěch mu většina normálních fanoušků přeje. Nicméně na nějaké velké předpovědi bych byl opatrný. Těch 17 zápasů na ostrovech ještě pořád nic neznamená. Dva nevydařené, jde tam Důbravka a Tonda opět sedí. Takže přejme mu spoustu takových zápasů, jako měl na konci sezóny minulé.

Reagovat
Sandst0rm

From zero to hero

Reagovat
Wednesdayite

Tonda je fajn, držím mu pěsti.

Je*at Tudora!

Reagovat
Hardrada

Velkej respekt Kinskymu, jak to ustal a dobrou praci odvedl i De Zerbi. Budu mu v dalsi sezone fandit

Reagovat
Breze

Reagovat
Whitemedia

EXCL: Trevoh Chalobah can leave Chelsea this summer and Como send initial official bid for the centre back.

Understand Inter have also looked at Chalobah among centre back options.

English CB focused on World Cup but UCL clubs keen.

Prosíííííííííííííím, ať se to stane, já tě Cescu fakt hrozně moc prosím.

Reagovat
bourbon

mně Chalobah ani moc nevadí, úplně top není, ale je to bojovník...

... nemůžu vystát Fofanu a i Badiashile by měl zmizet

Reagovat
Luna

Vždycky se mi líbil. Dostala jsem i jeho dres k Vánocům.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele