1. FSV Mainz 05 Německo - 1. FSV Mainz 05 - Zprávy

Düsseldorf zužitkoval oslabení Mohuče a po výhře 1:0 se vzdálil sestupovým příčkám

Fortuna Düsseldorf přerušila svou sérii šesti utkání bez vítězství a tentokráte po vyrovnaném průběhu porazila konkurenční Mohuč nejtěsnějším poměrem 1:0. Rozdílovou trefu vsítila zhruba deset minut před závěrečným hvizdem, jeho sobotní protivník hrál od konce úvodního dějství v oslabení. Domácí se posunuli na třináctou pozici se sedmi body, FSV naopak klesl na předposlední sedmnácté místo se šesti body.

Fortuna čeká na výhru už hodně dlouho, nyní se ji pokusí vybojovat proti Mohuči

Ani jeden ze sobotních protivníků nemůže být se svým dosavadním působením příliš spokojen. Domácí Fortuna zvítězila v osmi zápasech pouze jednou a s pouhými čtyřmi body na kontě se nachází až na patnáctém místě, před šestnáctým Unionem Berlínem a sedmnáctým Kolínem je navíc pouze o skóre. Momentálně nevyhrála již šestkrát za sebou a tuto nepříznivou bilanci se teď pokusí prolomit proti konkurenční Mohuči.

Mohuč se štěstím přehrála Paderborn

Oba kluby nevykročily do nové sezony pravou nohou. Die Nullfünfer tentokráte byli šťastnějším týmem, neboť o jejich vítězství rozhodla v první řadě proměněná penalta. Svěřenci Steffena Baumgarta po další porážce zůstávají přikovaní na poslední příčce tabulky.

Dočká se Paderborn proti Mohuči první výhry v sezoně?

Fotbalisté Paderbornu stále čekají na první vítězství po návratu do bundesligy. O první tříbodový zisk se pokusí v domácím utkání proti Mohuči. Její trenér Sandro Schwarz to má už po šest odehraných kolech nahnuté. Takže potřebovat body budou i hosté.

Wolfsburg po třízápasové pauze znovu naplno bodoval

Svěřenci Olivera Glasnera tak zůstávají spolu s Bayernem Mnichov po šesti kolech neporažení. Naopak Mohuč nadále setrvává v sestupovém pásmu.

Wolfsburg chce proti Mohuči prodloužit sérii neporazitelnosti

"Vlci" pod vedením Olivera Glasneara v této sezoně ještě neprohráli. Naopak die Nullfünfer připsali první výhru teprve ve 4. kole a budou chtít vylepšit dosavadní předposlední příčku.

Schalke pozdním gólem zdolalo Mainz

Páteční předehrávku 5. kola Bundesligy obstaraly týmy Schalke s Mainzem. Oba soupeřící kluby si před týdnem na svá konta připsaly tři body za vítězství a oba tak chtěly na tento úspěch navázat. Nakonec se to podařilo domácímu Schalke, jež v samotném závěru spasil Maročan Harit.

Rozjeté Schalke přivítá v předehrávce 5. kola nevyzpytatelnou Mohuč

Schalke se v uplynulé sezóně celkem výrazně trápilo a na své pohárové časy jen marně vzpomínalo, v této sezóně má přeci jen mnohem optimističtější vyhlídky. V dosavadních čtyřech zápasech prohrálo jednou a se sedmi body se nachází na sedmém místě Bundesligy, v předchozích dvou případech navíc vybojovalo plný počet šesti bodů. Teď se pokusí svou vítěznou šňůru prodloužit proti Mohuči a bude považováno za jasného favorita.

Mohuč zásluhou pozdní trefy vyzrála na Herthu BSC

Svěřenci Sandro Schwarze měli před tímto duelem na kontě nula bodů, takže nutně potřebovali vyhrát, což se podařilo. Naopak "Stará dáma" zůstává s jediným bodem na samém chvostu bundesligové tabulky.

Mainz přivítá v zápase dvou nejhorších týmů Herthu BSC

Mainz se utká s Herthou BSC v zápase dvou nejhorších týmů letošního bundesligového ročníku. Alespoň tedy po prvních třech kolech.

Bayern doma rozstřílel Mainz

Zdá se, že bavorský expres se začíná pořádně rozjíždět. Tentokrát stoupající formu Bayernu odnesl Mainz, jehož hráči si z Mnichova vezou šestigólový příděl a budou se z něj oklepávat zřejmě většinu reprezentační pauzy.

Bayern doma vyzve poslední Mainz

V posledním ligovém kole před reprezentační přestávkou čeká Mainz těžký úkol. Jeho hráči se totiž budou snažit vybojovat první ligové body v této sezóně na hřišti mistra předchozích sedmi bundesligových ročníků.

Gladbach zvítězil v Mohuči 3:1 a slaví první výhru v sezóně

Mohuč se v prvním domácím zápase sezóny prezentovala solidním výkonem, který však na první body nestačil. Hosté z Mönchengladbachu totiž vyrovnané utkání dokázali rozhodnout dvěma slepenými góly z druhého poločasu a zvítězili 3:1.

Mohuč chce po šestizápasovémk půstu opět porazit Gladbach

Die Nullfünfer se z výhry proti Hříbatům radovali naposledy v roce 2016, kdy se o jediný gól zápasu postaral Christian Clemens, jenž už delší dobu patří Kölnu. Svěřenci Sandra Schwarze navíc dost nezvládli duel s Freiburgem o minulém víkendu.

Freiburg v závěru smetl Mohuč a vyhrál 3:0

Přes osmdesát minut čekali diváci na Schwarzwald stadionu na vstřelenou branku. Freiburg připravil v rozmezí šesti minut Mohuči nemilé překvapení v podobě tří branek a tím utkání definitivně strhl na svojí stranu. Lucase Hölera brankou napodobil Jonathan Schmid a třetí trefu obstaral z pokutového kopu Gian Luca Waldschmidt. Freiburg má na úvod Bundesligy tři body, Mohuč se vrací s prázdnou.