1. FSV Mainz 05 Německo - 1. FSV Mainz 05 - Zprávy

Zápas mezi Mohučí a Schalke skončil bez branek

Die Nullfünfer tedy připisují první remízu až ve dvaadvacátém kole. Die Königsblauen nevyužili příležitost vzdálit se Freiburgu a Hoffenheimu na rozdíl pěti bodů.

Schalke po sérii neúspěchů míří pro body do Mohuče

Mohuč v boji o záchranu před týdnem poprvé na jaře vyhrála. Výsledek z Berlína bude chtít zopakovat doma proti Schalke, které naopak v posledních týdnech tápe.

Robin Quaison hattrickem sestřelil Herthu

Olympijský stadion v hlavním městě už zažil ledacos. A historie pozoruhodných událostí se tím 8. února 2020 v podstatě rozrostla o další moment. Domácí příznivce určitě zamrzí, že se udál v neprospěch jejich týmu. To znamená, že Stará dáma i pod vedením zkušeného kouče Jürgena Klinsmanna nadále chřadne.

Hertha přivítá v nedobré formě hrající Mohuč

Mohuč není v uplynulých dvou měsících ve vůbec dobrém rozpoložení, v posledních sedmi ligových zápasech hned šestkrát prohrála a nachází se jen těsně nad sestupovými příčkami. Potřebovala by co nejrychleji konečně zabrat, aby se od nich vymanila směrem nahoru co nejdále, a právě nyní jí čeká důležitý mač. Narazí venku na konkurenta z Berlína.

Bayern se po vítězství v Mohuči dostal do vedení

Bayern neměl výraznější potíže uzmout povinné tři body z půdy Mohuče a dostal se poprvé od šestého kola na samotné čelo tabulky. Domácí, kteří utrpěli již svou šestou ligovou porážku z posledních sedmi zápasů, zůstali na patnácté příčce a i nadále se nacházejí jen těsně nad sestupovým pásmem. O všem podstatném se v duelu rozhodlo v první půli.

Bayern zajíždí do Mohuče potvrdit roli favorita

Bayern se může alespoň na chvilku ocitnout na prvním místě tabulky, a i když mu bude k tomuto cíli stačit i plichta, bezpochyby bude v Mohuči prahnout po všech bodech. Domácí v podstatě po celou dobu ročníku nejsou v dobrém rozpoložení, konstantní výkonnost je něco, co jim vůbec neříká, a tak by pro ně jakýkoli úspěch znamenal velké povzbuzení.

Gladbach podle očekávání porazil Mohuč

Díky zaváhání Lipska tak zůstávají Roseho svěřenci pouhé dva body za první příčkou. Die Nullfünfer oproti tomu musí doufat, že Werder a Düsseldorf svoje utkání nezvládnou. Jedině tak zůstane celek ze spolkové země Porýní-Falc nad sestupovou zónou.

Gladbach hodlá odčinit porážku s Schalke

Hříbata díky několika zaváháním ztratila první příčku v tabulce. Nicméně teď si můžou polepšit, protože do utkání s Mohučí vstupují v roli jasného favorita. Vždyť die Nullfünfer v Borussia-Parku naposledy zvítězila v roce 2015.

Freiburg nadále drží kontakt s předními příčkami

Streichův výběr prožívá zatím dobrou sezonu a potvrdil to i v Mohuči. Domácí naopak zůstávají jen o bod nad barážovou příčkou, která v současnosti patří Hoffenheimu.

Freiburg zahájí jarní ligový boj na hřišti Mohuče

Utkáním na stadionu čtrnácté Mohuče začíná bundesligové jaro pro hráče osmého Freiburgu. Těm po parádním startu na konci podzimu začala docházet síla, domácí zase trápila nevyrovnanost výsledků.

Leverkusen díky pozdní trefě odváží tři body z Mohuče

Bayer Leverkusen vyhrál v Mohuči 1:0 a přezimuje na pohárové příčce s minimální ztrátou na tu třetí. Mohuči patří po jedenácté prohře místo čtrnácté.

Leverkusen zajíždí do Mohuče a může se dostat na pohárové příčky

Bayer Leverkusen odehraje poslední bundesligové kolo před zimní přestávkou na půdě Mainzu. Pokud vyhraje a Freiburg zaváhá, přezimuje na pozicích, které zajišťují účast v evropských pohárech.

Brémy znovu vyhořely, Mohuč jim totiž nasázela hned pět branek

Werder prohloubil svou krizi i v dalším zápase a tentokráte utrpěl až nečekaně vysoký debakl 0:5 od konkurenční Mohuče. Během úvodních dvaceti minut inkasoval hned třikrát, do poločasu pak kapituloval ještě jednou a bylo po nadějích. Hrdinou úterního zápasu se stal Robin Quaison, který se blýskl hattrickem. Brémy nedočinily minulý výprask s Bayernem (1:6), na ligové scéně prohrály potřetí v řadě a jsou patnácté se čtrnácti body.

Brémy se se v důležitém zápase na spodku tabulky střetnou s Mohučí

Werder letos nezažívá úplně nejlepší období a téměř po polovině soutěže se nachází až nebezpečně blízko sestupovému pásmu. Momentálně se nachází na patnáctém místě se čtrnácti body a před šestnáctou barážovou příčkou Düsseldorfu má odstup pouhých dvou bodů. Nyní v domácím prostředí přivítá velkého konkurenta z Mohuče, jenž doposud posbíral o bod více a je čtrnáctý, dá se tedy očekávat lehce nervóznější průběh.

Mohuč nestačila na Dortmund, prohrála vysoko 0:4

Borussia si v Mohuči nedělala starosti a domácí tým smetla čtyřmi brankami. Favreho svěřenci se ujali vedení už v prvním poločase a ve druhém svůj náskok zvýraznili. Postupně se prosadili Reus, Sancho, Hazard a Schulz.