1. FSV Mainz 05 Německo - 1. FSV Mainz 05 - Zprávy

Mohuč hostí čerstvého osmifinalistu Ligy mistrů z Dortmundu

Mohuč začala stoupat tabulkou, ale v 15. kole jí čeká skutečný křest ohněm. Do Opel Arény si pro tři body přijíždí Borussia Dortmund. Ta má od konce listopadu zase jednou dobrou formu, v Bundeslize dvakrát vyhrála a jako třešničku na dortu přidala i postup do osmifinále Ligy mistrů.

Augsburg proti Mohuči otočil výsledek a slaví tři body

Augsburg vylepšil svojí nepříliš lichotivou pozici a porazil v duelu dvou týmů z dolní poloviny tabulky Mohuč 2:1. V sestavě vítězů nechyběl brankář Tomáš Koubek, který inkasoval jen jednou z kopačky Levina Öztunaliho. Mohuč sice rychle vedla, ale výsledek nedokázala udržet a nakonec se z Bavorska vrací s nepořízenou. Vyrovnání bavorského celku zařídil ještě do poločasu Marco Richter a vítěznou branku vstřelil z pokutového kopu Florian Niederlechner.

Utkání Augsburgu proti Mohuči slibuje napínavou podívanou

Dva zápasy pod novým trenérem stačily, aby si Mohuč vydobyla před svým dalším soupeřem velký respekt. Po sérii špatných výsledků se kormidla ujal Achim Beierlorzer a jeho nový tým deklasoval Hoffenheim a porazil i Eintracht Frankfurt. O třetí výhru v řadě bude Mohuč usilovat v Augsburgu.

Mainz dokázal otočit derby s Frankfurtem a o gól vyhrál

Mainz vyhrál díky dvěma gólům ve druhé půli regionální derby s Eintrachtem Frankfurt. Hosté sice po půli vedli, minutu před koncem však obdržel červenou kartu jejich Kohr a domácí zápas otočili.

Mainz přivítá Frankfurt, mírným favoritem jsou hosté

V rámci dohrávky jedenáctého bundesligového kole se v pondělí večer představí Frankfurt na půdě nedalekého Mainzu. Oba týmy jsou ve spodní polovině tabulky a mírným favoritem zápasu jsou hosté.

Hoffenheim prohrál s Mainzem, který hrál většinu zápasu v deseti

Výsledkem 1:5 skončil zápas Hoffenheimu s Mainzem. Domácím nepomohlo ani to, že hosté hráli celý druhý poločas v deseti kvůli vyloučení Bakua z nastaveného času první půle.

Na půdu Hoffenheimu zajíždí Mainz, jasným favoritem jsou domácí

Hoffenheim se v rámci dvanáctého bundesligového kola utká s Mainzem. S ohledem na postavení v tabulce i poslední formu jsou jasným favoritem domácí.

Mainz má nového trenéra, představil Beierlorzera

Achim Beierlorzer sice teprve před nedávnem skončil v Kölnu, dlouho však bez práce nezůstal. Novým zaměstnavatelem 51letého kouče se stal Mainz, kde podepsal smlouvu do roku 2022...

Mainz hledá nového trenéra, u týmu nepokračuje Schwarz

V německé lize v průběhu jednoho týdne skončil už třetí trenér. Bayern Mnichov se nedávno rozloučil s Nikem Kovaće, 1. FC Köln už nevede Achim Beierlorzer a nového kormidelníka bude mít také Mainz, na rozvázání spolupráce se s vedením dohodl Sandro Schwarz...

Union Berlín se raduje z výhry nad Mohučí

Svěřenci Urse Fischera však měli štěstí, že po osmdesáti minutách hry vedli o tři branky. Soupeř totiž dokázal snížit, ale osmou porážku už neodvrátil. Na druhou stranu se nedá tvrdit, že by mohli být hráči klubu z hlavního města před duelem s Borussií Mönchengladbach o dost klidnější.

Mohuč bude napravovat reputaci proti Unionu

Fotbalisté Mohuče mají před sebou důležitý zápas s Unionem Berlín a nejde ani tolik o body, jako o návrat hrdosti. Po výprasku od Lipska si musí "Karnevalsverein" udobřovat své fanoušky a jinak, než dobrým výsledek proti Unionu to zřejmě nepůjde.

Lipsko ukončilo sérii neúspěchů velkolepě, Mohuč rozneslo 8:0

Poté co v posledních čtyřech bundesligových kolech ani jednou nevyhráli si fotbalisté Lipska chtěli v domácím utkání s Mohučí napravit reputaci a jen těžko to mohli zvládnout lépe. Svěřenci Juliana Nagelsmanna nebohého soupeře zničili osmi góly a vrací se na třetí místo tabulky.

Mainz čeká těžká bitva v Lipsku, které se chce vrátit na vítěznou vlnu

Tento týden je na programu 10. kolo Bundesligy. V něm mimo jiné změří síly ve vzájemném souboji celky Lipska a Mainzu. Hosté se díky výhře v minulém kole vzdálili sestupovým vodám, naopak domácí už čtyři utkání v řadě nedokázali plně bodovat a začínají pozvolna nabírat manko na špičku tabulky.

Mohuč zvládla důležitou bitvu s Kolínem a díky výhře 3:1 opustila sestupové pozice

V páteční předehrávce 9. kola nejvyšší německé soutěže byla úspěšnější domácí Mohuč, která otočila nepříznivý vývoj s konkurenčním Kolínem a po výhře 3:1 opustila sestupové příčky, s devíti body na kontě se momentálně posunula na třinácté místo. Hosté v předchozích dvou duelech dokázali bodovat, nicméně tentokráte se jim to nepovedlo a vinou horšího skóre klesli na šestnáctou barážovou pozici se sedmi body o skóre za patnáctý Union Berlín.

Mainz se v zápase s Kölnem pokusí se odlepit ze sestupového pásma

Mainz je po osmi odehraných zápasech letošního ročníku Bundesligy se šesti body předposlední, přičemž na poslední Paderborn má náskok pěti bodů. Köln je pouze o bod před Mainzem a v tuto chvíli tedy v sestupovém pásmu není.