Reprezentanti přiletěli do dějiště MS. Před startem šampionátu je čeká Guatemala

01.06., 14:16
Aktuality
Čeští reprezentanti v neděli na Letné porazili Kosovo. (© ČTK / Lebeda Pavel)

Čeští reprezentanti už jsou v dějišti mistrovství světa v USA. Reprezentanti po nočním letu dorazili do New Yorku, ve čtvrtek tamního času je v sousedním New Jersey čeká generálka před šampionátem proti Guatemale. O příletu do Spojených států amerických informovalo vedení národního mužstva na sociální síti X.

Český tým odcestoval do dějiště turnaje, který budou společně hostit USA, Kanada a Mexiko, hned po nedělním vítězství 2:1 nad Kosovem v přípravném utkání v Praze na Letné.

Mužstvo odletělo z Ruzyně krátce před jedenáctou hodinou večer a po jednom mezipřistání dorazilo do New Yorku před čtvrtou hodinou ranní tamního času. V nejlidnatějším městě Spojených států amerických je o šest hodin méně než v Česku.

Svěřenci trenéra Miroslava Koubka se nyní budou vyrovnávat s časovým posunem a chystat se na čtvrteční generálku proti Guatemale. Ve středu dopoledne tým absolvuje tradiční předzápasový trénink v Red Bull Areně pro 25 tisíc diváků, kde se duel s Guatemalou uskuteční. Výkop bude v pátek ve 2:00 SELČ.

Hned po utkání se již národní mužstvo letecky přesune do Dallasu, kde bude mít základnu během šampionátu. K jednotlivým zápasům bude létat. Do šampionátu tým vstoupí v noci z 11. na 12. června SELČ soubojem s Koreou v Guadalajaře, dalšími dvěma soupeři ve skupině A budou Jihoafrická republika v Atlantě a spolupořadatel Mexiko v tamní metropoli. Do vyřazovací fáze projdou první dva celky a osmička nejlepších mužstev z třetích míst.

Češi se představí na světovém šampionátu po 20 letech. "My nemáme splněno, nejedeme se jen zúčastnit. Nejdeme si to nějak užít, to je takové české slovo. To nedovolím. Úspěch by asi byl, kdybychom z té skupiny postoupili," řekl Koubek, který v neděli zúžil kádr o tři hráče Christophea Kabonga, Pavla Buchu a Tomáše Ladru a oznámil konečnou šestadvacetičlennou nominaci na šampionát.

Autor: ČTK

Komentáře (138)

Přidat komentář
smazaný uživatel

Letět se Smartwingsem do New Yorku. Oni fakt šetří kde se dá.

Reagovat
martin.b

A ještě B737, takže museli dotankovat v Irsku aby tam vůbec doletěli

Reagovat
Spalovač šancí

A povoleno jen jedno příruční zavazadlo

Reagovat
j_mrazik

V USA je oblečení levnější. Koupí si kufr a zpátky s Deltou.

Reagovat
Freedo

Reagovat
magic10

Ne, mají priority, takže jedno větší a jedno menší příruční

Reagovat
smazaný uživatel

No právě ještě s 737, se kterou se lítá na dovolenou do Egypta.

Reagovat
Nieuwendyk

To byl ten stejnej letoun

Reagovat
magic10

Ne na tom do Egypta byli lepší hráči

Reagovat
kilobyte

Tak to bude asi malá domů směr Trunda, Šimáně.

Reagovat
Pablos

napadlo mě to okamžitě... ale už to rok vlastní Turci

Reagovat
kilobyte

Půl roku. Takže si nějakou smlouvu s FAČR mohl "vyjednat" ještě Šimáně.

Reagovat
Pablos

Tak možné to třeba je

Reagovat
Lemond Laws 2

Ještě vůbec... ještě to není schválení úohsem

Reagovat
kilobyte

Dík. Tak už je to tutovka.

Reagovat
Pablos

Váhám, jestli mám vstávat na ten přátelák, když jdu do práce. Ale asi to zkusím no, že si to otestuju no

Reagovat
Spalovač šancí

Ani fanoušci by neměli podcenit řádnou přípravu a aklimatizaci

Reagovat
Pablos

bojujeme za Česko

Reagovat
Zephyr

Reagovat
Freedo

Reagovat
JeséRodriguez

Reagovat
ondrvo

Reagovat
HalaMadrid_Flx

Reagovat
kilobyte

Reagovat
Čenda

Reagovat
Salfovic

Takže po vzoru repre stačí vstát minutu před výkopem zápasu s Koreou.

Reagovat
Kucka

Reagovat
naheCZ

Reagovat
freeSanchinho

Reagovat
Nad dopisy diváků

Reagovat
ACSeRw!n

okamzita adaptace a vyhra 5:0

Reagovat
VersaceChain

pico co to je za ten rozpis zapasu? proc hrajeme prvni zapas ve ctyri rano a druhej v sest vecer?

Reagovat
Lemond Laws 2

Co je na tom? Spíš kdyby si hrál všechno v jeden čas, tak je to divný ne

Reagovat
VersaceChain

A na kterem fotbalovem turnaji si mel rozpeti mezi casy zapasu 12 hodin prosimte? Jeste bych pochopil, kdyby byl rozdil v lokacich zapasu, ale vse snad hrajeme na stejnem miste..

Reagovat
smazaný uživatel

Na kterém fotbalovém turnaji si měl tolik zápasů se 48 týmy?

Reagovat
VersaceChain

ok tak dam to tu fakt jak pro dementy

Group A: Mexico vs South Africa, kick-off 8pm - Mexico City, Mexico

Friday, June 12

Group A: South Korea vs Czech Republic, kick-off 3am - Zapopan, Mexico

Takze prvni zapas se hraje v 8 a druhej ve 3. Proc tam mas jako 5 hodin mezeru po skonceni zapasu?

Pak kdyz najedou na 4 zapasy denne, tak teda ok, pokud nechteji hrat zadny zapas soubezne (za me picovina).. ale proc mas mezi zapasy 3 hodiny misto 2? Takze mas uplne zbytecne tri hodiny navic v programu kazdej den.

Reagovat
Spalovač šancí

Nezapomínej na reklamní pauzy!

Reagovat
kilobyte

Reagovat
smazaný uživatel

Tak ve čtyři ráno je v USA cca 20:00 a v šest večer je tam poledne 12:00,takže časy jsou OK. Zápasy tam začínají tuším od 12:00 do 22:00. Tzn. U nás od 18:00 do 6:00.

Reagovat
smazaný uživatel

V šest večer je tam vlastně deset ráno, takže u nich se začíná od 10:00 - 22:00, což je u nás hrací čas od 18:00 - 6:00

Reagovat
Pablos

na MS jak na Žižkov

Reagovat
VersaceChain

No ja 12-ti hodinovy rozpis teda na MS nepamatuju. Na to narazim.

Reagovat
smazaný uživatel

Já zas nepamatuji na MS 48 týmů

Reagovat
VersaceChain

viz nahore

Reagovat
VersaceChain

vsak v 10 rano, to budou jako vstavat v pet na letadlo? nebo pro ten jeden zapas tam poleti uz o den drive?

Reagovat
Lemond Laws 2

tvl tak po tomto komentáři nemám na diskuzi s tebou, sorry

Reagovat
VersaceChain

no to viditelne nemas, argumenty zadne.. vysvetli mi pls ty mezery mezi zapasy co popisuju vyse, dekuju

Reagovat
Lemond Laws 2

absolutně nechápu tvoji myšlenku proč ti to vadí..

Reagovat
smazaný uživatel

Nevím já sem to neorganizoval

Reagovat
Lemond Laws 2

Social media content v topu

Tvl v dnešní době, kdy dělat obsah na sociální sítě a stříhat videa umějí všechny děti..

A ty letíš po 20 letech na MS a jediné co dostaneš je rozmazaná fotka z přistání.. to je fakt ostuda

Reagovat
QooBo

Reagovat
smazaný uživatel

No jo ani na fotografa se zrcadlovkou nezbylo a fotit musí Suchejpárek na starej Iphone

Reagovat
Kocour Klapuška

Jj, měl se o tom natočit seriál na oneplay. Jenom o tom přistání samozřejmě

Marketing naší repre je asi debilní, ale kritizovat každý hovno.. Že se z toho nedělá haló mi vůbec nevadí - ba naopak. Třeba současná Slavia je důkaz toho, že i moc PR může být vadivý

Reagovat
Nieuwendyk

Reagovat
Lemond Laws 2

Udělat 3minutové video z přesunu z hotelu na letiště, pak let a přistání a udělat to v nějaké hezké podobě je opravdu velmi náročná práce....

Ale tohle je jenom špička ledovce... posledních 14 dní do nás měli sypat jedno video za druhým.. Rozhovory, jednotlivé příběhy, zajímavosti, prostě všechno možný... Tohle byla příležitost, která se měla vyždímat, jak to šlo a ne to takhle posrat.

To že ty seš důchodce a neoceníš to neznamená, že se to nemá dělat. Cíl by měl být pomocí tohoto nalákat co nejvíce nových lidí k fotbalu, dětí, žen a já nevím čeho všeho... Tohle nemá cílit na ty, kteří v tom žijí a znají to

Reagovat
Lemond Laws 2

Jak je O.Novotný již většinou času namyšlený narcis (vlastně skoro pořád už), tak v tomhle má prostě pravdu. Lidé milují příběhy. Já osobně bych asi nebyl cílovka, ale účast jsme si zajistili přesně před 62 dny!! 80% nominace byla jasná hned... Mohlo se natočit třeba 10 různých medailonků s hráči, kteří tu nominaci mají jistou. Prostě i klidně takové ty kýče, jak chodíš po svým vesnickým hřišti s hrozně super motivační muzikou a podobný sračky, kam až si to dotáhnul proč se neudělal nějaký krátký dokument, jak byl organizační tým zajištovat celý zájezd v USA a prostě podobné věci.. Teď mega využít toho Sochůrka.. ja nevím, já nejsem expert, ale když vidím ostatní kanály, zahraniční prezentace atd... A klidně ten debilní Oktagon, tak přece v největší sportovní organizaci v zemi by to snad neměl být takový problém..

Reagovat
Pablos

Tak natočí medailonky s tím jak byli malý a jejich rodiče... né, špatně !!! Měli natočit jinej

Reagovat
Kocour Klapuška

Ale jo, já s tebou většinově souhlasím. Důkazem je i to, že na Letný bylo předevčírem 11 tisíc lidí Mě jen pobavil ten odlet, že to je snad to poslední, jinak máš samozřejmě pravdu.

Ale, a to už je trochu mimo to, co píšeš ty, zase snad lepší tohle ticho, než aby asociace vytvořila nějakej marketingovej obraz něčeho, co vůbec neexistuje - proto jsem psal to s tou Slavií, kde snad každej zápas hraje nová hymna, kde se mluví o odkazu otců, hodnotách, Tvrdík toho má taky plnou pusu, aby ten klub vlastnil člověk, který nedělá nic jinýho kromě toho, že je s tím vším v totálním rozporu a podporuje každýho, kdo se snaží destabilizovat současnou společnost.

Reagovat
Nieuwendyk

perfektně shrnuto

Reagovat
Mass

Můžeš prosimtě popsat to, jak se snaží Tykač destabilizovat společnost? V čem je kdo v rozporu s čím? Zdá se mi, že si tady vytváříš nějaký konspirace a nebo moc sleduješ ČT24 a Deník N.

Reagovat
Kocour Klapuška

Já byl ti normálně odpověděl, ale soudě dle poslední věty to stejně nemá cenu, neb nevím, co to má společnýho s ČT24. Podle toho soudím, že jsi debil.

Reagovat
Mass

Tak odkud bereš to svoje info o zlém Tykačovi? Jestli z ČT tak by sis měl uvědomit, že tam už o něm nějakou dobu záměrně dezinformují. Prolhaný Deník N nemá cenu vůbec řešit, tam lžou neustále.

https://www.hrot24.cz/clanek/ceska-televize-se-musi-omluvit-tykacovi-podle-soudu-odvysilala-manipulativni-reportaz-HbsvJ

Podle mě si odpovedět nechtěl a jen uboze urážíš, klasický příznak pasivní agrese u člověka, který nemá argument.

Reagovat
Kocour Klapuška

To, že se ČT musí omlouvat za nějakou nepřesnost o jeho byznyse znamená co? Na těžbě nevidím nic špatnýho a není to vůbec něco, co by mi vadilo. Zároveň k tomu, o čem se bavíme, je mi divný, že ho používáš jako argument - kdo chce psa bít..

Ne, mně vadí jeho podpora IVK, potažmo jejich loutek Motoristů a kdo ví koho dalšího, což rozhodně nejsou lidi, který to myslej s někým dobře. Kdyby to byla jediná věc, tak budiž. Ale Mafra, Cevro. Tenhle novej pseudokonzervativní Mesiáš rozhodně dobro nepáchá.

Reagovat
Mass

Nebyla to nepřesnost, ale manipulativní reportáž. Když ČT tvrdí, že Tykač bere státní dotace na rekultivaci po těžbě a ten je nebere, tak to není nepřesnost, ale cílená dezinformace s cílem poškodit (a čistě "náhodou" poškodit politicky názorového oponenta). Ano, rozumím, pro tebe takové manipulace nejsou něco, co by ti vadilo, samozřejmě jen do té doby, dokud se lže o někom, koho politicky nemusíš.

Samozřejmě to není první miliardář, kterému patří nějaký mediální dům. Stále si ale nenapsal, koho tedy podporuje, kdo se tu snaží destabilizovat společnost a čím vším je v totálním rozporu.

Reagovat
Kocour Klapuška

Jako Václav Klaus cituju sám sebe: "Ne, mně vadí jeho podpora IVK, potažmo jejich loutek Motoristů a kdo ví koho dalšího, což rozhodně nejsou lidi, který to myslej s někým dobře."

Jeho lidi v radě ČT, který mají jedinej cíl, tu televizi zníčit - ale to pro tebe asi nebude argument, když si myslíš, že ČT točí dehonestační reportáže o názorových oponentech. Což je blbost. Navíc ty předmětný reportáže, který žaloval, byly 2029 a 2022, kdy ani veřejně aktivní nebyl, tak jaký názorový oponent?

Reagovat
Mass

Kdo má za cíl ČT zničit? Nikdo tady nechce ČT zničit. Nebo se bojíš jako Chvilkaři, že když Fridrich, Zavoral a spol. nedostanou přidáno, tak najednou ČT a ČRo a všichni lidi co tam teď pracují najednou obrátí a začnou chválit Babiše a Okamuru? Jak víš, kdo jsou jeho lidi, když volba do Rady ČT je tajná?

Ano, ČT točí reportáže, které obsahují nepravdivá a manipulativní tvrzení, nemyslím si to jen já, ale přímo takto to označil Městský soud v Praze, ostatně sama ČT se omluvila za manipulaci.

To že má Tykač dlouhodobě jiné názory na vedení Evropské unie, Green Deal a klimatickou politiku než ČT ví každý, kdo sleduje politiku déle než od roku 2024.

Reagovat
Kocour Klapuška

A k urážkám - ty mi ve tvým příspěvku příspěvku napíšeš, že jsem dement, co věří ČT a nějakejm sluníčkářúm (který s tím nemájí vůbec nic společnýho) a potom mi říkáš něco o pasivní agresi

Reagovat
Mass

Zatím jsem ti nikde nepsal, že jsi dement, jen že buď konspiruješ o destabilizaci společnosti nebo věříš dezinformacím. Jinak ani já si nemyslim, že by byl Tykač nějaký dobrák, to ostatně není nikdo, kdo vydělal u nás tolik peněz v devadesátkách. My tady snad kromě kluků z Avastu a holek z WGCZ nemáme nikoho, kdo by si vydělal miliardy nějakou svojí prací a invencí, většinou to jsou privatizační šméčka a polotunely.

Reagovat
Kocour Klapuška

To ale není něco, co by mi vadilo. Já neřeším, kde vzal peníze ani nic podobnýho. Mně vadí ta společenská rovina, jak píšu výše.

Reagovat
md92

Reagovat
magic10

To že puberťáci chtějí vidět každou pičovinu live, ještě neznamená, že to pro dospělé lidi má být standard, ale k tomu musí člověk dospět.

Reagovat
Derley

Reagovat
inferno08

S1E1 - Příjezd na letiště

S1E2 - Odbavení

S1E3 - Chybějící pas

S1E4 - Kde je Hložek?

S1E5 - Výměna sedadel

S1E6 - Vzlétáme

S1E7 - Nad zemí

S2E1 - Nad mořem

S2E2 - Všichni spí

S2E3 - Probuzení

S2E4 - Jdeme na přistání

S2E5 - Znovu na zemi

S2E6 - Cesta na hotel

S2E7 - Rozdělení pokojů

S3E1 - Film o filmu

Reagovat
Pablos

Reagovat
Nieuwendyk

Nejvíce se těším na S2E6 a dramatickou scénu s tříkolkou, se kterou byly problémy už při odbavení.

Reagovat
John Obi Mikel

Hned se mi vybavilo

Kapitola 5. – Slavnostní překročení 70. rovnoběžky.

Kapitola 6. – Frištenskému omrzly obě nohy.

Kapitola 7. – Vrátíme se?

Kapitola 8. – Simulant dostal na pamětnou.

Kapitola 9. – Ztratili jsme kompas.

Kapitola 10. – Vlci.

Kapitola 11. – Bloudíme v mlze.

Kapitola 12. – Prohlídka petrohradské Ermitáže.

Kapitola 13. – Další překročení 70. rovnoběžky.

Kapitola 14. – Frištenský simuluje zánět slepého střeva.

Kapitola 15. – Zdařilá operace.

Kapitola 16. – Frištenský simuluje pooperační slabost.

Kapitola 17. – Táhni a srůstej.

Kapitola 18. – Konečně moře.

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
Pablos

Reagovat
ACSeRw!n

tohle je proste top, na to nic nema

Reagovat
Nieuwendyk

Kromě toho navrhuju sníst psy.

Reagovat
inferno08

jj

Reagovat
Bonzaj

V případě naší repre a Smartwings:

Kapitola 5. – Slavnostní přelet padesátého poledníku

Kapitola 6. – Višinskému omrzly obě nohy.

Kapitola 7. – Vrátíme se?

Kapitola 8. – Simulant dostal na pamětnou.

Kapitola 9. – Ztratili jsme kompas.

Kapitola 10. – Albatrosy.

Kapitola 11. – Bloudíme v mlze.

Kapitola 12. – Prohlídka antarktické polární stanice.

Kapitola 13. – Další přelet padesátého poledníku.

Kapitola 14. – Višinský simuluje zánět slepého střeva.

Kapitola 15. – Zdařilá operace.

Kapitola 16. – Višinský simuluje pooperační slabost.

Kapitola 17. – Pilotuj a srůstej.

Kapitola 18. – Konečně New York.

Reagovat
Bonzaj

*albatrosi

Reagovat
kilobyte

Akorát Varel Frištenský je jasný Chorý. Primitiv, kterého vzali kvůli síle.

Reagovat
magic10

Filigránský technik a hlavně nejoblíbenější hráč mezi diváky

Reagovat
John Obi Mikel

Ale Višinský ma podobné jméno

Reagovat
kilobyte

Denis a Varel mi teda nepřijdou podobný.

Reagovat
John Obi Mikel

Ale jo. Denis-penis, Varel-varle, určitá souvislost ve jménech se najde.

Reagovat
kilobyte

Taky tam jednu vidím. Chorý-čůrák.

Reagovat
Transfermarkt_2

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
HalaMadrid_Flx

Reagovat
Nieuwendyk

Reagovat
Puskas

Nebo jako polský primas tisíciletí a jeho bratranec ze SSSR prokurátor.

Reagovat
John Obi Mikel

A kdyby místo něj nevzali Daridu, mohli jsme mít i poručíka Berana.

Reagovat
kilobyte

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Kocour Klapuška

Reagovat
inferno08

jj

Reagovat
Pablos

dobře se pochválit je základ

Reagovat
inferno08

To mělo bejt pod Obiho...

Reagovat
Pablos

vím... jen mi to nedalo

Reagovat
kilobyte

Nemusí to přehánět, ale když FAČR platí lidi na marketing a oni udělají 3 fotky, tak se ti lidi asi nevyplatí.

Reagovat
Pablos

No podle mě to rozjedou prostě až teď až budou pořádně na místě ubytovaní a celé to vlastně začne. Zbytečně velké halo se jede... co chceš jako jiného postovat z letu ? Fotky nebyly teda moc kvalitní to beru... ale jinak klid tvl, zase už mají lidi hned hole v ruce

Reagovat
kilobyte

Jenže ten marketing už měl dávno jet. Kvantita ani kvalita zatím neodpovídá profesionální práci, za kterou by měl být někdo placený. V tom je problém. Nejde jen o ten jeden příspěvek.

Reagovat
Pablos

Tak máš to např. s tím každý má svůj životní příběh... který je profi a originální... zabral normálně profesní kus práce, všechny objet nastříhat to atd. Pak máš připomínku české cesty za velkým snem... klasické video, které prostě tu máš. A postů je normálně. Žádná katastrofa nebo ticho vyloženě. Samozřejmě i já bych si to představoval daleko jinak... ale vydané tři fotky jsou prostě naschvál zveličení, nic víc. A když se koukneš na Anglii... tak jako co tam mají ? Jedno super video Come Together, dresy a pak už srovnatelné obsahy. Francie ...jak Mbappé vystupuje z auta no., jak se Mbappé s někým baví... jak Mbappé a ostatní běží... prostě celkově jak někde trénujou. No fajn, my taky budeme trénovat... tak snad něco vydáme.

Reagovat
Kocour Klapuška

S1E1 - Mbappé příjezdí na letiště

Atd..

Reagovat
kilobyte

Oni neměli doma přátelák, který nedokázali vyprodat.

Reagovat
Pablos

Však ano, tohle na kritiku je, neříkám, že není ...to mi přišlo taky ujetý, že se to vůbec nepojalo ve stylu rozlučky s hráči co jedou na MS... i když hrálo béčko, tak to mi tam dost teda chybělo. A ani neříkám, že je to vše super profi co vydávají ...ale tady se lidi (i ty podle prvotního komentáře) chytají vyloženě těch tří fotek... tak to hlavně obhajuji.

Reagovat
kilobyte

Marketing ale nemůžeš hodnotit podle jedné fotky/příspěvku/videa apod. Ty fotky byly jen více vidět právě kvůli té zanedbané práci předtím. Kdyby si to odpracovali dříve, tak klidně mohli dát jednu fotku letadla vyfocenou na Radův mobil a skoro nikdo by to neřešil.

Reagovat
Lemond Laws 2

Reagovat
oli9

Reagovat
oli9

Ja si naopak myslim ze socialni site repre jsou posledni dobou top, predstavovacky, grafika , vse tohle ten let sice neni povedene mebo prilet sle nepohorsuje me to nijak..

Vzdyt s letem tam bylo to tema lego

Reagovat
Mass

Naopak to PR oddělení bylo chválený za to video s rodičema hráčů. Zase nemusíš mít natočenej každej prd.

Reagovat
Y.Cabaye

Fotograf letěl ve dvouplošňáku s dvoudenním předstihem, a i tak nestihl naladit přístroje

Reagovat
Kocour Klapuška

Koubkova slova jsou docela hřejivá, oproti JT pro sport.cz asi před dvěma týdny

Cíl v Lize mistrů je tedy jaký?

Mluvíme o tom často, chtěli bychom vyhrát zápas.

Reagovat
Kepy_FCB

Před Italia90' a Germany 06 to teda v tuzemsku žilo fotbalem mnohem více... Dokonce i EURO 1996-2004 měla větší publicitu než je nyní

Reagovat
Pablos

to ti do toho splývá, že to žilo během turnajů i... a i se tam propisují věci jako, že Itálie byla po revoluci a byla to asi nejvyhledávanější turistická země té doby u nás, jak se mohlo cestovat a navíc prostě celkově ta nálada porevoluční byla více happy.

Euro 1996 byl první turnaj samostatné repre a navíc v kolébce fotbalu v době kdy Anglie byla tady obrovsky uznávaný pojem, né jak teď, když každej přicičmunda má přístup k PL a cejtí se jak mistr světa amuleta a Anglie jsou jen tragédi

2004... nepřišlo mi, že by to bylo nějaký jó jiný než v Nizozemsku a Belgii. Snad je to, že v tu dobu jsme byli na té špičce a očekávání byla rozhodně hodně velká a navíc Euro2000 se bralo jako velké zklamání.

Ale je fakt, že bych čekal taky, že to na mě bude víc všude dýchat... a ono zatím něják furt nic. To mi příjde taky docela divný... to i ten Katar kde jsme dokonce ani nebyli mi přišlo, že byl všude po obchodech a tak celkově na každém skoro kroku

Reagovat
Kepy_FCB

Do Itálie vyjelo strašně málo fans oproti dnešku.

96 1. turnaj samostatné ČR

04 měli jsme dobrej tým a čekalo se že by mohli ...

Bejvávalo spousta soutěží o zájezd měsíce dopředu, letos nic

Lidi se o turnajích bavili dost, letos když už tak že je to v noci a na to jim seru

Reagovat
arvncrtx

Vždyť několikrát za den je v televizi reklama se Suchánkem a Genzerem. Co bys chtěl víc? Max. ještě Čtvrtníčka nebo Koháka, ale to už by byla trochu rozežranost.

Reagovat
fantomas10

Kohak bude doufam v kabine nebo aspon na spolecne fotce, bez nej na cely MS jebu

Reagovat
VersaceChain

No me hlavne zajima, jestli budou z kabiny volat Pavlovi nebo Babisovi

Reagovat
Kocour Klapuška

Reagovat
Kepy_FCB

reklam bylo o dost víš a vtipné ne trapné

Reagovat
John Obi Mikel

Italia je turistická země, Německo je náš soused, Amérika je daleko za oceánem.

Reagovat
Puskas

To ale nemá moc vliv na to, jak fanoušci fotbalem žijí před MS, na které jsme se dostali po 20 letech.

Reagovat
Kepy_FCB

Reagovat
icka

Reagovat
Lemond Laws 2

Samozřejmě, že to na to vliv taky má... Spousta lidí na to kvuli tomu času ani koukat nebude. Nebudeš moc udělat velké promítání ve městech, na zahrádkách, v hospůdkách venku... A další bod, že prostě stárneme a aktuálně tam nemáme ty legendy a vzory jako dřív. Dřív by si dal cokoliv abys viděl hrát Rosického, Nedvěda a spol dohromady. Byly to legendy, dětské vzory, tmelili celý národ.. Teď jsou naše největší hvězdy bud slávisti nebo spartani a tím pádem je polovina miluje a druhá polovina nesnáší a celkově to je úplně něco jiného, než 20-25 let zpátky.. Bohužel to sám cítím, že je mi to vlastně "jedno", jak to dopadne. Budu koukat, budu fandit, ale když jsme prohráli s Řeckem, nebo pak třeba s tou Ghanou, já týden chodil do školy smutnej... to ted nehrozí

Reagovat
Puskas

Určitě je to věkem, taky už to dávno neprožívám jak kdysi, ale s tím začátkem nesouzním. MS po 20 letech, chybí tomu opravdu nějaké větší haló, aby byli lidi nabuzeni, lhostejno, kde se to hraje.

Reagovat
Lemond Laws 2

No vždyt ano, celé vlákno výše o tom, že to je na hovno jsem rozjel já

Reagovat
Puskas

Reagovat
VersaceChain

Celej TikTok ma bejt plnej videi a picovin uz 14 dnu.. a oni daj jeden post na twitteru a fotku po priletu na nejakej huawei asi podle kvality

Reagovat
arvncrtx

Jestli je to huawei, tak to byla zároveň úplně poslední fotka, protože hned u celní kontroly jim to zabaví.

Reagovat
doshcz

kde je ceska MS hymna, bez toho nemuzu byt

Reagovat
Y.Cabaye

Neboj, Brichta určitě něco momentálně dává dohromady zatímco přemýšlí nad světovou krizí a jak ukončit válku v Íránu

Reagovat
Trener_co_trenuje

Jet lag mam vzdycky horsi pri priletu do Evropy nez obracene. Prilet do USA z Evropy v rannich hodinach, zrychluje adaptaci.

Reagovat
Lemond Laws 2
Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele