Real Madrid cílí na defenzivní oporu Interu. Ta může odejít díky výstupní klauzuli

02.06., 12:20
Aktuality
Dumfries by mohl brzy změnit adresu. (© Reuters / Guglielmo Mangiapane)

Real Madrid hledá posilu do obrany a do hledáčku mu padl Denzel Dumfries (30) z Interu Milán. Nizozemský reprezentant by mohl španělský velkoklub vyjít na příznivých 25 milionů eur díky výstupní klauzuli. Italský mistr se na případný odchod připravuje a vyhlédl si talentovanou náhradu.

Po konci Daniho Carvajala zůstal na pravém kraji defenzivy Realu pouze Trent Alexander-Arnold. Vedení proto nutně potřebuje posílit a zaměřilo se na Dumfriese. Podle italských novinářů Gianluky Di Marzia a Fabrizia Romana už španělský gigant podnikl první kroky k jeho získání. Přestup navíc výrazně usnadňuje smlouva, která obsahuje výstupní klauzuli ve výši 25 milionů eur. Ta platí exkluzivně pro zahraniční kluby a vyprší v polovině července.

Inter se na možnou ztrátu klíčového muže sestavy aktivně připravuje a peníze z prodeje chce okamžitě investovat. Hlavním cílem úřadujícího italského šampiona se stal Marco Palestra z Atalanty, jenž v uplynulé sezoně zaujal během hostování v Cagliari. Milánský klub podle zpráv z Apeninského poloostrova už zahájil úvodní jednání, přičemž z talentovaného obránce udělal svou letní přestupovou prioritu.

Získat nadějného mladíka ovšem nebude jednoduché ani levné. Atalanta za Palestru požaduje 50 milionů eur a údajně již smetla ze stolu první nabídku ve výši 40 milionů eur plus pětimilionové bonusy. Situaci navíc komplikuje obrovský zájem z anglické Premier League. Do boje o podpis se totiž mohou zapojit finančně silní konkurenti v čele s Manchesterem City, Newcastlem či Arsenalem.

Autor: Vladislav Frk

Komentáře (18)

Přidat komentář
janinho

parada, omladzujeme to si v porovnani s Carvajalom naramne pomozeme *applause*

Reagovat
misinho7

Skuseny RB ako backup za Trenta. Nevidim na tom nic zle. Nejakeho mladocha tam brat asi na lavičku nebudu.

Reagovat
janinho

skuseneho RB ako backup sme tam mali aj teraz. ak dani dostal od lekarov zelenu aby hral v zavere sezony, tak je po tom zraneni fit a nepresvedcis ma, ze by po dobrej letnej priprave ten backup za TAA neustal, ked rok a pol dozadu bol stvrty v zlatej lopte. dumfries je o nieco mladsi, ale tiez nema daleko od hraca ktoreho by som vedel nazvat IP. k tomu 25m + X podpisovych bonusov... pritom dumfries je tiez svojim sposobom wingback a skor by sme k TAA potrebovali nejakeho defenzivnejsieho praveho beka.

ak ide "len" o backup, tak urcite nedava zmysel davat 60m za porra, ale proste mi pride, ze ta kvalita nasej obrany ide so spekulaciami o hracoch ako dumfires, konate a pod. kvalitativne do slusnych hovien.

Reagovat
misinho7

Ja som bol urcite za to aby Dani ostal. To je bez debaty a sere ma ze ho poslali prec. Myslim ze ten backup by zvladol.

Ale bohuzial je preč a tento kvalitný backup za 25 mi pride dost v pohode

Konate mal slabú sezónu ale stale je to top hráč a ak je mozne ho podpisat zadarmo bolo by blbé to neurobiť. ( Samozrejme bude tam podpisový bonus).

Stale ale dúfam se nekonečime a pride dalsi CB, prípadne LB ak odide Fran.

Reagovat
janinho

ja som dufal, ze ked uz chceme tu obranu vystuzit, tak ze sa pokusime o dvojicu gvardiol, bastoni. dumfries mi nepride ako nieco extra a konate je za mna totalny priemerak. pritom ako free agent bude mat vasci plat nez kopec hracov zakladu, uvidis. ked si potom naklady na neho aj s podpisovym bonusom naratas, tak niekto ako hancko v porovnani s nim prestupoval prakticky zadarmo.

ale co uz, nijak to neovyplyvnime. len sa bojim, ze real sa ubera VELMI zlym smerom a perez tu svoju hru proste dohra do konca.

Reagovat
misinho7

Uvidime no akoze jeden z dua Bastoni ci Gvardiol musi prist tiez. Rudi uz ma najlepsie za sebou, Militao je furt KO a Dean este potrebuje cas.

Neviem akoze Perez je Perez. Na druhej strane ten Riquelme ma sladke reci, uz tare veci ze podpisal Rodriho ci Haalanda atd

Reagovat
janinho

tie volby vobec neriesim, to je asi taka sanca ako ze putler prehra volby v russku. strielat tam mena ako haaland, ked chlapec nevie zlozit sam bankovu zaruku... mile

city za gvardiola dalo velke peniaze, viem si predstavit, ze za menej jak 70-80 ho nepustia. nasa najvacsia posila by bola zabezpecit aby sa thibaultovi vyhybali zranenia, lebo bez neho bude ta nasa obrana fasovat tazke bomby.

Reagovat
Mrcix

Reagovat
Mateo16

História sa opakuje

Juses Fortea pojde do Coma ako Carvajal do Leverkusenu

A Mou si vyberie dákeho Essiena a Altintopa

Zatiaľ čo mozme sledovať voľby na Putina a protikandidáta ktory sľubuje návrat k hodnotám a Raula ako Sport Direcotora

Reagovat
Mateo16

Uz len hlavne ze je zadarmo zobrat Konateho po tragickej sezone a Enza za 140 mega

ManU

Reagovat
misinho7

, potom Konate ako free prestup tiez

Ale este musia jedno CB napr Bastoni o ktorom sa hovori.

Reagovat
AliDží

Reagovat
DreamTeam

Pokud Rudiger podepíše,tak pochybuju,že by brali další CB. Max Jacobo Ramon.

Reagovat
Inter Milan*

Už len aby to čím skôr Real Madrid dokonal. S ním sa ten prestup spája už dlhšiu dobu, tak snáď počas najbližších týždňov bude hotovo. Hráč je samozrejme dobrý, na druhej strane vek nezastavíš a toto je jedna z posledných šancí ako ho speňažiť za ako tak prijateľnú cenu. Taktiež tu nejdeme držať hráča, ktorý chce niekde inde prestúpiť. Ak by sa podaril tento predaj a namiesto neho by prišiel Palestra, tak dávam až dva palce hore

Reagovat
snuff24

momentálně při současných cenách na trhu má větší hodnotu nez 25 mega ale taky bych byl spíš pro prodej když bude dobrá náhrada

Reagovat
Nuno čomes

Jeho odchod mi vůbec netrhá žíly, naopak.

Diletanství je ale ta výstupka na 25 mega, to je úplně mimo. Kdybychom ty prodeje alespoň trochu uměli, tak jde za 40+. Ale pokud to bude znamenat, že se přihodí 15 a bude Palestra, když o jiné náhradě se nic nezmiňuje, tak to bude asi OK. I když ho moc nalsedovaného nemám, Wolff by o něm mohl napsat více.

A pakliže někdo dá za Bremera 55 mega (výkupka), tak Bastoni by musel jít akespoň za 80.

Reagovat
Deki

40+ by nám za něj nikdo nedal. Je mu 30, letos promarodil půlku sezony. Tu klauzuli jsme sice u něj mít nemuseli, ale co už. Nezapomínal bych ani, že přišel za 12 mega. Horší to bude s náhradou. Za Palestru chce Ata 50 mega, tolik nedáme a zase se to potáhne celé léto, než nám foukne do Anglie...

Reagovat
Nuno čomes

Anglii bych podojil Tak 50 je úlet, to asi neklapne. Nebo spíš nějaké mladíky možná na výměnu.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele