Real Madrid cílí na defenzivní oporu Interu. Ta může odejít díky výstupní klauzuli

Real Madrid hledá posilu do obrany a do hledáčku mu padl Denzel Dumfries (30) z Interu Milán. Nizozemský reprezentant by mohl španělský velkoklub vyjít na příznivých 25 milionů eur díky výstupní klauzuli. Italský mistr se na případný odchod připravuje a vyhlédl si talentovanou náhradu.
Po konci Daniho Carvajala zůstal na pravém kraji defenzivy Realu pouze Trent Alexander-Arnold. Vedení proto nutně potřebuje posílit a zaměřilo se na Dumfriese. Podle italských novinářů Gianluky Di Marzia a Fabrizia Romana už španělský gigant podnikl první kroky k jeho získání. Přestup navíc výrazně usnadňuje smlouva, která obsahuje výstupní klauzuli ve výši 25 milionů eur. Ta platí exkluzivně pro zahraniční kluby a vyprší v polovině července.
???????????? Understand Denzel Dumfries has release clause worth slightly less than €25m this summer.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 2, 2026
Real Madrid are informed and in touch with his camp. No bid/talks needed: clause or nothing.
Liverpool were keen but Slot gone could change plans.
???????????? https://t.co/Aby60xtmXr pic.twitter.com/M2tpgobitG
Inter se na možnou ztrátu klíčového muže sestavy aktivně připravuje a peníze z prodeje chce okamžitě investovat. Hlavním cílem úřadujícího italského šampiona se stal Marco Palestra z Atalanty, jenž v uplynulé sezoně zaujal během hostování v Cagliari. Milánský klub podle zpráv z Apeninského poloostrova už zahájil úvodní jednání, přičemž z talentovaného obránce udělal svou letní přestupovou prioritu.
Získat nadějného mladíka ovšem nebude jednoduché ani levné. Atalanta za Palestru požaduje 50 milionů eur a údajně již smetla ze stolu první nabídku ve výši 40 milionů eur plus pětimilionové bonusy. Situaci navíc komplikuje obrovský zájem z anglické Premier League. Do boje o podpis se totiž mohou zapojit finančně silní konkurenti v čele s Manchesterem City, Newcastlem či Arsenalem.
Související články







Komentáře (18)
Přidat komentářparada, omladzujeme
to si v porovnani s Carvajalom naramne pomozeme *applause*
Skuseny RB ako backup za Trenta. Nevidim na tom nic zle. Nejakeho mladocha tam brat asi na lavičku nebudu.
skuseneho RB ako backup sme tam mali aj teraz. ak dani dostal od lekarov zelenu aby hral v zavere sezony, tak je po tom zraneni fit a nepresvedcis ma, ze by po dobrej letnej priprave ten backup za TAA neustal, ked rok a pol dozadu bol stvrty v zlatej lopte. dumfries je o nieco mladsi, ale tiez nema daleko od hraca ktoreho by som vedel nazvat IP. k tomu 25m + X podpisovych bonusov... pritom dumfries je tiez svojim sposobom wingback a skor by sme k TAA potrebovali nejakeho defenzivnejsieho praveho beka.
ak ide "len" o backup, tak urcite nedava zmysel davat 60m za porra, ale proste mi pride, ze ta kvalita nasej obrany ide so spekulaciami o hracoch ako dumfires, konate a pod. kvalitativne do slusnych hovien.
Ja som bol urcite za to aby Dani ostal. To je bez debaty a sere ma ze ho poslali prec. Myslim ze ten backup by zvladol.
Ale bohuzial je preč a tento kvalitný backup za 25 mi pride dost v pohode
Konate mal slabú sezónu ale stale je to top hráč a ak je mozne ho podpisat zadarmo bolo by blbé to neurobiť. ( Samozrejme bude tam podpisový bonus).
Stale ale dúfam se nekonečime a pride dalsi CB, prípadne LB ak odide Fran.
ja som dufal, ze ked uz chceme tu obranu vystuzit, tak ze sa pokusime o dvojicu gvardiol, bastoni. dumfries mi nepride ako nieco extra a konate je za mna totalny priemerak. pritom ako free agent bude mat vasci plat nez kopec hracov zakladu, uvidis. ked si potom naklady na neho aj s podpisovym bonusom naratas, tak niekto ako hancko v porovnani s nim prestupoval prakticky zadarmo.
ale co uz, nijak to neovyplyvnime. len sa bojim, ze real sa ubera VELMI zlym smerom a perez tu svoju hru proste dohra do konca.
Uvidime no
akoze jeden z dua Bastoni ci Gvardiol musi prist tiez. Rudi uz ma najlepsie za sebou, Militao je furt KO a Dean este potrebuje cas.
Neviem akoze Perez je Perez. Na druhej strane ten Riquelme ma sladke reci, uz tare veci ze podpisal Rodriho ci Haalanda atd
tie volby vobec neriesim, to je asi taka sanca ako ze putler prehra volby v russku. strielat tam mena ako haaland, ked chlapec nevie zlozit sam bankovu zaruku... mile
city za gvardiola dalo velke peniaze, viem si predstavit, ze za menej jak 70-80 ho nepustia. nasa najvacsia posila by bola zabezpecit aby sa thibaultovi vyhybali zranenia, lebo bez neho bude ta nasa obrana fasovat tazke bomby.
História sa opakuje
Juses Fortea pojde do Coma ako Carvajal do Leverkusenu
A Mou si vyberie dákeho Essiena a Altintopa
Zatiaľ čo mozme sledovať voľby na Putina a protikandidáta ktory sľubuje návrat k hodnotám a Raula ako Sport Direcotora
Uz len hlavne ze je zadarmo zobrat Konateho po tragickej sezone a Enza za 140 mega
ManU
Ale este musia jedno CB napr Bastoni o ktorom sa hovori.
Pokud Rudiger podepíše,tak pochybuju,že by brali další CB. Max Jacobo Ramon.
Už len aby to čím skôr Real Madrid dokonal. S ním sa ten prestup spája už dlhšiu dobu, tak snáď počas najbližších týždňov bude hotovo. Hráč je samozrejme dobrý, na druhej strane vek nezastavíš a toto je jedna z posledných šancí ako ho speňažiť za ako tak prijateľnú cenu. Taktiež tu nejdeme držať hráča, ktorý chce niekde inde prestúpiť. Ak by sa podaril tento predaj a namiesto neho by prišiel Palestra, tak dávam až dva palce hore
Diletanství je ale ta výstupka na 25 mega, to je úplně mimo. Kdybychom ty prodeje alespoň trochu uměli, tak jde za 40+. Ale pokud to bude znamenat, že se přihodí 15 a bude Palestra, když o jiné náhradě se nic nezmiňuje, tak to bude asi OK. I když ho moc nalsedovaného nemám, Wolff by o něm mohl napsat více.
A pakliže někdo dá za Bremera 55 mega (výkupka), tak Bastoni by musel jít akespoň za 80.
40+ by nám za něj nikdo nedal. Je mu 30, letos promarodil půlku sezony. Tu klauzuli jsme sice u něj mít nemuseli, ale co už. Nezapomínal bych ani, že přišel za 12 mega. Horší to bude s náhradou. Za Palestru chce Ata 50 mega, tolik nedáme a zase se to potáhne celé léto, než nám foukne do Anglie...
Anglii bych podojil
Tak 50 je úlet, to asi neklapne. Nebo spíš nějaké mladíky možná na výměnu.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele