Přestavba United odstartovala. Carrick získá brazilskou posilu do středu zálohy

03.06., 09:16
Aktuality
Ederson se stane posilou Manchesteru United. (© Giuseppe Maffia / NurPhoto via AFP)

Manchester United dohodl příchod první velké letní posily. Rudí ďáblové se podle BBC domluvili s Atalantou Bergamo na přestupu záložníka Edersona (26), za kterého by měli zaplatit 35 milionů liber (40,5 milionů eur). Součástí dohody mají být rovněž bonusy ve výši 4,5 milionu eur. Brazilec na Old Trafford podepíše čtyřletou smlouvu s opcí.

K dokončení přestupu musí Ederson absolvovat lékařskou prohlídku. Podle zdrojů BBC by měl být jeho příchod oficiálně oznámen na začátku července před startem letní přípravy United.

Ederson se stane první posilou klubu od jmenování Michaela Carricka stálým trenérem. Manchester United chce do nové sezony přebudovat střed zálohy, kterou oslabí odchod brazilského krajana Casemira, jehož smlouva vyprší na konci června.

Brazilec během angažmá v Bergamu prokázal velkou univerzálnost. V dresu Atalanty odehrál celkem 180 soutěžních zápasů a vstřelil 16 gólů. Přestože se objevil v širší nominaci Kanárků pro mistrovství světa, do konečného výběru trenéra Carlo Ancelottiho se nakonec nevešel.

United chystají další změny

Red Devils ale nezůstanou pouze u Edersona. Klub nadále sleduje také záložníka Mateuse Fernandese ze sestupujícího West Ham United nebo Elliota Andersona z Nottinghamu Forest, který však má preferovat odchod do Manchester City. United chtějí získat také posilu na levou stranu a do útoku, kde hledají podporu pro Benjamina Šeška.

Řeší se také obsazení brankářského postu. Ve hře zůstává Radek Vítek, který zazářil na hostování v Bristolu City, kde získal všechna klubová ocenění pro hráče roku. Bývalý český mládežnický reprezentant už dříve přiznal, že chce pravidelně chytat, což naznačuje, že se nehodlá vrátit do pozice náhradníka. Naopak kamerunský brankář André Onana dostal svolení k hledání nového angažmá.

Nové vedení United mezitím výrazně posílilo analytické oddělení pod dohledem menšinového vlastníka Jima Ratcliffa. Na výběru posil se podílí bývalý inženýr Mercedesu ve Formuli 1 Michael Sansoni společně s ředitelem pro fotbal Jasonem Wilcoxem. Carrick už potvrdil, že se jednání o přestupech aktivně účastní od ledna, kdy dočasně nahradil Rúbena Amorima.

Autor: Jiří Vojík

Komentáře (157)

Přidat komentář
fantomas10

Hodne prisne k Onanovi, podle me by si tu sestou sanci jeste zaslouzil

Reagovat
Hlahart

Hodně přísný asi ne. Šanci by si klidně zasloužil, kdyby se podle toho choval, ale aktuálně je se složením Lammens/Vítek/Bayindir úplně zbytečný mu jí dávat

Reagovat
Busby babes

Heaton podepsal novou smlouvu.

osobne bych se nedivil, kdybychom se pres leto zbavili vsech tri, Vitka, Bayindira i Onany a privedli novou dvojku

Reagovat
icefish

Dúbravku - na dvojku uplně OK

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Neutron

Reagovat
VersaceChain

Jedlicku

Reagovat
smazaný uživatel

Staňka

Reagovat
Kadlitko

Koláře

Reagovat
iamek

Reagovat
habuu_14

Vítek toho nemá smysl držet, ideál někde hostovat. Bayindir ať táhne taky do pr..... prodat okamžitě a koupit prostě nějakou slušnou 2ku. Onanu taky vykopat, ale tak kdo by nechtěl zvýšenej plat, kterej má ale zvýšenej jen kvůli tomu, že nechytal

Reagovat
r.mrazik

rozhodne nezaslouzil

Reagovat
iamek

Reagovat
oli9

Zaslouzil

Reagovat
king23

píše "šestou šanci", takže očividně ironie

Reagovat
r.mrazik

ani ironickou sanci by si nezaslouzil

Reagovat
king23

chápu

Reagovat
Kapřík

Reagovat
Busby babes

vzhledem k tomu jak se Lammens chytil, tak neni duvod mu davat dalsi sanci. Potrebujeme ho prodat.

Reagovat
fantomas10

Ok borci to jsem vazne necekal, ze to nekdo vezme jako vazne kdo vzal dvojici onana/bayindir mel letet na hodinu takze tolik k tomu

Reagovat
ratusek

Reagovat
iamek

Reagovat
Bakary3

Reagovat
ACSMan

Podle mě Onana není tak špatný ale zkrátka je v této zemi stále zakořeněný rasismus

Reagovat
j_mrazik

Stříleli na něj moc silně.

Reagovat
ACSMan

Právě, střílení na černochy je dnes považováno za nevhodné

Reagovat
Kapřík

Jako v Anglii? Z EF nikdo prsty v jeho vynucenem odchodu nema, cestne.

Reagovat
Čenda

Reagovat
kaapaa

Reagovat
Neutron

Reagovat
VersaceChain

"Na výběru posil se podílí bývalý inženýr Mercedesu ve Formuli 1"

Reagovat
Thomus

Pozeral som, ze aka kvalifikacia, mozno bude hracom tunit auta

Reagovat
Hlahart

35m+bonusy a 75-80k/w je teda docela fajn, i když by to asi mohlo být méně kdybychom je vyčekávali. Co jsem koukal, tak není podobný ani Mainoovi ani Casemirovi (https://www.reddit.com/r/reddevils/comments/1tumdbs/%C3%A9derson_a_statistical_analysis_of_the_player/), prostě nějaká physical presence do středu zálohy a určitě nebude horší než Ugarte. Třeba bude i lepší

Reagovat
pivoaklobása

Mě teda lepší jak Ugarte nepřijde, ten přestup mi nedává smysl

Reagovat
Busby babes

s tim platem bych pockal, protoze zatim jsem to videl jen od italskych zdroju a tam to casto davaji v cistem...

Reagovat
Hlahart

Tomu prostě odmítám věřit

Reagovat
Busby babes

taky bych z toho nebyl nadseny a moc by mi to nesedelo k filosofii noveho vedeni, ale 80K mi prijde strasne malo. cekal bych 100-150K

Reagovat
Largo

Mělo by to být 4,5 mega eur v čistém.

Reagovat
Largo

Ederson patří dlouhodobě mezi nejlepší záložníky Serie A. Pro United velmi dobrej přestup. A k dnešním cenám není ani tak drahý. Toho budu Účkám hodně závidět.

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
Pozor skluz!!!

Reagovat
VersaceChain

diky, konecne nekdo kdo aspon sleduje SA

Reagovat
Largo

Každej tejden už dvě desítky let.

Reagovat
Ronaldo.com

Reagovat
iamek

Reagovat
Freedo

Na druhou rozdíl mezi SA a PL je čím dál tím větší. Hodně hráčů, co v PL nehráli nic moc, se v SA skvěle chytlo. Budu ale doufat , že se Ederson jako přestup povede a ta cena je super, dává nám to možnost přivést do zálohy ještě jednoho hráče, což je třeba

Reagovat
Pozor skluz!!!

Je to pracovitý hráč, který vyváží nedostatky ostatních. DM.

Dost se ale opomíjí role De Roona, který tu zálohy Atalanty s jejím podivným stylem hry defacto řídí.

Ale v záložní trojce bude výborný.

Manchester přeplatí každého, s rokem smlouvy tu hodnotu nemá, ale před rokem nebo dvěma by si Atalanta 50 řekla a moc lepších hráčů v lize na té pozici není.

A podle mě je Casemirovi dost podobný, jen ten herní styl Atalanty trochu ubírá záložníkům na číslech, je to svéráz.

Reagovat
Largo

Reagovat
Largo

Prý Gas projevil zájem o Arneho Engelse ze Celticu. Takovej mix Koopmeinerse z Atalanty a právě De Roona.

Reagovat
Pozor skluz!!!

Ze Skotska chtěl O´Rileyho a ten se akorát trápí, kam vkročí, i když highlighty měl skvělé, tak jsem zvědavý, co tento chlapec.

Celtic ho bral za 13, to budou chtít min. co jsme dali ze Neila, nebo více. Aspoň, že netrvá na Riosovi, kupovat ho z Benficy by byl provar století.

Já už to nějak neřeším, kdo přijde. Prostě si to Gasp poskládá dle sebe a účty složí taky sám :)

Reagovat
Largo

Přesně tak. Dejme mu, co chce, a uvidíme, kam to povede. Když nás dlouhodobě zařadí na špičku Serie A s pravidelnou účastí v LM, tak super. Když ne, je na něm veškerá odpovědnost a bude se zodpovídat.

Reagovat
Pozor skluz!!!

Teď jsem si vzpomněl, že jsme se Celticem hráli a toho kluka si nepamatuju, vůbec, vlastně nikoho

Reagovat
Largo

Ale pamatuješ, to byl ten, jak nedal penaltu

Reagovat
Boris Ščerbina

Kolik je tak šance, že by Vítek posadil Lammense?

Reagovat
mesyas

0,1%

Reagovat
O.Giroud

Po tom závere sezóny asi veľmi malá. Ale stále to nie je Courtois a pod. aby po pár horších zápasoch nemohol byť posadený.

Reagovat
Busby babes

pokud se Lammens nezrani, tak mala. Zaver sezony mel vybornej

Reagovat
Neutron

Zhruba ako, ze vyhrate MS

Reagovat
Freedo

Takže tutovka

Reagovat
Neutron

Reagovat
Tomáš Pešír

nechápu tenhle přestup, pro atalantu životní peníze, pro united další babrák typu Freda apod...

Reagovat
Neutron

keby len tento prestup

Reagovat
iamek

Paráda . Snad přitáhneme většinu posil před turné po Evropě

Reagovat
Wazza228

Vypadá to, že se hodně zaměřujeme na hráče, co nejeli na MS, takže to asi fakt chceme vyřešit, co nejdřív

Reagovat
FC Porto FC

Novej Fred

Reagovat
Mato178178

aspon nema meter pade ako fred

Reagovat
Busby babes

https://medium.com/@SilvaOB/about-%C3%A9derson-b6cff014dc9f

tady taky zajimava analyza

Reagovat
Mastný Chobot

Rogers by bol skvela posila, ale ak ho chceme, tak by sme to mali spravit pred MS, lebo po nich bude jeho cena asi rapidne stupat. Uz teraz si zanho Villa bude pytat cez 80m asi.

Reagovat
Busby babes

zrovna jeho bych netipoval, ze na MS zahvezdi...

Reagovat
Kinky7

Uz loni po nas chteli 90+ pochybuju ze ted to bude min

Reagovat
Busby babes

tak je otazka, jaka bude situace, ze jo. klidne muze byt Arsenal jedinej zajemce ochotny zaplatit vic jak 60 mega a Villa bude muset prodavat a nikoho jineho moc asi za vetsi penize neprodaji?

Reagovat
Kinky7

Musí Villa prodávat?

Reagovat
masly008

Oni mají problém s psr nebo ffp teď nevím.

Někde jsem četl že musí prodat hráče za 100 mega.

Reagovat
Kinky7

Já právě četl že nemusí pokud nikoho nepřivedou proto jsem se ptal

Reagovat
fenixLFC

Zaujima sa onho 4-5 klubov a villa vdaka LM uplne nutne predavat nemusi

Reagovat
Busby babes

to by pro Villu bylo super, ja videl jen nejakej vlaznej zajem u nas ale s tim, ze tolik penez na nej mit rozhodne nebudem. proto rikam ze je rozdil mit zajem a mit ochotu zaplatit 80+

Reagovat
vitasrp

Ve sportovním vedení Chelsea má pár fanoušků už několik přestupových období, ta se pravděpodobně taky ráda zapojí, byť bez pohárů samozřejmě složitý.

Reagovat
Busby babes

zas bez poharu nemusite resit UEFA restrikce.

ok, o vas jsem treba nevedel.

Reagovat
smazaný uživatel

Jasně Villa ho bude prodávat před MS

Reagovat
SunFells

To bude, protože takovou hodnotu pro ně má. Pokud by se tohle stalo, tak by to bylo stejně kvůli tomu, že by Villa potřebovala do června srovnat knížky, poté to už pro ně nemá význam.

Reagovat
Mastný Chobot

Reagovat
smazaný uživatel

Za tu cenu skvělá posila. Přesně takový B2B dynamický záložník nám chyběl. Bude to jeden z aspirantů na přestup sezóny.

Reagovat
Busby babes

ja myslim, ze bduem radi, ze bude lepsi nez Ugarte.

Reagovat
Hlahart

Reagovat
pobody's nerfect

Když přicházel ugarte, tak byl taky adept na přestup sezóny ne?

Reagovat
smazaný uživatel

To určitě nebyl. Pochyby jsem u něho měl, protože už v PSG to byl dřevák a rádi se ho zbavili.

Reagovat
Hlahart

Já myslím, že tady byly dost pochyby o tom, že se ho PSG zbavuje

Reagovat
ACSMan

Z pohledu PSG ale

Reagovat
SunFells

Reagovat
Aldeano

Reagovat
smazaný uživatel

To je úplně jiný hráč než Ugarte. To ani není náhrada za Ugarteho. To už je typově spíš za Caseho.

Reagovat
Busby babes

Ugarte je hrac sirsiho kadru, Ederson bude hrac sirsiho kadru. urcite neprichazi jako posila do zakladu

Reagovat
smazaný uživatel

Právě že přichází do základu k Mainoovi a před nimi Bruno.

Reagovat
Busby babes

to dost pochybuju. urcite budem chtit nekoho dalsiho do zalohy

Reagovat
smazaný uživatel

No spekuluje se o Fernandesovi a Scottovi a to jsou spíš alternativy za Kobbieho.

Reagovat
MoonKnight

My budem také potřebovat záložníka, nedivil bych se kdyby si Iraola přál právě Scotta.

Reagovat
smazaný uživatel

Jo to je dost možné, že ho bude chtít.

Reagovat
Freedo

Záleží, kdo dál přijde. Ale určitě se tam protočí všichni

Reagovat
Busby babes

ale jinak mas pravdu v tom, ze to je jiny hrac nez Ugarte. Imho by ale ta prestavba prave mela jit jinak nez kus za kus. Potrebujem primarne nekoho top, kdo bude vhodny k dvojici Mainoo - Bruno a pak dva hrace jako backup, co opet budou vhodne typove.

Carrick podle me nebude chtit hrat stejne jako ted, kdy se brutalne prizpusobil tomu, ze potrebuje Casemira na hristi co nejdele. Proto jsme treba moc nepresovali vepredu, protoze pokud bychom to hriste natahli, tak by Casemiro byl po hodine mrtvej, jak by tam lital v tom stredu.

Reagovat
smazaný uživatel

Tak Ederson byl v Itálii TOP. Je otázka jak mu sedne rychlejší a intenzivnější PL, ale je to primárně posila do základu. Nebo ty snad čekáš, že přivedeme Tchouameniho nebo Andersona? Tři středáci si myslím že nepřijdou. Přijdou spíš dva.

Reagovat
Busby babes

ano, cekam, ze primarni cil do zalohy bude nekdo jinej nez hrac za 35 mega.

Reagovat
smazaný uživatel

Tak čekej, ale podle mě se nedočkáš. Teda jestli nemyslíš primárním cílem Fernandese za 60 mega. A nevím proč by se primární cíl měl odvíjet podle nejvyšší cenovky.

Reagovat
Busby babes

protoze to tak byva... mame budget asi 250 mega na tohle leto. Ederson je posila spis na rozsireni kadru, protoze budem hrat o 20 zapasu vic nez letos. pokud se do zakladni 11 prosadi, jedine dobre.

Reagovat
smazaný uživatel

Tak potřebujeme posílit ještě kraje obrany a útok. Dát cca 100 mega za 2 záložníky je tak akorát.

Reagovat
Busby babes

imho prijdou 3 zaloznici nebo se misto 3. promotne Fletcher z akademie, jeden krajni bek a LW, zalezi jestli se s Dorgu spis pocita na alternativu na LW nebo LB no. a pak nekdo levnej a zkusenej do utoku.

Reagovat
iamek

Kdyby o 20 zápasu víc, tak to budeme hrát v každé soutěži finále ne?

Reagovat
Busby babes

no bylo by to ctvrtfinale ve vsech poharech no

Reagovat
Largo

On Tě ještě překvapí, uvidíš.

Reagovat
Busby babes

budu jedine rad.

Reagovat
1joni

Myslíš 250 bez prodejů nebo s ?

Reagovat
Busby babes

bez

Reagovat
1joni

Hm tak věřím v ty 3 středáky kdy jedna 6 bude top a snad i někdo jako Fernandes plus další posty.

Reagovat
Busby babes

v to budu doufat.

Reagovat
1joni

Reagovat
1joni

Myslíš 250 bez prodejů nebo s ?

Reagovat
Pozor skluz!!!

Hoši, hrál v Atalantě.

Ta hraje těžce neitalský fotbal, nebo do loňska hrála. Takový celoplošný presink nepředvádí od Kloppova konce v Liverpoolu nikdo.

Reagovat
Tomanatura

uplne jinaci styl, podle me se tam dost hodi. Uvidime, ci to zvladne v hlave, v Atalante muzes udelat chybi, u United nesmis.

Reagovat
Largo

Reagovat
Largo

Reagovat
vodka

Reagovat
1joni

Reagovat
Largo

Reagovat
Pozor skluz!!!

On není úplně B2B záložník, ale v tom Gasperiniho fotbale se musí vytahovat vysoko a tlačit před sebou presink. V Salernitaně hrál klasického DM a byl výborný.

Ještě lepší bude jako klasický DM se B2B a tvořivcem v záložní trojce.

Reagovat
Busby babes

ja bych mel spis obavu z toho, ze jedna z jeho prednosti ma byt jeho atleticnost, jenze italska liga je v tomhle daleko mene narocna nez anglicka a v PL to muze byt jen prumer... no, jsem na nej zvedavy, jak se mu bude v PL darit.

Reagovat
Pozor skluz!!!

Kontext.

Atalanta hraje více atletický fotbal než kdy United hrálo v historii, just saying, no offence.

On je zvyklý na celoplošný man-marking, intenzitu do všech stran a nutnost pokrývat hřiště od obranné linie až za trident.

Reagovat
Busby babes

mozna, ale v daleko mene atleticke lize, to je ten kontext. Proste tady bude mit jako soupere hrace jako Guimaresh prakticky v kazdem tymu v lize.

Reagovat
Pozor skluz!!!

To, že balon chodí rychleji nahoru dolů, ještě neznamená, že hráči naběhají více, naopak, a zrovna Ederson 3 roky skoro nestřídá a hraje Evropu, ligu, v obrovské intenzitě.

Hráče jako Guimaraes v každém týmu ligy :)

Reagovat
Busby babes

ja nerikam, ze neubeha hodne, ale to je neco jineho nez o cem mluvim.

Ano, fyzicky silne hrace jako Guimaraes najdes v kazdem tymu v PL, az na nas

Reagovat
Busby babes

ale znova, ja nerikam, ze to bude pruser, jen rikam, z ceho mam obavu, ze by mohl byt problem. budu doufat, ze bude i v PL dobrej.

Reagovat
Largo

Reagovat
Neutron

Este rok dozadu by ho vacsina brala vsetkymi piatimi, zrazu je to drevak ala Ugarte alebo Fred fakt kuzelne

Reagovat
Pozor skluz!!!

Reagovat
kissak

není to tak dávno, co někteří s nadšením vítali Ugarteho

Reagovat
Neutron

V tej situacii co sme boli sa ani necudujem, tam by sme vitali aj Lukasa Zelenku

Reagovat
Busby babes

ja myslim, ze hodne lidi bylo spis zklamanych, protoze to znamenalo odchod Scotta.

Reagovat
kissak

mě spíš přišlo, že Scotty tady byl dost hejtovanej, ale možná se mýlím

Reagovat
j_mrazik

Chudák nastupoval do letadla s poplivanými zády.

Reagovat
Neutron

Tak zaloha McFred mala svoje limity....niekedy sa tie limity prejavovali fakt vela....odchod McTominaya bol taky dost kysely pre fans United, ale jemu neuveritelne prospel, ma ulohu v time ktora mu sedi, u nas to bolo velakrat meh....

Reagovat
iamek

Reagovat
Tommy$

Fred byl v porovnání s Ugartem top

Reagovat
Čenda

huch? Vsak to říkáte hlavně vy, ze snad bude aspoň lepsi nez ugarte, všeobecně vam ho ti normální závidí, ne? Nebo na to zas koukáte skrz Účkabrejle?

Reagovat
Neutron

wtf? tak hlavne my...aha ty učkobrejle...a samozrejme, ze my dufame, ze bude lepsi ako Fred

Reagovat
Čenda

Jo, ja to nemyslel nijak ironicky, se hned nečil, ty vokurko

Ano, zatímco vy vcelku střízlivě po bývalých zkušenostech doufate, ze bude aspoň lepší nez ugarte nebo fred, tak ta normální většina tady tvrdí, ze vcelku dobrej kup za výbornou cenu.

Lepší? Vole, ale ze my jsme hysterky, jasne

Reagovat
Neutron

Vidis, ze to vies

Reagovat
Dr. Perry Cox

No tady se moc hodnotit nedá dokzd něco neodehraje. Je to jen SA a když si vzpomenu na to co k nám od nich chodilo v minulosti. Snad to moc velký průšvih nebude

Reagovat
Neutron

Nahodou velka kvalita....Taibi, Onana, Zirkzee

Reagovat
Pozor skluz!!!

Chodí k Vám to, co vyberete a přeplatíte.

Mercato Manchesteru není měřítko žádné ligy, neumíte s hráčem pracovat, neumíte využít jeho silné stránky, díky kterým vynikl třeba v Itálii nebo klidně jinde v Anglii a nadto ještě za každého platíte dvojnásobek.

Máte brand a přeplácíte, tak pořád budou takoví jako Kvara, snící o angažmá v Manchesteru, ale ta organizace je prohnitá naskrz. Jeden Carrick nestačí.

Reagovat
Truffaldino

Reagovat
Truffaldino

* samozřejmě

Reagovat
Truffaldino

*

Reagovat
Neutron

A velakrat jednoducho to co mu stacilo v Serii A proste na PL nestaci no ale hej, nase prestupy stali dlho za hovno, hraco ako Darmian alebo Zirkzee nemali nikdy prist. Posledny prestupak bol vsak fajn a snad to bude pokracovat.

Reagovat
Dr. Perry Cox

silné stránky ve slaboučké lize co nestačí na několikanásobně náročnější soutěž. To jsou pak ti silné stranky na hovno. Kupovat z italské sranda ligy je prostě obří risk.

Reagovat
Pozor skluz!!!

To jsou sračky, do Manchesteru by měli chodit jen ti nejlepší hráči a Itálie má pár hráčů, kteří klidně mohli v Man Utd hrát.

Princip byl ten - Hojlund se ukázal v Atalantě, která tlačí v osmi lidech vápno, tak logicky v tom hovnu s Amorimem neukázal nic, Zirkzee je už od dob Bayernu specifický útočník, není to 9, spíš second striker, ale Motta ho používal jako false 9 s produktivními křídly a tlakovým fotbalem, diametrálně odlišné od toho, co hrál Amorim. A co vlastně skoro nikdo nebude hrát. Ale byl by mnohem lepší v nějakém 4-4-2 nebo 3-5-2, jako hraje Inter.

A můžu pokračovat i z hráči odjinud, je to úplně jedno. A jestli sis nevšiml, že ve fotbale už dávno nejsou klasičtí střední záložníci, co prostě řídí hru, stopeři, co skvěle brání, nebo tzv. forvardi - tj. pozičně nevyhraněný útočník - kteří zahrají dobře v každém systému, ale místo toho je hra přeplněná limitovanými role-players bez výtečných základů, kteří prostě často vyletí v jednom systému, ale v jiném jsou na pokraji amatérimu, tak by ses měl probudit.

To už ani není o United, ale obecně o scoutingu. Spousta klubů dělá tyto chyby.

A EPL není několikrátnásobně náročnější soutěž. Je přímočařejší, a bohatší. Polovina současného kádru United by se posrala strachy před tribunou fanatiků v Hellas, a to by se ještě ani nepísknul výkop. Šeško by to v 15. minutě vzdal po dvaceti sedmi faulech od chasníka v obraně soupeře, bez povšimnutí rozhodčího.

Je to silnější soutěž? Samozřejmě, protože přeplatí kohokoliv a stahuje nejlepší hráče, ale krom toho taky spoustu průměráků s cenovkou hvězdy. Ale ten nebetyčný rozdíl, kteří si fans EPL myslí, že tam je, je fakt jen ve Vašich hlavách. Francie je slabší liga a přesto jsou tam hráči, kteří budou v EPL vynikat, to samé v Itálii, méně již v Německu. Pár kluků ve Španělsku :)

Reagovat
Dr. Perry Cox

I kdyby si napadla sebe další slovní průjem nezmění to nic na tom že špagetacka liga o několik tříd horší a každý kdo z ní prijde do civilizace je riziko tečka. Smiř se s tím.

Reagovat
MoonKnight

Rashford za 11 mega liber do Barci, jim to fakt vyšlo ty vole, Laporta je úplně sedřel, 14+14 za 11 mega liber, no to mě poser, to mohlo FSG taky koupit pro Liverpool

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele