Lawrence Shankland vyměnil Skotsko za Belgii. Šestadvacetiletý útočník přestoupil z Dundee United do Beerschotu Wilrijk, kde podepsal tříletou smlouvu.

transfermarkt.de
07.08.202118:32

Rangers FC ukončili neporazitelnost

Rangers FC prohrál na půdě Dundee United (0:1), čímž ukončil sérii 40 ligových zápasů bez porážky. Skotský klub před dnešním utkáním naposledy prohrál v březnu 2020 s Hamiltonem.

07.08.202111:03

Trio z Premier League sleduje Smithe

Mladíček Kerr Smith, který si v minulé sezoně v pouhých 16 letech odbyl premiéru v dresu skotského Dundee United, si vysloužil pozornost klubů z anglické Premier League. Zajímat se o talentovaného obránce mají Leeds United, Southampton a Crystal Palace.

football365.com
06.08.202114:45

Brighton je blízko zisku Edouarda

Odsonne Edouard je údajně velmi blízko přestupu z Celticu do anglického Brightonu. Podle některých médií by francouzský forvard mohl do Premier League přestoupit už na začátku příštího týdne.

getfootballnewsfrance.com
04.08.202116:55

Ve Skotsku mohou zaplnit stadiony

Dobdou zprávu dostali fanoušci ve Skotsku. Po rozhodnutí vlády mohou místní kluby od 9. srpna zaplnit stadiony, nezbytným krokem je však podání žádosti, bez které se bude moct hromadných akcí zúčastnit nejvýše 5 tisíc lidí.

lequipe.fr
03.08.202117:56

Hart bude chytat za Celtic

Brankář Joe Hart se přesouvá oficiálně z Tottenhamu do skotského Celticu. Ten za něj zaplatí údajně 1,2 milionů eur.

02.08.202122:36

Hart je jednou nohou v Celticu

Joe Hart vysedával v Tottenhamu na lavičce náhradníků, se svou rolí nebyl spokojen a vše vyústí v jeho odchod. Anglický brankář má namířeno do glasgowského Celticu, kluby jsou domluveny na odstupném jeden milion liber a gólmana zítra čeká zdravotní prohlídka.

dailymail.co.uk
02.08.202113:59

Celtic opouští záložník Ntcham

Olivier Ntcham si hledá nové angažmá. Bývalý mládežnický reprezentant Francie po vypršení smlouvy odchází z Celticu FC.

skysports.com
01.08.202108:59

Celtic zahájil skotskou ligu porážkou

Celtic před úvodním zápasem třetího předkola Evropské ligy v Jablonci vstoupil do nové sezony skotské ligy porážkou. Glasgowský celek prohrál 1:2 na hřišti Heart of Midlothian. Jedinou branku Celticu dal v 54. minutě Anthony Ralston. Domácí před tím poslal do vedení v prvním poločase Gary Mackay-Steven a minutu před koncem zápasu rozhodl o výhře Hearts John Souttar.

ČTK
29.07.202114:48

Celtic jedná o příchodu Harta

Joe Hart vysedává na lavičce v Tottenhamu a aktuálně není vyloučeno jeho stěhování do Skotska, o přestupu už jedná Celtic. Anglický brankář má v Londýně smlouvu do června 2022.

sport-express.ru
27.07.202115:27

Griffiths zítra nepomůže Celticu

Celtic se musí v zítřejší odvetě 2. předkola Ligy mistrů na půdě Midtjyllandu obejít bez Leighta Griffithse. Třicetiletý útočník si na pondělním tréninku přivodil lehčí zranění.

26.07.202110:16

Brighton chystá nabídku za Édouarda

Odsonne Édouard svými výkony už přerostl skotskou ligu a dá se očekávat jeho odchod za lepším. O útočníka Celticu stojí West Ham, Leicester a nově také Brighton, ten se chystá nabídnout dvacet milionů liber.

24.07.202111:55

Celtic jedná o příchodu Jenze

Moritz Jenz si může po vydařeném ročníku v Lausanne-Sport polepšit. Dvaadvacetiletý obránce podle informací "Glasgow Times" jedná o přestupu do Celticu.

21.07.202122:59

Celtic získal obránce Starfelta

Carl Starfelt přestoupil z Rubinu Kazaň do Celticu. Šestadvacetiletý obránce má ve skotském klubu, jenž zaplatil 5 milionů eur, nahradit Kristoffera Ajera.

abola.pt
21.07.202121:34

Ajer novou akvizicí Brentfordu

Brentford dotáhl do úspěšného konce příchod Kristoffera Ajera z Celticu. Nováček anglické ligy za 23letého obránce pošle necelých 16 milionů eur.

21.07.202110:15

Ajer je jednou nohou v Brentfordu

Kristoffer Ajer se dostal do hledáčku Brentfordu a aktuálně je hodně blízko jeho přestup ze Celticu. Norský obránce za sebou dokonce už má zdravotní prohlídku, skotský celek vyinkasuje 13,5 milionu liber.

21.07.202108:52

Hibernian nadále povede Ross

Jack Ross zůstane manažerem Hibernian FC. Obě strany se dohodly na prodloužení smlouvy do roku 2024.

19.07.202115:28

Celtic neposílí obránce Boey

Sacha Boey ze Stade Rennes se nestane hráčem Celticu. Mladý obránce, jenž minulou sezónu odehrál na hostování v Dijonu, nabídku skotského klubu odmítl.

lequipe.fr
17.07.202117:56

Aberdeen jmenoval kapitánem Browna

Scott Brown přestoupil z Celticu do Aberdeenu, kde se mu dostalo pocty, když byl jmenovaný kapitánem. Dosud pásku na rukáv navlékal brankář Joe Lewis.