MS 2026 FIFA - Mistrovství světa 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
Rozhodčí: ?
Diváci: ?
Reportáž
reportáž ze zápasu připravujeme
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (75)
Přidat komentář0:2, překvapení
0:1
2:0 , ale hádam sa mýlim (čo sa mi aj väčšinou stáva).
2:1
0:0
1:1
3:0
0:0 nebo 0:1
2:3
https://www.youtube.com/watch?v=c5CQgsFJm0c
1:1
Urukvajci vydřou výhru 1:0 !
Inak palec hore, že Joj Sport robí štúdio aj k týmto polnočným zápasom. RTVSka už hrozne spohodlnela a točí ten istý formát už x-tý turnaj.
1:0
Hymna Uruguaye je topovka. Hned po Itálii.
Údajně 40 % obyvatel Uruguaye má italský původ.
Ještě z války. Mussoliniho děti.
Tak Italové neměli svou vlastní kolonii a proto jsou rozesetý všude po Americe. V Uruguayi jich bude na procento asi nejvíc, hlavně z chudšího jihu Itálie. Já si teda myslim, že nejvíc přistěhovalců přijelo ke konci 19. století, kdy Evropa měla chudý období a naopak Amerika i ta Jižní otevřenou imigrační politiku. Docela to dobře ukazuje film Gangy v New Yorku (i když to samozřejmě neni historickej dokument) , tam fakt berou každýho a ten dostane nějakou práci.
Jestli k tomu máš něco víc, klidně napiš.
Hele viděl jsem dlouhý dokument o imigrantech co jsou v JA a nejvíce jich přijelo právě za a po válce z Itálie a Německa a v Uruguayi je prý nejvíce Italů z dob Mussoliniho co utekli kvůli němu.
Já si to dnes googlil a je Montevideo je pro expaty z Evropy, kteří chtějí dožít v klidu u oceánu, nejlepší místo v celé Jižní Americe. Prakticky nulové daně pro cizince, výborný zdravotní i paliativní systém, oproti třeba Brazílii velmi bezpečné místo. Ceny bydlení srovnatelné s Českem, ale jídlo a služby dražší. Jinak maňana v tom nejlepším slova smyslu.
Ne nadarmo se Uruguayi říká Švýcarsko Jižní Ameriky.
Já jsem teda spíš četl chválu co se týká JA na Chile, že tam je to dobré a zbytek kontinentu je bordel. Asi tyhle dvě země jsou na tom celkem slušně, zbytek nechceš.
Nejlepší z celé Ameriky je , ale jednoznačně Costa Rica!!! Na život po 50 tce. V Evropě je to Portugalsko. Uz jsem si to zjišťoval
Uz mam nejvyšší čas.
remízka jak víno
vozinhova mama celebrita
král Vozinha naloží další gigavýkon
Je pondělí
canobbio je strasny c...
Uruguay je desne nudnej tym
Cože omg ta Uruguay zase teče omg jo
zaslouženě
vsak je to tim bez kvality a tak to aj, zial, vyzera
kurzy úplně mimo, snad i podruhé vykešuju pořádné love
tpč to jsou sprinty od Kapverdanů
takové jsem neviděl od Hložka za celou kariéru
Ani neuvidíš.
nádhera Kapverdy
Pískej konec!
Goooooooool golgolgol
Nejhůř postavená zeď v dějinách fotbalu.
ta zeď
Jaká zeď?
Tu asi foukne, co?
Kapverdy jsou tak 3x lepší než my
Cannobio mel mit tak 3 zluty uz.
3 za fauly a 2 za tie teatralne veci okolo
A jeste da gol, strasny.
Tym rozhodcom tam dobre drbe. To je pískanie 5. ligy čo sa prerušenia hry a striedania zraneného hráča týka. Darovali 5 minutovú presilovku Uruguaju aj gol.
Araujo je všude, výbornej hráč
Soy celeste, soy celeste, celeste soy yo!
Uruguay mam rád
Musí vyhrát a postoupit !!!!
Muslera bezel do kabiny, ne? Co to bylo?
Tohle dělal brankář v nějakých starších verích Fify, že se ti na něj přepnul a brankář si myslel, že je obránce.
Tvl. ten Muslera, na toho letos dojedeme.
Muslera lol
ten to snad prodal
vozinha
Hm ta Uruguay je už druhý tým po Ekvádoru co zklamal.
Ach jo…. Tak toto ma štve … nevyzerá to pre uruguay dobre s postupom
Suverénne najlepší zápas turnaja zatiaľ. Chýbal len víťazný gól Kapverd.
Ako sa tu všetci smiali z tímov ako Kapverdy pred turnajom, že tam nepatria.
Najpríjemnejšie prekvapenie. Tí nedajú nič zadarmo a tento zápas bolel nielen ich ale určite aj Uruguaj. Čom im chýba v kvalite doháňajú obetavosťou a hrajú so srdcom. Majú aj šťastie ale to k tomu patrí, to praje odvážnym.
Takto sa reprezentuje krajina na takomto turnaji a netreba ani hráčov z top líg.
No, řeknu vám, teda, to byl super zápas
Kapverdy, sympatičtí hoši, bojovníci jací mají být. Češi, prosím vás, hrajte taky tak! Vemte si z nich příklad!
S Muslerou v brane dost tezko mohou pomyslet na nejakej uspech. Ale tam tech jmen, co Bielsa vzal a nelibilo se mi, je kotel. Bohuzel on uz je taky tezce mimo
I bez Muslery nemůžou pomyslet na nějaký úspěch. Ta hra má k úspěchu daleko.
U Kapverd jako kdybych viděl Simeoneho počáteční Atlético. U Uruguaye to současne. Co je lepší je jasné. Kapverdy luxus. Zasloužený bod. Snad to neposerou proti Saudum. Ti jsou bidni.
Co se stalo? Svět se posral?
Tak u Kapverd je tam vidět to zrození ducha týmu. Zdravý bojovny tým. Uruguay je stejně jako současne Atlético už v upadku. S tím je lehké souhlasit. Vždyť je to do očí bijící.
Ale jsem nemile překvapen. U Ekvádoru to samé a čekám totéž u Paraguay.
Snad jen ta Kolumbie a “ moji” Kanárci něco uhrajou.
Taky mě to netěší. Stav jihoamericanu teda nic moc.
Vypadá to zase na boj Argentina proti Evropě. Kdysi to byla Brazílie. Zbytek bez šance. Možná jen to Maroko, ale semifinále max ta Argentina jinak Evropa.
Bielsa sa nehodí do ako tréner do Uruguajského tímu. A to ho fakt uznávam. Je to ofenzívny tréner a nemá takých hráčov akých potrebuje pre to čo by chcel hrať alebo sú bez formy. On teda nie je pragmatik čo sa vie prispôsobiť tomu čo má po ruke. Bielsovo Chile sa určite nepodobalo na Atletico. Tam mal oveľa tvorivejších, rýchlych a skvelo kombinujúcich hráčov.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele