základní skupiny - skupina H, 2. kolo
22.06.2026 00:00 CET
2 : 2
(2:1)

Reportáž

reportáž ze zápasu připravujeme

Komentáře (75)

Přidat komentář
John Obi Mikel

0:2, překvapení

Reagovat
Bonetti1

Reagovat
BANIKOVEC 167

0:1

Reagovat
Modroočko

2:0 , ale hádam sa mýlim (čo sa mi aj väčšinou stáva).

Reagovat
oli9

2:1

Reagovat
Kepy_FCB

0:0

Reagovat
waynemarkrooney

1:1

Reagovat
MesutOzil10

3:0

Reagovat
Černej Pták

0:0 nebo 0:1

Reagovat
Jason_

2:3

Reagovat
Kincl
Reagovat
Elmas

1:1

Reagovat
Bonetti1

Urukvajci vydřou výhru 1:0 !

Reagovat
Modroočko

Inak palec hore, že Joj Sport robí štúdio aj k týmto polnočným zápasom. RTVSka už hrozne spohodlnela a točí ten istý formát už x-tý turnaj.

Reagovat
DidusIneptus

1:0

Reagovat
Lupi_1927

Hymna Uruguaye je topovka. Hned po Itálii.

Reagovat
Mass

Údajně 40 % obyvatel Uruguaye má italský původ.

Reagovat
Bonetti1

Ještě z války. Mussoliniho děti.

Reagovat
Mass

Tak Italové neměli svou vlastní kolonii a proto jsou rozesetý všude po Americe. V Uruguayi jich bude na procento asi nejvíc, hlavně z chudšího jihu Itálie. Já si teda myslim, že nejvíc přistěhovalců přijelo ke konci 19. století, kdy Evropa měla chudý období a naopak Amerika i ta Jižní otevřenou imigrační politiku. Docela to dobře ukazuje film Gangy v New Yorku (i když to samozřejmě neni historickej dokument) , tam fakt berou každýho a ten dostane nějakou práci.

Jestli k tomu máš něco víc, klidně napiš.

Reagovat
Bonetti1

Hele viděl jsem dlouhý dokument o imigrantech co jsou v JA a nejvíce jich přijelo právě za a po válce z Itálie a Německa a v Uruguayi je prý nejvíce Italů z dob Mussoliniho co utekli kvůli němu.

Reagovat
Wednesdayite

Já si to dnes googlil a je Montevideo je pro expaty z Evropy, kteří chtějí dožít v klidu u oceánu, nejlepší místo v celé Jižní Americe. Prakticky nulové daně pro cizince, výborný zdravotní i paliativní systém, oproti třeba Brazílii velmi bezpečné místo. Ceny bydlení srovnatelné s Českem, ale jídlo a služby dražší. Jinak maňana v tom nejlepším slova smyslu.

Reagovat
Wednesdayite

Ne nadarmo se Uruguayi říká Švýcarsko Jižní Ameriky.

Reagovat
Bonetti1

Reagovat
Mass

Já jsem teda spíš četl chválu co se týká JA na Chile, že tam je to dobré a zbytek kontinentu je bordel. Asi tyhle dvě země jsou na tom celkem slušně, zbytek nechceš.

Reagovat
Bonetti1

Nejlepší z celé Ameriky je , ale jednoznačně Costa Rica!!! Na život po 50 tce. V Evropě je to Portugalsko. Uz jsem si to zjišťoval

Uz mam nejvyšší čas.

Reagovat
Moshe Dajan

remízka jak víno

Reagovat
KnoxXx

vozinhova mama celebrita

Reagovat
Moshe Dajan

král Vozinha naloží další gigavýkon

Reagovat
DidusIneptus

Je pondělí

Reagovat
KnoxXx

canobbio je strasny c...

Reagovat
Hardrada

Uruguay je desne nudnej tym

Reagovat
Pharrell

Cože omg ta Uruguay zase teče omg jo

Reagovat
Moshe Dajan

zaslouženě

Reagovat
KnoxXx

vsak je to tim bez kvality a tak to aj, zial, vyzera

Reagovat
Moshe Dajan

kurzy úplně mimo, snad i podruhé vykešuju pořádné love

Reagovat
Moshe Dajan

tpč to jsou sprinty od Kapverdanů takové jsem neviděl od Hložka za celou kariéru

Reagovat
Firkraag

Ani neuvidíš.

Reagovat
Moshe Dajan

nádhera Kapverdy

Reagovat
Zephyr

Pískej konec!

Reagovat
Hardrada

Goooooooool golgolgol

Reagovat
bruchy

Nejhůř postavená zeď v dějinách fotbalu.

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
Churro

ta zeď

Reagovat
jenage

Jaká zeď?

Reagovat
Firkraag

Tu asi foukne, co?

Reagovat
Firkraag

Kapverdy jsou tak 3x lepší než my

Reagovat
fantomas10

Reagovat
Gareth Bale 11

Cannobio mel mit tak 3 zluty uz.

Reagovat
KnoxXx

3 za fauly a 2 za tie teatralne veci okolo

Reagovat
Gareth Bale 11

A jeste da gol, strasny.

Reagovat
Gremlin

Tym rozhodcom tam dobre drbe. To je pískanie 5. ligy čo sa prerušenia hry a striedania zraneného hráča týka. Darovali 5 minutovú presilovku Uruguaju aj gol.

Reagovat
Lupi_1927

Araujo je všude, výbornej hráč

Reagovat
Wednesdayite

Soy celeste, soy celeste, celeste soy yo!

Reagovat
Bonetti1

Uruguay mam rád

Musí vyhrát a postoupit !!!!

Reagovat
Gareth Bale 11

Muslera bezel do kabiny, ne? Co to bylo?

Reagovat
Mass

Tohle dělal brankář v nějakých starších verích Fify, že se ti na něj přepnul a brankář si myslel, že je obránce.

Reagovat
Wednesdayite

Tvl. ten Muslera, na toho letos dojedeme.

Reagovat
fantomas10

Muslera lol ten to snad prodal

Reagovat
KnoxXx

vozinha

Reagovat
Bonetti1

Hm ta Uruguay je už druhý tým po Ekvádoru co zklamal.

Reagovat
D10S

Ach jo…. Tak toto ma štve … nevyzerá to pre uruguay dobre s postupom

Reagovat
Modroočko

Suverénne najlepší zápas turnaja zatiaľ. Chýbal len víťazný gól Kapverd.

Reagovat
Gremlin

Reagovat
Gremlin

Ako sa tu všetci smiali z tímov ako Kapverdy pred turnajom, že tam nepatria.

Najpríjemnejšie prekvapenie. Tí nedajú nič zadarmo a tento zápas bolel nielen ich ale určite aj Uruguaj. Čom im chýba v kvalite doháňajú obetavosťou a hrajú so srdcom. Majú aj šťastie ale to k tomu patrí, to praje odvážnym.

Takto sa reprezentuje krajina na takomto turnaji a netreba ani hráčov z top líg.

Reagovat
Benfica

Reagovat
DidusIneptus

No, řeknu vám, teda, to byl super zápas Kapverdy, sympatičtí hoši, bojovníci jací mají být. Češi, prosím vás, hrajte taky tak! Vemte si z nich příklad!

Reagovat
Messiáš

S Muslerou v brane dost tezko mohou pomyslet na nejakej uspech. Ale tam tech jmen, co Bielsa vzal a nelibilo se mi, je kotel. Bohuzel on uz je taky tezce mimo

Reagovat
Conceicao Andy

I bez Muslery nemůžou pomyslet na nějaký úspěch. Ta hra má k úspěchu daleko.

Reagovat
Conceicao Andy

U Kapverd jako kdybych viděl Simeoneho počáteční Atlético. U Uruguaye to současne. Co je lepší je jasné. Kapverdy luxus. Zasloužený bod. Snad to neposerou proti Saudum. Ti jsou bidni.

Reagovat
Bonetti1

Ty vole ja s tebou souhlasím!

Co se stalo? Svět se posral?

Reagovat
Conceicao Andy

Tak u Kapverd je tam vidět to zrození ducha týmu. Zdravý bojovny tým. Uruguay je stejně jako současne Atlético už v upadku. S tím je lehké souhlasit. Vždyť je to do očí bijící.

Reagovat
Bonetti1

jo to je v úpadku.

Ale jsem nemile překvapen. U Ekvádoru to samé a čekám totéž u Paraguay.

Snad jen ta Kolumbie a “ moji” Kanárci něco uhrajou.

Reagovat
Conceicao Andy

Taky mě to netěší. Stav jihoamericanu teda nic moc.

Reagovat
Bonetti1

Vypadá to zase na boj Argentina proti Evropě. Kdysi to byla Brazílie. Zbytek bez šance. Možná jen to Maroko, ale semifinále max ta Argentina jinak Evropa.

Reagovat
Gremlin

Bielsa sa nehodí do ako tréner do Uruguajského tímu. A to ho fakt uznávam. Je to ofenzívny tréner a nemá takých hráčov akých potrebuje pre to čo by chcel hrať alebo sú bez formy. On teda nie je pragmatik čo sa vie prispôsobiť tomu čo má po ruke. Bielsovo Chile sa určite nepodobalo na Atletico. Tam mal oveľa tvorivejších, rýchlych a skvelo kombinujúcich hráčov.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele