MS 2026 FIFA - Mistrovství světa 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
Rozhodčí: ?
Diváci: ?
Reportáž
reportáž ze zápasu připravujeme
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (52)
Přidat komentář2:1, překvapení
4:0
1:1
3:1, Kolumbie postupuje z 1. místa
0:0
Teším sa na tento zapas od rozlisovania, tak snáď budem spokojný . Nech vyhrá. Tip 1:1
*nech vyhrá lepší
2:2
1:1
1:2
Fandi se Kolumbii. Nemam nic proti Portugalsku, ale mam vsechno proti CR, který je prý zpátky.
Jeho ego je neskutečné.
Proto přeju Messimu, Haalandovi a spol víc než tomu kreténovi !
Colombia zatial krása , dnes ukazuju prečo milujem juhoamerický fotbal , snáď ten gól dajú…
Jo taky mam rad jamericky fotbal, ale letos zklamali tem co sem věřil ( Uru , Ekvádor)
Bruno je tak nesnesitelnej čurák
Kurva dobrej špíl zatím ????
Zatial najlepsi polcas MS …
Brzdi
Emoce
Takových uz bylo vice.
Navíc nikdo neviděl všechno
Ale tenhle zápas se nabízí jako
Haló?
Uz ti nevěřím
Neozval ses delší dobu.
Takže znova - To že nepíšu na EF neznamená že se nekoukam.
Jinak takhle - je pravda že jsem alespoň částečně viděl každý zápas i když jsem něco málo prospal a někdy odešel za rozhodnutého stavu dřív
Zatím pěkný fotbal.
Kolumbie dělá čest JA.
Přesně ten zápas, kdy je Ronaldo vyloženě trapnej, ale nevystřídá ho...
Musím
A navíc ON chce vše. Nahraj te mi
Ja musím dat gól
Subjektivní názor . Viděl jsem 70% zápasů, ale tento Top zatím
Kolumbijci jsou super, jejich zakončení super není...
Portugalci z prdele klika, doufám, že je karma doběhne.
Takže případné čtvrtfinále Argentina - Portugalsko nebude a Portugalci skončí na Chorvatsku
Pre portugalsko je lepsi super chorvatsko ako ghana
To je úplně jedno. Tu stranu pavouka s tou koulí u nohy v životě neprojdou.
Ale co ti případní další soupeři?
Vždyť tohle byl v podstatě klíčový zápas a Portugalsko zase skoro nulové, hlavně ve druhém poločase.
Portugalsko s Ronym snad mělo nějakou šanci
? Letos to ještě vyšperkoval, když si tam dosadí kámoše z Nassru
. Leao za pár minut udělal víc než ti dva dohromady.
no ani nie, povedal by som, že pavúk je +/- rovnako ťažký či by to bolo prvé alebo druhé miesto.. takže kľúčový zápas to určite nebol
+ v Toronte bude Portugalsko ako doma
+ krásne hracie časy, až do finále a US všetko kryté štadióny, takže žiadne zdržiavačky kvôli bleskom
Prespekulovany zapas.. malo vole ho vyhrat
Tohle Portugalsko nemůže nikdy nic vyhrát
Shut up
Kolumbie
Od začátku skvělý fotbal,
Tohle už je pro Penduse nedůstojný. Opět celej zápas k ničemu, ale stejně ho dohraje. Portugalsko se holt nepoučilo z eura ani posledního MS. No co, jejich věc. Kolumbie
. Stačí jim plichta a oni v závěru útočí v 6 lidech
.
Ale jinak zabava
Jako ze fotbal nuda?
To ne, ale kdyz srovnam vcerejsi technicke ale presto razantni obstrely Dembeleho s dneskem...
Hele klid Kolumbie- Portugalsko
Kdo by čekal dobrý zápas?
Kolumbie
Portugalsko jakmile dá do toho středu někoho jinyho, tak se to rozpadá
Najlepsi zapas turnaja !
PS : tie ofsajdy kde maš mimo špičku kopačky lebo máš nohu 45ku namiesto 42jky ma uz serú!
Oba týmy kašlaly na bránění + v hledišti povedený Kolumbijky a Portugalky = velká spokojenost ❤
Portugal - Chorvat
Portugalka > Chorvatka
Ok
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele