Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

Willem II - Heracles Almelo 3:0

Fotbalisté Tilburgu zvládli na jedničku zápas s konkurenčním Heracles a po dalším důležitém vítězství se výrazně přiblížili hladké záchraně. V domácím prostředí nedali Almelu žádnou šanci na úspěch a o tříbodovém zisku rozhodli již v prvním poločase. Tilburg se tak v tabulce posunul na deváté místo s třiceti body o bod před Groningen, Heracles je stále na šestnácté pozici se sedmnácti body o tři body za Go Ahead.

Preview: Willem II - Heracles Almelo

Fotbalisté Tilburgu budou v domácím prostředí plnit úlohu mírného favorita proti konkurenčnímu Heracles, jednoduchá úloha je ale nečeká. V tuto chvíli mají na kontě slušných sedmadvacet bodů a jsou na jedenácté pozici, nováček soutěže si tak vede poměrně slušně. Naopak Almelo se nachází až na šestnáctém místě se sedmnácti body a nejbližší konkurenti se mu začínají vzdalovat.

Heracles Almelo - FC Groningen 2:2

Heracles přerušil mizernou sérii s Groningenem, se kterým prohrál už šestkrát v řadě, a uhrál v rámci vloženého kola alespoň remízu. Domácí přitom nebyli daleko od vítězství, dvakrát totiž v utkání vedli. Jenže o dva body nakonec přišli až dvě minuty před koncem zásluhou trefy Tjarrona Cheryho.

Preview: Heracles Almelo - FC Groningen

Fotbalisté Heracles měli velmi slušný konec podzimní části, ovšem v novém roce se jim opět příliš nedaří, a proto se v tabulce nacházejí až na šestnáctém místě se ziskem šestnácti bodů. Nyní se pokusí vylepšit své ligové umístění v domácím prostředí se silným Groningenem, který se letos pere o umístění v horní polovině tabulky a bojuje o evropské poháry, v tomto zápase je tak považován za mírného favorita.

AZ Alkmaar - Heracles Almelo 3:1

Alkmaar zvládl utkání s trápícím se Heraclesem, celé ho měl vlastně pod plnou kontrolou, a díky povinným třem bodům se posunul před Twente na pátou příčku tabulky. Hosté byli na hřišti horším týmem, zápas vlastně malinko zdramatizovali až devět minut před koncem, kdy snižovali, ale na body nakonec stejně nedosáhli.

Preview: AZ Alkmaar - Heracles Almelo

Fotbalisté Alkmaaru se v letošním ročníku drží v horních patrech tabulky a pravděpodobně je čeká boj o pohárovou Evropu. V tuto chvíli se domácí celek drží na pátém místě tabulky se ziskem dvaatřiceti bodů a na třetí Feyenoord má manko tří bodů. Nyní bude plnit úlohu jasného favorita proti zachraňujícímu se Heracles, které se nachází na šestnáctém barážovém místě se šestnácti body a nyní se pokusí svého protivníka překvapit.

FC Twente - Heracles Almelo 2:0

Fotbalisté Twente dokázali potvrdit úlohu favorita v souboji se zachraňujícím se Heracles a v domácím prostředí ho porazili po výsledku 2:0. Jejich tříbodový zisk se nerodil úplně nejlehčeji, více jak šedesáti minut nedokázali vstřelit branku a teprve poté dokázali přehoupnout misky vah na svou stranu. Alespoň částečně napravili porážku z minulého utkání proti Feyenordu v tabulce prozatím poskočili na páté místo s jednatřiceti body.

Preview: FC Twente - Heracles Almelo

Fotbalisté Twente letos opět bojují o evropské poháry, nicméně hned v prvním zápase po měsíční přestávce poznali, že je čeká velmi obtížná úloha. Enschede se totiž představilo na půdě konkurenčního Feyenoordu a podlehlo mu po výsledku 1:3, v tabulce se prozatím nachází na šestém místě se ziskem osmadvaceti bodů. Nyní bude plnit jasnou úlohu favorita proti Heracles, které má sestupové starosti a se šestnácti body je na patnáctém místě.

Heracles Almelo - SBV Excelsior 0:3

Fotbalisté Heracles nezvládli důležité domácí střetnutí o záchranu a s konkurenčním Exelsiorem prohráli jasně po výsledku 0:3. Hosté se dostali do vedení po necelé čtvrthodině a svůj náskok pojistili dalšími dvěma brankami v závěrečné dvacetiminutovce. V tabulce Eredivisie se tak posunuli na třináctou pozici se ziskem dvaceti bodů, Almelo je na patnácté příčce se šestnácti body o skóre před šestnáctým Go Ahead.

Preview: Heracles Almelo - SBV Excelsior

Fotbalisté Heraclesu měli naprosto katastrofální vstup do soutěže, ovšem ve druhé polovině podzimní části se postupně začali zlepšovat a nakonec se vyhoupli na patnácté místo se ziskem šestnácti bodů. Nyní se v přímém souboji o záchranu utkají s konkurenčním Excelsiorem, který má na kontě jen o bod více a nachází se na třinácté pozici.

SBV Vitesse - Heracles Almelo 3:0

Vitesse zakončilo nepovedenou podzimní část sezóny jednoznačným vítězstvím nad Heraclesem, kterého čeká na jaře boj o udržení v nejvyšší soutěži. O výsledku dnešního utkání rozhodla první půle, během ní totiž domácí vstřelili všechny tři góly. Dvakrát se trefil Bertrand Traoré, jednou Marko Vejinović.

Preview: SBV Vitesse - Heracles Almelo

Fotbalisté Arnhemu zaostávají v holandské nejvyšší soutěži za svými možnostmi a v tuto chvíli jim patří až dvanácté místo tabulky se ziskem devatenácti bodů. Nicméně skvělý výkon předvedli ve 4. kole národního poháru na půdě Ajaxu a díky přesvědčivému vítězství 4:0 postoupili do čtvrtfinále, nyní budou chtít na tento úspěch navázat. V domácím prostředí přivítají konkurenční Heracles, které je čtrnácté se šestnácti body.

Heracles Almelo - FC Dordrecht 1:1

Po neuvěřitelných devíti ligových porážkách v řadě se beznadějně poslední Dordrecht raduje ze zisku bodu. Ten vybojoval na půdě rozjetého Heraclesu.

Preview: Heracles Almelo - FC Dordrecht

V páteční předehrávce se spolu utkají dva týmy, které letos bojují o záchranu, ovšem vzhledem k aktuální formě je jasným favoritem domácí výběr. Heracles dokázalo zvítězit ve třech předchozích střetnutích, poprvé v sezóně opustilo sestupové příčky a s patnácti body se nachází na patnáctém místě tabulky. Naopak nováček z Dordrechtu prohlubuje svou mizérii, je beznadějně poslední s pěti body a na sedmnáctou Bredu ztrácí již osm bodů.

FC Utrecht - Heracles Almelo 2:4

Magické číslo patnáct provází v současné chvíli fotbalisty Heraclesu. Vítězství na půdě Utrechtu mu totiž po 15 kolech určuje s 15 body průběžnou 15. příčku v tabulce. Domácí nesehráli špatný první poločas, v tom druhém ale naprosto selhali. Ve 26. minutě navíc Ayoub neproměnil pokutový kop.