Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

Preview: Heracles Almelo - AFC Ajax

Fotbalisté Ajaxu zaváhali v minulém kole proti Utrechtu a po remíze 1:1 se jim výrazně vzdálila obhajoba mistrovského titulu. Amsterdamský celek v tuto chvíli ztrácí pět kol před koncem už 10 bodů na vedoucí PSV Eindhoven, před třetím Feyenoordem má náskok šesti bodů. Pokud dnes nedokáže proti zachraňujícímu se Heracles bodovat, tak už nebude mít ani teoretickou šanci, PSV totiž v páteční předehrávce zdolalo Zwolle 3:1.

FC Dordrecht - Heracles Almelo 2:3

Fotbalisté Heracles zvládli velmi důležitý souboj o záchranu a po vítězství 3:2 na půdě posledního Dordrechtu se na patnáctém místě bodově dotáhli na konkurenční Den Haag, před šestnáctou barážovou pozicí Bredy disponují dvoubodovým náskokem. Naopak nováček soutěže už ztratil reálnou šanci alespoň na baráž a pokusí se tento ročník dohrát s úctou, osmibodové manko na sedmnácté Go Ahead se zdá být nesmazatelné.

Preview: FC Dordrecht - Heracles Almelo

Fotbalisté Dordrechtu mají v tuto chvíli zřejmě poslední naději na záchranu proti konkurenčnímu Heracles, v případě prohry či remízy už velmi pravděpodobně skončí poslední a po roce se zpět vrátí na druhé ligy. V současnosti ztrácejí osm bodů na sedmnácté Go Ahead. Heracles je nyní na patnácté pozici s pětadvaceti body o skóre před barážovou šestnáctou pozicí Bredy a také nutně potřebuje zvítězit.

Heracles Almelo - SC Heerenveen 1:4

Fotbalisté Heerenveenu dokázali odčinit minulou domácí porážku 1:4 s Ajaxem a tentokráte stejným poměrem vyhráli na půdě zachraňujícího se Heracles. O svém vítězství rozhodli až ve druhém poločase, kdy během pětadvaceti minut vsítili hned tři branky. V tabulce se dostali prozatím na šestou pozici o dva body před Zwolle, Almelo zůstává na patnáctém místě s pětadvaceti body o skóre před Bredou.

Preview: Heracles Almelo - SC Heerenveen

Heracles se naposledy po několika týdnech strádání vymanil ze sestupového pásma po vítězství v Den Haagu a v tomhle trendu hodlá určitě pokračovat. Na jeho půdu zavítá Heerenveen, který se naopak musí rychle oklepat z těžké domácí porážky od Ajaxu. Na celek z Almela se mu ovšem příliš nedaří.

ADO Den Haag - Heracles Almelo 1:3

Fotbalisté Heracles se po několika týdnech konečně vymanili ze sestupového pásma. V důležitém souboji o záchranu skolili Den Haag na jeho hřišti 3:1 a dotáhli se v tabulce na svého soupeře na rozdíl tří bodů. Domácí naopak stále hledají formu, podruhé v řadě před vlastními fanoušky padli.

Preview: ADO Den Haag - Heracles Almelo

Velmi důležitý souboj o záchranu spolu sehrají konkurenční Den Haag s Heracles, v mnohem lepší pozici se v tuto chvíli nachází domácí výběr. Ten je na čtrnácté pozici s osmadvaceti body a při případném vítězství se vzdálí baráži už na osm bodů. Nicméně proti šestnáctému celku Eredivisie to jednoduché mít nebude, ten určitě registruje důležitost tohoto utkání a pokusí se přerušit svou nepříliš dobrou bilanci z jarní části.

Heracles Almelo - SBV Vitesse 1:1

Až ve čtvrté minutě nastavení přišlo Vitesse o svou sedmou výhru v řadě. Heracles nakonec za pět minut dvanáct spasil Denni Avdič, který odpověděl na trefu hostujícího Bertranda Traorého, a zařídil svému týmu cenný bod do boje o záchranu. Domácí tak před vlastními fanoušky neprohráli už potřetí za sebou.

Preview: Heracles Almelo - SBV Vitesse

Souboj dvou celků na opačných pólech tabulky slibuje určitě zajímavou podívanou, neboť oba týmy by správně neměly hrát na nějakou remízu. Zatímco Heracles na šestnáctce příčce horlivě válčí o prvoligovou příslušnost, Vitesse se nadchlo ke skvělým výkonům a může být ve hře o třetí příčku, pokud i nyní zvítězí.

Cambuur Leeuwarden - Heracles Almelo 1:0

Fotbalisté Heraclesu nepotvrdili dobrý výkon z posledních dvou zápasů proti Feyenoordu a Utrechtu a venku padli s Cambuurem po jediné trefě Sandera van der Streeka z 19. minuty. Nevyužili tak možnosti dostat ze sestupového pásma a nadále zůstávají šestnáctí. Domácí se posunuli o jednu příčku výše, konkrétně jsou devátí.

Preview: Cambuur Leeuwarden - Heracles Almelo

Ani Cambuur, ani Heracles si nemůžou příliš vyzpěvovat do kroku. Zatímco domácí alespoň může těšit fakt, že se drží ve středu tabulky, hosté jsou aktuálně v sestupovém pásmu. Klubu z Almela se na soupeře vůbec nedaří, naposledy ho porazil v roce 2005, přičemž i na podzim pro něj nedopadlo měření sil vůbec dobře.

Heracles Almelo - FC Utrecht 1:1

Duel dvou celků z dolní poloviny tabulky, Heraclesu s Utrechtem, dopadl nakonec spravedlivou remízou. Diváci na stadionu na góly dlouho čekali, nakonec se v krátkém sledu dočkali oba tábory fanoušků. Závěrečná desetiminutovka nabídla ještě několik zajímavých momentů, více branek už ale nepadlo.

Preview: Heracles Almelo - FC Utrecht

Heracles i Utrecht jsou povzbuzeni o nedávné vítězství, kterými ukončili své mizerné série, a v tomhle trendu hodlají pokračovat i nadále. Zatímco domácí bojují o to, aby se co nejdříve vyhrabali ze sestupového pásma, hosté naopak o to, aby do něj nespadli. Mezi oběma je jen sedmibodový rozdíl, takže se dá očekávat tuhá bitva.

Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam 2:0

Velké překvapení se zrodilo v Almelu. Tamní Heracles bojující o udržení v nejvyšší soutěži po sedmi utkáních konečně zvítězil, když si senzačně poradil s celkem z opačného pólu tabulky - třetím Feyenoordem. Nezaujatý divák se příliš nebavil, nicméně domácí si díky brankám ze závěru obou poločasů připsali důležité tři body.

Preview: Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam

Fotbalisté Heracles se stále v letošním ročníku trápí a pokud chtějí myslet na snadnou záchranu, musejí výrazně přidat. V posledních osmi zápasech včetně jednoho v národním poháru hned šestkrát prohráli a jen dvakrát remizovali, v tabulce Eredivisie se nacházejí až na šestnáctém místě se sedmnácti body s tříbodovou ztrátou na patnácté Go Ahead. Nyní přivítají v domácím prostředí Feyenoord.