Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

ACF Fiorentina - Citta di Palermo 1:0

Fiorentina nakonec po velkém boji zvládla utkání s Palermem, zásluhou Donadelovy branky vyhrála 1:0 a opět se posunula blíže Lize mistrů. Zatímco předsezónní prognózy dávaly šanci oběma celkům na Pohár UEFA, Fialky je zatím ještě překročily a útočí na Ligu mistrů. Hosté z Palerma jsou na tom o poznání hůře, když již jen bojují ve středu tabulky.

Preview: ACF Fiorentina - Citta di Palermo

Sobotní večerní utkání 34. kola nejvyšší italské soutěže se odehraje ve Florencii, přesněji na Stadio Artemio Franchi, kde Fiorentina přivítá desáté Palermo. Domácí si budou chtít z duelu proti nevyzpytatelnému soupeři ze středu tabulky odnést tři body, které by je opět přiblížili vysněné Lize mistrů.

Amauri na cestě do Juventusu

Včera se uskutečnilo první jednání mezi Palermem a Juventusem. Obě strany se snažily dohodnout na přestupu Brazilce Amauriho do týmu Staré dámy. Přestože se kluby zatím nedohodly, vypadá útočníkův přestup velmi reálně.

Juventus bude zítra jednat o Amaurim

Již v průběhu tohoto týdne by Juventus mohl ohlásit jméno první posily pro příští sezonu. Představitelé turínského klubu se chystají na Sicílii, kde se setkají se svými kolegy z Palerma a prodiskutují otázku přestupu útočníka Amauriho...

Citta di Palermo - Calcio Catania 1:0

V bitvě o Sicílii bylo nakonec úspěšnější US Citta di Palermo. Fotbalisté v růžových trikotech porazili Calcio Catania 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral v 84. minutě Fabrizio Miccoli. Palermo se tedy alespoň pro dnešek posunulo na deváté místo. Catania si tak zkomplikovala své další působení v Serii A.

Preview: Citta di Palermo - Calcio Catania

Na stadionu Renza Barbery svedou bitvu dva celky, které v minulém kole překvapily. Domácí Palermo hostí Catanii Calcio. Sicilští fotbalisté v minulém kole zdolali Juventus Turín 3:2, fotbalisté Catanie zase šokovali Apeninský poloostrov výhrou 3:0 nad Neapolí.

Dostane Amauri pozvánku mezi Azzurri?

Brazilský rodák Amauri, který v současnosti střílí branky za Palermo, dostane brzy italský pas a podle mnohých by měl od Roberta Donadoniho dostat pozvánku do italského týmu pro mistrovství Evropy v Rakousku a Švýcarsku.

Amauri by se nebránil přestupu do Juventusu

Amauri po letošní sezoně odejde z Palerma a zkusí štěstí v nějakém větším klubu. Ty o brazilského útočníka mají zájem a jedním z nich je i turínský Juventus, jehož dres by Amauri velice rád oblékl...

Citta di Palermo - Juventus Turín 3:2

Pět branek a drama do poslední minuty přinesl zápas mezi Palermem a Juventusem. Rozhodující branka padla minutu před koncem hrací doby. Na obou stranách se blýskli dvougóloví střelci – na straně Palerma Amauri, v týmu Staré dámy Del Piero.

Preview: Citta di Palermo - Juventus Turín

Šlágr 32. kola italské nejvyšší soutěže se odehraje ve večerních hodinách na stadionu Renza Barbery. Domácí Palermo v něm přivítá turínský Juventus. Domácím se nedaří a klubové vedení se rozhodlo odvolat hlavního trenéra Francesca Guidolina.

Miccoli u soudu mluvil o své diskriminaci v Juventusu

Ital Fabrizio Miccoli byl údajně diskriminován během svého působení v Juventusu Turín, protože se nechtěl nechat zastupovat synem tehdejšího generálního manažera Luciana Moggiho. Osmadvacetiletý útočník to řekl dnes u soudu v Římě, kde vypovídal v kauze sportovní agentury GEA.

Neapol SSC - Citta di Palermo 1:0

Souboj sousedů v tabulce byl k vidění v Neapoli a tomu také odpovídal průběh zápasu. Dlouho se zdálo, že si oba rivalové body rozdělí, ale v samotném závěru nastavení strhl vítězství na stranu domácích Marek Hamšík.

Preview: Neapol SSC - Citta di Palermo

Palermo přišlo o možnost bojovat o pohárové příčky a přiblížilo se k sestupovým vodám. O mnoho lépe na tom není ani Neapol, tak má jenom o jeden bod více než její nedělní soupeř.

Citta di Palermo - FC Janov 2:3

Palermo prodloužilo svojí krizi a tentokrát doma podlehlo janovskému FC 2:3. Domácí sice v utkání vedli, jenže nakonec díky brankám z úvodu druhého poločasu prohráli. Palermu se díky porážce vzdálily evropské poháry. Janov přerušil bilanci čtyř zápasů bez výhry.

Preview: Citta di Palermo - FC Janov

Na palermském Stadio Renzo Barbera se představí FC Janov. Před domácím koučem Francescem Guidolinem stojí možná rozhodující utkání. Prezident Palerma Zamparini totiž dvaapadesátiletému kouči pohrozil, že pokud proti Janovu neuhraje jeho tým dobrý výsledek, může ho při odchodu z klubu následovat.