Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Svaz vyšetřuje Palermo kvůli mafii

Italský fotbalový svaz (FIGC) začal v úterý prošetřovat údajné tlaky sicilské mafie na prvoligový klub USC Palermo. FIGC se bude zabývat možným ovlivňováním přestupů ze strany zločinecké organizace a také distribucí volných vstupenek mafiánským bossům.

Città di Palermo - Reggina Calcio 1:0

Palermo v pátém kole zvítězilo nad Regginou a připsalo si již třetí vítězství. Díky brance Miccoliho z 51. minuty se zároveň posunulo na sedmou pozici v tabulce. To Reggina utrpěla již čtvrtou porážku a leží na předposledním místě.

Preview: Città di Palermo - Reggina Calcio

Předposlední Reggina zavítá na stadion Renza Barbery k utkání proti Palermu. Oba celky ve středečních utkáních prohrály, Palermo nechalo body v Neapoli a Reggina doma podlehla milánskému AC 1:2.

SSC Neapol - Città di Palermo 2:1

SSC Neapol pokračuje ve svém skvělém startu do sezóny a i ve čtvrtém kole zůstává neporažen. I bez útočné hvězdy Ezequiela Lavezziho dokázala Neapol porazit doma Palermo 2:1 a trenér Palerma Davide Ballardini tak zažil první porážku se svým novým týmem.

Preview: SSC Neapol - Città di Palermo

Na Stadio San Paolo se utká domácí SSC Neapol s Palermem. Oba celky se zatím pohybují v popředí. Zatímco Neapol ještě neprohrála, ale dvakrát ztratila body za remízu, Palermo na svém kontě již jednu prohru má. Zato ale dvakrát vyhrálo a má na svého soupeře jednobodový náskok.

Città di Palermo - Janov CFC 2:1

Palermo pokračuje v dobrých výsledcích pod trenérem Davidem Ballardinim, tentokrát si v domácím prostředí poradilo s Janovem, který porazilo 2:1. Domácí vedli po trefách Edisona Cavaniho a Cesara Bova 2:0, v 89. minutě alespoň snížil na konečných 2:1 Diego Milito.

Preview: Città di Palermo - Janov CFC

Souboj týmů, které v minulém kole dokázaly porazit favorita na zisk Scudetta, se uskuteční na stadionu Renza Barbery. Palermo totiž přivítá Janov. Sicilský klub ve druhém kole zdolal AS Řím 3:1 a Janov zase vyhrál 2:0 nad AC Milán.

Città di Palermo - AS Řím 3:1

Fotbalisté Říma absolutně nezvládli zápas na půdě Palerma. Giallorossi sice brzy vedli zásluhou Baptisty, ale Fabrizio Miccoli s Edisonem Cavanim se postarali o veleúspěšný debut Davide Ballardiniho na lavičce Palerma.

Preview: Città di Palermo - AS Řím

Druhé kolo italské nejvyšší soutěže odstartuje duel mezi domácím US Città di Palermo a AS Řím. Oba celky budou značně motivovány k výhře. Ani jeden totiž nevstoupil do nové sezóny vítězně. Palermo prohrálo v Udine, Řím si doma rozdělil body s Neapolí.

Janov získal Milita a Jankoviče

Janov na poslední chvíli dotáhl do konce přestupy hned dvou hráčů. Ze Zaragozy, která spadla do druhé nejvyšší španělské soutěže, přichází argentinský střelec Diego Milito. V rámci Itálie putuje i srbský záložník Boško Jankovič, který přichází do Janova z Palerma.

Udinese Calcio - Città di Palermo 3:1

Udinese vstoupilo do nového ročníku Serie A úspěšně, když si na domácí půdě poradilo s Palermem. Vítězství Udine zařídil dvěma góly v prvním poločase Antonio Di Natale, a přestože ve druhém poločase snižoval Bresciano, domácí Inler bleskově odpověděl a rozhodl.

Preview: Udinese Calcio - Città di Palermo

Start sezóny 2008/2009 v italské Serii A se již blíží. Vše odstartuje při sobotním odpoledni v Udine. Na Stadio Friulli se střetně domácí Udinese Calcio se sicilským US Città di Palermo.

Fenin se opět trefil, zařídil Frankfurtu remízu s Palermem

Český fotbalový útočník Martin Fenin nabírá v přípravě na novou sezonu střeleckou formu. Dnes se v přátelském utkání s italským Palermem postaral o branku svého týmu při remíze 1:1. Prosadil se tak již ve třetím utkání za sebou.

Amelia brzy podepíše Palermu

Palermo v nejbližší době získá posilu do branky. Ze sestupujícího Livorna by měl za 7 milionů přijít reprezentant Marco Amelia. Podle hráčova agenta je jedinou překážkou přestupu fakt, že se brankář momentálně nachází v Rakousku.

Souhrn Serie A 2007/08 (1)

Aktualizováno o soupisky.Sezona 2007/08 v Itálii skončila, a nyní je čas poohlédnout se za již uplynulým ročníkem. Ze zisku Scudetta se radovali fotbalisté Interu Milán, ale my vám nejprve přinášíme souhrn týmů, které skončili ve druhé polovině tabulky. Liga se nepovedla římskému Laziu nebo sicilskému Palermu. Italskou nejvyšší soutěž opouští trojice Livorno, Parma a Empoli.