Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Bologna FC - Città di Palermo 3:1

Bologna doma zdolala Palermo 3:1 a vyšvihla se na průběžné patnácté místo tabulky. Diváci viděli na stadio Dall'Ara celkem čtyři branky, jejichž autoři jsou z pohledu vítězů - Zalayeta a Di Vaio, za poražené se prosadil Simon Kjaer.

Preview: Bologna FC - Città di Palermo

Sicilské Palermo zavítá na půdu Bologně a bude tu chtít urvat všechny tři body. Domácí se ale nehodlají lacino vzdát, před domácím publikem budou chtít také vyhrát a co nejrychleji vystoupat vzhůru tabulkou do bezpečí před sestupovými vodami.

Città di Palermo - Janov CFC 0:0

Zápas Palermo - Janov snad ani nemohl skončit jinak než remízou, ačkoliv je pravda, že domácí měli o něco větší šance. Nicméně Grifové předvedli dobrý výkon a bod si zaslouží.

Preview: Città di Palermo - Janov CFC

11. kolo zakončí večerní utkání mezi Palermem a Janovem. Hosté se v poslední době trápili, jenže s výhrou proti Fiorentině by mohl nastat obrat, Palermo ale nehodlá doma pustit body a hosty z Janova chce porazit.

Inter Milán - Città di Palermo 5:3

Neuvěřitelný zápas viděli diváci na San Siru. Inter totiž po poločase vedl už 4:0 a myslel si, že má vyhráno, jenže Palermo se nevzdalo a třemi brankami zápas pořádně zdramatizovalo! Uklidnění nakonec Nerazzurri přinesl rozhodující pátou brankou Milito.

Preview: Inter Milán - Città di Palermo

Hodně zajímavou podívanou slibuje čtvrteční dohrávka vloženého 10. kola italské nejvyšší soutěže mezi Interem Milán a Palermem. Obě mužstva hrají ve výtečné formě a na San Siru si nedají nic zadarmo, vyhrát budou chtít obě strany.

Mourinho chce Zengu jako svého nástupce

José Mourinho si již vybral, koho by rád viděl na lavičce Interu Milán poté, co on sám San Siro opustí. Velkohubý Portugalec před ligovým střetnutím s Palermem označil jako jeho vhodného nástupce Waltera Zengu.

Città di Palermo - Udinese Calcio 1:0

V Palermu to dlouho vypadalo na remízu, jenže tři minuty před koncem dělovou ranou rozhodl Cesare Bovo a Udinese poslal domů s prázdnou. Rosanero se tak vyhoupli na čtvrtou pozici.

Preview: Città di Palermo - Udinese Calcio

Udinese je po osmi kolech s 11 body až na dvanáctém místě a rádo by se posunulo výše. Proti rozjetému Palermu to ale nebude mít zrovna jednoduché, obzvlášť, když se hraje na Stadio Renzo Barbera.

Zamparini: Kjaera pod 12 milionů neprodám

Mladého obránce Simona Kjaera sleduje řada velkých klubů, prezident Palerma Maurizio Zamparini se však svého klenotu snadno vzdát nechce. Od zájemců za něj bude požadovat minimálně 12 milionů eur, což je výše hráčovy výkupní klauzule.

AS Livorno - Città di Palermo 1:2

Palermo dokázalo navázat na úspěšné představení proti Juventusu Turín, a tentokrát zdolalo poslední Livorno. To sice ukončilo střelecký půst, nicméně poslední příčku neopustilo. O výhře rozhodla branka Balzarettiho devět minut před koncem.

Preview: AS Livorno - Città di Palermo

Poslední celek soutěže Livorno přivítá Palermo a bude konečně chtít zvítězit. Domácí jsou totiž jedním ze tří celků, které ještě nevyhrály, navíc by se rádi odpoutali od samotného dna. Palermo ale v minulém kole porazilo Juventus a do Livorna si jede pro další tři body.

Città di Palermo - Juventus FC 2:0

Večerní duel mezi Palermem a Juventusem dopadl překvapivě lépe pro domácí Palermo, které v celku snadno přehrálo Starou Dámu 2:0. Sicilský klub rozhodl o zisku tří bodů v prvním poločase, kdy se za Buffonova záda trefili Cavani a Simplicio.

Preview: Città di Palermo - Juventus FC

Sedmé kolo italské ligy zakončí večerní utkání mezi Palermem a Juventusem Turín. Stará Dáma se za jistých okolností může posunout do čela ligy, ovšem na Sicílii musí nutně zvítězit. Palermo ale již pět zápasů v řadě nevyhrálo a proti Juventusu se bude chtít vytáhnout.

SS Lazio - Città di Palermo 1:1

Lazio Řím na Olympijském stadionu opět nevyhrálo, čímž prohloubilo výsledkovou krizi. Biancocelesti dokonce prohrávali, nicméně v závěru utkání vyrovnal Zarate a Palermo pak mělo velké štěstí, že udrželo konečný stav 1:1.