Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Preview: UC Sampdoria - Città di Palermo

V Janově dojde ke konfrontaci mezi domácí Sampdorií a sicilským Palermem. Domácím docházel ke konci loňského roku dech, kdežto hosté se pod novým trenérem Deliem Rossim rozehráli k velmi dobrým výkonům.

Miccoli by chtěl Amauriho zpátky v Palermu

Útočník Palerma Fabrizio Miccoli by byl velice rád, kdyby v sicilském klubu opět přivítal svého bývalého spoluhráče Amauriho. Brazilský střelec nezažívá v Juventusu nejlepší časy a jeho současná situace rozvířila spekulace o jeho možném odchodu z turínského celku.

Città di Palermo - AC Siena 1:0

Palermo přivítalo v rámci utkání 17. kola Serie A hostující Sienu. Domácí celek byl v utkání favoritem a svou roli dokázali i potvrdit, když po devadesáti minutách svítil na tabuli stav 1:0 právě pro Palermo.

Preview: Città di Palermo - AC Siena

Na stadionu Renza Barbery přivítá Palermo předposlední Sienu. Sicilané jsou nabuzeni poslední výhrou nad AC Milán a tento triumf hodlají potvrdit i v domácím prostředí proti Sieně. Bianconeri po dvou domácích zápasech cestují ven.

AC Milán - Città di Palermo 0:2

AC Milán po delší době opět prohrál a ztratil svojí dosavadní neporanitelnost. Rossoneri překvapivě ztratili všechny body doma s Palermem, které vyhrálo 2:0. Sicilský celek se dostal ve druhém poločase do vedení zásluhou Miccoliho, a tentýž hráč připravil i druhý zásah pro Bresciana. Milánští tak nevyužili ztráty vedoucího Interu i včerejší porážky Juventusu.

Preview: AC Milán - Città di Palermo

AC Milán se doma představí proti Palermu a nic jiného než tři body brát nechce. Rossoneri se mohou v případě své výhry a prohry Interu dostat na dostřel městskému rivalovi. Už teď je ztráta čtyřbodová, jenomže Palermo nehodlá prodat svojí "kůži" lacino.

Città di Palermo - Cagliari Calcio 2:1

Sicilské Palermo zaznamenalo důležitou výhru v těžkém zápase s Cagliari. Vyhrát mohly oba celky, ale nakonec rozhodla lepší druhá půle ze strany domácích. Zápas nedochytal brankář Lupatelli, jehož zastoupil hráč z pole Canini.

Preview: Città di Palermo - Cagliari Calcio

Ve velmi dobré formě hrající Cagliari pocestuje k ostrovnímu souboji na Sicílii, kde se střetne s domácím Palermem. Fanoušci Rosanero zrovna neprožívají zlaté časy, jejich miláčci totiž nevyhráli už pět duelů v řadě. Tuto bilanci budou chtít na stadionu Renza Barbery prolomit.

Simplicio řeší budoucnost, jasno bude nejdříve v lednu

Fabio Simplicio bude mít v následujících týdnech o čem přemýšlet. Brazilskému záložníkovi po letošní sezoně vyprší smlouva v Palermu a je otázkou, zda podepíše novou, nebo odejde zkusit štěstí jinam. Mezi zájemci je údajně i AC Milán, hráčův agent ale nehodlá nic uspěchat a celou situaci bude řešit až v lednu...

Chievo Verona - Città di Palermo 1:0

Premiéra nového trenéra Delia Rossiho na lavičce Palerma nebyla úspěšná. Jeho celek totiž podlehl nejtěsnějším způsobem domácímu Chievu. Jedinou branku obstaral na stadionu Bentegodi krátce po změně stran Abbruscato. V 90. minutě byl pak ještě vyloučen hostující Liverani.

Preview: Chievo Verona - Città di Palermo

Další souboj sousedů z tabulky obstará dvanácté Palermo, které zajíždí na půdu jedenáctého Chieva. Domácím se trošku přestalo dařit, o čem svědčí i poslední dva prohrané duely, jenže ani hosté ze Sicílie neoplývají skvělou formou. Po remíze v derby s Catanií došlo ke změně trenéra - kormidla týmu se ujal někdejší trenér Lazia Delio Rossi.

Palermo odvolalo trenéra Zengu, nahradí ho Rossi

Walter Zenga už není trenérem Palerma, bývalému brankáři zlomila vaz včerejší remíza s předposlední Catanií. Italská média již dopoledne za nejvážnějšího uchazeče na uvolněný post označila Delia Rossiho, který nakonec opravdu dostal důvěru...

Città di Palermo - Calcio Catania 1:1

Sicilské derby nakonec dopadlo smírně. Palermo sice vedlo od 4. minuty zásluhou Migliaccia, jenomže po změně stran vyrovnal na konečných 1:1 Martinez. Pro oba celky však konečná remíza nic neřeší, Palermo je nadále ve druhé polovině tabulky a Catania se ze sestupových vod nedostala.

Preview: Città di Palermo - Calcio Catania

Jedním ze šlágrů kola bude sicilské derby mezi Palermem a Catanií. Oba celky toho mají dosti co říct. Palermo se s výkonnostními výkyvy pohybuje okolo středu ligové tabulky, Catania zase po delší sérii bez výhry bojuje o samotné přežití v nejvyšší soutěži.