Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Preview: Chievo Verona - Città di Palermo

Chievo sice z posledních deseti zápasů zvítězilo jen jednou, ale přesto drží poměrně solidní dvanácté místo. V neděli před vlastním publikem přivítá Palermo, proti kterému se bude těžké zvednout. Rosanero jsou totiž po výhře nad Sampdorií na koni.

Città di Palermo - UC Sampdoria 3:0

Zajímavé utkání mezi Palermem a Sampdorií Janov vyznělo lépe pro domácí Sicilany. Palermo nasázelo do sítě Blucerchiatti tři branky a slaví poměrně hladké vítězství 3:0. Osudným se Sampdorii stalo Trio M - Miccoli, Migliaccio, Maccarone.

Preview: Città di Palermo - UC Sampdoria

Bitva dvou pohárových zklamání Palerma a Sampdorie bude k vidění na sicilském stadionu Renza Barbery. Loni se tyto celky rvaly o vstupenku do Ligy mistrů, přičemž úspěšnější byla Sampdoria. Letos je na tom zatím lépe Palermo, ale také ono to bude mít s probojováním se do evropských pohárů těžké.

Odmítl jsem Real i Barcelonu, prozradil Pastore

Javier Pastore mohl už několik měsíců běhat po zelených trávnících v dresu Barcelony nebo Realu Madrid. Talentovaný Argentinec prozradil, že se o něj oba španělské velkokluby zajímaly, ale on je odmítl. Chtěl se totiž nadále zlepšovat a vyvíjet v Palermu.

AS Bari - Città di Palermo 1:1

Překvapivě jen remízou 1:1 skončilo utkání mezi Bari a Palermem. Hosté přitom vedli, navíc od 32. minuty hráli přesilovku, neboť byl vyloučen domácí Rossi. Bari se ale ani za této situace nevzdalo a ve druhém poločase vybojovalo důležitý bod.

Preview: AS Bari - Città di Palermo

Po vítězné rozlučce s působením v Evropské lize se Sicilské Palermo musí soustředit na Serii A. V té aktuálně šestý celek soutěže zavítá na půdu beznadějně posledního týmu Bari, a ničem jiném, než o vítězství nemůže být ani řeč.

Lausanne Sport - Città di Palermo 0:1

Fotbalisté Palerma zakončili své letošní působení v Evropské lize vítězstvím na hřišti nejslabšího týmu skupiny F z Lausanne. To tak má ve skupině jediný bod za uhranou remízu na půdě Sparty. O jediné trefě tohoto utkání rozhodl šest minut před koncem Muňoz, jenž na hřiště přišel jako střídající hráč v 58. minutě.

Preview: Lausanne Sport - Città di Palermo

Druholigové švýcarské Lausanne se s účinkováním v Evropské lize rozloučí zápasem s italským Palermem, které rovněž nemůže postoupit. Fanoušci domácího celku by si na Stade Olypique La Pontaise přáli první vítězství ve skupině.

O sparťana Kucku mají zájem čtyři italské kluby

O sparťanského záložníka Juraje Kucku se zajímají hned čtyři italské kluby. V pozici nejvážnějšího uchazeče je podle serveru itasportpress.it Parma, v předchozích týdnech se zase nejvíce hovořilo o FC Janov. Zájem projevily údajně také Lazio Řím a Palermo, kterému třiadvacetiletý středopolař vstřelil v posledním zápase Evropské ligy gól.

Città di Palermo - Parma FC 3:1

Až druhý poločas znamenal, že si Palermo doma uhájí tři body. První polovina zápasu totiž vyzněla lépe pro Parmu, která vedla po trefě Lucarelliho, jenže Palermo zásahy Pinilly, Miccoliho a Kasamiho dokonale otočilo.

Preview: Città di Palermo - Parma FC

Palermo bojuje o účast v evropských pohárech, a pokud porazí Parmu nebo získá bod, dostane se minimálně do neděle do první šestky. Hosté na tom ale nejsou vůbec špatně, za posledních pět kol prohráli pouze jednou.

Mazzarri: Byla by to ostuda, kdyby se nám nepodařilo vyhrát

V patnáctém kole italské Serie A uspěly všechny týmy na prvních čtyřech příčkách a odskočily tak konkurenci. K AC Milán, Laziu a Juventusu se ve včerejší dohrávce připojila také Neapol, ta přehrála Palermo a polepšila si již na 27 bodů...

SSC Neapol - Città di Palermo 1:0

V dohrávce italské ligy si museli diváci počkat na jedinou branku utkání až do páté minuty nastavení. Neapol hrála s Palermem dlouho bez branek, když vtom udeřil Maggio.

Preview: SSC Neapol - Città di Palermo

Netradičně v pondělí se dohrává 15. kolo italské Serie A. Utkají se pohároví aspiranti Neapol a Palermo. Sicilský celek je dalším z řady klubů, které se nečekaně brzy rozloučily s Evropskou ligou. Naopak Neapol je stále ve hře o postup, teď však chce Palermo porazit a bodově se dotáhnout na Juventus.

Palermo nehrálo s opravdovým zaujetím, tvrdí italský tisk

Fotbalisté Palerma vypadli po domácí remíze 2:2 s pražskou Spartou z Evropské ligy i proto, že k této soutěži nikdy nepřistupovali s opravdovým zaujetím. Napsal to italský deník Gazzetta dello Sport. Malý zájem podle listu potvrzuje i slabá návštěva na čtvrtečním utkání.