Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

US Lecce - Città di Palermo 2:4

Sicilské Palermo přestřílelo na stadionu Via del Mare domácí Lecce 4:2 a přiblížilo se vysněným pohárům. Naopak Lecce po několika zápasech prohrálo a zůstává v sesupovém ohrožení. Ukání rozhodl až druhý poločas, kdy padly celkem čtyři branky.

Preview: US Lecce - Città di Palermo

Lecce se pohybuje jen pár příček nad sestupovou propastí, a proto potřebuje bodovat. Palermo ale v současné formě představuje těžkého soupeře a na Apeninský poloostrov si jede pro body.

Città di Palermo - Juventus FC 2:1

Další zklamání zažili fotbalisté Juventusu. Palermo si tentokrát body vzít nenechalo a vyhrálo 2:1. Staré dámě se vůbec nepovedl vstup do utkání a díky tomu vlastně přišla o body.

Preview: Città di Palermo - Juventus FC

Na stadionu Renza Barbery se utkají Palermo a Juventus Turín. Sicilané v neděli ztratili více než slibně rozjeté utkání a teď to hodlají napravit. Skládat reparát bude i Juventus, který zase naposledy podlehl Udinese a spadl na sedmé místo.

Inter Milán - Città di Palermo 3:2

Parádní odpoledne zažili diváci na stadionu Giuseppe Meazzy. Inter hrál s Palermem a bylo se na co dívat. Sicilané vedli po prvním poločase o dvě branky, ale nakonec zápas nezvládli a prohráli 2:3. Fantasticky se představil nově příchozí Pazzini, právě jeho dvě branky měly lví podíl na obratu Interu.

Preview: Inter Milán - Città di Palermo

Na stadionu Giuseppe Meazzy se střetnou dva celky z první poloviny tabulky, a sice mistrovský Inter Milán a sicilské Palermo. Nerazzurri v minulém kole poprvé pod Leonardem prohráli, ale během víkendu si spravili chuť postupem do semifinále italského poháru, a dobrou formu budou chtít proti Palermu potvrdit.

Nejlepším hráčem minulé sezony v Itálii byl zvolen Milito

Argentinec Diego Milito byl zvolen nejlepším hráčem minulé sezony v italské Serii A. Kanonýr Interu Milán rozhodujícími góly přispěl k zisku trofejí v domácí lize, poháru i Lize mistrů. Tradičního fotbalového Oscara převzal v pondělí na slavnostním vyhlášení ankety, v které hlasují sami hráči.

Maccarone se stěhuje z Palerma do Sampdorie

Jen půl roku nakonec trvalo působení Massima Maccaroneho v Palermu. Zkušený útočník na Sicílii nedostával příliš prostoru na hřišti a rozhodl se proto k opětovné změně působiště, jeho novým chlebodárcem se stala janovská Sampdoria...

Città di Palermo - Brescia Calcio 1:0

Velké problémy mělo Palermo s Brescií. Domácí nakonec zvítězili, ale rozhodující trefu vsítil až čtyři minuty před koncem obránce Cesare Bovo. Brescia tak nadále zůstává v nejvyšším stupni sestupového ohrožení, Palermo se přiblížilo vysněným pohárům.

Preview: Città di Palermo - Brescia Calcio

Palermo v minulém kole po delší době nebodovalo, a teď je na čase si vzít ztracené body zpět. Sicilané se na domácí půdě představí proti Brescii, která bojuje o záchranu. Na rozdíl od Palerma se jí minulé kolo vydařilo.

Italští rozhodčí schytávají od Zampariniho další ostrou kritiku

Palermský prezident Maurizio Zamparini je znám jako skvělý obchodník a zároveň velice kontroverzní člověk, jenž si nebere servítky. Dnes si vzal na paškál italské rozhodčí a vůbec je nešetřil. Podle něj by totiž měli všichni sudí za své ostudné výkony za mříže.

Cagliari Calcio - Città di Palermo 3:1

Cagliari doma pořádně zabralo a porazilo Palermo 3:1. Donadoniho svěřenci načali svého soupeře už v prvním poločase, zbytek obstarala druhá půle. Hosté tak ztratili důležité body v boji o pohárová místa.

Preview: Cagliari Calcio - Città di Palermo

Nesmírně zajímavý zápas se odehraje na Sardinii, kde se střetnou Cagliari a Palermo. Na Stadio Sant'Elia vše vypukne v půl jedné středoevropského času. Palermo může v případě úspěchu proniknout do první čtyrky, která zaručuje Ligu mistrů.

Amauri se nebrání návratu do Palerma

Amaurimu se v Juventusu nedaří, a tak se spekuluje o jeho odchodu. S otevřenou náručí by brazilského útočníka přivítali v Palermu, odkud do Juventusu přestoupil. Sám Amauri by se návratu do sicilského klubu nebránil.

Chievo Verona - Città di Palermo 0:0

Bez branek skončil duel mezi Chievem Verona a Palermem. Šancí bylo poskrovnu, a tak vlastně není divu, že utkání skončilo tak, jak vlastně skončilo.