Z náhradníka jedničkou. Tottenham jedná s Kinským o vylepšeném kontraktu

24.06., 19:17
Aktuality
Kinský dostane v Tottenhamu vylepšenu smlouvu. (© Paul Bocking/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia)

Fantastický jarní finiš vynesl Antonína Kinského až na samotný vrchol brankářské hierarchie Tottenhamu. Vedení londýnského klubu aktuálně s třiadvacetiletým českým gólmanem jedná o novém, výrazně vylepšeném kontraktu, který definitivně stvrdí jeho pozici týmové jedničky pro nadcházející ročník Premier League. Informoval o tom web The Athletic.

Tento krok potvrzuje nedávné informace uznávaného přestupového experta Fabrizia Romana, jenž avizoval velké letní rošády v kabině Spurs. "Guglielmo Vicario v létě Tottenham opustí, pokud se nestane něco nečekaného. V tuto chvíli je pro manažera Roberta De Zerbiho brankářem číslo jedna Kinský," hlásil Romano s tím, že se londýnský klub poohlédne po nové zkušené dvojce, aby italskému gólmanovi uvolnil ruce k odchodu.

A přesně tenhle scénář se nyní do puntíku naplnil. Roli spolehlivého náhradníka, který bude Kinskému krýt záda, totiž převezme nově příchozí slovenský reprezentant Martin Dúbravka, který už podepsal smlouvu.

"Jsem šťastný, protože Martin je brankář s velkými zkušenostmi a skvělou mentalitou," řekl na adresu nové posily kouč Roberto De Zerbi. "Má vlastnosti, které jsou pro mě velmi důležité, a do naší šatny přinese rovnováhu, vůdčí schopnosti a soutěživost."

Autor: David Zlomek

Komentáře (60)

Přidat komentář
Coutinho10

byla to dlouhá cesta, ale zvládnul to, teď už tu kvalitu jenom týden co týden potvrzovat

Reagovat
Mass

A kolik lidí už tu psalo, že je vyřízenej a pod. Ti by se měli chytit za nos (zřejmě nemožné u hejtrů a trollů).

Reagovat
RC

Závistivci se za nej nikdy nechytí. Proč bych mu to nepřel když každý den tvrdě maká a jde si za snem Třeba nakonec půjde i o stupínek výše… přeju mu to hodně je sympaťák

Reagovat
Femboy Arda

To jo no, je to chudak, i ten Tudor mu zavidel ze si jde za svym snem, proto ho stahnul tak brzo.

Vsichni jsou proti nemu.

Zajimave ze zadnemu jinemu brankari se to nestalo, treneri zavidi pouze Kinskemu.

Reagovat
Transkamarket

Jen jestli to není narážka na "experty" jako ty...

Reagovat
Mass

Ne všichni, psal jsem o hejtrech a trollech.

Reagovat
SaianSupaCrew

Já si třeba nemyslel, že je vyřízený, ale byl jsem přesvědčený, že v Tottenhamu dochytal.

Klobouček.

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

Hej tak třeba já jsem z toho žádnou tragédii nedělal, ale tohle nemohl čekat vůbec nikdo, to mi zas neříkej. Tohle není jen o jeho kvalitách, ale taky o kurevské štěstěně na nového kouče a zranění Vicaria. Jako hostování nebo přestup o něco níž a rozchytání a návrat zpět třeba ok, ale takovej veletoč nemohl předpokládat nikdo, tečka

Reagovat
Transkamarket

Coutinho

Reagovat
Coutinho10

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

Jenže u Coutinha to není založené na raciu ty jeho předpovědi

Reagovat
Transkamarket

Ale docela často má pravdu.

Reagovat
Coutinho10

tahle jo, stačila mi půl sezona ve Slavii ho vidět, abych viděl, že na to má i v PL

Reagovat
Transfermarkt_2

Pobavil si Oto

Reagovat
Kucka

Reagovat
O.Giroud

Tak zrovna Coutinho bol tiež naklonený k tomu, že je to úplný koniec minimálne v Spurs

Reagovat
Transkamarket

Ale maximálně do rána, ne?

Reagovat
O.Giroud

Tak to už neviem, ale skôr do toho zranenia Vicaria

Reagovat
Transkamarket

Však ho byl určitě přes noc zrakvit a pak psal najisto.

Reagovat
Fleury

Reagovat
Transkamarket

"Dobrý den, já jsem Váš doktor Nick Riviera."

Reagovat
fantomas10

Tak pod Tudorem vyrizeny byl a kdyby Tudor spurs zachranil, tak bez Tondy, to je proste fakt.

Spousta svetovych hvezd zminuje potrebne stesti, aby dostal hrac sanci, stesti ze to prevzal de zerbi a mentalne to zvladnul a chytil se.

Za to mu urcite patri uznani a do nove sezony hodne stesti, ted to ma slusne rozjete

Reagovat
Mass

Píšeš "kdyby", což je slovíčko spekulace a označuješ to jako fakt?

Fakt je tvrzení o skutečnosti, které lze ověřit jako pravdivé nebo nepravdivé. Pokud někdo prezentuje spekulaci uvedenou slovy „kdyby“, „mohl by“, „možná“ apod. jako jistou skutečnost, dochází k zaměňování hypotézy za fakt.

Reagovat
fantomas10

tak jinak, zmena trenera byla gamechanger pro tondu, a to bylo stesti (nebo nestesti) zaprve ze dojebali tolik zapasu a zadruhy ze to byl zrovna de zerbi nastupce, zadnou spekulaci nevedu

Reagovat
Transfermarkt_2

Klid, ať ti nepraskne cévka. Je skvělé, že začne jako jednička v příští sezoně v klubu,jako Tottenham. Na nějaké hlubší hodnocení, jak to zvládnul bych počkal do Vánoc

Reagovat
Mateo16

Keby zostal Tudor uz by sancu nedostal jemu extremne pomohla zmena trenera

Reagovat
Mass

Kdyby...

Reagovat
kissak

tak ono se nabízelo, že ho to semele avšak ukázal je hodně mentálně vyspělej

Reagovat
j_mrazik

Super!!! Klobouk dolů, z toho bude materiál pro Netflix. Sice ho bude hrát černošská lesbička, ale bude to “na základě skutečných událostí”.

Reagovat
jk

Uz se těším až tu černou lesbu bude střídat asijská transka v Madridu.

Reagovat
Transkamarket

Černošský ladyboy. A těhotný.

Reagovat
Hawkus

Reagovat
Mass

Yemi AD?

Reagovat
FUnk

kdyz ho znasilnil Thomas Partey?

Reagovat
Transkamarket

"Natočeno podle reality. Některé postavy a příběhy mohou být smyšlené. Ale nejsou."

Reagovat
O.Giroud

Kedy postavy podľa skutočnosti hral niekto inej rasy?

Reagovat
Mass

Kleopatra, Hannibal, Anne Boleyn...

https://www.imdb.com/title/tt13406036/

Reagovat
O.Giroud

Tak to už je zvrátené no. Narozdiel od nejakého Snapea

Reagovat
Mass

Tak já sem sledoval třeba seriálovýho Witchera. Původní Zaklínač je zasazenej do krajiny zhruba severní Evropy, je tam slovanskej folklor, ano je to fantasy, ale i tak, když se ti tam začnou objevovat černoši, tak to dost kazí imerzi. Navíc úplně náhodně, nejsou to třeba nějaký přistěhovalci z jihu. Já bych taky nechtěl, aby třeba v nějakym asijskym fantasy hráli běloši. Nejsem a priori pro, aby byly fantasy snímky historicky akurátní, ale když ti třeba severskýho boha Heimdalla hraje Idriss Elba, tak to prostě není ono.

Reagovat
O.Giroud

Ako chápem to, nehejtujem ľudí, kt. to vadí ale netrhá mi to tak žily ako napr. tie tvoje spomínané hore. To už mi príde fakt mimo. Tak isto ako keby napr. film o Pelem hral beloch alebo Aziat, aj keď to asi nehrozí

Reagovat
Patron

Kinského Tottenham

Reagovat
Breze

Dubravkov

Reagovat
pantondavo

Kisnkého Doubravkov

Reagovat
Breze

Reagovat
Y.Cabaye

Na Eurofotbale.sk možná

Reagovat
Breze

Ked uz tak Eurofutbal.sk

Reagovat
dave30

Úspěch mu většina normálních fanoušků přeje. Nicméně na nějaké velké předpovědi bych byl opatrný. Těch 17 zápasů na ostrovech ještě pořád nic neznamená. Dva nevydařené, jde tam Důbravka a Tonda opět sedí. Takže přejme mu spoustu takových zápasů, jako měl na konci sezóny minulé.

Reagovat
Sandst0rm

From zero to hero

Reagovat
Wednesdayite

Tonda je fajn, držím mu pěsti.

Je*at Tudora!

Reagovat
Hardrada

Velkej respekt Kinskymu, jak to ustal a dobrou praci odvedl i De Zerbi. Budu mu v dalsi sezone fandit

Reagovat
Breze

Reagovat
Whitemedia

EXCL: Trevoh Chalobah can leave Chelsea this summer and Como send initial official bid for the centre back.

Understand Inter have also looked at Chalobah among centre back options.

English CB focused on World Cup but UCL clubs keen.

Prosíííííííííííííím, ať se to stane, já tě Cescu fakt hrozně moc prosím.

Reagovat
bourbon

mně Chalobah ani moc nevadí, úplně top není, ale je to bojovník...

... nemůžu vystát Fofanu a i Badiashile by měl zmizet

Reagovat
Whitemedia

bojovník stejnej sráč jako Fofana, je pravidelně schopnej stát a jen čumět, jak to kolem Roberta lítá ze strany na stranu, dokud míč někdo nedotlačí do sítě, ale s tím rozdílem, že u Fofany to fans vnímají, u tady toho sráče ne, protože je to odchovanec.. proto musí jít do piči jako první a až pak ten Fofana, protože už na tyhle nesmysly nemám nervy

Reagovat
MoonKnight

Nevím, jestli těch změn nebude příliš a jestli na to jdete chytře, že budete s Alonsem stavět úplně nový nesehraný kádr, vy vážně budete hrát naprostý all in, buď je Xabi takový generační trenérský talent za jakého ho někteří považují, nebo to nepůjde a bude se hledat trenér, který dostane kádr o který si vůbec neřekl a tak ten kolotoč zase pojede dále jako celé období pod Boehlym.

Reagovat
Luna

Vždycky se mi líbil. Dostala jsem i jeho dres k Vánocům.

Reagovat
jsmolda

Oni chtějí fakt spadnout

Reagovat
Swarley

perfektni, alespon nekdo v PL zustane

Reagovat
zelickostesticko

Pojď a kopni toho cedníka Kováře na lávku

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele