Slavia si pojistila klíčového muže sestavy. Provod by rád v sešívaném dresu dohrál kariéru

31.05., 13:48
Aktuality
Přemysl Kovář při podpisu smlouvy s Lukášem Provodem. (© SK Slavia Praha)

Lukáš Provod (29) bude i nadále součástí Slavie. Český reprezentant, jenž si velmi pravděpodobně zahraje v dresu národního týmu na blížícím se mistrovství světa, podepsal se sešívanými novou pětiletou smlouvu. "Když tady ukončím kariéru, tak to bude nádherné," uvedl plzeňský rodák pro klubový web.

"Cítím se fantasticky, je to další velké projevení důvěry klubu v to, co tady dělám. Strašně si vážím, že mi Slavia takhle věří. Věřím, že budu schopný tenhle velký závazek splatit, že budeme dál lidem dělat radost," řekl Provod.

Nová smlouva poběží českému reprezentantovi až do 34 let. "Spousta hráčů v těchto letech končí, pro mě by to byl velký sen tady kariéru dohrát. Je to i nějaký příslib, že by se to mohlo stát. Věřím tomu, že mi bude držet zdraví a budu pořád mít výkonnost na to, abych tu působil dál a dál. Je to pětiletá smlouva, ale nároky budou pořád větší. Hlavně doufám, že budu zdravý a budu podávat výkony, které si sám přeji. Když tady ukončím kariéru, tak to bude nádherné," dodal.

Provod velmi pravděpodobně nebude scházet ve finální nominaci národního týmu pro světový šampionát. "Věřím tomu, že víme, čím se chceme prezentovat. Že ten tým bude mít srdce, bude mít charakter, bude mít mentalitu. Budeme se rvát jeden za druhého," řekl záložník, jenž má v českém dresu už 37 startů.

V posledním ročníku Chance Ligy Provod výrazně pomohl Slavii k obhajobě titulu, když v 30 zápasech zaznamenal bilanci 7+10. V minulých dnech sešívaní prodloužili smlouvy také s dalšími reprezentanty - s Tomášem Holešem a Mojmírem Chytilem.

Autor: Dominik Reiniš

Komentáře (134)

Přidat komentář
Freedo

Výbornej hráč a člověk. Trochu škoda toho vaznyho zranění, jinak by podle mě hrál někde v PL. Docela by mě zajímalo, kam až by se dostal. Musím říct, že když přišel z Budějic a nasadili ho na Interu, tak jsem nadával, co to je za kopyto. Dnes už spíš úsměvná historka, vykopal se neskutečně.

Reagovat
$$CaptainKokotko

By mohl mít karieru jak Souček třeba. Škoda.

Reagovat
Sosi

Ktery Skoda?

Reagovat
arvncrtx

Emil

Reagovat
Firkraag

Zranění škoda, dříč, sympaťák to býval, teď už se nakazil buranstvím, simulováním a neustálým pobíháním za rozhodčím a řvaním na něj. Teď už je z něj jen kretén.

Reagovat
$$CaptainKokotko

Je to tak? Já už zápasy Slavie vůbec nesleduju.

Reagovat
Mass

Samozřejmě že ne, spletl si ho s Haraslínem.

Reagovat
Nieuwendyk

Marný pokus

Reagovat
Mass

Marný pokus je to tady od sparťanských (vzácně i jiných) ubulenců, zoufalců a závistivých skřítků se snažit dehonestovat a primitivně urážet mistra ligy a nejlepšího ligovýho nahrávače z týhle i předchozí sezony Lukáše Provoda.

Reagovat
Nieuwendyk

Reagovat
Transfermarkt_2

Souhlasím Na jeho obhajobu, když se denně stýkáš a mluviš s dementama,tak se dementem sám staneš

Reagovat
Dontlookatme

Reagovat
Nuno čomes

Reagovat
ratusek

Reagovat
Nieuwendyk

přesně tak

Reagovat
kasparko

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Dontlookatme

Reagovat
naheCZ

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
žrout

Reagovat
ACSeRw!n

ty pico smlouva na pet let dalsi trafika

Reagovat
Freedo

Pro nejlepšího hráče ligy, kterej by z fleku mohl hrát v top 5 lize. Divný

Reagovat
ladyboy arsenal

z fleku tak proč tam nehraje?

Reagovat
Freedo

Těžký zranění, potom mu klub pomohl se vrátit zpět a teď je tu spokojenej. Můžeme se bavit o ambicích, ale má jistotu LM, je důležitá postava klubu, vyhrává tituly. Jinak jsem přesvědčen, že by si ho určitě někdo z Bundesligy nebo Itálie vzal. Nemluvím o velkoklubech, ale polovina tabulky v poho, takže výsměch moc nechápu

Reagovat
ladyboy arsenal

to je právě otázka, na kolik zpohodlněl/nemá ambice a nakolik si reálně uvědomuje, že na žádný kvalitní angažmá venku to už po tom zranění není

Reagovat
Mass

Protože ve Slavii dostane milion a půl měsíčně a zahraje si Ligu mistrů, to by třeba v Kölnu nebo Lecce neměl.

Reagovat
Bobřík1

Reagovat
Transfermarkt_2

Cože?

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
iamek

Reagovat
Nuno čomes

Vy jste úplně nemocní už.

Reagovat
Freedo

Že by tohle někdo zpochybňoval zrovna u Provoda, jsem si fakt nemyslel, ale zdejší komunita pseudoexpertů dovede překvapit. Nej hráč ligy, to je snad jasný. Kdo by to byl? Haraslín? Lol.

A že by neměl na tým kolem 8-12. místa z Německa nebo Itálie si taky nemyslím. Na Anglii to už nevidím, to před zraněním.

Reagovat
Nieuwendyk

Nejlepší hráč ligy je Haraslín. Provod v žádném případě. To už je jen simulant a pořvávač.

Reagovat
Bakary3

Už jen

Ach jo

Reagovat
Nieuwendyk

Dobře, tak ne jen, ale hlavně.

Reagovat
Bakary3

Ale hovno...

Reagovat
Nieuwendyk

To nedokážu posoudit. Jisté je, že po tom devastačním zranění to už není ono a dopadla na něj ta vaše specifická atmosféra aneb "poznej sílu Slavie". Takže se z fajn kluka stalo tohle no. Uvidíme, jak si povede na ms.

Reagovat
John Obi Mikel

To je neskutečná zaujatost tohle

Reagovat
KnoxXx

Reagovat
arvncrtx

Na top 5 ligu absolutně nemá techniku na jeho pozici.

Reagovat
Luka3enko

jako nic proti němu přednosti má, ale fakt na top 5 ligu to fakt není...

Reagovat
ACSeRw!n

az mu bude 33 nebo 34 let ?

Reagovat
r.mrazik

Reagovat
Čenda

Koho že a kde by že?

Reagovat
Bobřík1

Reagovat
Profesor Ikebara

Jojo

Reagovat
10adam

Asi jsi byl včera moc na sluníčku

Reagovat
Dontlookatme

Ten by v zahraničí dopadl úplně stejně jak Zmrhal.

Reagovat
Design23

Smutné. Ani ten nejlepší nemá ambice ven. Aby to nebylo kontraproduktivní

Reagovat
Mikyruv Knir

Slavia vytvorila v tymu az moc pohodlne prostredi, nikdo nema chut se zlepsovat a jit ven.

Reagovat
PL28

Tak někteří uvažují pragmaticky no, jako Jindra s Houšteckým

V případě Provoda, je v jedním v nej klubů v Česku, v Praze, plat raketa, v základu, teď se to sešlo že mistr hraje LM, jinak pravidelně aspoň EL, bonusy za poháry, je v repre. Ale je v ČR a hraje třeba v Jablonci no..

Pak třeba Hranáč, hraje TOP5 ligu průměr až podprůměr, můžeš vypadnout ze sestavy a stane se ti to co Vitíkovi v nejméně vhodnou dobu. Ale zas vyděláš éčka, naučíš se jazyk když nejsi úplná píča,.. vrátit se můžeš vždycky.

Každýho rozhodnutí, ale u profi sportovců jsem měl vždy zafixováno, že jdeš za lepším po sportovní stránce a většinou je to spojeno i s lepším platem (kromě Saúdů a Asie teda no).

Reagovat
ratusek

Hele těžko říct. Jako taky bych měl ambice jít ven. Nebo teda vždy jsem si to myslel, ale pokud by mi tady nabídli raketu, pravidelně poháry i repre, tal bych asi taky zlenivěl a zpohodlněl

Reagovat
Igner Farnsworth

Kdybych vychazel jen z diskuzi, tak bych si myslel, ze snad Slavia sestupuje, tady podle lidi dela vsechno spatne

Reagovat
ratusek

Až skončí přímý postup do LM, tak vás tohle vše doběhne a bude pozdě

Reagovat
Igner Farnsworth

Ale co nas ma dobehnout? Investujeme do infrastruktury(zatim teda jen na papire), investujeme do novych hracu, investujeme do zakladni kostry tymu, co delame spatne?

Reagovat
ratusek

Do jakých nových hráčů? Do jaké kostry? Myslíš prodloužení Bořila, nechání si těch dvou imbecilů a totální absence na kvalitní fotbal a uspěch v Evropě? Vám fakt stačí porazit Spartu a Plzeň?

Reagovat
Nieuwendyk

Reagovat
Igner Farnsworth

Za poslednich 10 let 6-2-2, ty tu nedavej smajliky a starej se o svoje zoufalce

Reagovat
Nieuwendyk

a spočítej taky ostudy, lži a podvody, ty 6-2-2

Reagovat
Igner Farnsworth

Sotva skoncila sezona, my uz mame podepsanyho Holese, Provoda a 4 posily za nakych 10m euro, tyvole to byl dobre zoufalej pokus od tebe, a co mate furt s tou LM vsak jsme tam uhrali stejny hovno jako plzen nebo sparta a co cekate, ze prejedem city nrbo barcelonu

Reagovat
ratusek

Ano Holeše, který pomale nestíhá. Provoda budiž, to beru. Dále Bořil, dva imbecilové. Jaké 4 posily? Která z nich vás posune v LM? Já jsem žil v domnění, že uspech v LM je váš cíl. Ale ne, vy šetříte hráče, protože máte o víkendu Pardubice

Máte nejlepší tým za 10 let, nikdo s váma nechce hrát přáteláky. Hrajete totální nakopávanou sračku. Ale když vám stačí porazit Spartu a Plzeň, tak dobře.jo a navíc nikdo tady proboha nechce, abyste přejeli City nebo Barcu. Uspět v LM jde i jinak

Reagovat
Igner Farnsworth

Holes i Provod jsou kostrou tymu co vyhral 2 tituly v rade, hele vidis to ocividne uplne jinak, zbytecna diskuze uvidi se behem ptisti sezony, jednoduchy

Reagovat
Nieuwendyk

Kostra týmu jo? To je docela smutný ne? Jak píše ratusek, nemáte ambice. Tím líp pro nás no

Reagovat
Igner Farnsworth

Smutny je tam poslat stejny prachy jako my a nemit nic no

Reagovat
Nieuwendyk

Reagovat
Mass

Jenže Holeš není jen o bránění 1vs1, je to i vůdcovství a součinnost obrany a zálohy. V těch 6 zápasech, kdy chyběl kvůli zranění (v září a říjnu), tak Slavia 4x remizovala. Následně když se vrátil, tak Slavia 12x za sebou vyhrála.

4 posily, Šturm, Ayasi, Kačor a Domčak. Nejspíš to ještě není všechno. Jaká z nich nás posune, to ještě nevíme.

Hmm no dobře, v Lize mistrů Slavia prohrála s Interem, Arsenalem, Tottenhamem a po redce a nemožnosti postupu i s Pafosem, zbytek remízy. Má mi to snad roztrhnout žíly, že třeba Schranz nedal tutovku proti Bodo a neměli sme o dva body víc? Mám bejt smutnej za remízy s Atalantou a Athleticem? Nejsem.

Že s náma nikdo nechce hrát přáteláky byl Trpišův fórek, nejlepší tým za 10 let řekl Tvrdík, je vtipný, že toto bereš vážně. To že hrajem sračku tvrdíš ty a pár dalších hejtrů, to fakt nemusíme brát vážně zase my.

Porazit Spartu a Plzeň a vyhrát ligu je fajn.

Reagovat
Transfermarkt_2

Do toho tvého neskutečného rozboru jsi nějak zapomněl zmínit, že vás díky jízdence tlačili sudí prakticky každý zápas. Není tedy překvapením, že SKS kopala nejvíce penalt v lize.

Reagovat
naheCZ

Nejlepší tým kope nejvíc penalt, naprostý šok

Reagovat
Bobřík1

Na základě čeho si nabyl dojmu, že náš cíl je úspěch v LM? Pokud vím, tak takovej cíl nikdo z vedení v poslední době nezmínil.

Reagovat
ratusek

Takže vy nechcete mít úspěch v pohárové Evropě, potažmo v LM?

Reagovat
Bobřík1

Tak samozřejmě že úspěch v LM se neodmítá, ale pro vedení to není priorita.

Reagovat
ladyboy arsenal

Reagovat
Mass

Co doběhne? Slavia není závislá na příjmu z Ligy mistrů.

Reagovat
Bobřík1

Reagovat
cr7sux

Reagovat
žrout

Stejná stagnace a rezignace na zásadnější progres je v celém realizáku v čele s Trpišem. Takže se není čemu diit.

Reagovat
Coutinho10

musíme mít nějakou kostru a ne všechny obměňovat, správný rozhodnutí i dlouhodobá důvěra

Reagovat
Uwe háže buly

Tak to toho, co říkal, že utratí jen 10% platu , tak má zajištěny živobytí na 50 let

Reagovat
Trener_co_trenuje

Souhlas

Reagovat
romeo351

Hlavně ať se zas vrátí do středu pole

Reagovat
Blind Ref

Další nesympatak do party

Reagovat
kasparko

Bral jsem ho ve Slavii jako slusnaka, pusobil, ze to ma v hlave srovnany. A ted posledni dobou ty jeho vyjadreni na obhajobu tech dementu v tymu, plus porad castejsi simulace.

Reagovat
nezbedná klobáska

Takže ADHD a magor zůstávaj, když Provod prodloužil?

Reagovat
Mass

Jj má to i ve smlouvě, že musí zůstat Chorý a Douděra, psal to deník Spart.

Reagovat
Igner Farnsworth

Reagovat
r.mrazik

typek naprosto bez ambici...ale koukam,ze mu je uz 29? ten ty nejlepsi roky slusne "zajebal"

ale na pet let a velke penize...na duchod dobry

Reagovat
Nieuwendyk

Jo, dělá to dobře. Ambice vem čert, na to se ve Slavii nehraje. Důležitý je porazit nás a Plzeň a hodně řvát na rozhodčí a lhát

Reagovat
r.mrazik

nejvetsi prdel je, ze se breci,ze nemame hrace v top soutezich,kde by mohli vyrust a pak teda typka,co by to na teoreticky mel, nechavas doma hnit...

teda...on dobrovolne hnije v cesky gambac lize...to je naprosta prdel

Reagovat
nezbedná klobáska

Já čuměl jak puk, že Souček odmítl Atalantu, když mu Slavia dorovnala plat, kterej by bral v Serii A. Že tohle udělá i někdo jako Souček, bych nečekal Zjevně nějaký fotbalový ambice bez ohledu na plat má jen málokterej hráč.

Reagovat
arvncrtx

Tak zrovna Souček na tom, že se nešel zahrabat do Serie A (za ty skvělé 3 miliony eur, co za něj nabízeli), dost vydělal, když šel o půl roku později do PL.

Reagovat
soukup

Tak zas pro ligu dobře, že i takový hráč zůstane než aby šel někam do "Mohuče". Je to i odraz toho, že top týmy a liga celkově už má nějakou kvalitu. Před 15 lety by se to nestalo.

Reagovat
r.mrazik

no pockej...jaky odraz to ma,kdyz ten hrac nejde nahoru?

odraz to ma akorat takovy,ze tady hraci dostanou mraky penez a nemaji se chut posouvat

se staci podivat na vysledky v LM...a taky na to, ze kdejaky loupak ted chodi v ramci cesky ligy za 100 mega a pritom na to nema kvalitu

Reagovat
soukup

Takže kdyby měl Provod třeba kariéru Alexe Krále, tak je to lepší? Nebo když přijde v létě na Haraslína nabídka třeba z průměru Bundesligy a on si vybere setrvání ve Spartě, tak ho budeš kritizovat, že se na závěr kariéry zajebe ve Spartě?

Já to teda beru pozitivně, že se liga dostala do stavu, kdy i opravdu kvalitní fotbalisti nemají potřebu jít někam k nováčkovi Serie A.

Reagovat
r.mrazik

Kral hral angickou, nemeckou a spanelskou ligu...samozrejme ze ma mnohem lepsi karieru nez provod proboha

Haralsin to zahranici zkusil.

jenze se nedostala do stavu kvalitou, ale jen penezi, protoze to dotujou mistni miliardari

Reagovat
Nieuwendyk

Reagovat
ratusek

Reagovat
Bobřík1

Je lepší kariéra vystřídat x průměrných klubům v TOP 5 ligách nebo vyhrávat každoročně trofeje s českým týmem a hrát pravidelně LM?

Reagovat
r.mrazik

"Kral hral angickou, nemeckou a spanelskou ligu...samozrejme ze ma mnohem lepsi karieru nez provod proboha"

Reagovat
Bobřík1

To už jsem četl, máš tam i nějaký argument?

Reagovat
r.mrazik

wtf

Reagovat
soukup

Kariéru o něco lepší má, ale zase si nejspíš moc nezahraje poháry, místo o titul bude většinou bojovat o záchranu, lítá z klubu do klubu, protože všude je spíš hráčem širšího kádru atd... Mně přijde naprosto ok, že někdo si vybere pro svou kariéru být spíš velkou rybou v menším rybníku. V současné době, kdy se liga dostala mezi solidní evropské soutěže bych takovou kariérní cestu už určitě nenazval zajebáním se.

A samozřejmě, že se dostala do stavu i kvalitou. A to, že hráči jako Provod tu zůstanou (i protože české kluby už zvládnou dobré hráče zaplatit) je jedno z měřítek. Ty si nepamatuješ doby, kdy když se někomu povedl půlrok v lize, tak pak hned šel do Řecka do nějaké Škody Xanthi a podobně a kluby v ČR nedokázaly v kádru udržet žádné nadprůměrné hráče?

Reagovat
r.mrazik

liga kvalitou nijak nahoru nesla

ostatne to jde videt treba prave v te LM a zisk bodu ceskych tymu

karieru ma mnohem lepsi

a ceska liga opravdu solidni evropska soutez neni...je stale na stejne urovni, jen ji dohani treba polska

Reagovat
soukup

Ok, všechno na píču, liga žumpa, nic se nezlepšilo, nikdo tu neumí kopnout do míče, 10. v koeficientu jsme omylem a všichni nás dohání. Jedinej rozdíl je, že se miliardáři rozhodli utratit za tu sračku peníze. Rozumím.

Reagovat
r.mrazik

no ale tak to proste je

a to nehlede na to,ze kvalita ceskych hracu sla celkove dolu a musi tady behat levny africani a pak ti prekop a vojta stoji 100 mega

Reagovat
Pat26

Haraslín přece hraje v zahraničí

Reagovat
Bakary3

To hrozně zajebal, že si urval koleno a pak nechtěl jim do nějakýho Empoli nebo co ho chtelo, který by ho ani Slavii pořádně nezaplatili..

Hrozný..

Reagovat
r.mrazik

zajebal se ve slavii, i kdyz o nej zajem byl...to se ukecat neda

Reagovat
Bobřík1

Vyhrává každej rok trofej, hraje pravidelně Ligu Mistrů… Nemá absolutně důvod jít kamkoliv jinam než do týmům TOP 5 lig hrát pravidelně o poháry. A na to zase nemá.

Reagovat
r.mrazik

kazdy rok asi nevyhrava

v lize mistru dela se slavii ostudu

no vsak celou dobu pisu, ze nema ambice a zajebal se v gambac lize

Reagovat
Bobřík1

Do Slavie přišel v roce 2019 a získal s ní 6 trofejí, takže průměrně to vychází jedna trofej na sezonu.

S ostudou nesouhlasím.

Nezajebal se, ve vrcholný formě se na rok zranil a v současnosti na lepší klub než Slavii objektivně nemá.

Reagovat
r.mrazik

ostuda je jeste slabe slovo, to je pravda

zranil se pred 5 lety...ne minule leto

samozrejme se ve slavii zajebal, ale tak stejne to ma treba Jindra Cepice...typci bez ambici a bez chuti se zlepsovat

lepsich klubu nez slavie je treba jen v nemecku 15 a o anglii nemluve

Reagovat
Bakary3

A kde tedy o něj byl seriózní zájem, aby si oproti Slavii polepšil?

Reagovat
r.mrazik

copak ja vim? a nebo tak kvalitni neni, aby ho chtel treba prumerny nemecky klub?

Reagovat
Bakary3

Já píšu, že po tom zranění se dostával nějakou dobu do pohody a pak už na něj i skrze věk nepřišly, nebo nevím o tom, nabídky, který by pro něj měly být nějak hodně lákavý.

Vybavuju si jen tu průměrnou z Itálie, což chápu, že lákadlo nebylo tolik.. takže já píšu jen, co vím.

Ty píšeš, že ty roky zajebal, tedy že to víš, tak se ptám, třeba mi něco uteklo, to je možný... Jak to zajebal? Byla na něj nějaká dobrá nabídka, kterou odmítl, a jaká?

Reagovat
r.mrazik

zraneni mel pred 5 lety, kdy mu bylo 24 let...ted je mu 29

i kdyby to byla prumerna italie, tak je to porad vic nez slavie a ceska liga

Reagovat
Bakary3

Bylo to Empoli, který spadlo a nyní bylo na 15.miste série B.

To asi lepší není ne?

A o ničem jiným se nějak nepsalo, takže furt nevím, kde co zajebal.

Jo, po zranění se vrátil v březnu 22 a nějakou dobu se nedostal na úroveň, na které byl. Jo, v nějakých cca 26 po křižáku už nebyl zrovna žádaný artikl

Reagovat
r.mrazik

vsak se uz nekolikatou sezonu pise,jak je to nejlepsi hrac v cesky lize

to je otazka na agenta,co mu dokazal sehnat

evidentne se ani hraci ven nejaky extra nechtelo...

nechtel ven, nechtel byt lepsi, nechtel hrat lepsi ligu...jak tomu chces rikat?

Reagovat
Bakary3

Nepřišla nabídka, která by nabízela víc, než má ve Slavii, tak bych tomu říkal.

Když budu vědět, že taková nabídka byla, tak klidně řeknu, že se tu zajebal, ale já o ni nevím a ty taky ne.

Reagovat
r.mrazik

"Nepřišla nabídka, která by nabízela víc, než má ve Slavii, tak bych tomu říkal."

takze se zajebal ve slavii, bych tomu rikal

Reagovat
Bakary3

Ale no tak.. ve vší slušnosti. Ty tvrdíš, že je bez ambicí, že se zajebal ve Slavii, že nešel za lepším.

Když ti napíšu, že to lepší asi nepřišlo, tak i tak píšeš, že se tam zajebal, no tak to ti trošku nesedí, ne?

Takže měl jít do horšího, aby ukázal, že má ambice? Chceš říct?

Tomu asi už teda nerozumím

Reagovat
r.mrazik

to je porad dokola.

rikam,ze behem kariery o nej urcite mely zajem i jine kluby nez empoli, kdyz se dostavali do zahranici horsi hraci nez je on.

on si vybral zustat v cechach evidentne, jestli kvuli platu nebo kvuli pohodlnosti,to vi jen on sam...ale muzes si tomu rikat jak chces

Reagovat
Nieuwendyk

nemá to cenu asi dál o tom diskutovat.

Provod prostě nechtěl do zahraničí kamkoliv no a nikdo jiný než Empoli jej nechtělo. Tudíž zase tak dobrej asi nebude no.

Reagovat
Bakary3

To je pořád dokola

Říkáš něco, o čem nemáš jediný info, o čem žádný info neproběhlo (že to byly lepší kluby než Empoli).

Já to mám naučený tak, že když říkám něco, co nevím, je to lhaní.

Ale můžeš si tomu říkat jak chceš

Reagovat
r.mrazik

a to si vem, ze v globalu nevis naprosto nic...ale jako totalne vubec

Reagovat
Bakary3

Tvoje klasika, blábol a pak arogance.

Normálně sis něco vymyslel a když jsi zjistil, ze nemáš čím podložit, pak urazis.

Není ti to nějak blbý? Já se s tebou bavím normálně, ale ty toho nejsi schopný.

Tak nic o hlouposti radši nepiš...

Reagovat
r.mrazik

jenze ty opravdu nic nevis, stejne jako vsichni okolo...beres info z jednoho clanku, ale netusis, jake dalsi nabidky mel.

nebo si jako myslis, ze se k tobe dostane vsechno info? to jsi opravdu tak naivni nebo hloupy?

zkus se nekdy pobavit s nejakym profi fotbalistou, nebo s nekym, kdo se v tom prostredi pohybuje, jak to funguje

Reagovat
Bakary3

Ne, to si nemyslím.

Ale proto jsem se tě naprosto vážně ptal, několikrát.

A tys neodpověděl.

Ta lepší nabídka - než Empoli, sorry, to neberu - přijít mohla, pak bych neměl problém uznat, co říkáš.

A nebo to taky fakt mohly být nabídky typu Empoli a pak nesouhlasím, to prostě nemáš moc proč odcházet, jen protože na sílu cizina.

Tady prostě tvrdíš něco, co nevím, jo.

Ale co nevíš ani ty. Protože realita mohla být jakákoliv.

Takže pak není jakýkoliv odsuzující vyjádření vůči provodovi na místě.

Reagovat
Bakary3

Dodatek - víš dobře, že Tvrdík se v těchto věcech velmi rád pochlubi, to nemůžeš popřít

Reagovat
Sosi

No, jestli to neni taky o zaprdenym ceskym pisecku mezi agenty a kluby. Viz Sulc a jeho zmena agenta.

Reagovat
r.mrazik

muze byt

Reagovat
MJ16

Ahoj, v rámci mé diplomové práce analyzuji, jak jsou fanoušci spokojeni s komunikací Chance Ligy na Instagramu (profil chanceliga).

Moc by mi pomohlo pokud byste si našli chvilku a vyplnili tento dotazník (je to na 5 minut). Díky!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYrUxRsulOU7op5oFBGaHYuztx-mDVCS-9TX5mflLSDgi-xw/viewform?usp=dialog

Reagovat
Nieuwendyk

Vyplnil jsem, ale chybí tam možnost zvolit více odpovědí. Navíc je to mířeno na spíše mladší generaci, která potřebuje být neustále na instagramu nebo tiktokovat. Každopádně, žádný obsah Chance ligy na IG jsem neviděl a asi ani vidět nepotřebuji, stačí mi informace z mého klubu

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele