Nevídané administrativní pochybení Slovanu. Hůlka musí dočasně zpět do Bohemians

Start letní přípravy Slovanu Liberec přinesl hodně nečekanou a kuriózní komplikaci. Zkušený obránce Lukáš Hůlka, jehož příchod na sever Čech klub oznámil už na konci května, sice v sobotu poctivě dorazil na trénink, jenže vzápětí musel balit kufry zpět do Prahy. Liberecké vedení totiž vyrobilo nevídanou administrativní chybu.
Jednatřicetiletý hráč má ve svém dosavadním působišti v Bohemians 1905 stále platnou smlouvu, a to až do konce června. Aby se mohl zapojit do drilu v novém klubu dříve, je běžnou praxí oficiálně požádat o dřívější uvolnění. To ale Slovan zanedbal.
Liberec se za přešlap do Vršovic už oficiálně omluvil, tím ale celá věc pod Ještědem rozhodně nekončí. Generální ředitel klubu Jan Nezmar neskrýval z celé situace obrovské rozčarování. "Opomenutí, ke kterému z naší strany došlo, je nepřijatelné a vyvodíme z něho v klubu interní důsledky," nebral si servítky šéf Slovanu.
Omlouváme se @bohemians1905 za nepřijatelné administrativní pochybení.
— FC Slovan Liberec (@FCSlovanLiberec) June 21, 2026
Podrobnosti na webu #FCSL:
???? https://t.co/ATEM5KXbbZ
Defenzivní posila, o jejímž přesunu se hlasitě mluvilo už od zimy a s Libercem má podepsáno od 1. července až do léta 2029, se k novým spoluhráčům znovu připojí ve chvíli, kdy si kluby vše papírově vyjasní. Pokud nenajdou společnou řeč dříve, stane se tak nejpozději na začátku července, kdy se rozběhne platný kontrakt.
Související články




Komentáře (10)
Přidat komentář“Musi zpet” znamena realne co? Pochybuji, ze by ho nekdo na trenink bohemky pustil
Musí jet FlixBusem, metrem a tramvají a ukázat cvaklý lístky a fotky s revizorem. Z obou cest, tam i zpátky. Pak se má 1.7. hlásit U Nisy v 7:15 na trenálu.
Přitom si stačilo vyměnit dvě smsky ne?
Jako je určitě fajn, že se omluvili Vačnatcům, ale omluvil se někdo tomu hráči, že musí zase jak č*k zpátky do Vršovic?
Holt to musejí příště psát hůlkovým písmem.
a já si říkal, proč je na silnicích tolik aut, kua... a oni si fotbalisti jezdí sem a tam úplně zbytečně
Nepřehání to už Kania s tou PR taktikou: špatná reklama je pořád reklama ?
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele