Nevídané administrativní pochybení Slovanu. Hůlka musí dočasně zpět do Bohemians

Dnes, 08:30
Aktuality
Lukáš Hůlka (© FC Slovan Liberec)

Start letní přípravy Slovanu Liberec přinesl hodně nečekanou a kuriózní komplikaci. Zkušený obránce Lukáš Hůlka, jehož příchod na sever Čech klub oznámil už na konci května, sice v sobotu poctivě dorazil na trénink, jenže vzápětí musel balit kufry zpět do Prahy. Liberecké vedení totiž vyrobilo nevídanou administrativní chybu.

Jednatřicetiletý hráč má ve svém dosavadním působišti v Bohemians 1905 stále platnou smlouvu, a to až do konce června. Aby se mohl zapojit do drilu v novém klubu dříve, je běžnou praxí oficiálně požádat o dřívější uvolnění. To ale Slovan zanedbal.

Liberec se za přešlap do Vršovic už oficiálně omluvil, tím ale celá věc pod Ještědem rozhodně nekončí. Generální ředitel klubu Jan Nezmar neskrýval z celé situace obrovské rozčarování. "Opomenutí, ke kterému z naší strany došlo, je nepřijatelné a vyvodíme z něho v klubu interní důsledky," nebral si servítky šéf Slovanu.

Defenzivní posila, o jejímž přesunu se hlasitě mluvilo už od zimy a s Libercem má podepsáno od 1. července až do léta 2029, se k novým spoluhráčům znovu připojí ve chvíli, kdy si kluby vše papírově vyjasní. Pokud nenajdou společnou řeč dříve, stane se tak nejpozději na začátku července, kdy se rozběhne platný kontrakt.

Autor: David Zlomek

Komentáře (10)

Přidat komentář
fantomas10

“Musi zpet” znamena realne co? Pochybuji, ze by ho nekdo na trenink bohemky pustil

Reagovat
Stellantis

Musí jet FlixBusem, metrem a tramvají a ukázat cvaklý lístky a fotky s revizorem. Z obou cest, tam i zpátky. Pak se má 1.7. hlásit U Nisy v 7:15 na trenálu.

Reagovat
vonBankrot

Přitom si stačilo vyměnit dvě smsky ne?

Reagovat
Fleury

Jako je určitě fajn, že se omluvili Vačnatcům, ale omluvil se někdo tomu hráči, že musí zase jak č*k zpátky do Vršovic?

Reagovat
inferno08

Holt to musejí příště psát hůlkovým písmem.

Reagovat
Firkraag

Reagovat
Y.N.W.A

a já si říkal, proč je na silnicích tolik aut, kua... a oni si fotbalisti jezdí sem a tam úplně zbytečně

Reagovat
Hawkus

Reagovat
Salfovic

Nepřehání to už Kania s tou PR taktikou: špatná reklama je pořád reklama ?

Reagovat
meno

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele