Slavia chystá loučení s kapitánem. Bořil by si měl prodloužit kariéru v Liberci

Byl symbolem obrovských slávistických úspěchů, jeho dlouhá a leckdy bouřlivá kapitola ve Vršovicích se ale na konci června definitivně uzavře. Zkušený obránce Jan Bořil (35) po vypršení smlouvy úřadujícího mistra opustí. Podle informací webu inFotbal.cz k velkému překvapení jako volný hráč zamíří do Slovanu Liberec.
Vedení pražského klubu mělo přitom o budoucnosti svého lídra poměrně jasnou představu. Slavia Bořilovi podle inFotbalu nabídla možnost plynulého přechodu do organizačních struktur, když mu na stůl položila návrh na pozici hrajícího kapitána B-týmu a zároveň roli prvního asistenta trenéra.
Jde o osvědčený model, který si v Edenu v minulosti úspěšně vyzkoušeli a do nových funkcí díky němu vpluli například Jiří Bílek nebo Přemysl Kovář. Zkušený bek ale přesun do fotbalového ústraní odmítl, chce ještě hrát na nejvyšší úrovni.
Jakmile bylo jasné, že chce na elitní scéně dál aktivně působit, logicky se vyrojilo několik zájemců. Ve hře byl podle informací serveru inFotbal mimo jiné nostalgický návrat do Mladé Boleslavi, odkud do Edenu před 10 lety dorazil. Eminentní zájem projevil také slovenský Ružomberok, který vede bývalý slávistický asistent Jaroslav Köstl, tamní vedení ale nedokázalo dorovnat hráčovy platové požadavky.
Komentáře (37)
Přidat komentářwtf ?
Bude to zvláštní vidět ho v jiném dresu, ale pořád minimálně na naší ligu má a Liberci určitě pomůže. Do Slavie se potom může vrátit za 1-2 roky na nějakou pozici v managementu, pokud o to bude zájem. Takže za mě OK a jsem zvědav, jak se mu bude dařit.
Chtěl bych vidět pro něj vhodnou pozici v managementu. Jemu bych nedal na starosti ani zalévání umělých květin.
Bořil v managementu?
Manažer včelího času, může být
Takovej vymletej dement v managementu? Vy potřebujete další trafiku?
Bořil v managementu? To si děláš prdel
Hele, evidentně mu tu pozici nabízeli už teď. Píšou to v článku. Já po tom nijak nevolám
Sorry… to si dělají prdel
odsunutí do B týmu bych nepopisoval teda jako management
Ten nahradí leda Řeháka v pozici psychopata...
vůbec nechápu proč a k čemu nám jako má být, fujtajbl
Vemte rovnou i Chorého s Douderou
Fodrek z něj udělá dělo.
Nevěřil jsem, tentokrát to nebyli žádné pohádky ale pravda, když říkalo vedení, že přijde největší změna v kádru za dobu, co tu JT je. To, že jsme našli koule říct Bořilovi, že jako hráče už ne bych nečekal.
Docela čumím, že ty pozice trenéra rezervy nebo asistenta Trpišáka nevzal
ten musí mít sebevědomí
Asi logicky. Nikdo přece nemohl čekat od Nezmara nějaké morální hodnoty
Coze
Nezmar je ultrazmrd
Slavia to s tim posilovanim mysli vopravdu vazne!
No to snad ne
Nezmar se nezapře. Snad mu to bouchne do ksichtu.
Takovýho debila bych nechtěl ani do Baníku. I když herně by tam z těch našich lemplů byl pořád nejlepší
Se divím, že to projde přes Kaniu
Se mají s Tvrdíkem rádi.
I Šádek s ním pěstuje dobrý vztahy.
Je mi úplně jedno co si kdo o něm mysli. Je to srdcař a bojovník stejně jako Krejčí . Takový hráče v týmu prostě chceš. Kdo říká ze ne, tak je jen závidí. Co by vyhráli United, kdyby neměli Keana? Co Milan bez Maldiniho a Gattusa? Co Arsenal bez Vieiri? Tohle jsou za mě borci, ve finále i Řepka a to je co říct, když jsem ho celý život nenáviděl
Myslím že na to už nemá. Spodek ligy ano, ale hrát na pomezí pohárů?? To ne..
Vida, netušil jsem, že tohle bude dneska psát podruhé.
Nepřehání to už Kania s tou PR taktikou: špatná reklama je pořád reklama ?
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele