Berkay Özcan se z Istanbulu Başakşehir nevrátí do Hamburku. Turecký celek aktivoval opci ve výši 2,5 milionu eur a s ofenzivním záložníkem podepsal čtyřletou smlouvu.

transfermarkt.de
03.07.202016:59

Liverpool se zajímá o Çakıra

Zájem anglického Liverpoolu o tureckého gólmana Uğurcana Çakıra z Trabzonsporu dál trvá. Čtyřiadvacetiletý brankář však má podle listu Milliyet v Anglii mnohem více obdivovatelů. Píše se například o Leicesteru, Chelsea či Tottenhamu.

talksport.com
02.07.202014:17

Nagatomo odchází z Galatasaraye

Galatasaray opustí Yuto Nagatomo. Zkušenému japonskému obránci, jenž se podílel na zisku dvou mistrovských titulů, nebude prodloužena smlouva.

lequipe.fr
02.07.202009:49

Beşiktaş jedná o příchodu Cazorly

Santi Cazorla má ve Villarrealu smlouvu jenom do konce sezony a spekuluje se o jeho další budoucnosti. Zkušený záložník by mohl zamířit do Turecka, zájem o něho má Beşiktaş a už dokonce zahájil jednání.

football-espana.net
29.06.202022:21

Beşiktaş nevyužije opci na Boatenga

Turecký Beşiktaş Istanbul údajně nevyužije opci na trvalý přestup třiatřicetiletého záložníka Kevina-Prince Boatenga a pošle jej zpátky do mateřské Fiorentiny. Turci dokonce prý nemají zájem ani o prodloužení hostování do konce posunuté sezony.

football-italia.net
28.06.202021:54

Abdennour nabízí služby Toulouse

Toulouse bude v příští sezóně bojovat o návrat do Ligue 1 a pomoci by se mohla dočkat od jednoho bývalého hráče. Své služby Téfécé nabízí obránce Aymen Abdennour, kterému vyprší smlouva s Kayserisporem.

lequipe.fr
28.06.202020:47

Škoda přidal v Turecku 101. ligový gól

Šest dní po vstupu do Klubu ligových kanonýrů skóroval Milan Škoda v turecké lize znovu. Český útočník dal gól ve třetím utkání v řadě a 101. ligovou brankou v kariéře pomohl Rizesporu k remíze 2:2 s Denizlisporem. Domácí prohrávali po půlhodině 0:2, ale Škoda ve 40. minutě snížil. Bývalý slávistický kanonýr si naběhl na centr zprava a před malým vápnem napálil míč do horního rohu branky. V 71. minutě se pak povedlo Rizesporu vyrovnat a zvýšit naděje na záchranu. Na 14. místě má jednobodový náskok na sestupové pásmo. Od lednového příchodu z Edenu dal Škoda ve 12 zápasech sedm branek.

ČTK
28.06.202012:59

Pellegrini před převzetím Fenerbahçe?

Do Turecka by mohl zamířit trenér Manuel Pellegrini. Zájem o zkušeného chilského lodivoda, jenž naposledy vedl West Ham United, má Fenerbahçe.

abola.pt
25.06.202015:12

Sergio Rico do Galatasaray?

Španělský brankář Sergio Rico by se mohl v létě přesunout do tureckého Istanbulu, lanaří jej prý Galatasaray. Rico je momentálně na hostování ze Sevilly v Paris Saint Germain. S klubem už se dohodl na prodloužení do konce posunuté sezony. V srpnu by tedy měl s PSG zkusit útok na triumf v Lize mistrů. V Seville Ricovi končí kontrakt v roce 2021 a klub by mu v přestupu nebránil. Galatasaray hledá náhradu za Fernanda Musleru, který bude kvůli zlomenině nohy na delší dobu mimo hru.

24.06.202013:47

Strootman z Marseille do Fenerbahçe?

Kevin Strootman je znovu spojován s odchodem z Marseille. Nizozemský záložník má smlouvu ještě na tři roky a pro francouzský klub začíná být neúnosným roční plat šest milionů eur, fotbalista tak byl nabídnut Fenerbahçe a to se transferu nebrání, už o něm začalo jednat.

transfermarketweb.com
22.06.202022:13

Novákův gól Trabzonsporu nestačil

Obránce Filip Novák se v dresu Trabzonsporu v zápase na hřišti Alanyasporu zapsal mezi střelce. Ve druhém poločase poslal svůj tým do vedení 2:1, které se ovšem hostům nepovedlo udržet až do konce. V nastaveném čase totiž inkasovali a přišli kvůli tomu o vedení v tabulce. Nyní je Trabzonspor na druhém místě o dva body za Basaksehirem.

22.06.202022:06

Škoda dal 100. gól kariéry

Český útočník Milan Škoda se prosadil v dresu Rizesporu v turecké lize na půdě Antalyasporu. Brankou v deváté minutě nastaveného času z penalty už ale jenom mírnil porážku 1:3. Pro Škodu to byl ale jubilejní 100. gól v kariéře. Rizespor drží v tabulce poslední bezpečnou patnáctou příčku o bod před Konyasporem.

19.06.202011:51

Beşiktaş se vyptával na Olsena

Beşiktaş po odchodu Lorise Kariuse hledá nového brankáře a na jeho seznam se dostal Robin Olsen. Švédský gólman patří AS Řím, letos hostuje v Cagliari.

18.06.202021:17

Kruse ukončil smlouvu ve Fenerbahçe

Max Kruse se rozhodl ukončit kontrakt ve Fenerbahçe, celý případ ovšem bude mít dohru. Turecký klub se chystá obrátit na soud, německý útočník za poslední měsíce sice nedostal včas výplatu, tamní svaz a FIFA ovšem takové případy v době koronavirové krize umožňují s tím, že hráči dostanou své peníze dodatečně.

sport-express.ru
16.06.202021:46

Novák pečetil postup Trabzonsporu

Trabzonspor vyhrál i druhý zápas semifinále domácího poháru s Fenerbahçe, na čemž se gólem na konečných 3:1 podílel Filip Novák. Pro českého reprezentanta, který brankou přispěl i k domácímu vítězství 2:1, se jednalo o šestou trefu v sezóně.

16.06.202009:30

Andoneho zranění je hodně vážné

Až v roce 2021 se na trávníky vrátí Florin Andone. Rumunský útočník patří Brightonu, letos hostoval v Galatasarayi a o víkendu si poranil koleno, podrobné vyšetření pak odhalilo přetržený přední zkřížený vaz. Andoneho nyní čeká operace a po ní minimálně půlroční pauza.

lequipe.fr
15.06.202011:59

Galatasaray přišel také o Andoneho

Hodně nešťastný zápas sehrál v neděli večer Galatasaray. Turecký klub prohrál v Rizesporu a navíc přišel o dva hráče - s dvojnásobnou zlomeninou nohy odcestoval do nemocnice brankář Fernando Muslera a utkání nedohrál ani útočník Florin Andone, ten má problémy s kolenem.

lequipe.fr
14.06.202023:19

Muslera utrpěl dvojnásobnou zlomeninu nohy

Hodně dlouho bude mimo hru Fernando Muslera. Brankář Galatasaraye se v dnešním zápase proti Rizesporu srazil s Milanem Škodou a vše odnesl zlomeninou holenní i lýtkové kosti, podle všeho se nevyhne operaci a následně několikaměsíční pauze.

abola.pt
14.06.202022:18

Škodu dělí jeden gól od klubu kanonýrů

Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených prvoligových branek. Jeho tým zdolal v 27. kole Galatasaray 2:0. Český útočník sice v 42. minutě neproměnil pokutový kop, ale vyražený míč dopravil pohotovým skluzem do sítě. V české lize Škoda nastřílel za Bohemians 1905 a Slavii 94 gólů. Po lednovém přestupu z Edenu do Rizesporu přidal dalších pět branek, tu poslední hned po ukončení tříměsíční koronavirové soutěžní pauzy.

ČTK
14.06.202021:18

Škoda poslal Rizespor do vedení

Milan Škoda si dnes na své konto připsal pátou branku v dresu tureckého Rizesporu. Český útočník v závěru první půle duelu s Galatasarayem neproměnil penaltu, dokázal se ale dostat k dorážce a z té už rozvlnil síť.