18.04.201812:45

Ricca může zapomenout na mistrovství světa

Federico Ricca může v tuto chvíli zapomenout na to, že by si zahrál na mistrovství světa. Uruguayský obránce ve službách Málagy si vykloubil rameno a včera absolvoval operaci, po níž byla délka absence stanovena na tři měsíce.

marca.com
27.03.201813:10

Cavani odehrál stý zápas za Uruguay

Edinson Cavani včera odehrál jubilejní stý zápas za uruguayskou reprezentaci. A bude na něj mít dobré vzpomínky, útočník totiž jedinou brankou rozhodl finále China Cupu proti Walesu.

sport-express.ru
27.03.201809:59

Giménez neutrpěl vážné zranění

Atlético Madrid se nemusí obávat delší absence Josého Giméneze. Uruguayský obránce, jenž si ve finále China Cupu proti Walesu (1:0 poranil kotník, neutrpěl poškození kosti, zatím pak nebylo upřesněno, jak dlouho bude mimo hru.

soccerway.com
26.03.201817:43

Atlético se bojí o Giméneze

Uruguayský obránce José Giménez nedohrál v reprezentačním dresu finále China Cupu proti Walesu. Po srážce s Andy Kingem si nechal ošetřovat pravděpodobně kotník na levé noze a nakonec musel vystřídat. Pro Atlético Madrid, za nějž Giménez nastupuje ve španělské LaLize, by to byla citelná ztráta. V této sezóně odehrál za Colchoneros už 32 zápasů.

26.03.201815:42

China Cup vyhráli Uruguayci

Fotbalisté Uruguaye porazili ve finále China Cupu Wales 1:0. Jedinou branku duelu vstřelil na začátku druhého poločasu Edinson Cavani po přihrávce Cristiana Rodrigueze

24.03.201813:57

Uruguaycům se zranil Giménez

José María Giménez čeká na zprávy od lékařů. Uruguayský obránce ve službách Atlética Madrid nedohrál včerejší přátelský souboj s Českem, v závěru utrpěl zranění nohy.

marca.com
23.03.201813:45

Suárez dal jubilejní branku za Uruguay

Luis Suárez si dnes na své konto připsal jubilejní padesátou trefu za uruguayskou reprezentaci, kanonýr Barcelony v úvodu souboje s Českou republikou proměnil pokutový kop.

23.03.201813:24

Poločas: Uruguay - Česko 2:0

Poločasový výsledek přátelského mezistátního utkání: Uruguay - Česko 2:0 (10. Suárez z penalty, 37. Cavani).

07.11.201708:40

Uruguay se musí obejít bez Coatese

Uruguayi bude v průběhu nadcházející reprezentační přestávky chybět Sebastián Coates, obránce lisabonského Sportingu si během včerejšího zápasu s Bragou přivodil svalové zranění.

abola.pt
06.11.201722:17

Cáceres nepomůže Uruguayi

Uruguay se v přátelských zápasech s Polskem a Rakouskem musí obejít bez Martína Cácerese. Obránce Hellasu Verona si ve víkendovém klání s Cagliari (1:2) zranil stehenní sval.

football-italia.net
21.10.201709:17

Uruguay bude postrádat Suáreze

Luis Suárez nepomůže Uruguayi v přátelských zápasech s Polskem a Rakouskem. Útočník Barcelony během reprezentační přestávky podstoupí ošetření poraněného kolena.

lequipe.fr
09.10.201713:59

Uruguay nebude postrádat Suáreze

Luis Suárez pomůže Uruguayi v závěrečném kvalifikačním utkání o postup na MS 2018 s Bolívií. Podle španělských médií měl mít útočník Barcelony volno, neboť během příštího měsíce podstoupí plánovanou operaci kolena, ovšem kouč Oscar Tabárez možnou absenci své opory vyloučil.

football-espana.net
28.09.201722:33

Gómez a Bentancur v seniorské reprezentaci

útočník Maxi Gómez září v barvách Celty Vigo, zatímco záložník Rodrigo Bentancur se pomalu etabluje v A-týmu Juventusu, a oba nyní byli trenérem Óscarem Tábarezem odměněni svými prvními pozvánkami do seniorské reprezentace.

tycsports.com
16.09.201709:36

Uruguay počítá se službami Bentancura

Rodrigo Bentancur si může odbýt premiéru za reprezentaci Uruguaye. Teprve 20letý záložník Juventusu byl povolaný ke kvalifikačním zápasům o postup na mistrovství světa 2018 s Venezuelou a Bolívií.

31.08.201717:34

Uruguay může počítat se Suárezem

Uruguayi bude pro nejbližší kvalifikační zápasy k dispozici i Luis Suárez, útočník Barcelony je v pořádku po problémech s kolenem.

marca.com
26.08.201720:19

Suárez pokročí v rekonvalescenci doma

Luis Suárez sice včera poprvé trénoval s barcelonským týmem, ze zranění kolena se však dále bude zotavovat v Uruguayi s národním týmem. Jeho vedení se na takovém postupu dohodlo s Barcelonou. Suárez přitom v nominaci na kvalifikační zápasy nefiguruje.

thescore.com
06.06.201709:30

Cavani zmešká přípravu s Itálií

Fotbalisté Uruguaye se budou muset ve středečním přípravném utkání s Itálií obejít bez útočníka Edinsona Cavaniho. Třicetiletý kanonýr Paris Saint-Germain si v nedělním duelu s Irskem poranil stehenní sval, což potvrdilo pondělní vyšetření. Nejlepší hráč uplynulé sezony francouzské ligy se zranil hned v úvodu zápasu v Dublinu a v 10. minutě musel střídat. Uruguay bez Cavaniho, jenž dal v 90 startech za národní tým 38 gólů, podlehla Irům 1:3.

ČTK
04.06.201720:13

Uruguay přišla o útočníka Cavaniho

Edinson Cavani nedohraje přátelské utkání s Irskem. Reprezentant Uruguaye musel kvůli svalovému zranění ze hřiště již po třinácti minutách, zatím pak není jasné, jak dlouho bude mimo hru.

lequipe.fr
25.05.201715:59

Luis Suárez má zraněný stehenní sval

Luis Suárez si během dnešního tréninku Barcelony poranil stehenní sval a bez fotbalu bude zhruba patnáct dní, hrozí mu tak, že přijde o přátelské mezistátní zápasy proti Itálii a Irsku. Zdravotní problém uruguayského útočníka nepředstavuje komplikaci vzhledem k finále Španělského poháru proti Deportivu Alavés, o to ho už připravil karetní trest za vyloučení v semifinále s Atléticem.

espnfc.com
30.12.201618:54

Uruguay přišla o svou velkou ikonu

Včera naposledy vydechla jedna z největších postav uruguayské ligové scény a majitel 50 reprezentačních startů Néstor Gonçalves. Devítinásobný vítěz uruguayské ligy a trojnásobný kontinentální šampion, který celou kariéru strávil v Peñarolu, zemřel v 80 letech.