02.07.202119:51

Švýcarsko si vynutilo proti Španělům prodloužení

Výsledek podvečerního čtvrtfinále mistrovství Evropy po 90 minutách: Švýcarsko - Španělsko 1:1 (68. Shaqiri - 8. Zakaria vl.).

02.07.202118:46

Španělé díky šťastné střele vedou nad Švýcary

Poločasový výsledek podvečerního osmifinále mistrovství Evropy: Švýcarsko - Španělsko 0:1 (8. Zakaria vl.).

02.07.202117:11

Sestavy: Švýcarsko - Španělsko

Základní sestavy pro podvečerní čtvrtfinále mistrovství Evropy:
Švýcarsko: Sommer - Elvedi, Akanji, Rodriguez - Widmer, Zakaria, Freuler, Zuber - Shaqiri, Embolo - Seferovič.
Španělsko: U. Simón - Azpilicueta, Laporte, P. Torres, J. Alba - Koke, S. Busquets, Pedri - F. Torres, Morata, Sarabia.

ČTK
30.06.202112:49

První čtvrtfinále budou řídit Angličané

Hlavním rozhodčím čtvrtfinále mistrovství Evropy Švýcarsko - Španělsko byl jmenován Michael Oliver, na pomezí mu budou asistovat jeho angličtí krajané Stuart Burt a Simon Bennett.

uefa.com
28.06.202121:18

Busquets je znovu hráčem utkání

Sergio Busquets byl zvolen nejlepším hráčem utkání Španělsko - Chorvatsko, záložník Barcelony byl na letošním ME takto oceněn už podruhé.

uefa.com
28.06.202121:17

Pedri se nešťastně zapsal do historie

Pedri je od dnešního dne autorem vlastní branky na mistrovství Evropy, která padla z nejdelší vzdálenosti. Záložník Barcelony v souboji s Chorvatskem posílal míč na vlastního brankáře Unaie Simóna, který podcenil zpracování a balón mu přes nohu přeskočil do brány. Pedri se míče dotkl ve vzdálenosti 45 metrů od brány.

sport-express.ru
28.06.202120:33

Španělé po prodloužení udolali Chorvaty

Výsledek osmifinále mistrovství Evropy: Chorvatsko - Španělsko 3:3, 3:5 po prodloužení (20. Pedri vl., 85. Oršič, 90.+3 Pašalič - 38. Sarabia, 57. Azpilicueta, 77. F. Torres, 100. Morata, 103. Oyarzabal).

28.06.202120:10

Gayà střídal vinou zranění

José Luis Gayà nedohrál druhý poločas zápasu s Chorvatskem, španělský záložník si přivodil svalové zranění a na trávníku ho nahradil Jordi Alba.

mundodeportivo.com
28.06.202119:55

Španělsko - Chorvatsko se bude prodlužovat

Výsledek osmifinále mistrovství Evropy po normální hrací době: Chorvatsko - Španělsko 3:3 (20. Pedri vl., 85. Oršič, 90.+3 Pašalič - 38. Sarabia, 57. Azpilicueta, 77. F. Torres).

28.06.202118:50

Španělé s Chorvaty po půli nerozhodně

Poločasový výsledek podvečerního osmifinále mistrovství Evropy: Chorvatsko - Španělsko 1:1 (20. Pedri vl. - 38. Sarabia).

28.06.202117:27

Sestavy: Chorvatsko - Španělsko

Sestavy podvečerního osmifinále mistrovství Evropy:
Chorvatsko: Livakovič - Juranovič, Vida, Čaleta-Car, Gvardiol - Modrič, Brozovič, Kovačič - Vlašič, Petkovič, Rebič.
Španělsko: U. Simon - Azpilicueta, E. García, Laporte, Gaya - Koke, Busquets, Pedri - F. Torres, Morata, Sarabia.

28.06.202109:50

De Gea nedokončil včerejší trénink

David de Gea na letošním ME ještě neodchytal ani minutu a na tom se jen tak něco nezmění. Španělský brankář nedokončil včerejší trénink, v jeho úvodu si poranil stehenní sval a v doprovodu lékařů zamířil do kabiny, podle všeho tak nebude k dispozici na dnešní zápas proti Chorvatsku.

football-espana.net
23.06.202120:16

Busquets dostal cenu pro hráče zápasu

Sergio Busquets byl zvolen nejlepším hráčem zápasu Španělsko - Slovensko, pyrenejský stát vyhrál 5:0 a postoupil do osmifinále ME.

uefa.com
23.06.202119:55

Španělé rozstříleli Slovensko

Výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Slovensko - Španělsko 0:5 (30. Dúbravka vl., 45.+3 Laporte, 56. Sarabia, 67. F. Torres, 71. Kucka vl.).

23.06.202119:19

Laporte se poprvé trefil za Španělsko

Obránce Manchesteru City Aymeric Laporte se v zápase mistrovství Evropy proti Slovensku trefil poprvé za národní tým Španělska, které reprezentuje teprve od května. V mládežnických kategoriích nastupoval za Francii, jejíž pas také vlastní.

23.06.202118:49

Španělsko vede v půli nad Slovenskem

Poločasový výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Slovensko - Španělsko 0:2 (30. Dúbravka vl., 45.+3 Laporte).

23.06.202118:14

Španělé nedali pátou penaltu v řadě

Španělští reprezentanti pokračují v neuvěřitelné sérii neproměněných pokutových kopů. Hned v úvodu zápasu proti Slovensku neproměnil už pátou penaltu Španělska za sebou Álvaro Morata. Na Euru už proti Polsku selhal Gerard Moreno.

23.06.202117:21

Sestavy: Slovensko - Španělsko

Základní sestavy pro podvečerní utkání mistrovství Evropy:
Slovensko: Dúbravka - Pekarík, Šatka, Škriniar, Hubočan - Haraslín, Kucka, Hromada, Mak - Hamšík - Duda.
Španělsko: U. Simon - Azpilicueta, E. García, Laporte, J. Alba - Koke, S. Busquets, Pedri - Sarabia, Morata, G. Moreno.

uefa.com
20.06.202111:01

Španělé nedali čtvrtou penaltu za sebou

Už čtyři pokutové kopy v řadě neproměnili fotbalisté Španělska, což je rekord v historii národního týmu. Nelichotivou sérii zahájil loni v listopadu Sergio Ramos v utkání proti Švýcarsku, který selhal hned dvakrát. Posléze neuspěl Abel Ruiz v utkání s Litvou a naposledy nepoměnil Gerard Moreno v duelu s Polskem.

marca.com
20.06.202109:05

Hráčem večerního zápasu byl Alba

Nejlepším hráčem utkání Španělsko - Polsko byl zvolen Jordi Alba. Obránce Barcelony jinak mnoho důvodů k radosti neměl, jeho tým jenom remizoval 1:1 a zkomplikoval si cestu do osmifinále mistrovství Evropy.