06.09.202111:31

Španělé čekají na zprávy od lékařů

Španělsko včera nemělo problémy s Gruzií a vyhrálo 4:0 v zápase, který nedohráli hned dva jeho obránci. Na podrobná vyšetření dnes jdou José Luis Gayá a Aymeric Laporte.

football-espana.net
04.09.202117:57

Merino se zapojil do tréninku

Mikel Merino absolvoval část dnešního tréninku španělské reprezentace. Záložník Realu Sociedad nenastoupil k prohranému zápasu na půdě Švédska, měl totiž problémy s kotníkem.

mundodeportivo.com
03.09.202118:47

Španělé přišli o Morena

Útočník Gerard Moreno opustil reprezentační výběr Španělska. Po zápase ve Švédsku jej limitují potíže se stehenním svalem. Do zápasů s Gruzií a Kosovem už nezasáhne.

footbal-espana.net
03.09.202108:47

Španělsko prohrálo po 28 letech

Španělsko včera prohrálo ve Švédsku (1:2) a po 28 letech padlo v utkání kvalifikace o postup na světový šampionát. Naposledy nebralo ani bod 31. března 1993, kdy v Kodani nestačilo na Dánsko (0:1).

18.08.202118:21

Enrique nehodlá šetřit Pedriho a Torrese

Trenér španělské reprezentace Luis Enrique neplánuje vynechat z nejbližší nominace na zápasy světové kvalifikace proti Švédsku, Gruzii a Kosovu záložníka Pedriho a obránce Pau Torrése. Oba fotbalisté mají za sebou náročnou minulou sezonu. Po ní pak reprezentovali na mistrovství Evropy i na OH v Tokiu. Pedri odehrál nejvíc zápasů ze všech hráčů v top ligách v Evropě. Torrés zase nastřádal ze všech nejvíce minut. Na ME i OH hráli za Španělsko také Dani Olmo a Mikel Oyarzabal.

marca.com
12.07.202114:57

Pedri nejlepším mladým hráčem ME

Individuální ocenění si z evropského šampionátu odvezl Pedri. Teprve 18letý záložník Barcelony se stal nejlepším mladým hráčem.

lequipe.fr
08.07.202112:09

Eric García má zdravotní problémy

Na výsledky podrobného vyšetření čeká Eric García. Španělský obránce nedohrál semifinále ME proti Itálii, když utrpěl zranění prstu na noze, trávník opustil v úvodu druhého prodloužení.

07.07.202112:42

Morata je novým španělským rekordmanem

Álvaro Morata včera v utkání s Itálií srovnal na 1:1 a zaznamenal svou šestou branku na evropských šampionátech, stanovil tak nový španělský rekord. Z prvního místa byl sesazen pětigólový Fernando Torres.

sport-express.ru
06.07.202123:43

Itálie je prvním finalistou ME

Výsledek semifinálového zápasu mistrovství Evropy: Itálie - Španělsko 1:1 i po prodloužení, 4:2 na penalty (60. Chiesa - 80. Morata).

06.07.202122:52

Itálie se Španělskem si zahrají prodloužení

Výsledek semifinálového zápasu mistrovství Evropy po 90 minutách: Itálie - Španělsko 1:1 (60. Chiesa - 80. Morata).

06.07.202121:47

Itálové hrají se Španělskem bez gólu

Poločasový výsledek semifinálového zápasu mistrovství Evropy: Itálie - Španělsko 0:0.

06.07.202119:59

Sestavy: Itálie - Španělsko

Základní sestavy pro semifinálové utkání mistrovství Evropy:
Itálie:
Donnarumma - Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson - Barella, Jorginho, Verratti - Chiesa, Immobile, Insigne.
Španělsko: Simón - Azpilicueta, García, Laporte, Alba - Koke, S. Busquets, Pedri - F. Torres, Oyarzabal, Olmo.

06.07.202108:39

Sarabia přijde o večerní semifinále

Jenom na tribuně dnes zůstane Pablo Sarabia, španělský křídelník nestihl doléčit svalové zranění a nebude k dispozici na semifinále ME proti Itálii.

05.07.202113:29

Sarabia vynechal také dnešní trénink

Pablo Sarabia se neobjevil ani na dnešním tréninku španělské reprezentace. Ofenzivní fotbalista má svalové problémy, jeho případný start v semifinále ME proti Itálii tak zůstává nepravděpodobný.

04.07.202121:59

Brych bude řídit semifinále Itálie se Španělskem

Semifinále mistrovství Evropy mezi Itálií a Španělskem bude mít na starost rozhodčí Felix Brych. Německému sudímu budou pomáhat krajané Mark Borsch a Stefan Lupp, u videa bude na utkání dohlížet Marco Fritz.

uefa.com
04.07.202112:43

Sarabia zřejmě nestihne semifinále

Pablo Sarabia zřejmě vynechá semifinále evropského šampionátu proti Itálii. Ofenzivní španělský fotbalista si ve čtvrtfinále poranil stehenní sval a podle médií se nejedná o "jednodenní" záležitost, jeho další start není příliš pravděpodobný.

football-italia.net
03.07.202121:27

Laporte trénoval jen individuálně

Dnešního tréninku španělské reprezentace se neúčastnil Aymeric Laporte. Obránce Manchesteru City se připravoval jen individuálně, důvodem byla únava.

02.07.202123:58

Sarabia má zraněný stehenní sval

Na podrobné vyšetření půjde zítra Pablo Sarabia. Ofenzivní španělský reprezentant nedohrál zápas se Švýcarskem, v první půli si poranil stehenní sval a o poločasové pauze už zůstal v kabině.

02.07.202121:10

Cenu pro hráče zápasu dostal Simón

Nejlepším hráčem utkání Španělsko - Švýcarsko byl zvolen Unai Simón. Brankář Athleticu zazářil především v penaltovém rozstřelu, kde proti němu pochodil jenom jeden ze čtyř švýcarských střelců.

02.07.202120:42

Španělsko je prvním semifinalistou

Výsledek podvečerního čtvrtfinále mistrovství Evropy: Švýcarsko - Španělsko 1:1 i po prodloužení, 1:3 na penalty (68. Shaqiri - 8. Zakaria vl.).