základní skupiny - skupina K, 2. kolo
23.06.2026 19:00 CET
5 : 0
(3:0)

Reportáž

Cristiano Ronaldo (© LEO BARRILARI / ODYSSEY IMAGES VIA AFP)

Portugalsko zničilo pěti góly Uzbekistán. Ronaldo přepsal historii

Cristiano Ronaldo se stal prvním mužem, který skóroval na šesti různých turnajích mistrovství světa. Dvěma góly pomohl Portugalsku k vítězství 5:0 nad Uzbekistánem. Pro asijského nováčka to znamená, že mu nyní hrozí brzké vyřazení.

Portugalci byli blízko ideálnímu vstupu do utkání už po dvou minutách, kdy Bruno Fernandes v pokutovém území pohotově otočil s míčem a vyslal střelu, kterou musela obrana zablokovat. O chvíli později chyběly Ronaldovi jen centimetry k tomu, aby zasáhl prudký centr Nuna Mendese, když míč prosvištěl těsně kolem jeho natažené kopačky. Na další centr už si ale dal pozor, na přední tyči přeběhl svého strážce a razantně uklidil míč za záda Abduvohida Nematova.

Mendes se snažil zajistit, aby se neopakovalo polevení, které Portugalsko zažilo proti DR Kongo, a zaskočil Uzbeky chytře zahraným přímým kopem. Zatímco celý stadion čekal, že se k míči postaví Ronaldo, Mendes jej levačkou zakroutil kolem brankáře. Po přestávce na občerstvení vypadala parádní trefa Azize Ganieva jako naděje na snížení, ale VAR gól kvůli faulu v zárodku akce neuznal. Ronaldo pak ještě před poločasem zpečetil osud soupeře svým druhým gólem, když po chytré přihrávce Fernandese neomylně našel roh branky.

Poté, co Ronaldo překonal Eusébia jako nejlepší střelec své země na MS, měl ještě před pauzou čas zkompletovat hattrick, ale Abdukodir Chusanov jeho kreativní oblouček vykopl z brankové čáry. Ve druhé půli přinesla další nacvičená standardní situace hvězdě další šanci, ale vybíhající Nematov jeho pokus po předchozím úniku, který zmátl obranu, skvěle zneškodnil. Z následného rohového kopu však Fernandes poslal nízký míč, který se po teči Chusanova a následně Nematova odrazil do sítě jako nešťastný vlastní gól.

Poté, co Nematov pod tlakem chyboval při rozehrávce, se zdálo být jisté, že Ronaldo přidá svůj třetí gól a pátý pro svůj tým. Veterán po zblokování výkopu ale nedokázal přidat finální dotek, který by byl pomyslnou třešničkou na dortu. Tu nakonec obstaral Rafael Leao, který utrpení Uzbekistánu ukončil důrazným zakončením z hranice pokutového území.

Uzbekové se nyní musí spoléhat na to, zda postoupí jako jeden z nejlepších týmů na třetích místech. Je to však jen prchavá naděje, která by zcela zhasla, pokud DR Kongo později porazí Kolumbii. Co se týče Portugalska, svěřenci Roberta Martíneze vyhráli 11 z posledních 15 zápasů a doufají, že vítězství bude pro turnaj tím správným impulsem.

Autor: Livesport.cz / James Martin

Komentáře (430)

Přidat komentář
BANIKOVEC 167

1:0

Reagovat
Modroočko

2:2

Reagovat
Benfica

čakám das 4-0

Reagovat
Bonetti1

1:1 Ronaldo Red card

Reagovat
BANIKOVEC 167

Reagovat
Fairplay

Tipuji klasické velké protočení sestavy a nějakou exhibici typu 5:1 a tím i velký tlak do příštích zápasů, zdali tam poslat "hvězdy" (CR7, Bruno, Bernardo) nebo nové tváře, protože dvakrát do stejné řeky nevstoupíš

Reagovat
Patron

Když budou víc nahrávat vy víte komu, tak vyhrají.

Reagovat
uff

Voldemortovi?

Reagovat
Patron

Ten tolik nebrečí když mu někdo nenahraje...

Reagovat
ratusek

Tohle by už Ronaldo dát mohl proti takovejm křovákům na urovni té jeho velbloudářské paralize, ale i tak se těším na to trápení

Reagovat
meno

Čekám hnusofotbal a hnusoplichtu 1:1

Reagovat
Lexi Belle

Uvidíme, jakou si k sobě Cristiano zvolí sestavu

Reagovat
CN

Tohle je soupeř pro Ronalda

Reagovat
technecium

50 % repre golu proti Gibraltarum, Litvam a Lichtejnstejnskum

Reagovat
fantomas10

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Cotton

Jenže Uzbeci jsou daleko lepší

Reagovat
Vápeník

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
antiHavel

Ubohý jak ty,,,

Reagovat
Cracker10

Reagovat
arvncrtx

a Uzbekistánům

Reagovat
John Obi Mikel

2:0

Reagovat
Pepesma

1:0

Reagovat
Elmas

0:0

Reagovat
FOKER

4:1. CR7

Reagovat
ACSeRw!n

6:0

Reagovat
Fleury

1:2

Reagovat
BANIKOVEC 167

Reagovat
oli9

3:0

Tady uz Portugalci musi

Reagovat
fantomas10

Ronaldo neda gola @2.11

Reagovat
icka

Reagovat
Visca el barca

Další křeč pana nagelovaného?

Reagovat
Kepy_FCB

4:0

Reagovat
Wazz Wazz

Typuju že se náš zhrzený uzlíček nervů který už měl tohle MS sedět v publiku totálně sesype prakticky ihned po tom co uzbeci půjdou náhodou do vedení

Reagovat
king23

tYpuješ výtečně

Reagovat
Zephyr

2:0 (Ronaldo gól nedá)

Reagovat
Černej Pták

1:1

Reagovat
fabec1222

Jako cejtim z toho zápasu docela hnůj, ale brutálně se zas těšim, co se tu bude dít Tady jsou jen dvě varianty, buď Portugalci i CR totálně bouchnou a bude jasné, že proti Kolumbii se už na nic nezmůžou, nebo CR7 nasází tak 4 góly

Reagovat
Mihi

alebo to bude nudna vyhra 2:0 a CR totalne neviditelny

Reagovat
Vápeník

To je o dost pravděpodobnější

Reagovat
icka

Reagovat
Fairplay

Reagovat
Rothbard

Jde vám Tipsport aplikace?

Reagovat
Firkraag

Hurá, Roncek v základu, to se kouknu

Reagovat
lahodna.krepelka

je s podivem ze ten hrac drive lakal na zapasy pro svoje fotbalovej um a ted pro zmenu laka pro skodolibost fanousku fotbalu

obrat o 180 stupnu

Reagovat
Firkraag

Já ten první zápas neviděl, nějaké góly bych mu přál, ale předpokládám, že Portugalsko hraje nekoukatelnou sračku a CR to asi jen umocňuje. Zajímá mě, jestli je fakt tak zoufalej.

Reagovat
fabec1222

V tom systému je hlavně úplně zbytečnej. Potažmo jakejkoliv hroťák je tam zbytečnej. V tom (ne)systému by nic neudělal ani Kane nebo Halland, protože by prostě na hrotu nedostali žádnej míč.

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Mihi

To sú hrozne kecy, v priatelaku proti Nigérii zahodil dve jasne tutovky, ktoré by Kane s Haalandom dali s prstom v nose.

Reagovat
ratusek

Ale ti dva by trhali aspon obranu. Ronaldo stojí na místě

Reagovat
Kepy_FCB

Mongolíci to slíznou 8:0

Reagovat
Csaplárova past

před třema hodinama jsi psal 4:0

Reagovat
Kepy_FCB

čtyřma hodinama

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Sandst0rm

Uzbekistán s Mongolskem ani nesousedí

Reagovat
Lupi_1927

Pořád čekám na nějakou obrovskou výsledkovou senzaci, tak snad Cannavaro vymyslel taktiku a uzbecká flotila přejede Portugalce.

Reagovat
Sandst0rm

Hmm Roncek posledních 10 zápasů 0 gólů na velkých turnajích

Reagovat
Benfica

Len minuleho roku dal par vo final 4

Reagovat
Sandst0rm

MS + Euro. Nějaký trapný final 4 v tom fakt započtený není.

Reagovat
Benfica

Trapny

Reagovat
antiHavel

Koukám kolik tupců tady zase jede do Ronalda a přeje mu trápení, chlapci vy musíte mít marnej život když místo těšení se na jednoho z nejlepších hráčů všech dob do něj kopete. A jen tak pro info, portugalci mu zrovna moc nenahrávaj, bohužel,,,

Reagovat
Swarley

Bruno by u nas dokazal ziskat asistenci i s ozralym kuzelem v utoku, ale je to jeho chyba, ze Ronaldo nedava goly

Reagovat
Sandst0rm

Prej mu nechce nahrávat

Reagovat
ratusek

Reagovat
icka

Tak upřímně ten první zápas všichni hráli hovno mi přišlo

Reagovat
Swarley

Proto pisu u nas, kdyz uz nekde byl problem, tak v tom systemu, co hrali

Reagovat
Coutinho10

Bruno, jak se Cristianovi omlouval, top

Reagovat
antiHavel

To nebylo na Ronalda ale na toho druhýho kterej byl volnej úplně.

Reagovat
Sandst0rm

ne asi

Reagovat
Coutinho10

Ronaldo tam byl taky, z tý poslední opakovačky mi to přišlo spíš na něj, ale mohlo to být obecně, protože tam nebyl sám

Reagovat
Sandst0rm

Omlouval se Nevesovi nebo kdo to byl. Ne Ronckovi

Reagovat
Sandst0rm

Tak to byl asi Felix

Reagovat
Coutinho10

Ronaldo tam byl taky, z tý poslední opakovačky mi to přišlo spíš na něj, ale mohlo to být obecně

Reagovat
Sandst0rm

Ronaldo ani nebyl v postavení aby mohl zakončovat. Felix byl v lepším postavení.

Reagovat
Coutinho10

j, to jo, to souhlas

Reagovat
arvncrtx

Ronaldo je vždy v nejvýhodnějším postavení ke skórování, bez ohledu na situaci.

Reagovat
Coutinho10

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Coutinho10

Mendes top centr škoda, áčko do fanty by bodlo

Reagovat
Coutinho10

tak ok, gól beru radši

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
-R2D2-

Vždyť to jen špatně trefil. Žádný že kousek chyběl..

Reagovat
Mihi

Reagovat
lahodna.krepelka

kdyz vidim hru uzbeku v prvnich peti minutach tak jestli cr7 neda aspon 3 goly dneska tak to bude selhani. slabouckej tym asijskej.

zatim teda cristiano uz bouchal pestickou do travniku

Reagovat
fabec1222

Jednoduše to trefil. Nic víc .A hotovo

Reagovat
Coutinho10

Cristiano is back

Reagovat
lahodna.krepelka

az bude davat vitezne a rozdilovy goly ve vyrazovaci fazi tak se muzeme bavit dal

kdy se cr7 naposledy trefil ve vyrazovaci fazi MS?

Reagovat
antiHavel

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
arvncrtx

Ve finále MS 2002. Ne moment, to byl vlastně jiný Ronaldo.

Reagovat
Coutinho10

tak takhle statistika mě upřímně hodně překvapila

Reagovat
JacoBee

Potřeboval Uzbekistán, aby se trefil

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Jméno

Tak se princezna dočkala, gratuluju proti Uzbekistánu

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
icka

Reagovat
technecium

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
Sandst0rm

Roooooooonaaaaaaaaaaldoooooo. GOAT forever.

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
lahodna.krepelka

cr7 pripomina zatim (az do odvolani) trochu ty hospodsky rvace kteri porazi v bitce jenom deti se slabikarem v ruce

Reagovat
antiHavel

Kolik ti je dítě, že plodíš takový tragický komenty?

Reagovat
JacoBee

má pravdu

Reagovat
fabec1222

Muž, legenda, fotbalista...

Reagovat
ratusek

Škoda no. Ale proti takovejm močkám to byla otázka času

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Coutinho10

Martinez knows

Reagovat
Radin

Ronaldo si konečně našel soupeře

Reagovat
Hydahum

GOAT

Reagovat
Salfovic

Ronaldo 13 zápasů na ME a MS bez gólu mimo penalt

Reagovat
Swarley

Pekne si to nasel

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Kixi Syhimour

Reagovat
ratusek

Už mě to ani nebaví

Reagovat
Sandst0rm

To jsou zase kecy od potratů a paniců. Hlavně že Messi sestřelil taková super mužstva Alžírsko a Rakousko

Reagovat
VersaceChain

Podle tebe je Uzbekistán na stejné úrovni jako Alzirsko a Rakousko jo?

Reagovat
Sandst0rm

To neříkám

Reagovat
ratusek

Tak Rakousko a Alžírsko orpoti těmhle močkám jsou top týmy

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Hydahum

Rakousko je strašně přehajpovaný, vždyť je pomalu přehrálo i Jordánsko

Tím neříkám, že UZB je bůh ví co, taky strašně přeceněnej tým

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
icka

Reagovat
fenixLFC

Reagovat
lahodna.krepelka

naprosto, uzbekistan je o 2 levely nize nez rakousko a o level nize nez Alzir

Reagovat
Sandst0rm

to víš že jo. Vidíš Uzbekistán poprvé v životě ne

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Churro

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
icka

A teď tu drzi hubu

Reagovat
technecium

Tady někdo zase dostane BAN

Reagovat
Sandst0rm

Někdo říkal, že těmi bozáky jsou fanoušci Arsenalu, ale k fanouškovi Barcelony to bonzáctví sedí ještě líp

Reagovat
arvncrtx

@4,37, že dá 2 góly. Doufám, že nebudu muset čekat až na 2. poločas jako u Mbappého.

Reagovat
oli9

Reagovat
Pepe1911

Můžeš poslat 500 do pátku?

Reagovat
Well

To bude roura.

Reagovat
sensei25

Aka je zvlastna doba.Si na zapase a namiesto toho aby si si to uzil drzis mobil v rukach.Vzdy ked niekde som nevytiahnem mobil z vacku dokym niekto nevola.

Reagovat
Cotton

Reagovat
nani92

Reagovat
Kincl

Nenávidím to ani na koncertech atd...reálně ani nejsi přitomen když čumíš přes mobil. Dementi, pak tě akorát otravují osobně někde když se setkáš, koukej co jsem natočil a pouští ti pětiminutová videa, která tě ani nezajímají

Reagovat
raduinho

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Swarley

Reagovat
Firkraag

Reagovat
Kixi Syhimour

Ronaldo GOAT, jak přenechal

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
fabec1222

Krásná týmová práce od Ronalda Strhnul pozornost na sebe a úplná nepřipravenost na Mendese

Reagovat
Coutinho10

Mendeeees

Ronaldo palec, že mu to nechal

Reagovat
Well

Čekal jsem tribunu no.

Reagovat
EL Gringo

Reagovat
Jméno

Rozumné že to nechal Mendesovi, od něj by to šlo do patnácté řady

Reagovat
Csaplárova past

Legenda legend

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Cotton

A pak že týmu jen škodí a že je sobec

Reagovat
lahodna.krepelka

tady ukazal tymovost, to se ceni

tak schvalne jak dlouho to vydrzi

Reagovat
ACSeRw!n

GOAT to narozdil od Messiho (ktery strilel nesmyslnne asi ze 40m, i presto, ze nema poradne nakop) nechal sympaticky spoluhracovi

Reagovat
sensei25

Ronaldo je znamy tym,ze okolo neho je najvacsia koncentracia kktov,ktori mu dokazu fandit.

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
Pithivier

Reagovat
Benfica

Takze ak nemas za co zhejtit ronalda tak kkti su jeho fans

Reagovat
Sandst0rm

Kkti jsou hejtři z obou táborů.

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

Hej ne asi. To je jak kritizovat Ghandího, protože máš radši Mandelu nebo Luthera Kinga. Každý je prostě geniální jinak. Pro mě je třeba prostě výš Messi, protože mi imponuje to jak dokáže tvořit hru, udělá kličkou tři hráče, třeba zrovna včera a cením si to na fotbale víc než super rychlosti a výskoku, což je samozřejmě vedle genetiky zásluha totální dřiny a fotbalové askeze, tak proto nebudu hejtit Ronalda přece. To je jak kdybych hejtil Nadala, protože moc běhá a má to vydřené a uznával jenom Federera, protože je technický génius od přírody a hraje elegantněji. Nesmysl prostě

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

To je jenom klanová potřeba a psychóza

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Bastaron

Reagovat
fenixLFC

Reagovat
Csaplárova past

Gól na 6 MS nikdo nepochybuje

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

Jo, asi na dvou nebo třech dal jeden gól a Messi nedal na jednom MS ani jeden, zatímco jinde dal víc. To je fakt rozdíl galaktických rozměrů a určuje to GOAT Ronaldo je objektivně GOAT v téhle statistice, jinak není na jejich srovnávání mezi jejich fanoušky objektivního zhola nic

Reagovat
Csaplárova past

porad nevim o cem se chces bavit. Ronaldo GOAT

Reagovat
oli9

Hej ty jsi nemocny s tim Ronaldem opravdu

Reagovat
ratusek

T

Reagovat
Grahf

brankár tam robil čo, však to šlo mimo múr

Reagovat
Kixi Syhimour

Ale jakože regulérně chytrý, by mě zajímalo, koho to napadlo

Reagovat
lahodna.krepelka

urcite cr7

kdyby to nebyl jeho napad, tak by to neproslo

Reagovat
Swarley

Golman tezce zachrapal

Reagovat
lahodna.krepelka

damy a panove...... skvela prace Cristiana tohle je prvni vec co skutecne udelal dobre na turnaji. prenechal primak Mendesovi, to je znak skveleho hrace.. uvedomil si ze ma prisernou konverzi a uspenost primych kopu, spolknul ego a nechal kopat spoluhrace.

jestli se bude chovat tymove tak mozna Portugalsko nekam muze dojit, do ctvrfinale treba

Reagovat
F.o.X.i.K

Reagovat
nani92

Tento gól by som počítal Ronaldovi, keďže ma na ňom najväčšiu zásluhu

Reagovat
Edgewalker

Stačí asistence

Reagovat
Benfica

Zasa neprehanajme

Reagovat
-R2D2-

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

Já být jeho opravdový fanoušek, tak bych mu počítal i ty soupeřů, které vsítí díky tomu, že se nevrátí nebo neubrání při standardce střelce gólu

Reagovat
ratusek

To bude tak 5:0 s tím cedníkem v bráně a vše bude zapomenuto

Reagovat
icka

Lepší nez číst ty tvoje zaujatý sračky.

Reagovat
ratusek

Zaujatý sračky. aha

Reagovat
fabec1222

Hm

Reagovat
Coutinho10

no ty kks

Reagovat
samson192

Reagovat
fabec1222

Pěknej golik S Costou každopádně Portugalci nikdy nic nevyhrajou

Reagovat
Coutinho10

ale to byl faul

Reagovat
Sandst0rm

Jo var se probudil

Reagovat
Coutinho10

Reagovat
Miguel19

Ti rozhodčí jsou šílení. Však to je jasný faul

Reagovat
-R2D2-

Tady ta zhrzenost Cancela za tu branku stála…

Reagovat
Grahf

ta sadla

Reagovat
Kixi Syhimour

To je faul, ale Messimu by to prošlo

Reagovat
fabec1222

Reagovat
samson192

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Churro

jen se vybreč chudáčku

Reagovat
Sandst0rm

Ale copak. Očividně ti jeho brečení zvedlo tlak.

Reagovat
Churro

ani ne, spíš mi to přijde patetický, že váš "goat" dává góly, ale stejně tu musíte plivat na Messiho

Reagovat
Sandst0rm

Já na Messiho neplyvu. Uznávám jeho skvělý výkony v prvních dvou zápasech. Jenom ten faul dává nějaký prostor pro rýpnutí. Jinak GOAT.

Reagovat
Churro

No na mě tyhle rýpnutí působí spíš zhrzeně, protože si myslim že by mohli lidi bejt už nad věcí, už těch válek bylo dost. Ale okej, beru

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Benfica

A? Vas "goat" tu ani nehra a aj tak sa tu najde xy ludi snaziacich sa zhodit value ronalda.. ak nie jeho tak jeho fans

Reagovat
Churro

Tak je to trapný oboustranně, ale tak na Ronalda se tu jede že uzbeci jsou slabej soupeř, což zas nebude tak daleko od pravdy, tohle mi přišlo víc na sílu kopnutí a přirozeně člověk zareaguje jednou, kde ho to zrovna nejvíc trkne do očí, než to psát všude. Ale tak sorry že vás tu rušim v plivání na ostatní, jestli to je nefér tak už nebudu, ale stejně si myslim že horší jsou ty komenty jako na kterej jsem reagoval

Reagovat
Benfica

Tak ani cervena co mal dostat messi neni daleko od pravdy vlastne to ma k pravde ovela blizsie

Reagovat
Cracker10

Kapesnicky by to chtelo

Reagovat
Fairplay

Reagovat
pingla

Reagovat
Jméno

Asi faul ale škoda pěkného gólu

Reagovat
fabec1222

Jak ho vyhnal

Reagovat
Coutinho10

go

Reagovat
Well

Škoda, bych mu to pustil.

Reagovat
fabec1222

Sudí hlas jak nějakej záporák z Terminátora

Reagovat
JacoBee

Uplně debilní tohle kontrolovat VARem...

Reagovat
Salfovic

zejména v kontextu toho, co vše se na MS nepískalo.

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Well

Maji tohle piskat hned no, bez VARu uplne marní.

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Edgewalker

Fér, ale škoda pěkného gólu

Reagovat
lahodna.krepelka

mela byt jasna zluta karta za zakopnuti mice od CR7

pak krasny gol Uzbeku

ale zase se tady resi faul na cancela

ja se ptam proc se tu neresi jasna zluta pro roncka?

udelat to messi tak uz se tu rve "cervena karta"

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Spasitel

Keby Messi spravil taký faul tak by to nechali ako gól

Reagovat
Csaplárova past

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
QooBo

Reagovat
Firkraag

Tenhle rozhodčí je hodně špatnej. 100% žlutá na Felixe (šel do vápna a tvrdě ho sejmul). Píská jako dement.

Reagovat
arvncrtx

Já bych ten gól Uzbeků uznal, Portugalci stejně vyhrají a týpka obrali o životní zážitek.

Reagovat
Kincl

Ten hráč s číslem 22 jak je malej

Reagovat
Edgewalker

Schválně jsem si našel, pokud se dobře dívám tak Abbosbek Fayzullaev - 1,67m

Reagovat
fabec1222

Netvoooooooooooooooooooooooooooor

Reagovat
Coutinho10

ten jede

Reagovat
JacoBee

YESSS, stačil tým o kterým většina neví, kde na mapě je

Reagovat
fabec1222

Přitom stačilo, aby proti Kongu dostal pár takových balónu a bylo to s klidem 3:1

Reagovat
DreamTeam

Reagovat
Cotton

Reagovat
Jméno

Gratuluju k druhému gólu proti Uzbekum

Reagovat
Sandst0rm

A Messimu si včera proti Rakousku gratuloval?

Reagovat
JacoBee

Rakousko je dost jinde, nedělej blbce.

Reagovat
Sandst0rm

Jo to je. Ve střední Evropě.

Reagovat
zelickostesticko

CR7 golasso. A co řeknete teď mršiny?!

Reagovat
lahodna.krepelka

je to asi jako kdyby tomas berdych hral s nekym kdo hral maximalne okresni tenisovej prebor

tudiz to neni prilis smerodatne a hodnotny vitezstvi

Reagovat
ondris

Nemusím ho, ale po tom hejte, čo sa na neho spustil, mu to prajem.

Reagovat
wwwx

Reagovat
Cotton

Reagovat
Firkraag

GOAT

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Sandst0rm

Včera jsem si užil Messiho a dnes si užívám Cristiana.

Je mi líto těch zakomplexovaných lidí, co si to nedokáží užít a musí jednoho nebo druhého hejtit.

Reagovat
guzman

Reagovat
SpartaOvenka

Reagovat
Swarley

Reagovat
Pithivier

Coz je tak 80% EF uzivatelu

Reagovat
Sandst0rm

Chápal bych to ještě mezi fanoušky Realu a Barcelony.

Reagovat
Likan7

Mě se to roky furt prelejva.. Messi dá hattrick za Barcelonu, říkám si kurna on je prostě goat. Génius... Za týden dá Ronaldo za Real hattrick a říkám si, kurva on je stejně terminátor. A furt dokola asi už 15 let

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
lahodna.krepelka

nema se co prelivat

kazdy messiho gol nese extremni kvalitu a vetsinou jsou rozdilove

cr7 ma mene rozdilovejch golu a jeho goly ci asistence jsou casto proti mnohem mene kvalitnim tymu nez proti kterym messi exceluje a zaroven i esteticka a fotbalova kvalita je jasne na strane messiho. Messi goly nesou poselstvi, fotbalovost a kvalitu. Messi vytvari pridanou hodnotu, cr7 tezi z prace tymu a casto jen doklepava nebo se dostava do jasnych situaci. messi naproti tomu akce sam rozehraje a odvede si i tu cernou praci

kdo tohle nevidi tak je slepy. tohle nikdy nebyla beta. cr7 nikdy nebude na urovni Messiho nebo Peleho.

Reagovat
Pithivier

Krasna demagogie, kazdy at si mysli co chce

Reagovat
Likan7

Co ses zase ty za novyho Degena?

Reagovat
John Obi Mikel

To je ten, co občas píše nakonec hihi, měl tu asi čtyřicet různých účtů

Reagovat
ratusek

Abstinence nebo Usykovic?

Reagovat
Kixi Syhimour

A to nebyl jeden a ten samej ?

Reagovat
ratusek

Jo však právě, jen jsem si to chtěl dopřesnit

Reagovat
Kixi Syhimour

Joo, chápu

Reagovat
John Obi Mikel

Abstinence

Reagovat
Likan7

Hihi byl fajn. A u toho by měl zůstat.

Reagovat
oli9

Oba dva jsou absolutne uzasni a top , dokazali spoustu . Dva nejlepsi fotbalisti poslednich dekad ale Messi to zlomil na svoji stranu tim titulem MS

Reagovat
Spasitel

Reagovat
JacoBee

Říká člověk co tu reaguje " " každému druhému

Reagovat
Sandst0rm

Hejtrum kteří mají smutné životy no

Reagovat
fabec1222

Reagovat
romeo351

Reagovat
Nikikrew

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Cotton

Reagovat
Pospovič

Reagovat
raduinho

Reagovat
Beči

Reagovat
Coutinho10

tak teď už jenom 8 gólů na Messiho

Reagovat
samson192

ešte by mohol vyskúšať aj tú červenú či by nedostal

Reagovat
-MeGa-

Reagovat
Sandst0rm

Po Jordánsku to bude 11

Reagovat
Likan7

Dej tam třetí, ať je prdel

Reagovat
lahodna.krepelka

vypinam jdu dodelat par tabulek v excellu

verim ze vecer mezi anglii a ghannou to bude souboj dvou spickovych kvalitnich muzstev a ne jako ted zapas kvalitniho tymu proti tragickym amaterum z uzbekistanu, kteri videli mic asi poprvy v zivote dnes.

Reagovat
Likan7

Excel je s jedním l

Reagovat
Hydahum

Ghana není o moc lepší než UZB

Reagovat
antiHavel

Mstch rozhodně lepší než kyby tam hráli naši klauni

Reagovat
John Obi Mikel

Viděl jsem ze záznamu Ghana-Panama a pokud se Ghaňané výrazně nezlepší, tak taky uvidíme kvalitniho tymu proti tragickymu.

Reagovat
Kincl

Beztak masakr že je mu "už" 41. Ještě nedávno to bylo mladý ucho, venku a na hřišti všichni jeho dres, snažili se napodobit účesy atd. Letí to jak blázen

Reagovat
antiHavel

No mladyý maj furt jeho dresy z Arábie, to vidim často

Reagovat
zelickostesticko

Až na toho nevylučitelného skřeta je to zatím parádní MS pro útočníky

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
JacoBee

Až na toho nejlepšího na MS letos, je to zatím parádní?

Reagovat
zelickostesticko

Nejlepší je CR7

Reagovat
Bastaron

Reagovat
Puskas

Pro výživnost diskuse by mohl dát pět gólů.

Reagovat
Cottage

Smutné je, že by ti nás ti pastevci nejspíš porazili

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Podpořím výživnost a musím říct, že jsem kvůli tomu protěžovanýmu downovi za Ronalda i rád. Snad to dneska zakončí hetrikem.

Reagovat
Rothbard

Jak vypadá herní projev CéeRsedmičky?

Reagovat
Fairplay

Vynikající dneska, takhle kdyby hrál v repre vždycky, tak ho nikdo nekritizuje. Sikovne si nabiha, navaze na sebe obrance a rozdava pekne do strany balony, vyjma spaleny tutovky v prvni minute mel 3 pekny zakonceni, to posledni vykopli na brankovy care. Skoda, ze takhle hraje jednou za pul roku...

Reagovat
Well

Jak jinej hráč, dneska jde vidět, ze ho to baví. Celkově dneska Portugalci chtějí hrat fotbal i kridla super.

Reagovat
D10S

Ako fanúšik argentiny sa dnes z Ronaldových gólov veľmi teším a prajem mu minimalne hattrick!

Reagovat
Spasitel

Škoda, že finále nemôže byť také uzavrelo by to ságu dvoch najlepšìch futbalistov za posledných 20 rokov

Reagovat
EL Gringo

Cristiano užívam si to dnes a som strašne rad za neho môj GOAT

Reagovat
Tommy$

Ronaldo si hejt za špatný výkony zaslouží, ale tady jde vidět jak Portugalsko hraje jinak, tak může být platný, tím neříkám kazdej zápas zaklad.

S Ghanou 0 výpadů dopředu, 80% držení míče na svy půlce Vitinha rekord v počtu zpětných přihrávek atd.

Dneska se snaží hrát rychle, dopředu a tlačí to tam.

Reagovat
John Obi Mikel

*Kongem

Reagovat
Tommy$

*Kongo

Reagovat
Sandst0rm

*DR Kongo

Reagovat
Sandst0rm

S Kongem

Reagovat
Fairplay

Kdyz uz tak s Kongem

Reagovat
Lupi_1927

Tak Kongo ukázalo alespoň kvalitu a herní vyspělost. Uzbeci vypadají jak tým z Hanspaulky, tam není co řešit....

Reagovat
Kixi Syhimour

To bylo Kongo

Reagovat
Sandst0rm

DR Kongo

Reagovat
EaP

Ono, dosť im to dnes Uzbeci uľahčili. To však neznižuje jeho goly. Ale aj tak som názoru , že vo vyraďovačke doplatia na jeho prítomnosť. Rozdiel medzi ním a Leom je ten , že zatiaľ čo Argentína má naučené vzorce a vedia , ako Lea nájsť v správnych pozíciách a zbytočne to nehrotit , tak Portugalsko hrá podľa šablóny a každý útok , každá prihrávka je do vápna hlavne k Ronaldovi. V medzihre ho ale využívať nechcú , on sa ani nejak extra nenúka , no nieje klasická 9 a ani nejaký podhrot. Už ani fyzicky nestíha tempu , čo bolo vidieť hlavne ak bol súper fyzicky pripravený. Sám som zvedavý , ako nakoniec dopadnú. Ale istú predstavu mám. A ani by som sa nečudoval , ak by toto boli jeho posledné góly na MS.

Reagovat
Cotton

Nehráli s Kongem náhodou?

Reagovat
Tommy$

To nevim, počkám třeba někdo odpoví

Reagovat
eleven11

Zair

Reagovat
fabec1222

Democratic Republic of the Congo

Reagovat
Rothbard

Kongo

Reagovat
r.mrazik

co si budeme rikat...byt tam jiny stredak,tak ty goly dal taky...a mozna i o jeden vic

Reagovat
Firkraag

*Zairem

Reagovat
arvncrtx

Bylo to DR Kongo. dříve Zair, Belgické Kongo a Svobodný konžský stát.

Reagovat
John Obi Mikel

Ronaldo, kdyby zase nedal gól, tak se mu tu vysmějou stejně jako proti Doktorům Kongo, když dá dva, tak se mu vysmějí, že je dává Uzbekistánu. Má to těžký dneska

Reagovat
DreamTeam

Ten má nějaký lůzry z Eurofotbalu na párku.

Reagovat
Pithivier

Me bavi to, jak je uz davno jasny kdo je teda ten lepsi, ale stale ty jedinci tady furt presvedcujou, kde je pravda, pritom kazdy si muze myslet co chce to mi prijde jako vetsi problem

Reagovat
oli9

Vzdyt jw to na obou stranach stejne … a proste to jslu to zaslepení dementi a fans jednoho nebo druheho, bez nejake spetky respektu nebo racionálního mysleni

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
DidusIneptus

Kdyby ten Vietnamčík nekopnul toho hráče, byl by to nejlepší gól na MS

Reagovat
Tommy$

A bez Silvy je to lepsi

Reagovat
Profesor Ikebara

Tohle MS je super v tom, že se TOP hráči perou o nejlepšího střelce a kdo dá více gólů v jednom zápase . Dnes už se do soutěžení zapojil i Ronaldo, který v prvním zápase nehrál. Pro fanoušky je to skvělé a pro mistroství také.

Reagovat
oli9

Dneska Portugalsko hraje konecne fotbal

Ronaldo taky super vykon, 2 goly ma podle me pujde na hattrick a da ho . Snad Portugalci nepoleví

Jinak Uzbeci vcelku tragedie, spousta lidi me tu pred MS presvedcovalo jak jsou super.. ja psal ze to na MS stacit nebude ani nahodou , ta kvalita tam proste neni , to jeste dostanou bídu od Konga

Reagovat
Well

Neřekl bych tragedie, chodi ve větším počtu dopředu a chtějí hrát fotbal no. Je mi tohle mnohem vice sympatické nez beton a nákopy.

Reagovat
fabec1222

Signál století Neskutečná myšlenka od Ronalda

Reagovat
Profesor Ikebara

A co když to vymyslel někdo jiný?

Reagovat
Well

Tak by to neprošlo.

Reagovat
r.mrazik

Reagovat
oli9

Signal hezky a myslis ze to byl jeho napad ?

Reagovat
mithro

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
r.mrazik

pekny signal

Reagovat
Cotton

Celkem škoda promrhat takhle geniální signál za stavu 3:0 ve skupině. Teď to budou všichni čekat, tohle si měli nechat na důležitější moment.

Reagovat
Churro

Tjn, ale tak mohl mít hetrik žejo, to by byla určitě velká věc pro něj

Reagovat
oli9

Myslim si ze by jim tohle zadny dalsi tym nedovolil

Reagovat
Benfica

Spominas na gol nizozemska proti argentine v 22? V stvrtfinale cim poslali zapas do predlzenia?

Reagovat
Cotton

Reagovat
Benfica

Reagovat
Benfica

Ale mozno snad dufam maju toho viac

Reagovat
samson192

pekné signály

Reagovat
JacoBee

Ronaldo prostě nabíhá a přitom strká do svých lol

Reagovat
antiHavel

Wow, skvělej přímák a skvělej roh

Reagovat
Profesor Ikebara

Ne že by se nesnažili, ale ti Uzbeci jsou slaboučcí. A největší slabinu mají v největší hvězdě,

Reagovat
John Obi Mikel

Největší hvězdou myslíš Šomudurova nebo Khusanova?

Reagovat
John Obi Mikel

*Šomurodova

Reagovat
Profesor Ikebara

Khusanova. Ten hraje strašně. Nebo alespoň mě přijde, že je hrozný.

Reagovat
John Obi Mikel

Aha

Nekoukal jsem, proto se ptám.

Reagovat
Spalovač šancí

Portugalsko super dnes. Ale Uzbekistán v obou dosavadních zápasech zklamání.

Reagovat
fabec1222

Ten první zápas tak špatnej nebyli, ale golman je průser v obou zápasech.

Reagovat
fricky22

Ako by ste porovnali Uzbekov s Kazachstanom? (tých mám nasledovaných s tej časti Ázie/Európy).Mne to pripadá dosť podobne, slabá defenzívna činnosť, ale celkom šikovní s loptou, ale finálna fáza tiež bieda

Reagovat
eleven11

Dobrá otázka,tiež by ma zaujímalo,ako by si KAZ viedol v ázijskej kvalifikácii!

Ranking FIFA je zmätečný,keďže KAZ hrá so silnejšími súpermi.

Reagovat
fricky22

Myslím že do Q4 by sa v pohode dostali. Pri terajších 3 skupinách by mohli ašpirovať do Q5 (3,4. miesto), prípadne baráž. Na postup by to asi nebolo ale boli by oveľa bližšie ako v Európe.

Reagovat
Benfica

Mi pride ze mimo top azijske tipy.. japonsko, australia, j. Korea a mozno este iran su vsekty ostatne strasne slabe

Reagovat
fricky22

Pre mňa je jedine top Japonsko, dlho nič J.Kórea a Irán (vďaka organizácii hry, výborný defenzívny tím) až potom Austrália

Reagovat
fabec1222

I Uzbeci chtěj, aby dal hattrick

Reagovat
oli9

Ten golman je absolutně sileny

Reagovat
Swarley

Reagovat
Kincl

Jako ať je jakýkoliv a jo je TOP, ale sralo by mě mít spoluhráče co pokaždé co mu to nedám nebo co mu to dám blbě, tak bude stát a rozhazovat rukama a mít kecy

Reagovat
Coutinho10

škoda, mohl ho potrestat za tu chybu

Reagovat
Modřín2

Dej prosím ten hattrick

Reagovat
Maximm9

Ten Leao je strasne kopyto

Reagovat
Kincl

Ještě že nikde netrénuješ

Reagovat
Swarley

Neskutecny, co ten Mendes nabeha, ten je snad vsude

Reagovat
Well

Nejlepsi bek na světě, uz na minulém MS po tom zranění to bylo hodne znatelné oslabení.

Reagovat
Mirek na tenisu

Jeho zrychlení je neskutečné.

Reagovat
Pithivier

Conceicao

Reagovat
Pepe1911

CR7 jak mistrně uhnul

Reagovat
Coutinho10

Ronaldo další asistence, protože stihnul uhnout

Reagovat
Profesor Ikebara

Ronalda jsem žral, když trhal obrany a střílel góly z přímáků při prvním angažmá v United. Sice mě sral tím simulováním už tehdá, ale pořád se to ještě tak nějak dalo. Pak přestoupil do Realu a i když hrál pořád skvěle, tak se tam naplno projevili jeho sklony k narcismu a upřednostnění své osoby před týmem. Přestup do Arábie a některá jeho prohlášení z něj udělala už zcela nesympatickou figuru.

Dnes i mě ukázal, že má týmu stále co dát a že je stále nebezpečný, i když je to jen proti Uzbekům.

Je mu 41 a minimálně jednou utekl obráncům, kterým by mohl skoro dělat fotra.

Pro mě je určitě lepší Messi, ale ani jednoho bych nedal na nejlepšího hráče historie. Mám radši hráče, kteří mají daleko větší vliv na hru týmu, jako byl Zidane, Cruyff, Maradona a další.

Reagovat
Well

Doplnil bych Zica, hodne nedoceneny hráč.

Reagovat
Profesor Ikebara

Samozřejmě..nejde je vypsat všechny.

Reagovat
antiHavel

Absolutně nejde srovnávat ty doby, dneska frajeři odehrajou 60 zápasů za sezobu, to dřív prostě nebylo ani. Dnešní frajeři sou větší borci než retromani a to nejsem žádnej mladík

Reagovat
Profesor Ikebara

Vynikali ve své době, stejně jako ti dva vynikají v té své. Znamená to, že za 15 let už budou retromani a močky oproti těm robotům bez myšlenky, co tam budou lítat?

Ne nebudou. Pořád budou patřit k tomu nejlepšímu, co kdy fotbal nabídnul bez ohledu na dobu ve které působili. Protože to jsou FOTBALISTI a ne právě ti nadupaní jedinci bez myšlenky a smyslu pro hru.

Reagovat
Spalovač šancí

Vynikali ve své době a velmi pravděpodobně by vynikali i dnes. Na druhou stranu v minulosti bylo jednodušší vynikat (resp. talent měl větší podíl na dominanci než trénovanost a schopnost překonat taktiku soupeře)

Reagovat
oli9

Kazda dekada mela sve velikany

Ja mam treba nejvys ze vsech Cruyffa , jinak vsichni jmenovani

Ale Messi i Ronaldo měli neuvěřitelny vliv na hru tymu a uspechy tymu, taky bych rekl ze oba spolu hraji v dobe kdy je ten fotbal nejtěžší, profici, taktika , fyzicka hracu…

Reagovat
Profesor Ikebara

Cruyf je dle mého nedoceněný. Dle mě měli hlavně vliv na úspěchy než na samotnou hru. Daleko větší vliv má v Portugalsku na hru v současnosti Bruno a Vitinha, dříve Figo, Rui Costa, Deco. V Argentině je strašně důležitý hráč Mac Allister, dříve Maradona, Ortega, Verón, Redondo.

A ano, jsou to borci, ale to byl i Ronaldo fenomeno, v současnosti Kane, Lewa, Mbappe a další, ale víc je pro mě právě třeba Bruno, Pedri a ti mozci týmu no.

Reagovat
Mirek na tenisu

Cruyff byl génius. Uměl všechno. Těžil z ideální figury a dlouhých nohou. Měl skvělé krytí míče, dynamiku a koncovku. Když vidím Oliseho postavou i dominancí s míčem mi Johanna připomíná.

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
CN

Nikdo neměl takovej vliv jako právě Leo. Vždyť i v statistikách dlouhodobě vedl ve vytvořených šancích, 1vs1 a klíčových přihrávkách a to o parník. Navíc dával nesmyslnej počet gólů a později kopal i přímáky famózně.

Jako co by měl neště délat? Chytat v brance?

Reagovat
Profesor Ikebara

Já se s tebou nepřu. Napsal jsem svůj názor a ty hned píšeš chujoviny. Ano je skvělý, ale 80 min se v každém zápase plouží jak mrtvola a to mě osobně třeba vadí. Je geniální? Ano. Je legenda? Ano. Je nejlepší v historii? Za mě ne. Pro mě a myslím si, že i pro mnoho lidí v Argentině je stále nejlepším jejich hráčem v historii Maradona. Měl daleko větší vliv na jejich hru a větší akční radius. Dokonce i pomáhal bránit a získávat míče. Byl to blb? Ano byl a proto dopadl tak jak dopadl. Ovlivňuje mě můj věk a doba, kdy jsem nejvíce hltal fotbal? Určitě ano.

Reagovat
Puskas

Maradona dělal průměrné týmy nejlepšími.

Reagovat
Churro

Reagovat
Mirek na tenisu

Pelé byl král. Viděl jsem ho hrát hodně zápasů samozřejmě v TV. Když měl balón u nohy nikdo mu ho nevzal. Beru ovšem v úvahu že hrál v 50.-70. letech minulého století.

Reagovat
Profesor Ikebara

Tak o něm se nemá cenu vůbec bavit. A Garrincha? Ve své době znamenali to, co je dnes Messi a Ronaldo. Zejména Pelé mě neuvěřitelný přesah.

Reagovat
Puskas

+ Didi.

Reagovat
fabec1222

Parádní zápas Jsem zvědavej, jestli tohle nasazení Portugalci zopakujou i proti Kolumbii, kdy už to nebude proti takovým nazdárkům

Reagovat
r.mrazik

rekl mu nekdo o prestavce,ze se hraje i na offsidy? vsak v nem stoji cely druhy polocas

Reagovat
Modřín2

A přesto měl dvě golovky

Reagovat
antiHavel

Včera sem koukal na Argentinu a bylo to podobný ,,,

Reagovat
Kincl

Beztak to je takový divný národ spolu s Kazachstanem, jako kdyby příroda nevěděla zda budou vypadat jako úkáčka nebo asiati

Reagovat
Cotton

Reagovat
fabec1222

Takovej orgasmus v hledišti

Reagovat
Profesor Ikebara

Stále nemohu uvěřit tomu, že je Dalot Portugalec. Svou hrou mi připomíná spíše Juráska, než evropského Brazilce.

Reagovat
Mateo16

Dpc ked da 5 gólov Messi proti tragickemu Rakúsku, Alžírsku je GOAT

Ale ked da CR7 uzbekom 2 góly je to nic

Fakt dokonale

Este Jordancom hattrick

Reagovat
CN

Rakousko a Uzbekistán je teda brutální výkonostní rozdíl. Hlavně dneska by tam dal góla asi kde kdo, když dali 5.....

Reagovat
JacoBee

Oba dva týmy jsou o parník jinde, oproti Uzbekistánu... nelži si do kapsy.

Reagovat
Menion

Ne že bych se chtěl pouštět do těhle bitev Ale srovnávat Alžírsko a Rakousko s Uzbekama nedává vůbec smysl. To je úplně jinej level

Reagovat
Visca el barca

Stačí se podívat do žebříčku

Reagovat
Vápeník

Co to je za srovnání?

Reagovat
CN

Jak jsem psal před zápasem. Konečně tu bude soupeř kde i tragéd Ronaldo dá nějakej gól

Reagovat
zekq

proste legenda a nejlepsi fotbalista…ne jak ten vas messi bonus tvl vsak uz i experti mluvej ze ten messi ma bonus od fifa,mu to navzdy zustane messi bonus

Reagovat
Bastaron

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
martin.b

Dalot je Portugalskej De Paul jo ?

Reagovat
nafukovaci.tucnak

Toho Fayzullaeva by mohl koupit někdo od nás

Reagovat
Txapeldun

Dost pochybuju, v Turecku bude mít jiný prachy. Navíc 22 let, jen tak ho neprodají.

Reagovat
fabec1222

Tichava ve studiu v sombreru

Reagovat
Mirek na tenisu

Systém s Ronaldem na hrotu může platit na trpaslíky typu Uzbekistán. Mám obavy že kvalitní mužstva mu nedají čuchnout. Mají ho přečteného a 4 x na hrbu se při těsné a tvrdé obraně projeví. Na druhou stranu Portugalsko má tak silnou sestavu že si s Ronaldem nemusí dělat těžkou hlavu.

Reagovat
Txapeldun

Země, proti kterým Ronaldo skóroval na MS: Írán (penalta), Severní Korea, Ghana (penalta), Španělsko (1 z 3 penalta), Maroko, Uzbekistán

Reagovat
fantomas10

Vsechno top defenzivy na svy pomery

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
Free_player

Reagovat
Spalovač šancí

Co je to top defenziva na svoje poměry?

Reagovat
John Obi Mikel

Tak Maroko se tehdy tipovalo na čtvrtfinále a postoupí právě místo Portugalska.

Reagovat
zelickostesticko

Václav Hladký zatím nejlepší komentátor ve studiu

Reagovat
REPLIKATOR

Rozšíření MS Takové zoufalé týmy jako Uzbekistán, Irák, JAR nebo Česko tam nemají co pohledávat

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele