MS 2026 FIFA - Mistrovství světa 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
Reportáž

Messi nedal penaltu, přesto překonal rekord. Argentina si poradila s Rakouskem a oslavila postup
Argentina vyhrála ve druhém kole skupiny J nad Rakouskem 2:0. Utkání se zapsalo do historie, protože Lionel Messi překonal rekord Miroslava Kloseho, když vstřelil 17. a v nastavení i 18. branku na světových šampionátech. Zápis argentinského fotbalisty mohl být ještě výraznější, avšak Messi zkraje duelu selhal ze značky pokutového kopu. Bílomodří si i tak zajistili bezproblémový postup do vyřazovací fáze.
Od Argentiny se očekával rychlý start, což se také stalo. Hned zkraje duelu byl Lisandro Martínez v pokutovém území faulován Stefanem Poschem. Messi dostal příležitost otevřít skóre, ale nečekaně poslal svou střelu z penaltového puntíku mimo bránu. To povzbudilo Rakušany, kteří napadali při každé příležitosti, aktivní v této činnosti byli zejména Marcel Sabitzer a David Alaba.
V době první pauzy na osvěžení měli Rakušané navrch, aniž by však vážněji ohrozili soupeřovu bránu. Konrad Laimer byl také hodně vidět, když se pokusil o čtyři průniky jeden na jednoho. Argentina se ale postupně začala vracet do zápasu, bylo jen otázkou času, kdy se ujme vedení. O prolomení bezbrankového stavu se postaral Messi. Ten vstřelil svůj rekordní 17. gól na mistrovství světa poté, co zblízka zakončil přízemní centr Facunda Mediny.
Rakousko po přestávce reagovalo dobře a druhou půli začalo aktivně. Emiliano Martínez musel rychle předvést svůj první zákrok odpoledne a následně zkušeně vytěsnil jedovatý přímý kop Marcela Sabitzera nad břevno. Protože Rakušané přitvrdili v osobních soubojích, přímé kopy hru neustále kouskovaly, což sice Argentinu frustrovalo, ale zároveň to znemožnilo rakouskému týmu najít jakýkoli rytmus.
Argentina v závěru potvrdila vítězství. Byl to znovu Messi, kdo v nastaveném čase vstřelil svůj druhý gól, když po skrumáži v pokutovém území propálil míč skrz hradbu těl. Výsledek znamená, že jihoamerická družina prodloužila svou sérii neporazitelnosti na mistrovství světa na osm zápasů, zatímco Rakousko prohrálo teprve druhý zápas z posledních 13 ve všech soutěžích. Svěřenci Ralfa Rangnicka mají přesto stále šanci na postup do vyřazovací fáze.
Komentáře (567)
Přidat komentář2:0
3:2
1:0
3:2
1:1
3:0
5:0
Další hattrick, následovaný dvěmi články o tom, že Messi neměl hrát kvůli stopce na 2 zápasy kvůli té červené.
ne
1:1
Zase někomu zlomí nohu?
ne, ale snad někomu praskne cévka
2:0
škoda že nemožu prohrát oba
Prekvapeni 1:2
1:1
Užijem si v Messiho argentinskom drese s troma hviezdičkami ďaľší pohodový zápas a kľudnú výhru
3:0
Toto je pro Argentince neco jako pro nas zapas se slovaky
Na tenhle zapas se tesim, buh vsem opet ukaze jak se hraje fotbal
Aby ste sa vsetci nepototo z toho vasho Messiho
... Ako je to top hrac. Ano. Ale tieto ukajacky . Nemosim
Austria Argentina 2:1. Austria vyhra... Ale mozno sa mylim.
Drž piču.
Dobre budem
To je nějaká nová verze slovenštiny, že říkáš Austria?
A to ta trápi? Ci napisem Rakouko alebo Austria? Tam pozeraj na Messiho a ukajaj sa
Zalez ty hovno
3:2 vamos albiceleste
Já jsem z Lea tak unešen, že jsem si musel koupit Argentinský dres. Dnes se opět strašně těším
Tiež samozrejme mám , snáď si budem musieť po MS kúpiť ďaľší so štvrtou hviezdou.
Budou mit soudnost a nepostavi Messiho aspoň jako gesto toho, ze si jsou vedomi té tlačenky?
Proč se hned opičit po Portugalsku?
Rakušanům hodně závidím. Na MS asi po půl století a hned mají tu čest hrát proti mistrům světa i s Bohem samotným v sestavě. Pro jejich fanoušky tohle bude událost, na kterou ani nikdy nezapomenou, i když prohrajou 0:3.
Jako jo, ale hrát na Aztece, ne stadionu kde se psala fotbalová historie - Pelé, Maradona, proti domácímu Mexicu to se povede taky jednou za 100 let
Tady se zas honí pera nad Messim
Děcka, děcka.
Je mi trapně za tebe.
Ze sem furt lezes ty senile
Nad Messim honí dnešní skoro čtyřicátníci. Děcka mají dneska Yamala a Viniciuse
Viniciuse jo?
Bohužel
Boha 3 muslimské krajiny vyfasovali do skupiny
3:1 4:1 ARG. win win a Leo dnes 2g snad i dá a naváže na hattrick z 1 match MS . Argentina opět vyhraje a tím potvrdí postup do play off MS .
Tak snad dnes Messi nikoho nezraní
Snad už Lautaro něco předvede a nenasere mě.
Při nejhorším Messíčko potahá...
Radšej by som tam videl miesto neho minimálne 3 iných radšej .
2:0
Co je to za Rona Weasleyho v té argentinské repre?
Valentin Barco
Již brzy hvězda Chelsea
No v Brightonu se ho docela rádi zbavili
4:1
Alaba žije
Jasná penalta
Tohle je hned na dvě penalty
tyvle, oba dva ho tak zmastí a nic
Tvl ti rozhodčí už přestali pískat i totální kosy
ak sledujes MS, tak prestali
To je penalta
Dva fauly = dvě penalty
Jasný faul, dokonce dvojitý
Tato je fakt jasná
Proč se nejde hned podívat
Takové zbytečný protahování
co tam tak dlouho řeší? jasnější pentle neexistuje
BUDE REKORD!!!
No nic, tak až za 10 minut
Kdyby Lautaro nezustal 3 minuty lezet, tak to snad prejdou nebo co
go home
Top
To je penalta na druhou. Nevim, co tam tak dlouho zkoumají…
Tak teď ještě tu druhou
missy je len jeden
Víš že má vyšší úspěšnost než CR, Ze?
Kolik to má ?
Střídejte ho.
MESSI SOLÍ
No a to jsou ty přerušované rozběhy
Nechce překonávat rekord trapně z penalty, bude čekat na nějakej wondergoal.
Mám ho rád ale dobře mu tak. Taky nesnáším tenhle styl penalt
To tam mají amíci reklamy nebo proč to trvalo tak dlouho? Jinak Messi
Misssssi
Nebyl rozcvičenej šlapánim na lýtko, podceněná příprava.
By mě zajímalo, který ten Rakušan byl určen jako ten faulující.
Oba červená!
co dělá kurva?
to kopl jak kdyby nechtěl
Chce rekord dosáhnout zajímavějším způsobem.
Tak proč to nešel kopat někdo jinej?
Vzpomněl si na to až těsně před rozehráním
Lepší teď než v důležitější chvíli
Ukončený hráč
I mistr tesař se utne
Messi na ručník...
Tolik zas fotbal nesleduji, ale masakr jak má ten Messi ten míč přilepený
Máro nelži
Messi je nervózní, protože se na něj přišel podívat Poborský.
Má na salámu
Ten rozhodčí je úplně mimo
Messi úplně hotovej, na Ronalda už nemá
Už sem nelez díky.
Fanoušci
Argentina dneska výkon tak na 50%. Oni potřebují hrát když o něco jde a dneska to tak nevypadá.
Kamo co jsou ty dementní reklamy betano?...
Taky je otázka, jestli na Messiho nemůže mít negativní efekt ty problémy s jeho tátou.
Samozřejmě, že mohou a budou. Ale pokud cítí sám, pak si dá pauzu poslední zápas. Pokud ne; tak je to fuk.
Nicméně ta penalta byla prostě napicu
Tak kurva nejdu na penaltu, když nejsem v pohodě či si na ni nevěřím. Messi je fenomén, ale na ty pentle bych ho nedával nikdy.
vždyť by bez penalt na MS byl na polovině golů
On dal 8 penalt? Zajímavý, že Kane má rekord a to je 5.
jsem to napsal aby mi to tady někdo dal přesně.. kolik jich může mít? 5-6?
Má čtyři.. 13 ze hry
dík, už jsem to našel,ale je fakt že jsem myslel že má Messi celkově méně golů a více z penalt.
moje chyba.
Tak určitě
tak jsem to dohledal sám.má 4 goly z penalt a 3x nedal.
Nic moc stats.
slabucky zapas celkovo
Rozšířené MS, pak tu máme amatéry jako Argentina
Messimu to dneska nelepí, takovou přihrávku jen tak nepokazí.
Rozhodčí ukáže hrajte a jeho spoluhráči tam ukazují že jim leží hráč
Loket tam byl. Tohle by se mělo pískat
Romero klasik, kapitán Tottenhamu no
Absolutní GOAT
NICE!!!!
Je zpět
na tohle čekal
Král
Rekord
Krásný
Maly autista z jine planety OPET vsechny povodil
Debil stejně
on je schopný dát dnes zase 3
Nuda, všechno na půl plynu. Laxní, nepředný. Argentinci pragmaticky hokt. Gratulace Messimu.
Nuda, všechno na půl plynu. Laxní, nepředný. Argentinci pragmaticky hokt. Gratulace Messimu.
Legenda , legend ... Bůh Messi ... Ronaldo se může jít zahrabat
Kdyby rozhodčí nebyli zesraný, ta vaše legenda má leda prd. A to mám Messiho rád,,,
Pravda o zrůdě
Sparta real portugalsko
to je diagnóza
Almada to přehled to puštění
Jasná červená, wtf?
zlta obom skor
myslíte že to ten argentinec přežije?
Tak švábi na pár minut vylezli a už můžou zas plakat
Takéto úmyselné rameno neni na redku?
Messiiiiiii
Bůh
Rakušáci jsou strašně zákeřný kundy
Zrovna Argentinci nejsou svatí
Oba to hrajou jak prasata
Ronaldo má holt lepší Eura.
alespoň v něčem je lepší
Co už,,,
Jn. V těch je Messi naprosto neviditelný...
Třeba to poslední.
kdo te nabonzoval ?
Nevím kdo. Ale někdo jo. Pak mi přišel mail od content trainee.
Btw. už sem to ale fakt přehnal a tomu banu šel naproti.
No dávej si hlavně pozor na rasismus.
Na tohle seru, já dostal výstrahu za slovo "degeš". To by mě zajímalo, kdybych těm kašparům vracel stejnou mincí a nazýval je taky "kokoty" a "dementy" co by se stalo.
To už se ani tady nesmí psát o negrech
O nich se psát může, ale nesmí se používat to slovo na N.
Sakra když si poslechnu 50 Centa, Dr. Dre nebo Eminema, tak se tam takhle nazývají sami
Přesně a taky neříkají Eminemovi, že je rasista.
Takže zítra tě čekám jako Salf0vice...
To byl jen nevinný dotaz.
Ale už dlouho jsem se tomu divil.
https://youtube.com/shorts/Ufx0RhzRfkY?is=W0nkAkj5S7dXqA1x
Lepší je používat Friend
Tak to je TOP
Dobrý den,
Váš příspěvek v diskuzi na webové stránce Eurofotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy byl nahlášen jako závadný obsah. Nahlášení jsme interně prověřili a posoudili jsme, že Váš příspěvek odporuje našim pravidlům pro diskuze a příspěvky, které tvoří jako příloha č. 1 nedílnou součást našich podmínek užití (Podmínky užití stránek Eurofotbal.cz).
Přijali jsme vhodná opatření, která znamenají, že již nemůžete dále přispívat do diskuzí, a zveřejňovat tak své názory k našemu obsahu nebo reagovat na názory ostatních registrovaných uživatelů.
Pokud s daným rozhodnutím nesouhlasíte, můžete se obrátit na orgán příslušný k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování služeb dostupný zde Site relocation , případně se obrátit na příslušný soud.
—
Vojtěch Sedlák
Product Content Trainee
vojtech.sedlak@livesport.eu
https://www.eurofotbal.cz/mistrovstvi-sveta-2026/reportaz/francie-senegal-1065612/?forum=1#post17107225
za tohle jsem dostal na 10 let Ban, by me zajimalo, jakej sasula to nahlasuje
A kdy to začalo? Mě to přišlo v pátek.
Když vidím za co to chodí, tak to tady ty diskuze mohou rovnou celý zrušit.
Já dnes za sobotní příspěvek
https://www.eurofotbal.cz/clanky/traskavy-navrat-do-premier-league-o-greenwooda-stoji-dva-londynske-kluby-829607/#post17122083
Smazaný.
Tak to se Csaplar musel rozjet, když to i smazali.
Právě že vůbec, ale jsem tady trnem v patě pár lidem, takže i jedno slovo může posloužit jako zamínka. Až mě tady ve středu smažou, budou to považovat za svůj osobní úspěch. Pak si to tady můžou přejmenovat na Arsanal.cz
Mě to taky překvapilo, když jsem tam viděl smazaný příspěvek, asi ti něco sečetli
V klidu, ja uz byl taky mel na BAN, takže jdou i po nas
Tak to nechápu co tady ještě dělám.
Jasnej Coutinho
Drž se kamaráde a nepříteli z Plzně
Nic takoveho jako vulgarita vůči Arsenalu neexistuje. Ten klub je sam o sobe urazkou.
Dlouhodobě tady bonzují dva kašpaři fandící Arsenalu
Jména. Nebojte se, řekněte jméno!
*nebuďte slušnej
Ze me to vubec neprekvapuje..
Že fandí Arsenalu mě taky nepřekvapuje.
za co jiné chce dávat žluté tvl.
Karty má ten rozhodca načo. Nezvláda zápas vôbec.
Hlavně ty jeho emoční výlevy to uplně uklidňují no.
Tam někdo někomu natáhne dnes. Vsázím na Mohameda.
Vysvětlí mi někdo proč tohle nebyla červená karta, když ho vezme přes nohy úplně mimo balón vyloženě jen z frustrace?
Ten rozhodčí je mimoň. Vždyť ani nepoznal úplně jasnou penaltu.
tak zase nepřehánějme, ale žlutá jasná.
Prostě to rozhodčí zase moc nedává no.
Protože nastavili na MS trend, že bojují proti zdržovaní a simulacím. Takže to sudí pouští (což mi nevadí), jenže pak přijde takovýhle zápas a sudímu se to rozpadá jak domeček z karet a nedává úplně jasný karty
s tím pouštěním jsem v pohodě,ale tohle byl faul z frustrace bez možnosti hrát míč a málem dostal kartu ten faulovaný.
Samozřejmě. Stejně jako nedostal nikdo kartu za penaltový zákrok
Tzv fotbalová Roučkovizace.
Hlavně těm exotičtějším rozhodčím se rozpadá. To vůbec nezvládají rozlišovat.
Co myslíte:
Žluté karty over?
Červená Rakousko?
Tak pět karet ve druhé půlce
konecne fotbal s atmosferou
Dobrá atmosféra i oslava gólu. MS v Argentině by mělo náboj
V USA mají těch nábojů málo?????
Messi je o nieco mladsi aj fyzicky na tom bude lepsie. Ale myslite, ze moze mat vplyv aj sutaz ktoru hraju? Zaujimalo.by ma kvalitativne porovnanie MLS vs Saudi liga.
MLS je jasně lepší. V SA za něco stojí jen těch pár nadtýmů.
Prej jasně
Ano, bez debat
vsak ma pravdu, jedine v cem je SA lepsi je nedodrzovani lidskych prav a pocet ran bicem
Mám vsazeno Messi asistence.. ale když vidím jak hrají vše na něj zase, tak to bude ko
vystřelil za ty dva zápasy vůbec i někdo jiný?
Mě právě překvapilo jak všichni na Ronalda, Ronalda, přitom tady se to hraje total na jednoho hráče. No zatím slabí soupeři proti nim, tak jim to vychází,,,
Ronaldo neměl ten první zápas ani jednu pořádnou šanci skoro.. jen jednu a to tu ještě lidi nadávali že to vzal Brunovi
A Portugalsko to hrálo jak?
Dyť moc u míče nebyl ani,,,
Ale vše hráli na něj. To že u míče nebyl je jeho vina. Neustále byl v ofsajdu .
Nehráli na něj reálně vůbec.. hráli jen na co největší počet přihrávek
vi nekdo kdo drzi rekord nejvice asistenci ever na Mundialu? A na jakem miste je aktualne Messidona? jestli by zlomil i tento rekord tak to by bylo vau!
Kdo vsází, dal bych teď nějaký over na karty. Teď totiž přijde supervisor do šatny a taktně naznačí, že by to chtělo karty, aby se to nevymklo. Tihle rozhodčí, ale cit nikdy moc nemají, takže začne pořádný mariáš
hodne by me zajimalo co se odehrava ted v hlavicce cr7? ten musi byt v agonii
mne je za neho snad i trapne, kdyz porovnam jeho vykony z ms katar s dnesnimi vykony messiho...... mozna jsou argentinci inteligentnejsi a umi vyuzivat svou legendu lepe nez portugalci, ale ten kontrast mezi obema hraci je sileny.
tam kde schopnosti cr7 konci, tak tam Messiho schopnosti teprve zacinaji.... cr7 ma ego, ale hodne se precenuje to, ze mu ego zatemnuje mozek. Vseobecne iq i bez ega v hlavni roli ma Messi jasne vyssi nez Ronaldo. a hlavne messi je lepsi clovek.
Hlavne mu to budou vsichni nadosmrti pripominat, ze nikdy nebyl lepsi nez Leos
išiel si dať do posilky asi 6. fázu
abs ci pekac nevyhravaji zapasy ve fotbale
messi ma lepsi vsechno od strely, prihravek, driblinku, rychlosti, zrychleni, pozicnost az po nasazeni a vision.
Dnes uz i ta hlavou nevyzniva jednoznacne ve prospech cr7 protoze jeho CNS reaguje strasne pomalu a nepresne.. hand - eye koordinace je taky pryc. jestli ma Cristiano nejakou sebereflexi tak to zabali
ale zamestná ti to hlavičku
Messi se dobře adaptoval a hraje úsporně, ale ta jeho magická technika stále stačí, aby převzal balon, obešel hráče, udělal si prostor a zakončil. A zakončuje technické umístěné střely. Ronaldo kromě hlaviček je ve vápně jak slon v porcelánu, neumí si zpracovat balon na malém prostoru, rychlostně nepředskočí hráče a jeho hra se omezila na střely z první, u hlaviček to jde, nohama je to nic moc. Kor když všechno rve na sílu až za staďák. Přínos nulovej.
Plus 3.5 roku v Arábii mu moc neprospívá, to je jak na paralympiádě. Vždyť ten jejich tým je obraz portugalské repre - kdokoli organizovanější to hraje kvalitně poctivě zezadu, tak je Ronaldo ztracenej, ať jsou to zápasy proti Al Hilalu nebo ta jejich asijská liga mistrů, co v ní vždycky vyhoří...
Já myslím, že zrovna tohle je mu celkem jedno
cotton, pri vis ucte, koluje historka kterou vypustil Rio Ferdinand kdyz spolu hrali v MU. On porazil bez zraku lidi a kamer Ronalda v pingpongu a cr7 tu prohru neunesl.... koupil si pingpongovy stul a zacal trenovat. Nasledne vyzval Ferdinanda na odvetu a porazil ho v pingpongu. dokud mu to cr7 nevratil, tak s nim nebyla rec.
predstava ze by Ronaldovi bylo jedna rivalita s Messim ve fotbale, ktera je narozdil od pinbgpongu s Roi Ferdinandem VEREJNA pod drobnohledem miliard lidi - jevi se to nepravdepodobne ze by mu to bylo jedno.
Ale právě protože je ta rivalita spíš veřejná a na sockách, tak si myslím, že on sám to tolik neprožívá. Třeba jo, kdo ví.
Nebuď vůl, mrkni na sestřihy jak Ronaldo např. pomáhá hráčům, zajímá se o ostatní atd,,, Tyhle hovna s egem, kdyby to tak bylo, tak to vypadá jinak,,, A poslední větou si to zabil total, haha
sestrihy se daji udelat ze vseho, jsou zavadejici
skutecna pomoc a altruismus se projevuje nenucene bez zraku kamer. u ronalda je vse vyfabrikovane. on pomaha dokud z toho ma sam uzitek, ale jakmile by se proti nemu nekdo postavil, tak je zle a bude plivat jed
messi nepotrebuje davat na odiv a rikat ze je nejelpsi nebo jak pomaha lidem okolo sebe.
to je jako v tenise, alcaraz nebo djokovic pomahaji mladym hracu a berou si je k sobe do akademie
(viz Mensik). ale federer jakmile citil ze je nejkdo lepsi, tak je zacal ignorovat, to je vseobecna znama pravda. tam se ukaze skutecny charakter. cr7 i federer jsou oba falesni
Typičo to je moc
Dúfam , že v treťom zápase už uvidím na hrote niekoho iného ako Lautara…. Kľudne aj Simeoneho tvl…. A snáď sa dočkáme aj Juliana a Paza s čo najväčšou porciou.
k predchozimu tematu, ai nasla toto
"Rekord v nejvyšším počtu asistencí v historii mistrovství světa ve fotbale drží společně argentinské legendy Lionel Messi a Diego Maradona, z nichž každý zaznamenal 8 asistencí.Podrobnější statistiky zohledňují historické monitorování dat, které se datuje od roku 1966."
takze on uz ma i rekord v asistencich, to je naprosto absurdni
První zápas podalo Alžírsko protest, druhý zápas si stěžuje asistent trenéra, že Argentincům nadržujou.
.
Ale tak to, že sa Argentíne dosť nadržuje to všetci vieme. Tak to bolo aj na minulom turnaji. Pritom je to jeden z najzákernejších tímov na svete. Rakúšania ale nejakí priposraní, hrajú tak ako keby o tom nevedeli..
Rakousko mělo být už dávno v 10, na co si stěžujou? Jsem zvedavej, jestli se bude rozebírat to rameno mimo hru. Jasná redka.
Taky jsem se tomu zrovna dneska divil, asi nějakej Turborakušák.
Dobrá válka, to mě baví
Tvle Messi dneska mimo, ale neskutečně
Jako není to ono, ale chtěl bych vidět tebe, kdybys měl tátu v nemocnici.
To byl už v prvním zápase. A nemělo by to být zas tak vážné.
I tak to máš v palici.
S těma žlutýma pěkně šetří..
Ty kráso odkud ho sehnali toho rozhodčího? Nějaký křovák ne?
BAN
Je to exotický rozhodčí. Dávej si bacha nebo tě content trainee bude mít v hledáčku
Aha on je z Egypta tak to hodně vysvětluje. Línej vytahnout i karty
Romero by normálně už byl venku
tak to skoro v každom jeho zápase
Shakira v 49 jako hodně slušná
To jo, ale bylo vidět že už má nějaké úpravy zřejmě (vypadala dost natekle)
Stočili kilometre
Facelift už tam bude
a? V tom věku je to asi jasný, když se živý hlavně vystupováním.
Hlavně ať drží hubu, to se nedá poslouchat
Nechápu, kde Piqué sehnal lepší
To je zapas k pobliti.
Jn úplně na houby match . Skoro nic závažného se tam ani neděje .
Pravého Dolara zabanovali?
Co máte někteří změněné nicky?
Něco mi uniklo?
Content Trainee úřaduje
No nějaká policy livesportu, kdy chtějí patrně vymýtit různé -ismy z diskuzí
A co nějaká svoboda slova?
asi archaISMUS::
Kdo?
Sand, Dolar..
Tady zacala tvrda cenzura, no
Zakrývani klavesnic rukou
slusnej kulecnik dnes
Teď doslova
ta teč byla vidět i z vesmíru
To teda
V tomhle zápase je ze strany rozhodčích tak nějak takřka všechno naopak.
Jsem zvědavej, jestli budou v PO nasazováni podle předvedených výkonů nebo podle kvót.
Obojí
Tak ještě jeden Atlético pojďme
rozhodci musi jit na laserovou operaci oci
Vypadá jak Egyptská verze Borata.
Mě se líbí, že se nepíská každá sračka, ale tady to vypadá, že bylo hojně sázeno na žluté ne?
Tady žádný nemocný zavisláci nejsou neboj.
No
, myslel jsem ale v tomto zápase.
..Jako celkově ve světě..
Laimer
Ten Laimer
Laimer je hrozný koště.
Furt se všemu diví a řehtá se jak osel...
Ty kraso, chcanka Medina hraje v zakladu repre. Jsem v soku
Tohle je fakt smutnej obrázek co ta Argentina hraje.. takovou obrannou sracku bez zájmu hrat dopredu, kdyz vedou o gol
Oni ti Rakušáci nehrají vůbec špatně. Takový ten německý poctivý fotbal, který Argentině nikdy nevoněl.
Koubek influencer
Rakousko vyrovná?!
Mohlo by. Nic jinýho si Argentinci nezaslouží
Jo, z penalty po ruce Messiho.
Messi ve vlastním vápně, no nevím.
maji to skvele propracovane a obrany vyhravaji MS
Ses vzbudil ted? Hrajou tak 6 let pod Scalonim, vyhrali vse, co se dalo.
je to stejne celkem paradoxni videt rakusany kousajici si nehty v hledisti dneska, ale byl to pred vice nez 80 lety rakousky malir a veteran z prvni svetove valky kterej zpusobil masivni priliv nemcu do Argentiny po druhe svetove a tim doslo i k posileni genoveho fondu argentincu z cehoz mohou ted tezit na mundialu
kruh se uzavrel no
No homo, ale Paredes vypadá dobře, ty oči jak kdyby se ti dívali do duše
Kde je Taiger, aby mu dal hodnocení?
V Brne na Cejlu takovych potkas nekolik na kazdych 100 metrech.
Tam nejezdím, radši to objedu, než se nervovat tím jak to tam vypadá
Souhlas, fešák
Největší č*rák
Paredes klasika
Paredes klasik dobytek
Wimmer dal vedle
Je fakt, ze tahle Argentina musi byt nejzmrdovejsi tym v historii. Tam neni krome Messiho a Lautara hrac, ze kteryho by se clovek nechtel poblejt
ešte Julian, ale tak Argentína je tým známa no, fakt neexistuje snáď tím kde je viac nesympatických hráčov než práve tam
Messsssssssssisisiisisiss
bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůh
To je démon twl
Schlager 2 goly tento zápas.
goat
Ten si z nich dělá prdel
To snad dělají ti Argentici schválně ne? Že nechají vše na Messim.
Messi je FOTBALOVY BUH. zdravime HATERY! :))
Danso reflex
Argentina = Messi
Goat ... Prošel jak mezi kuželkama
Hoši my žijeme v Leově éře a můžeme tohle videeeeeeeeet! Absolutní král. Tolik emocí
Tak hlavne nedavej dalsi, at mi vyjde tip
i messiho spatny vykon je stale lepsi nez nejlepsi mozny Ronalduv vykon, dva odlisne svety
ty ses debílek, haha
*hihi
150 milionovej utocnik chladnokrevne
to bol Julian? to bola katastrofa
to je bůh kurva, učte se čeští šašci, jak se běhá v 98.minutě v 39 letech!
*********
To je neskutecny
Klaním se vám pane Messi
Já se z něj fakt regulérně zeseru, to je šílenec.
ten už je minimálně top 5 v Ballon d'Or ... :D
na zlatý míč přece podle realistů jede nějaký Valverde
Asi to řekli Tchouamenimu a tomu se to nelíbilo
Argentina dneska hodně úspornej výkon, ale v klidu si došli pro 3 body
Co musí zlepšit je ale ta závislost na Messim, protože ostatní útočníci jsou úplně mimo a hrát jenom na Lea nejde napořád.
Rakušani žádní amatéři a on by jim tam úplně na pohodu nasypal další hattrick, kdyby si v prvním poločase nevybral slabší chvilky v zakončení, nerozumím už ničemu.
Velmi slabo hrali, neskutočne neohrabaný v útoku. Za celý zápas jediná golová šanca. Dajú na hrot kolohnáta a prvý center na neho dajú v 65 min. Velmi slabí , ustrachaný výkon od nich, pri tom Argentina hrala len to čo jej stačilo.
cemu nerozumis
jsou nadcasovi hraci jako messi a pele kteri zkratka popirali ci popiraji vsechny fyzikalni zakony. to je neco tak uzasneho a presto realneho
Měli bychom si užívat, že ho vidíme hrát.
Ja už som
A teď si vemte kolik mohl mít gólů, kdyby měli 2010 a 2018 normálního trenéra, který jej uměl dobře využít jako Scaloni
Otázka je či mal vtedy na to mentalitu- ten tlak naňho bol veľký a pred rokmi naňho bola aj kritika za repre výkony. V nejakom finále copa America nekopol penaltu...nemusí to byť čisto trénermi, aj keď teda Diego bol haluz no
je dost velkem zjednoduseni rict ze se scalonim by v roce 2010 udelali titul ms.... mozna by se s nim ani nedostali do finale v roce 2014
vsechno se deje z nejakeho duvodu
Taky měli faktor Higuain, ktery se v jakýmkoliv finále proměnil na krále kopyt.
Ale ani Scaloni by s tím týmem v roce 2018 nic neudělal, kde není záloha není úspěch a tam fakt nebylo kde brat.
Teaz tam ma Lautara a odolava.
To podle mě nejde srovnávat, teď by ten tým za Messiho na hřišti nechal duši, před lety to bylo kolbiště jak ve francouzský nebo portugalský repre, plus tam bylo těch individualit mnohem víc, např 2010 měli snad 5 v tu dobu světových útočníků (Messi, Tevez, Higuain, Milito, Aguero), ono to mnohdy udělá víc škody než užitku. Podívej na Portugalsko, tolik světových záložníků a na hřišti bys nepoznal, že je Bruno (dříve Bernardo) nejlepší hráč PL a Neves s Vitinhou nejlepší dvojice ve Francii a snad i Evropě.
Je to tak
tvl to je fakt kokot ten Messi ,kamkoliv kopne mic tak se to k nemu vrati vic stesti snad nemuzu mit
Tak reálně ten poslední gól měla byt asistence…ale jak se říká, pokud to chceš mít pořádně, musíš to udělat sam…
a kdyby alvarez dal, tak by se Messi osamostatnil v cele nejvice asistenci na gol v historii na MS
Messi - 9 asistenci
Maradona - 8 asistenci
Nemate ještě v Bohnicích večerku jo? Zrovna když jsi mel po třech a půl letech nakročeno k propuštění co?
tvl ted jsi mne fakt dostal ????????????????♂️
messi kamera
Nejde nemilovat.
badass procházka
Total
Působí strašně jako introvert, musí být masakr ten tlak a zájem v jeho podání zvládat.
To je stejně super, jak jim připravil několik gólovek, ale ti dřeváci to vždycky zazdili, tak to prostě vzal na sebe a hotovo
skoro se nabizi ta analogie ze Messi se nesnazi a spadne mu holka snu do klinu,, Ronaldo by se pretrhnul aby dal gol a paradoxne se o nej mic ani neotre a zustane na ocet
chudak Ronaldo,jak to viděl,musel rozkopat cely pokoj
Un genio total - myslím, že to znamenalo, že všechno je super!
to si děláte píču
To se píše španělsky Pichu
Reportér na Novasportu dobrej frajer.
Projdou kolem něj stovky lidí a nic, ale jakmile uvidí nějakou bloncku, tak ji zastaví a chce rozhovor. Tah na branku jak Messi.
A když vycítíš ze angličtina kulhá, hodíš tam espaňa
Ty pičo, oni místo toho, aby oslavovali jeho výkon, tak se vrací k předchozímu zápasu. Jděte do zadele
Měl dát ještě tu poslední šanci z přímáku…
No to teda fakt měl
Messiáš GOAT
Mu tam v tom FC26 nastavili, nějakou špatnou obtížnost ne?
Nejlepší hráč historie. Neskutečný .
Tohle je nádherný
Král
Rakousko hrálo vyrovnanou partii
Lionel Messi
2:0
No shit, Sherlock.
Messi naprostý GOAT. Kdo o tom ještě pořád pochybuje, je zaslepený.
Zatím si to mažou víc na chleba než 2022, jsem zvědav, jestli takhle hladce projdou celým turnajem. Zatím jednoznačně nejlepší tým na turnaji a zdaleka největší favorit turnaje. Argentina
2022 dostali hned na začátku facku, teď si budou myslet, že to půjde samo, a Vozinha je ve čtvrtfinále vychytá.
Souhlasim, ale myslim si,že na ty největší favority to stačit už nebude a v PO vyletí i s Marokem nebo s černou Afrikou.
Argentina bude opět těžko k poražení. Nemají na každém postu top hráče, ale je to až neuvěřitelně týmové a skvěle postavené. Messi je fotbalový mimozemšťan, ale nezapomínat na Scaloniho, ten má na tomhle všem naprosto zásadní podíl.
To jde hodně za Scalonim, tohle trénovat takovej Sampaoli nebo Setien, tak končej max ve čtvrtfinále na obou turnajích.
Prestaňte onanovat nad tým dôchodcom príde silnejší super a ide domov
Toto je strašná hanba ake tímy sa dostávajú na MS nemá to uroven
10 roku na ef, to uz ti neco kolem 30 bude. Tisice prispevku, hodiny casu a stejne z tebe furt lezou hovna. Jak se rika, ze casem clovek zmoudri, tak to nefunguje u kazdeho.
Messiho nikdo nemôže mat rad aspon nie fanúšik RM to jr taka averzia ako na Viniciusa
Chtěl jsem napsat že si dement, ale když si vzpomenu kolikrát vás Messi ponížil v classicu, tak to vlastně celkem chápu.
Mateo16 .... Jedním slovem jsi mimo
Já ho taky nikdy neměl rád, ale musíš uznat, že klobouk dolů před ním v jeho letech 5 gólů na MS.
Počkám na vyraďovacku
Jsi hlupák
Alvaréz požádal o přestup
To muze ale bude mu to hovno platny.
To si nemyslím
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele