MS 2026 FIFA - Mistrovství světa 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026

ŽIVĚ: Češi potřebují skolit favorita skupiny. Mexiko má věhlasný Aztécký stadion v zádech
Češi ve čtvrtek nad ránem odehrají na MS v Americe proti Mexiku poslední zápas skupiny A, který rozhodne o tom, zda se udrží v turnaji. Národní tým získal v prvních dvou kolech jediný bod a k postupu do vyřazovací fáze bude pravděpodobně potřebovat spolupořadatele šampionátu porazit. Svěřenci trenéra Miroslava Koubka se budou muset vyrovnat s nezvyklou nadmořskou výškou a bouřlivou atmosférou na Aztéckém stadionu, výhodou by ale pro ně mohlo být, že domácí celek už má jistotu prvenství ve skupině.
Český tým na světovém šampionátu startuje podruhé od rozdělení federace a po 20 letech a zatím zůstává na turnaji za očekáváním. Po úvodní porážce 1:2 s Koreou jen remizoval s Jihoafrickou republikou 1:1 a zkomplikoval si boj o postup.
Jistotu účasti v play off dá Koubkovým svěřencům jen výhra, nerozhodný výsledek by jim stačil pouze při příznivé shodě řady dalších výsledků. Do vyřazovací části projdou první dva celky z každé skupiny, které doprovodí osmička nejlepších z třetích míst.
"V obou zápasech jsme ztratili vedení, což je mrzuté. Možná, že proti Jihoafrické republice nám chybělo 10 minut k postupu, tři body by asi stačily. Nedá se nic dělat, musíme se rvát dál," prohlásil Koubek.
Jeho výběr se stejně jako při prvním duelu skupiny v Guadalajaře bude muset vyrovnat s nezvyklou nadmořskou výškou, slavný Aztécký stadion pro více než 80 tisíc diváků leží ještě výše, a to zhruba ve 2200 metrech. Mexičané v úvodních dvou zápasech porazili JAR 2:0 a Koreu 1:0 a jako první si zajistili postup do vyřazovací fáze.
????️????????????????????????????́???? ????????????????????????: Bude to náročné, to všichni víme. Ale my se dokážeme semknout. Máme tady partu, která chce něco dokázat. A věřím, že to zvládneme!
— Česká fotbalová reprezentace (@ceskarepre_cz) June 23, 2026
Celý rozhovor ➡️ https://t.co/zSA7Asa0DJ pic.twitter.com/e910ZgjWjL
"Určitě nás čeká teoreticky nejtěžší utkání z těch tří. I na základě vyšší nadmořské výšky, v které budeme hrát. To je známá věc, že jsme takový program měli. Musíme se s tím nějak vyrovnat a určitě na to uzpůsobit taktiku. Ale jsem přesvědčený, že se o postup ještě určitě půjdeme poprat. Musíme těm podmínkám čelit vhodnou strategií," přemítal Koubek.
Dá se očekávat, že Mexičané s jistotou prvenství ve skupině budou před dalším průběhem turnaje šetřit opory a nasadí některé náhradníky. Šanci by mohla dostat gólmanská dvojka Guillermo Ochoa, čtyřicetiletý brankář byl nominován na šestý světový šampionát a po turnaji ukončí kariéru.
"Uvidíme, s jakou sestavou Mexičané nastoupí. Čteme nějaké zprávy, že by ji mohli pozměnit. Ale i kdyby to nastalo, myslím, že se jejich herní styl příliš nezmění. Myslím, že nás čeká jeden z nejlepších zápasů za reprezentaci. Jsem přesvědčen, že se dokážeme semknout a zvítězit," řekl záložník a bývalý kapitán týmu Vladimír Darida.
Mexičané ujišťují, že k zápasu přistoupí naplno. Na Aztéckém stadionu se jim mimořádně daří, neprohráli tam už 24 utkání po sobě a v dosavadních osmi duelech na světových šampionátech tam ještě nenašli přemožitele. V jediném vzájemném soutěžním zápase v roce 1962 zvítězili Mexičané 3:1, československý výběr už měl ale tehdy jistý postup ze skupiny a nakonec v Chile nečekaně vybojoval stříbro.
Náš World Cup Squad. ???????????? #ProTenhleMoment pic.twitter.com/DSHJhXMD3E
— Česká fotbalová reprezentace (@ceskarepre_cz) June 23, 2026
"Čeká nás další velmi komplikovaný duel, rozhodně nic nepodceníme. Měl jsem možnost vidět Čechy v obou zápasech proti našim rivalům ve skupině - skvělá hra ve vzduchu, hodně fyzických kontaktů. Rozhodně to nebude jednoduché. Pár věcí určitě musíme zlepšit, třeba držení míče," řekl mexický trenér Javier Aguirre.
Zápas na zaplněném Aztéckém stadionu má výkop ve středu v 19:00 tamního času, tedy ve čtvrtek ve 3:00 SELČ. Utkání bude řídit trojice argentinských sudí v čele s hlavním Yaelem Falcónem Pérezem.
Dá se očekávat, že Koubek znovu pozmění základní sestavu. Otázkou je především složení záložní a útočné řady, neboť některé opory se na turnaji zatím příliš nepotkaly s formou.
Česko - pravděpodobná sestava:
Kovář - Holeš, Hranáč, Krejčí - Coufal, Sojka, Sadílek, Šulc, Zelený - Schick, Hložek.
Mexiko - pravděpodobná sestava:
Ochoa - Sanchez, Álvarez, Vasquez, Chavez Garcia - Gutierrez, Pineda, Romo - Alvarado, Giménez, Vega.
Tip EuroFotbal.cz: 02
Vzájemné zápasy
Nebyly nalezeny žádné zápasy.
Komentáře (925)
Přidat komentář0:3
1:0 (Schick), Mexiko nasadí náhradníky
2:1 (50. Kolomazník, 55. Verbíř - 80. Zepeda z pen.)
Divecký nic?
Radek v repre nikdy nebyl, ne?
Ví se, jak se tehdy dostal do Koreje?
Utekl z té Severní
Já jen vím, jak to tehdy narval do tyče z pár metrů před prázdnou brankou
0:0
1:1
1:0
99 % světa vůbec nezná naše hráče, vůbec ani neví kde ČR leží, jaké je hlavní město. Vyhrát MS nemůžeme ani se dostat někam daleko, tak proč aspoň nehrajeme odvážně, aby si svět řekl jo to česko hraje aspoň sympatický fotbal. Aspoň překvapit svět něčím, když od nás nikdo nic nečeká. Proč tým jako Česko jede betonovat, však si to tam má jet užít a předvést aspoň hezkou hru. Ale my hrajeme takticky jako kdyby šlo o finále LM. Nikde se daleko nedostaneme tak aspoň hrajme fotbal a ne rugby.
Snad si to přečte Nedvěd a spol...
Protože tam Nedvěd dosadil Koubka...
jak jako hezkou hru ? co to je ? nase repre hraje presne ten fotbal, co se u nas po desetileti uci uz od deti, ukazujeme svetu nasi realnou fotbalovou identitu
A vyvrcholení tohohle trendu jsme si nechali na MS po 20 letech
Wtf, vždyť jen Německo tvoří přes 1% světové populace. Jakože celé Německo neví, kde leží Česko nebo co je Praha?
1:3
Podle mě dokážeme, že jsme mistři v pletení biče z hovna a vyhrajeme o gól.
Darida z penalty.
1-4
0:3
0:2
1:0
Koho teda k repre po konci Koubka? Protože tohle přece nemůže skončit jinak než poděkováním za baráž, ale sbohem a šáteček, dědo.
Sestava bude zase úplně mimo, taktika taky a po 20 minutách už nebudem moct.
Podle mě je ideální čas na cizince. Respektive kohokoliv, kdo má trochu vizi.
A kdo to zaplatí? Složí se Tykač s někým? Vždyť svaz nemá ani fločka.
Prestavam tyhle vymluve verit
Český svaz má cca 3-4x víc finančních prostředků než ten slovenský, který byl schopný zaplatil Calzonu (a ten bral tak o polovinu/třetinu víc než Šilhavý). To je spíš o tom, kam ty peníze jdou.
ved a teraz sme tak aj dopadli
nemame €€€
Jenže u nás je celý fotbal prolezlý korupcí a prachy prostě mizí, takže je nereálné tady mít někoho dražšího
Ale Calzona je úplně zruinoval, plus skončili s ostudou na Kosovu.
Za MS nemá nic?
MS padlo na letenky a hotel
Co to je za bullshit, aby cizinec reprezentoval Česko?
A ne, to, že to je v zahraničí není argument, je to blbost.
Nedvěd začne lovit z klobouku provařená zahraniční jména a pak vezme Janotku
Zajímalo by mě, jestli by dokázal z Itálie dotáhnout někoho pořádného.
Ne.
V Itálii nikdo pořádný není. Však v kvaldě na MS měli horšího trenéra než my.
Gattuso bude brzo volnej
Zmrzlináře
Stracciatella ukončil trenérskou kariéru a dal se na dráhu Luďka Zelenky
Nedal se spíš na dráhu Mitche Buchannona ?
U něj je to prašť jako uhoď.
Překvapilo by mě, kdyby to byl kdokoliv jiný než Suchopárek. Nejdřív jakože dočasně, pak se zjistí, že nejsou prachy a hráči jsou s ním v pohodě...
Už nás na něj připravou tím, že je v reklamách
No právě
Třeba je to on, kdo Koubkovi mydlí schody prozrazovánim sestavy
100% je to on
No právě...
Jako jestli se stane trenérem repre Suchopárek tak ať táhnou všichni na FAČR do prdele. Už vidím jak ty kokoti budou říkat že to vlastně byla jejich vize od te doby co trénoval mladeznickou repre.
Vy jste blázni
Pokud s tím nesekne sám, tak si svaz nebude přidělávat problémy a vyhazovat prachy.
Peníze se vyhodí, ale ne za nového trenéra, jen za analýzu, která nám v prosinci oznámí, proč je nejlepší řešení, aby Koubek pokračoval.
Ideálně Svědík, ale to je nemožné. Takže někdo ze zahraničí typu Priske nebo Calzona.
Mexiko ten zápas doma na Aztéku nevypustí. Náhradníci se budou chtít předvést.
Hlavne jsou to nahradnici z repre, furt top vyber zeme, tady se dela jak kdyby to byly hraci z divize protoze nahradnici
roznesou nas na kopytech
Pořád jsou to top hráči. Ale ti v základu jsou lepší a hlavně sehranější. Když uděláš hodně změn, tak je to prostě znát. My zase tak špatný hráče nemáme. Takže s dobrým nasazením, neposranou taktikou a životními výkony bychom něco uhrát mohli. Ale bude to kurva těžký a jestli budeme mít přístup jako v předešlých zápasech, tak i nemožný.
Národ tlustých lenochů, kteří nehnou prstem navíc, ti zrovna budou makat na 100 %, když nemusí...
Ale když koukám na jejich repre, tak mimo brankářů a na Mexičana abnormálně přerostlýho Cesara Montese s 196cm/88kg jsou tam v naprostý většině hráči 60-70kg a kolem 175 cm. Výjimky další stoper Edson Alvarez s 191 cm má jen 76 kg a hroťák Raul Jimenez na 188 má 76 kg.
To teda tlusťoši nejsou. Ti hispánci a mesticové, pokud to zrovna nejsou tlustý strejdové, tak sportovci jsou celkem hubeňouři s minimem podkožního tuku, cca jen 5%, u nás je to zhruba 2x tolik.
Takové práce to muselo dát a přitom taková blbost.
Co mi mělo dát práci, že jem opsal pár údajů z https://www.espn.com/soccer/team/squad/_/id/203/mexico ?
Ale jinak souhlasím, pokoušet se nějak vyvrátit pomocí faktů stereotypy lidem jako ty, to je asi zbytečné.
Jasně že nevypustí, ale budou to mít hlavě. Třeba když půjde náš hráč sám na bránu, tak si radši nechají dát gól, než si dát červenou a stopku na další kolo. To samý když bude někdo na žluté, nebude přece riskovat, že by přišel o play-off.
jo, protože přesně tak to funguje, že si tyhle věci hráči vyhodnocují v reálném čase jako počítač
1:1
24 zápasů bez přemožitele, že bychom to prolomili? 2:1 všechny góly Souček
Tak kde je ta uniklá sestava? Je v ní Chorý?
Pry nebudem hrat na utocnika
kompletně vyřčená nebyla, ale nebude hrát Schick
naopak hrát bude Douděra, Červ, Hložek a Višínský
Kdybych to mel podle dosavadnich dojmu postavit uprimne co nejlip, tak asi takhle:
Kovar - Holes, Hranac, Krejci - Coufal, Sochurek, Sadilek, Zeleny - Sulc - Schick, Hlozek
stridani pak Soucek a Chory misto Sadilka a Schicka na konec zapasu na centry
Sulcovi porad verim, ikdyz proti JAR nezahral. Provodovi uz neverim, a se Souckem to realne proti JAR slo jeste dolu, ale aspon na ty hlavy proti unaveny obrane by moh bejt platnej.
Realne je to samozrejme jedno, ptz prani by byl hezkej fotbal a 2:1, ale realita bude Chory v zakladu, presovskej antifotbal a 0:1 v polocase, coz rozboura taktickej plan, a v zaveru nam dojdou sily a vytecem 0:3. Fandit budu, ale jindy uz sem veril vic
Celkem bych souhlasil, jen bych nestřídal Sadílka, protože ten je jedním z mála kdo tam ten centr umí poslat.
Na konci zápasu tam půjde žolík Souček a v nastavení vrtulníkem umlčí aztecu
Tak je to pomalu zase tady
kdo bude dávat budík? Jinak si myslím ze je jedno kdo vyběhne na jejich straně a kdo zase na naší..půjde pouze o to jak náš výběr k tomu zápasu přistoupí a jak se nastaví v hlavách
nějaký že za ně budou hrát náhradnici je podle mě mimo a až to poslední co ten zápas ovlivní. Dokud mame šanci postoupit tak fandím a držím palce!! Mame na to to zvládnou ale bohužel pro nás proměnných je hodně.
"Pár věcí určitě musíme zlepšit, třeba držení míče," řekl mexický trenér Javier Aguirre.
Tak na toto jsme asi naprosto ideálním soupeřem.
Snad překvapej a nějak ten postup uhaluzej.
Jsem zvědav na toho Alvareze, naposledy jsem ho viděl v Ajaxu a říkal jsem si ten skončí nekdo v top klubu a vidím že skončil ve Fenerbahce
.
Neprosadil se přes našeho tommycoptera a ráno mu usekne palici až bude roztáčet vrtuli po vstřelení gólu..
Zkoušel West Ham a Souček tam byl lepší.
dá to ten smartwings bez medzipristátia? alebo?
no češi konečná
Dejte nám bůra
Kovář - Holeš, Hranáč, Krejčí - Coufal, Souček, Sadílek, Sojka - Šulc, Hložek - Kuchta/Chytil
Já bych to postavil takhle. Vím, že to je utopie.
Horníček
Holeš, Hranáč, Krejčí
Coufal, Sochůrek, Sojka, Sadílek
Šulc, Hložek
Schick
To by bylo perfektní!
Ale Matěj v bráně může zůstat ne?
Jako jistota z něj zrovna dvakrát nevyzařuje.
Kovář - Coufal, Holeš/Hranáč, Krejčí, Zelený - Souček, Červ - Hložek, Šulc, Provod/Sojka - Schick.
Paradoxně nám ten neregulérní formát může pomoct, nejhorší pro naší mentalitu by bylo třeba vědět, že nám stačí remíza. Na druhou stranu, věří někdo, že když to třeba bude v 85 min 1-1, že to otevřeme?
Obávám se, že někde na netu uvidí třeba 20% šanci na postup s remízou, tak ji budou chtít držet
Uhaluzíme to, ale vstávat nebudu.
1:1 a pustim si to rano cestou do prace
Přání 2:0
Tip 0:5
Snad je to celé nejak nesemele, kluci odpadnou a bude to největší ostuda za poslední dobu. Docela se toho bojím
JEDEM PRO POSTUP!!! ČESKO DO BOJE!!!
Bude to koncert a všichni, kdo teď nadávají, budou po zápase vypadat jako Randy Marsh před počítačem.
Dneska nájezdníci z Evropy zase dobudou Tenochtitlán...
To není ani vtipný
Přeju jim výhru, ale reálně spíš tipuju nějakých 1:2
Tak zase je rozdilna sestava tady a predpokladana na livesportu.
Doufam ze presnejsi bude eurofotbal
úplně ne Livesport je blíž, EF trefil aspoň Hložka
EF tam schází Douděra, Červ a Višínský
Tohle má potenciál být nejslavnější výhra repre za hodně dlouhou dobu. A taky by se mi líbilo vidět výraz toho plácala Vacka.
Kolik toho budete v těch třetích kolech stíhat sledovat?
Mě teda štve, že jsou vždy dva ty zápasy noční, krom pátku nebudu mít bohužel čas na dva noční zápasy, nemluvě o tom, že bych jel třeba oba zápasy z té skupiny
Bohužel asi taky jen ty první vždycky. Začátek v 1 už je pro mě pozdě na to, aby se to dalo sledovat celé. Možná bych si hity jako COL-POR nebo NOR-FRA pustil ze záznamu celé pak ráno.
Když máš Oneplay, tak je možnost nepodívat se ráno na livesport a pustit si záznam.
jj, to dělám teď, jenže i tak mám čas vždy na jeden zápas, výjmečně na dva noční. Na čtyři fakt ne
0:4 to je realita
Beztak by pak schytali koho ? Německo nebo Egypt což by bylo na sto procent konec, tak snad aspoň předvedou kvalitní hru a budou se snažit útočit.
Egypt je na 100% konec? Podle mě když porazíme Mexiko, tak je i ten Egypt hratelný.
OT: Macinka opět za dementa po dnešním rozhodnutí Ústavního soudu
Není to naopak ostuda ÚS?
A proč by měl být?
Není
Hlavně Babiš
Oni jsou fakt takový amatéři, že to nečekali. Rozhodnutí odsouvali na poslední chvíli a čekali, že už se to nestihne, protože do pátku musí vyřešená akreditace. Pavel je dobře vytrollil tím předběžným opatřením a jsou teď za sašky
Přesně tak
Jako taková vláda debilních zmrdů fakt nemá obdoby.
Jindolf teď jede taky dobrý bomby na FB
Fakt je to dost nasralo a kopou kolem sebe
Vytrolilo je to hejno poradců předem domluvených se soudci
Tupče
Takze takovej Koubek
To si Koubek nezaslouží
A už čurák mele o ústavním puči
Kupka mi poslední dobou náhodou přijde docela drsný. Oproti Kupkovi 2025...
Kupka a drsný?
Jako obsahově je trefný to jo, ale drsným bych ho fakt nenazýval
Teď jsem ho viděl v nějaké debatě a někoho tam fakticky strašně stíral, myslím, že tetinu z Malhostovic, co se tak ráda chlubí, že je právník.
Jakou tetinu? Myslíš Dluženu?
Ano, za svobodna Dupalová, původem z Malhostovic.
krásně se vybarvil
Prej ústavní puč
to je na odvolání
Babiš by byl borec, kdyby ho odvolal, ale on to samozřejmě neudělá
Nemůže ho odvolat ani kdyby chtěl. To by padla vláda a Babiš by ztratil imunitu. Ve slušné zemi a společnosti by to na odvolání ministra opravdu bylo.
Tak teoreticky by se na něj Motoráci nemuseli pak vysrat, pro ně by taky bylo dobrý zůstat se svými 5% ve vládě
Tak není to řadový ministr, ale vicepremiér a hlavně je to jejich předseda. A pochybuju, že by v tej jejich partě vznikal nějaký boj o Macinkovo pozici.
Turek mě poprvý fakt nasral, prej že Ústavní soud by neměl existovat
Asi největší hovno, co jakýkoliv politik vypustil z držky
Jen potvrdil jak je hloupej.
Ne, Turek je největší hovno v celostátní politice. Všech dob. Zajímalo by mě, zda už někdo řeší ty jeho miliony z kšeftíků s ojetými auty.
No má teda velmi silného konkurenta v Rajchlovi
To je ještě větší zkurvysyn
To je bohužel pravda a každý, kdo mu to hodil, je kolasální čurák
Rajchl
Snad půjdou motoristi v dalších volbách po hlavě doprdele na tři/čtyři procenta.
Věřím, že jo, protože dost lidí je volilo kvůli tomu, jak se před volbami pasovali jako hlídači Babiše a vystupovali jako konzervativní pravice. Nyní se tito lidé za svůj hlas stydí a jsou nasraní, že je volili.
Ne, naopak voliči Motoristů už nebudou volit Pavla, jako v minulých volbách.
Nejen Macinka, ale celá ta šestidezolice.
Banda největších curaku historie to tady vede
Macinka je kunda
Pro milovníky čísel si dovolím zkopírovat svůj příspěvek z jiného vlákna i sem.
Tak si shrňme fakta.
1. Mexičané na Aztéckém stadionu prohráli naposledy 6. září 2013 (kvalifikace MS, s Hondurasem 1:2).
2. V oficiálních soutěžních zápasech (ne přáteláky) prohrálo Mexiko od otevření Aztéckého stadionu (1996) pouze dvakrát (!!!), celková bilance 52 zápasů, 42 výher, 8 remíz, dvě porážky.
3. Ve všech zápasech národního týmu včetně přáteláků odehrálo Mexiko na Aztéckém stadionu 94 zápasů s bilancí 70 výher, 17 remíz a 7 porážek.
4. Týmy, které dokázaly na Aztéckém stadionu v oficiálních soutěžních zápasech Mexiko porazit: Kostarika (2001), Honduras (2013).
5. Týmy, které dokázaly na Aztéckém stadionu porazit Mexiko v přátelských zápasech: Itálie (1969), Peru (1969), Chile (1973), Španělsko (1981) a USA (2012).
Hodně štěstí, Češi...
Z 52 zápasů pouhé dvě porážky a to od Hondurasu a Kostariky
Naše šance rostou
Tak většina těch zápasu byla v rámci Concacaf
Samozřejmě, že Aztécký stadion se neotevřel v roce 1996, ale 1966. Omluva za překlep.
Vždyť jim je to úplně jedno. Maj jiný plány:
1. středa - ubráněná remíza s béčkem Mexika (večer chlastání)
2. čtvrtek - přesun do Bostonu, kde by se mělo hrát šestnáctifinále (večer chlastání)
3. pátek - návštěva derby Boston Red Sox-New York Yankees, ochutnání humří bagety (večer chlastání)
4. sobota - procházka Bostonskou stezkou svobody, nákupy, ochutání škeblové polévky (večer chlastání)
5. neděle - postup se 2 body nevyšel > konec týmové dovolené a odlet na vlastní dovolenou (večer chlastání)
Nechlastaj právě vůbec a to je možná ten problém...
ještě tam chybí velkolepé rozloučení s Radkem Faksou, kterému zařídí i ohňostroj
Ten kurz 1.96 na mexičany je krádež no. Ale v životě to nevsadit, protože momentální repre tě dokáže vždy překvapivě nasrat
Plus naše výsledky venku u někoho solidnějšího.... Tady na Eurofotbalu se tradičně domácí prostředí podceňuje.
Jak já to vidím:
Zelený, Krejčí, Chaloupek, Holeš, Douděra
Sadílek, Šulc, Červ, Provod
Chorý
Myslíš, že je dáme bez gólmana?
Staněk samozřejmě
každopádně funkční :)
Když to vidím, tak mám po chuti nařizovat budík na 2:50
Nějak moc hráčů mimo českou ligu
Prajem vám bratia, postup do 8-finále – tak ako ste priali vy nám na MS 2010
Na FIFA.com jsou taky zajímavé statistiky:
Češi jsou 2. v průměrné rychlosti,, v počtu naběhaných km i v počtu metrů naběhaných ve vysoké rychlosti a 5. v počtu sprintů.
Naproti tomu jsme až 40. v počtu nabídek na přihrávku, 39. v počtu pokusů o prolomení obranné linie a počtu přihrávek celkem (to asi nepřekvapí).
Mimochodem máme nejvyšší přesnost centrů (40%), ale nedá se říct, že bychom na to nějak spoléhali (30 centrů - 22. místo).
Schick fakt nebude v základu?
Sestavu dneska zatím nikdo neleaknul
na 100% víme jenom toto:
bude hrát: Douděra, Červ, Hložek a Višínský
nebude hrát: Schick
ale dá se to nějak odhadnout, jak to bude poskládaný ten zbytek
To vazne? Ze zajice? Nebo trollis?
j, od nich, bylo to zmíněno i v dnešním extra dílu
Mrzí mě to hlavně s ohledem Schicka, ze kterého bude (trochu právem, za to jak neběhal) udělanej obětní beránek a vůbec bych se nedivil, kdyby s repre po MS seknul. MS je stejně ztracený, ale my v důsledku přijdeme o nejlepšího hráče v týmu, co nám ještě minimálně 3-4 roky mohl odvádět skvělé služby...
jako na jednu stranu jo, na druhou stranu, jestli ho neumíme využít, tak nám platnej nebude
nejsme úplně top tým, abysme od něj nepotřebovali víc
jako je argument, že jiný trenér to třeba nastaví líp, ale s JARem hrál 90 minut a celkem nic
uvidíme, jestli dnes s jinou útočnou volnou to bude stejné nebo lepší
* s jinou útočnou volbou
to je pravda, ale zas ten tym by se mel budovat kolem nej, sulce, hlozka, cernyho, sochurka, krejciho. tech hracu, co tam umi hrat fotbal neni az zas tak malo, my bohuzel posleme na hriste max 2-3 z nich a k nim totalni destruktery kombinacniho fotbalu.
j, to je už trenérovi, jakým stylem vidí největší šanci na úspěch
Koubkovi toto v baráži vyšlo, tak na to sází i tady, ale zatím to úspěch nepřináší
my rozhodně potřebujeme pevnou defenzivu, když nedáváme tolik gólů, ale pokud ani tímto způsobem nejsme schopní zaručit čistý konto, jasný, proti nastřelený ruce s JARem to těžko zachráníš, jinak dejme tomu, ale s Koreou jsme propadli dost, v obou případech vedeš, takže takhle se uspět nedá
a pokud na obranu na čistý konto není spoleh, tak musíme přidat do ofenzivy a ne za stavu 1:0 bejt pasivní
takže pod Koubkem to asi nepůjde, pokud nám dnes nevytře zrak nějakým zázračným plánem
bude potřeba to tedy po MS nastavit jinak a asi teda s novým trenérem
ale prave v tom hrani na 1:0 nebo 0:0 a penalty je podle me problem. my prece mame docela solidni hrace dopredu, naopak bych rekl, ze nase defenziva neoplyva jistotou, naproti tomu jsou nadprumerni v rozehravce. podle me se vezeme na vlne Slavie, co dostane 15 golu za sezonu a faktu, ze mame nadbytek solidnich stoperu, tak se to snazime mermomoci napasovat i do repre
j, pokud se víc soustředíme na ofenzivu, tak se to musí do toho skore promítnout no, být efektivnější, protože to automaticky bude znamenat, že v defenzivě na tom nebudeme lépe, spíš hůře, pokud pojmeme ofenzivnější styl
ale když na tom budeme pracovat, tak by měl být potenciál tu ofenzivu zlepšit, ale musí bejt i trpělivost, pokud by to pár zápasů nešlo
nicméně ted by asi byla, protože ta alergie na tento styl je tak velká, že lidi by ocenili i nedobrý výsledek s lepší hrou
tak uvidíme, co nás po MS čeká
nakonec by ten zahranicni trener co by se dokazal odprostit od sentimentu vuci slavii a jejimu antifotbalu nebyl tak spatnej
j, asi to nakonec je fakt jediná šance
v pratelacich by mohli vyzkouset neco na zpusob tohohle a zacit tu kostru tymu hledat uplne jinde
hornicek
doudera - vitik - krejci - jurasek
sochurek - sadilek - sulc
hlozek - schick - cerny
možná by mohl od nové sezony začít zapadat do sestavy i Tonda jako jednička týmu v PL
jinak jo, nějak to osvěžit, ten Černý by mohl pod novým trenérem dostat šanci, to samí třeba Karabec, pokud bude hrát
uvidíme, určitě se z toho dá vytřískat víc než předvádíme
jsem dost zvědavej na podzim, liga národů A, ta špička, jak se budeme prezentovat oproti MS
ta liga narodu A bude pro nas strasne nestastna, misto sance tam odvazne poslat neco na zpusob toho, co jsem poslal, pripadne zkusit buchu, kabonga, mozna i toho karabce (ale nevim, v lyonu pul roku zahriva lavicku mozna ani to ne) apod, tak tam zas budeme hrat tu nasi sragoru, jako by byl rozdil v tom, jestli dostaneme sestkrat klepec nebo uhrajeme dve upachteny remizy
jediná šance nový trenér no, ale i ten se asi bude bát hrát odvážně proti top týmům, takže to ještě nějaký čas asi bude začarovaný kruh
433 si nikdo nedovolí, tři stopery a wingbaky budeme hrát dalších 10 let, než si někdo uvědomí, že je to sračka
ono by z toho slo udelat i 442 nebo 4231 apod, ja nevim, co presne hraje sochurek nebo kdo by to dokazal vyztuzit v dvojcleny CM/DM/CDM.. ale proste message je jasna a sice ze by meli dostat sanci uplne jini hraci a od tyhle m-dky co hrajem by se melo exemplarne upustit
Je unavený asi
nn
Pokud na hristi neuvidim Soucka, budu se zapasem spokojeny nehlede na vysledek a predvedeny vykon. Toliko k narokum na nasi reprezentaci.
Snad po MS skončí v repre. To by bylo aspoň něco pozitivního, co bychom si z MS odnesli.
Tohle riziko jsem ochotny prijmout. Z meho pohledu je Soucek symbol naseho upadku. Jeho rostouci minutaz primo koreluje s tempem naseho upadku. To jsou fakta, ktera muze kazdy posoudit sam.
On je symbol úpadku i West Hamu
Je symbol úpadku
To si taky nemyslim, že by byl WHU v nějakém úpadku a už vůbec ne kvůli Součkovi. Však hrajou +- v dolní polovině tabulky celou dobu, co sleduju PL. To není tým z pohárů, kam by přišel Souček a šli do prdele. Jediný větší úspěchy přišly právě potom co tam přišli Coufal a Souček a hráli EL a EKL.
Korelace neimplikuje kauzalitu
Hlavně to nejsou fakta, ale píčovina, protože všichni si pamatují že jsme s ním byli ve čtvrtfinále ME.
Ne, to se přece nepočítá, protože to byl úspěch. U repre se počítají jen průsery a podle nich se hodnotí.
Takze za zasluhy. To je 6 let zpet! Uznavam, v te dobe to byl solidni, pracovite DMko. Toho casu myslim zrovna prestupoval do WH ne? Co slo s prestupem nahoru bylo hlavne jeho ego a pocit snad nejake fotbalove superstar. Dokud mel vedle sebe Rice, co za nej vsechno obehal, prochazelo mu to. Mohl si uzivat sve golove vylety. Ted to stoji na nem a sestup. V repre se nahodne mota jak spina v kbeliku. Pozicne tragicky, zato rukama rozhazuje nonstop kde kdo mel byt a hasit jeho nepritomnost. On tam prece neni od behani ale predvadeni vrtulniku. Hrat s nim jako partakem musi byt za trest. Musis toho obehat za dva hrace, to chces.
Napsal jsi Jeho rostouci minutaz primo koreluje s tempem naseho upadku.
Napsal jsi tudíž píčovinu.
Minutáž má tak nějak furt stejnou, náš úpadek s tím vůbec nesouvisí.
V mem pojeti fotbalu hra stoji a pada na vykonu zalohy. Ta urcuje vse a podle ni se odviji vse dalsi. V takove zaloze nema co pohledavat hrac s vyvojem, co jsem popsal vyse. A uz vubec ho nemuzes stavet do hlavni role, ze to bude dirigovat. Potom to vypada jak vypada. Takze mu dame "C" a pocit nedotknutelnosti. Ostatni linie veri zaloze tak, ze ji radsi prekopavaji.
Tak aspoň ale napiš tuhle kritiku a netahej sem ty nesmysly s minutáží a korelací. Bez Součka jsme zatím poslední dobou hráli čtařikrát - špatný výkon s Arábií, naprosto hrůzostrašný poločas s Irskem, Kosovo jsem neviděl, cca 35% držení míče s JARem.
To fakt není jednoduchá rovnice
Souček hraje = katastrofa,
Souček nehraje = vše je najednou super a problém vyřešen.
Myslim, ze muj nazor na Soucka je vseobecne znamy a dohledatelny. Soucek hraje = hra bez zalohy, pruchodak. Doufas v 5 minut standartek a na druhou stranu obetujes 85 minut zaloha -1. Hypoteticky si predstavme jak by vypadala nase hra vymenit stredovou dvojici. Pro priklad zvolim stare pardaly. Nekdo jako Modric by zasoboval trojici v utoku. Jako partak by ho jistil Brozo, co nezrati jeden mic a zalohu smerem do obrany svoji pozicni hrou a herni inteligenci dokaze poresit vicemene sam. Zbytek by zustal jak je. Nehralo by se vsem uplne jinak?
Jo jasně, náš nejlepší střelec v historii PL nemá nárok na repre
Pod Šilhavým měl výborný období, ale ty poslední dva roky už jsou fakt špatný no.
Timhle chces potvrdit, ze hraje za zasluhy? Nebo jak to mam chapat? Co predvadi ve WH nemam potuchy, nezajima me to. Vidim ale co predvadi v reprezentaci. Pro jeho vykony nenachazim zadne pochopeni.
Já neříkám, že má hrát, ale zas kompletě nad ním zanevřít je blbost. Furt má týmu co dát, třeba ve standardkách.
Takže tím chceš říct, že střed Červ-Sadílek ti dává větší smysl?
Sochurek by tam nezahral v dvouclennym stredu?
Zahrál, úplně v pohodě. Koubek ale očividně zapomněl, že někoho takovýho vzal do svý nominace a radši postaví střed složenej ze dvou agresivních trpaslíků s minimální kreativitou.
2:1
Dobrou noc
2:0
dvakrát skoruje Hložek
ČT tento zápas ani nedává ze záznamu ve čtvrtek ve dne
fakt hovada
Chceš návod k puštění ivysilani nebo jiných archivů?
Chtěl si jen postěžovat na ty hovada z ČT
Což je v dnešní době obrovský problém no
Potrebuji vetsi porazku nez kolik prohraje jar s koreou tak to zkuste zahrat jako obvykle a neposlat me na ulici
nechceš aspoň jeden tiket i ukázat ?
zmíněná jména v sestavě se potvrdila ✓
XI #RepúblicaCheca: Kovar; Coufal, Holes, Hranac, Krejci, Doudera; Cerv, Sadilek; Sulc, Visinsky; Hlozek
Koubek zklamal, ještě tak 2-3 defenzivní hráči by se tam vešli.
Višinský v základu, to si děláš prdel
Sadílek, Červ a Višinský tam rozjedou takovej kolotoč, že se Mexičanům bude točit hlava ještě 3 dny po zápase
Ochoa nakonec za Mexico nedostává rozlučku
XI #México: Rangel; Joge Sánchez, Israel Reyes, César Montes, Mateo Chávez; Édson Álvarez, Luis Romo, Gilberto Mora; Alvarado, Quiñones; Guillermo Martínez
Miluju tohle random skládání sestavy ve stylu "Tohohle hráče jsem tam ještě nedal, tak teď zkusim, co to udělá.."
Jo zvlast na MS to dava smysl, neznam jinou zemi ktera by hrala pokazde s uplne jinou sestavou
hele, určitě lepší, než kdyby tam byl 3x Provod a Souček. Prostě jsme turnaj opět pojali jako experimentální přípravu na "něco", stejně jako minulé Euro
Tvl zase presne sestava ktera byla 2 dny zpatky v novinach
prestoze je tam tolik zmen
Neskutecny amaterismus, jdu spat, opravdu neskutecne co se muze dit v repre
Jinak na tom levym wingbacku střídá už třetího hráče a ve finále by udělal nejlíp, kdyby tam od prvního zápasu nechal celou dobu Jardu
kde je Sojka?
Po zverejneni sestav kurz na Mexiko uz rychle klesa
proc bys tam daval to nejlepsi kdyz muzes hrat se 3 stoperama se kterymi sis vepredu neskrtnul ani s Koreou a JARem
Tohle bylo na sportu a idnesu už dva dny dozadu, tenkrat tak schovane "tam by mohl hrat tenhle a tenhle"
ty kraso kdo to zase leaknul?
jak to ví jeden člověk, tak se to rychle rozkecá
no
, ale u těch předchozích zápasů, tak mám pocit, že mimo zajíce, tak třeba isport neměl správná jména, livesport nevím, ale teď isport taky věděl, stejně tak livesport
Stejně by mě zajímalo, kdo to rozkecá. Ten realizák není zas tak velkej nebo snad někdo z hráčů, co nehraje, to třeba pošle do nějakýho skupinovýho chatu?
to si nemyslím, že někdo z hráčů
měl bych asi tip, že klidně někdo ze socek, kdo to zveřejňuje na twitteru nebo tiskovej mluvčí, tam s tím infem musí pracovat dopředu
ale jako bejr trenér, tak jako musíš bejt dost naśtvanej, protože když to víme, tak si to zjistí i soupeř, obzvlášť, když se to zápas co zápas opakuje
pro nás super, že máme interní info, ale dobře to není no
jako borci ze socek mě nenapadli, to je dobrej tip, trošku bych teda čekal, že když se to stane před každým zápasem, tak třeba zkusí preventivně nějaký opatření, stejně tu grafiku vytvori za 5 minut
Koubek radikálně změnšil průměrnou výšku, vlastně proč ne
Uvidíme co to udělá.
Máme jedinou silnou stránku, tak proč ji neposlat do hajzlu
Tak ve vzdušném souboji vždy vyhrál menší soupeř
Vysoký hráč ve vysoký nadmořský výšce=problém.
Mexiko vymenilo celou obranu ale asi ji stejne nebude potrebovat takze o nic nejde
Jsem zvědavý, jak nás bude motat ten supertalent Mora. Trošku dejá vu na Emre Mora
Pozitivní je, že Hugo aspoň "nasaje atmosféru". V tý brutální konkurenci, kterou veprostřed máme, bylo stejně jasný, že si ani nekopne.
v brutalni konkurenci soucka se sadilkem
snad mu dali alespon nasat dostatek tequilly, michelady a margarit a nevychlastali to sami
Jedina sance ze Hlozek se Sulcem neco zase vymysli, jinak to bude opravdu hodne smutne celkove, budou tam na to vepredu zase max 3 hraci
Kdy Hložek přispěl v důležitým zápase k výhře gólem nebo asistencí?
proti Kosovu
Nechal si to na dnešek.
kéžby... ale upřímně nevěřím
mexiko podla ocakavania prakticky uplne becko, tak som zvedavy, ako sa pred domacimi fanusikmi budu snazit
Dohajzlu, měl jsem jít fakt allin, tahle nevyužitá sázková příležitost mě bude strašně mrzet
Pepa Němec, to muselo přijít.
Vubec se nebudu divit , když vyhrajeme. Oni s Bkem .
Takže 2:1 pro ČR!
Doudera tam sehnal lepší matros než v Praze
tak nehrál první 2 zápasy + cítí ještě křivdu z vyřazení ze Slavie, prostě se to sečetlo no a Kalous v podobě otázek tomu taky nepomohl
že se ptá, jestli je Mexico favorit, co na to jako máš odpovídat
Prostě odpovídal jak vymletý netáhlo. Pokud se cejtí uraženej, tak nemá lézt na rozhovor. To musíme udělat ostudu v úplně všech kategoriích?
tak to už je práce asi tiskovýho ne, že ho tam nemá posílat
Ty zase obhajis neobhajitelné...
Má být rád že tam je a pokud cítí nějaký křivdy tak ať si je někde léčí s psychologem nebo psychiatrem a nedělá zase ze sebe bůh ví co...
To jeste čekám že se nechá vylít
Přesně. Ten vidí okolo sebe růžový slony.
neobhajuju, vysvětluju
to říkal, že je rád, že není na gauči
snad ne
Jako že profíka toto tak semele, že není s to odpovídat normálně?
je nasranej no
nepřekousl to
Prozrazená sestava byla opět správná ✅
Bezradnej trenér opět protočil základní sestavu a zkusí úplný nováčky ✅
První rozhovor s hráčem a opět arogance a urážení veřejnosti/novinářů ✅
Ale vysvětlí mě proč ???
Vidíš jak to je po celém Ms, ty tam toho hráče na rozhovor pustíš a sám ten s prominutím divný Doudera, ví co má za problémy, že je problémový a to hovado ještě přileje olej do ohně
Co říkal?
Výška není problém a když řekne že tam jde s cílem si to užít tak to bude vypadat blbe
Celou dobu uražený, dekuje vesmíru, že tam může hrát a nemusí třeba sedět doma na gauči. Kdyby řekl že si to tam jde užít, že by to zas nějak vyznělo a tak to raději nechá bez komentáře
díky oběma
+ rejpal do novinářů, že o nadmořský vejšce mluvěj jen oni. Na dotaz, zda je Mexiko favoritem, odseknul "Je"; na dotaz, jak budou hrát, odseknul, že to je otázka na trenéra. Prostě arogance, nasranost a všichni mi polibte prdel.
díky
Ale ten novinář je taky curak....jak budete hrát ? To je otázka na trenéra ...
Tak kurva řeknu a co vám trener řekl jaké budete mít tymove pokyny a co se čeká od vás
Douděra klasika no vidlák
Mně se líbí, jak jsou tihle kašpárci jakože uražený, že je na ně nějaká kritika a "tlak" jako by od nich někdo něco čekal. Jak by se chovali, kdyby hráli za nějakou z těch fotbalových zemí, kde je na hráče a trenéry vyvíjenej skutečnej tlak..
Prostě blbeček arogantní..
Ty pico ten doudera, fakt vymletej kripl, jak ma v pici,,, Strasny odpovedi. To at radsi nenastupujou
anketa:
zázrak
nebo debakl?
Po nastaveni doudery jasnej debakl
ani jedno
To byly kecy.
Mě normálně přišlo,že je ještě lehce sjetý...
Kdo ne, navíc v tuhle dobu.
ale třeba ho tam nastřelí ještě jednou. Jak dlouho to najíždí?
Čekal jsem od Mexika víc náhradníků. Většina byla v prvních dvou zápasech minimálně jednou v základní sestavě.
tak alvarez je nahradnik a montez nehral 2.zapas kvoli trestu (ktoreho nahradzal na stoperovi prave edson)
Hlavně jsem čekal Ochou
tak kdo v desaty minute odpadne jako prvni
Já. Po rozhovoru s Douděrou lehce lituju, že jsem vstával.
A ja ze jeste nesel spat, hruza,,, Ty dostanou bura a budou radi
Aspoň pujdem zase všichni brzo spát, maximalne budou nějaké noční můry
Tak to by alespoň byla zábava. Já se obávám, že to bude úplně o ničem.
ja jeste spat nesel, tak mam taky trochu obavy
Musíš vstát na čas a neslyšet rozhovory
Ševinský v sestavě - Koubek si ještě v posledním zápase kariéry slušně vydělal.
sevinsky v zostave by bol fajn, zial myslel si zrejme visinskeho
Ja si zase myslim, ze ten Doudera mozna snazil, aby to vyznělo dobre, akorat je tak blbej, ze to nevyšlo..
Velké přání 2:0 CZ win ale realita nebude moc dobrá & hezká no - 1:2 ft
Je absolutní ostuda že Koubek neumí správně využít našeho historicky nejlepšího českého střelce v PL
jak chceš využít stojící pilot?
Nevím ať se třeba zkusí podívat na zápasy West Hamu a stejně by se mohl podívat na zápasy Leverkusenu když neumí využít ani jednoho z nejlepších útočníků Bundesligy
Akorat ze nemáme tak kvalitní tym jako Leverkusen.
To ani nemusíme, stačí se trochu snažit hrát kombinačně, ne nakopávanou sračku…
WH ho využil k sestupu.
Na kterém má minimální podíl
tak to ho pak využili špatně
Bez něj by měli o sestupu jasno už někdy v březnu
Přeji si českou výhru, ale tipuji nevýhra (02).
Tak snad je ten můj tip na dálku naštve.
A zase, první útok - a okamžitě zastavený přihrávkami dozadu. Ten to styl je meh.
Má to trošku jiný vajb než v Atlantě.
Si představte, že hrajete fotbal na vrcholu Triglavu.
No krásna představa, když si k tomu představím i ty peníze který za to berou
Vidíš, a stejně si ten Jarda Zelený místo kovbojského klobouku radši koupil slamák.
To si představují jen novináři. Hráči nepoznaj rozdíl.
Tomu nevěř, poznají.
Já si tam teda takhle široký plácek nevybavuju.
Při té představě se mi udělalo mdlo. Hlavně by po chvilce došly míče.
slusny takedown
Na co jako čekal ten rozhodčí? VAR?
Mexico má štěstí, že je domácí tým
Karta nic?
Jasna zluta za loket do Krejciho hlavy...
ale hrajeme aspoň odvážně
Ouuuuuuu
Tpč. Višinský.
To musíš trefit sakra
Tvl
to Víša mohl trefit, škoda
Ty vole my snad hrajeme fotbal
Prvních deset minut nám jde.
To říkal i Bosák po 10 minutách proti JARu.
skodaa
Mexiko krásný dresy
Hele, já to nepočítal - může se stát, že bychom vyhráli a nepostoupili?
Ne.
Aspoň tak. Tož do toho, kopyta!
Může, zatím jsou jen 2 skupiny, kde 3. místo už najisto nebudou mít 4 body (Skotsko a Senegal/Irák). Ale je to dost nepravděpodobný.
Může, ale museli bychom mít pech jak sviň.
Tak jedno je dobrý Mexiko gól chtít dát nechce
presne si to pochopil
To měl proměnit
Ještě že jim to tak trvalo
Kde byl Krejci?
Ještě že hrajou mexikáni pro zábavu
jako přehráli to tam strašně
Červ
simulant zasranej
Červi mají právo se svíjet.
Málo obránců, potřeba to vzadu posílit.
To je obrana tvl
ale tenhle způsob dost riskantní na druhou stranu, kdyby to rychleji vyřešili, dají gól, ale aspoň jsme jim to zkomplikovali
Jak se ti tohle podaří v systému na 3 stopery?
V systému na pět obránců + dvě defenzivní střeva.
Pro příště by to chtělo 6-3-1
Kua Denis to je škoda
vždyť to šlo x metrů vedle
ikskrát větší škoda
Myslel sem tu první šanci
Jako možná mám ještě zalepený voči, ale tak nějak to na mě zatím dýchá pozitivním dojmem - hýbeme se, souboje neprohráváme, má to templo, má to atmosféru.
Škoda že na chvilku nemáš zalepené prsty
škoda, že Koubek se bál a nedal tuhle sestavu s JARem
Není to jen o sestavě. Dnes tam bylo v zadu už pár míčů, které by jsme dva předcházející zápasy nakopli do hajzlu, ale my jsme normálně rozehráli.
je tam vetší pohyb od všech, nemáš tam vepředu žádnýho chodce, pak to jde hned líp, nemusíš nakopávat
Neboj, to je jak když ti ve fife dojdou sprinty
Dej tomu ještě 10 minut
Douděra
zapomněl, že není ve Slávii
No sem zvědavej jak dlouho vydržíme hrát takhle aktivně. Chtělo by to gól.
Višinský už tam lapá po dechu v předklonu, lol.
Představ si, že bys na vrcholu Sněžky vztyčil 600 metrů vysokou věž a hrál bys fotbal na jejím vrcholu. Jak bys běhal ty?
Na vrcholu věže?
Škoda že behem reklamního brejku si nejde šlechnout kyslík z láhve.
Kamarádi medici, když jsem byl ještě na škole, dali při MS 1998 pár zápasů takový ten chechtací vzduch od zubařů. Myslím, že se tomu říká rajský plyn.
Já bych zhebnul v půlce cesty. Ale naší fotbalisti zatím furt jenom opakujou, že nadmořská výška není žádné téma a že to jejich výkon neovlivní.
Tak první příznak nedostatku ksylíku je ten, že začínáš blbnout.
Přitom máme nejvyšší hráče, takže dýchají ještě o kus výš než ostatní týmy.
Hm, nakoupil jsem si dnes 6 piv Zichovec Nectar IPA Happiness. Je to NEIPA 17°. Těším se na druhý poločas. Btw. kdo tu má rád NEIPA, je to super mňamka.
https://pivovarzichovec.cz/produkt/nectar-of-happiness-17-750ml/ (já mám 500ml plechovky)
Tak nevypij všech 6 v první půli
Dopíjím první.
Ok, aktualizace, otevírám druhou.
Ještě bude legrace.
Co budeš dělat zítra?
Pracoval jsem do začátku zápasu, zítra se normálně vyspím a po obědě zase práce. Snad bez kocovinky.
Ja už jen střízlivim, ale když na to koukám asi budu muset tam něco poslat ať se na to dá divat
Taky si dávám poctivou snídaní ve tři ráno
akorát jiná značka piva
Já si chtěl na to Mexiko vzít vyšší voltáž. Nepiju na objem, ztřískat se dá i jinak. A aspoň furt nebudu lítat na záchod.
A pořád je v baru i několik rumů a pálenek (třeba barikovaná grappa a archivní slivovice).
Ta slivovice k tomu půjde, aspoň při gólech
Tak ještěže máme ty hydratační přestávky na odskočení
ať to chutná postupem
Čeče chuť na pivo a celkově na alkohol, sem za ty roky chlastání ztratil ale tohle vypadá a i podle popisu zní, jako hodně dobrý pití
Taky jsem se k tomu musel za ty roky propít. Dnes raději dva tři kousky tohohle, než 10 gambáčů.
Jako propit se k temhle ipa sračkam, ale sto lidi…
Mám rád ovocná, hlavně citrusová piva. Což neznamená, že si čas od času nedopřeju i konzumní ležák, třeba Radek 12° mi přijde v pohodě. Ale ano, IPA mě poslední roky baví. Matuška, Antoš, Zichovec, Bubeneč, Nachmelená Vopice...
No vypadá to rozhodně lákavěji než nějakej Braník nebo Kozel
To byl tedy faul Hložka
Už se zase svíjí. Těším se na opakovačku.
Takže lehká facička. To je hrozná drama queen, ten Červ.
Červ klasik
a Červ už se zase válí. To je hnusák.
Vsichni na ms vstavaj hned, jen ti nasi lempli lezej dal,,,
Červ je totální odpad, fakt
To už bude tik.
My hrajeme tak hnusný fotbal
To je hnus ! Jak potom má člověk fandit?
Hrozná hra,škaredé dresy, nesympatičtí hráči…..
Poláci ve studiu ho nazvali archaický. A nejhorší na turnaji.
Tak zrovna poláci mají tak co říkat
To je druhá věc, ale pravdu měli.
Vsak mají Pšonci úplnou pravdu
Jen by mě zajímalo jak se daří na turnaji jim
Nevim kde hrajou? Možná Baltic cup .
Snad se to s Adidasem zlepší
Ještě že je ten třetí z Douděrovic rodiny jenom v ČB, být všichni tři v repre ...
Červe ty jedna zkurvená kundo!!!!!! Já ho tak nenávidim, to je taková ostuda
Kouřová
pro Douděru určitě
cerv, doudera, provod - trio strachu
Zatím je výrazny pokrok, byť by se hodila ještě větší odvaha, když potřebujeme 3 body.
Jak dlouho tam plánoval Červ ležet?
do poločasu?
Do hydratačního brejku
Dejte tam už toho Chorase.
Teď jim Koubek vysvětlil, jak je taková aktivní hra riziková.
Víša při chuti
Přestal hrát po tom zakončení.
j, ale asi i tak by tam brankář byl dřív, ale povzbudivý
Škoda, že se fakt snažíme vždy až když nám teče do bot. Ve všem...
Višinský překvapuje zatím
stejnej palič jako vždycky, ale jinak nehraje vůbec špatně
Visinsky se tam od 10.mimuty opírá o kolena, ze nemuze
Špatně se mu dýchá
Višinský zidanovka ve vápně?! tak jo, něco se děje!!
tpč
Jj jen škoda, že když vystřelí, tak trefí rohovej praporek.
Druhej poločas Schick, Souček, Chorý a Chaloupek a nasypem jim tam z nákopů.
Červ musí mít něco špatně se stabilitou, nebo nevím.
Mexiko hraje na půl plynu a stejně hrajeme hovno, hrozná úroveň a doufám že Koubek dnes trénuje poslední zápas a pak už zasloužený důchod
Klasik Douděra
No to je fakt curak
Doudis
Doudera
Dávám k dobru první pivní moudro večera.
"Je to dobré, po třiceti minutách neprohráváme. A dokonce to chvílemi vypadá i jako fotbal."
Po osmém pivu už pouze .... Chlast, slast.
Doudera
Douděra je tak zoufalej fotbalista, smutný, že to stačí na repre...
Pěkná střela
Dobře Doudis
Douděra ty svoje legendární centry koukám dovezl až do Mexika.
Se divím, že to prošlo přes leteckou kontrolu
2 na 1 v kridelnim prostoru a Doudera to kopne na tribunu
Ale v presingu jsme fakt dobří. Paráda na ten pohyb bez balonu koukat.
Ten Hložek nemá vůbec nic.
nejsem kdovíjaký jeho fanda, ale on prostě ještě nedostal balon.
Tvl dalsi
no tak je to prostě tak. On není na to, aby mu to tam sypali na hlavu.
A není to teda spíš jeho chyba, když ostatní ty balóny dostávají?
Podle mě tomu jenom nerozumíš.
Má. Křehké tělo.
Ale jo, není to špatný dnes, aspoň něco tyvole
Za ironii
Naše zmatená verze tiki taki
To sme takhle nemohli hrát od prvního zápasu?
tam sa super aspon snazil
jako na Afričany by to stopro stačilo a byli bychom v úplně jiné pozici.
Ne, musel hrat Schick, protoze je nas nejlepsi hrac..
To je ten hlavní rozdíl no
Holeš se mi dnes velice líbí. Snad to vydrží.
Teda jeho výkon snad vydrží. Líbit se mi nemusí
Už tam někdo vydýchával v předklonu.
Viši
Jak muze mit match momentum 70 % prevahu mexika kdyz nemeli snad vubec nic?
Drží ho oběma rukama kolem pasu, a pak se ještě diví. Prostě odpad.
Mexičani teda ale velké zklamání. Čekal jsem, že budou jezdit jak motorové myši.
Mají nahráno, nemusej.
to jo, ale hrají doma na MS. To už se některým z nich nikdy nepoštěstí.
Hložek na hrotu taky solidně utopenej, čím to je…
nekreativnost záložníků. Ti hráči vepředu prostě nedostávají normální balony. Všechno do souboje a většina na hlavičky. Moc to nekoresponduje s tím, že chtěl hrát Koubek na rychlostní aspekty těch hráčů.
Však jo
proto nechápu lynč na Schicka, když s tím co hrajeme můžeme mít na hrotu kohokoliv a stejně se prakticky k ničemu nedostane
das na hrot hlozka a aj tak stale len nakopavas
Tak dlouho neměli žádnou střelu, až nás během pár minut dohnali
Čas na třetí sedmnáctku. Ať stihnu konec poločasu.
Se máš. Mě by manželka hnala...
Tak v tuhle hodinu by měla spát, ale blbý je pak po 10 pivech po zápase zakopnout o nějakou píčovinu v ložnici, všechno rozmrdat a paní vzbudit
Naštěstí hezky spinká, a abych nezakopl, tak mám minilednicku s pivem u sebe
(Já myslel 17ku, jako holku, s tím že by mě hnala)
Žena spí. Před chvílí byla na záchodě a ptala se, jestli vedeme. Musel jsem přiznat, že aktuálně ne, ale i tak si to užívám.
viac 17 nez bohus matus
to už je pro něj staré, ne?
Jak už to chodí, tak je to nuda prý
Chce to poločas
Začíná se to sypat jak domy ve Venezuele
Mexičani zatím nekvalita v zakončení, ale ty díry v obraně máme jedny z nejhorších
Sudí to teda na obě strany píská velmi divně.
rozhodčí všechno píská naopak
Sudí nám teda zatím neškodí.
Příjemná změna oproti Euru, kde nám škodili.
"Já sem žádný kontakt neviděl"
Bosák asi potřebuje nové brýle
Teď, když vidím věci jasně optikou třetího silného piva, musím udělat úpravu názoru.
Dříve jsem tvrdil, že je Červ dobrý fotbalista, který si strašně škodí tím, že pořád neskutečně simuluje.
Po téměř skončeném prvním poločasu proti Mexiku musím tento výrok korigovat.
Červovi neškodí jen to, že furt simuluje. On je i docela zákeřné prasátečko.
Douděro ty vole
Douděra zoufalej
To nemysli vazne ten kreten
Doudera
Co Douděra zkoušel?
Douděro jdi do řitě fakt to je magor
Douděra je strašně hloupej hráč
On si hraje svůj vlastní zápas.
Čím si doprdele Douděra vysloužil základ? Vždyť Zelený je daleko lepší
Zelený byl v prvním zápase podle mě jeden z nejlepších. Taky nechápu.
Proč se furt válí ti curaci
Doudera poctivo sledoval hracov JAR
Kdyz nevíš co s balónem, tak vystrel, ale ne jak curak
Teď jsme ztratili, protože Hložek je schovanej a Šulc mu to nemá jak dát...
To fakt není o tom, že by "nedostal míč", ale furt je někde schovanej.
A pak jsme pětkrát ztratili, protože místo rozehraní přes záložní řadu jsou stopeři a Coufal s Douděrou nuceni rozehrávat nepřesnými nákopy.
Ale ty mexické dresy jsou vážně hezké.
teda ale Šulcik je tropickej zatím úplně v celém turnaji. Měl vůbec nějaký opravdu podařený moment?
Tropickej Šulcík, pobavilo.
pro soupere jen... nejvetsi zklamani rozhodne no
Treba dneska prihravku na Visinskyho do sance.
vždyť to byla haluz s tečí obránce
tak on byl hroznej uz v barazi vyjma toho wondergoalu. celkove tak nejak podtrhl to jaro a zraneni, od unora to stoji za hov.. z jeho strany
Toho jsem se obával, že ten superšulc byla jen pomíjivá forma.
V baráži rozhodně hroznej nebyl
v tom zapase jak dal gol tak se jinak nedotkl mice a hral uplne to samy co na ms (= nic)
krome golu 12/26 prihravek, 2/8 driblinku, 4 ztraceny mice, 2/5 souboju, 8/20 pozemnich souboju a 0/5 vzdusnych
Má běhat na hrotu a hledat si místo ve vápně, ne se jebat někde v záloze, když nemá dynamiku. Je to prostě brejkovej typ hráče, žádnej tvořitel a myslitel.
Zatím nám plichta na 3. místo stačí.
Az jar vyhraje tak to bude k hovnu a 2 body stejne nestacej
To je fakt zoufalej fotbal od našich na MS. Nemají tam co dělat. Mexiko hraje hovno a stejně to stačí
Poločasový vzkaz pro komentátory: "Držte radši hubu."
Borci mě pobavili po střele Douděry. Bosák: střela ze zoufalství. Zelí: Nazval bych to obranný zákrok
Ještě že koukám na Novu
Koho mají ve studiu?
Franze, Hubníka.
Tak co tomu zatím říkáte?
Příjemné překvapení.
No zatím největší snaha hrát fotbal. Ale asi to bude málo na výhru.
Venku na hřišti silnějšího jsme takhle dobře dlouho nehráli
Bída.
Čumím co tady lidem stačí. Když jsem viděl Haiti a jak hned zápínali dopředu, tak tohle je antifotbal a nechápu, jak za to může někdo dát desítky tisíc..
Jako bráníme hezky
, ale dopředu tam toho moc není.
zas tak málo toho nebylo, ty Višinského šance mohly klidně skončit golem
nebýt v nich Višinský ...
Jojo, ta první šance Višinského byla gólová.
Na druhou stranu xG máme nižší než 1.půli proti Jižní Korey, nevim jak to počítaj.
Mexičané nic moc, ale i tak tam měli dvě loženky. Jednu střílel někde do prdele a druhé přečíslení ani nevystřelili. Díry jsme tam měli solidní
Čekal jsem to horší. Rozhodně jsme se z té atmosféry neposrali a Mexiko dost pomáhá tím jeho lážo-plážo stylem. ALE my neumíme rozehrát jinak než přes nákop. Chudák Coufal dneska... Šulc klasicky koncový hráč. Má jednu zkompletovanou přihrávku, když to dával dozadu na půlku.
Dostali hodně banánů. Snad ne s kokainem, aby se výlet zaplatil.
Ty ses právě probudil?
Ne, druhou noc nespim.
Že skoro nic nepíšeš. Já se tu zatím docela rozjel. Tři 17°piva ve mně, další tři přede mnou.
Jo takhle.
Teď se chystám na pátý Desperados. Ještěže těch picích pauz není víc.
Matuška golden rocket?
Ne ne, dnes dostal přednost Zichovec.
https://pivovarzichovec.cz/produkt/nectar-of-happiness-17-750ml/
Docela jasně nejlepší poločas. Ted ho ještě zopakovat s golem a třeba to bude stačit. Nejhorší bohužel Šulc, on snad všechny přihrávky dal do špeku nebo nepřesně.
ke konci poločasu uż Mexico o něco lepší, ale je to od nás důstojný
Je to od nás úplně stejný jako všechny ostatní zápasy na MS, akorát se teda víc povedlo těch prvních +- 10 minut
stejný bych neřekl, je tam vidět i větší chtíč, působí to lépe
nicméně stejný problém, dát gól
jsem zvědavej, jestli to dokážeme nějak vystupňovat, mimo dobrý úvod 2. poločasu
zatím spokojenost. Logicky to není žádná óda na fotbal, ale zatím podle mě náš nejlepší výkon na turnaji. A Mexiko taky nehraje nic extra. Mohli bychom na ně více zatlačit, tak snad se teď neposerou.
Mora vypada výborně.
vždyt nic neukázal
Nechci se k tomu zatím vyjadřovat jó, tak se nevyjádřím.
Není to špatné, ale chybí lepší lidi na standardky
Beztak je tam pošle na posledních 20 min, jako strašně tajnou zbraň
Se musím na konci třetí plechovky k něčemu přiznat. Vážně uvažuju o tom, že si koupím ten kopačák Trunda. A pak ho s chutí nakopnu. Mnohokrát.
Choras na plac, prosím
ty chceš ten pozitivní vibe spláchnout do hajzlu?
Asio.
Urcite, kolem 70. I ten traged Schick pujde.
Vidím, že všichni fans věří, že to dobře dopadne. V obraně celkem dobrý, směrem dopředu si vůbec nevěříme. Posledních 15 minut čekáme, až dostaneme fika.
Rozhodne Darida.
Blbý je, že když koukám na tu lavičku, tak mě stejně nic moc nenapadá co s tím. Mnoho možností na čistou náhodu.
Do 60.držet 0:0, pak tam poslat Patrika a helikoptéru na standardky
S tím jejich herním projevem minulé zápasy nevím teda. Ale tak snad, kdy jindy.
V šedesátý Schick za Hložka, na poslední čtvrthodinu Chorý místo Šulce a na konci to umlátíme. Jen do té doby nesmíme inkasovat.
A v 95. minutě za stavu 0:2 tam pošle Sochůrka, aby se neřeklo, že nedává šanci mladým.
Dohromady dva zázraky v jednom, tak snad se dějí
Tak cesta je tam jednoznačná- Chory, Souček, Schick a sypat tam centr za centrem..
Když jsem viděl Douděru, tak spíš aut za autem
Proč, Patrik kdyby se hecnul a jednou za MS se rozběhl, tak by to mohlo fungovat. Jako dneska by se tam Cerny za Hlozka v 60 minute hodil, ale to je Koubkuv boj
Neni to zle. Souhlas s Hlozkem, neni kam spechat a hrat to s rozumem. Neinkasovat a jedna uspesna golova akce bude stacit. Hlacne zadne blazneni. Nakopy vidim jako odevzdane balony ale to souvisi s nabidkou ve stredu hriste, nekdo by to mohl nazvat treba organizaci hry a smysluplnosti pohybu hracu. Epizoda IV Nova nadeje
Do druhé půlky vyhodit Douděru. To je normálně chodící ostuda.
Tak on hrál vlevo jen proti Moldavsku nebo proti komu, ne?
Nebyl tam i na EURU proti Portugalsku? Nebo si to pletu?
Byl
Hmm Korejci zatím taky bez gólu
jeste budem posledni
Tak zatím by to bylo zaslouženě
koukal jsem 1. poločas a větší šance teda na straně JARu
Teď bych to nechal ještě 20 minut, když nedáme gól, tak Schick, Chorý, Souček a budem to muset zkusit přes centry a standartky. Višinsky už stejně víc jak 20 minut nedá.
Urvem to? Nebo čau za 20 let?
Snad jo.
Poletí po dnešním zápase ještě na tu základnu do Dallasu nebo rovnou do Česka?
Protože vyhrajem a postoupíme, tak poletí di Dallasu
Holeš
Komedie, Holeš zapomněl, že druhý poločas hrajeme na druhou stranu.
Krejčí jasná žlutá za faul na Holeše
Holeš si nevšiml že se otočili strany
Ten Alvarado vypada jako lesba.
Ta formace ale prostě neskutečná píčovina, furt nechápu, proč to hrajem, třeba mi to někdy někdo vysvetlí
my máme fakt kreativnější stopery než záložníky.
Tak po třech kouscích je nálada v místnosti více než dobrá, čas na otevření čtvrtého kousku. Juhů.
Už toho Douděry střídej
Doudera má v pici, ať ho dá dolu tyvole
Ten Douděra spoluhráči kloudně nepřihraje, zato protihráčům...
už podruhé ve druhé půlce komentátor popisuje Douděrovu akci "myšlenka hezká, ale ..."
Jak to hrajem, kua zaspal jsem
Koubkovi se to minule líbilo, takže to samé.
Můžeš spát dál. Já už si chci lehnout, čekám jen na gól Mexika.
Tak
Ta naše taktika by měla víc odpovídat tomu, že musíme vstřelit gól, abychom postoupili.
tak teď štěstí, že centroval a nestřílel, jinak by to byl gól
Ale když Mexičani zapnou, tak si to umí stčit krásně. Technicky jsou na úplně jiné úrovni.
Kam Douděra jako šel?
Tyvole, ještěže nestřílel.
Řekl někdo Koubkovi, že hrát na 0:0 je za daných okolností blbost?
Ok, beru zpět. Měli mu říct, že prohra znamená konec.
Bohužel ne
Douděra
Proč šel Hranáč napadat na hrot?????????
Wtf, zase díra na levé straně obrany
Debilove
ten střed tam proverve 1 hráč přes 4 nebo kolik našich
uz mu bolo trapne nestrielat
Na té půlce toho hráče musíte zastavit
Tři jste tam byli kurva
Víša (myslim) neměl vystupovat, bohužel není stoper.
To byl Sadilek.
Je to možný, nejsem si jistej. Každopádně měl tam zůstat vzadu místo vysunutého Krejčího.
Sadílek tam byl až potom, myslel jsem toho, kdo vyběhl zezadu do souboje, kde už dva hráči byli.
A konec.
Šťastnou cestu domů pánové
Proč ho prostě nezfaulují, jsou tam na to jen 3
1:0 nic neřešitelnýho, ale chce to 4 střídání a hrát ofenzivně...
To je v piči
NO dopíči, tohle fakt nikdy nepochopím
Krejci a Sadilek
pěkná akce
Tak doufám že si to ten zmrd Doudera užil... Tam to vše zacaalo
Tak jsem to zapl paradne
3vs1
tak je konec
Hezky si tam dávali přednost v tom, kdo ho obere o balón
Neskutečný
provod, tak to sa ide betonovat 0-1
Provod
Opakem smutné pravdy je veselá lež, Míro.
Provod
Si dělají prdel
Krejda teď měl zaprasit klidně za kartu. Tohle se nemůže stát.
Krejci dneska totalne mimo.
Vystupuje, ale nikdo se nezasune za něj.
doteď ta obrana fungovala dobře. Navíc vepředu tam jednou pěkně sklepl míč. Neřekl bych, že je mimo. Už vůbec ne totálně.
Však byl na půlce
A sundej jediného nebezpečného hráče a dej tam borce co bude zase za deset minut vypadat že umírá na infarkt
tak Viši měl dobrých pár minut. Od tý doby nebyl u míče.
Což je furt o pár dobrých minut víc za jeden zápas než Provod za turnaj
Provod?
na co bral toho Chorého?
Aby šel proti veřejnosti
jak sem videl Hranace jak misto cesty zpet jde uplne zbytecne napadat tak mi to bylo jasny
klasická hrana zlomu...ten člověk nemůže hrát důležité zápasy, to už není náhoda
Skončit poslední v téhle sranda skupině je majstrstyk
Už tam pošli všechny naše dlouhány.
Ještě, že jsem vstal, jinak bychom vyhráli
Sulc s Provodem se za celej turnaj nedostali do jediny akce ale zkusime to zas
Sochurek a Schick na plac okamžitě dolů Doudera a kdokoli
mluvka Čelústka
uf hek Zelí
cirkusâk Douděra
jak to kolem tří může udržet
Jdu spát.
já na MS koukám na NOVĚ a spokojenost velká
Holeš ale
Ty za to můžeš
Viděli jste po změně stran Šulce?
Šulc je celý MS taky absolutně tragickej. On vypadá, že se posral pokaždý když na něj jde balón. Dneska snad nedal jedinou nahrávku. To je jeho standard ve Francii?
Holeš
Ok, jdu si udělat Duolingo.
Typíčo, zase díra
sleduj Douděru
Nee
Pičo Holeš hraje jak bůh a pak vymyslí tohle.
byl hroznej od zacatku, ani jedna prihravka dopredu, kdykoli se dalo po jeho strane jit dopredu, tak to zasekl a poslal kovarovi/stoperum
Tohle má naučený ze Slavie. Kam koukáš, tam to kopni.
No ty kravooo
Dělají z toho kabaret.
jsou rychlejší, o krok vidí líp, Mora top
Ach jo, my jsme fakt nejhorší tým na tomhle MS.
Šašci
Tak to je odpornost kurva... Co jsem to zas viděl
holes, absolute cinema
Tohle si strčte do prdele, pane Koubek
Kurva do prdele
To je vtipné.
Tak teď tam toho Sochurka aspoň dá ať si zahraje
Holeš tomu dal korunu, zbytečného hráč na jinou soutěž než ligu
On ho tam stejně nedá
V 89.jde na plac
A Douděra co tam ještě dělá
Ty pičo, my budem všem k smíchu
Tak co, dostane šanci Sochůrek?
Kovář se bojí, pak těžký
To se nehodí to jsou Slavisti
Holeš už to jenom chtěl odkopnout, bohužel trefil soupeře no
jj, před práznou bránou se odkopává rovnoměrně s brankovou čarou
tohle by nevymysleli ani na okrese
Nebojí, neumí.
Co to tam delali vole
Hráli Člověče, nezlob se.
Dudera-Cerv-Sulc defenzivni trojzubec
Holeš génius
nejhorší odkop celého MS už teď
Csapi!
Fakt, ještě, že končíme. Na tohle zoufalství se nedá dívat.
Škoda, jinak docela dobrej turnaj, když si odmyslím naší repre
Douděra se tam motal 5 metrů za ofsajdovou lajnou.
A Holeš úplně zmatenej.
Top gól. Douděra luxusní ofsajd past
Holeš ukázal zkušenosti
2:0 před hydratation break, csaplárovka.
Že se tak blbě ptám, komu to tam měli Provod a spol centrovat, dědku?
Je to sport.
JAR
Rád bych se pletl, ale říkal jsem, že si z nás udělají Korejci a Mexiko dobrý den, ještě než začalo mistrovství
Stačilo porazit JAR
Jdu ho vyplácat do dřezu!
to je kombinace okresu a Silvestra
Do prdele ještě JAR porazí Koreu
Aha. Záchranná helikoptéra už je na cestě.
O přestávce na povolat sestavu EURA 2004 a otočit na 3:2
Koubek je takovej ten klasickej důchodce, který volí ANO. Celou dobu ti ostatní říkají, že je to sračka a pořád si jedeš to svoje. Snad Mexičané zapnou ještě a dají alespoň 4. Nedvěd a Koubek ven. Blázni, kteří za tohle dávají peníze
Tak tohle střídání nepobírám.
Neni na co čekat
pico Koubek dej tam aspon naky co si jeste nekopli kurva, to je zmrd
Tak tohle už chce fištróna.
To se musí trénovat,jinak to nejde udělat
Ne, Sochůrka tam nedá. Mohl by totiž něco předvést a ukázat tak, jaký je Koubek debil.
V taktice - dlouhý balóny za obranu a trefovat zařízení - by nám byl stejně k hovnu.
Naopak Chorase bych tam čekal.
Protože tato taktika doteď fungovala tak skvěle.
Kovář, Holeš a Douděra to bylo jak do silvestrovskeho specialu
My hrajem jenom nákopy.
Dobrej roh
JARu to přeji, alespoň je tam pohyb, a vyřazovací kolo je nevyzpitatelné. Jsme nejhorší spolu s Jordánskem, Turecem a Arábií. Haito předvedlo i přes prohru hezky fotbal dneska.
Chorý nástup
My budeme 4. ještě
S tím se počítalo.
Souček přináší tu chybějící kreativitu.
Chorý gdě.
Co tam ještě dělá Douděra? To je bizár, jestli dohraje.
Užívá si to
"...bez pocitu viny..."
Dej tam Sochůrka. Stejně je na tom technicky nejlíp z těch náhradníků.
To se nehodí do systému nakop, souboj, střela na háčko
Prostě na to neměli, byl zázrak se tam dostat. Škoda toho zápasu s Afrikou. Může to trénovat Guardiola, možná z nich dostane víc, ale nějaký zázrak bych nečekal. Beztak ok postup by byl dobrý, ale ať by dostali KOHOKOLIV tak jedou domů.
Doudera, to je epicky vykon
Doudera
furt na hristi
Super, každý centr letí na Šulce
Líbí se mi, že se Douděra nenechá odradit a střílí dál.
JAR
my jsme fakt tragédi. Uhaluzit baráž byl náš strop. Dánové by tuhle skupinu udělali určitě zajímavější
Zatím repete Eura - tam taky Gruzie překvapila a skončila před námi.
Vyhráli by ji.
Douděra
Skvěle zahraná offside past
Výlet skončil, je z toho ostuda, jak dost skeptiků prorokovalo. Já beru, že nemáme bůhvíjaký materiál, ale progresivni trener by z toho dostal vic jak herně, tak výsledkově. Škoda, ze takoveho u nás nemáme a zahraničního nezaplatime
Ten trenérský materiál je ještě o třídu horší než ten hráčský.
Koubek to nezvládl. Zkušený lišák. Překvapivé.
Dpč. Strnad, Křetínský a Tykač maj snad bilion. To se nemůžou dohodnout, že těch 1-2M Eur na toho trenéra dají?
Proč by jako měli ???
A Douděra to alibisticky odkopává
Douděra a druhý gól
úplně to vypustil.
Ten Doudera má super střely a centry
Zatím repete Eura - tam taky Gruzie překvapila a skončila před námi.
Ten retard si mysli, ze umí střílet goly z půlky?
Doudera
Udělal ten Douděra jedinou věc aspoň né úplně z prdele ?
predzapasovy rozhovor
Doudera absolutne k hovnu
a porad zkousi strilet .. vole oeovod uz zas slape vodu a to je na place 5 minut
Já chci vidět sestřih všech Douděrových doteků s míčem. Tohle je asi nejtrapnější výkon jednotlivce na mistrovství.
tak on je to zaroven aj realne najhorsi futbalista na MS
To nasazení Douděry je na veřejnej lynč
Neměl tam dávat Součka. Radši Sochůrka. Jestli spolíhá na standardky, tak to bude ale k ničemu.
Teď budem hrát kombinace, to už je pozdě.
KOUBEK VEN!!! Myslim, že stačí zatlačit od fans a novinářů a řekne, že to nemá zapotřebí. Tak snad by nějakej sponzor ty prachy na dobrýho trenéra dal, ne?
Tak snad Euro 2024 a dění po něm jasně ukázalo, že po podělanym mistrovství nemá trenér zůstávat!
Jasně že skončí, ale oni nemají nikoho místo něj dají tam dalšího čecha no. Na Zahraničního nejsou prachy a když jo, tak vemou nějakého dinosaura.
Kdyz cistka, tak pořádná. Coufal Holeš Douděra at uvolni mista a jdou do hajzlu taky
Je jim 33, ti uvolní místa tak jako tak
Douděra tam pak bude hrát právě místo Coufala
Ten kripl by se repre měl po dnešku dobrovolně vzdát
Hranáč taky, dojebal Euro, dojebal MS...absolutní kazimrd vždycky namočený v gólech jak v čokoládě
To dělá naschvál ne? Ještě tu někdo psal, že před zápasem vypadal nasranej bo co
Posílá pár míčů do vesmíru jako poděkování
Tvl. ať dá už toho Šulce dolů, Chorý in a jedem všechno do vápna nákopy.
Celý to bylo o tom porazit JAR a ani to nezvládli.
neboj se, po zápase uslyšíš od Koubka, že kdybychom porazili JAR, dešní zápas nikdo řešit nebude....prostě zase smůla
Řekněme, že se český tým nepotkal s formou. Ani s fotbalem. už asi 20 let.
To ne. Pod Šilhavým jsme nehráli vůbec špatnej fotbal
Prosím, tak aspoň nějaký zlomený nohy a dvě červený karty, potřeboval bych ventilovat vztek
Douděra hraje, jak kdyby měl obě zlomený nohy už teď.
Přátelé, musíme hledat pozitiva. Aspoň nebude muset Šulcík řešit, kdo mu pohlídá Frantu.
Ale chudák přišel o Streamers Clash kvůli tomu
Příští reprezápas Douděra na gauč!
Jako to člověka fakt ani nemusí trápit, aspoň už nebudu muset vstávat uprostřed noci kvůli takový sračce.
Jsem každopádně zvědavej, co si Koubek a spol. najdou v tom výkonu, aby se za to klepali po ramenou.
Doufám že už nikdy u národního mužstva neuvidím jméno Suchopárek.
Koubek šetří ty 2 střídání na příští MS?
šetříme síly na další zápasy
Ti říkám že tam dá v devadesáté Sochurka a ještě někoho kdo si zatím ne MS nezahrál pokud tam někdo takovej ještě je kromě branakru
Doudera
Ochoa by mohl dát gól třeba z penaly. To bych mu přál
To zas bude komedie až se vrátí a budou dostávat bídu ze všech stran. Vidím to na bojkot médií aspoň na pul roku
Když z pravěku, tak měl dát Chorého, Součka na hrot a nákopy. Schick ho beztak poslal do prdele a tak nehraje
Jestli si chce Koubek zachovat alespoň poslední zbytky sympatií, tak ať tam dá Sochůrka. Přece ho tam nevláčel zbytečně, aby sledoval z lavičky Douděru.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele