základní skupiny - skupina A, 3. kolo
25.06.2026 03:00 CET
- : -
Ladislav Krejčí (© REUTERS/Siphiwe Sibeko)

ŽIVĚ: Češi potřebují skolit favorita skupiny. Mexiko má věhlasný Aztécký stadion v zádech

Češi ve čtvrtek nad ránem odehrají na MS v Americe proti Mexiku poslední zápas skupiny A, který rozhodne o tom, zda se udrží v turnaji. Národní tým získal v prvních dvou kolech jediný bod a k postupu do vyřazovací fáze bude pravděpodobně potřebovat spolupořadatele šampionátu porazit. Svěřenci trenéra Miroslava Koubka se budou muset vyrovnat s nezvyklou nadmořskou výškou a bouřlivou atmosférou na Aztéckém stadionu, výhodou by ale pro ně mohlo být, že domácí celek už má jistotu prvenství ve skupině.

Český tým na světovém šampionátu startuje podruhé od rozdělení federace a po 20 letech a zatím zůstává na turnaji za očekáváním. Po úvodní porážce 1:2 s Koreou jen remizoval s Jihoafrickou republikou 1:1 a zkomplikoval si boj o postup.

Jistotu účasti v play off dá Koubkovým svěřencům jen výhra, nerozhodný výsledek by jim stačil pouze při příznivé shodě řady dalších výsledků. Do vyřazovací části projdou první dva celky z každé skupiny, které doprovodí osmička nejlepších z třetích míst.

"V obou zápasech jsme ztratili vedení, což je mrzuté. Možná, že proti Jihoafrické republice nám chybělo 10 minut k postupu, tři body by asi stačily. Nedá se nic dělat, musíme se rvát dál," prohlásil Koubek.

Jeho výběr se stejně jako při prvním duelu skupiny v Guadalajaře bude muset vyrovnat s nezvyklou nadmořskou výškou, slavný Aztécký stadion pro více než 80 tisíc diváků leží ještě výše, a to zhruba ve 2200 metrech. Mexičané v úvodních dvou zápasech porazili JAR 2:0 a Koreu 1:0 a jako první si zajistili postup do vyřazovací fáze.

"Určitě nás čeká teoreticky nejtěžší utkání z těch tří. I na základě vyšší nadmořské výšky, v které budeme hrát. To je známá věc, že jsme takový program měli. Musíme se s tím nějak vyrovnat a určitě na to uzpůsobit taktiku. Ale jsem přesvědčený, že se o postup ještě určitě půjdeme poprat. Musíme těm podmínkám čelit vhodnou strategií," přemítal Koubek.

Dá se očekávat, že Mexičané s jistotou prvenství ve skupině budou před dalším průběhem turnaje šetřit opory a nasadí některé náhradníky. Šanci by mohla dostat gólmanská dvojka Guillermo Ochoa, čtyřicetiletý brankář byl nominován na šestý světový šampionát a po turnaji ukončí kariéru.

"Uvidíme, s jakou sestavou Mexičané nastoupí. Čteme nějaké zprávy, že by ji mohli pozměnit. Ale i kdyby to nastalo, myslím, že se jejich herní styl příliš nezmění. Myslím, že nás čeká jeden z nejlepších zápasů za reprezentaci. Jsem přesvědčen, že se dokážeme semknout a zvítězit," řekl záložník a bývalý kapitán týmu Vladimír Darida.

Mexičané ujišťují, že k zápasu přistoupí naplno. Na Aztéckém stadionu se jim mimořádně daří, neprohráli tam už 24 utkání po sobě a v dosavadních osmi duelech na světových šampionátech tam ještě nenašli přemožitele. V jediném vzájemném soutěžním zápase v roce 1962 zvítězili Mexičané 3:1, československý výběr už měl ale tehdy jistý postup ze skupiny a nakonec v Chile nečekaně vybojoval stříbro.

"Čeká nás další velmi komplikovaný duel, rozhodně nic nepodceníme. Měl jsem možnost vidět Čechy v obou zápasech proti našim rivalům ve skupině - skvělá hra ve vzduchu, hodně fyzických kontaktů. Rozhodně to nebude jednoduché. Pár věcí určitě musíme zlepšit, třeba držení míče," řekl mexický trenér Javier Aguirre.

Zápas na zaplněném Aztéckém stadionu má výkop ve středu v 19:00 tamního času, tedy ve čtvrtek ve 3:00 SELČ. Utkání bude řídit trojice argentinských sudí v čele s hlavním Yaelem Falcónem Pérezem.

Dá se očekávat, že Koubek znovu pozmění základní sestavu. Otázkou je především složení záložní a útočné řady, neboť některé opory se na turnaji zatím příliš nepotkaly s formou.

Česko - pravděpodobná sestava:
Kovář - Holeš, Hranáč, Krejčí - Coufal, Sojka, Sadílek, Šulc, Zelený - Schick, Hložek.

Mexiko - pravděpodobná sestava:
Ochoa - Sanchez, Álvarez, Vasquez, Chavez Garcia - Gutierrez, Pineda, Romo - Alvarado, Giménez, Vega.

Tip EuroFotbal.cz: 02

Autor: ČTK

Vzájemné zápasy

27.03.2020
Mexiko
neh.
Česko
Přátelské zápasy
 
08.02.2000
Mexiko
1:2
Česko
Přátelské zápasy
 

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Česko - poslední zápasy

18.06.2026
Česko
1:1
Jihoaf. rep.
Mistrovství světa
Sk A
12.06.2026
Korejská rep.
2:1
Česko
Mistrovství světa
Sk A
05.06.2026
Česko
3:1
Guatemala
Přátelské zápasy
 
31.05.2026
Česko
2:1
Kosovo
Přátelské zápasy
 
31.03.2026
Česko
3:2p
Dánsko
MS - kvalifikace
Ev Bar. F
26.03.2026
Česko
3:2p
Irsko
MS - kvalifikace
Ev Bar. SF
18.06.2026
Česko
1:1
Jihoafrická rep.
Sk A
12.06.2026
Korejská rep.
2:1
Česko
Sk A
22.06.2006
Česko
0:2
Itálie
Sk E
17.06.2006
Česko
0:2
Ghana
Sk E
12.06.2006
USA
0:3
Česko
Sk E

Mexiko - poslední zápasy

19.06.2026
Mexiko
1:0
Korejská rep.
Mistrovství světa
Sk A
11.06.2026
Mexiko
2:0
Jihoaf. rep.
Mistrovství světa
Sk A
05.06.2026
Mexiko
5:1
Srbsko
Přátelské zápasy
 
31.05.2026
Mexiko
1:0
Austrálie
Přátelské zápasy
 
23.05.2026
Mexiko
2:0
Ghana
Přátelské zápasy
 
01.04.2026
Mexiko
1:1
Belgie
Přátelské zápasy
 
19.06.2026
Mexiko
1:0
Korejská rep.
Sk A
11.06.2026
Mexiko
2:0
Jihoafrická rep.
Sk A
30.11.2022
Saúdská Arábie
1:2
Mexiko
Sk C
26.11.2022
Argentina
2:0
Mexiko
Sk C
22.11.2022
Mexiko
0:0
Polsko
Sk C
02.07.2018
Brazílie
2:0
Mexiko
Pl. OF

Mistrovství světa - tabulka před zápasem

Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Mexiko
2
2
0
0
3 : 0
6
2
Korejská republika
2
1
0
1
2 : 2
3
3
Česko
2
0
1
1
2 : 3
1
4
Jihoafrická republika
2
0
1
1
1 : 3
1

Komentáře (925)

Přidat komentář
DidusIneptus

0:3

Reagovat
John Obi Mikel

1:0 (Schick), Mexiko nasadí náhradníky

Reagovat
Mönchengladbach

2:1 (50. Kolomazník, 55. Verbíř - 80. Zepeda z pen.)

Reagovat
arvncrtx

Divecký nic?

Reagovat
Mönchengladbach

Radek v repre nikdy nebyl, ne?

Reagovat
fabec1222

Ví se, jak se tehdy dostal do Koreje?

Reagovat
Mass

Utekl z té Severní

Reagovat
mayday

Já jen vím, jak to tehdy narval do tyče z pár metrů před prázdnou brankou

Reagovat
waynemarkrooney

0:0

Reagovat
noustres

1:1

Reagovat
ACSeRw!n

1:0

Reagovat
Agnelli

99 % světa vůbec nezná naše hráče, vůbec ani neví kde ČR leží, jaké je hlavní město. Vyhrát MS nemůžeme ani se dostat někam daleko, tak proč aspoň nehrajeme odvážně, aby si svět řekl jo to česko hraje aspoň sympatický fotbal. Aspoň překvapit svět něčím, když od nás nikdo nic nečeká. Proč tým jako Česko jede betonovat, však si to tam má jet užít a předvést aspoň hezkou hru. Ale my hrajeme takticky jako kdyby šlo o finále LM. Nikde se daleko nedostaneme tak aspoň hrajme fotbal a ne rugby.

Reagovat
Patron

Snad si to přečte Nedvěd a spol...

Reagovat
Txapeldun

Protože tam Nedvěd dosadil Koubka...

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
doshcz

Reagovat
ACSeRw!n

jak jako hezkou hru ? co to je ? nase repre hraje presne ten fotbal, co se u nas po desetileti uci uz od deti, ukazujeme svetu nasi realnou fotbalovou identitu

Reagovat
Pepe1911

A vyvrcholení tohohle trendu jsme si nechali na MS po 20 letech

Reagovat
Cotton

Wtf, vždyť jen Německo tvoří přes 1% světové populace. Jakože celé Německo neví, kde leží Česko nebo co je Praha?

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Pharrell

Reagovat
OnlyFoolsRushIn

1:3

Reagovat
arvncrtx

Podle mě dokážeme, že jsme mistři v pletení biče z hovna a vyhrajeme o gól.

Reagovat
VersaceChain

Reagovat
Pepesma

Reagovat
raduinho

Reagovat
Cotton

stačilo by

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Wednesdayite

Darida z penalty.

Reagovat
Selänne

1-4

Reagovat
Sigma Olomouc

0:3

Reagovat
D10S

0:2

Reagovat
oli9

1:0

Reagovat
Mikyruv Knir

Koho teda k repre po konci Koubka? Protože tohle přece nemůže skončit jinak než poděkováním za baráž, ale sbohem a šáteček, dědo.

Sestava bude zase úplně mimo, taktika taky a po 20 minutách už nebudem moct.

Reagovat
Txapeldun

Podle mě je ideální čas na cizince. Respektive kohokoliv, kdo má trochu vizi.

Reagovat
Mikyruv Knir

A kdo to zaplatí? Složí se Tykač s někým? Vždyť svaz nemá ani fločka.

Reagovat
fantomas10

Prestavam tyhle vymluve verit

Reagovat
Joe.Cole

Český svaz má cca 3-4x víc finančních prostředků než ten slovenský, který byl schopný zaplatil Calzonu (a ten bral tak o polovinu/třetinu víc než Šilhavý). To je spíš o tom, kam ty peníze jdou.

Reagovat
adyss2

ved a teraz sme tak aj dopadli nemame €€€

Reagovat
Cotton

zahraničního trenéra platí i Gruzie a další chudší svazy

Reagovat
Mikyruv Knir

Jenže u nás je celý fotbal prolezlý korupcí a prachy prostě mizí, takže je nereálné tady mít někoho dražšího

Reagovat
John Obi Mikel

Ale Calzona je úplně zruinoval, plus skončili s ostudou na Kosovu.

Reagovat
Puskas

Za MS nemá nic?

Reagovat
John Obi Mikel

MS padlo na letenky a hotel

Reagovat
NataženýTříslo

Co to je za bullshit, aby cizinec reprezentoval Česko?

A ne, to, že to je v zahraničí není argument, je to blbost.

Reagovat
Sandst0rm

Nedvěd začne lovit z klobouku provařená zahraniční jména a pak vezme Janotku

Reagovat
arvncrtx

Zajímalo by mě, jestli by dokázal z Itálie dotáhnout někoho pořádného.

Reagovat
kilobyte

Ne.

Reagovat
Spalovač šancí

V Itálii nikdo pořádný není. Však v kvaldě na MS měli horšího trenéra než my.

Reagovat
Firkraag

Gattuso bude brzo volnej

Reagovat
nezbedná klobáska

Reagovat
Mass

Reagovat
Transkamarket

Zmrzlináře

Reagovat
John Obi Mikel

Stracciatella ukončil trenérskou kariéru a dal se na dráhu Luďka Zelenky

Reagovat
Salfovic

Nedal se spíš na dráhu Mitche Buchannona ?

Reagovat
Transkamarket

U něj je to prašť jako uhoď.

Reagovat
Mönchengladbach

Překvapilo by mě, kdyby to byl kdokoliv jiný než Suchopárek. Nejdřív jakože dočasně, pak se zjistí, že nejsou prachy a hráči jsou s ním v pohodě...

Reagovat
fabec1222

Už nás na něj připravou tím, že je v reklamách

Reagovat
Cotton

No právě

Reagovat
nezbedná klobáska

Třeba je to on, kdo Koubkovi mydlí schody prozrazovánim sestavy

Reagovat
Fleury

100% je to on

Reagovat
Mass

No právě...

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Tromas

Jako jestli se stane trenérem repre Suchopárek tak ať táhnou všichni na FAČR do prdele. Už vidím jak ty kokoti budou říkat že to vlastně byla jejich vize od te doby co trénoval mladeznickou repre.

Reagovat
Salfovic

Vy jste blázni

Pokud s tím nesekne sám, tak si svaz nebude přidělávat problémy a vyhazovat prachy.

Reagovat
arvncrtx

Peníze se vyhodí, ale ne za nového trenéra, jen za analýzu, která nám v prosinci oznámí, proč je nejlepší řešení, aby Koubek pokračoval.

Reagovat
Cotton

Ideálně Svědík, ale to je nemožné. Takže někdo ze zahraničí typu Priske nebo Calzona.

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Sandst0rm

Mexiko ten zápas doma na Aztéku nevypustí. Náhradníci se budou chtít předvést.

Reagovat
Igner Farnsworth

Hlavne jsou to nahradnici z repre, furt top vyber zeme, tady se dela jak kdyby to byly hraci z divize protoze nahradnici roznesou nas na kopytech

Reagovat
kilobyte

Pořád jsou to top hráči. Ale ti v základu jsou lepší a hlavně sehranější. Když uděláš hodně změn, tak je to prostě znát. My zase tak špatný hráče nemáme. Takže s dobrým nasazením, neposranou taktikou a životními výkony bychom něco uhrát mohli. Ale bude to kurva těžký a jestli budeme mít přístup jako v předešlých zápasech, tak i nemožný.

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
jenage

Národ tlustých lenochů, kteří nehnou prstem navíc, ti zrovna budou makat na 100 %, když nemusí...

Reagovat
Mass

Ale když koukám na jejich repre, tak mimo brankářů a na Mexičana abnormálně přerostlýho Cesara Montese s 196cm/88kg jsou tam v naprostý většině hráči 60-70kg a kolem 175 cm. Výjimky další stoper Edson Alvarez s 191 cm má jen 76 kg a hroťák Raul Jimenez na 188 má 76 kg.

To teda tlusťoši nejsou. Ti hispánci a mesticové, pokud to zrovna nejsou tlustý strejdové, tak sportovci jsou celkem hubeňouři s minimem podkožního tuku, cca jen 5%, u nás je to zhruba 2x tolik.

Reagovat
jenage

Takové práce to muselo dát a přitom taková blbost.

Reagovat
Mass

Co mi mělo dát práci, že jem opsal pár údajů z https://www.espn.com/soccer/team/squad/_/id/203/mexico ?

Ale jinak souhlasím, pokoušet se nějak vyvrátit pomocí faktů stereotypy lidem jako ty, to je asi zbytečné.

Reagovat
Cotton

Jasně že nevypustí, ale budou to mít hlavě. Třeba když půjde náš hráč sám na bránu, tak si radši nechají dát gól, než si dát červenou a stopku na další kolo. To samý když bude někdo na žluté, nebude přece riskovat, že by přišel o play-off.

Reagovat
Moshe Dajan

jo, protože přesně tak to funguje, že si tyhle věci hráči vyhodnocují v reálném čase jako počítač

Reagovat
Pepesma

1:1

Reagovat
Baníczech

24 zápasů bez přemožitele, že bychom to prolomili? 2:1 všechny góly Souček

Reagovat
Cotton

Reagovat
Salfovic

Tak kde je ta uniklá sestava? Je v ní Chorý?

Reagovat
Igner Farnsworth

Pry nebudem hrat na utocnika

Reagovat
Coutinho10

kompletně vyřčená nebyla, ale nebude hrát Schick

naopak hrát bude Douděra, Červ, Hložek a Višínský

Reagovat
Mouser

Kdybych to mel podle dosavadnich dojmu postavit uprimne co nejlip, tak asi takhle:

Kovar - Holes, Hranac, Krejci - Coufal, Sochurek, Sadilek, Zeleny - Sulc - Schick, Hlozek

stridani pak Soucek a Chory misto Sadilka a Schicka na konec zapasu na centry

Sulcovi porad verim, ikdyz proti JAR nezahral. Provodovi uz neverim, a se Souckem to realne proti JAR slo jeste dolu, ale aspon na ty hlavy proti unaveny obrane by moh bejt platnej.

Realne je to samozrejme jedno, ptz prani by byl hezkej fotbal a 2:1, ale realita bude Chory v zakladu, presovskej antifotbal a 0:1 v polocase, coz rozboura taktickej plan, a v zaveru nam dojdou sily a vytecem 0:3. Fandit budu, ale jindy uz sem veril vic

Reagovat
Univerzál

Celkem bych souhlasil, jen bych nestřídal Sadílka, protože ten je jedním z mála kdo tam ten centr umí poslat.

Reagovat
Witcher

Na konci zápasu tam půjde žolík Souček a v nastavení vrtulníkem umlčí aztecu

Reagovat
Pithivier

Reagovat
Cotton

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
freeSanchinho

Tak je to pomalu zase tady kdo bude dávat budík? Jinak si myslím ze je jedno kdo vyběhne na jejich straně a kdo zase na naší..půjde pouze o to jak náš výběr k tomu zápasu přistoupí a jak se nastaví v hlavách nějaký že za ně budou hrát náhradnici je podle mě mimo a až to poslední co ten zápas ovlivní. Dokud mame šanci postoupit tak fandím a držím palce!! Mame na to to zvládnou ale bohužel pro nás proměnných je hodně.

Reagovat
Univerzál

"Pár věcí určitě musíme zlepšit, třeba držení míče," řekl mexický trenér Javier Aguirre.

Tak na toto jsme asi naprosto ideálním soupeřem.

Reagovat
JFT97

Snad překvapej a nějak ten postup uhaluzej.

Reagovat
FC-RUBRIKA

Jsem zvědav na toho Alvareze, naposledy jsem ho viděl v Ajaxu a říkal jsem si ten skončí nekdo v top klubu a vidím že skončil ve Fenerbahce .

Reagovat
acko_bez_naflusu

Neprosadil se přes našeho tommycoptera a ráno mu usekne palici až bude roztáčet vrtuli po vstřelení gólu..

Reagovat
John Obi Mikel

Zkoušel West Ham a Souček tam byl lepší.

Reagovat
adyss2

dá to ten smartwings bez medzipristátia? alebo? no češi konečná

Reagovat
Kepy_FCB

Dejte nám bůra

Reagovat
mistr129

Kovář - Holeš, Hranáč, Krejčí - Coufal, Souček, Sadílek, Sojka - Šulc, Hložek - Kuchta/Chytil

Reagovat
Salfovic

Já bych to postavil takhle. Vím, že to je utopie.

Horníček

Holeš, Hranáč, Krejčí

Coufal, Sochůrek, Sojka, Sadílek

Šulc, Hložek

Schick

Reagovat
Fleury

To by bylo perfektní! Ale Matěj v bráně může zůstat ne?

Reagovat
Salfovic

Jako jistota z něj zrovna dvakrát nevyzařuje.

Reagovat
John Obi Mikel

Kovář - Coufal, Holeš/Hranáč, Krejčí, Zelený - Souček, Červ - Hložek, Šulc, Provod/Sojka - Schick.

Reagovat
7kaka7

Paradoxně nám ten neregulérní formát může pomoct, nejhorší pro naší mentalitu by bylo třeba vědět, že nám stačí remíza. Na druhou stranu, věří někdo, že když to třeba bude v 85 min 1-1, že to otevřeme?

Reagovat
Cotton

Obávám se, že někde na netu uvidí třeba 20% šanci na postup s remízou, tak ji budou chtít držet

Reagovat
raduinho

Uhaluzíme to, ale vstávat nebudu.

Reagovat
fabec1222

1:1 a pustim si to rano cestou do prace

Reagovat
Skalda29

Přání 2:0

Tip 0:5

Snad je to celé nejak nesemele, kluci odpadnou a bude to největší ostuda za poslední dobu. Docela se toho bojím

Reagovat
Cotton

JEDEM PRO POSTUP!!! ČESKO DO BOJE!!!

Reagovat
arvncrtx

Bude to koncert a všichni, kdo teď nadávají, budou po zápase vypadat jako Randy Marsh před počítačem.

Reagovat
Foxhill boy

Dneska nájezdníci z Evropy zase dobudou Tenochtitlán...

Reagovat
Fleury

To není ani vtipný

Reagovat
Zephyr

Přeju jim výhru, ale reálně spíš tipuju nějakých 1:2

Reagovat
oli9

Tak zase je rozdilna sestava tady a predpokladana na livesportu.

Doufam ze presnejsi bude eurofotbal

Reagovat
Coutinho10

úplně ne Livesport je blíž, EF trefil aspoň Hložka

EF tam schází Douděra, Červ a Višínský

Reagovat
Cotton

Tohle má potenciál být nejslavnější výhra repre za hodně dlouhou dobu. A taky by se mi líbilo vidět výraz toho plácala Vacka.

Reagovat
fabec1222

Kolik toho budete v těch třetích kolech stíhat sledovat? Mě teda štve, že jsou vždy dva ty zápasy noční, krom pátku nebudu mít bohužel čas na dva noční zápasy, nemluvě o tom, že bych jel třeba oba zápasy z té skupiny

Reagovat
Cotton

Bohužel asi taky jen ty první vždycky. Začátek v 1 už je pro mě pozdě na to, aby se to dalo sledovat celé. Možná bych si hity jako COL-POR nebo NOR-FRA pustil ze záznamu celé pak ráno.

Reagovat
John Obi Mikel

Když máš Oneplay, tak je možnost nepodívat se ráno na livesport a pustit si záznam.

Reagovat
fabec1222

jj, to dělám teď, jenže i tak mám čas vždy na jeden zápas, výjmečně na dva noční. Na čtyři fakt ne

Reagovat
John Obi Mikel

Jasně no.

Reagovat
REPLIKATOR

0:4 to je realita

Reagovat
Kincl

Beztak by pak schytali koho ? Německo nebo Egypt což by bylo na sto procent konec, tak snad aspoň předvedou kvalitní hru a budou se snažit útočit.

Reagovat
Cotton

Egypt je na 100% konec? Podle mě když porazíme Mexiko, tak je i ten Egypt hratelný.

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Blind Ref

OT: Macinka opět za dementa po dnešním rozhodnutí Ústavního soudu

Reagovat
raduinho

je to piča. Myslí si kdovijak jak je populární když ho volilo 6 tisíc lidí v Břeclavi. Smutný je, že i to stačí na křeslo ministra.

Reagovat
Cotton

ještě že ÚS jako pojistku máme

Reagovat
NataženýTříslo

Není to naopak ostuda ÚS?

Reagovat
Blind Ref

A proč by měl být?

Reagovat
arsavin

Není

Reagovat
Registrujisejenproto

Reagovat
Salfovic

Hlavně Babiš

Reagovat
Sandst0rm

Oni jsou fakt takový amatéři, že to nečekali. Rozhodnutí odsouvali na poslední chvíli a čekali, že už se to nestihne, protože do pátku musí vyřešená akreditace. Pavel je dobře vytrollil tím předběžným opatřením a jsou teď za sašky

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Salfovic

Přesně tak

Jako taková vláda debilních zmrdů fakt nemá obdoby.

Reagovat
Sandst0rm

Jindolf teď jede taky dobrý bomby na FB Fakt je to dost nasralo a kopou kolem sebe

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Kepy_FCB

Pávek určitě

Vytrolilo je to hejno poradců předem domluvených se soudci

Reagovat
Registrujisejenproto

Tupče

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Dayman

Reagovat
fabec1222

Takze takovej Koubek

Reagovat
John Obi Mikel

To si Koubek nezaslouží

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Registrujisejenproto

Reagovat
Mercury

Reagovat
Salfovic

A už čurák mele o ústavním puči

Reagovat
Sandst0rm

to rozdělování ve společnosti vytváří nejvíc oni. Motůrci a SPDáci. A Babiš jim všechno toleruje, protože imunita a dotace. Nerozumím tomu, jak to může tolik lidí adorovat. Na druhou stranu opozice je slaboučká a směšná viz. Kupka

Reagovat
Wednesdayite

Kupka mi poslední dobou náhodou přijde docela drsný. Oproti Kupkovi 2025...

Reagovat
Sandst0rm

Kupka a drsný? Jako obsahově je trefný to jo, ale drsným bych ho fakt nenazýval

Reagovat
Wednesdayite

Teď jsem ho viděl v nějaké debatě a někoho tam fakticky strašně stíral, myslím, že tetinu z Malhostovic, co se tak ráda chlubí, že je právník.

Reagovat
Sandst0rm

Jakou tetinu? Myslíš Dluženu?

Reagovat
Wednesdayite

Ano, za svobodna Dupalová, původem z Malhostovic.

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Derley

krásně se vybarvil

Reagovat
Sandst0rm

Prej ústavní puč to je na odvolání

Reagovat
Cotton

Babiš by byl borec, kdyby ho odvolal, ale on to samozřejmě neudělá

Reagovat
Sandst0rm

Nemůže ho odvolat ani kdyby chtěl. To by padla vláda a Babiš by ztratil imunitu. Ve slušné zemi a společnosti by to na odvolání ministra opravdu bylo.

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Cotton

Tak teoreticky by se na něj Motoráci nemuseli pak vysrat, pro ně by taky bylo dobrý zůstat se svými 5% ve vládě

Reagovat
Sandst0rm

Tak není to řadový ministr, ale vicepremiér a hlavně je to jejich předseda. A pochybuju, že by v tej jejich partě vznikal nějaký boj o Macinkovo pozici.

Reagovat
Pepe1911

Turek mě poprvý fakt nasral, prej že Ústavní soud by neměl existovat Asi největší hovno, co jakýkoliv politik vypustil z držky

Reagovat
Sandst0rm

Jen potvrdil jak je hloupej.

Reagovat
Wednesdayite

Ne, Turek je největší hovno v celostátní politice. Všech dob. Zajímalo by mě, zda už někdo řeší ty jeho miliony z kšeftíků s ojetými auty.

Reagovat
Sandst0rm

No má teda velmi silného konkurenta v Rajchlovi

Reagovat
Pepe1911

To je ještě větší zkurvysyn

Reagovat
Sandst0rm

Turek je jenom namachrovanej debílek. Prospěchář. Ale Rajchl kdyby měl moc,tak může být skutečně nebezpečný.

Reagovat
10adam

To je bohužel pravda a každý, kdo mu to hodil, je kolasální čurák

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Registrujisejenproto

To je teprve hnusná svině

Reagovat
Fairplay

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Registrujisejenproto

Rajchl

Reagovat
John Obi Mikel

Snad půjdou motoristi v dalších volbách po hlavě doprdele na tři/čtyři procenta.

Reagovat
Sandst0rm

Věřím, že jo, protože dost lidí je volilo kvůli tomu, jak se před volbami pasovali jako hlídači Babiše a vystupovali jako konzervativní pravice. Nyní se tito lidé za svůj hlas stydí a jsou nasraní, že je volili.

Reagovat
Mass

Ne, naopak voliči Motoristů už nebudou volit Pavla, jako v minulých volbách.

Reagovat
Cotton

Reagovat
Mass

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Sandst0rm

Nejen Macinka, ale celá ta šestidezolice.

Reagovat
Dayman

Reagovat
Lubinterista

Banda největších curaku historie to tady vede

Reagovat
10adam

Macinka je kunda

Reagovat
Wednesdayite

Pro milovníky čísel si dovolím zkopírovat svůj příspěvek z jiného vlákna i sem.

Tak si shrňme fakta.

1. Mexičané na Aztéckém stadionu prohráli naposledy 6. září 2013 (kvalifikace MS, s Hondurasem 1:2).

2. V oficiálních soutěžních zápasech (ne přáteláky) prohrálo Mexiko od otevření Aztéckého stadionu (1996) pouze dvakrát (!!!), celková bilance 52 zápasů, 42 výher, 8 remíz, dvě porážky.

3. Ve všech zápasech národního týmu včetně přáteláků odehrálo Mexiko na Aztéckém stadionu 94 zápasů s bilancí 70 výher, 17 remíz a 7 porážek.

4. Týmy, které dokázaly na Aztéckém stadionu v oficiálních soutěžních zápasech Mexiko porazit: Kostarika (2001), Honduras (2013).

5. Týmy, které dokázaly na Aztéckém stadionu porazit Mexiko v přátelských zápasech: Itálie (1969), Peru (1969), Chile (1973), Španělsko (1981) a USA (2012).

Hodně štěstí, Češi...

Reagovat
Salfovic

Z 52 zápasů pouhé dvě porážky a to od Hondurasu a Kostariky

Naše šance rostou

Reagovat
Sandst0rm

Tak většina těch zápasu byla v rámci Concacaf

Reagovat
Wednesdayite

Samozřejmě, že Aztécký stadion se neotevřel v roce 1996, ale 1966. Omluva za překlep.

Reagovat
nezbedná klobáska

Vždyť jim je to úplně jedno. Maj jiný plány:

1. středa - ubráněná remíza s béčkem Mexika (večer chlastání)

2. čtvrtek - přesun do Bostonu, kde by se mělo hrát šestnáctifinále (večer chlastání)

3. pátek - návštěva derby Boston Red Sox-New York Yankees, ochutnání humří bagety (večer chlastání)

4. sobota - procházka Bostonskou stezkou svobody, nákupy, ochutání škeblové polévky (večer chlastání)

5. neděle - postup se 2 body nevyšel > konec týmové dovolené a odlet na vlastní dovolenou (večer chlastání)

Reagovat
Wednesdayite

Reagovat
Pepe1911

Nechlastaj právě vůbec a to je možná ten problém...

Reagovat
Moshe Dajan

ještě tam chybí velkolepé rozloučení s Radkem Faksou, kterému zařídí i ohňostroj

Reagovat
Fairplay

Reagovat
Pepe1911

Ten kurz 1.96 na mexičany je krádež no. Ale v životě to nevsadit, protože momentální repre tě dokáže vždy překvapivě nasrat

Reagovat
Skokan 7.

Plus naše výsledky venku u někoho solidnějšího.... Tady na Eurofotbalu se tradičně domácí prostředí podceňuje.

Reagovat
NataženýTříslo

Jak já to vidím:

Zelený, Krejčí, Chaloupek, Holeš, Douděra

Sadílek, Šulc, Červ, Provod

Chorý

Reagovat
Cotton

Myslíš, že je dáme bez gólmana?

Reagovat
NataženýTříslo

Staněk samozřejmě

Reagovat
Pepe1911

krásně odporná sestava

Reagovat
NataženýTříslo

každopádně funkční :)

Reagovat
Pepe1911

hlavně bojovná

Reagovat
Sandst0rm

Když to vidím, tak mám po chuti nařizovat budík na 2:50

Reagovat
NataženýTříslo

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
REPLIKATOR

Nějak moc hráčů mimo českou ligu

Reagovat
pesky passer-by

Prajem vám bratia, postup do 8-finále – tak ako ste priali vy nám na MS 2010

Reagovat
Joe.Cole

Na FIFA.com jsou taky zajímavé statistiky:

Češi jsou 2. v průměrné rychlosti,, v počtu naběhaných km i v počtu metrů naběhaných ve vysoké rychlosti a 5. v počtu sprintů.

Naproti tomu jsme až 40. v počtu nabídek na přihrávku, 39. v počtu pokusů o prolomení obranné linie a počtu přihrávek celkem (to asi nepřekvapí).

Mimochodem máme nejvyšší přesnost centrů (40%), ale nedá se říct, že bychom na to nějak spoléhali (30 centrů - 22. místo).

Reagovat
Pepe1911

dost to vypovídá o tom, že nevíme co hrát, ikdyž tam možnosti jsou

Reagovat
Cotton

Reagovat
adoxx

Schick fakt nebude v základu?

Reagovat
Sandst0rm

Sestavu dneska zatím nikdo neleaknul

Reagovat
Coutinho10

na 100% víme jenom toto:

bude hrát: Douděra, Červ, Hložek a Višínský

nebude hrát: Schick

ale dá se to nějak odhadnout, jak to bude poskládaný ten zbytek

Reagovat
Fairplay

To vazne? Ze zajice? Nebo trollis?

Reagovat
Coutinho10

j, od nich, bylo to zmíněno i v dnešním extra dílu

Reagovat
Fairplay

Mrzí mě to hlavně s ohledem Schicka, ze kterého bude (trochu právem, za to jak neběhal) udělanej obětní beránek a vůbec bych se nedivil, kdyby s repre po MS seknul. MS je stejně ztracený, ale my v důsledku přijdeme o nejlepšího hráče v týmu, co nám ještě minimálně 3-4 roky mohl odvádět skvělé služby...

Reagovat
Coutinho10

jako na jednu stranu jo, na druhou stranu, jestli ho neumíme využít, tak nám platnej nebude

nejsme úplně top tým, abysme od něj nepotřebovali víc

jako je argument, že jiný trenér to třeba nastaví líp, ale s JARem hrál 90 minut a celkem nic

uvidíme, jestli dnes s jinou útočnou volnou to bude stejné nebo lepší

Reagovat
Coutinho10

* s jinou útočnou volbou

Reagovat
Fairplay

to je pravda, ale zas ten tym by se mel budovat kolem nej, sulce, hlozka, cernyho, sochurka, krejciho. tech hracu, co tam umi hrat fotbal neni az zas tak malo, my bohuzel posleme na hriste max 2-3 z nich a k nim totalni destruktery kombinacniho fotbalu.

Reagovat
Coutinho10

j, to je už trenérovi, jakým stylem vidí největší šanci na úspěch

Koubkovi toto v baráži vyšlo, tak na to sází i tady, ale zatím to úspěch nepřináší

my rozhodně potřebujeme pevnou defenzivu, když nedáváme tolik gólů, ale pokud ani tímto způsobem nejsme schopní zaručit čistý konto, jasný, proti nastřelený ruce s JARem to těžko zachráníš, jinak dejme tomu, ale s Koreou jsme propadli dost, v obou případech vedeš, takže takhle se uspět nedá

a pokud na obranu na čistý konto není spoleh, tak musíme přidat do ofenzivy a ne za stavu 1:0 bejt pasivní

takže pod Koubkem to asi nepůjde, pokud nám dnes nevytře zrak nějakým zázračným plánem

bude potřeba to tedy po MS nastavit jinak a asi teda s novým trenérem

Reagovat
Fairplay

ale prave v tom hrani na 1:0 nebo 0:0 a penalty je podle me problem. my prece mame docela solidni hrace dopredu, naopak bych rekl, ze nase defenziva neoplyva jistotou, naproti tomu jsou nadprumerni v rozehravce. podle me se vezeme na vlne Slavie, co dostane 15 golu za sezonu a faktu, ze mame nadbytek solidnich stoperu, tak se to snazime mermomoci napasovat i do repre

Reagovat
Coutinho10

j, pokud se víc soustředíme na ofenzivu, tak se to musí do toho skore promítnout no, být efektivnější, protože to automaticky bude znamenat, že v defenzivě na tom nebudeme lépe, spíš hůře, pokud pojmeme ofenzivnější styl

ale když na tom budeme pracovat, tak by měl být potenciál tu ofenzivu zlepšit, ale musí bejt i trpělivost, pokud by to pár zápasů nešlo

nicméně ted by asi byla, protože ta alergie na tento styl je tak velká, že lidi by ocenili i nedobrý výsledek s lepší hrou

tak uvidíme, co nás po MS čeká

Reagovat
Fairplay

nakonec by ten zahranicni trener co by se dokazal odprostit od sentimentu vuci slavii a jejimu antifotbalu nebyl tak spatnej

Reagovat
Coutinho10

j, asi to nakonec je fakt jediná šance

Reagovat
Fairplay

v pratelacich by mohli vyzkouset neco na zpusob tohohle a zacit tu kostru tymu hledat uplne jinde

hornicek

doudera - vitik - krejci - jurasek

sochurek - sadilek - sulc

hlozek - schick - cerny

Reagovat
Coutinho10

možná by mohl od nové sezony začít zapadat do sestavy i Tonda jako jednička týmu v PL

jinak jo, nějak to osvěžit, ten Černý by mohl pod novým trenérem dostat šanci, to samí třeba Karabec, pokud bude hrát

uvidíme, určitě se z toho dá vytřískat víc než předvádíme

jsem dost zvědavej na podzim, liga národů A, ta špička, jak se budeme prezentovat oproti MS

Reagovat
Fairplay

ta liga narodu A bude pro nas strasne nestastna, misto sance tam odvazne poslat neco na zpusob toho, co jsem poslal, pripadne zkusit buchu, kabonga, mozna i toho karabce (ale nevim, v lyonu pul roku zahriva lavicku mozna ani to ne) apod, tak tam zas budeme hrat tu nasi sragoru, jako by byl rozdil v tom, jestli dostaneme sestkrat klepec nebo uhrajeme dve upachteny remizy

Reagovat
Coutinho10

jediná šance nový trenér no, ale i ten se asi bude bát hrát odvážně proti top týmům, takže to ještě nějaký čas asi bude začarovaný kruh

Reagovat
Moshe Dajan

433 si nikdo nedovolí, tři stopery a wingbaky budeme hrát dalších 10 let, než si někdo uvědomí, že je to sračka

Reagovat
Fairplay

ono by z toho slo udelat i 442 nebo 4231 apod, ja nevim, co presne hraje sochurek nebo kdo by to dokazal vyztuzit v dvojcleny CM/DM/CDM.. ale proste message je jasna a sice ze by meli dostat sanci uplne jini hraci a od tyhle m-dky co hrajem by se melo exemplarne upustit

Reagovat
Pepe1911

Je unavený asi

Reagovat
Coutinho10

nn

Reagovat
Rudy

Pokud na hristi neuvidim Soucka, budu se zapasem spokojeny nehlede na vysledek a predvedeny vykon. Toliko k narokum na nasi reprezentaci.

Reagovat
Sandst0rm

Snad po MS skončí v repre. To by bylo aspoň něco pozitivního, co bychom si z MS odnesli.

Reagovat
Cotton

Reagovat
Pepe1911

mám to stejně, oba budem asi pěkný zmrdi

Reagovat
Rudy

Tohle riziko jsem ochotny prijmout. Z meho pohledu je Soucek symbol naseho upadku. Jeho rostouci minutaz primo koreluje s tempem naseho upadku. To jsou fakta, ktera muze kazdy posoudit sam.

Reagovat
Sandst0rm

On je symbol úpadku i West Hamu

Reagovat
Pepe1911

Je symbol úpadku

Reagovat
John Obi Mikel

To si taky nemyslim, že by byl WHU v nějakém úpadku a už vůbec ne kvůli Součkovi. Však hrajou +- v dolní polovině tabulky celou dobu, co sleduju PL. To není tým z pohárů, kam by přišel Souček a šli do prdele. Jediný větší úspěchy přišly právě potom co tam přišli Coufal a Souček a hráli EL a EKL.

Reagovat
Cotton

Korelace neimplikuje kauzalitu

Reagovat
John Obi Mikel

Hlavně to nejsou fakta, ale píčovina, protože všichni si pamatují že jsme s ním byli ve čtvrtfinále ME.

Reagovat
Cotton

Ne, to se přece nepočítá, protože to byl úspěch. U repre se počítají jen průsery a podle nich se hodnotí.

Reagovat
Rudy

Takze za zasluhy. To je 6 let zpet! Uznavam, v te dobe to byl solidni, pracovite DMko. Toho casu myslim zrovna prestupoval do WH ne? Co slo s prestupem nahoru bylo hlavne jeho ego a pocit snad nejake fotbalove superstar. Dokud mel vedle sebe Rice, co za nej vsechno obehal, prochazelo mu to. Mohl si uzivat sve golove vylety. Ted to stoji na nem a sestup. V repre se nahodne mota jak spina v kbeliku. Pozicne tragicky, zato rukama rozhazuje nonstop kde kdo mel byt a hasit jeho nepritomnost. On tam prece neni od behani ale predvadeni vrtulniku. Hrat s nim jako partakem musi byt za trest. Musis toho obehat za dva hrace, to chces.

Reagovat
John Obi Mikel

Napsal jsi Jeho rostouci minutaz primo koreluje s tempem naseho upadku.

Napsal jsi tudíž píčovinu.

Minutáž má tak nějak furt stejnou, náš úpadek s tím vůbec nesouvisí.

Reagovat
Rudy

V mem pojeti fotbalu hra stoji a pada na vykonu zalohy. Ta urcuje vse a podle ni se odviji vse dalsi. V takove zaloze nema co pohledavat hrac s vyvojem, co jsem popsal vyse. A uz vubec ho nemuzes stavet do hlavni role, ze to bude dirigovat. Potom to vypada jak vypada. Takze mu dame "C" a pocit nedotknutelnosti. Ostatni linie veri zaloze tak, ze ji radsi prekopavaji.

Reagovat
John Obi Mikel

Tak aspoň ale napiš tuhle kritiku a netahej sem ty nesmysly s minutáží a korelací. Bez Součka jsme zatím poslední dobou hráli čtařikrát - špatný výkon s Arábií, naprosto hrůzostrašný poločas s Irskem, Kosovo jsem neviděl, cca 35% držení míče s JARem.

To fakt není jednoduchá rovnice

Souček hraje = katastrofa,

Souček nehraje = vše je najednou super a problém vyřešen.

Reagovat
Rudy

Myslim, ze muj nazor na Soucka je vseobecne znamy a dohledatelny. Soucek hraje = hra bez zalohy, pruchodak. Doufas v 5 minut standartek a na druhou stranu obetujes 85 minut zaloha -1. Hypoteticky si predstavme jak by vypadala nase hra vymenit stredovou dvojici. Pro priklad zvolim stare pardaly. Nekdo jako Modric by zasoboval trojici v utoku. Jako partak by ho jistil Brozo, co nezrati jeden mic a zalohu smerem do obrany svoji pozicni hrou a herni inteligenci dokaze poresit vicemene sam. Zbytek by zustal jak je. Nehralo by se vsem uplne jinak?

Reagovat
Fairplay

Souček je přesně ten ideální hráč, když chceš hrát holomajznu, která bohužel jednou za čas těm slabším týmům vyjde (baráž, WHU občas...) a pak z toho ještě vyjde vítězně. Přitom s ním v týmu absolutně nejde hrát kombinační fotbal a vysoký presink, když vyklusává na 30 metrech okolo středu hřiště a jeho jediná snaha je nakopnout balon do hajzlu

Reagovat
Cotton

Jo jasně, náš nejlepší střelec v historii PL nemá nárok na repre

Reagovat
Sandst0rm

Pod Šilhavým měl výborný období, ale ty poslední dva roky už jsou fakt špatný no.

Reagovat
Rudy

Timhle chces potvrdit, ze hraje za zasluhy? Nebo jak to mam chapat? Co predvadi ve WH nemam potuchy, nezajima me to. Vidim ale co predvadi v reprezentaci. Pro jeho vykony nenachazim zadne pochopeni.

Reagovat
Cotton

Já neříkám, že má hrát, ale zas kompletě nad ním zanevřít je blbost. Furt má týmu co dát, třeba ve standardkách.

Reagovat
adoxx

Takže tím chceš říct, že střed Červ-Sadílek ti dává větší smysl?

Reagovat
Fairplay

Sochurek by tam nezahral v dvouclennym stredu?

Reagovat
adoxx

Zahrál, úplně v pohodě. Koubek ale očividně zapomněl, že někoho takovýho vzal do svý nominace a radši postaví střed složenej ze dvou agresivních trpaslíků s minimální kreativitou.

Reagovat
Elmas

2:1

Reagovat
Bonzaj

Dobrou noc

Reagovat
Derley

2:0

dvakrát skoruje Hložek

Reagovat
Kepy_FCB

ČT tento zápas ani nedává ze záznamu ve čtvrtek ve dne fakt hovada

Reagovat
bruchy

Chceš návod k puštění ivysilani nebo jiných archivů?

Reagovat
Pepe1911

Chtěl si jen postěžovat na ty hovada z ČT

Reagovat
raduinho

Což je v dnešní době obrovský problém no

Reagovat
fantomas10

Potrebuji vetsi porazku nez kolik prohraje jar s koreou tak to zkuste zahrat jako obvykle a neposlat me na ulici

Reagovat
Coutinho10

nechceš aspoň jeden tiket i ukázat ?

Reagovat
Coutinho10

zmíněná jména v sestavě se potvrdila ✓

XI #RepúblicaCheca: Kovar; Coufal, Holes, Hranac, Krejci, Doudera; Cerv, Sadilek; Sulc, Visinsky; Hlozek

Reagovat
crbn

Koubek zklamal, ještě tak 2-3 defenzivní hráči by se tam vešli.

Reagovat
Coutinho10

to až povedeme se dočkáme

Reagovat
adoxx

Višinský v základu, to si děláš prdel Sadílek, Červ a Višinský tam rozjedou takovej kolotoč, že se Mexičanům bude točit hlava ještě 3 dny po zápase

Reagovat
Coutinho10

Ochoa nakonec za Mexico nedostává rozlučku

XI #México: Rangel; Joge Sánchez, Israel Reyes, César Montes, Mateo Chávez; Édson Álvarez, Luis Romo, Gilberto Mora; Alvarado, Quiñones; Guillermo Martínez

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Miluju tohle random skládání sestavy ve stylu "Tohohle hráče jsem tam ještě nedal, tak teď zkusim, co to udělá.."

Reagovat
Femboy Arda

Jo zvlast na MS to dava smysl, neznam jinou zemi ktera by hrala pokazde s uplne jinou sestavou

Reagovat
Moshe Dajan

hele, určitě lepší, než kdyby tam byl 3x Provod a Souček. Prostě jsme turnaj opět pojali jako experimentální přípravu na "něco", stejně jako minulé Euro

Reagovat
Femboy Arda

Tvl zase presne sestava ktera byla 2 dny zpatky v novinach prestoze je tam tolik zmen

Neskutecny amaterismus, jdu spat, opravdu neskutecne co se muze dit v repre

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Jinak na tom levym wingbacku střídá už třetího hráče a ve finále by udělal nejlíp, kdyby tam od prvního zápasu nechal celou dobu Jardu

Reagovat
Moshe Dajan

kde je Sojka?

Reagovat
Femboy Arda

Po zverejneni sestav kurz na Mexiko uz rychle klesa proc bys tam daval to nejlepsi kdyz muzes hrat se 3 stoperama se kterymi sis vepredu neskrtnul ani s Koreou a JARem

Reagovat
Fairplay

Tohle bylo na sportu a idnesu už dva dny dozadu, tenkrat tak schovane "tam by mohl hrat tenhle a tenhle" ty kraso kdo to zase leaknul?

Reagovat
Coutinho10

jak to ví jeden člověk, tak se to rychle rozkecá

no , ale u těch předchozích zápasů, tak mám pocit, že mimo zajíce, tak třeba isport neměl správná jména, livesport nevím, ale teď isport taky věděl, stejně tak livesport

Reagovat
Fairplay

Stejně by mě zajímalo, kdo to rozkecá. Ten realizák není zas tak velkej nebo snad někdo z hráčů, co nehraje, to třeba pošle do nějakýho skupinovýho chatu?

Reagovat
Coutinho10

to si nemyslím, že někdo z hráčů

měl bych asi tip, že klidně někdo ze socek, kdo to zveřejňuje na twitteru nebo tiskovej mluvčí, tam s tím infem musí pracovat dopředu

ale jako bejr trenér, tak jako musíš bejt dost naśtvanej, protože když to víme, tak si to zjistí i soupeř, obzvlášť, když se to zápas co zápas opakuje

pro nás super, že máme interní info, ale dobře to není no

Reagovat
Fairplay

jako borci ze socek mě nenapadli, to je dobrej tip, trošku bych teda čekal, že když se to stane před každým zápasem, tak třeba zkusí preventivně nějaký opatření, stejně tu grafiku vytvori za 5 minut

Reagovat
Coutinho10

j, uvidíme, co po MS, jestli to poleze ta sestava dál ven nebo si to nějak vyřeší

Reagovat
Moshe Dajan

Koubek radikálně změnšil průměrnou výšku, vlastně proč ne Uvidíme co to udělá.

Reagovat
Salfovic

Máme jedinou silnou stránku, tak proč ji neposlat do hajzlu

Reagovat
Skalda29

Tak ve vzdušném souboji vždy vyhrál menší soupeř

Reagovat
Mass

Vysoký hráč ve vysoký nadmořský výšce=problém.

Reagovat
Femboy Arda

Mexiko vymenilo celou obranu ale asi ji stejne nebude potrebovat takze o nic nejde

Reagovat
Moshe Dajan

Jsem zvědavý, jak nás bude motat ten supertalent Mora. Trošku dejá vu na Emre Mora

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Pozitivní je, že Hugo aspoň "nasaje atmosféru". V tý brutální konkurenci, kterou veprostřed máme, bylo stejně jasný, že si ani nekopne.

Reagovat
Fairplay

v brutalni konkurenci soucka se sadilkem

Reagovat
Fairplay

snad mu dali alespon nasat dostatek tequilly, michelady a margarit a nevychlastali to sami

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
Femboy Arda

Jedina sance ze Hlozek se Sulcem neco zase vymysli, jinak to bude opravdu hodne smutne celkove, budou tam na to vepredu zase max 3 hraci

Reagovat
C-M@ster

Kdy Hložek přispěl v důležitým zápase k výhře gólem nebo asistencí?

Reagovat
Moshe Dajan

proti Kosovu

Reagovat
Puskas

Nechal si to na dnešek.

Reagovat
C-M@ster

kéžby... ale upřímně nevěřím

Reagovat
KnoxXx

mexiko podla ocakavania prakticky uplne becko, tak som zvedavy, ako sa pred domacimi fanusikmi budu snazit

Reagovat
Pepe1911

Dohajzlu, měl jsem jít fakt allin, tahle nevyužitá sázková příležitost mě bude strašně mrzet

Reagovat
Foxhill boy

Pepa Němec, to muselo přijít.

Reagovat
Bonetti1

Vubec se nebudu divit , když vyhrajeme. Oni s Bkem .

Takže 2:1 pro ČR!

Reagovat
Greny

Doudera tam sehnal lepší matros než v Praze

Reagovat
Skalda29

Douděra, proč byl taky uražený?

Reagovat
Coutinho10

tak nehrál první 2 zápasy + cítí ještě křivdu z vyřazení ze Slavie, prostě se to sečetlo no a Kalous v podobě otázek tomu taky nepomohl

že se ptá, jestli je Mexico favorit, co na to jako máš odpovídat

Reagovat
jirka-fcb

sečetlo.

Prostě odpovídal jak vymletý netáhlo. Pokud se cejtí uraženej, tak nemá lézt na rozhovor. To musíme udělat ostudu v úplně všech kategoriích?

Reagovat
Coutinho10

tak to už je práce asi tiskovýho ne, že ho tam nemá posílat

Reagovat
Greny

Ty zase obhajis neobhajitelné...

Má být rád že tam je a pokud cítí nějaký křivdy tak ať si je někde léčí s psychologem nebo psychiatrem a nedělá zase ze sebe bůh ví co...

To jeste čekám že se nechá vylít

Reagovat
jirka-fcb

Přesně. Ten vidí okolo sebe růžový slony.

Reagovat
Coutinho10

neobhajuju, vysvětluju

to říkal, že je rád, že není na gauči

snad ne

Reagovat
Puskas

Jako že profíka toto tak semele, že není s to odpovídat normálně?

Reagovat
Coutinho10

je nasranej no nepřekousl to

Reagovat
nezbedná klobáska

Prozrazená sestava byla opět správná ✅

Bezradnej trenér opět protočil základní sestavu a zkusí úplný nováčky ✅

První rozhovor s hráčem a opět arogance a urážení veřejnosti/novinářů ✅

Reagovat
Greny

Ale vysvětlí mě proč ???

Vidíš jak to je po celém Ms, ty tam toho hráče na rozhovor pustíš a sám ten s prominutím divný Doudera, ví co má za problémy, že je problémový a to hovado ještě přileje olej do ohně

Reagovat
Puskas

Co říkal?

Reagovat
Greny

Výška není problém a když řekne že tam jde s cílem si to užít tak to bude vypadat blbe

Reagovat
Skalda29

Celou dobu uražený, dekuje vesmíru, že tam může hrát a nemusí třeba sedět doma na gauči. Kdyby řekl že si to tam jde užít, že by to zas nějak vyznělo a tak to raději nechá bez komentáře

Reagovat
Puskas

díky oběma

Reagovat
nezbedná klobáska

+ rejpal do novinářů, že o nadmořský vejšce mluvěj jen oni. Na dotaz, zda je Mexiko favoritem, odseknul "Je"; na dotaz, jak budou hrát, odseknul, že to je otázka na trenéra. Prostě arogance, nasranost a všichni mi polibte prdel.

Reagovat
Puskas

díky

Reagovat
Greny

Ale ten novinář je taky curak....jak budete hrát ? To je otázka na trenéra ...

Tak kurva řeknu a co vám trener řekl jaké budete mít tymove pokyny a co se čeká od vás

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Douděra klasika no vidlák Mně se líbí, jak jsou tihle kašpárci jakože uražený, že je na ně nějaká kritika a "tlak" jako by od nich někdo něco čekal. Jak by se chovali, kdyby hráli za nějakou z těch fotbalových zemí, kde je na hráče a trenéry vyvíjenej skutečnej tlak..

Reagovat
nafukovaci.tucnak

Prostě blbeček arogantní..

Reagovat
antiHavel

Ty pico ten doudera, fakt vymletej kripl, jak ma v pici,,, Strasny odpovedi. To at radsi nenastupujou

Reagovat
Moshe Dajan

anketa:

zázrak nebo debakl?

Reagovat
antiHavel

Po nastaveni doudery jasnej debakl

Reagovat
KnoxXx

ani jedno

Reagovat
jirka-fcb

Douděra je úplně mimo. Je to psychika, nebo to tam přehnal s místním matrošem?

To byly kecy.

Reagovat
nafukovaci.tucnak

Mě normálně přišlo,že je ještě lehce sjetý...

Reagovat
Pepe1911

to je v prdeli ale, už to dojíždí

Reagovat
jirka-fcb

u hymny už tam pospával

Reagovat
Salfovic

Kdo ne, navíc v tuhle dobu.

Reagovat
jirka-fcb

ale třeba ho tam nastřelí ještě jednou. Jak dlouho to najíždí?

Reagovat
Salfovic

Čekal jsem od Mexika víc náhradníků. Většina byla v prvních dvou zápasech minimálně jednou v základní sestavě.

Reagovat
KnoxXx

tak alvarez je nahradnik a montez nehral 2.zapas kvoli trestu (ktoreho nahradzal na stoperovi prave edson)

Reagovat
Sigma Olomouc

Hlavně jsem čekal Ochou

Reagovat
ACSeRw!n

tak kdo v desaty minute odpadne jako prvni

Reagovat
jirka-fcb

Já. Po rozhovoru s Douděrou lehce lituju, že jsem vstával.

Reagovat
antiHavel

A ja ze jeste nesel spat, hruza,,, Ty dostanou bura a budou radi

Reagovat
Greny

Aspoň pujdem zase všichni brzo spát, maximalne budou nějaké noční můry

Reagovat
crbn

Tak to by alespoň byla zábava. Já se obávám, že to bude úplně o ničem.

Reagovat
ACSeRw!n

ja jeste spat nesel, tak mam taky trochu obavy

Reagovat
naheCZ

Musíš vstát na čas a neslyšet rozhovory

Reagovat
jirka-fcb

Ševinský v sestavě - Koubek si ještě v posledním zápase kariéry slušně vydělal.

Reagovat
KnoxXx

sevinsky v zostave by bol fajn, zial myslel si zrejme visinskeho

Reagovat
jirka-fcb

Reagovat
jirka-fcb

už blbábolím jak Douděra. Višinský samozřejmě.

Reagovat
$d0lar$

Ja si zase myslim, ze ten Doudera mozna snazil, aby to vyznělo dobre, akorat je tak blbej, ze to nevyšlo..

Reagovat
Pharrell

Velké přání 2:0 CZ win ale realita nebude moc dobrá & hezká no - 1:2 ft

Reagovat
Jméno

Je absolutní ostuda že Koubek neumí správně využít našeho historicky nejlepšího českého střelce v PL

Reagovat
jirka-fcb

jak chceš využít stojící pilot?

Reagovat
Jméno

Nevím ať se třeba zkusí podívat na zápasy West Hamu a stejně by se mohl podívat na zápasy Leverkusenu když neumí využít ani jednoho z nejlepších útočníků Bundesligy

Reagovat
$d0lar$

Akorat ze nemáme tak kvalitní tym jako Leverkusen.

Reagovat
adoxx

To ani nemusíme, stačí se trochu snažit hrát kombinačně, ne nakopávanou sračku…

Reagovat
jirka-fcb

WH ho využil k sestupu.

Reagovat
Jméno

Na kterém má minimální podíl

Reagovat
jirka-fcb

tak to ho pak využili špatně

Reagovat
Jméno

Bez něj by měli o sestupu jasno už někdy v březnu

Reagovat
Wednesdayite

Přeji si českou výhru, ale tipuji nevýhra (02).

Tak snad je ten můj tip na dálku naštve.

Reagovat
Wednesdayite

A zase, první útok - a okamžitě zastavený přihrávkami dozadu. Ten to styl je meh.

Reagovat
bruchy

Má to trošku jiný vajb než v Atlantě.

Reagovat
Wednesdayite

Si představte, že hrajete fotbal na vrcholu Triglavu.

Reagovat
Greny

No krásna představa, když si k tomu představím i ty peníze který za to berou

Reagovat
Mass

Reagovat
Wednesdayite

Vidíš, a stejně si ten Jarda Zelený místo kovbojského klobouku radši koupil slamák.

Reagovat
bruchy

To si představují jen novináři. Hráči nepoznaj rozdíl.

Reagovat
Wednesdayite

Tomu nevěř, poznají.

Reagovat
Cotton

Reagovat
VersaceChain

Já si tam teda takhle široký plácek nevybavuju.

Reagovat
Wednesdayite

Reagovat
inferno08

Při té představě se mi udělalo mdlo. Hlavně by po chvilce došly míče.

Reagovat
Wednesdayite

Reagovat
Cotton

Reagovat
KnoxXx

slusny takedown

Reagovat
naheCZ

Na co jako čekal ten rozhodčí? VAR?

Reagovat
Coutinho10

Mexico má štěstí, že je domácí tým

Reagovat
Lubinterista

Karta nic?

Reagovat
Fairplay

Jasna zluta za loket do Krejciho hlavy...

Reagovat
Coutinho10

ale hrajeme aspoň odvážně

Reagovat
jirka-fcb

Herně to nevypadá špatně.

Reagovat
jirka-fcb

Herně to nevypadá špatně.

Reagovat
$d0lar$

Ouuuuuuu

Reagovat
Wednesdayite

Tpč. Višinský.

Reagovat
naheCZ

To musíš trefit sakra

Reagovat
Lubinterista

Tvl

Reagovat
Coutinho10

to Víša mohl trefit, škoda

Reagovat
Sigma Olomouc

Ty vole my snad hrajeme fotbal

Reagovat
Wednesdayite

Prvních deset minut nám jde.

Reagovat
Coutinho10

Reagovat
Puskas

To říkal i Bosák po 10 minutách proti JARu.

Reagovat
ACSeRw!n

skodaa

Reagovat
poz3n

Mexiko krásný dresy

Reagovat
Selänne

Reagovat
Wednesdayite

Hele, já to nepočítal - může se stát, že bychom vyhráli a nepostoupili?

Reagovat
$d0lar$

Ne.

Reagovat
Wednesdayite

Aspoň tak. Tož do toho, kopyta!

Reagovat
Firkraag

Může, zatím jsou jen 2 skupiny, kde 3. místo už najisto nebudou mít 4 body (Skotsko a Senegal/Irák). Ale je to dost nepravděpodobný.

Reagovat
John Obi Mikel

Může, ale museli bychom mít pech jak sviň.

Reagovat
Greny

Tak jedno je dobrý Mexiko gól chtít dát nechce

Reagovat
KnoxXx

presne si to pochopil

Reagovat
Fairplay

To měl proměnit

Reagovat
naheCZ

Ještě že jim to tak trvalo

Reagovat
$d0lar$

Kde byl Krejci?

Reagovat
Mass

Ještě že hrajou mexikáni pro zábavu

Reagovat
jirka-fcb

jako přehráli to tam strašně

Reagovat
Salfovic

Červ

Reagovat
jirka-fcb

simulant zasranej

Reagovat
Wednesdayite

Červi mají právo se svíjet.

Reagovat
jirka-fcb

tak to pak jo

Reagovat
crbn

Málo obránců, potřeba to vzadu posílit.

Reagovat
Pepe1911

To je obrana tvl

Reagovat
Coutinho10

ale tenhle způsob dost riskantní na druhou stranu, kdyby to rychleji vyřešili, dají gól, ale aspoň jsme jim to zkomplikovali

Reagovat
adoxx

Jak se ti tohle podaří v systému na 3 stopery?

Reagovat
Salfovic

V systému na pět obránců + dvě defenzivní střeva.

Reagovat
Fairplay

Reagovat
Fairplay

Pro příště by to chtělo 6-3-1

Reagovat
Sandst0rm

Kua Denis to je škoda

Reagovat
jirka-fcb

vždyť to šlo x metrů vedle

Reagovat
Puskas

ikskrát větší škoda

Reagovat
Sandst0rm

Myslel sem tu první šanci

Reagovat
jirka-fcb

Jako možná mám ještě zalepený voči, ale tak nějak to na mě zatím dýchá pozitivním dojmem - hýbeme se, souboje neprohráváme, má to templo, má to atmosféru.

Reagovat
naheCZ

taky zatím

Reagovat
Damis

Škoda že na chvilku nemáš zalepené prsty

Reagovat
jirka-fcb

Reagovat
Coutinho10

škoda, že Koubek se bál a nedal tuhle sestavu s JARem

Reagovat
jirka-fcb

myšlenka

Reagovat
naheCZ

Není to jen o sestavě. Dnes tam bylo v zadu už pár míčů, které by jsme dva předcházející zápasy nakopli do hajzlu, ale my jsme normálně rozehráli.

Reagovat
Coutinho10

je tam vetší pohyb od všech, nemáš tam vepředu žádnýho chodce, pak to jde hned líp, nemusíš nakopávat

Reagovat
Fairplay

Neboj, to je jak když ti ve fife dojdou sprinty

Reagovat
Selänne

Dej tomu ještě 10 minut

Reagovat
naheCZ

Douděra

Reagovat
jirka-fcb

zapomněl, že není ve Slávii

Reagovat
Sandst0rm

No sem zvědavej jak dlouho vydržíme hrát takhle aktivně. Chtělo by to gól.

Reagovat
bruchy

Višinský už tam lapá po dechu v předklonu, lol.

Reagovat
Fairplay

Reagovat
C-M@ster

Představ si, že bys na vrcholu Sněžky vztyčil 600 metrů vysokou věž a hrál bys fotbal na jejím vrcholu. Jak bys běhal ty?

Reagovat
Puskas

Na vrcholu věže?

Reagovat
Mass

Škoda že behem reklamního brejku si nejde šlechnout kyslík z láhve.

Reagovat
Wednesdayite

Kamarádi medici, když jsem byl ještě na škole, dali při MS 1998 pár zápasů takový ten chechtací vzduch od zubařů. Myslím, že se tomu říká rajský plyn.

Reagovat
bruchy

Já bych zhebnul v půlce cesty. Ale naší fotbalisti zatím furt jenom opakujou, že nadmořská výška není žádné téma a že to jejich výkon neovlivní.

Reagovat
Mass

Tak první příznak nedostatku ksylíku je ten, že začínáš blbnout.

Reagovat
Wednesdayite

Reagovat
C-M@ster

Přitom máme nejvyšší hráče, takže dýchají ještě o kus výš než ostatní týmy.

Reagovat
Wednesdayite

Hm, nakoupil jsem si dnes 6 piv Zichovec Nectar IPA Happiness. Je to NEIPA 17°. Těším se na druhý poločas. Btw. kdo tu má rád NEIPA, je to super mňamka.

https://pivovarzichovec.cz/produkt/nectar-of-happiness-17-750ml/ (já mám 500ml plechovky)

Reagovat
naheCZ

Tak nevypij všech 6 v první půli

Reagovat
Wednesdayite

Dopíjím první.

Reagovat
Wednesdayite

Ok, aktualizace, otevírám druhou.

Ještě bude legrace.

Reagovat
Pepe1911

Co budeš dělat zítra?

Reagovat
Wednesdayite

Pracoval jsem do začátku zápasu, zítra se normálně vyspím a po obědě zase práce. Snad bez kocovinky.

Reagovat
Greny

Ja už jen střízlivim, ale když na to koukám asi budu muset tam něco poslat ať se na to dá divat

Reagovat
Damis

Taky si dávám poctivou snídaní ve tři ráno akorát jiná značka piva

Reagovat
Wednesdayite

Já si chtěl na to Mexiko vzít vyšší voltáž. Nepiju na objem, ztřískat se dá i jinak. A aspoň furt nebudu lítat na záchod.

Reagovat
Wednesdayite

A pořád je v baru i několik rumů a pálenek (třeba barikovaná grappa a archivní slivovice).

Reagovat
Pepe1911

Ta slivovice k tomu půjde, aspoň při gólech

Reagovat
Damis

Tak ještěže máme ty hydratační přestávky na odskočení ať to chutná postupem

Reagovat
JanCapekzeSán

Čeče chuť na pivo a celkově na alkohol, sem za ty roky chlastání ztratil ale tohle vypadá a i podle popisu zní, jako hodně dobrý pití

Reagovat
Wednesdayite

Taky jsem se k tomu musel za ty roky propít. Dnes raději dva tři kousky tohohle, než 10 gambáčů.

Reagovat
Lubinterista

Jako propit se k temhle ipa sračkam, ale sto lidi…

Reagovat
Wednesdayite

Mám rád ovocná, hlavně citrusová piva. Což neznamená, že si čas od času nedopřeju i konzumní ležák, třeba Radek 12° mi přijde v pohodě. Ale ano, IPA mě poslední roky baví. Matuška, Antoš, Zichovec, Bubeneč, Nachmelená Vopice...

Reagovat
JanCapekzeSán

No vypadá to rozhodně lákavěji než nějakej Braník nebo Kozel

Reagovat
Salfovic

To byl tedy faul Hložka

Reagovat
Wednesdayite

Už se zase svíjí. Těším se na opakovačku.

Reagovat
Wednesdayite

Takže lehká facička. To je hrozná drama queen, ten Červ.

Reagovat
KnoxXx

Reagovat
naheCZ

Červ klasik

Reagovat
jirka-fcb

a Červ už se zase válí. To je hnusák.

Reagovat
antiHavel

Vsichni na ms vstavaj hned, jen ti nasi lempli lezej dal,,,

Reagovat
Selänne

Červ je totální odpad, fakt

Reagovat
Puskas

To už bude tik.

Reagovat
Firkraag

Reagovat
Bonetti1

My hrajeme tak hnusný fotbal

To je hnus ! Jak potom má člověk fandit?

Hrozná hra,škaredé dresy, nesympatičtí hráči…..

Reagovat
Puskas

Poláci ve studiu ho nazvali archaický. A nejhorší na turnaji.

Reagovat
Sandst0rm

Tak zrovna poláci mají tak co říkat

Reagovat
Puskas

To je druhá věc, ale pravdu měli.

Reagovat
Bonetti1

Vsak mají Pšonci úplnou pravdu

Reagovat
Greny

Jen by mě zajímalo jak se daří na turnaji jim

Reagovat
Bonetti1

Nevim kde hrajou? Možná Baltic cup .

Reagovat
Skalda29

Snad se to s Adidasem zlepší

Reagovat
Mass

Ještě že je ten třetí z Douděrovic rodiny jenom v ČB, být všichni tři v repre ...

Reagovat
Lemond Laws 2

Červe ty jedna zkurvená kundo!!!!!! Já ho tak nenávidim, to je taková ostuda

Reagovat
Greny

Kouřová

Reagovat
jirka-fcb

pro Douděru určitě

Reagovat
KnoxXx

cerv, doudera, provod - trio strachu

Reagovat
Sigma Olomouc

Zatím je výrazny pokrok, byť by se hodila ještě větší odvaha, když potřebujeme 3 body.

Reagovat
Fairplay

Jak dlouho tam plánoval Červ ležet? do poločasu?

Reagovat
Mass

Do hydratačního brejku

Reagovat
C-M@ster

Dejte tam už toho Chorase.

Reagovat
jirka-fcb

Teď jim Koubek vysvětlil, jak je taková aktivní hra riziková.

Reagovat
Coutinho10

Víša při chuti

Reagovat
crbn

Přestal hrát po tom zakončení.

Reagovat
Coutinho10

j, ale asi i tak by tam brankář byl dřív, ale povzbudivý

Reagovat
Zaschrona

Škoda, že se fakt snažíme vždy až když nám teče do bot. Ve všem...

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Cotton

Reagovat
adoxx

Višinský překvapuje zatím stejnej palič jako vždycky, ale jinak nehraje vůbec špatně

Reagovat
$d0lar$

Visinsky se tam od 10.mimuty opírá o kolena, ze nemuze

Reagovat
Damis

Špatně se mu dýchá

Reagovat
Moshe Dajan

Višinský zidanovka ve vápně?! tak jo, něco se děje!! tpč

Reagovat
Mass

Jj jen škoda, že když vystřelí, tak trefí rohovej praporek.

Reagovat
Mass

Druhej poločas Schick, Souček, Chorý a Chaloupek a nasypem jim tam z nákopů.

Reagovat
jirka-fcb

Červ musí mít něco špatně se stabilitou, nebo nevím.

Reagovat
Jméno

Mexiko hraje na půl plynu a stejně hrajeme hovno, hrozná úroveň a doufám že Koubek dnes trénuje poslední zápas a pak už zasloužený důchod

Reagovat
naheCZ

Klasik Douděra

Reagovat
Greny

No to je fakt curak

Reagovat
adoxx

Doudis

Reagovat
VersaceChain

Doudera

Reagovat
Wednesdayite

Dávám k dobru první pivní moudro večera.

"Je to dobré, po třiceti minutách neprohráváme. A dokonce to chvílemi vypadá i jako fotbal."

Reagovat
Damis

Po osmém pivu už pouze .... Chlast, slast.

Reagovat
antiHavel

Doudera

Reagovat
Zaschrona

Douděra je tak zoufalej fotbalista, smutný, že to stačí na repre...

Reagovat
Damis

Pěkná střela

Reagovat
Zaschrona

Reagovat
Selänne

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
jirka-fcb

Douděra level okres

Reagovat
Sigma Olomouc

Dobře Doudis

Reagovat
Selänne

Douděra ty svoje legendární centry koukám dovezl až do Mexika.

Reagovat
Damis

Se divím, že to prošlo přes leteckou kontrolu

Reagovat
Selänne

Reagovat
$d0lar$

2 na 1 v kridelnim prostoru a Doudera to kopne na tribunu

Reagovat
Sandst0rm

strašný

Reagovat
jirka-fcb

Ale v presingu jsme fakt dobří. Paráda na ten pohyb bez balonu koukat.

Reagovat
C-M@ster

Ten Hložek nemá vůbec nic.

Reagovat
jirka-fcb

nejsem kdovíjaký jeho fanda, ale on prostě ještě nedostal balon.

Reagovat
hitZor

Reagovat
$d0lar$

Tvl dalsi

Reagovat
jirka-fcb

no tak je to prostě tak. On není na to, aby mu to tam sypali na hlavu.

Reagovat
C-M@ster

A není to teda spíš jeho chyba, když ostatní ty balóny dostávají?

Reagovat
Selänne

Podle mě tomu jenom nerozumíš.

Reagovat
Wednesdayite

Má. Křehké tělo.

Reagovat
Pepe1911

Ale jo, není to špatný dnes, aspoň něco tyvole

Reagovat
Bonetti1

Za ironii

Reagovat
Sigma Olomouc

Naše zmatená verze tiki taki

Reagovat
Sandst0rm

To sme takhle nemohli hrát od prvního zápasu?

Reagovat
KnoxXx

tam sa super aspon snazil

Reagovat
jirka-fcb

jako na Afričany by to stopro stačilo a byli bychom v úplně jiné pozici.

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
$d0lar$

Ne, musel hrat Schick, protoze je nas nejlepsi hrac..

Reagovat
adoxx

To je ten hlavní rozdíl no

Reagovat
Damis

Holeš se mi dnes velice líbí. Snad to vydrží.

Reagovat
Damis

Teda jeho výkon snad vydrží. Líbit se mi nemusí

Reagovat
crbn

Už tam někdo vydýchával v předklonu.

Reagovat
jirka-fcb

Viši

Reagovat
Fairplay

Jak muze mit match momentum 70 % prevahu mexika kdyz nemeli snad vubec nic?

Reagovat
hitZor

Reagovat
Cotton

Reagovat
jirka-fcb

Drží ho oběma rukama kolem pasu, a pak se ještě diví. Prostě odpad.

Reagovat
jirka-fcb

Mexičani teda ale velké zklamání. Čekal jsem, že budou jezdit jak motorové myši.

Reagovat
John Obi Mikel

Mají nahráno, nemusej.

Reagovat
jirka-fcb

to jo, ale hrají doma na MS. To už se některým z nich nikdy nepoštěstí.

Reagovat
adoxx

Hložek na hrotu taky solidně utopenej, čím to je…

Reagovat
jirka-fcb

nekreativnost záložníků. Ti hráči vepředu prostě nedostávají normální balony. Všechno do souboje a většina na hlavičky. Moc to nekoresponduje s tím, že chtěl hrát Koubek na rychlostní aspekty těch hráčů.

Reagovat
adoxx

Však jo proto nechápu lynč na Schicka, když s tím co hrajeme můžeme mít na hrotu kohokoliv a stejně se prakticky k ničemu nedostane

Reagovat
KnoxXx

das na hrot hlozka a aj tak stale len nakopavas

Reagovat
naheCZ

Tak dlouho neměli žádnou střelu, až nás během pár minut dohnali

Reagovat
Wednesdayite

Čas na třetí sedmnáctku. Ať stihnu konec poločasu.

Reagovat
Damis

Se máš. Mě by manželka hnala...

Reagovat
Pepe1911

Tak v tuhle hodinu by měla spát, ale blbý je pak po 10 pivech po zápase zakopnout o nějakou píčovinu v ložnici, všechno rozmrdat a paní vzbudit

Reagovat
Damis

Naštěstí hezky spinká, a abych nezakopl, tak mám minilednicku s pivem u sebe (Já myslel 17ku, jako holku, s tím že by mě hnala)

Reagovat
Wednesdayite

Žena spí. Před chvílí byla na záchodě a ptala se, jestli vedeme. Musel jsem přiznat, že aktuálně ne, ale i tak si to užívám.

Reagovat
KnoxXx

viac 17 nez bohus matus

Reagovat
jirka-fcb

to už je pro něj staré, ne?

Reagovat
Damis

Jak už to chodí, tak je to nuda prý

Reagovat
jirka-fcb

Reagovat
mayday

Reagovat
Damis

Chce to poločas

Reagovat
bruchy

Začíná se to sypat jak domy ve Venezuele

Reagovat
Radin

Mexičani zatím nekvalita v zakončení, ale ty díry v obraně máme jedny z nejhorších

Reagovat
Zaschrona

Sudí to teda na obě strany píská velmi divně.

Reagovat
bruchy

rozhodčí všechno píská naopak

Reagovat
jirka-fcb

Sudí nám teda zatím neškodí.

Reagovat
John Obi Mikel

Příjemná změna oproti Euru, kde nám škodili.

Reagovat
hitZor

"Já sem žádný kontakt neviděl" Bosák asi potřebuje nové brýle

Reagovat
Wednesdayite

Teď, když vidím věci jasně optikou třetího silného piva, musím udělat úpravu názoru.

Dříve jsem tvrdil, že je Červ dobrý fotbalista, který si strašně škodí tím, že pořád neskutečně simuluje.

Po téměř skončeném prvním poločasu proti Mexiku musím tento výrok korigovat.

Červovi neškodí jen to, že furt simuluje. On je i docela zákeřné prasátečko.

Reagovat
bruchy

Douděro ty vole

Reagovat
naheCZ

Douděra zoufalej

Reagovat
$d0lar$

To nemysli vazne ten kreten

Reagovat
Fairplay

Reagovat
VersaceChain

Doudera

Reagovat
jirka-fcb

Reagovat
Fairplay

Co Douděra zkoušel?

Reagovat
Sandst0rm

Douděro jdi do řitě fakt to je magor

Reagovat
Radin

Douděra je strašně hloupej hráč

Reagovat
jirka-fcb

On si hraje svůj vlastní zápas.

Reagovat
Jméno

Čím si doprdele Douděra vysloužil základ? Vždyť Zelený je daleko lepší

Reagovat
Wednesdayite

Zelený byl v prvním zápase podle mě jeden z nejlepších. Taky nechápu.

Reagovat
VersaceChain

Proč se furt válí ti curaci

Reagovat
KnoxXx

Doudera poctivo sledoval hracov JAR

Reagovat
Lubinterista

Kdyz nevíš co s balónem, tak vystrel, ale ne jak curak

Reagovat
C-M@ster

Teď jsme ztratili, protože Hložek je schovanej a Šulc mu to nemá jak dát...

To fakt není o tom, že by "nedostal míč", ale furt je někde schovanej.

Reagovat
adoxx

A pak jsme pětkrát ztratili, protože místo rozehraní přes záložní řadu jsou stopeři a Coufal s Douděrou nuceni rozehrávat nepřesnými nákopy.

Reagovat
Wednesdayite

Ale ty mexické dresy jsou vážně hezké.

Reagovat
jirka-fcb

teď jsem to chtěl napsat. Naprostá nádhera.

Reagovat
jirka-fcb

teda ale Šulcik je tropickej zatím úplně v celém turnaji. Měl vůbec nějaký opravdu podařený moment?

Reagovat
Wednesdayite

Tropickej Šulcík, pobavilo.

Reagovat
doshcz

pro soupere jen... nejvetsi zklamani rozhodne no

Reagovat
$d0lar$

Treba dneska prihravku na Visinskyho do sance.

Reagovat
jirka-fcb

vždyť to byla haluz s tečí obránce

Reagovat
Fairplay

tak on byl hroznej uz v barazi vyjma toho wondergoalu. celkove tak nejak podtrhl to jaro a zraneni, od unora to stoji za hov.. z jeho strany

Reagovat
crbn

Toho jsem se obával, že ten superšulc byla jen pomíjivá forma.

Reagovat
Salfovic

V baráži rozhodně hroznej nebyl

Reagovat
Fairplay

v tom zapase jak dal gol tak se jinak nedotkl mice a hral uplne to samy co na ms (= nic)

Reagovat
Fairplay

krome golu 12/26 prihravek, 2/8 driblinku, 4 ztraceny mice, 2/5 souboju, 8/20 pozemnich souboju a 0/5 vzdusnych

Reagovat
Selänne

Má běhat na hrotu a hledat si místo ve vápně, ne se jebat někde v záloze, když nemá dynamiku. Je to prostě brejkovej typ hráče, žádnej tvořitel a myslitel.

Reagovat
jirka-fcb

Zatím nám plichta na 3. místo stačí.

Reagovat
antiHavel

Az jar vyhraje tak to bude k hovnu a 2 body stejne nestacej

Reagovat
Radin

To je fakt zoufalej fotbal od našich na MS. Nemají tam co dělat. Mexiko hraje hovno a stejně to stačí

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Wednesdayite

Poločasový vzkaz pro komentátory: "Držte radši hubu."

Reagovat
hitZor

Reagovat
zorz767

Borci mě pobavili po střele Douděry. Bosák: střela ze zoufalství. Zelí: Nazval bych to obranný zákrok

Reagovat
Sandst0rm

Ještě že koukám na Novu

Reagovat
Wednesdayite

Koho mají ve studiu?

Reagovat
Puskas

Franze, Hubníka.

Reagovat
Wednesdayite

Tak co tomu zatím říkáte?

Reagovat
jirka-fcb

Příjemné překvapení.

Reagovat
Sandst0rm

No zatím největší snaha hrát fotbal. Ale asi to bude málo na výhru.

Reagovat
Cotton

Venku na hřišti silnějšího jsme takhle dobře dlouho nehráli

Reagovat
Fairplay

Reagovat
Puskas

Bída.

Reagovat
Radin

Čumím co tady lidem stačí. Když jsem viděl Haiti a jak hned zápínali dopředu, tak tohle je antifotbal a nechápu, jak za to může někdo dát desítky tisíc..

Reagovat
John Obi Mikel

Jako bráníme hezky , ale dopředu tam toho moc není.

Reagovat
Moshe Dajan

zas tak málo toho nebylo, ty Višinského šance mohly klidně skončit golem

Reagovat
jirka-fcb

nebýt v nich Višinský ...

Reagovat
John Obi Mikel

Jojo, ta první šance Višinského byla gólová.

Na druhou stranu xG máme nižší než 1.půli proti Jižní Korey, nevim jak to počítaj.

Reagovat
Fairplay

vic se cekat nedalo, meli jsme asi 3 pekny sance, bohuzel nezakonceny.. mexiko nic moc, bohuzel obrana klasicky nas nepodrzela, resp ta dira co tam zbyla to proste v 3clennem systemu nepochopis. porad se snazime hrat na nulu vzadu pritom braneni neni nase silna stranka

Reagovat
Radin

Mexičané nic moc, ale i tak tam měli dvě loženky. Jednu střílel někde do prdele a druhé přečíslení ani nevystřelili. Díry jsme tam měli solidní

Reagovat
bruchy

Čekal jsem to horší. Rozhodně jsme se z té atmosféry neposrali a Mexiko dost pomáhá tím jeho lážo-plážo stylem. ALE my neumíme rozehrát jinak než přes nákop. Chudák Coufal dneska... Šulc klasicky koncový hráč. Má jednu zkompletovanou přihrávku, když to dával dozadu na půlku.

Reagovat
Transkamarket

Dostali hodně banánů. Snad ne s kokainem, aby se výlet zaplatil.

Reagovat
Wednesdayite

Ty ses právě probudil?

Reagovat
Transkamarket

Ne, druhou noc nespim.

Reagovat
Wednesdayite

Že skoro nic nepíšeš. Já se tu zatím docela rozjel. Tři 17°piva ve mně, další tři přede mnou.

Reagovat
Transkamarket

Jo takhle.

Teď se chystám na pátý Desperados. Ještěže těch picích pauz není víc.

Reagovat
Wednesdayite

Reagovat
Freedo

Matuška golden rocket?

Reagovat
Wednesdayite
Reagovat
Freedo

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Moshe Dajan

Docela jasně nejlepší poločas. Ted ho ještě zopakovat s golem a třeba to bude stačit. Nejhorší bohužel Šulc, on snad všechny přihrávky dal do špeku nebo nepřesně.

Reagovat
Baníczech

Reagovat
Coutinho10

ke konci poločasu uż Mexico o něco lepší, ale je to od nás důstojný

Reagovat
adoxx

Je to od nás úplně stejný jako všechny ostatní zápasy na MS, akorát se teda víc povedlo těch prvních +- 10 minut

Reagovat
Coutinho10

stejný bych neřekl, je tam vidět i větší chtíč, působí to lépe

nicméně stejný problém, dát gól

jsem zvědavej, jestli to dokážeme nějak vystupňovat, mimo dobrý úvod 2. poločasu

Reagovat
zorz767

zatím spokojenost. Logicky to není žádná óda na fotbal, ale zatím podle mě náš nejlepší výkon na turnaji. A Mexiko taky nehraje nic extra. Mohli bychom na ně více zatlačit, tak snad se teď neposerou.

Reagovat
$d0lar$

Mora vypada výborně.

Reagovat
Moshe Dajan

vždyt nic neukázal

Reagovat
hitZor

Reagovat
Transkamarket

Nechci se k tomu zatím vyjadřovat jó, tak se nevyjádřím.

Reagovat
Cotton

Není to špatné, ale chybí lepší lidi na standardky

Reagovat
Radin

Beztak je tam pošle na posledních 20 min, jako strašně tajnou zbraň

Reagovat
Wednesdayite

Se musím na konci třetí plechovky k něčemu přiznat. Vážně uvažuju o tom, že si koupím ten kopačák Trunda. A pak ho s chutí nakopnu. Mnohokrát.

Reagovat
C-M@ster

Choras na plac, prosím

Reagovat
jirka-fcb

ty chceš ten pozitivní vibe spláchnout do hajzlu?

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Transkamarket

Asio.

Reagovat
Cotton

Reagovat
$d0lar$

Urcite, kolem 70. I ten traged Schick pujde.

Reagovat
Freedo

Reagovat
luismiksak

Vidím, že všichni fans věří, že to dobře dopadne. V obraně celkem dobrý, směrem dopředu si vůbec nevěříme. Posledních 15 minut čekáme, až dostaneme fika.

Reagovat
Wednesdayite

Rozhodne Darida.

Reagovat
Zaschrona

Blbý je, že když koukám na tu lavičku, tak mě stejně nic moc nenapadá co s tím. Mnoho možností na čistou náhodu.

Reagovat
John Obi Mikel

Do 60.držet 0:0, pak tam poslat Patrika a helikoptéru na standardky

Reagovat
Zaschrona

S tím jejich herním projevem minulé zápasy nevím teda. Ale tak snad, kdy jindy.

Reagovat
bruchy

V šedesátý Schick za Hložka, na poslední čtvrthodinu Chorý místo Šulce a na konci to umlátíme. Jen do té doby nesmíme inkasovat.

Reagovat
crbn

A v 95. minutě za stavu 0:2 tam pošle Sochůrka, aby se neřeklo, že nedává šanci mladým.

Reagovat
Zaschrona

Dohromady dva zázraky v jednom, tak snad se dějí

Reagovat
$d0lar$

Tak cesta je tam jednoznačná- Chory, Souček, Schick a sypat tam centr za centrem..

Reagovat
Zaschrona

Když jsem viděl Douděru, tak spíš aut za autem

Reagovat
Fairplay

Proč, Patrik kdyby se hecnul a jednou za MS se rozběhl, tak by to mohlo fungovat. Jako dneska by se tam Cerny za Hlozka v 60 minute hodil, ale to je Koubkuv boj

Reagovat
Rudy

Neni to zle. Souhlas s Hlozkem, neni kam spechat a hrat to s rozumem. Neinkasovat a jedna uspesna golova akce bude stacit. Hlacne zadne blazneni. Nakopy vidim jako odevzdane balony ale to souvisi s nabidkou ve stredu hriste, nekdo by to mohl nazvat treba organizaci hry a smysluplnosti pohybu hracu. Epizoda IV Nova nadeje

Reagovat
jirka-fcb

Do druhé půlky vyhodit Douděru. To je normálně chodící ostuda.

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Transkamarket

Tak on hrál vlevo jen proti Moldavsku nebo proti komu, ne?

Reagovat
naheCZ

Nebyl tam i na EURU proti Portugalsku? Nebo si to pletu?

Reagovat
John Obi Mikel

Byl

Reagovat
Fairplay

Reagovat
Sandst0rm

Hmm Korejci zatím taky bez gólu

Reagovat
doshcz

jeste budem posledni

Reagovat
Pepe1911

Tak zatím by to bylo zaslouženě

Reagovat
Coutinho10

koukal jsem 1. poločas a větší šance teda na straně JARu

Reagovat
Foxhill boy

Teď bych to nechal ještě 20 minut, když nedáme gól, tak Schick, Chorý, Souček a budem to muset zkusit přes centry a standartky. Višinsky už stejně víc jak 20 minut nedá.

Reagovat
C-M@ster

Urvem to? Nebo čau za 20 let?

Reagovat
Puskas

Snad jo.

Reagovat
Jméno

Poletí po dnešním zápase ještě na tu základnu do Dallasu nebo rovnou do Česka?

Reagovat
John Obi Mikel

Protože vyhrajem a postoupíme, tak poletí di Dallasu

Reagovat
naheCZ

Holeš

Reagovat
crbn

Komedie, Holeš zapomněl, že druhý poločas hrajeme na druhou stranu.

Reagovat
John Obi Mikel

Krejčí jasná žlutá za faul na Holeše

Reagovat
Bonetti1

Reagovat
Greny

Holeš si nevšiml že se otočili strany

Reagovat
$d0lar$

Ten Alvarado vypada jako lesba.

Reagovat
Pepe1911

Ta formace ale prostě neskutečná píčovina, furt nechápu, proč to hrajem, třeba mi to někdy někdo vysvetlí

Reagovat
Fairplay

v prumeru kazdych 15 minut golovka pro soupere, ale Dansko vsech 30 sanci zahodilo, tak se toho budeme drzet

Reagovat
jirka-fcb

my máme fakt kreativnější stopery než záložníky.

Reagovat
Wednesdayite

Tak po třech kouscích je nálada v místnosti více než dobrá, čas na otevření čtvrtého kousku. Juhů.

Reagovat
naheCZ

Už toho Douděry střídej

Reagovat
Lubinterista

Doudera má v pici, ať ho dá dolu tyvole

Reagovat
Puskas

Ten Douděra spoluhráči kloudně nepřihraje, zato protihráčům...

Reagovat
jirka-fcb

už podruhé ve druhé půlce komentátor popisuje Douděrovu akci "myšlenka hezká, ale ..."

Reagovat
Csaplárova past

Jak to hrajem, kua zaspal jsem

Reagovat
crbn

Koubkovi se to minule líbilo, takže to samé.

Reagovat
oli9

Taky kua

Reagovat
poz3n

Můžeš spát dál. Já už si chci lehnout, čekám jen na gól Mexika.

Reagovat
poz3n

Tak

Reagovat
C-M@ster

Ta naše taktika by měla víc odpovídat tomu, že musíme vstřelit gól, abychom postoupili.

Reagovat
Coutinho10

tak teď štěstí, že centroval a nestřílel, jinak by to byl gól

Reagovat
jirka-fcb

Ale když Mexičani zapnou, tak si to umí stčit krásně. Technicky jsou na úplně jiné úrovni.

Reagovat
naheCZ

Kam Douděra jako šel?

Reagovat
John Obi Mikel

Tyvole, ještěže nestřílel.

Reagovat
Wednesdayite

Řekl někdo Koubkovi, že hrát na 0:0 je za daných okolností blbost?

Reagovat
Wednesdayite

Ok, beru zpět. Měli mu říct, že prohra znamená konec.

Reagovat
adoxx

Bohužel ne

Reagovat
Salfovic

Douděra

Reagovat
bruchy

Proč šel Hranáč napadat na hrot?????????

Reagovat
John Obi Mikel

Wtf, zase díra na levé straně obrany

Reagovat
Lubinterista

Debilove

Reagovat
Selänne

Reagovat
Coutinho10

ten střed tam proverve 1 hráč přes 4 nebo kolik našich

Reagovat
KnoxXx

uz mu bolo trapne nestrielat

Reagovat
naheCZ

Na té půlce toho hráče musíte zastavit Tři jste tam byli kurva

Reagovat
John Obi Mikel

Víša (myslim) neměl vystupovat, bohužel není stoper.

Reagovat
$d0lar$

To byl Sadilek.

Reagovat
John Obi Mikel

Je to možný, nejsem si jistej. Každopádně měl tam zůstat vzadu místo vysunutého Krejčího.

Reagovat
John Obi Mikel

Sadílek tam byl až potom, myslel jsem toho, kdo vyběhl zezadu do souboje, kde už dva hráči byli.

Reagovat
DreamTeam

A konec.

Reagovat
Jméno

Šťastnou cestu domů pánové

Reagovat
Zaschrona

Proč ho prostě nezfaulují, jsou tam na to jen 3

Reagovat
C-M@ster

1:0 nic neřešitelnýho, ale chce to 4 střídání a hrát ofenzivně...

Reagovat
Sigma Olomouc

To je v piči

Reagovat
Pepe1911

NO dopíči, tohle fakt nikdy nepochopím

Reagovat
$d0lar$

Krejci a Sadilek

Reagovat
jirka-fcb

pěkná akce

Reagovat
Greny

Tak doufám že si to ten zmrd Doudera užil... Tam to vše zacaalo

Reagovat
oli9

Tak jsem to zapl paradne

Reagovat
Moshe Dajan

3vs1 tak je konec

Reagovat
niflheim

Hezky si tam dávali přednost v tom, kdo ho obere o balón

Reagovat
Pepe1911

Neskutečný

Reagovat
KnoxXx

provod, tak to sa ide betonovat 0-1

Reagovat
adoxx

Provod

Reagovat
Wednesdayite

Opakem smutné pravdy je veselá lež, Míro.

Reagovat
Jesfey

Provod Si dělají prdel

Reagovat
jirka-fcb

Krejda teď měl zaprasit klidně za kartu. Tohle se nemůže stát.

Reagovat
$d0lar$

Krejci dneska totalne mimo.

Reagovat
crbn

Vystupuje, ale nikdo se nezasune za něj.

Reagovat
jirka-fcb

doteď ta obrana fungovala dobře. Navíc vepředu tam jednou pěkně sklepl míč. Neřekl bych, že je mimo. Už vůbec ne totálně.

Reagovat
doshcz

brani sam celou stranu a v tomhle pripade i misto Hranace

Reagovat
John Obi Mikel

Však byl na půlce

Reagovat
Greny

A sundej jediného nebezpečného hráče a dej tam borce co bude zase za deset minut vypadat že umírá na infarkt

Reagovat
jirka-fcb

tak Viši měl dobrých pár minut. Od tý doby nebyl u míče.

Reagovat
Greny

Což je furt o pár dobrých minut víc za jeden zápas než Provod za turnaj

Reagovat
Sigma Olomouc

Provod?

Reagovat
Moshe Dajan

na co bral toho Chorého?

Reagovat
naheCZ

Aby šel proti veřejnosti

Reagovat
doshcz

jak sem videl Hranace jak misto cesty zpet jde uplne zbytecne napadat tak mi to bylo jasny

Reagovat
bruchy

Reagovat
Moshe Dajan

klasická hrana zlomu...ten člověk nemůže hrát důležité zápasy, to už není náhoda

Reagovat
Chlupatá máma

Reagovat
VersaceChain

Skončit poslední v téhle sranda skupině je majstrstyk

Reagovat
Foxhill boy

Už tam pošli všechny naše dlouhány.

Reagovat
Doubas

Ještě, že jsem vstal, jinak bychom vyhráli

Reagovat
doshcz

Sulc s Provodem se za celej turnaj nedostali do jediny akce ale zkusime to zas

Reagovat
Greny

Sochurek a Schick na plac okamžitě dolů Doudera a kdokoli

Reagovat
Derley

mluvka Čelústka

uf hek Zelí

cirkusâk Douděra

jak to kolem tří může udržet

Jdu spát.

Reagovat
jirka-fcb

já na MS koukám na NOVĚ a spokojenost velká

Reagovat
jirka-fcb

Holeš ale

Reagovat
bruchy

Ty za to můžeš

Reagovat
jirka-fcb

Reagovat
bruchy

Viděli jste po změně stran Šulce?

Reagovat
Franta Jetel

Šulc je celý MS taky absolutně tragickej. On vypadá, že se posral pokaždý když na něj jde balón. Dneska snad nedal jedinou nahrávku. To je jeho standard ve Francii?

Reagovat
doshcz

Reagovat
naheCZ

Holeš

Reagovat
Wednesdayite

Ok, jdu si udělat Duolingo.

Reagovat
John Obi Mikel

Typíčo, zase díra

Reagovat
jirka-fcb

sleduj Douděru

Reagovat
niflheim

Nee

Reagovat
bruchy

Pičo Holeš hraje jak bůh a pak vymyslí tohle.

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Fairplay

byl hroznej od zacatku, ani jedna prihravka dopredu, kdykoli se dalo po jeho strane jit dopredu, tak to zasekl a poslal kovarovi/stoperum

Reagovat
Selänne

Tohle má naučený ze Slavie. Kam koukáš, tam to kopni.

Reagovat
adoxx

No ty kravooo

Reagovat
Puskas

Dělají z toho kabaret.

Reagovat
mayday

Reagovat
$d0lar$

Reagovat
patas92

Reagovat
Coutinho10

jsou rychlejší, o krok vidí líp, Mora top

Reagovat
Zaschrona

Ach jo, my jsme fakt nejhorší tým na tomhle MS.

Reagovat
VersaceChain

Reagovat
Lubinterista

Šašci

Reagovat
Pepe1911

Tak to je odpornost kurva... Co jsem to zas viděl

Reagovat
KnoxXx

holes, absolute cinema

Reagovat
C-M@ster

Tohle si strčte do prdele, pane Koubek

Reagovat
Sigma Olomouc

Kurva do prdele

Reagovat
Sandst0rm

dobrou noc, přátelé

Reagovat
Damis

To je vtipné.

Reagovat
Greny

Tak teď tam toho Sochurka aspoň dá ať si zahraje

Holeš tomu dal korunu, zbytečného hráč na jinou soutěž než ligu

Reagovat
adoxx

On ho tam stejně nedá

Reagovat
Greny

V 89.jde na plac

Reagovat
KnoxXx

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
Moshe Dajan

::lol:

Reagovat
naheCZ

A Douděra co tam ještě dělá

Reagovat
Doubas

Ty pičo, my budem všem k smíchu

Reagovat
crbn

Tak co, dostane šanci Sochůrek?

Reagovat
Coutinho10

Kovář se bojí, pak těžký

Reagovat
Greny

Reagovat
adoxx

Zmínka o tom co dělali Douděra a Holeš asi nebude co?

Reagovat
Greny

To se nehodí to jsou Slavisti

Reagovat
Coutinho10

Holeš už to jenom chtěl odkopnout, bohužel trefil soupeře no

Reagovat
Moshe Dajan

jj, před práznou bránou se odkopává rovnoměrně s brankovou čarou tohle by nevymysleli ani na okrese

Reagovat
Transkamarket

Nebojí, neumí.

Reagovat
Coutinho10

Reagovat
oli9

Co to tam delali vole

Reagovat
Transkamarket

Hráli Člověče, nezlob se.

Reagovat
OnlyFoolsRushIn

Curaci

Reagovat
antiHavel

Reagovat
doshcz

Dudera-Cerv-Sulc defenzivni trojzubec

Reagovat
Moshe Dajan

Holeš génius nejhorší odkop celého MS už teď

Reagovat
niflheim

Csapi!

Reagovat
Beči

Fakt, ještě, že končíme. Na tohle zoufalství se nedá dívat.

Reagovat
Pepe1911

Škoda, jinak docela dobrej turnaj, když si odmyslím naší repre

Reagovat
jirka-fcb

Douděra se tam motal 5 metrů za ofsajdovou lajnou.

A Holeš úplně zmatenej.

Reagovat
Firkraag

Top gól. Douděra luxusní ofsajd past

Reagovat
adoxx

Holeš ukázal zkušenosti

Reagovat
niflheim

2:0 před hydratation break, csaplárovka.

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Transkamarket

Že se tak blbě ptám, komu to tam měli Provod a spol centrovat, dědku?

Je to sport.

Reagovat
KnoxXx

JAR

Reagovat
Stephano0611

Rád bych se pletl, ale říkal jsem, že si z nás udělají Korejci a Mexiko dobrý den, ještě než začalo mistrovství

Reagovat
Pepe1911

Stačilo porazit JAR

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Fairplay

Reagovat
Transkamarket

Jdu ho vyplácat do dřezu!

Reagovat
krisa

to je kombinace okresu a Silvestra

Reagovat
Sigma Olomouc

Do prdele ještě JAR porazí Koreu

Reagovat
C-M@ster

Aha. Záchranná helikoptéra už je na cestě.

Reagovat
Stephano0611

O přestávce na povolat sestavu EURA 2004 a otočit na 3:2

Reagovat
Radin

Koubek je takovej ten klasickej důchodce, který volí ANO. Celou dobu ti ostatní říkají, že je to sračka a pořád si jedeš to svoje. Snad Mexičané zapnou ještě a dají alespoň 4. Nedvěd a Koubek ven. Blázni, kteří za tohle dávají peníze

Reagovat
bruchy

Tak tohle střídání nepobírám.

Reagovat
John Obi Mikel

Neni na co čekat

Reagovat
doshcz

pico Koubek dej tam aspon naky co si jeste nekopli kurva, to je zmrd

Reagovat
Tacháč

Tak tohle už chce fištróna.

To se musí trénovat,jinak to nejde udělat

Reagovat
crbn

Ne, Sochůrka tam nedá. Mohl by totiž něco předvést a ukázat tak, jaký je Koubek debil.

Reagovat
C-M@ster

V taktice - dlouhý balóny za obranu a trefovat zařízení - by nám byl stejně k hovnu.

Naopak Chorase bych tam čekal.

Reagovat
crbn

Protože tato taktika doteď fungovala tak skvěle.

Reagovat
adoxx

Reagovat
Cottage

Kovář, Holeš a Douděra to bylo jak do silvestrovskeho specialu

Reagovat
Baníczech

Reagovat
C-M@ster

My hrajem jenom nákopy.

Reagovat
adoxx

Reagovat
John Obi Mikel

Dobrej roh

Reagovat
Stephano0611

JARu to přeji, alespoň je tam pohyb, a vyřazovací kolo je nevyzpitatelné. Jsme nejhorší spolu s Jordánskem, Turecem a Arábií. Haito předvedlo i přes prohru hezky fotbal dneska.

Reagovat
Foxhill boy

Chorý nástup

Reagovat
Churro

My budeme 4. ještě

Reagovat
DreamTeam

S tím se počítalo.

Reagovat
jirka-fcb

Souček přináší tu chybějící kreativitu.

Reagovat
niflheim

Chorý gdě.

Reagovat
C-M@ster

Reagovat
zorz767

Co tam ještě dělá Douděra? To je bizár, jestli dohraje.

Reagovat
Greny

Užívá si to

Reagovat
Transkamarket

"...bez pocitu viny..."

Reagovat
naheCZ

Reagovat
Sigma Olomouc

Dej tam Sochůrka. Stejně je na tom technicky nejlíp z těch náhradníků.

Reagovat
Greny

To se nehodí do systému nakop, souboj, střela na háčko

Reagovat
Kincl

Prostě na to neměli, byl zázrak se tam dostat. Škoda toho zápasu s Afrikou. Může to trénovat Guardiola, možná z nich dostane víc, ale nějaký zázrak bych nečekal. Beztak ok postup by byl dobrý, ale ať by dostali KOHOKOLIV tak jedou domů.

Reagovat
KnoxXx

Doudera, to je epicky vykon

Reagovat
doshcz

Doudera furt na hristi

Reagovat
Sigma Olomouc

Super, každý centr letí na Šulce

Reagovat
C-M@ster

Líbí se mi, že se Douděra nenechá odradit a střílí dál.

Reagovat
Sandst0rm

JAR my jsme fakt tragédi. Uhaluzit baráž byl náš strop. Dánové by tuhle skupinu udělali určitě zajímavější

Reagovat
John Obi Mikel

Zatím repete Eura - tam taky Gruzie překvapila a skončila před námi.

Reagovat
$d0lar$

Vyhráli by ji.

Reagovat
Skalda29

Douděra

Reagovat
Baníczech

Skvěle zahraná offside past

Reagovat
Baníczech

Výlet skončil, je z toho ostuda, jak dost skeptiků prorokovalo. Já beru, že nemáme bůhvíjaký materiál, ale progresivni trener by z toho dostal vic jak herně, tak výsledkově. Škoda, ze takoveho u nás nemáme a zahraničního nezaplatime

Reagovat
crbn

Ten trenérský materiál je ještě o třídu horší než ten hráčský.

Reagovat
Mirek na tenisu

Koubek to nezvládl. Zkušený lišák. Překvapivé.

Reagovat
Frick

Dpč. Strnad, Křetínský a Tykač maj snad bilion. To se nemůžou dohodnout, že těch 1-2M Eur na toho trenéra dají?

Reagovat
Greny

Proč by jako měli ???

Reagovat
Sigma Olomouc

A Douděra to alibisticky odkopává

Reagovat
Mirek na tenisu

Douděra a druhý gól úplně to vypustil.

Reagovat
Damis

Ten Doudera má super střely a centry

Reagovat
John Obi Mikel

Zatím repete Eura - tam taky Gruzie překvapila a skončila před námi.

Reagovat
$d0lar$

Ten retard si mysli, ze umí střílet goly z půlky?

Reagovat
Fairplay

Doudera

Reagovat
Pablos

Udělal ten Douděra jedinou věc aspoň né úplně z prdele ?

Reagovat
KnoxXx

predzapasovy rozhovor

Reagovat
oli9

Doudera absolutne k hovnu a porad zkousi strilet .. vole oeovod uz zas slape vodu a to je na place 5 minut

Reagovat
jirka-fcb

Já chci vidět sestřih všech Douděrových doteků s míčem. Tohle je asi nejtrapnější výkon jednotlivce na mistrovství.

Reagovat
KnoxXx

tak on je to zaroven aj realne najhorsi futbalista na MS

Reagovat
adoxx

To nasazení Douděry je na veřejnej lynč

Reagovat
zorz767

Neměl tam dávat Součka. Radši Sochůrka. Jestli spolíhá na standardky, tak to bude ale k ničemu.

Reagovat
Foxhill boy

Teď budem hrát kombinace, to už je pozdě.

Reagovat
Frick

KOUBEK VEN!!! Myslim, že stačí zatlačit od fans a novinářů a řekne, že to nemá zapotřebí. Tak snad by nějakej sponzor ty prachy na dobrýho trenéra dal, ne?

Tak snad Euro 2024 a dění po něm jasně ukázalo, že po podělanym mistrovství nemá trenér zůstávat!

Reagovat
Kincl

Jasně že skončí, ale oni nemají nikoho místo něj dají tam dalšího čecha no. Na Zahraničního nejsou prachy a když jo, tak vemou nějakého dinosaura.

Reagovat
Baníczech

Kdyz cistka, tak pořádná. Coufal Holeš Douděra at uvolni mista a jdou do hajzlu taky

Reagovat
John Obi Mikel

Je jim 33, ti uvolní místa tak jako tak

Douděra tam pak bude hrát právě místo Coufala

Reagovat
Baníczech

Ten kripl by se repre měl po dnešku dobrovolně vzdát

Reagovat
Moshe Dajan

Hranáč taky, dojebal Euro, dojebal MS...absolutní kazimrd vždycky namočený v gólech jak v čokoládě

Reagovat
Switchback

To dělá naschvál ne? Ještě tu někdo psal, že před zápasem vypadal nasranej bo co

Reagovat
Skalda29

Posílá pár míčů do vesmíru jako poděkování

Reagovat
Foxhill boy

Tvl. ať dá už toho Šulce dolů, Chorý in a jedem všechno do vápna nákopy.

Reagovat
Sandst0rm

Celý to bylo o tom porazit JAR a ani to nezvládli.

Reagovat
Moshe Dajan

neboj se, po zápase uslyšíš od Koubka, že kdybychom porazili JAR, dešní zápas nikdo řešit nebude....prostě zase smůla

Reagovat
Wednesdayite

Řekněme, že se český tým nepotkal s formou. Ani s fotbalem. už asi 20 let.

Reagovat
adoxx

To ne. Pod Šilhavým jsme nehráli vůbec špatnej fotbal

Reagovat
Sigma Olomouc

doteď bolí ta prohra s Dánskem ve čtvrtfinále Eura

Reagovat
Pepe1911

Prosím, tak aspoň nějaký zlomený nohy a dvě červený karty, potřeboval bych ventilovat vztek

Reagovat
jirka-fcb

Douděra hraje, jak kdyby měl obě zlomený nohy už teď.

Reagovat
Freedo

Přátelé, musíme hledat pozitiva. Aspoň nebude muset Šulcík řešit, kdo mu pohlídá Frantu.

Reagovat
C-M@ster

Ale chudák přišel o Streamers Clash kvůli tomu

Reagovat
hitZor

Reagovat
Tacháč

Reagovat
Puskas

Příští reprezápas Douděra na gauč!

Reagovat
insane

Jako to člověka fakt ani nemusí trápit, aspoň už nebudu muset vstávat uprostřed noci kvůli takový sračce.

Jsem každopádně zvědavej, co si Koubek a spol. najdou v tom výkonu, aby se za to klepali po ramenou.

Reagovat
Mirek na tenisu

Doufám že už nikdy u národního mužstva neuvidím jméno Suchopárek.

Reagovat
adoxx

Koubek šetří ty 2 střídání na příští MS?

Reagovat
Moshe Dajan

šetříme síly na další zápasy

Reagovat
Greny

Ti říkám že tam dá v devadesáté Sochurka a ještě někoho kdo si zatím ne MS nezahrál pokud tam někdo takovej ještě je kromě branakru

Reagovat
KnoxXx

Doudera

Reagovat
Stephano0611

Ochoa by mohl dát gól třeba z penaly. To bych mu přál

Reagovat
krisa

To zas bude komedie až se vrátí a budou dostávat bídu ze všech stran. Vidím to na bojkot médií aspoň na pul roku

Reagovat
Radin

Když z pravěku, tak měl dát Chorého, Součka na hrot a nákopy. Schick ho beztak poslal do prdele a tak nehraje

Reagovat
jirka-fcb

Jestli si chce Koubek zachovat alespoň poslední zbytky sympatií, tak ať tam dá Sochůrka. Přece ho tam nevláčel zbytečně, aby sledoval z lavičky Douděru.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele