Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Baskické derby skončilo remízou 1:1

Real Sociedad sice po změně stran šel do vedení a nad svým sokem z Bilbaa vedl, jenže závěr utkání patřil jednoznačně Athleticu. V první minutě nastavení se totiž prosadil hrdina Iker Muniain a zajistil svému týmu konečnou remízu.

Real Sociedad přivítá v baskickém derby Athletic Club

Nedělní nabídku LaLigy uzavře prestižní "Derbi Vasco" mezi Realem Sociedad a Athletic Clubem. Domácím jde o průběžné vedení a aby se dostali do čela, stačí jim v utkání neprohrát. Jedná se však o baskické derby a tady se na remízu rozhodně nehraje.

Alguacil: Umístění po jedenácti kolech nic neznamená

Na třetí povedenou sezonu v řadě mají zaděláno v San Sebastianu. Real Sociedad se znovu účastní evropských pohárů a po jedenácti kolech dokonce vládne tabulce španělské nejvyšší soutěže, na první místo ho vrátila včerejší výhra 2:0 na hřišti Celty Vigo...

Real Sociedad se ve Vigu vrátil na první místo

V krasojízdě pokračuje Real Sociedad, který zvládl těžký souboj na půdě Celty Vigo a vyhrál 2:0. Nebylo to jednoduché utkání, protože Celestes vyjma nejdůležitějšího konečného výsledku ovládli všechny další statistiky jako držení balónu, počet střel i rohových kopu. Efektivita hostů hrála prim a do sítě Celty se trefili Isak a Elustondo.

Sociedad se pokusí prodloužit svou neporazitelnost ve Vigu

Na druhém místě tabulky se po deseti odehraných kolech nachází fotbalisté Realu Sociedad, které nyní čeká jeden z těch papírově lehčích venkovních zápasů. Narazí na Celtu, který doma vyhrála jen jednou.

Atlético smazalo dvoubrankové manko a s Realem Sociedad remizovalo 2:2

Na prvním místě tabulky zůstane i po víkendu Real Sociedad. Baskové udrželi sérii neporazitelnosti i na Wanda Metropolitano, kde remizovali 2:2. Mohlo to být ještě veselejší, protože ve 48. minutě zvyšoval Isak už na rozdíl dvou gólů. Atlético se však nevzdalo a díky dvěma brankám Luise Suáreze postupně vyrovnalo.

Přímý boj o čelo: Atlético versus Real Sociedad

Obhájce trofeje Atlético Madrid čeká na Wanda Metropolitano šlágr proti Realu Sociedad. Baskové jsou v neúplné tabulce na prvním místě a v Madridu je čeká první opravdu ostrá zkouška. Oba soupeři mají také za sebou pohárová vystoupení. Atlético podlehlo Liverpoolu, zatímco "La Real" přivezl tři body z Grazu.

Real Sociedad vyhrál v Grazu, rozhodl opět Isak

Real Sociedad nemohl dlouho otevřít sejf strážený brankářem Jörgem Siebenhandlem a povedlo se mu to až v závěru po jeho obrovské chybě.

Sturm Graz chce první body. La Real je ale ve formě

Sturm Graz se zatím stále nedokázal odlepit ode dna tabulky a na první body stále čeká. A teď není moc pravděpodobné, že by se měl dočkat, protože Real Sociedad oplývá velmi dobrou formou. Pokud chtějí domácí tři body, musí se vzpamatovat hlavně jejich ofenziva.

Oslabený Real Sociedad v nastavení urval výhru nad Mallorcou a je první

Nového lídra má španělská nejvyšší soutěž. Real Sociedad se na výhru nad Mallorcou pořádně nadřel, ale tři body získal a posunul se do čela před madridské kluby. Důležitou výhru vystřelil v první minutě nastavení Julen Lobete a to domácí hráli celý poločas bez vyloučeného Muňoze.

Mallorca potřebuje zlepšit vzájemnou bilanci s Realem Sociedad

Real Sociedad dělí v této sezoně opět svou pozornost mezi ligovou scénu a evropské poháry, což ho stojí hodně sil. Přesto sídlí po sedmi odehraných kolech na skvělém třetím místě. Jeho sobotním soupeřem se stane Mallorca, která po sérii čtyř zápasů bez výhry minule konečně zabrala.

Rozjetý Real Sociedad jen remizoval 1:1 na hřišti posledního Getafe.

První poločas příliš vzruchu nenabídl, nicméně ve 40. minutě se z ojedinělé akce dostali do vedení domácí po trefě Ramíreze. Hosté se v druhé půli tlačili za vyrovnáním a v 68. minutě se dočkali, když se po centru prosadil Oyarzabal. Přestože ještě zbýval dostatek času, ani jedno z mužstev se už do větší šance nedostalo a oba soupeři se rozešli smírně 1:1. Baskové tak nevyužili možnosti jít do čela tabulky a zůstávají na třetí pozici. Pro Getafe znamenala tato remíza první bod v sezóně (!) a po osmi kolech je přirozeně na posledním místě La Ligy.

Getafe dosud nebodovalo, změní to proti Realu Sociedad?

Smutný pohled je na tabulku LaLigy očima fanouška Getafe. Madridský celek jako jediný tým nezískal ani bod a je beznadějně poslední. Další možnost to napravit bude mít v neděli podvečer, kdy na svém stadionu přivítá Real Sociedad.

Real Sociedad dohnal manko s Monakem a má bod

Real Sociedad doma nezačal zrovna ideálně, protože už po patnácti minutách prohrával. V barvách Monaka se prosadil Axel Disasi. Jenže domácí se nevzdali a dokázali po změně stran aspoň srovnat. Bod mu vybojoval záložník Mikel Merino.

Absencemi decimovaný Real Sociedad hraje o body s Monakem

Monaco jede do Baskicka za jasným účelem - získat tři body a navázat na dobrý start v Evropské lize. To ale nebude úplně snadné, protože La Real už několikrát ukázal, že se s ním v Evropě musí počítat. V sezoně navíc neprohrává.