Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Real Madrid touží po blamáží s Osasunou zabrat v Elche

Bílý balet odehraje v týdnu další důležitý zápas Ligy mistrů proti Šachtaru Doněck a na ten se už hodlá naladit vítězně. Po nečekané domácí ztrátě s Osasunou potřebuje získat tři body a zůstat v kontaktu s prvním místem. Elche je až patnácté, navíc na královský klub z Madridu nikdy nevyzrálo.

Alavés skolil jedinou branku Elche

Hodně důležitého vítězství dosáhlo v úterý večer Deportivo Alavés. Domácí porazili v souboji dvou týmů z dolní poloviny tabulky Elche a na svého soupeře už ztrácejí jenom bod. Ve 47. minutě o tom rozhodl jedinou brankou Mamadou Loum.

Depor chce druhou výhru v řadě, přijede Elche

Alavés si konečně o víkendu připsal druhou výhru v sezoně a hodlá v tom plynule pokračovat i proti Elche. To je sice v tabulce trochu výš, ale aktuální forma nemůže dělat jeho fanouškům moc velkou radost.

Duel Elche s Espanyolem skončil remízou

Nakonec asi spravedlivá dělba bodů. Domácí Elche ovládlo první poločas, ale hosté předvedli na začátku druhé části dějství fantastický obrat. Výhru si však Katalánci neodvezli, neboť šest minut před koncem srovnal na konečných 2:2 Benedetto.

Elche chce proti Espanyolu třetí domácí výhru v řadě

V minulém století sice Espanyol jezdil do Elche rád a pravidelně si odtamtud odvážel všechny tři body, ale poslední dvě návštěvy vždy skončily jeho porážkou. Domácí Elche se tak v sobotu navečer pokusí o třetí výhru v řadě.

Rayo Vallecano těsně porazilo Elche, rozhodl střídající Nteka

Byly to docela nervy, protože Rayo doma velmi brzy prohrávalo. Ale s Elche nakonec dokázalo duel otočit ke svému prospěchu, o což se postarali Mario Hernández a Randy Nteka.

Rayo Vallecano přivítá Elche

Už od 14 hodin se v Madridu na stadionu Teresa Rivero odehraje utkání mezi Rayem Vallecano a Elche. Domácí mají velmi dobrou formu a navzdory porážce v minulém kole zůstávají proti Elche papírovým favoritem.

Benedetto zařídil Elche druhé vítězství v sezoně

Pouze jeden gól viděli diváci na Estadio Manuel Martínez Valero. Na začátku druhého poločasu se střelecky prosadil Dario Benedetto a zařídil tak nejtěsnější vítězství Elche nad Celtou Vigo.

Završí Celta proti Elche vítězný hattrick?

První duel nedělního programu 8. kola otevřou týmy Elche a Celty. Oba soupeři se nacházejí v naprosto odlišných podmínkách, protože zatímco Elche si připsalo druhou porážku v řadě, Celta se, zdá se, konečně sbírá a nadechuje k dobré formě.

Oyarzabal vystřelil výhru Realu Sociedad nad Elche

Ve vynikající formě pokračuje baskický Real Sociedad. V neděli v podvečer porazil jedinou brankou Mikela Oyarzabala Elche a v tabulce už poskočil na druhé místo o bod za vedoucí Real Madrid.

Real Sociedad je ve formě, poradí si s Elche?

Po výhře nad Granadou má Real Sociedad před sebou další výzvu v podobě utkání proti Elche. Baskický celek je velkým favoritem. V LaLize neprohrál pět zápasů v řadě a usadil se na pozicích zaručujících Ligu mistrů. Elche je patnácté a zatím působí hodně nevyzpytatelným dojmem.

Villarreal rozebral obranu Elche čtyřmi góly

Villarreal slaví první výhru v novém ročníku. Dočkal se jí na domácí půdě Estadio de la Cerámica a za oběť mu padlo Elche. A to doslova, protože domácí se do jeho sítě prosadili hned čtyřikrát a o jejich vítězství nikdy nebylo pochyb.

Villarreal se pokusí o první výhru sezony s Elche

Villarreal stále čeká na svou první výhru v ročníku a dočkat by se chtěl na domácí půdě. Estadio de la Cerámica se ve středu večer stane dějištěm jeho duelu s Elche a v něm bude "Žlutá ponorka" přirozeně favoritem.

Elche si jen dělí body s Levante

Levante opět nedokázalo bodovat naplno a dnes si z Elche odváží jen bod. V první půli jako první inkasovalo po gólu Péreze a víc než jednu branku vsítit nedokázalo.

Elche si zatím vede skvěle. Vylepší si bilanci s trápícím se Levante?

Elche prozatím překvapuje solidní hrou a především dobrými výsledky. Mírným favoritem bude také v sobotu navečer, kdy se na Estadio Manuel Martínez Valero popere o body s Levante. Mužstvo z Valencie naopak na první výhru nového ročníku stále čeká.