Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

Heracles Almelo - PSV Eindhoven 1:1

Fotbalisté PSV odmítli šanci vytvořit si slušný náskok na čele Eredivisie a na půdě Heracles ztratili cenné body, ovšem i tak zvýšili svůj náskok na čele. Utkání Alkmaaru i Twente totiž bylo odloženo a PSV tak v tuto chvíli disponuje tříbodovým náskokem. Heracles se osamostatnilo na desáté příčce se čtyřiadvaceti body a stále sní o horní polovině tabulky, o záchraně v tuto chvíli přemýšlet nemusí.

Preview: Heracles Almelo - PSV Eindhoven

Heracles by rád bojoval o pohárovou Evropu. V boji o důležité body však na domácí půdě přivítá silné PSV, které bude usilovat o udržení prvního místa.

Heracles Almelo - SBV Excelsior 3:0

Ze středu tabulky Heracles si v poklidu poradil s posledním Excelsiorem a připsali si tři body. Domácí o své výhře rozhodli už v prvním poločase, kdy se prosadili Rienstra a Quansah. Když na začátku druhé půle zvyšoval už na 3:0 Plet, bylo po zápase a nic na tom nezměnilo ani vyloučení domácího Duarteho.

Preview: Heracles Almelo - SBV Excelsior

Excelsior se téměř po celý podzim výsledkově trápil, v minulém kole ovšem dokázal překvapit nejednoho fotbalového příznivce. Doma vybojoval vítězství proti Bredě, které bude chtít nyní potvrdit v duelu s Heraclesem.

Naděje na poháry žije: Groningen s obtížemi přehrál Heracles

Groningen sice s Almelem dlouho tahal za kratší konec, nakonec ovšem dokázal potvrdit své kvality a dvěma góly po změně stran získal důležité tři body. Domácí tak z posledních čtyř duelů získali již osm bodů a drží se na příčkách zaručující boj o Evropskou ligu.

Preview: FC Groningen - Heracles Almelo

Groningen, který usiluje a pohárovou Evropu, bude chtít hned v prvním jarním utkání naplno bodovat, v cestě mu ale bude stát nevyzpytatelné Heracles, který v tomto zápase nedá domácím nic zadarmo.

Heracles Almelo - SBV Vitesse 0:1

Heracles na domácí půdě prohrál 0:1 s celkem SBV. Almelo podruhé za sebou nedokázalo vstřelit branku a zjišťuje, že takhle se zápasy nevyhrávají. Za zmínku ještě stojí, že Vitesse už čtyři zápasy v řadě neinkasovalo ani jednu branku.

Preview: Heracles Almelo - SBV Vitesse

Domácí Heracles přivítá na své půdě silné Vitesse. Oba týmy v minulém kole nedokázaly naplno bodovat, a proto můžeme očekávat velice kvalitní utkání, ve kterém oba mančafty půjdou za ziskem všech tří bodů.

ADO Den Haag - Heracles Almelo 2:0

Také v páteční předehrávce 16. kola potvrdil Haag svou vzrůstající formu a na své konto si připsal cennou výhru nad Heraclesem.

Preview: ADO Den Haag - Heracles Almelo

Také v nynější páteční předehrávce, podobně jako před týdnem, se představí celek Heraclesu. Tentokrát jej ale čeká o poznání těžší soupeř, jelikož cestuje na půdu zvedajícího se Haagu.

Heracles Almelo - VVV Venlo 7:0

Po více než měsíci se Heracles konečně dočkal vytouženého vítězství. Proti Venlu měl od začátku jednoznačně navrch, což dokazuje také sedm vstřelených gólů. Fotbalisté z Almela se tak výrazně přiblížili pohárovým příčkám, zatímco hosté zůstávají přikování k samotnému dnu tabulky.

Preview: Heracles Almelo - VVV Venlo

Venlo se po minulém kole propadlo až na samotné dno tabulky. Ani nyní jej ale nebude čekat snadný úkol, cestuje totiž na půdu Heraclesu.

Roda JC - Heracles Almelo 3:1

Roda Kerkrade se zřejmě začíná výsledkově i herně zvedat a konečně dokáže i zodpovědně bránit. Po výhře na půdě Nijmegenu dokázala v domácím prostředí přehrát také Heracles, které na venkovních stáncích vskutku předvádí bídné výkony.

Preview: Roda JC - Heracles Almelo

Heracles v letošní sezóně nepředvádí hrůzostrašné výkon, a i když vstup do sezóny nebyl zrovna nejlepší, tak v tuto chvíli se pohodlně hřeje ve středu tabulky těsně za kvalifikací do Evropské ligy. V úvodních pěti kolech uhrál Heracles pět bodů, v těch dalších už hezkých dvanáct a prohrálo jen dvakrát.

Heracles Almelo - FC Twente 1:1

Twente sahalo po velice důležitých třech bodech na půdě Heraclesu a stačilo opravdu málo. Jenže se nakonec musí spokojit s pouhým bodem a další ztrátou na vedoucí Alkmaar. Navíc PSV si vytvořilo na druhé pozici náskok dvou bodů. Přitom favorit se dostal do vedení pět minut po přestávce a dlouho bránil těsné vedení, v nastavení se mu ale stala nebývalá věc. Gól ve druhé minutě nastavení za těsného vedení Twente se opravdu příliš nevidí.