Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1:2

Fotbalisté Feyenoordu nezvládli ani své druhé utkání proti papírově slabšímu soupeři a v domácím prostředí překvapivě podlehli Heracles v poměru 1:2. V celém zápase měli míč více na kopačkách a tvořili hru, ovšem více střeleckých pokusů zaznamenali hosté a nakonec vsítili o jednu branku více. Feyenoord se tak se sedmnácti body propadl na osmé místo, na vedoucí Twente ale ztrácí jen dva body. Almelo se čtrnácti body poskočilo na dvanácté místo.

Preview: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo

Fotbalisté Feyenoordu po hrubě nepovedeném začátku sezóny našli ztracenou formu a nyní se opět mohou prát o nejvyšší příčky. Po osmi odehraných kolech jim patří 5. místo se sedmnácti body, ovšem na vedoucí Twente ztrácejí pouhé dva bodíky. V duelu s Heracles budou velkými favority, jejich soupeř se nachází ve druhé polovině tabulky, nemá dobrou formu a navíc nerad vzpomíná na loňský duel na stánku De Kuip, kdy utrpěl od soupeře debakl 0:6.

Heracles Almelo - NEC Nijmegen 1:1

Fotbalisté Nijmegenu nedokázali ani v 10. kole dosáhnout na tříbodový zisk, a i když v zápase vedli od 2. minuty, tak se nakonec musí spokojit s bodem. NEC tak poněkolikáté přišlo o lepší výsledek v samém závěru zápasu, a proto se s pěti body na kontě nachází na samém dně Eredivisie.

Preview: Heracles Almelo - NEC Nijmegen

Fotbalistům Nijmegenu se stále nedaří s nově budovaným týmem podle představ, ovšem první vítězství v letošním ročníku by je mohlo dostat nahoru. Nyní se pokusí získat tříbodový zisk na půdě konkurenčního Heracles, které má na kontě po devíti duelech jen deset bodů a patří mu v tabulce dvanáctá příčka. NEC má na kontě pouze čtyři body, proto se nachází na posledním osmnáctém místě.

NAC Breda - Heracles Almelo 2:1

Fotbalisté Bredy dokázali ve vyrovnaném utkání s Heracles získat tři body a s dvanácti body se posunuli na deváté místo tabulky. Naopak Almelo nenavázalo na minulý výkon z Waalwijku a s deseti body se nachází na dvanácté příčce. Přitom k bodům nemělo zase tak daleko. Do vedení se dostalo krátce po přestávce, ovšem za dvě minuty už bylo srovnáno. NAC a o své výhře však rozhodlo v 84. minutě.

Preview: NAC Breda - Heracles Almelo

Fotbalisté Bredy by se letos chtěli vyhnout baráži snadněji než v loňském roce a poklidný střed tabulky by jim jistě vyhovoval. Zatím se jim daří držet se na jedenáctém místě tabulky s devíti body, ovšem ve vyrovnané soutěži může každá ztráta znamenat propad i o několik příček níže. Nyní vyzvou na souboj Almelo, které předvádí střídavé výsledky a v tuto chvíli je o jednu příčku výše než jeho sobotní protivník s jedním bodem navíc.

RKC Waalwijk - Heracles Almelo 1:4

Trápení Waalwijku nadále pokračuje. Svěřenci kouče Erwina Koemana nestačili ani na Heracles, kterému doma podlehli 1:4, a už počtvrté v řadě si nepřipsali ani bod.

Preview: RKC Waalwijk - Heracles Almelo

Po pouhých čtyřech dnech je tu znovu souboj Waalwijku s Heraclesem. A podobně jako ve středu, kdy se po prodloužení radovali z těsného vítězství 1:0 fotbalisté z Almela, se i tentokrát můžeme těšit na lítou bitvu.

Heracles Almelo - FC Twente 0:3

Fotbalisté Twente potvrdili na půdě Heraclesu roli favorita a dokázali zvítězit jasně 3:0. Domácí celek zažíval velký vzestup po výhře nad Heerenveenem a ve třech ligových kolech získal sedm bodů, nyní ale podruhé v řadě za sebou nebodoval a dokonce nevsítil ani branku. V tabulce se zatím propadl na 14. místo a po nedělních dohrávkách na tom může být ještě o dvě příčky hůře. Twente je prozatím se dvanácti body druhé.

Preview: Heracles Almelo - FC Twente

Fotbalisté Twente si loni nevybojovali účast v evropských pohárech a letos se tak plně mohou soustředit na domácí soutěž. V úvodu narazili na velmi těžký los a v šesti zápasech získali devět bodů, v tabulce jim proto patří 6. místo. Almelo doposud získalo o dva body méně a nachází se v dolních patrech Eredivisie. Domácí letos předvádějí velmi nevyrovnané výsledky, ovšem na favority se jim vcelku daří a navíc v místním derby se může stát cokoliv.

Cambuur Leeuwarden - Heracles Almelo 2:0

U fotbalistů Cambuuru se zatím vůbec nezdá, že by si vybírali nováčkovskou daň a v nepříliš divácky atraktivním utkání dokázali zvítězit 2:0. Na konto si tak připsali svou druhou výhru v sezóně a s osmi body se prozatím posunuli do horní poloviny tabulky.

Preview: Cambuur Leeuwarden - Heracles Almelo

Fotbalisté Cambuuru se v nejvyšší soutěži zatím rozkoukávají, zisk pěti bodů v pěti odehraných duelech ale není úplně špatný vstup a rozhodně je na čem stavět. Proti Heraclesu to jednoduché mít nebudou, soupeř se totiž dostal před reprezentační pauzou do skvělé formy a se sedmi body na kontě se posunul do středu tabulky. Domácí zatím mají velký problém se vstřelenými brankami, doposud totiž skórovali pouze v jednom zápase.

Heracles Almelo - ADO Den Haag 1:0

Fotbalisté Heracles potvrdili mírnou roli favorita a navázali na dobrou formu z předchozích dvou duelů. Díky tomu mají na kontě již sedm bodů a posunuli se do středu tabulky. Naopak hosté mají na kontě stále jen tři body a takový start si rozhodně nepředstavovali. Heracles se dostal do vedení už po půl hodině hry a těsný náskok udržel až do závěrečného hvizdu. Haagu výrazně zkomplikoval situaci dvacet minut před koncem vyloučený Dion Malone.

Preview: Heracles Almelo - ADO Den Haag

Fotbalisté Heraclesu sice neměli zrovna nejlepší vstup do sezóny a po dvou kolech byla na jejich kontě nula v počtu získaných bodů, ovšem v následujících dvou duelech si vylepšili reputaci. Nejprve po přestřelce vykradli stánek v Heerenveenu a vyhráli 4:2, následně v domácím prostředí dlouho vedli nad favorizovaným PSV 1:0 a teprve tři minuty před koncem dokázali hosté srovnat na 1:1. Nyní budou v souboji s Den Haagem favority.

Heracles Almelo - PSV Eindhoven 1:1

PSV nezvládlo roli favorita a na horké půdě v Almelu s tamním Heraclesem pouze remizovalo 1:1.