Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

FC Twente - Heracles Almelo 4:0

Twente Enschede vstoupilo do nového roku jako obměněné a po špatných výkonech v podzimní části dnes rozdílem třídy zaskočilo největší překvapení podzimu z Heracles po výsledku 4:0. Domácí celek skóroval už dvakrát do poločasové přestávky a svůj náskok pojistili dalšími dvěma trefami během úvodní dvacetiminutovky druhého dějství. Na snadném vítězství se podíleli především Chinedu Ede s Hakimem Ziyechem.

Preview: FC Twente - Heracles Almelo

Necelá měsíční pauza utekla jako voda a Eredevisie nyní vstupuje do své druhé poloviny. V páteční předehrávce se spolu utkají dva týmy z opačných pólů tabulky, nicméně i tak se dá očekávat vyrovnaná bitva. Mírnými favority budou hosté z Heracles, kteří mají na kontě solidních třicet bodů a nacházejí se na čtvrté pozici o šest bodů ze třetím Feyenoordem. Twente naopak bojuje o záchranu, s pouhými třinácti body je až sedmnácté.

Heracles Almelo - FC Groningen 2:1

Heracles dokázal po pěti ligových neúspěších zvládnout důležitý souboj o přímé čtvrté místo s konkurenčním Groningenem a díky brance v poslední minutě utkání získal velmi cenné tři body. V tabulce Eredivisie tak s jistotou přezimuje na čtvrté pozici se třiceti body. Jeho soupeř má o čtyři body méně a v tuto chvíli je sedmý. Utkání mělo velký náboj a vzhledem k průběhu by mu spíše slušela remíza.

Preview: Heracles Almelo - FC Groningen

Oba dva celky si letos zatím vedou nad očekávání a nacházejí se na hranici pohárové Evropy pro příští rok, nyní je čeká velmi důležitý vzájemný souboj. Heracles se stále nachází na čtvrté pozici se sedmadvaceti body a určitě by na ní rádo přezimovalo, i když v poslední době nemá optimální formu a v lize již pětkrát v řadě nevyhrálo. Groningen je pátý a má o jeden bod méně, nyní určitě chce protáhnout svou sérii osmi ligových duelů bez porážky.

Heracles Almelo - SBV Vitesse 1:1

Souboj dvou trenérských kamarádů Johna Stegemana a Petera Bosze skončil spravedlivou remízou. Obě branky padly až po přestávce. Zatímco domácí poslal do vedení Oussama Tannane, hosté dokázali korigovat Milotem Rashicou o deset minut později. Heracles tak zůstal na čtvrté příčce, Vitesse se posunulo na šestou.

Preview: Heracles Almelo - SBV Vitesse

Na hřišti si čtvrtý celek se šestým rozhodně nic nedarují. Jinak však Heracles a Vitesse mají k sobě hodně blízko. Oba kluby spolu dlouhodobě spolupracují a především se velmi dobře znají oba trenéři. John Stegeman a Peter Bosz jsou dobří přátelé, kteří si navzájem ve fotbale maximálně pomáhají.

Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 3:0

Fotbalisté Feyenoordu dokázali potvrdit úlohu favorita v souboji s konkurenčním Heracles a nakonec ho na stánku De Kuip porazili celkem snadno v poměru 3:0. V tabulce tak zůstali na druhém místě s pětatřiceti body o tři body za vedoucím Ajaxem. Almelo naopak nedokázalo zvítězit již počtvrté v řadě, i tak prozatím udrželo čtvrté místo se šestadvaceti body. Jeho ztráta na vedoucí tři výběry Eredivisie se však výrazně navyšuje.

Preview: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo

Hráči Feyenoordu letos rozhodně patří mezi největší favority na zisk mistrovského titulu a téměř v polovině soutěže si vedou velice dobře. Po čtrnácti odehraných kolech mají na kontě solidních dvaatřicet bodů a za vedoucím Ajaxem zaostávají jen o tři body. Nyní v domácím prostředí přivítají překvapení letošního ročníku z Heracles, které v poslední době ztrácí lehce dech a nyní může po delší době opustit čtvrtou pozici.

FC Utrecht - Heracles Almelo 4:2

Velmi zajímavý průběh byl k vidění v neděli na stadionu v Utrechtu, kde domácí po obrovském dramatu nakonec zvítězili 4:2. A to i přesto, že na konci prvního poločasu o jednu branku prohrávali a navíc hráli pouze v deseti. Tento duel měl nakonec dva hrdiny - záložník Nacer Barazite a útočník Sébastien Haller shodně vstřelili dvě branky. Za hosty tentokráte nenastoupil český útočník Jaroslav Navrátil, který zůstal na lavičce náhradníků.

Preview: FC Utrecht - Heracles Almelo

Heracles Almelo je stále považován asi za největší překvapení letošního ročníku, téměř v polovině soutěže se stále drží na velmi solidním čtvrtém místě se šestadvaceti body a na vedoucí Ajax ztrácí šest bodů. Nicméně v posledních dvou ligových kolech pouze remizovali a nyní se tak pokusí složit reparát na půdě Utrechtu. Ten si i přes dvě nedávné porážky nevede úplně špatně, se šestnácti body je desátý.

Heracles Almelo - SBV Excelsior 0:0

Hráči Heraclesu nedokázali potvrdit úlohu favorita proti Excelsioru a v domácím prostředí se s ním rozešli smírně v bezbrankovém poměru, oba celky sehrály vyrovnanou partii ve všech ohledech. Domácí výběr se prozatím udržel na čtvrtém místě se šestadvaceti body a na vedoucí Ajax ztrácí bodů šest. SBV má na kontě bodů šestnáct a je jedenácté. V domácím dresu nastoupil v základní sestavě český útočník Jaroslav Navrátil a byl střídán v 62. minutě.

Preview: Heracles Almelo - SBV Excelsior

Heracles stále pokračuje ve snové jízdě letošní sezónou a zatím dech neztrácí, i když nějaké zaváhání přeci jen přišly. I tak se Almelo nachází na těžko uvěřitelném čtvrtém místě s pětadvaceti body pouze čtyři body za vedoucím Ajaxem. Nyní se pokusí navázat na dobré výkony proti Excelsioru, který se po špatném vstupu také zvedl a v tuto chvíli se hřeje na jedenáctém místě s patnácti body, určitě chce získat další velmi cenné body.

PEC Zwolle - Heracles Almelo 1:1

Fotbalisté Heraclesu byli ve své nejlepší sezóně za poslední roky opět velmi blízko k tříbodovému zisku, nakonec o něj přišli vyrovnávací brankou Zwolle na 1:1 ve čtvrté nastavené minutě. Almelo se prozatím dostalo na třetí místo s pětadvaceti body, ovšem ze sobotního ze duelu rozhodně odjíždí zklamáno. Domácí výběr přerušil svou sérii tří porážek v řadě za sebou, s osmnácti body se nachází na sedmém místě.

Preview: PEC Zwolle - Heracles Almelo

Fotbalisté Heracles pokračují ve svém pohádkovém působení v letošním ročníku Eredivisie a po jedenácti odehraných kolech mají na kontě výborných čtyřiadvacet bodů, v tabulce se nacházejí na čtvrté pozici o skóre za třetím PSV a na vedoucí Ajax mají manko čtyř bodů. Almelo jako jediný celek nejvyšší nizozemské soutěže ani jednou neremizovalo a má na kontě osm výher se třemi porážkami. Nyní sehraje těžký duel na půdě konkurenčního Zwolle.

Heracles Almelo - Willem II 2:1

Hráči Heraclesu dokázali potvrdit úlohu favorita proti Tiblurgu a díky dvěma brankám v úvodní půlhodině nakonec získali tři body. Soupeř sice dokázal snížit deset minut po přestávce, na více se ale nezmohl. Domácí celek tak pokračuje ve spanilé jízdě letošní sezónou a se čtyřiadvaceti body se osamostatnil na třetí příčce, na vedoucí Ajax s Feyenoordem ztrácí jen bod. Tiblurg je s pouhými sedmi body stále až šestnáctý.