Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Zamparini chce do Palerma přitáhnout silného investora

Současný trend silného investora z Arabského poloostrova se zřejmě nevyhne ani italskému Palermu. Nynější prezident klubu Maurizio Zamparini tvrdí, že bez zahraniční podpory se jeho tým nemůže řadit mezi největší celky Serie A.

ACF Fiorentina - Città di Palermo 1:2

Fanoušci Fiorentiny a Palerma nemohli být v úvodu nové sezóny spokojení, dnes si však na Stadio Artemio Franchi přišli na své. Veseli bylo po 90 minutách těm palermským, jejich miláčci totiž zvítězili 1:2. Fiorentina pohrdla penaltou, když ji nedal Ljajič a mužstvo Siniši Mihajloviče se i nadále trápí.

Preview: ACF Fiorentina - Città di Palermo

Dvě překvapení dosavadního průběhu letošní sezóny se v neděli sejdou na Stadio Artemio Franchi. Jenže nepůjde o nějaké příjemné zprávy, překvapení to jsou totiž notně smutná. Fiorentině s Palermem se nedaří a potácejí se až ve druhé polovině tabulky.

Città di Palermo - Lausanne Sport 1:0

Soupeř pražské Sparty z Palerma se proti outsiderovi z Lausanne hodně natrápil. Už to vypadalo, že snaha domácích přijde v niveč, ale deset minut před koncem se trefil Migliaccio a zajistil domácím tři body.

Preview: Città di Palermo - Lausanne Sport

Italské Palermo má z prvního kola co napravovat a bude chtít začít hned ve druhém kole, ve kterém se italský celek postaví proti outsiderovi skupiny švýcarskému Lausanne. Oba celky své úvodní zápasy prohrály a tak potřebují nyní bodovat. Jasným favoritem zápasu je italský celek.

Città di Palermo - US Lecce 2:2

Sicilské Palermo doma nenavázalo na výhru z Turína a dnes pouze remizovalo před zraky domácích fanoušků 2:2 s Lecce. Palermo se přitom na konečnou remízu hodně nadřelo, ještě v nastaveném čase prohrávalo, ale konečný bod zařídil Maccarone.

Preview: Città di Palermo - US Lecce

Stadion Renza Barbery už je natěšen na utkání s nováčkem z Lecce. Palermo totiž v minulém kole přejelo slavný Juventus, a teď si brousí zuby na papírově slabší Lecce. Zápas je navíc pro sicilský klub generálkou na domácí utkání Evropské ligy.

Juventus FC - Città di Palermo 1:3

Juventus nenavázal na vysokou výhru z minulého kola a dnes opět své fanoušky zklamal. Stará dáma doma nestačila na Palermo a prohrála po brankách Pastoreho, Iličiče a Bova 1:3. Jedinou trefu domácích zařídil Iaquinta. Pro sicilský klub to jsou první tři body, které v letošní sezoně získal z jednoho zápasu.

Preview: Juventus FC - Città di Palermo

Dohrávka 4. kola italské Serie A bude ve znamení souboje Juventusu Turín a Palerma. Stará dáma o víkendu nastartovala brankostroj a všichni jsou zvědaví, zda-li bude fungovat i proti Palermu, které zrovna nezažilo povedený týden.

Città di Palermo - Inter Milán 1:2

Obhájce titulu po prvním poločase prohrával v Palermu 1:0. Jenže v tom druhém se probudil Samuel Eto'o a dvěma góly v rozmezí osmi minut otočil stav a zajistil Interu důležité vítězství. Naopak Palermu se vůbec nedaří.

Preview: Città di Palermo - Inter Milán

Palermu se v nové sezóně nedaří. V lize to skřípe stejně jako na evropské scéně. Nyní budou mít svěřenci Delia Rossiho velkou motivaci nakopnout se k velkému výkonu, na domácí půdě přivítají obhájce titulu Inter Milán.

Italský tisk: Sparta byla k poražení, Palermu ale selhala obrana

Špatné obraně Palerma přičetl italský tisk jeho čtvrteční porážku 2:3 od Sparty Praha v 1. kole Evropské ligy na Letné. Média konstatovala, že sicilský klub se s tímto problémem potýká už nějakou dobu. Sparta prý jinak byla k poražení.

Chovanec: Vítězství se rodilo už v týdnu při taktických plánech

Dokonalé přečtení hry soupeřovy hry a také odpovědný kolektivní výkon přinesl podle sparťanského trenéra Jozefa Chovance výhru nad Palermem. Italský tým prý jeho spolupracovníci měli dokonale přečtený a hráči navíc dokázali taktické plány dokonale splnit.

Porazit Palermo třemi góly? To je bonus, libovali si sparťané

Sparťané mírně překročili svůj plán, když dnes porazili Palermo a italskému týmu, který zdobí kvalitní obrana, nasázeli tři branky. Po výhře 3:2 byli nadšení a pochvalovali si svoji efektivitu. Úvodní úspěch je prý povzbudí před dalšími pěti duely.

Sparta vstoupila do EL skvěle, doma skolila Palermo!

Bez čtyř zraněných a tří vykartovaných hráčů dokázali svěřenci Jozefa Chovance v Generali Areně položit na lopatky třemi góly italské Palermo. Sparta tak do základní skupiny F Evropské ligy vstoupila skvěle.