Palermo FC Itálie - Palermo FC - Zprávy

Di Natale opět zachraňuje Udinese!

Gól Antonia Di Nataleho rozhodl zápas s těžkým Palermem ve prospěch domácích, na první příčku ale ani tři body nestačí. Divoký zápas mohl klidně skončit mnohem vyšší skóre, ale oba brankáři se vyznamenali a tak sicilský celek odjíždí s prázdnou.

Preview: Udinese Calcio - Città di Palermo

Asi největším tahákem odpoledních nedělních zápasů bude souboj pohárových aspirantů Udinese s Palermem. Domácí po minulém kole ztratili vedení v čele, když poprvé v sezoně prohráli.

Città di Palermo - US Lecce 2:0

Ve čtvrteční dohrávce 8.kola italské Serie A zvítězilo domácí Palermo nad Lecce 2:0 a posunulo se tak na sedmé místo tabulky. Naopak hosté se nadále propadají tabulkou, s pouhými čtyřmi body jim patří předposlední místo.

Preview: Città di Palermo - US Lecce

V nepříliš dobrém rozpoložení jsou týmy Palerma a Lecce, ty se spolu utkají v rámci osmého kola na stadionu Renza Barbery. Domácí nebodovali dvě utkání v řadě, hosté zase naposledy ztratili tříbrankové vedení.

Lamela začal úřadovat, gólem potopil Palermo

První zápas Erika Lamely, posily AS Řím, nemohl být lepší premiérou. Mladý argentinský talent už v osmé minutě vstřelil svou první branku v dresu Říma a tento gól se nakonec stal tím vítězným.

Vzpamatuje se AS z prohraného derby?

Palermo je silným soupeřem nejen na domácí půdě, to se bude snažit dokázat také ve 'Věčném městě'. AS prohrálo v ostře sledovaném derby a po sérii dobrých výsledků přišel pád. Jak na to Enriqueho tým zareaguje?

AC Milán - Città di Palermo 3:0

AC Milán doma nedovolil překvapení a Palermo porazil 3:0. Domácí šli do vedení už v prvním poločase zásluhou Nocerina, ve druhé půli pak zvýšili uzdravený Robinho a Cassano. Generálka na BATE Borisov se tedy vydařila.

Preview: AC Milán - Città di Palermo

Milánské AC se v Serii A rozjíždí pomalu a proto potřebuje tři body. Soupeřem ale bude nepříjemné Palermo, Rossoneri mají v poslední době se sicilským celkem špatnou bilanci, navíc i nadále budou postrádat několik klíčových hráčů.

Iličićův agent o zájmu Interu ví, nikdo ho ale nekontaktoval

Před rokem Palermo prodalo za velké peníze do Neapole Edinsona Cavaniho, letos v létě pak sicilský klub vyinkasoval vysoké odstupné za odchod Javiera Pastoreho do PSG. A drahým přestupům by pro nejbližší roky nemusel být konec, dalším na řadě možná už brzy bude Josip Iličić...

Città di Palermo - AC Siena 2:0

Palermo pohodlně přehrálo Sienu a potvrdilo tak dobrý vstup do sezóny. Sicilský celek se ujal zásluhou Migliaccia brzkého vedení, které i přes početní oslabení udržel až do konce. V nastavení navíc přidal konečnou podobu výsledku z penalty Hernández.

Preview: Città di Palermo - AC Siena

Siena minule zvítězila nad týmem Lecce a na tomto faktu chce založit svůj herní projev také proti favorizovanému Palermu. Sicilský celek jde do utkání před vlastními fanoušky, takže tři body jsou povinností.

SS Lazio - Città di Palermo 0:0

Lazio se doma opět trápilo a tentokráte si připisuje pouze remízu za výsledek 0:0 s Palermem. Biancocelesti sice měli více ze hry, ale Palermu bohatě stačilo pečlivě bránit a vyrážet do nebezpečných protiútoků.

Preview: SS Lazio - Città di Palermo

Lazio v letošní sezoně nedokázalo potěšit své fanoušky v domácím prostředí a proti Palermu by to rádo napravilo. Sicilané si stejně jako v minulých sezonách drží standard a pohybují se okolo pátého místa. Na Olympijském stadionu chtějí Miccoli a spol. samozřejmě bodovat.

Città di Palermo - Cagliari Calcio 3:2

Palermská horká půda jakoby pomáhala domácím a přitahovala dramata v posledních minutách hry. Dnes sem přicestovalo vedoucí Cagliari a opět to byl souboj do posledních chvil!

Preview: Città di Palermo - Cagliari Calcio

Palermo, které na horké půdě ve vypjatém souboji porazilo Inter, přivítá doma překvapení z Cagliari. Tento tým totiž sídlí na prvním místě tabulky a rozhodně o něj nebude chtít přijít.