Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Fiorentina konečně zase vyhrává a mizérie Hellasu naopak pokračuje

Fiorentina se vrací na vítěznou vlnu a její obětí se stal Hellas. Tým z Verony dnes odehrál velmi slabé utkání a vzpamatoval se až příliš pozdě. Před brankou Salceda se totiž trefili Vlahović i Cáceres.

Trápící se Fiorentina hledá vykoupení ve městě Romea a Julie

Serie A postupuje ke svému konci nezadržitelným tempem a proto je čas na oblíbené vložené kolo. Tentokrát už s pořadovým číslem 32. A jeho prvním duelem se stane střet dvou nešťastně hrajících týmů, Hellasu a Fiorentiny.

Sampdoria otočila utkání s Hellasem, odboj začal Jankto

Sampdoria se nevzdala a i když po brance Darka Lazoviće brzy prohrávala, dokázala za jeden poločas utkání otočit ve svůj prospěch. Pátým gólem v sezoně začal obrat Jankto, k němuž se přidali také Gabbiadini s Thorsbym.

Hellas čeká výlet do Janova, kde se mu vůbec nedaří vyhrávat

Stadion Luigiho Ferrarise se v sobotu odpoledne stane svědkem zajímavé bitvy dvou ligových sousedů. Proti domácí Sampdorii se v Janově postaví Hellas a bude doufat, že se mu podaří napravit špatnou formu z posledních týdnů.

Lazio v nastavení urvalo výhru nad Hellasem

Velké štěstí mělo v závěru zápasu s Hellasem římské Lazio. Sergej Milinković-Savić hlavou ve druhé minutě nastavení vystřelil Laziu veledůležitou výhru, která ho drží v boji o Ligu mistrů.

Těžký úkol stojí před Laziem, dovede na hřišti Hellasu zvítězit?

Hellas před týdnem ukončil třízápasovou sérii porážek výhrou na Sardinii a na tu by rád navázal v domácím prostředí proti Laziu. Hosté však bojují o Ligu mistrů a tím pádem mají o motivaci postaráno. První duel letošní sezony na Stadio Olimpico skončil senzační výhrou veronského mužstva 2:1.

Hellas zvítězili na Sardinii 2:0, trefil se i český záložník Barák

Po třech porážkách v řadě Hellas zabral a zvítězil na půdě Cagliari o dva góly. Pro domácí je to nepříjemná porážka, která komplikuje boj o záchranu. Ztráta na nesestupové pozice se totiž může ještě navýšit. Pod výhru Hellasu se úvodní brankou podepsal Antonín Barák, pojistku vstřelil v nastavení Kevin Lasagna.

Cagliari se může pohnout ze sestupového pásma, pokud porazí Hellas

Cagliari i Hellas využily reprezentační přestávky k odpočinku a nyní už se zase musí soustředit na ligu, kde jejich výkony nebyly za poslední týdny optimální. Sardiňané po úvodním vzestupu pod trenérem Semplicim dvakrát klopýtli a hned tři porážky v řadě zaznamenal jejich soupeř z Verony.

Atalanta se přibližuje druhému místu, ve Veroně vyhrála o dva góly

Atalanta dala rychle zapomenout na vyřazení z Ligy mistrů od Realu Madrid a ve Veroně vyhrála důležitý zápas o dva góly. Ty padly už během prvního poločasu a postaraly se o ně Ruslan Malinovskyj a Duván Zapata.

Atalantu čeká po vyřazení z Ligy mistrů nepříjemný Hellas

Druhá účast ve vyřazovací fázi Ligy mistrů v řadě pro Atalantu skončila a ve zbytku sezony si chtějí Gasperiniho svěřenci zajistit postavení v první čtyřce. O to svádí boj hned několik týmů, proto může být jakákoliv ztráta citelná. A že to ve Veroně nebude jednoduché, dokazuje zatím povedená sezona domácích..

Sassuolo před koncem strhlo pětigólový duel na svou stranu

Velmi atraktivní duel na Mapei Stadium skončil těsnou výhrou domácích, kterým tři body zajistil až před koncem Hamed Traorè. Hellasu k bodům nepomohla zlepšená hra ve druhé půli ani dvě branky, protože Silvestri inkasoval hned třikrát.

Sassuolo hledá recept na úspěch proti kvalitní obraně Hellasu

Už více než tři roky se Hellas snaží vyhrát na půdě Sassuola a pořád se mu to nedaří. Další šanci má celek z Verony v sobotu odpoledne, kdy sem přijede v rámci 27. kola Serie A. A oba soupeři se pokusí napravit svá poslední zaváhání.

AC Milán veze z Verony výhru 2:0

Velmi důležitou výhru 2:0 veze z Verony AC Milán. Rossoneri i přes početnou marodku a změny v sestavě podali dobrý výkon a potvrdili, že se jim na hřištích soupeřů daří nejlépe ze všech týmů Serie A. Gólmana Silvestriho postupně překonali Rade Krunić a Diogo Dalot.

Hellas si na větší kluby dovoluje, dokáže získat body proti AC Milán?

V neděli odpoledne čeká AC Milán další těžká zkouška na hřišti Hellasu Verona. Slavný celek v posledních týdnech klopýtá a ze zadních příček už se na něho mocně dotahují Juventus a Atalanta. Tři body by milánský tým potřeboval, ale Hellas je letos pro každého tvrdým oříškem.

Hellas si v Beneventu problémy nedělal a zvítězil 3:0

Veronský Hellas prožívá skvělou sezonu a další razítko na to přidal v zápase s Beneventem. Hosté na stadionu Cira Vigorita zvítězili po brankách Faraoniho a Lasagny. Jednu branku si nešťastné Čarodějky vstřelily sami.