Valenciennes FC Francie - Valenciennes FC - Zprávy

Paris Saint-Germain pouze remizovalo s Valenciennes

Valenciennes po výhře nad Monakem získalo další cenný skalp. Přestože se nejednalo o zisk tří bodů, remíza s ambiciózním Paris Saint-Germain se rozhodně počítá...

Preview: Paris Saint-Germain - Valenciennes FC

Hráči Paris Saint-Germain v posledních týdnech konečně začali předvádět hru, na kterou fanoušci čekají od začátku sezóny. Z posledních šesti ligových utkání dokázali svěřenci kouče Le Guena pětkrát vyhrát a rázem se vyšplhali do horních pater tabulky. Naopak ve Valenciennes příliš důvodů k radosti nemají, jejich tým stále tápe a v tabulce je na předposledním místě.

Darcheville by mohl posílit Valenciennes

Valenciennes má letos v útoku velké problémy a ty by mohl vyřešit Jean-Claude Darcheville. 33letý útočník prožívá těžké časy v Rangers a s francouzským klubem jedná o možném přestupu. Vše je údajně na dobré cestě...

Valenciennes FC - AS Monaco 3:1

Fotbalisté Valenciennes zvládli domácí zápas proti Monaku a na své konto si připisují tři body za vítězství 3:1. Hosté sice od 23. minuty vedli, ale domácí mužstvo dokázalo třemi přesnými zásahy skóre utkání otočit. Navíc čtyři minuty před koncem šel předčasně do sprch Leko z Monaka, který v rozmezí dvou minut viděl dvě žluté karty.

Preview: Valenciennes FC - AS Monaco

Domácí Valenciennes je stále na posledním místě Ligue 1 a pokud bude chtít přezimovat na nesestupových místech, musí bezpodmínečně zvítězit. Domácí celek ale rozhodně nečeká lehký soupeř, Monako tři zápasy v řadě neprohrálo a v týmu panuje dobrá nálada.

Bordeaux porazilo Valenciennes a je třetí

Bordeaux si v předehrávce sedmnáctého kola dokázalo poradit s posledním Valenciennes a posunulo se tak již na třetí místo. Zápas rozhodl těsně po změně stran nejlepší střelec domácích Fernando Cavenaghi.

Bordeaux přivítá na svém stadionu poslední Valenciennes

Na titul pomýšlející Bordeaux přivítá v páteční předehrávce poslední Valenciennes. O sebevědomí domácích může svědčit i to, že pouze na lavičku usedne klíčový záložník Yoann Gourcuff.

Lyon opět nevyhrál, tentokrát remizoval s Valenciennes

Lyon v sobotním zápase nedokázal bez svých klíčových hráčů překonat obranu osmnáctého Valenciennes a podruhé za sebou si nepřipisuje plný počet bodů.

Preview: Olympique Lyon - Valenciennes FC

Lídr nejvyšší francouzské soutěže Olympique Lyon v sobotu hostí celek z Valenciennes, který má úplně jiné starosti než domácí výběr. Na svém kontě má totiž pouze deset bodů a nachází se na předposlední příčce tabulky.

Valenciennes FC - FC Sochaux 2:2

Pohledné utkání bohaté na vstřelené branky svého vítěze nenašlo. Hostující tým se v první půli ujal vedení, po hodině hry dokázalo Valenciennes dvěma brankami v rozmezí pár minut skóre zápasu otočit ve svůj prospěch. Poslední slovo měl ale střídající Privat, který Sochaux tři minuty před koncem vystřelil bod za remízu 2:2.

Preview: Valenciennes FC - FC Sochaux

Souboj dvou momentálně nejhorších celků Ligue 1 přinese sobotní duel mezi Valenciennes a Sochaux. Domácí tým v minulém kole opět klopýtl a propadl se na úplně dno soutěže, kde nahradil právě Sochaux, které je díky lepšímu skóre o příčku výše.

Le Mans UC 72 - Valenciennes FC 1:0

Pro fanoušky Valenciennes další nepříliš radostná zpráva. Jejich klub totiž opět prohrál... A nevyhrál již pojedenácté v řadě, tentokrát podlehl na půdě průměrného Le Mans.

Preview: Le Mans UC 72 - Valenciennes FC

Poslední Valenciennes se v sobotním duelu potká s Le Mans, které okupuje 10. příčku.

Valenciennes FC - AS Nancy-Lorraine 0:1

První výhru na soupeřově hřišti si připsali fotbalisté Nancy, kteří dokázali jediným gólem utkání porazit Valenciennes. Šťastným střelcem byl Gavanon, který v patnácté minutě utkání proměnil pokutový kop.

Preview: Valenciennes FC - AS Nancy-Lorraine

Pro Valenciennes i Nancy znamená vzájemný zápas možnost odrazit se k vyšším příčkám. Domácí jsou zatím v pásmu sestupu, o mnoho lépe ne tom nejsou ani hosté, kteří se loni probojovali do pohárové Evropy.