Sokol Ovčáry Česko - Sokol Ovčáry - Expres Zprávy

26.03.201120:40

Ovčáry ukončily vítěznou sérii Bohemians Praha v ČFL

Fotbalisté Sokola Ovčáry ukončili ve 20. kole ČFL vítěznou sérii lídra soutěže Bohemians Praha, která trvala třináct utkání. Středočeský celek vyhrál na jeho půdě 3:1. Pražané i tak vedou tabulku s náskokem 14 bodů před druhým Pískem, o další bod zpět jsou právě Ovčáry společně s mladoboleslavskou rezervou.

05.09.201020:40

Ševinský dal dva vlastní góly

Všechny tři góly vstřelili dnes fotbalisté plzeňského béčka v zápase 5. kola ČFL v Ovčárech, bohužel pro ně však dvakrát mířili do vlastní sítě, a tak prohráli 1:2. Po bezgólovém poločase šla přitom rezerva lídra prvoligové tabulky do vedení, to ale neuhájila. Dvojnásob nešťastný zápas odehrál v jejím dresu jednatřicetiletý obránce František Ševinský, fotbalista se 133 odehranými zápasy v nejvyšší soutěži. V polovině druhého poločasu si dal hlavou první vlastní branku a minutu před koncem ho postihla stejná smůla podruhé, když tečoval míč a ten skončil za zády plzeňského gólmana Houdka.

21.06.201014:52

Ovčáry odmítly hrát druhou ligu

Klub z Ovčár odmítl nabídku svazu účastnit se příštího ročníku druhé ligy. Středočeši měli jako druhý tým ČFL v soutěži zastoupit klub Bohemians Praha, který neobdržel profesionální licenci. Svaz nyní zahájí jednání s šestým týmem třetí ligy Varnsdorfem, protože před ním umístěné kluby Písek, Vltavín i Slavia Praha B se také možnosti startu ve druhé lize v předstihu vzdaly. Naproti tomu Varnsdorf o ni zájem má. Vedení Ovčár svaz o svém rozhodnutí setrvat v ČFL informovalo na konci minulého týdne, hlavním důvodem odřeknutí byl nevyhovující stadion. Představitelé ČMFS nyní čekají, jak dopadnou "námluvy" s Varnsdorfem.

21.02.201021:20

Bohemians Praha - Ovčáry 1:1

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - Sokol Ovčáry 1:1 (0:1). Branky: 52. Ibe - 39. Chalupa. Rozhodčí: Hrubeš. Sestava Bohemians Praha: Belaň (46. Rodinger) - Flachbart (65. Macháček), Lencevič, Horáček, Modeste - Demeter - Dittrich (65. Kincl), Devátý (46. Jeslínek), Dobeš, Mach (65. Grznár) - Pospíšil (46. Ibe).

16.09.200820:36

Sokol Ovčáry - Bohemians Praha 0:1

Přátelsky: Sokol Ovčáry - Bohemians Praha 0:1 (7. Demeter). Bohemians: Winter (46. Šimon) - Macháček (46. Kratochvíl), Turtenwald (46. Obermajer), Kropík, Grznár - Jeslínek (46. Semerák), Demeter (46. Adjei Kwame), Dobeš (46. Fenyk), Zoubek (46. Biboko), Zbončák (46. Diarra) - Kincl (46. Ibe).