Chelsea FC Anglie - Chelsea FC - Zprávy

Liverpool FC - Chelsea FC 1:1

Šlágr kola na Anfield Road dopadl nerozhodně, Liverpool s Chelsea si nakonec rozdělili po bodu. V prvním poločase byli nebezpečnější hosté, jejichž hru řídil především aktivní Hazard, ve druhé části převzali otěže domácí, které také po hodině hry poslal do vedení Salah. Za hosty srovnával pět minut před koncem šťastnou trefou Willian.

Preview: Liverpool FC - Chelsea FC

Velká anglická šestka, do jejíž hegemonie se překvapivě zapojuje i Burnley, čeká v sobotní podvečer na další třaskavý vzájemný střet. Chelsea po krachu v Římě zmobilizovala defenzivní řady, nová formace je navíc kvalitnější i směrem dopředu. Nyní čeká obhájce titulu velký test - v Liverpoolu Blues nevyhráli už tři roky.

Chelsea vysoko vyhrála v Karabachu a bojuje o první místo

Chelsea podle očekávání zvítězila proti Karabachu, který navíc hrál od devatenácté minuty v deseti. Karabach se ziskem dvou bodů stále živí naději na Evropskou ligu.

Chelsea chce v Baku učinit poslední krok za postupem

Středeční program Ligy mistrů započne již od šesté hodiny večerní, kdy se mimo jiné představí londýnská Chelsea na půdě Karabachu. Pokud se anglickému mistrovi podaří v Ázerbájdžánu zvítězit, zajistí si již s předstihem bez ohledu na další zápasy postup do jarní vyřazovací fáze. V předešlém vzájemném zápase na Stamford Bridge sice Chelsea triumfovala naprosto jednoznačně výsledkem 6.0, ovšem od té doby si připsala dvě zaváhání a třetí ztráta v řadě by ještě mohla postup značně zkomplikovat.

West Bromwich Albion - Chelsea FC 0:4

Chelsea zvládla duel na The Hawthorns na jedničku a po výhře 4:0 se posouvá před Tottenham, který po obědě podlehl Arsenalu. Hlavní zásluhu na výhře Blues má Eden Hazard, který jednu branku sám vstřelil a na dalších dvou asistoval.

Preview: West Bromwich Albion - Chelsea FC

Po reprezentační přestávce se o slovo znovu hlásí ligové soutěže - a v rámci anglické Premier League zavítá londýnská Chelsea na místo, na které má výborné vzpomínky - v květnu totiž právě na The Hawthorns definitivně rozhodla o svém titulu a odstartovala tak bouřlivé oslavy. Časy se ale od té doby změnily, svěřenci Antonia Conteho nutně potřebují vyhrát, aby neztratili kontakt s první trojicí týmů, zatímco domácí celek bude usilovat o svůj první tříbodový zápis za posledních 9 zápasů.

Chelsea FC - Manchester United 1:0

Ani napotřetí si Jose Mourinho coby manažer Manchesteru United ze Stamford Bridge neodváží příznivý výsledek. Stejně jako ve čtvrtfinále loňského FA Cupu podlehli jeho svěřenci 1:0, když se o rozhodující branku zápasu postaral na začátku druhé půle Alvaro Morata.

Preview: Chelsea FC - Manchester United

Bezesporu nejsledovanější duel jedenátého kola anglické ligy bude v neděli v pozdním odpoledne k vidění na Stamford Bridge, kam se svým Manchesterem United zavítá starý známý Jose Mourinho. A oběma týmům půjde o hodně.

Římané udělili nevýrazné Chelsea lekci třemi góly

Jen z jedné části se opakuje nedávný výsledek z Londýna. Zatímco AS Řím dal tři branky stejně jako minule, hosté neskórovali ani jednou a zaslouženě prohráli. O góly se v dresu Vlků podělili Stephan El Shaarawy s Diegem Perottim.

Chelsea se ve Věčném městě pokusí prolomit pevnou obranu Římanů

Chelsea jede do Věčného města, kde naposledy prohrála. Hodlá si napravit reputaci a především upevnit první místo v tabulce Ligy mistrů. Právě druhé AS ale rovněž pomýšlí na postup a navíc se doma opírá o výtečnou obranu.

AFC Bournemouth - Chelsea FC 0:1

Chelsea v sobotu večer díky brance Edena Hazarda přehrála na venkovním hřišti Bournemouth a dotáhla se na třetí Tottenham na rozdíl jediného bodu. Londýnští Blues měli po většinu času převahu, tu se jim ale dlouho nedařilo zúročit, až nakonec na začátku druhé půle přispěchal se svou vůbec první letošní ligovou brankou Hazard.

Preview: AFC Bournemouth - Chelsea FC

Psala se 60. minuta, úřadující šampión na svém stadiónu prohrával s Watfordem 1:2 a soupeř měl hned několik příležitostí, jak londýnskou Chelsea definitivně porazit na kolena. V tenhle moment se zřejmě nejednomu fanouškovi Blues před očima promítla dva roky stará a extrémně neúspěšná obhajoba titulu. Na rozdíl od tehdejších časů však současní mistři nakonec našli svého spasitele - střídající Batshuayi změnil ráz zápasů a dvěma brankami nakonec svůj klub dovedl k vítězství. Antonio Conte však nemůže usnout na vavřínech a týden starý obrat potřebuje potvrdit proti Bournemouthu, který se zatím navzdory sympatickým výkonům krčí na předposledním místě tabulky.

Contemu dělá starosti obrana, vyhazovu se nebojí

Manažer Chelsea Antonio Conte byl rád, že jeho svěřenci nakonec zvládli divoký duel s Watfordem a zvítězili 4:2. Přesto není spokojen zejména s defenzivou svého týmu: v posledních třech soutěžních duelech Chelsea inkasovala sedm branek.

Chelsea FC - Watford FC 4:2

Chelsea v předehrávce devátého kola Premier League nakonec zdolala Watford 4:2, ačkoliv její vítězství se rozhodně nerodilo vůbec lehce. Zkraje druhé půle to dokonce vypadalo na další nepříjemnou ránu na fotbalisty v modrém. Blues pak spasil dvěma zásahy střídající Batshuayi.

Preview: Chelsea FC - Watford FC

V posledních týdnech se nad Stamford Bridge začala stahovat nepěkná mračna. Londýnští Blues nejprve před reprezentační přestávkou nezvládli domácí duel se suverénním Manchesterem City, následně vyhořeli na půdě Crystal Palace a náladu si příliš nevylepšili ani v Champions League, když s italským AS Řím uhráli pouze remízový výsledek. V sobotu po poledni navíc na stadión Chelsea zavítá rozjetý Watford, který bude chtít dokázat, že povedený start do soutěže rozhodně nebyl dílem prosté náhody.